IV Faza diety dukana cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 21:46   #31
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
J
Często masz 12, ale nie wyrabiasz nadgodzin? wypracowujecie nominalny czas pracy?
nie mam nadgodzin płatnych niestety , potem mam wolny dzień za te godziny tak żeby się zmieścić w ilości godzin/miesiąc. Nie płacą nam niestety a w sumie szkoda.
No zwykle koło 1go do -4go każdego miesiąca mam dłużej bo wtedy zamykamy miesiąc i roboty w cholerę. Tyle dobrze że sobie za tydzień za te nadgodziny pojadę w czwartek do domku.
Ja też padam w objęcia Morfeuszka bo już pora, co wieczór obiecuję sobie że pójdę spać przed 23 i jakoś mi schodzi .Może choć dziś uda mi się te min 6 h pospac.
Miłej nocki I nie grzeszenia za wielkiego jutro
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2016-02-03 o 21:47
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 07:14   #32
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witajcie Kochane.... no,tak jak przeczuwałam spadku w tym tygodniu nie ma.... no ale szczerze to się tego nie spodziewałam ,po zjedzeniu całej gorzkiej czekolady Tak czy siak,przez 3 tygodnie wyszło mi stabilne -2,3 kg na wadze , a tabela pokazała -3% spadku tłuszczu .... to jakby nie patrzeć mam powód do zadwolenia Dzisiaj będę miała już nowy plan na następny tydzień ( z tego względu już pozostanę na tych czwartkowych ważeniach, bo mam cały weekend na zakupy z dietą od poniedziałku ), ciekawe ile znowu kalorii mi utną

Tymczasem śniadanko z Wami....i lecę na fitness grupowy
Do miłego potem...

p.s. Ale pączusie serowe dzisiaj piekę... i tak
Z tego przepisu:http://przepisowniabarbry.blogspot.c...ki-domowe.html
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-02-04 o 07:54
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 07:49   #33
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cześć dziewczynki

Mimo że wolne to już wstałam, zjadłam śniadanko
Dzbanek herbaty zaparzyłam.

Dziś dzień zaczął się pozytywnie waga od poniedziałku systematycznie idzie w dół

Dobra zbieram się

Miłego dnia
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 08:17   #34
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

I ja się z Wami witam przy kawce.
U mnie też całkiem znośnie. Wczoraj zjadłam jedno ferrero roche, ale na tym poprzestałam a reszta dnia była przykładna. Niecały kilogram do celu
Dzisiaj dzień dyspensy. Smażę tradycyjne pączki z różą i myślę, że dwa jak nic wpadną. Do tego chcę uruchomić fontannę czekoladową dla chłopaków siostry, która przyjdzie z rodzinką na pożeranie pączków. Do tego góra owoców. Będzie dzisiaj kalorycznie. Za to od rana mam zamiar pościć. Mam zapas twarogu i łososia i na tym będę jechać.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

U mnie zawsze było od 30-50g makaronu, ryżu lub kaszy w zależnosci od dodatków (przy mięsie mniej, przy warzywach więcej)
Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
U mnie makaron jest w ilosciach od 40-70 g ( w zależności oczywiście od dania no i od tego czy to jest na lunch czy obiad...), kaszy np.65 g, ryż brązowy 45 g. Takie miałam ilości w ostatnich posiłkach...
Odwieczne moje pytanie - 70-100gramów ugotowanego już czy jeszcze przed ugotowaneim?
Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
Lyrcia - dasz radę już jesteś przed metą wagową !!! trzymam za ciebie kciuki!
Dziękuję. Ja za Ciebie też!!!
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Kurde czytam Was i glodnieje
Bo my takie apetyczne, to pewnie dlatego : hahaha:
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Cześć!
Podczytuję Was od dłuższego czasu i z okazji nowego wątku postanowiłam dołączyć jeśli mozna
Namówiona Waszym zachwalaniem vitalii postanowiłam rowniez zakupić u nich dietę. Jutro mam ją dostać zatem proszę o kciuki obym dała radę.
Jestem byłą dukanką. W sierpniu urodziłam synka. W czasie ciąży przybyło mi 20kg 10 zrzuciłam bez problemu natomiast te kolejne 10 to nie lada wyczyn... Dodatkowo chce jeszcze zrzucić 5kg takich nadprogramowych jeszcze sprzed ciąży. Reasumując 15 kg oddam w dobre ręce
Cześć sandeo. No ładne kwiatki, czytasz nas od dawna i dopiero przy okazji rozpoczęcia nowego wątku się ujawniłaś? No, no, to nas znasz na wylot a my musimy cię dopiero poznać. Za karę musisz o sobie pisać co najmniej trzy razy częściej i więcej Witaj na wątku.
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Lyrcia dziękuje - moje chłopaki tez Cię pozdrawiają.
Dziękuję za pozdrowionka.

