Kuleczki Vollare II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 17:49   #961
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
GEANU! Chodziło o Hosenkę i te kulki
Ale zaraz.. Tio chyab są cantare???
Wogóle jakos Vollare- tych prawdziwych vollare- nigdy nie widziałam, tylko cantare i podróby vollare (tak, tak, kosmetyk za 5 zł też się podrabia :haha


APC nie mają zadnych drobinek, tylko rozświetlają skórę, są raczej perłowe... Jak jasny perłowy cień mocno roztarty na skórze
Hmmm,to tez ciekawe musza byc Dla mnie to masakra,ze nawet najtansze kosmetyki sa podrabiane Ale dla mnie nie ma wielkiej roznicy miedzy Vollare,Cantare i Lemaxami,wiec wszystko mi jedno,jakie dostane
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:03   #962
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Wogóle jakos Vollare- tych prawdziwych vollare- nigdy nie widziałam, tylko cantare i podróby vollare (tak, tak, kosmetyk za 5 zł też się podrabia :haha
Ale Cantare i Lemax to nie podróby tylko inne firmy również produkuje kuleczki (nie podszywają się pod Vollare, mają też często różne kolory).

Poza tym samo Vollare w ciągu ostatnich dwóch lat (albo krócej) 3-krotnie zmieniało opakowania, więc różne opakowania nie świadczą o podróbkach.

Chyba, że są jakieś inne podróbki? Możesz coś więcej o nich napisać?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez annmarie
Czas edycji: 2008-01-01 o 22:31
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:25   #963
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kuleczki Vollare II

annmarieo tych podróbach pisała agacior89,ja ją tylko cytowałam,też się dziwię -ja wiem tylko że podobne kulki produkuje Margaret cosmetics,Verona(vollare) , Editt(cantare) i Lemax-wszystkie są mniej więcej podobnej jakości,kolory oczywiście każdy ma inne,opakowania są u wszystkich małe ok.6gr,i duże ok10-12,kulki są też różnej wielkości.
Myślę, że niema sensu podrabiać coś co kosztuje 3-5 zł,dlatego też się zdiwiłam.Może agacior89 napisze coś więcej.
Ciekawa tylko jestem kto produkuję moje wymarzone i nieuchwytne białe kulki
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:30   #964
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kuleczki Vollare II

Kalino, przepraszam, rzeczywiście z rozpędu źle zacytowałam (nie ten cytat wycięłam ).
Zaraz wyedytuję i będzie poprawnie

A białe kulki na pewno ma Vollare i Lemax (Cantare nie widziałam), kiedyś też Margaret miała, ale dawno ich nie widziałam. Oprócz tego Glazel
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:35   #965
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A jaki efekt daja te z APC?Mi sie wlasnie podoba ta mieszanka:fiolet,zielen i chyba roz.Ale bylam ciekawa efektu (w porownaniu do Vollare,Cantare i Lemaxa).
generalnie rozjaśniają i zostawiają pojedyncze nienachalne drobinki, nie jest to taki błysk jak przy Vollare czy Cantare, dużo łagodniejszy. Rozświetlają na tyle delikatnie, że Mama mi zabrała mieszankę i sama jej używa na codzień
Często używam tego składu w małej ilości na całą twarz, z kuleczkami Vollare bym się na to nie odważyła. Poza tym ten zestaw jest ok do rozjaśniania za mocno nałożonego różu albo po prostu rozświetlenia zbyt matowego
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:39   #966
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
generalnie rozjaśniają i zostawiają pojedyncze nienachalne drobinki, nie jest to taki błysk jak przy Vollare czy Cantare, dużo łagodniejszy. Rozświetlają na tyle delikatnie, że Mama mi zabrała mieszankę i sama jej używa na codzień
Często używam tego składu w małej ilości na całą twarz, z kuleczkami Vollare bym się na to nie odważyła. Poza tym ten zestaw jest ok do rozjaśniania za mocno nałożonego różu albo po prostu rozświetlenia zbyt matowego
Ooo dziekuje za dokladny opis Brzmi dosyc ciekawie Jezeli pojawi sie ta chlodna mieszanka,to moze sie skusze
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 13:51   #967
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ooo dziekuje za dokladny opis Brzmi dosyc ciekawie Jezeli pojawi sie ta chlodna mieszanka,to moze sie skusze
ja ją robiłam sama - zamówiłam małe słoiczki białych, fioletowych i zielonych + 1 duży pusty słoiczek i sobie wszystko razem mieszałam w różnych proporcjach
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 18:30   #968
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Kalino, przepraszam, rzeczywiście z rozpędu źle zacytowałam (nie ten cytat wycięłam ).
Zaraz wyedytuję i będzie poprawnie

