Fotografia ślubna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 15:32   #1
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Question

Fotografia ślubna


Witajcie dziewczyny! Mam takie pytanko - kiedy najlepiej skontaktować się z fotografem i zarezerwować sobie u niego termin??? Czy na rok przed ślubem to za wcześnie? Kiedy Wy zaczęłyście szukać?
Z góry dziękuję za rady!

Nasz dzień:
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:44   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fotografia ślubna

Im wcześniej tym masz większe szanse na zarezerwowanie Waszego terminu ślubu, zwłaszcza gdy ślubujecie w najbardziej obleganym okresie (czerwiec-wrzesień). Uważam, że rok wcześniej jest w sam raz , jeśli jesteś pewna swojego fotografa bez wahania już go zaklepuj.

Ja zarówno sale, orkiestrę jak i kamerzystę zaklepywałam z 1-1,5 rocznym wyprzedzeniem i już w tym okresie było kilku chętnych na nasz termin. "Kto pierwszy ten lepszy".
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 07:50   #3
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Fotografia ślubna

Dokładnie, im wcześniej tym lepiej. U siebie zaklepałam pewnie jakieś 8 miesięcy przed ślubem.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 08:26   #4
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Fotografia ślubna

my rezerwowaliśmy 1,5 roku wcześniej i już kalendarz był zapełniony. Także nie obawiaj się, że Cię ktoś wyśmieje, że tak szybko.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:38   #5
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Fotografia ślubna

Wielkie dzięki za odpowiedzi! Tak podejrzewałam, ale rzeczywiście bałam się że powiedzą że za szybko działam! No nic w takim razie zabieram się do szukania! A może Wy możecie mi polecić jakiegoś fotografa, który robi niebanalne fotki i jest z Poznania lub okolic!
Będę wdzięczna za pomoc!
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:48   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fotografia ślubna

Zajrzyj i popytaj też na wątku Poznańskie Panny Młode--> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...68#post7231968
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:55   #7
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Fotografia ślubna

www.nakoneczny.pl - jutro podpisujemy z nim umowę.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 08:00   #8
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Mam takie pytanko - kiedy najlepiej skontaktować się z fotografem i zarezerwować sobie u niego termin??? Czy na rok przed ślubem to za wcześnie? Kiedy Wy zaczęłyście szukać?
Z góry dziękuję za rady!

Nasz dzień:

My u fotografa byli 1,5 roku wczesniej lepiej odrazu to zalatwic i mies spokuj a nie stresowac sie czy on bedzie jeszcze potem wolny.
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:04   #9
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Fotografia ślubna

Serdecznie dziękuję! Widzę, ze nie ma co czekać ani chwili dłużej! Portfolia w necie obejrzane - czas na kolejny ruch - telefony, spotkanie i umowa! Tylko obawiam się, że jak usłyszę ceny za sesje to nie będzie mi tak wesoło! Tym bardziej, ze marzy mi się reportaż z całego dnia. No wiecie: przygotowania, ceremonia, wesele, plener.... a w necie się raczej nie "chwalą" cenami!

A może Wy się orientujecie ile to "moje marzenie" może kosztować - tak około!?????
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:30   #10
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Fotografia ślubna

w okolicach 1500, zalezy z której części polski jesteś i co chcesz mieć w cenie.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:41   #11
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
w okolicach 1500, zalezy z której części polski jesteś i co chcesz mieć w cenie.
O wow! Dużo - biorąc pod uwagę wszystkie inne wydatki związane ze ślubem! No cóż, ale to ma być w końcu pamiątka na całe życie warto więc zainwestować.
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 18:59   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Fotografia ślubna

Minutko, to taka cena w miarę często pojawiająca się w ofertach fotografów. Oferty po 2 i 3 tysiące też już widziałam.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 14:07   #13
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Fotografia ślubna

Rzeczywiście to dużo. Ale chyba warto zapłacić tyle - przecież to pamiątka na całe życie. Drugi taki dzień już się nie powtórzy...
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:25   #14
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Question Dot.: Fotografia ślubna

Dzwoniłam wreszcie do fotografa! Umówiłam się na spotkanie! Oglądałam jego zdjęcia w necie i mnie powaliły. Niestety oferta, którą mi przesłał, a konkretnie cena w niej nakreślona też mnie powaliła - ale niestety już nie w pozytywnym sensie! Chce 2.500 zł - za reportaż z całego dnia + plener + wszystkie zdjęcia na dvd + album z obrobionymi zdjęciami w ilości ok. 150 zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Szok - ale dam mu jeszcze szansę. Spotkam się i jeśli mnie przekona, że warto w niego zainwestować - to zacznę od zaraz zbierać kasę W końcu to wyjątkowy dzień i pamiątka na całe życie...