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2016-02-04 o 08:18
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 08:57   #35
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

Cześć sandeo. No ładne kwiatki, czytasz nas od dawna i dopiero przy okazji rozpoczęcia nowego wątku się ujawniłaś? No, no, to nas znasz na wylot a my musimy cię dopiero poznać. Za karę musisz o sobie pisać co najmniej trzy razy częściej i więcej Witaj na wątku.


Zastanawiałam sie czy jest jeszcze sens sie tu wbijać bo widziałam jakie juz zżyte jesteście, no ale co tam. W grupie zawsze raźniej sie odchudza. Na dukanie czytanie Waszych zmagań bardzo mi pomagało postaram sie pisać jak najcześciej aczkolwiek przy półrocznym dziecku czasami jest to znacznie utrudnione
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:51   #36
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
I ja się z Wami witam przy kawce.
U mnie też całkiem znośnie. Wczoraj zjadłam jedno ferrero roche, ale na tym poprzestałam a reszta dnia była przykładna. Niecały kilogram do celu
Dzisiaj dzień dyspensy. Smażę tradycyjne pączki z różą i myślę, że dwa jak nic wpadną. Do tego chcę uruchomić fontannę czekoladową dla chłopaków siostry, która przyjdzie z rodzinką na pożeranie pączków. Do tego góra owoców. Będzie dzisiaj kalorycznie. Za to od rana mam zamiar pościć. Mam zapas twarogu i łososia i na tym będę jechać.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------



Odwieczne moje pytanie - 70-100gramów ugotowanego już czy jeszcze przed ugotowaneim?

Dziękuję. Ja za Ciebie też!!!

Bo my takie apetyczne, to pewnie dlatego : hahaha:

Cześć sandeo. No ładne kwiatki, czytasz nas od dawna i dopiero przy okazji rozpoczęcia nowego wątku się ujawniłaś? No, no, to nas znasz na wylot a my musimy cię dopiero poznać. Za karę musisz o sobie pisać co najmniej trzy razy częściej i więcej Witaj na wątku.

Dziękuję za pozdrowionka.
w Vitali zawsze podają wagi na surowo tzn przed ugotowaniem

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

jednak nie odmówiłam sobie pączka czeka sobie z adwokatem na godzinę posiłku, do kawki go wciągnę
głowa mi pęka już od wczoraj i nawet tabletek nie łykam bo sensu nie ma niestety ostatnio jestem podatna na zmiany pogody i pewnie ciśnienie spada i z stąd ból nic tylko przeczekać
basia ww- - daj znać jak tam wizyty u lekarzy

dziewczyny przypomnicie mi proszę dokładny termin zlotu tzn pamiętam 13 sierpień? czy tak?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

barbra66-- brak zwyżki na wadze to też sukces, szkoda tylko że na Vitali waga nie spada jak na Dukanie
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:04   #37
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
w Vitali zawsze podają wagi na surowo tzn przed ugotowaniem

jednak nie odmówiłam sobie pączka czeka sobie z adwokatem na godzinę posiłku ...

basia ww- - daj znać jak tam wizyty u lekarzy
No nieładnie z tym pączkiem

Ja już po zabiegu - nie uciekam a bardzo chciałam. Efekt zobaczę jak ściągną mi szwy - dobra zjadam drugie śniadanko, odwiedzę mamę i biegnę do alergologa
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 11:08   #38
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Witam.
Obudziłam się dziś i stwierdziłam ze musze się zważyć bo taki ładny brzuszek mi się po tych kilku przykładnych dniach zrobił to może i na wadze coś drgnęło. Franca pokazała 58!!
Mogę to zwalić na @ która dziś przyszła, mogę, plisss?