A białe kulki na pewno ma Vollare i Lemax (Cantare nie widziałam), kiedyś też Margaret miała, ale dawno ich nie widziałam. Oprócz tego Glazel
chodzi o to, ze
VOLLARE oryginalnie robi VERONA
ale sa też VOLLARE robione przez EDITT
chyba że te firmy sa jakoś powiązane, hmm? Chociaż siedziby mają gdzie indziej i skład kuleczek VERONA VOLLARE i EDITT VOLLARE jest inny
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:00   #969
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja naczytalam sie o nich tutaj i kupilam dzis dwa opkaowania(brazowe i takie bezowo-jasno brazowe)i chcialam kupic rozowe lub brzoskwinka lub zlote i nigdzie ich nie bylo(ani sklepy ani bazarek, same odcienie brazow).
Wklejam zdjecia ale od razu mowie ze sa do bo moj aparat taki jest(brazowy kolor dosc podobny a ten jasny bardziej zalatuje w zloto-braz a w rzeczywistosci tak jak mowilam to bardziej rozswietlajacy beż).Drugie pojedyncze zdjecie kulek mimo, iz niewyrazne lepiej oddaje kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki.jpg (24,7 KB, 68 załadowań)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:18   #970
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja dzisiaj kupiłam kuleczki Lemax, myślałam że jest to taki łososiowy kolorek, a w domu okazało się, że daje efekt "złotej poświaty" - na imprezę naprawdę super, ale na codzień nie przydatny kurcze, muszę znowu kupić inny kolorek, bo chyba z tym już nie da się nic zrobić?? może da się go otrzepać z tych drobinek
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:50   #971
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kuleczki Vollare II

katia84otrzepać nie da się,ale można wymieszać z jakimiś mniej złotymi kulkami
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 18:41   #972
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kuleczki Vollare II

nabyłam 3 kolory kulek lemaxa, (były takze vollare, ale zdecydowałam się na te drugie)różowe, beżowe i brązowe/kakaowe
z tych brązowych strasznie się sypie i dałam ich o wiele mniej do mieszanki, bo od razu wszystkie kuleczki ciemnieją

i znalazłam je w jakże najmniej spodziewanym miejscu-sklepie wszystko po 5 zł
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:27   #973
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kuleczki Vollare II

wklejam te moje złote, kolor na ręku zjadł telefon

muszę dodać, że o dziwo jest ich bardzo dużo w opakowaniu, w miejscu gdzie je kupiłam były też takie małe kuleczki, ale w różnych kolorach - nie kupiłam bo wydawały się za ciemne, ale może kogoś zainteresuje, że takie też są...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz (13).JPG (44,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz (14).JPG (43,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz (15).JPG (43,6 KB, 58 załadowań)
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:57   #974
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
wklejam te moje złote, kolor na ręku zjadł telefon

muszę dodać, że o dziwo jest ich bardzo dużo w opakowaniu, w miejscu gdzie je kupiłam były też takie małe kuleczki, ale w różnych kolorach - nie kupiłam bo wydawały się za ciemne, ale może kogoś zainteresuje, że takie też są...

samo złoto faktycznie raczej tylko na imprezę, ale jesli dodasz cieplejsze, moze rozowe, bedzie ladne rozswietlenie
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:59   #975
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Niestety moje wczorajszo-dzisiejsze poszukiwania spelzly na niczym W mojej miejscowosci targ juz sie skonczyl,kiedy na niego dotarlam W kisokach i malych sklepikach-same brazy Dzisiaj latalam po Wroclawiu i albo wogole nie mieli,albo stoiska byly zamkniete No byla jeszcze 1 mozliwosc-ani miala,a twierdzila,ze nie ma Ale jakies takie 2 ostatnie opakowania i kolorki nie dla mnie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:05   #976
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuleczki Vollare II

a ja dokupilam jeszcze dwa opakowania kuleczek(i na tym sie pewnie nie skonczy jutro poluje dalej)taki róż wpadający w czerwień i złoty. Wklejam zdjecia tych dwoch nowych i dwoje starych ktore wyzej wklejalam.
I mam nowy nalogkuleczki.
Acha kupowalam na rynku kleparskim w Krakowie(tj. stary kleparz chyba-zawsze myle stary z nwoym kolo ul. Św. Filipa)i dawalam 5 zł

Zdjecia oczywiscie bez lampy niewyrazne bo ten moj aparat robi je tragiczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki `1.jpg (49,9 KB, 100 załadowań)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:38   #977
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Kuleczki Vollare II

