kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 23:07   #61
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Hmmm...Voluma... i ten cudownu odgłos "trzaskających" tkanek przy wprowadzaniu kaniuli .

Byłam na stronce , co podała koala22 , i już wiem , że mój zabieg policzków , nie był robiony kaniulą , tylko cieniuteńką igłą .Nie było widać nawet śladów nakłócia , może dlatego nic mi nie "trzaskało"
Nie moge jakoś przestać , o tym myśleć , bo znowu chce to zrobić
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 06:36   #62
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dwa tygodnie temu robiłam wypełnianie bruzd nosowo- wargowych restylanem.
Efekt jest ,chociaż nie taki jakiego można by się spodziewać .
Jednak mysle ,ze za jakis czas powtórzę zabieg ,chociaż nie było to przyjemne doznanie.
w kącikach ust miałam po kilka wkłuć z każdej strony ( miałam tak dużą zmarche ) i przez kilka dni to miejsce było zasinione.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 23:14   #63
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

3 dni temu zrobiłam wypełnianie bruzd nosowo-wargowych Juvederm i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak długo efekt się utrzyma, ale póki co jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze. Przez kilka godzin po wizycie widoczne były miejsca wkłuć. Następnego dnia pojawiły się siniaki, po jednym z każdej strony, ale dzisiaj już ich właściwie nie ma.
Po znieczuleniu kremem prawie nic nie czułam, może tylko dwa głębsze wkłucia. A wkłuć było wiele
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:54   #64
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
3 dni temu zrobiłam wypełnianie bruzd nosowo-wargowych Juvederm i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak długo efekt się utrzyma, ale póki co jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze. Przez kilka godzin po wizycie widoczne były miejsca wkłuć. Następnego dnia pojawiły się siniaki, po jednym z każdej strony, ale dzisiaj już ich właściwie nie ma.
Po znieczuleniu kremem prawie nic nie czułam, może tylko dwa głębsze wkłucia. A wkłuć było wiele
a gdzie robiłas?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:03   #65
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
a gdzie robiłas?
W gabinecie Estimed, w Warszawie.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 02:39   #66
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
3 dni temu zrobiłam wypełnianie bruzd nosowo-wargowych Juvederm i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak długo efekt się utrzyma, ale póki co jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze. Przez kilka godzin po wizycie widoczne były miejsca wkłuć. Następnego dnia pojawiły się siniaki, po jednym z każdej strony, ale dzisiaj już ich właściwie nie ma.
Po znieczuleniu kremem prawie nic nie czułam, może tylko dwa głębsze wkłucia. A wkłuć było wiele
No to Kasia , zrobiłyśmy w tym samym czasie , będziemy patrzeć komu się efekty dłużej utrzymają . Zrobiłam surgidermem 30xp , bo wcześniej byłam z niego bardzo zadowolona , to po co zmieniać , niestety wycofują go już .Ja jak zwykle dzielnie bez znieczulenia , chyba miałam zły dzień , bo bolało aż mi łzy leciały .Efekt świetny , jestem bardzo zadowolona , niestety miałam maleńkiego krwiaka , ale już zniknął , po arnice
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 09:11   #67
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej a ktoś pod oczy na cienie i te sprawy próbował?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:38   #68
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
hej a ktoś pod oczy na cienie i te sprawy próbował?
A ten wątek znasz :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269207

Tu znajdziesz troche informacji . Ja nie mam cieni pod oczami , na szczęscie , więc nie wiem . Z tego co czytałam jednym pomaga , inni nie widzą różnicy .Wszystko zależy też od głębokości na jaką strzykuje się kwas , to już może tylko lekarz ocenić , nie każdą twarz można tak samo ostrzykiwać , nie zawsze można podać najgęściejszy wypełniacz , który się długo utrzymuje , na te rzadkie to szkoda kasy , po trzech miesiącach nie ma po nich śladu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:54   #69
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do Natalia1,nie wiem czy piszę o tym w dobrym wątku,chciałam się Ciebie zapytac gdzie robiłas Volumę i jak duzo płaciłas? i czy jesteś zadowolona. będe wdzieczna za odpowiedz
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:00   #70
sylwia12377
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Tydzien temu zroibłam sobie w Łodzi bruzdy nosowe. efekt niesamowity. malo bolało. cena super: 840 zł za surgiderm 24 XP. cena obejmowała konsultację, znieczulenie i preparat. Przy okazji wypełniania bruzd nosowych, resztę materiału uzylismy do zarysowujących się lini doliny łez. Pani dr wykorzystała preparat w 100% efektywnie. siniaczki sie pojawiły w oklicach bruzd ale po 3 dniach znikły. Bruzdy zniknęły, a cienie wyglądaja lepiej. Pani dr poleciła mi też mezoterapię bezigłową dla zniwelowania sińcy całkowicie. O ile wiem potrzebne jest ok kilku zabiegów aby był efekt i należy te zabiegi powtarzać co jakiś czas. Polecam każdej z WAS te klinikę. Tutsj szkoli sie lekarzy do wykonywania zabiegów dermatologii estetycznej. Pełem profesjonalizm.
sylwia12377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:51   #71
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
do Natalia1,nie wiem czy piszę o tym w dobrym wątku,chciałam się Ciebie zapytac gdzie robiłas Volumę i jak duzo płaciłas? i czy jesteś zadowolona. będe wdzieczna za odpowiedz
Tu robiłam http://www.consensus.med.pl/index.ph...&action_id=346