Tak jak przewidywałam dostałam w biurze pączki i jeszcze dodatkowo trzy faworki drożdżowe. Pączki schowałam do woreczka, pójdą do zamrażarki, a faworki zjadłam, trudno raz nie zawsze. Po południu i tak pewnie trafi się jeszcze paczek domowy u babci

Pączki - Pulchne modelki końca karnawału. Kupują szminkę w kolorze róży i dokładnie pudrują policzki. Zaskakująco niedrogo sprzedają swe wdzięki. Przy nich ilość jednego z grzechów głównych rośnie w tempie rozpustnym...

Emilia, Patrysina widze że byśmy się dogadały w kwestii paznokci. Ja mam swój zestaw żelowy do paznokci od chyba 8 lat, tylko dokupuję co mi w oko wpadnie. Ostatnio kocham żele kolorowe z pyłkiem brokatowym. Daje delikatny ale nie nachalny połysk. Hybrydy się u mnie nie przyjęły ale tez mam dwa kolory gdyby jednak naszła mnie ochota.
Właśnie wczoraj robiłam sobie pazurki

Barbra na podstawie twojego kuskusa zrobiłam sobie dziś czekoladową jaglankę na śniadanie. mniam.

Chciałam sobie wczoraj kupić jeansy, ale nie trafiłam na nic ciekawego. Chciałam czarne, gładkie slimy a wszystko inne było tylko nie to. Za to kupiłam sobie jeanso-podobne leginsy w rozmiarze 36 i świetnie w nich wyglądam. Tylko jakiejś bluzki mi do nich brakuje. Zawsze tak jest że jak kupię jedno to później robi się cała lista innych rzeczy do kupienia

Witaj sandeo.

Powodzenia w dążeniu do smukłej sylwetki.
Jeśli chodzi o oddawanie kilogramów to zacytuję mój wczesniejszy podpis:

Zgubiłam 40 kg. Nieszcześliwy znalazca moze je sobie zatrzymać


Lyra
- przed ugotowaniem.
Na myśl o fontannie czekoladowej ślinka mi cieknie.

Sandeo jeśli i na dukanie nas czytałaś a to było całe lata temu to znasz nas już na wylot

Patrysina zlot na 12-15 sierpnia






---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Co do zlotu:
Ponieważ na chwilę obecną pewne sa tylko dwie Basie i ja (Milennka zapowiada się tylko na jeden dzień i Beatka zadeklarowała się że ją przechowa) to rozglądam się za pokojem dla trzech osób.
W przyszłym tygodniu mój głos powinien już przestać przypominac skrzypiącą starą szafę więc pewnie zacznę dzwonić po ośrodkach.
Basie zrobię zestawienie ofert i wyślę wam na PW.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2016-02-04 o 11:21
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:22   #39
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Dostałyśmy dzisiaj wycisk na treningu.... 1,5 godziny tam spędziłam,to bez wyrzutów pozwoliłam sobie na 4 mini pączusie Zrobiłam je na mące żytno-krupczatkowej ,tylko z odrobiną cukru i dżemu węgierkowego.Ograniczę kalorie z pozostałych posiłków i będzie git W końcu ważenie dopiero w następny czwartek...

