Kurs masażu a zdobycie pracy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 13:53   #31
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Cytat:
Napisane przez koperekewa Pokaż wiadomość
Z mojego doswiadczenia wiem, że dobry masażysta to masażysta z doswiadczeniem....ja zostałam "wymasowana " przez jakiegoś pierwiosnka i wiecej na takie masaże się nie zdecyduję. Do tej pory odczuwam skutki tego masażu.
Bardzo mi przykro, że spotkały Cię nieprzyjemności i ciągnie się to tak długo ale proszę o trochę wyrozumiałości - nawet obecnie najlepszy masażysta kiedyś był pierwiosnkiem i zaczynał od zera. Doświadczenie zdobywa się latami.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 17:08   #32
maaciej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

odpowiedź dla koperekewa
Niestety tak już jest, że czasami masażysta jest super i jest "odlotowo" a czasami jest taki, że marzysz o końcu... I dlatego nie warto rezygnować w ogóle z masaży, tylko trzeba szukać tych którzy robią to wyjątkowo...

Edytowane przez maaciej
Czas edycji: 2016-03-12 o 06:13
maaciej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 19:50   #33
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5593457 1]Jeśli wybierasz się do państwowej szkoły to chęci niestety mogą nie wystarczyć. Przed rozpoczęciem nauki otrzymasz skierowanie do lekarza medycyny pracy, który zbada Twoje zdolności motoryczne (stan dłoni, ogólną siłę mięśniową, przebada neurologicznie - dotknięcie palcem wskazującym nosa z zamkniętymi oczami). Sprawdzi gibkość, ewentualne wady postawy, wzrok i słuch. Jest to niezbędne, ponieważ wykonując zawód masażysty musisz być zdrowa i sprawna manualnie/ruchowo.

Jeśli wybierzesz szkołę stricte medyczną przed 2 rokiem otrzymasz skierowanie na badanie kału (badania sanepidowskie), bez nich nie wpuszczą Cię do szpitala na praktyki.[/QUOTE]

Rozumiem, dziękuję za wskazówki
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 16:36   #34
bartigog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
A mnie życie nauczyło, że wszelkie rozkładanie nauki na kilka lat, kolejne studia, wspaniałe szkoły to tylko papiery i nic więcej. Ciężko pracować to ja potrafię, zresztą od zawsze tam mam. Kwestia doboru szkoły, czyli jakiej?
Zgadzam się. Potrzebne jest przede wszystkim zaangażowanie i nawet po kursie 2 tygodniowym można się naprawdę sporo nauczyć. Proponuję najpierw masować znajomych - masaż rozluźniający i jeśli będziesz dobry - polecą Cię dalej.

Powodzenia!
bartigog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:32   #35
pepee1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Uuu, to słabo, że się tak zraziłaś. Z własnego doświadczenia wiem, że osoby po kursie w xxx są bardzo dobrzy.
A wracając do tematu to wiem też, że właśnie z tej szkoły pomagają w znalezieniu pracy, bo udostępniają swoje kontakty jeśli potrzeba

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-20 o 11:53 Powód: Reklama.
pepee1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 06:25   #36
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Szkolenie z masażu robi się wyłącznie u specjalistów z tego zakresu, a nie w byle jakich firmach. Nie ogarniam jaki jest cel chodzenia na szkolenia to osób/firm które w danym zakresie absolutnie nie mają doświadczenia. Czy to nie jest zwyczajna strata czasu?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 00:12   #37
wojti96
Przyczajenie
 
Avatar wojti96
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 23
Jak wygląda praca masażysty po kursach?

praca masażysty po kursach? czy jest to dobrze płatny zawód? jeśi jest tu ktoś kto sie tym zawodowo zajmuje to prosze sie wypowiedzieć co i jak ^^ bo ja jestem neofitą w tej dziedzinie i dopiero zaczynam naukę i chciałbym wiedzieć czy to sie po prostu opłaca wykonywać
wojti96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 06:27   #38
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Jak wygląda praca masażysty po kursach?

Bardzo dobrze płatny, jak na nasze warunki oczywiście, ale trzeba się do tego nadawać. To naprawdę nie jest prosty temat. Opanowanie wszystkich technik wymaga sprawności fizycznej...
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 00:13   #39
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

No słuchaj, no na pewno łatwiej niż po żadnym kursie. Ciezko tak [ppowiedziec, ale jakiekolwiek dodatkowe kwalifikacje zawsze są miło widziane
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 20:12   #40
Riri_x
Przyczajenie
 
Avatar Riri_x
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

czy któraś z wizażanek może polecić miejsce gdzie można doszkolić się w zakresie masaży orientalnych typu gua sha, tajskie, lomi lomi?
__________________
''Niekontrolowane namiętności są przeważnie niczym więcej niż szaleństwem.''
Thomas Hobbes
Riri_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:15   #41
magda_lk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Myślę że po studium masażu i kwalifikacjach zawodowych łatwiej znaleźć pracę niż po samym kursie. Ja traktowałabym kurs, jako coś dodatkowego, podnoszącego kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o kursy i szkołę to polecić mogę Cosinusa.
magda_lk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 19:44   #42
Riri_x
Przyczajenie
 
Avatar Riri_x
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

ja kwalifikację mam tylko chciałabym właśnie podszkolić się w jakiś egzotycznych i orientalnych masażach
__________________
''Niekontrolowane namiętności są przeważnie niczym więcej niż szaleństwem.''
Thomas Hobbes
Riri_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 08:04   #43
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Ja chciałam iść na kurs masażu leczniczego ale z innego powodu. Mój m ma problem z polineuropatią dziedziczną i niestety, pomaga mu tylko masaż. Teraz się zastanawiam czy jest gdzieś kurs, który uwzględnia masaże chorób rzadkich. Raczej w moim mieście nie liczę na takie newsy ale może z innych miejscowości większych ktoś coś będzie wiedział.
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 16:48   #44
magda_lk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Cosinus organizuje też różne kursy masażu, ale to zależne jest od danego miasta.
magda_lk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 04:56   #45
Patryshya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy trafisz na dobry ośrodek szkoleniowy i czy zdobędziesz odpowiednią dokumentację. Bez dobrych podstaw i wartościowych dokumentów, tak jak w każdym innym zawodzie, rzeczywiście ciężko znaleźć dobrą pracę. Ja skończyłam trzy stopnie masażu w Krajowym Instytucie Medycznym i jestem bardzo zadowolona. Ukończenie tych kursów dla wielu pracodawców, z którymi pracowałam, było równoznaczne z ukończeniem kilkuletniej szkoły. A to dlatego, że dostałam komplet porządnych dokumentów zgodnych z MEN. To już jest solidna podstawa do starania się o pracę w zawodzie lub wyższą pensję.
Patryshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 21:47   #46
Misinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs masażu a zdobycie pracy

Dobry masażysta znajdzie pracę prawie, jak w każdym zawodzie. Ja po kursie, a w sumie to już po kursach, bo robiłam nie tylko z klasycznego masażu, ale i z innych, całkiem szybko znalazłam pracę. A z kursów byłam bardzo zadowolona i w ogóle z samych nauczycieli, którzy mi bardzo pomogli nie tylko zdobyć wiedzę, ale odpowiednio ją wykorzystać. Kursy robiłam u xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-07-08 o 11:01 Powód: Link.
Misinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-06 22:47:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.