ale teraz już wiem , że to nie była voluma , tylko preparatem Restylane Sub Q , to to samo tylko tańsze , 1800 zł , po półtora roku , nadal się utrzymuje , byłam i jestem bardzo zadowolona ,
Jedno ukłócie , ale da się przeżyć , dla tych efektów
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 22:17   #72
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sylwia12377 Pokaż wiadomość
surgiderm 24 XP. cena obejmowała konsultację, znieczulenie i preparat. Przy okazji wypełniania bruzd nosowych, resztę materiału uzylismy do zarysowujących się lini doliny łez. Pani dr wykorzystała preparat w 100% efektywnie.
Jak dla mnie cena podejrzanie niska ... a 0,8ml faktycznie wykorzystane efektywnie skoro starczyło i na bruzdy i pod oczy

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
teraz już wiem , że to nie była voluma , tylko preparatem Restylane Sub Q
No właśnie dlatego dziwiła mnie ta forma podania implantu przez - jak pisałaś -cienka igłę Sub Q to nie ten sam materiał co Voluma - tak na marginesie.

DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:32   #73
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

ja dzisiaj weszłam na stronę stowarzyszenia lekarzy i znalazłam lekarkę z mojej okolicy http://www.dermestetica.pl/ napisałam maila do niej odnosnie Volumy i napisala mi 1800zł. a pytając pytałam,czy to na oba policzki. czy to jest mozliwe,zeby bylo taki tanie?

i mam jeszcze jedno pytanie,ponieważ byłam u dr Budzicz w Krk i powiedziała,ze ona mi nie ostrzyknie botoxem kurzych łapek i w ogole okolicy oczu,ponieważ tego się nie robi,przynajmniej ona nie robi,ponieważ mogą pozostać sińce i wybroczyny.

za 3miesiące biorę ślub. i chcialabym nawilzyc skorę,czytałam o mezoterapii i o peelingu chemicznym,ale nie wiem,czy moge stosować ten peeling w okresie letnim-słonce.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:42   #74
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego dziwiła mnie ta forma podania implantu przez - jak pisałaś -cienka igłę Sub Q to nie ten sam materiał co Voluma - tak na marginesie.

Ale ten sam efekt i jedno nakłócie i nic mi nie trzaskało .Teraz jak u niej byłam , wyraźnie pytałam lekarki , czy Volume podaje igłą , powiedziała , że tak .Może jest taka świetna w tym co robi Na razie mam jeszcze dużo wypełniacza , byłam i jestem zadowolona , to po co przepłacać.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja dzisiaj weszłam na stronę stowarzyszenia lekarzy i znalazłam lekarkę z mojej okolicy http://www.dermestetica.pl/ napisałam maila do niej odnosnie Volumy i napisala mi 1800zł. a pytając pytałam,czy to na oba policzki. czy to jest mozliwe,zeby bylo taki tanie?

i mam jeszcze jedno pytanie,ponieważ byłam u dr Budzicz w Krk i powiedziała,ze ona mi nie ostrzyknie botoxem kurzych łapek i w ogole okolicy oczu,ponieważ tego się nie robi,przynajmniej ona nie robi,ponieważ mogą pozostać sińce i wybroczyny.

za 3miesiące biorę ślub. i chcialabym nawilzyc skorę,czytałam o mezoterapii i o peelingu chemicznym,ale nie wiem,czy moge stosować ten peeling w okresie letnim-słonce.