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dyspensy.
To tak jak u mnie,ale mam dyżur nocny i zaliczony trening,to zdążę ten zapas kalorii zgubić,może trening z Vitalią jeszcze dzisiaj zrobię

Cytat:
Odwieczne moje pytanie - 70-100gramów ugotowanego już czy jeszcze przed ugotowaneim?
Tak jak dziewczyny wspomniały... Vitalia zaleca ważenie suchych produktów

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
Cytat:
Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
barbra66-- brak zwyżki na wadze to też sukces, szkoda tylko że na Vitali waga nie spada jak na Dukanie
Szczerze to mi na Dukanie spadała bardzo podobnie....bo miałam odstępstwa od zaleceń ogólnych Jak stabilnie będzie spadać to mi w zupełności wystarczy,nawet jak to będzie te 2 kg na miesiąc

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
No nieładnie z tym pączkiem

Ja już po zabiegu - nie uciekam a bardzo chciałam. Efekt zobaczę jak ściągną mi szwy - dobra zjadam drugie śniadanko, odwiedzę mamę i biegnę do alergologa
Basiu ....że nie poddałaś się

A co do pączka...to na Vitalii są zamienniki przecież

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:

Barbra na podstawie twojego kuskusa zrobiłam sobie dziś czekoladową jaglankę na śniadanie. mniam.
Pewnie smakuje podobnie...też mi podpasował ten deser
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-02-04 o 13:13
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:05   #40
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Dostałyśmy dzisiaj wycisk na treningu.... 1,5 godziny tam spędziłam,to bez wyrzutów pozwoliłam sobie na 4 mini pączusie

Basiu ....że nie poddałaś się
Brawo za trening dzisiejszy

Tak nie uciekłam

Dermatologa zaliczyłam, była w szoku jak zobaczyła moją twarz - znowu coś kazała kupić i smarować - jak nie pomoże zmienię lekarza

Właśnie kupiłam i przywiozłam mężowi do pracy pączusie - a taka jestem dobra.
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:42   #41
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość


Co do zlotu:
Ponieważ na chwilę obecną pewne sa tylko dwie Basie i ja (Milennka zapowiada się tylko na jeden dzień i Beatka zadeklarowała się że ją przechowa) to rozglądam się za pokojem dla trzech osób.
W przyszłym tygodniu mój głos powinien już przestać przypominac skrzypiącą starą szafę więc pewnie zacznę dzwonić po ośrodkach.
Basie zrobię zestawienie ofert i wyślę wam na PW.
może uda się z dostawką ten pokój bo jakby nie patrzeć to jak przyjadę w piątek to jednak dwie noce muszę gdzieś przekimać a zwalać się komuś na chatę to nie chce.
Szybko Was nadrobiłam ale nie piszę za wiele bo wskoczyłam do wyrka i idę oddać się popołudniowej drzemce, za oknem nawala śniego-deszcz więc pogoda do snu idealna
Basia- za odwagę odnośnie lekarza, no i masz z głowy, ściągniesz szwy i będzie lux.Zuch dziewczyna

dobra idę w kimono , potem się odezwę
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 15:27   #42
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Już mam 4 litry płynów,i domowy trening godzinny też zaliczyłam

Zjem lekką kolację... zostały mi warzywa z leczo.....i bedę zadwolona

Emne... koniecznie daj nam znać jak juz cos wybierzesz z ofert.
Może faktycznie warto spytać o pokój z ewentualną dostawką,gdyby Milennka chciała na dwie doby dołączyć a Lyrci mąż czasem w tym terminie zjechał ... Moje siostry tak rezerwowały czasem pokoje,na wypadek gdybym chicała dojechać na dostawkę
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2016-02-04 o 15:30
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 17:31   #43
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Melduje ze dostałam dietkę na maila i jestem bardzo mile zaskoczona nawet wydaje mi sie ze tego jedzenia jest więcej niż jem obecnie nie spodziewałam sie az tylu owoców. Nawet nie będąc na diecie tylu nie jadłam ale ok. Postanowiłam im zaufać wiec mam cichutka nadzieje ze sie uda zrzucić zbędny balast.
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 18:13   #44
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Melduje ze dostałam dietkę na maila i jestem bardzo mile zaskoczona nawet wydaje mi sie ze tego jedzenia jest więcej niż jem obecnie nie spodziewałam sie az tylu owoców. Nawet nie będąc na diecie tylu nie jadłam ale ok. Postanowiłam im zaufać wiec mam cichutka nadzieje ze sie uda zrzucić zbędny balast.
Też byłam zdziwiona ilością owoców i jedzenia w ogóle.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:03   #45
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona ilością owoców i jedzenia w ogóle.

