kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 17:14   #421
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Zgodzę się, że to specjalista dobiera rodzaj wypełniacza, ale on jedynie może określić czy wypełniacz ma być twardy, miękki czy powinien zawierać jakieś dodatki, a samą firmę z której chcesz wypełniacz możesz sobie sama wybrać.
Juverderm wcale nie jest tańszy od Fortelisu, bo owszem ampułka Juverdermu jest tańsza ale weź pod uwagę fakt, że zawiera ona o,55ml preparatu i kosztuje około 600zł, a fortelis ma pojemność 1ml i kosztuje 800zł.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 00:36   #422
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a czy ktoś słyszało wypełniaczu elevess - podobno dobry ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii na jego temat.

Edytowane przez anabellee
Czas edycji: 2010-11-24 o 11:53
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:40   #423
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

O elevess można dużo znaleźć na google jest on złożony z usieciowanego kwasu hialuronowego i lidokainy, zawiera również siarczyn jako antyoksydant oraz śladowe ilości gram dodatnich protein. W rzadkich przypadkach może powodować reakcje typu alergicznego Elevess jest przeciwwskazany u pacjentów ze stwierdzoną alergią na wyżej wymienione komponenty. Elevess jest przeciwwskazany również u pacjentów z ostrą alergią, u których w wystąpił wstrząs anafilaktyczny lub, u których stwierdzono wielokrotne, poważne alergie.

Takich przeciwwskazań nie ma przy np. Fortelis, dlatego on jest bezpieczniejszy.

Edytowane przez Agaluk
Czas edycji: 2010-11-25 o 09:42
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:27   #424
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a jest któraś z was polecic dobry gabinet w Krakowie,i lekarza??
moze byc na PW
BEDE WDZIECZNA
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:48   #425
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Agaluk dzięki za info. Jestem alergikiem, to chyba to elevesse nie będzie dla mnie dobre . Chyba zostanę przy wypełniaczu Stylage.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:48   #426
koliber 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Gdzie w Poznaniu lub okolicy można zrobić kwas hialuronowy.
Chciałabym wypełnić bruzdy nosowo-wargowe,
ale nie wiem do kogo udać się,żeby obyło się bez zbędnego stresu i niespodzianek
Co powiecie o Collagenie w Luboniu???
koliber 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:52   #427
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny, ja nie wiem jak to jest u Was, ale ja jak Wam zresztą pisałam, jakieś 1,5 miesiąca temu miałam wstrzyknięty restylan w bruzdy wargowo - nosowe, zapłaciłam za niego 1400 zł, ale mniejsza o to, pani doktor powiedziała, że powinien się utrzymywać rok, no w ostateczności coś około roku. Preparat, czyli ten restylan właśnie miał być gęsty, przeznaczony właśnie do tego typu bruzd, minęło 1,5 miesiąca...zaledwie 1,5 miesiąca i ja już widzę, że ilość kwasu pod skórą zdecydowanie się zmniejszyła, to nie znaczy że już go nie ma, ale myślałam, że tak znaczące wchłonięcie kwasu w skórę pojawi się dopiero powiedzmy po pół roku, ale nie po półtorej miesiąca! W sumie dziś żałuje, bo pani doktor proponowała mi też inny rodzaj kwasu o połowę tańszy, który miała się utrzymywać pól roku, mogłam go wziąć, chociaż bym sobie wstrzyknęła następny, a tak to ja widzę, że za pół roku to już może po nim śladu nie być, nie wspominając o roku... No cóż może musimy dojść metodą prób i błędów do tego co nam odpowiada...
Następnym razem nie dam sobie już tak w ciemno wstrzykiwać niby najlepszych preparatów, bo widzę, że Wy tutaj mówicie o dużo tańszych i też dobrych preparatach. Mogłam wcześniej Was dopytać, ech głupia.
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 20:41   #428
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