Nie chodź do doktor Budzicz , zdecydowanie nie polecam .Jeszcze ktoś o niej pisał źle , ale ja pisze z własnego doświadczenia .

W Tarnowie , zawsze będzie taniej niż w Krakowie , wyraźnie dopytaj o nazwe preparatu i będziesz mieć porównanie .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 06:39   #75
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Własnie Budzicz była nie miła dla mnie,zrobiła obszerny wywiad na temat tego czy wiem co to jest botox czy na pewno go chcę i za ostrzykniecie czola skosowała mnie 1200 ale muszę przyznać,ze trzymało mnie mocno równo 6miesięcy. Byłam ostatnio w Bona Dea w Krk i za taką samą usługę zapłaciłam niecałe 400zł. Pani doktor była bardzo miła i powiedziała mi po moim zapytaniu,gdzie mozna jeszcze wstrzyknąć,bo na razie robię tylko czoło,bo mam bardzo żywą mimikę. Polecacie ten gabinet? dziękuję,ze odpisalaś Natalia 1.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:45   #76
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej kobietki a kogoś z Poznania polecacie hmm ?? bo wybór duży, ale wiadomo najlepiej ktoś sprawdzony
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:42   #77
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Własnie Budzicz była nie miła dla mnie,zrobiła obszerny wywiad na temat tego czy wiem co to jest botox czy na pewno go chcę i za ostrzykniecie czola skosowała mnie 1200 ale muszę przyznać,ze trzymało mnie mocno równo 6miesięcy. Byłam ostatnio w Bona Dea w Krk i za taką samą usługę zapłaciłam niecałe 400zł. Pani doktor była bardzo miła i powiedziała mi po moim zapytaniu,gdzie mozna jeszcze wstrzyknąć,bo na razie robię tylko czoło,bo mam bardzo żywą mimikę. Polecacie ten gabinet? dziękuję,ze odpisalaś Natalia 1.
Też myśle w przyszłości iść do Bona dea ,na botox , ( bo jest tanio) pamiętasz jak nazywała się ta lekarka , ja byłam u dr.Lucyny Woliczko i ta nie jest taka miła . Co do botoxu , zrobiła ci lwią zmarszczke + zmarszczki poziome czoła ? a wiesz za ile jednostek botoxu zapłaciłaś ?

Ja ogólnie ten gabinet polecam . W poczekalni rozmawiałam z jedną miłą panią , potem dopiero dowiedziałam się , że ona też tam jest lekarzem , ale ja byłam zapisana do Woliczko , a ona troche krzyczy na pacjętów
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 07:46   #78
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Też myśle w przyszłości iść do Bona dea ,na botox , ( bo jest tanio) pamiętasz jak nazywała się ta lekarka , ja byłam u dr.Lucyny Woliczko i ta nie jest taka miła . Co do botoxu , zrobiła ci lwią zmarszczke + zmarszczki poziome czoła ? a wiesz za ile jednostek botoxu zapłaciłaś ?