A Ty juz jestes jakiś czas na tej diecie, prawda? Chodzisz głodna?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:22   #46
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
J

Emne... koniecznie daj nam znać jak juz cos wybierzesz z ofert.
Może faktycznie warto spytać o pokój z ewentualną dostawką,gdyby Milennka chciała na dwie doby dołączyć a Lyrci mąż czasem w tym terminie zjechał ... Moje siostry tak rezerwowały czasem pokoje,na wypadek gdybym chicała dojechać na dostawkę
w sumie 15-stego sierpnia to jest święto więc nie wiem czy nie przedłużę wypadku jak będą sprzyjające okoliczności (czytaj pogoda) i wrócę w poniedziałek .Nigdzie przecież nie muszę się spieszyć w niedzielę a możliwość obcowania jeden dzień dłużej z Wami to dla mnie bedzie zaszczyt i przyjemność
No , trochę pospałam.Na początku nie mogłam usnąć bo wyszłam z wprawy z przysypiania po południu ale potem odpadłam.Chyba mnie gorączka rozłożyła, jak wstałam to niewyraźnie się czułam.
Wstałam, zrobiłam na jutro śniadanie i zupę do pracy, zjadłam kolację, podwieczorek i kolację jutro zjem u TŻ.
Zrobiłam hennę na brwi a teraz siedzę z szamponetką koloryzującą na głowie i oglądam Larwy Nieszczęścia czyli Barwy Szczęścia-lubię je tak parafrazować
Nafaszerowałam się tabletkami, mam nadzieję że nie rozłoży mnie bardziej.
U mnie znowu kiepsko z porcelanką tak że jak się porządnie nie załatwię to jutro fajerwerków na wadze nie będzie i dołączę do tych których waga w tym tygodniu nie spadła Czuję się ociężała, brzuch mam wzdęty a gdzie tam do @.
Emne- myślę że to właśnie przez @ waga u Ciebie stoi więc nie ma się co dziwić,lepiej się przyznaj na ilu pączusiach zakończyłaś u babci
No właśnie dziewczyny-przyznawać się ile się ma tłustych grzechów dziś na sumieniu
U mnie zero- jak wspomniałam , zostałam obdarowana w pracy 3, i wszystkie 3 oddałam koleżance obok, chudej jak szczapa a je tyle że masakra. Eh, taka to ma dobrze
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:36   #47
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
A Ty juz jestes jakiś czas na tej diecie, prawda? Chodzisz głodna?
Raczej nie, ale czasem jak mam liche II śniadanie to trochę jestem głodna przed obiadem. Ale ogólnie super się czuję, tak lekko i mam mnóstwo energii.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:41   #48
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny-przyznawać się ile się ma tłustych grzechów dziś na sumieniu
Z ręką na sercu zjadłam jeden mini pączek u babci i trzy drożdżowe faworki w pracy. Ponadto zero odstępstw. Właściwie to jestem z siebie zadowolona.

Milennka w sumie wybrałyśmy własnie ten weekend sierpniowy ze względu na przedłużony czas odpoczynku. Skoro więc przy sprzyjającej pogodzie byłabyś skłonna zostać na cąły ten okres (trzy nocki) to będe szukała pokoju dla czterech lub dwóch pokoi dwuosobowych. Zobaczymy jak wyjda koszty.

Obecnie wykąpana pracuję w kuchni a potem jeszcze trochę pracy na kompie i spadam lulu. Może uda mi się dziś wczesniej położyć.
Papa.

__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:53   #49
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Raczej nie, ale czasem jak mam liche II śniadanie to trochę jestem głodna przed obiadem. Ale ogólnie super się czuję, tak lekko i mam mnóstwo energii.