Co sądzicie o tym? - warto w ogóle rozważać tę propozycję??? Czy cena ją dyskwalifikuje?
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:52   #15
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam wreszcie do fotografa! Umówiłam się na spotkanie! Oglądałam jego zdjęcia w necie i mnie powaliły. Niestety oferta, którą mi przesłał, a konkretnie cena w niej nakreślona też mnie powaliła - ale niestety już nie w pozytywnym sensie! Chce 2.500 zł - za reportaż z całego dnia + plener + wszystkie zdjęcia na dvd + album z obrobionymi zdjęciami w ilości ok. 150 zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Szok - ale dam mu jeszcze szansę. Spotkam się i jeśli mnie przekona, że warto w niego zainwestować - to zacznę od zaraz zbierać kasę W końcu to wyjątkowy dzień i pamiątka na całe życie...

Co sądzicie o tym? - warto w ogóle rozważać tę propozycję??? Czy cena ją dyskwalifikuje?
no trzeba przyznac ze sporo ...
nasz fotograf ma 2 ofert 1100zl i 1400zl jeszcze niewiemy na ktora sie zdecydujemy narazie podpisaliwmy umowa i dalismy zaliczke....

no ale jesli bardzo wami sie spodoba i macie przeznaczony na to budzet to go bierzcie

a mozesz podac link?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:37   #16
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Fotografia ślubna

zabcia a co wchodzi w skład Tych ofert?
noo pokaż linka, zobaczymy czy za 2500 warto
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:58   #17
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam wreszcie do fotografa! Umówiłam się na spotkanie! Oglądałam jego zdjęcia w necie i mnie powaliły. Niestety oferta, którą mi przesłał, a konkretnie cena w niej nakreślona też mnie powaliła - ale niestety już nie w pozytywnym sensie! Chce 2.500 zł - za reportaż z całego dnia + plener + wszystkie zdjęcia na dvd + album z obrobionymi zdjęciami w ilości ok. 150 zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Szok - ale dam mu jeszcze szansę. Spotkam się i jeśli mnie przekona, że warto w niego zainwestować - to zacznę od zaraz zbierać kasę W końcu to wyjątkowy dzień i pamiątka na całe życie...

Co sądzicie o tym? - warto w ogóle rozważać tę propozycję??? Czy cena ją dyskwalifikuje?
No, sporo. My robimy zdjęcia u gościa, który dopiero wchodzi na rynek,ale to pasjonat i bardzo podobają mi się jego fotografie. Nie są tak oklepane jak u innych lokalnych fotografów.
Nie wiem ile zapłacimy bo mamy 6 zł za zdjęcie a nie wiem ile zdjęć będziemy chcieli
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:40   #18
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Fotografia ślubna

jak najwczesniej rezerwowac !! jetsem tego samego zdania co dziewczyny.. my mamy slub 29.08 09 roku a juz w lutym mielismy zarezerwowane wszytsko i doslownie wcisnelismy sie w termin
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:39   #19
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
zabcia a co wchodzi w skład Tych ofert?
noo pokaż linka, zobaczymy czy za 2500 warto



"Koszt wykonania fotoreportażu to 1400 zł. lub w ofercie drugiej 1100zł. (oferty obejmują zdjęcia z przygotowania do ślubu, ceremonii, pleneru oraz przyjęcia weselnego, cena zawiera również koszt dojazdu do 100 km od Tarnowa lub Rzeszowa - nie ma żadnych dodatkowych kosztów) W cenie 1400 złoty otrzymuje Pani album ze zdjęciami(obrobione komputerowo, kolorze oraz czarno-białe) w formatach 13*18 oraz w większym formacie 15x21 , ilość odbitek to 110 -> zdjęcia są wklejone do album fotograficznego. Poza albumem otrzymuje Pani wszystkie zdjęcia w orginalnym rozmiarze, jest ich 450.. Gratis każda para dostaje dostęp do strony internetowej z własną domeną, (jest to strona w postaci interaktywnego albumu fotograficznego )Oferta druga tj. w cenie 1100 zł ,nie obejmuje odbitek oraz albumu fotograficznego ,poza tym zawiera wszystkie opcje z oferty pierwszej
Zdjęcia są przygotowane w ten sposób ,iż w każdym zakładzie fotograficznym może Pani zrobić sobie odbitki.. Ofertę mogę w razie potrzeb indywidualnie dostosować do Pani oczekiwań.."

pozwolilam sobie skopiowac emaila ktorego dostalam od fotografa
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 14:25   #20
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: Fotografia ślubna

Hej! No więc byłam na spotkaniu z fotografem, a właściwie fotografami (bo jest ich dwóch) i podpisaliśmy umowę. Byli tak fajni, że myślę że warto w nich zainwestować te 2.500 zł lub więcej (choć nie wiem skąd weźmiemy to "więcej" ) , i że zdjęcia będą super!