Ja ogólnie ten gabinet polecam . W poczekalni rozmawiałam z jedną miłą panią , potem dopiero dowiedziałam się , że ona też tam jest lekarzem , ale ja byłam zapisana do Woliczko , a ona troche krzyczy na pacjętów
ja byłam u takiej czarnej, grubszej w okularkach,prze milutka babeczka. nie pamietam ile jednostek mowila,ale zapłaciłam jakoś z 340złotych nie wiecej za czolo i lwią. kazała mi konieczie przyjsc na dostrzyknięcie,ale pojechałam za granice i w sumie troszke mi pusciło w okolicach lwiej zmarszki, po Budzicz trzymalo mi jak beton,a po Bonadei juz nie tak mocno,ale trzyma ja mam Natalia1 pytanko na tą Volumę to trzeba dwie ampułki czy jedną? i czy to mi odchudzi troszkę okolicę rzuchwy? napisz proszę jaki miałaś efekt
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 04:15   #79
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja byłam u takiej czarnej, grubszej w okularkach,prze milutka babeczka. nie pamietam ile jednostek mowila,ale zapłaciłam jakoś z 340złotych nie wiecej za czolo i lwią. kazała mi konieczie przyjsc na dostrzyknięcie,ale pojechałam za granice i w sumie troszke mi pusciło w okolicach lwiej zmarszki, po Budzicz trzymalo mi jak beton,a po Bonadei juz nie tak mocno,ale trzyma ja mam Natalia1 pytanko na tą Volumę to trzeba dwie ampułki czy jedną? i czy to mi odchudzi troszkę okolicę rzuchwy? napisz proszę jaki miałaś efekt
Już wiem , byłaś u tej co kocha psy , to z nią rozmawiałam w poczekalni , bardzo miła . Gadaj po jakim czasie ci puściło , dlaczego od razu nie zrobiła dobrze , botox na raty , tego jeszcze nie przerabiałam
Ja na pewno miałam jedną ampułke , podane w policzki , unosi ci się owal twarzy , najbardziej odmładzający zabieg i bardzo bolesny .
Efekt jest taki , że nie żałowałam ani jednej złotówki , którą wydałam na zabieg.Na temat odchudzania okolicy rzuchwy , nie mam pojęcia , to nie mój problem , obejrzyj zdjęcia w necie , u mlodszych osób są jeszcze lepsze efekty .Pogadaj z lekarzem , czego oczekujesz . Ja nie miałam zielonego pojęcia co robie i czego się spodziewać , ufam tej lekarce , po prostu i sama powiedziala , że ma zrobione policzki , i wyglądała świetnie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 21:28   #80
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Już wiem , byłaś u tej co kocha psy , to z nią rozmawiałam w poczekalni , bardzo miła . Gadaj po jakim czasie ci puściło , dlaczego od razu nie zrobiła dobrze , botox na raty , tego jeszcze nie przerabiałam
Ja na pewno miałam jedną ampułke , podane w policzki , unosi ci się owal twarzy , najbardziej odmładzający zabieg i bardzo bolesny .
Efekt jest taki , że nie żałowałam ani jednej złotówki , którą wydałam na zabieg.Na temat odchudzania okolicy rzuchwy , nie mam pojęcia , to nie mój problem , obejrzyj zdjęcia w necie , u mlodszych osób są jeszcze lepsze efekty .Pogadaj z lekarzem , czego oczekujesz . Ja nie miałam zielonego pojęcia co robie i czego się spodziewać , ufam tej lekarce , po prostu i sama powiedziala , że ma zrobione policzki , i wyglądała świetnie
tak,ona ma małego pieska to bardzo dziwne,ja mam 24 lata,na botoxie byłam dopiero dwa razy raz u budzicz a raz u tej od psa,obie kazaly sie zjawic na kontrole,gratisowa na dostrzykniecie max do 3tygodni. ale do zadnej nie poszłam ponownie,bo byłam za granica i nie uwazałam za konieczne,zeby specjalnie jechać. to widocznie ja jakaś ciemna jestem. ja robie tylko czoło,bo naprawdę mam silną mimikę i ta Pani od pieska powiedziała mi własnie(jak ją zapytałam),ze ona u mnie widzi,ze trzeba ostrzyknąc zmarszki palacza i ogolnie z nią pogadałam o botoxie bardzo mila kompetentna i wyrozumiała lekarka. na koncu mi powiedziała,ze bardzo by mnie chciala widziec na tej kontroli,bo jestem pierwszy raz u niej a ona chce wiedziec,ze wszystko ok u mnie. a jakie zabiegi jeszcze sobie robilas? robiłas moze mezoterapie?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:32   #81
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a jakie zabiegi jeszcze sobie robilas? robiłas moze mezoterapie?
Mezoterapie to sobie robie teraz na skóre głowy , może włosy przestaną mi wypadać , byłam dopiero na trzech zabiegach , po sześciu mam nadzieje na efekty

Na twarz mezoterapi nie robiłam , tylko wypełnienia policzków , bruzd nosowych i oczodołow . Zabieg IPL - to moge polecić . I yelow peeling jeszcze robilam , ale nie polecam
Więcej grzechów nie pamiętam
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:35   #82
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Mezoterapie to sobie robie teraz na skóre głowy , może włosy przestaną mi wypadać , byłam dopiero na trzech zabiegach , po sześciu mam nadzieje na efekty