jestem 3 miesiące po botoksie i kwasie i jestem wciąż zachwycona

kurzych łapek wyprasowanych botoksem wciąż nie widać

kwas w bruzdach nosowych wciąż łądnie je wypełnia

pewnie za jakiś miesiąc zacznie mi zanikać botoks - na pewno pójdę na powtórkę

jestem ciekawa ile potrzyma mi jeszce kwas

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kamaP123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie wiem jak to jest u Was, ale ja jak Wam zresztą pisałam, jakieś 1,5 miesiąca temu miałam wstrzyknięty restylan w bruzdy wargowo - nosowe, zapłaciłam za niego 1400 zł, ale mniejsza o to, pani doktor powiedziała, że powinien się utrzymywać rok, no w ostateczności coś około roku. Preparat, czyli ten restylan właśnie miał być gęsty, przeznaczony właśnie do tego typu bruzd, minęło 1,5 miesiąca...zaledwie 1,5 miesiąca i ja już widzę, że ilość kwasu pod skórą zdecydowanie się zmniejszyła, to nie znaczy że już go nie ma, ale myślałam, że tak znaczące wchłonięcie kwasu w skórę pojawi się dopiero powiedzmy po pół roku, ale nie po półtorej miesiąca! W sumie dziś żałuje, bo pani doktor proponowała mi też inny rodzaj kwasu o połowę tańszy, który miała się utrzymywać pól roku, mogłam go wziąć, chociaż bym sobie wstrzyknęła następny, a tak to ja widzę, że za pół roku to już może po nim śladu nie być, nie wspominając o roku... No cóż może musimy dojść metodą prób i błędów do tego co nam odpowiada...
Następnym razem nie dam sobie już tak w ciemno wstrzykiwać niby najlepszych preparatów, bo widzę, że Wy tutaj mówicie o dużo tańszych i też dobrych preparatach. Mogłam wcześniej Was dopytać, ech głupia.

ja miałam Restylan wstrzyknięty w bruzdy i bardzo ładnie mi trzyma (narazie) , miałam wstrzyknięte 2 ml

za kwas i botoks zapłąciłam 1400 zł

ale też się zastanawiam czy nastepnym razem nie zrobić czymś gęstszym
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:44   #429
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja osobiście polecam gabinet dr Glonek! Można ją znaleźć w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie. Robiłam tam delikatne wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, moja koleżanka natomiast korektę ust - wszystko super, a Pani dr jest świetnym fachowcem! Osobiście teraz się wybieram na regeneris, czyli wypełnianie osoczem bogatopłytkowym - jestem bardzo ciekawa, jak takie bardzo naturalne metody się sprawdzają

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jestem 3 miesiące po botoksie i kwasie i jestem wciąż zachwycona

kurzych łapek wyprasowanych botoksem wciąż nie widać

kwas w bruzdach nosowych wciąż łądnie je wypełnia

pewnie za jakiś miesiąc zacznie mi zanikać botoks - na pewno pójdę na powtórkę

jestem ciekawa ile potrzyma mi jeszce kwas

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------




ja miałam Restylan wstrzyknięty w bruzdy i bardzo ładnie mi trzyma (narazie) , miałam wstrzyknięte 2 ml

za kwas i botoks zapłąciłam 1400 zł

ale też się zastanawiam czy nastepnym razem nie zrobić czymś gęstszym
rozumiem zadowolenie a gdzie robisz zabiegi?
ja mam podobne doświadczenia, a zabiegi robię w gabinetach przy ul. Podgórskiej w Krakowie, w Centrum Med. Estetycznej Scanmed Multimedis, z resztą chyba jeden z lepszych w Kraku - przynajmniej ja i moja koleżanka jesteśmy zadowolone
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 11:42   #430
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jestem 3 miesiące po botoksie i kwasie i jestem wciąż zachwycona

kurzych łapek wyprasowanych botoksem wciąż nie widać

kwas w bruzdach nosowych wciąż łądnie je wypełnia

pewnie za jakiś miesiąc zacznie mi zanikać botoks - na pewno pójdę na powtórkę

jestem ciekawa ile potrzyma mi jeszce kwas

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------




ja miałam Restylan wstrzyknięty w bruzdy i bardzo ładnie mi trzyma (narazie) , miałam wstrzyknięte 2 ml

za kwas i botoks zapłąciłam 1400 zł

ale też się zastanawiam czy nastepnym razem nie zrobić czymś gęstszym
ceny do przyjęcia i i Twoja satysfakcja mnie przekonuje..Gdzie robiłaś zabiegi?
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:50   #431
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Gonia, dzięki za odpowiedź.