Tak więc kolejny punkt z listy "załatwić szybko" w ramach planowania wesela - odhaczony!!!

ps. Dziewczyny nie zwlekajcie z zarezerwowaniem terminu u fotografa - bo jak przeczytacie wyżej (i co ja potwierdzam) terminy są zaklepane z baaaardzo dużym wyprzedzeniem!!!
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:38   #21
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję! Widzę, ze nie ma co czekać ani chwili dłużej! Portfolia w necie obejrzane - czas na kolejny ruch - telefony, spotkanie i umowa! Tylko obawiam się, że jak usłyszę ceny za sesje to nie będzie mi tak wesoło! Tym bardziej, ze marzy mi się reportaż z całego dnia. No wiecie: przygotowania, ceremonia, wesele, plener.... a w necie się raczej nie "chwalą" cenami!

A może Wy się orientujecie ile to "moje marzenie" może kosztować - tak około!?????
Już od ok. 600zł, jeżeli sam plener (z drukowaniem zdjęć i zdjęciami na płycie)
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:37   #22
Iwonique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fotografia ślubna

Hej. Potwierdzam, że fotografa trzeba rezerwować jak najszybciej, bo tym dobrym kalendarz szybko się wypełnia, a 600 zł za sam plener to chyba niedrogo
Iwonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:37   #23
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Fotografia ślubna

ja podpisalam umowe na 3200zł wiem ze to niesamowicie drogo ale zdjecia sa nietypowe, a na sesje mamy jechac do berlina - jego pomysl, widzialam jeszcze lepszego fotografa ale termin mial zajety i koszt byl cos ok 6000 a to juz przegiecie
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:30   #24
Iwonique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fotografia ślubna

3200 zł. to jakiś naprawdę niesamowity fotograf, ja bardzo lubię oglądać zdjęcia i wracam do nich coraz częściej. Uważam, że warto zainwestować w dobrego fotografa ale W ROZSĄDNEJ cenie. Warto podzwonić i podowiadywać się co każdy z nich ma do zaoferowania, a co ważniejsze skupić się na zdjęciach czy to jest jakaś prowizorka, czy ma polot artystyczny, czy zdjęcia są obrobione ciekawie. My mieliśmy super fotografa, który liczy sobie właśnie rozsądnie i przykłada się do pracy bardzo dobrze. Ma fajne pomysły a co dla nas było najważniejsze zdjęcia były i są reportażem a nie ustawianymi, sztucznymi figurkami!!! POLECAM: www.michalwrobel.com
Iwonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:22   #25
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Fotografia ślubna

fotografa chyba 2 miesiące wcześniej

zdjęcia w kościele i w miasteczku (ogród kościelny, fontanna, pomnik poety, w ogródku piwnym ...)

zdjęcia studyjne droższe były i nie mieliśmy kasy na zaliczkę,
i dobrze nam tak

na 10-lecie zamówimy tego samego fotografa
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:56   #26
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Fotografia ślubna