Na twarz mezoterapi nie robiłam , tylko wypełnienia policzków , bruzd nosowych i oczodołow . Zabieg IPL - to moge polecić . I yelow peeling jeszcze robilam , ale nie polecam
Więcej grzechów nie pamiętam
ja własnie chcialam isc na mezoterapie na twarz i na peeling chemiczny,przed slubem chciałam cos zrobic z kondycją skory,ale bardzo sie napalilam na tą Volumę wiec to napewno zrobie,dzisiaj dzwonie do tej dermatolog odemnie z Tarnowa i sie z nią umówie i napisze co mi poleciła
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:14   #83
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja własnie chcialam isc na mezoterapie na twarz i na peeling chemiczny,przed slubem chciałam cos zrobic z kondycją skory,ale bardzo sie napalilam na tą Volumę wiec to napewno zrobie,dzisiaj dzwonie do tej dermatolog odemnie z Tarnowa i sie z nią umówie i napisze co mi poleciła
Kudliczek, nie wiem w jakiej kondycji masz skórę ... ale lifting volumetryczny w wieku 24 lat to chyba nie najlepszy pomysł jesli skóra jest jędrna a kości policzkowe uwydatnione, bo będziesz miała "efekt balkonów" w okolicy oczodołów czyli pod oczami - efekt daleki od tego zamierzonego. Bardzo fajnym zabiegiem jest Regeneris - osocze bogatopłytkowe, można je podawać w formie mezoterapii lub volum.


Natalia Voluma jest tak gęstym implantem kw.hialuronowego, że nie ma szans aby ktoś ją "przecisnął" przez cienką igłę

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-06-17 o 00:15
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:41   #84
marwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

DevilInside
plissssss napisz gdzie w Krk pięknie robią Volumę
jesli nie mozesz oficjalnie to pięknie prosze na pw

i co to są te balkoniki ?
coś takiego jak ma E.Gorniak

Edytowane przez marwik
Czas edycji: 2009-06-17 o 09:43
marwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:24   #85
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

to co pod oczy bez efketu wrrr ((
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:41   #86
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez marwik Pokaż wiadomość
DevilInside
plissssss napisz gdzie w Krk pięknie robią Volumę
jesli nie mozesz oficjalnie to pięknie prosze na pw

i co to są te balkoniki ?
coś takiego jak ma E.Gorniak
Właśnie o tym samym pomyślałam , jak zobaczyłam Górniak w Opolu .
Ktoś zdrowo przesadził z ilością kwasu hialuronowego wypełniającego .
A z drugiej strony , jak ktoś ma nadmiar skóry , to właśnie taki efekt może uzyskać , nieładnie to wygląda
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:03   #87
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

DevilInside a co to jest to Regeneris? Czyli Voluma nie byłaby zabiegiem dla mnie skory w moim wieku,tak? Ze względu na te balkoniki tak? A o mezoterapii czytałam,że to zabiegi dla osob w kazdym wieku,poniewaz to zabieg profilaktyczny,to prawda?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:43   #88
hedonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

cześć dziewczyny, idę jutro na restylane na bruzdy nosowo-wargowe.
booooję sięęę ale chciałam coś dla siebie zrobić, bo jakiś mizerny mam nastrój tej wiosny...

opiszę Wam jak było i co wyszło a na razie trzymajcie kciuki, żeby się udało
hedonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:45   #89
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez hedonika Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, idę jutro na restylane na bruzdy nosowo-wargowe.
booooję sięęę ale chciałam coś dla siebie zrobić, bo jakiś mizerny mam nastrój tej wiosny...

opiszę Wam jak było i co wyszło a na razie trzymajcie kciuki, żeby się udało
Będzie dobrze , ciekawa jestem , która to restylanka
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:21   #90
cziczik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sylwia12377 Pokaż wiadomość
Tydzien temu zroibłam sobie w Łodzi bruzdy nosowe. efekt niesamowity. malo bolało. cena super: 840 zł za surgiderm 24 XP. cena obejmowała konsultację, znieczulenie i preparat. Przy okazji wypełniania bruzd nosowych, resztę materiału uzylismy do zarysowujących się lini doliny łez. Pani dr wykorzystała preparat w 100% efektywnie. siniaczki sie pojawiły w oklicach bruzd ale po 3 dniach znikły. Bruzdy zniknęły, a cienie wyglądaja lepiej. Pani dr poleciła mi też mezoterapię bezigłową dla zniwelowania sińcy całkowicie. O ile wiem potrzebne jest ok kilku zabiegów aby był efekt i należy te zabiegi powtarzać co jakiś czas. Polecam każdej z WAS te klinikę. Tutsj szkoli sie lekarzy do wykonywania zabiegów dermatologii estetycznej. Pełem profesjonalizm.
Sylwia, napisz proszę gdzie dokładnie w Łodzi byłaś na wypełnieniu.
cziczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.