Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 11:09   #301
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
No Diorshow nie znam, niestety, ale jeśli Svenja mówi, że pogrubia, to mówi. ( ) To znaczy, że pogrubia, oczywiście!
Te, Pixie, widzialas Ty moje rzesy? Nie? NO WLASNIE Sa niewidoczne A jak posmaruje je Diorshow, to nagle gawiedz sie dziwi, ze ja w ogole rzesy mam W zwiazku jednak ze skandalicznym splukaniem sie podczas mojej wizyty w Polandzie, poszukuje czegos tanszego, moze cos z kolorowki nivea, hmmm... szkoda, ze nima tu Pupy w ogole

A propos Pupy, bo to wloska firma, gdziez sie podziala Femme Banale? Na moje makijaze nie zagladam, ale chyba jej ostatnio nima?

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ja się zupełnie nie zgadzam z opiniami, że YSL się osypuje, wiele o nim mogę powiedzieć, ale na pewno nie to. Z zachwytem i niedowierzaniem zużywa (po wypróbowaniu u mnie) już drugie opakowanie nawet koleżanka, która ma prawdziwą obsesję na punkcie osypywania i odbijania tzw. ksera przez tusz!
Więc ja totalnie nie rozumiem skąd te zarzuty (bo z tymi o zasychaniu w opakowaniu się niestety muszę zgodzić). Ale skoro tak sie dziewczynom działo....
Eee, nie osypuje sie, tego akurat nie moglam mu zarzucic, choc wiele innych rzeczy owszem (na mnie nie dziala!). No chyba, ze pociera sie galy konczynami, to nic dziwnego
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:10   #302
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Dzis moze jeszcze albo jutro poprubuje sobie te tusze na testerach i dam znac co kupilam Pomysl z ta bazą pod tusz chyba także wezme pod uwage Dzieki Pixie za pomoc!! )
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:25   #303
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Wypróbuj Volumissime x4 Naprawdę baardzo pogrubia rzęsy!
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:30   #304
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika)
Wypróbuj Volumissime x4 Naprawdę baardzo pogrubia rzęsy!
znowu się wtrącę a jaka cena tego tuszu ? ok. 40 zlotych pewnie?
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:32   #305
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Te, Pixie, widzialas Ty moje rzesy? Nie? NO WLASNIE Sa niewidoczne A jak posmaruje je Diorshow, to nagle gawiedz sie dziwi, ze ja w ogole rzesy mam W zwiazku jednak ze skandalicznym splukaniem sie podczas mojej wizyty w Polandzie, poszukuje czegos tanszego, moze cos z kolorowki nivea, hmmm... szkoda, ze nima tu Pupy w ogole
Mnie tam się Twój makijaż ostatnio bardzo widział, a wierz mi, jako stara pudernica dobrze się przyjrzałam! To był ten Diorshow, właśnie? A co za piękny cień miałaś na oczkach?... (matko, i znowu mnie znosi z tematu... )
U nas z kolei kolorówki Nivei niente, a szkoda, bo np. podkłady mają dobre recenzje....

Cytat:
A propos Pupy, bo to wloska firma, gdziez sie podziala Femme Banale? Na moje makijaze nie zagladam, ale chyba jej ostatnio nima?
Jest, jest, tylko avatarka zmieniła to może trudniej Ci ją wyłapać. Na MM głównie szaleje. Ostatnia wiadomość:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=59208
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 11:41   #306
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Editaphx nio w drogeriach chyba nawet po 49 zł ale myśle że jeśli komuś bardzo zależy na pogrubieniu to warto zainwestować aczkolwiek każdemu pasuje coś innego...
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:06   #307
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika)
Editaphx nio w drogeriach chyba nawet po 49 zł ale myśle że jeśli komuś bardzo zależy na pogrubieniu to warto zainwestować aczkolwiek każdemu pasuje coś innego...
mysle ze najwyzsza pora zainwestowac w cos drozszego, bo 50 zlotych to juz tanio nie jest ale mam dosyć kosmetyków, ktore kuszą ceną, a są TOTALNIE DO NICZEGO, za niedlugo wyruszam na poszukiwania dzięki
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 12:28   #308
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Editaphx obyś była zadowolona z tuszu który kupisz Daj znać jaki kupiłaś i czy jesteś zadowolona
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:10   #309
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