Może większość uzna, że drogo ale ja chciałabym Wam pokazać jednak zdjęcia, które na pewno wyróżniają się na tle innych. Jeśli chodzi o mój Nr 1 w śród fotografów ślubnych to
http://www.bwphotography.pl
Szczególnie polecam zakładkę śluby/ trash the dress i szaleństwo. Niestety cena jest wysoka bo przygotowania, kosciół, wesele i plener 6500 zł ale gdybym wygrała w totka na pewno wybrała bym tą opcje. Drugi fotograf, który swoimi pracami zrobił na mnie wrażenie to
http://www.michalniedzielski.com/
tu polecam ślub/ plener. Ten Pan jest o połowę tańszy ale też się ceni 3200zł
i tiu chcialabym dodać, że Pan Niedzielski zawsze odpisuje, żę cena 4000 ale akurat do końca miesiąca jest promocja 3200, sprawdzałam to kilkukrotnie promocja trwa zawsze
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat tych zdjęć.
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:03   #27
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez bartosia Pokaż wiadomość
Może większość uzna, że drogo ale ja chciałabym Wam pokazać jednak zdjęcia, które na pewno wyróżniają się na tle innych. Jeśli chodzi o mój Nr 1 w śród fotografów ślubnych to
http://www.bwphotography.pl
Szczególnie polecam zakładkę śluby/ trash the dress i szaleństwo. Niestety cena jest wysoka bo przygotowania, kosciół, wesele i plener 6500 zł ale gdybym wygrała w totka na pewno wybrała bym tą opcje. Drugi fotograf, który swoimi pracami zrobił na mnie wrażenie to
http://www.michalniedzielski.com/
tu polecam ślub/ plener. Ten Pan jest o połowę tańszy ale też się ceni 3200zł
i tiu chcialabym dodać, że Pan Niedzielski zawsze odpisuje, żę cena 4000 ale akurat do końca miesiąca jest promocja 3200, sprawdzałam to kilkukrotnie promocja trwa zawsze
Ciekawa jestem Waszych opinii na temat tych zdjęć.
Po obejrzeniu tego trash the dress wnioskuję, że ten pan fotograf ma chyba jakiś poważny problem z psychiką Ale zdjęcia faktycznie powalające.
Natomiast u drugiego też mnie sporo zdjęć urzekło i myślę, że spokojnie spełniłby Wasze marzenia o nietypowych fotach...

W 2008 roku (kiedy założono ten wątek) 3000zł to może i było dużo za pakiet, ale z tego, co widzę na wizażu, to już jest niemal norma... My akurat płacimy mniej, bo nieco ponad 2000, ale nasi fotografowie nie są renomowani, no i dużo wcześniej (w sumie niecałe 2 lata przed ślubem) podpisaliśmy umowę, co dało nam cennik z roku, w którym podpisywaliśmy. Dlatego zawsze warto podpisywać umowy jak najwcześniej (oczywiście jeśli jesteśmy w pełni zdecydowani na danego usługodawcę), bo i większa szansa jest, że nasz termin będzie dostępny i warunki cenowe często są lepsze, bo ceny nigdy w tej branży nie spadają, a tylko rosną i rosną...
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:07   #28
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość

W 2008 roku (kiedy założono ten wątek) 3000zł to może i było dużo za pakiet, ale z tego, co widzę na wizażu, to już jest niemal norma... My akurat płacimy mniej, bo nieco ponad 2000(...)
Hmm niby norma za zdjęcia, ale np w moim mieście wielu znajomych twierdzi, że 1500 jak fotograf bierze to dużo i znajdą "super" ofertę za 800 zł - która dla mnie jest śmieszna. Dlaczego ? bo na 98% nie byłabym zadowolona z pracy takiego "fotografa" a jeszcze niech dorzuci pakiet 2 w 1 (foto + video) to dla mnie tragedia murowana. Osobiście, kiedy ja będę brać ślub to na pewno będę się starać, bym razem z lubym znalazła takiego fotografa, który spełni nasze oczekiwania i byłabym skłonna zapłacić mu te 3 tysiące Zresztą o tą sprawę nie muszę się martwić, bo on sam siedzi w tym biznesie, to pewnie poprosi jakiegoś kolegę po fachu
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:18   #29
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Fotografia ślubna

wszystko zależy od tego w jakim miesiacu bierzesz slub, jesli to jest listopad to pewnie da sie fotografa załatwic na 2 miesiace przed ale np czerwiec to i rok wyprzedzenia to malo
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:30   #30
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Fotografia ślubna

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hmm niby norma za zdjęcia, ale np w moim mieście wielu znajomych twierdzi, że 1500 jak fotograf bierze to dużo i znajdą "super" ofertę za 800 zł - która dla mnie jest śmieszna. Dlaczego ? bo na 98% nie byłabym zadowolona z pracy takiego "fotografa" ...
Nie możesz generalizować , są osoby które robią za 800 bo jakoś muszą wbić się na rynek, który z resztą jest dosyć ciężki. Ja sam oferuję niemalże podobne stawki dla pierwszych par które pozwolą mi uwiecznić ich dzień, gdyż jestem fotografem mody i nie mam za wiele ślubów na koncie. Naturalnie cena się zmieni po zrobieniu kilku ślubów na cenę krajową ale jeszcze nikt nie narzekał na moje prace. Choć tak jak mówisz, bywają samozwańcy co sprzęt kupili za 2tys i ostro robią zdjęcia - co z resztą mnie dziwi , gdyż mają na swoje usługi chętnych.
Żeby móc zaoferować wiele ciekawych rozwiązań to niestety ale fotograf musi zainwestować minimum kilkanaście tysięcy złotych na sprzęt.
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 13:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.