Chciałam też zapytać inne dziewczyny, które miały robione bruzdy wargowo - nosowe, bo szykuje ofensywę na panią dr. Powiedzcie mi czy to nie jest oszustwo, jeżeli lekarz zapewnia, że kwas utrzyma się ok roku, a ostatecznie utrzymuje się 1,5 miesiąca? Ja wiem ona z tego żyje, więc jeśli powie prawdę to wielu pacjentów się rozmyśli, ale przecież to są jakieś oszukańcze praktyki! Nie wiem już jak to jest z tym kwasem hialuronowym, niektórzy mówią mi, że to normalne, że komuś kwas może się utrzymać miesiąc, a komuś 10 miesięcy, bo lekarz tutaj gwarancji dać nie może i wszystko zależy od procesów zachodzących akurat w organizmie, co ma wpływ na szybkość wchłaniania kwasu przez skórę. Ale czy w takim przypadku lekarz nie powinien tego wprost powiedzieć: proszę pani nie wiem ile się utrzyma, to niezależne ode mnie, zamiast zapewniać, że rok bez problemu? Bardzo bym prosiła o wasze doświadczenia i wiedzę na ten temat, bo chciałabym chociaż rzetelnie wygarnąć tej pani dr co myślę o takim naciąganiu pacjentów.

A ciut abstrahując od kwasu, ale pozostając nadal przy temacie wypełnienia, co myślicie o wypełnieniu własnym tłuszczem? Czy któraś z was robiła może coś takiego? Ja słyszałam tylko, że to jest bardzo bezpieczna metoda, znacznie trwalsza niż kwas, ale też droższa. Szczerze mówiąc jestem zrażona do kwasu, bo jeśli miałabym "przy sprzyjających wiatrach" wydawać ok 1000 zł co 4 miesiące, to chyba lepiej zainwestować w coś na wstępie droższego, ale trwalszego...
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 18:12   #432
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kurcze jestem w szoku, że po 1,5 miesiąca wypełniacz Ci znika. Może lekarka wstrzyknęła Ci jakiś zły preparat jakiś miękki, który jest przeznaczony na przykład w okolice gdzie skóra jest cienka.
Bo w takie bruzdy wargowo-nosowe wstrzykiwany powinien być kwas bardziej usieciowany czyli bardziej twardy tak jak fortelis.
Aż mi się w głowie nie mieści, że tak szybko wypełniacz uległby degradacji.
Opalanie się sprawia, że efekt jest krócej widoczny, ale chyba nie siedzisz codziennie w solarium. No nie dziwię się, że jesteś zrażona do kwasu, ale mnie się wydaje że to ta lekarka coś pochrzaniła albo źle zrobiła.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:19   #433
dora1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witammam prośbę do dziewczyn, które robiły sobie wypełnianie zmarszczek w Wawie, dużo fajnych informacji piszecie, ja do tej pory robiłam tylko botox w Warszawie na Bielanach i jestem zadowolona, proszę o polecenie kogoś z Warszawy, dzięki z góry za maile...pozdrowinka
dora1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 12:05   #434
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja robiłam bruzdy w Kriocentrum w Otwocku w ubiegłym roku w maju, do tej pory super, jestem bardzo zadowolona, płaciłam coś ok 900 zł, ale mimo, ze bruzdy były, jak dla mnie całkiem spore, dr nie wstrzyknął całej ampułki, a co to za kwas był, nie pamiętam.
Co robiłaś botoxem i za ile i jaki adres, też muszę lwia zmarche zniwelowac niebawem
mylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:04   #435
dora1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Smile Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Robiłam botoxem czoło ale nie lwią zmarszczkę tylko bruzdy podłużne i robiłam kurze łapki przy oczach, botox na czole trzymał się dość długo bo około pół roku ale przy oczach bardzo szybko mi wszystko wróciło do normy (po około miesiącu pojawiły się ponownie zmarszczki), miałam przy oczach wstrzykiwane pierwszy raz i lekarz zastosował małą dawkę(tak myślę) mówił też, że nie wstrzykuje za blisko okka bo może to spowodować opadającą powiekę...jak tylko znajdę wizytówkę to podam nazwisko i telefon kontaktowy, ogólnie polecam tego lekarza...byłam tam również z czyjegość polecenia...odnosze wrażenie, że facet zna się na tym co robi, ma dużą wiedzę i jest dość ostrożny, koszt to 400 zł
dora1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:17   #436
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jeśli chodzi o kwas hialuronowy to na stronce pogotowia estetycznego znajduje się lista gabinetów z certyfikatami w Polsce, w których wstrzykuje się wypełniacze http://www.pogotowieestetyczne.com/c...owane-gabinety
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 17:39   #437
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Kurcze jestem w szoku, że po 1,5 miesiąca wypełniacz Ci znika. Może lekarka wstrzyknęła Ci jakiś zły preparat jakiś miękki, który jest przeznaczony na przykład w okolice gdzie skóra jest cienka.
Bo w takie bruzdy wargowo-nosowe wstrzykiwany powinien być kwas bardziej usieciowany czyli bardziej twardy tak jak fortelis.
Aż mi się w głowie nie mieści, że tak szybko wypełniacz uległby degradacji.
Opalanie się sprawia, że efekt jest krócej widoczny, ale chyba nie siedzisz codziennie w solarium. No nie dziwię się, że jesteś zrażona do kwasu, ale mnie się wydaje że to ta lekarka coś pochrzaniła albo źle zrobiła.