pochwalę się na pewno , ale z braku funduszy, na zakupy tuszowe wybieram się dopiero na początku sierpnia
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:19   #310
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Cholera no i mam problem:
O laurencie same wady,ze szybko gestenieje,obsypuje sie itd.
Glamour Volume wydluza rzesy i troche pogrubia
Bourjois Coup de Theatre ma popielaty kolor a ja chce mega czarny.
buuu
Chyba nie ma takiego tuszu ktory pogrubia teatralnie,nie kosztuje ponad 100 zl (po tych MF 2000 calorie z allegro nie chcejuz kupowac na aukcjach), i jest mega czarny. W sumie ten laurent chyba okey ale jesli tak szybko gestnieje.Same wady w opisach
Coup de Theatre nie jest az taki szary... mnie sie wydawal taki czarny jak chcialam. pozatym ze zle mi sie z nim pracowalo - nie umialamsie z biala baza dogadac to fakt: dawal taki efekt jak bys chciala.
Mnie wystraczajaco sztuczny efekt daje 2000calorie MF. i ktorys Dior tez dawal takie efekt, ale byl paskudnie drogi niestety sie osypywal.
Proponuje wycieczke do drogerii i sprawdzenie empiricznie
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:43   #311
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

jak narazie przesylam fotke mojego oka stosujac sie do rad aby pomalowac rzesy tuszem, pozniej zastosowac puder sypki i znowu tuszem. Efekt widac na foto....Ale to nie jest teatralne pogrubienie ani jakies specilanie mocne..poza tym robia sie male grudki. Uzylam tuszu Max Factor 2000 calorie (ktorego bardzo nie lubie i chce zmienic gdyz po 2 godzinach mam szaro pod oczami,i bardzo szybko wysechl ten tusz,poza tym do teatralnego pogrubiania mu daleko,nie jestem z niego zadowolona,moze dlatego ze kupilam na allegro za 16 zl). jak widzicie mam troche dlugie rzesy i to jest moj problem bo gdy tusz jest wydluzajacy to glupio to wyglada Dlatego szukam czegos co tylko pogrubia maxymalnie... mam tez problem z dolną powieką gdyz jak widac jest ona u mnie "na zewnatrz" i wszelkie kredki scieraja sie po chwili Istnieje moze cos trwalszego??
Aha no i jeszcze jedno pytanko,moze ktos wie jaki kolor najlepiej uwydatnia zielone oczy. Czyzby np.ciemny zielony? Diekuje wszystkim za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (105,8 KB, 229 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 13:55   #312
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Mnie tam się Twój makijaż ostatnio bardzo widział, a wierz mi, jako stara pudernica dobrze się przyjrzałam! To był ten Diorshow, właśnie? A co za piękny cień miałaś na oczkach?... (matko, i znowu mnie znosi z tematu... )
U nas z kolei kolorówki Nivei niente, a szkoda, bo np. podkłady mają dobre recenzje....
Oh senks, a jaki ja mialam makijaz? Jak roz, to pewnie burzujek sypki 03, a jak smoky eyes to italian beauty oczywiscie (swoja droga, czadowy maja czarny kolor, tylko to pudeleczko strasznie niepraktyczne)
Na rzesach mialam Maybelline dwuczesciowy, siostra mi pozyczyla, bo ja narazie zyje bez tuszu (prosze na mnie nie krzyczec ), generalnie efekt taki se, ale w miare widoczny, bo tusz swiezy. Za to moja siostra piknie wygladala, ehhhh... (po imprezie jak zalozyla bluze to wygladala w tej bialej kiecy jak ministrant I Ty tez slicznie, juz Ci wspomnialam, ze kolega Piotrus sie pytal o Ciebie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:17   #313
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Oh senks, a jaki ja mialam makijaz? Jak roz, to pewnie burzujek sypki 03, a jak smoky eyes to italian beauty oczywiscie (swoja droga, czadowy maja czarny kolor, tylko to pudeleczko strasznie niepraktyczne)
Roż miałaś, śliczny, nie zdążyłam zapytać wtedy co to.
Na IB się skusiłaś? Może i ja powinnam... Choć "smoky eyes" rzadko ostatnio praktykuję, jakoś mi się znudziły, no i w moim wieku....

Cytat:
Na rzesach mialam Maybelline dwuczesciowy, siostra mi pozyczyla, bo ja narazie zyje bez tuszu (prosze na mnie nie krzyczec ), generalnie efekt taki se, ale w miare widoczny, bo tusz swiezy. Za to moja siostra piknie wygladala, ehhhh... (po imprezie jak zalozyla bluze to wygladala w tej bialej kiecy jak ministrant I Ty tez slicznie, juz Ci wspomnialam, ze kolega Piotrus sie pytal o Ciebie
Oj, siostra przecudnie, to fakt, promieniała! Ale jak tu nie promienieć kiedy się właśnie zaliczyło dyplom na sześć!
Dzięks za dobre słowo, dobra kobieto. (Ty też piknie, tak...hmmm.. świeżutko! ) Koledze również dzięks, choć przyznaje ze wstydem, że nie wiem, który to Piotruś był, domyślam się, że ten co podstępem wyłudzał numer telefonu?..