Wlasnie na tą energię liczę najbardziej przyda sie przy moim malutkim rozbójniku

początki wszystkich diet zawsze były u mnie trudne ale pózniej kiedy kg leciały w dół, satysfakcja była ważniejsza niż cały trud. Napędzała do działania


A Wy z Rodzynkiem macie rożne diety rozpisane przez vitalie czy gotujesz mu to samo tylko więcej?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 20:19   #50
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
A Ty juz jestes jakiś czas na tej diecie, prawda? Chodzisz głodna?
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Wlasnie na tą energię liczę najbardziej przyda sie przy moim malutkim rozbójniku

początki wszystkich diet zawsze były u mnie trudne ale pózniej kiedy kg leciały w dół, satysfakcja była ważniejsza niż cały trud. Napędzała do działania


A Wy z Rodzynkiem macie rożne diety rozpisane przez vitalie czy gotujesz mu to samo tylko więcej?
Mamy oboje dietę IGPro i nasze jadłospisy są różne. Czasem się przeplatają, często mamy te same produkty, zdarzają się takie same śniadania. Moja córa jest starsza od Twojego dwa miesiące, więc wiem jak jest.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:50   #51
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Z ręką na sercu zjadłam jeden mini pączek u babci i trzy drożdżowe faworki w pracy. Ponadto zero odstępstw. Właściwie to jestem z siebie zadowolona.

Milennka w sumie wybrałyśmy własnie ten weekend sierpniowy ze względu na przedłużony czas odpoczynku. Skoro więc przy sprzyjającej pogodzie byłabyś skłonna zostać na cąły ten okres (trzy nocki) to będe szukała pokoju dla czterech lub dwóch pokoi dwuosobowych. Zobaczymy jak wyjda koszty.
no to ładnie odnośnie pączków
No jak będzie pogoda nieupalna za bardzo to wolałabym wrócić w poniedziałek, zawsze to dzień dłużej a jak mam się tłuc te 8 godzin pociągiem w jedną stronę to chcę zostać na więcej niż cały jeden pełny dzień.
Ja już wykąpana, wybalsamowana balsamem brązującym dla odmiany ,zaraz oblicze idę też potraktować brązerem. Spakowałam się na jutro bo łikend u tżta spędzam.Mam nadzieję że nie nagrzeszę za bardzo.
No i z niecierpliwością wyglądam nowego jadłospisu.Za bardzo nie będę przestrzegała go od piątku za tydzień bo jadę z tżtem do mnie na wieś i pewnie mama coś dobrego ugotuje więc pewnie jakieś odstępstwa będą.Do maja mam nadzieję schudnąć tyle ile chcę więc jeszcze jakiś czas mam , zobaczymy czy się uda.
Ja też dużo piję, w pracy zwykle 2 butle 1,5litrowe, + 2 kubki wody z dystrybutora, bo tej wody nie lubię ale rozpuszczam w niej wapń+ 1 kawa.Samej czystej wody wychodzi 3 litry.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2016-02-04 o 20:51
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:03   #52
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny-przyznawać się ile się ma tłustych grzechów dziś na sumieniu
U mnie zero- jak wspomniałam , zostałam obdarowana w pracy 3, i wszystkie 3 oddałam koleżance obok, chudej jak szczapa a je tyle że masakra. Eh, taka to ma dobrze
Dzisiaj to poszłam na całość. Bilans strat to:
- 5 pączków,
- salaterka owoców i jakaś tona płynnej czekolady (gorzka z tłustą śmietanką i szczyptą cukru z wanilią) Nie żałuję, było pysznie!

Idę utrwalać kalorie w łóżku.
Dobranoc.

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2016-02-04 o 21:06
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:11   #53
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Lyrcia , no to pojadłaś Od jutra zero wyżerania pozostałości ino jedziesz ładnie z łosiem i twarogiem
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:40   #54
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Mamy oboje dietę IGPro i nasze jadłospisy są różne. Czasem się przeplatają, często mamy te same produkty, zdarzają się takie same śniadania. Moja córa jest starsza od Twojego dwa miesiące, więc wiem jak jest.


