powiekszanie piersi tluszczem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 22:22   #1
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284

powiekszanie piersi tluszczem


czy ktos slyszal juz o tej metodzie powiekszania piersi przeszczepianiem wlasnego tluszczu
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:55   #2
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

ale chetnie bym posluchala
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:25   #3
gwiazdolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

o a to ciekawe, ja co prawda mam inny problem bo za dużo na udach tłuszczu więc mogre oddac komuś na piersi żartuje,
ja szukam kogoś kto zrobił sobie zabieg vibrolipo, chciałabym pozbyc sie grubych ud, a słyszałam że smartlipo nie działa bo bez odsysania to nie ma opcji żeby coś osiągnąć
gwiazdolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:27   #4
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

jezeli jestescie zainteresowane tym tematem zapraszam na forum ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i polecam artykuł http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=649
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:57   #5
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

ogladalam niedawno krotki reportaz na temat tej metody. owszem jest polecana jako dwa w jednym, to co bedzie oddesane np z brzucha mozna wpakowac w biust. metoda ta jest mniej inwazyjna niz implanty i daje bardziej naturalny efekt. ale niestety efekt ten nie jest trwaly, zdarza sie ze tluszcz wszczpiony w piers, zanika po jakim czasie i zostaje naturalnie wcholoniety przez cialo.
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 23:09   #6
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

Słyszałam już jakiś czas temu, metoda niedostępna jeszcze w polsce. Koszt ok. 40tys zł. Chętnie bym dała sobie wyssać tłuszcz z ud, i do piersi go!
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:39   #7
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

oczywiście że metoda jest już dostępna w polsce http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=649
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 09:30   #8
Anjami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

Masz rację,
Ta nowinka med. estetycznej dotarła w końcu i do Polski.

Zabieg nazywa się Body- Jet. I nie ma co się na ten temat zbytnio rozpisywać ponieważ artykuł zalinkowany przez Groszek121 jest bardzo dobry i dość szczegółowo wyjaśnia na czym on polega.

MissHuffy- wygląda że ten zabieg jest sporo tańszy niż przewidywane przez Ciebie 40 tyś. Przykładowy cennik tych usług można znaleźć np. tu: http://maestria.krakow.pl/maestria_c...ia_cennik2.pdf
Fajne jest to, że można upiec dwie pieczenie na jednym rożnie gdzieś stracimy a gdzie indziej nam przybędzie w obwodzie
Ja jestem natomiast ciekawa relacji osób, które takiemu zabiegowi się już poddały. Ciekawe czy jest ktoś taki na forum ponieważ ten zabieg to w sumie nowośc.

Anjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 14:36   #9
aloe vera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

Ja chodzę do Maestrii na inne zabiegi (pielęgnacja, oczyszczanie, kawitacja) ale wiem i zauważam, że ciągle robią tam te Body-Jety. Kosmetyczki z Maestrii są bardzo sympatyczne i kompetentne, zawsze można tam zadzwonic i podpytać, a jak się jest z Krakowa to nawet podejść. Na pewno mają tam lekarza, który taki zabieg prowadzi i ma konsultacje przed i po zabiegu.
aloe vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 00:07   #10
filipina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

hej
mam pytanie do Groszek 121, czy możesz podpowiedzieć co mam wstawić w miejsce gwiazdek w linku który umieściłaś?
pozdrawiam
filipina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:25   #11
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

hej!
Jak widać temat zamarł...., ale czy któraś z Wizażanek miała już taki zabieg? Jesli tak to jaki był efekt i jak dlugo sie utrzymuje. Sprawdzalam, cena jest dosc przystepna, a nie pcha sie w siebie zadnych cial obcych. Kobietki, doradzcie, podzielcie sie wrazeniami Pozdrawiam S.W
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 22:23   #12
Curumo
Przyczajenie
 
Avatar Curumo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

Witaj, też poszukuje informacji na ten temat. Może z czasem ktoś się odezwie. Osobiście nie sądzę żeby wiele osób poddało się temu zabiegowi, bo jednak to żywa tkanka i może się 'wchłonąć'...więc chyba lepiej dozbierać kilka tys i mieć pewność że efekt bedzie trwały
__________________
73.5 kg 01 IV 2013
71.5 kg obecnie
70 kg I cel
68 kg II cel
65 kg III cel
63 kg IV cel
60 kg V cel ->> ostatni?
Curumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:44   #13
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

Cytat:
Napisane przez Curumo Pokaż wiadomość
Witaj, też poszukuje informacji na ten temat. Może z czasem ktoś się odezwie. Osobiście nie sądzę żeby wiele osób poddało się temu zabiegowi, bo jednak to żywa tkanka i może się 'wchłonąć'...więc chyba lepiej dozbierać kilka tys i mieć pewność że efekt bedzie trwały
Cześć! Też tak mysle, ze to sie wchlonie, a jesli jeszcze uprawia sie sporty itd to szybciej sie to "spali". Niestety ten caly kwas hialuronowy tez nie jest trwaly....a pieniadze wieksze niz za silikon. No coz, lepiej jednorazowo wydac ok 15 tys niz co roku poprawiac te piersi zrobione tluszczem badz kwasem, za niemala kase rowniez...Widac, nikt w tym temacie sie wiecej nie wypowiada, bo Wizażanki potrafia liczyc, jezeli efekt nie jest trwaly to to po prostu sie nie opłaca. Pozdrawiam

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:49
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:24   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: powiekszanie piersi tluszczem

metoda jest dostepna w Polsce. Dziewczyna ktora znam robila piersi w ten sposob( pobrany z pupy i ud tluszcz) ale nie zeby powiekszyc tylko wyrownac i podniesc.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.