Haha ja tez tam dzis kupowalam :P Wzielam takie najjasniejsze jakie byly.
Karolciu pamietam,ze duzo Vollare widzialam tez pod Hala Targowa.
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 16:58   #978
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Niestety moje wczorajszo-dzisiejsze poszukiwania spelzly na niczym W mojej miejscowosci targ juz sie skonczyl,kiedy na niego dotarlam W kisokach i malych sklepikach-same brazy Dzisiaj latalam po Wroclawiu i albo wogole nie mieli,albo stoiska byly zamkniete No byla jeszcze 1 mozliwosc-ani miala,a twierdzila,ze nie ma Ale jakies takie 2 ostatnie opakowania i kolorki nie dla mnie
Na Pl. Zielińskiego byłaś może? Pytam, bo nie chcę robić bezsensownych kursów
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:46   #979
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Haha ja tez tam dzis kupowalam :P Wzielam takie najjasniejsze jakie byly.
Karolciu pamietam,ze duzo Vollare widzialam tez pod Hala Targowa.
Mi akurat kupowala psiapsiola w piatek ale jutro jade do szkoly i tam pojde a na ten Kleparz kolo Hali Targowej to mam nie po drodzeNajgorsze jest to ze mam szkole obok targu (kleparza)i obawiam sie ze moja mania kuleczkowa sie poglebi
a jakie kolorki kupilas?byly biale?bo ja sie na nie zaczaje jutro. Jak mozesz to wklej zdjecia kuleczek
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 19:02   #980
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Na Pl. Zielińskiego byłaś może? Pytam, bo nie chcę robić bezsensownych kursów
Bylam i tam wlasnie bylo zamkniete Zreszta-duzo stoisk bylo zamknietych (nie wiedziec czemu) Takze nie wiem,czy jeszcze tam sa,czy juz nie.Ale kolo Zielinskiego jest sklepik "wszytsko po 5 zl" i tam babka miala 2 opakowania kuleczek:chyba jakies bezowe i jasny braz lub cos (nie jestem pewna)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 22:09   #981
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Kuleczki Vollare II

Karolciu zdjecia nie zrobie,bo nie mam czym. Hmm to chyba nie sa te biale,ale wydaje mi sie,ze drugie co do jasnosci po nich ;P Ja codziennie przejezdzam przez Nowy Kleparz i jutro musze tam zaplacic za internet,wiec moze od razu na targowisku pojde zobaczyc,co jest ;P
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 16:12   #982
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Karolciu zdjecia nie zrobie,bo nie mam czym. Hmm to chyba nie sa te biale,ale wydaje mi sie,ze drugie co do jasnosci po nich ;P Ja codziennie przejezdzam przez Nowy Kleparz i jutro musze tam zaplacic za internet,wiec moze od razu na targowisku pojde zobaczyc,co jest ;P
Zeszlam dzis nowy i stary kleparz i cale okolice oraz czesc rynku w Krakowie i nigdzie nie ma tych bialych i brzoskwiniowych udalo mi sie jedynie kupic rozowe(ktore tu dziewczyny wklejaly-takie mocniejsze)i to jeszcze byly ostatnie a tak to tylko brazy,beze i zloto
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:03   #983
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bylam i tam wlasnie bylo zamkniete Zreszta-duzo stoisk bylo zamknietych (nie wiedziec czemu) Takze nie wiem,czy jeszcze tam sa,czy juz nie.Ale kolo Zielinskiego jest sklepik "wszytsko po 5 zl" i tam babka miala 2 opakowania kuleczek:chyba jakies bezowe i jasny braz lub cos (nie jestem pewna)

Pewnie był mróz a jak jest bardzo zimno to podobno właśnie niektórzy nie pracują...tak mi się wydaje, byłam na tym placu raz w życiu:-D
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 07:48   #984
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Niestety moje wczorajszo-dzisiejsze poszukiwania spelzly na niczym W mojej miejscowosci targ juz sie skonczyl,kiedy na niego dotarlam W kisokach i malych sklepikach-same brazy Dzisiaj latalam po Wroclawiu i albo wogole nie mieli,albo stoiska byly zamkniete No byla jeszcze 1 mozliwosc-ani miala,a twierdzila,ze nie ma Ale jakies takie 2 ostatnie opakowania i kolorki nie dla mnie

Na Karłowicach jest mały placyk,gdzie mają sporo kulek po 3,80.Tylko,że to chyba nie Vollare.Są z firmy Lemax,a na opakowaniu pisze Cantare.Ja już się w tym trochę pogubiłam.Kupił am sobie takie w kolorze bardzo jasnego różu i są bardzo ładne.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 08:30   #985
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Kuleczki Vollare II