A czy na wypelnienie zmarszczek wokół oczu potrzeba kwasu bardziej "miękkiego"?? Chodzi mi po głowie esthelis i chyba jest to kwas tej samej firmy co fortelis. Jednak głowy uciąć sobie nie dam
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:03   #438
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez dora1976 Pokaż wiadomość
Witammam prośbę do dziewczyn, które robiły sobie wypełnianie zmarszczek w Wawie, dużo fajnych informacji piszecie, ja do tej pory robiłam tylko botox w Warszawie na Bielanach i jestem zadowolona, proszę o polecenie kogoś z Warszawy, dzięki z góry za maile...pozdrowinka
Jeśli mogę Ci polecić z polecenia koleżanki to p. dr Ivana Stankovic z Dermea na ul. Filtrowej 62. To Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej. Ona miała właśnie tam wypełniane kwasem hialuronowym usta i efekty są ładne.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:02   #439
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Klaudia, tak wokół oczu używa się tego bardziej "miękkiego" kwasu, ponieważ wokół oczu skórka jest bardzo cienka i delikatna, więc wypełniacz nie może być twardy. W przeciwieństwie, do tego jak chcemy "wypchać" jakąś głęboką bruzdę to wypełniacz musi mieć odpowiednią twardość aby robić taką jakby "poduszeczkę, która będzie tę bruzdę wypełniacz.
Tak fortelis i esthelis są tej samej firmy Anteis.
Dora jak szukasz dobrego gabinetu to poszukaj na stronce "pogotowie estetyczne" tam jest lista certyfikowanych gabinetów gdzie wstrzykiwane sa wypełniacze z kwasem hialuronowym.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 13:27   #440
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Afadro, dziękuję za odpowiedź i podanie stronki "pogotowiaestetyczneg o". Poczytałam sobie tą stronkę i bynajmniej wiem już nieco więcej o kwasach hialuronowych, ich zastosowaniu i efektach No i nazwy renomowanych klinik w całej Polsce też są podane
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 09:49   #441
Kittyn
Przyczajenie
 
Avatar Kittyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ostatnio moja pani dermatolog zaproponowałam mi wypełnenie zmarszczki nad nosem preparatem Hyacorp, o nowość jakaś, troche podchodze sceptycznie, bo zapewniała mnie ze dlugi efekt mi się utrzyma do 2 lat. zobaczymy.
wcześniej byl seria 4 peelingów, za kilka miesięcy mam pojawić się na kolejnej serii ( mam lekkie przebarwienia) tak czy owak wyglądam o niebo lepiej,myśle o powiększeniu teraz u
Kittyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:46   #442
PRINCESSrich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Drogie Panie, mam pytanie odnośnie preparaty princess rich. Mianowicie zamierzam wypełnić sobie kilka zmarszczek i mam możliwość zakupu tego preparatu po dość atrakcyjnej cenie, ale mało o nim wiem. Może któraś z Was zna go?? Dodatkowo dodam, że mam możliwość zakupienia jedynie samych zastrzyków, sama nie zamierzam sobie ich wstrzyknąć tylko u specjalisty, cena zależy od ilości zakupionych strzykawek i może wiecie ile potrzeba takich aplikacji, ew jak często powtarza się to w czasie, krótko ile tak naprawdę pójdzie takiego żelu?
PRINCESSrich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:08   #443
aga3331
Rozeznanie
 