I jak udaje Wam sie to godzić? Gotujecie osobno czy Ty jestes w stanie to ogarnąć?
Bo ja juz nie wiem czy jestem taka leniwa czy słabo zorganizowana ale no nie będę w stanie ugotować osobnego obiadu dla męża... Wiec albo zje to co ja ale w większej ilości albo bedzie jadał na mieście.. czego wcale nie chce bo tez mógłby zgubić kilka kg..
Nie wiem jak u Ciebie ale moj syn jest na etapie ze jeśli nie spi to potrzebuje 100% mojej uwagi
__________________

Edytowane przez sandeo
Czas edycji: 2016-02-04 o 21:49
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:58   #55
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Ja nie zjadłam ani jednego - choć kupiłam cztery
Kolejny ładny dzień dietowania, choć nie zjadłam nawet 1000 kal - bo cały dzień w biegu a na obiad tylko warzywa na patelnie - więc skąd je uzbierać - ha ha miałam zapas na pączka a że nie lubię nie zjadłam, po nic innego też nie sięgnęłam bo nie było takiej potrzeby a możliwość była bo kupiłam wafelki i mąż je ogarnął
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 22:22   #56
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Ja nie zjadłam ani jednego - choć kupiłam cztery
Kolejny ładny dzień dietowania, choć nie zjadłam nawet 1000 kal - bo cały dzień w biegu a na obiad tylko warzywa na patelnie - więc skąd je uzbierać - ha ha miałam zapas na pączka a że nie lubię nie zjadłam, po nic innego też nie sięgnęłam bo nie było takiej potrzeby a możliwość była bo kupiłam wafelki i mąż je ogarnął
miałyśmy łatwiej bo ich nie lubimy
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 04:06   #57
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

No i się wykończę - ta sama trasa tylko kolejny kierowca mam deja vu :banghead: kolejna nocka i kolejne spóźnienie :banghead: a miał być z doświadczeniem :banghead:

---------- Dopisano o 05:06 ---------- Poprzedni post napisano o 04:06 ----------

A jak człowiek nie śpi już godzinę i siedzi w kuchni to o czym myśli? No zgadnijcie - no ale niestety to jeszcze nie czas na śniadanko - choć powinno się jeść max godzinę od wstania

Lusia dotrzymuje mi towarzystwa też wybiłam ją z rytmu.

Jak tylko dobrze zjedzie spróbuję się jeszcze położyć. Koszmar nocny nr 2 :banghead:
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 06:36   #58
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Dzień (nie) dobry
Kurde pojadly pączków a ja przytylam -na wadze dziś zwyżka 0,5 kg
owszem w sobotę nagrzeszylam %ale kalorycznie prawie w normie się zmiescilam.No trudno jadę dalej nie poddając sie
Miłego dnia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2016-02-05 o 06:38
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 06:44   #59
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Wstałam - ale mi się nie chce iść do pracy :banghead:
za to moja waga od wczoraj pokazała -0,9 kg 😀 to ta mała kaloryczność plus stresowa aktywność nocna
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 07:47   #60
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Hej!
Cieszę się, że wczorajszy dzień już minął Wprawdzie zrobiłam tak jak zaplanowałam i zamiast drugiego śniadania zjadłam pączka, ale jestem mega zadowolona, ze na tym się zakończyła rozpusta...ale widzę, że Lyra zaszalała
U nas mąż jest jest na diecie ze mną, czyli gotuję podwójne porcje, chociaż on czasem cos dojada, ale są to na prawde drobiazgi... chce troszkę brzuszka zrzucić, bo mu się troszke zaokraglil

U mnie czasem ssanie czuć po kolacji, ale zapijam herbatką i jest git

Basia, ale i tak cieszą takie spadki...chociażby wynikały ze stresu i małej kaloryczności...

Milenka, mam nadzieję, że w kolejnym tygodniu zanotujesz spadek...

Wczoraj na paznokciach po pracy byłam, a dzisiaj idę do fryzjera...no ciągle coś... brakuje mi normalnie doby...
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 08:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.