Witam wszystkie miłośniczki kulek

Przyznam sie, że nie miałam jeszcze z nimi do czynienia, ale po przeglądnieciu tego wątku zamierzam wreszcie je nabyc. Tak sie tylko zoastanawiam jak sie stosuje to kulki...? Czy miesza sie rozne kolory i trzeba kulki rozdusic, zeby powstalo cos jak puder sypki? Rozumiem, ze za pomoca kulek nadajemy ładny odcien cerze, czyli uzywa sie ich np zamiast pudru czy rozu
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:11   #986
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Pewnie był mróz a jak jest bardzo zimno to podobno właśnie niektórzy nie pracują...tak mi się wydaje, byłam na tym placu raz w życiu:-D
Zdecydowanie wtedy byl mruz,wiec wszystko jest mozliwe Ja niestety nie mam czasu i nigdy mi nie podrodze na Zielaka,wiec nie wiem,kiedy znowu tam zawitam

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Na Karłowicach jest mały placyk,gdzie mają sporo kulek po 3,80.Tylko,że to chyba nie Vollare.Są z firmy Lemax,a na opakowaniu pisze Cantare.Ja już się w tym trochę pogubiłam.Kupił am sobie takie w kolorze bardzo jasnego różu i są bardzo ładne.
Ooo i jaka cena Ale tam raczej tez szybko nie trafie Ja tylko najczesciej kursuje dworzec glowny-Grunwaldzki-Korona-ewentualnie czasami zahacze o Rynek
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:18   #987
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Zeszlam dzis nowy i stary kleparz i cale okolice oraz czesc rynku w Krakowie i nigdzie nie ma tych bialych i brzoskwiniowych udalo mi sie jedynie kupic rozowe(ktore tu dziewczyny wklejaly-takie mocniejsze)i to jeszcze byly ostatnie a tak to tylko brazy,beze i zloto
Karolciu, ja brzoskwiniowe kupiłam koło Tandety (po lewej stronie patrząc na główne wejście, tam jest kilka budek, w jednej są kuleczki) - białych nie było, ale beże, brązy, złoto, kilka róży i 2 brzoskwinie wtedy - przy czym było to ze dwa miesiące temu...

EDIT: Przypomniałam sobie, że jeden ze sprzedawców kuleczek na Allegro jest w Krakowa - http://allegro.pl/my_page.php?uid=4851353 - można odebrać osobiście (wcześniej przeglądając co ma , albo po prostu wybrać się od razu do sklepu.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 01:05   #988
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Witam wszystkie miłośniczki kulek

Przyznam sie, że nie miałam jeszcze z nimi do czynienia, ale po przeglądnieciu tego wątku zamierzam wreszcie je nabyc. Tak sie tylko zoastanawiam jak sie stosuje to kulki...? Czy miesza sie rozne kolory i trzeba kulki rozdusic, zeby powstalo cos jak puder sypki? Rozumiem, ze za pomoca kulek nadajemy ładny odcien cerze, czyli uzywa sie ich np zamiast pudru czy rozu
W całym tym wątku pisze właśnie, jak się ich używa .Można i dawać jeden kolor, jak również mieszać kulki- to juz indywidualna sprawa. Zależnie od koloru, jedne służą jedynie jako rozświetlacze (te, które bardzo się błyszczą), inne np nie sa aż tak nabłyszczające i można nimi omieć calą twarz dla ożywienia (chociaż lepiej najpierw wypróbowac, czy nie zapychają, bo niektore dziewczyny się skarżyły...),są też matowe i można ich używać jako np bronzerów na calą twarz Wszystko zależy od danych kuleczek

pozdrawiam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 06:35   #989
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wtedy byl mruz,wiec wszystko jest mozliwe Ja niestety nie mam czasu i nigdy mi nie podrodze na Zielaka,wiec nie wiem,kiedy znowu tam zawitam
Ja jeśli zdążę w sobotę po pracy (niestety pracuję w tą sobotę) to zajdę na Pl. Zielińskiego. W niedzielę zobaczę też na Niskich Łąkach a dzisiaj na Hali Targowej. Oczywiście dam znać co i jak
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:55   #990
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Karolciu, ja brzoskwiniowe kupiłam koło Tandety (po lewej stronie patrząc na główne wejście, tam jest kilka budek, w jednej są kuleczki) - białych nie było, ale beże, brązy, złoto, kilka róży i 2 brzoskwinie wtedy - przy czym było to ze dwa miesiące temu...

EDIT: Przypomniałam sobie, że jeden ze sprzedawców kuleczek na Allegro jest w Krakowa - http://allegro.pl/my_page.php?uid=4851353 - można odebrać osobiście (wcześniej przeglądając co ma , albo po prostu wybrać się od razu do sklepu.
Juz go tez wynalazlam na allegro,a le to jest w hucie prawie drugi koniec Krakowa wiec nie dosc ze do Krakowa musze jechac to jest mi to kompletnie nie po drodze a na tandete jak kiedys pojade to sie rozgladne ale nie wiem kiedy to bedzie
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.