Avatar aga3331
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 652
GG do aga3331
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam
czy jest jakas pani z Trojmiasta ktora moze polecic kogos dobrego w dziedzinie wypelniania zmarszczek.Dziekuje
__________________
MURASZKO 450CC
aga3331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:27   #444
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

jesli chodzi o Princess Rich to jest to kwas do mezoterapii. Na jeden zabieg na twarz wystarcza zazwyczaj 1 ampułka 1 ml. Chyba, ze skóra jest bardzo mocno zniszczona to wtedy mozesz potrzebowac 1,5 ml. Podaje sie go metoda mikro-pecherzyków.
Seria składa sie z 3 zabiegów. 2-gi po ok 3 tygodniach, 3-ci po nastepnych 4 tygodniach

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2011-03-09 o 10:29
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:34   #445
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

[QUOTE=aga3331;25561926]Witam
czy jest jakas pani z Trojmiasta ktora moze polecic kogos dobrego w dziedzinie wypelniania zmarszczek.Dziekuje[/

Może nie w samym Trójmieście, ale w sumie nie tak daleko, bo w Bydgoszczy jest Esteticmed. Kuzynka miała tam robioną mezoterapie igłową i sobie chwali jej efekty. Kadrę mają naprawdę profesjonalną, natomiast odnośnie cen, to Ci nie powiem, bo nie wiem
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:28   #446
josephine1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
miałam restylan vital podany pod oczami - 1 ampułka podzielona na dwa razy (podane w odstępach 3 tygodniowych). Efekt_ pięknie wypełnione zagłębienia pod oczami, skóra prawie bez zmarszczek, nawilżona i jędrna. Utrzymuje się pół roku. Obecnie, jak już chyba pisałam, wybieram się na restylan vital podany na całą skórę twarzy z "naciskiem" na okolicę pod oczami. Dla mnie to super produkt. Naprawdę ma długotrwałe działanie i mimo, ze minęło pół roku i czas na ponowny zabieg to skóra jest w lepszej formie niż była przed ostrzyknieciem...Podobno najważniejsza jest metoda podania. To produkt podawany głębiej niż tradycyjna mezoterapia. Jestem po sculptrze (dwa zabiegi, ostatni 2 miesiące temu)...Nie widzę jakichś wielkich efektów ale ogólne napięcie skóry na twarzy jest lepsze...po restylanie vital oczekuję odżywienia skóry twarzy i ogólnego poprawienia jej wyglądu, ujędrnienia. Napisze , gdy już będę "po"
Mam pytanie do jakiego gabinetu chodzisz?? czy mozesz mi podać namiary??
josephine1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:00   #447
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

wcześniej o moją buzię dbała dr Gniazdowska, która nie żyje. Obecnie jestem na etapie testowania innych gabinetów. Byłam u Bieńkowskiego i niestety nie jestem zadowolona więc szukam dalej...kogoś w kujawsko-pomorskim...kogoś kto jest mistrzem w swoim fachu i jednocześnie dobrym czlowiekiem. Dr Gniazdowska nigdy nie naciagała na dodatkowe zabiegi...zawsze potrafila doradzić zabieg i preparat, gdy tylko usłyszała jaki efekt chcę osiągnąć. Była świetna i niedroga....i bardzo, bardzo serdeczna....Niestety nie mogę trafić na kogoś z takim samym podejściem do pacjenta...Liczę, ze tu znajdę kogoś poleconego przez was..

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

[QUOTE=klaudia844;25633765]
Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
Witam
czy jest jakas pani z Trojmiasta ktora moze polecic kogos dobrego w dziedzinie wypelniania zmarszczek.Dziekuje[/

Może nie w samym Trójmieście, ale w sumie nie tak daleko, bo w Bydgoszczy jest Esteticmed. Kuzynka miała tam robioną mezoterapie igłową i sobie chwali jej efekty. Kadrę mają naprawdę profesjonalną, natomiast odnośnie cen, to Ci nie powiem, bo nie wiem

ja robiłam w esteticmedzie u Bieńkowskiego i nie jestem zadowolona. Ceny szczególnie wysokie, lekarz działa szybko, jest oschły i mało komunikatywny. Nie polecam

Edytowane przez awa704
Czas edycji: 2011-03-15 o 09:03
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:30   #448
wituska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Trochę się zdziwiłam, że nie polecasz esteticmed'u ja mam zupełnie inne informacje. Kuzynka robiła sobie tam usta. I może faktycznie sam doktor nie należy do gadatliwych i super przebojowych, ale jest konkretny i dobrze jej zrobił zabieg. Za to personel pomocniczy i obsługa przemiła.

Edytowane przez wituska
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:32
wituska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:40   #449
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez wituska Pokaż wiadomość
Trochę się zdziwiłam, że nie polecasz esteticmed'u ja mam zupełnie inne informacje. Kuzynka robiła sobie tam usta. I może faktycznie sam doktor nie należy do gadatliwych i super przebojowych, ale jest konkretny i dobrze jej zrobił zabieg. Za to personel pomocniczy i obsługa przemiła.
Fajnie, że Twoja kuzynka jest zadowolona. Ja niestety nie jestem a i ceny mają bardzo wygórowane. Często dwukrotnie wyższe niż w małych gabinetach lekarskich . A uwierzcie mi, że nie wielkość kliniki świadczy o fachowości i dobrych efektach zabiegów. Mam porównanie i śmiało mogę powiedzieć, że lekarze mają równie wysokie kwalifikacje , równie dobre preparaty ale nie tracą fortuny na reklamę i autoreklamę
Korzystam tylko z gabinetów , w których pracuje się na produktach z najwyższej półki, gdzie zabiegi wykonują nie stomatolodzy a właśnie dermatolodzy czy chirurdzy specjaliści medycyny estetycznej. Ceny są bardzo zróżnicowane ale właśnie te mniejsze gabinety mają i ceny znacznie mniejsze. Esteticmed w Bydgoszczy słynie z tego, że jest tzw kliniką przereklamowaną i ma najdroższe zabiegi w całej okolicy. Ale każdy sam wybiera , gdzie chce się leczyć, upiększać. Najważniejsze by pacjent, klient był zadowolony. Zyczę wam samych udanych zabiegów i zadowolenia z nich
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:37   #450
Dora69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witajcie dziewczyny.
Ja chciałam opisać swoje doświadczenia w kwestii wypełniania policzków i bruzd nosowo-wargowych. Mam 41 lat i pociągłą zapadnięta twarz. Zaczęły mi się zapadać policzki i robić paskudne bruzdy nosowo-wargowe. Po przeczytaniu setek stron o zabiegach wypełniania zmarszczek i policzków kwasem hialuronowym, zdecydowałam się w zeszłym roku w maju na zabieg podniesienia policzków, to znaczy nie ja ale moja lekarka mi to zaproponowała. Ja chciałam zrobić bruzdy ,ale ona powiedziała, że lepiej na początku zrobić policzki. Wstrzyknęła mi Juvaderm Voluma igłą tzw. kaniulą. Zabieg był bez znieczulenia i nic nie bolało. Byłam przerażona i wystraszona, ale zabieg się udał. Policzki nieznacznie nabrały objętości w górnych partiach przy kości jarzmowej. Bruzdy zniwelowały mi się niestety tylko w 20%. Ogólnie myślałam, ze zabieg bardziej zniweluje mi bruzdy. A zapłaciłam niemało. Po prostu wypełniła mi zapadnięte górne części policzków. Efekt utrzymuje się do dziś. Juvaderm Voluma utrzymuje się 18 miesięcy. Przez cały czas bruzdy nadal mi przeszkadzały i nadawały stary i smutny wygląd twarzy. Wreszcie po 10 miesiącach zdecydowałam się na wypełnienie bruzd. Zrobiłam zabieg 7 marca 2011 teosyalem global action. Teraz w poniedziałek, po tygodniu idę na dostrzyknięcie resztki, która została z mojej ampułki. Lekarka tym razem inna, znieczuliła mnie maścią emla na 30 minut i wypełniła mi bruzdy niepełną ampułką Teosyalu. Zabieg, trochę bolał i wyszły mi dwa krwiaczki po obu stronach, ale ja mam słabe naczynia krwionośne i miałam miesiączkę. Zapłaciłam tym razem niedużo bo znalazłam tani gabinet. Zabieg wypadł bardzo dobrze i została mi tylko zmarszczka mimiczna w prawej bruździe, ale ją poprawię w poniedziałek, resztką preparatu, która mi została w ampułce. Resztę opowiem za tydzień ... pa pa . Aha pani doktor proponuje mi mezoterapie igłową pod oczy i na dekolt. Zobaczymy...
Dora69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.