Matko, już kolejny wątek zainfekowałyśmy czatem!...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:36   #314
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Roż miałaś, śliczny, nie zdążyłam zapytać wtedy co to.
Na IB się skusiłaś? Może i ja powinnam... Choć "smoky eyes" rzadko ostatnio praktykuję, jakoś mi się znudziły, no i w moim wieku....
Co w Twoim wieku? Kobieto, wygladasz na oko na jakies 22, wiec nie panikuj! Pasowaloby Ci do Twojej blond czupryny


Cytat:
Napisane przez pixie7
Koledze również dzięks, choć przyznaje ze wstydem, że nie wiem, który to Piotruś był, domyślam się, że ten co podstępem wyłudzał numer telefonu?..
Nie, to byl byly mojej siostry, kazalam mu numer Twoj wykasowac, bo tak sie nie godzi Piotrus to ten co Ewie tak pomagal przy wszystkim, niepozorne dziecie, ale to tylko pozory

Cytat:
Napisane przez pixie7
Matko, już kolejny wątek zainfekowałyśmy czatem!...
Co sie przejmujesz, narazie nikt nie goni
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:54   #315
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Co w Twoim wieku? Kobieto, wygladasz na oko na jakies 22, wiec nie panikuj! Pasowaloby Ci do Twojej blond czupryny
Taaa, w ciemnościach... Ale dzięks, kochana, dzięks, wiesz jak połechtać moją próżność. W takim razie Ty musisz mieć raptem 18, nie?
No ale fakt, że ostatnio ogromne słyszę zdumienie, kiedy wyjawiam swój wiek (co tylko pod naciskiem bezpośrednim czynię, bo po co tak mają wszystko wiedzieć, nie? ), może jednak to "Flavo-C" działa?... Będziesz musiała uważać, żeby ktoś Cię z wind nie zaczął wyrzucać, bez opieki osoby dorosłej (wstęp od lat 12 )!

Cytat:
Nie, to byl byly mojej siostry, kazalam mu numer Twoj wykasowac, bo tak sie nie godzi Piotrus to ten co Ewie tak pomagal przy wszystkim, niepozorne dziecie, ale to tylko pozory
No to nie wiem już który, blondynek taki?

Cytat:
Co sie przejmujesz, narazie nikt nie goni
Na razie!...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:02   #316
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
No ale fakt, że ostatnio ogromne słyszę zdumienie, kiedy wyjawiam swój wiek (co tylko pod naciskiem bezpośrednim czynię, bo po co tak mają wszystko wiedzieć, nie? ), może jednak to "Flavo-C" działa?... Będziesz musiała uważać, żeby ktoś Cię z wind nie zaczął wyrzucać, bez opieki osoby dorosłej (wstęp od lat 12 )!
Ooo, moze to rzeczywiscie flavo c No nic, smaruje sie dwa razy dziennie, fajnie to to nawilza i szybko sie wchlania

Cytat:
Napisane przez pixie7
No to nie wiem już który, blondynek taki?
No, taki blondynek Wbrew pozorom to straszny pies na baby i jak Ciebie przyuwazyl, to dalej mnie pytac, a kto to, i tak dalej
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:06   #317
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Ooo, moze to rzeczywiscie flavo c No nic, smaruje sie dwa razy dziennie, fajnie to to nawilza i szybko sie wchlania
Już czekam na Twoją recenzję! Przyjemne w obsłudze, nie? Drogie tylko stosunkowo, trza będzie zacząć mieszać to własne serum.

Cytat:
No, taki blondynek Wbrew pozorom to straszny pies na baby i jak Ciebie przyuwazyl, to dalej mnie pytac, a kto to, i tak dalej
Nooo... całkiem, całkiem ten kolega... Tutejszy?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:10   #318
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Już czekam na Twoją recenzję! Przyjemne w obsłudze, nie? Drogie tylko stosunkowo, trza będzie zacząć mieszać to własne serum.
W przyszlym tygodniu zakupie sobie wit. C w proszku, jak bedziesz chciala to tez Ci przywioze A co, pobawie sie w malego chemika
Cytat:
Napisane przez pixie7
Nooo... całkiem, całkiem ten kolega... Tutejszy?
Mam nadzieje, ze chodzi nam o tego samego W zasadzie tutejszy, pochodzi z Nowej Rudy, ostatni rok na ASP go czeka Aha i szuka mieszkania
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:16   #319
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez svenja
W przyszlym tygodniu zakupie sobie wit. C w proszku, jak bedziesz chciala to tez Ci przywioze A co, pobawie sie w malego chemika
Ooo! Jakby się dało, to !! Kiedy będzisz znowu we Wro?

Cytat:
Mam nadzieje, ze chodzi nam o tego samego W zasadzie tutejszy, pochodzi z Nowej Rudy, ostatni rok na ASP go czeka Aha i szuka mieszkania
No ja mówię o tym "małym, w czerwonej czapeczce, co kręcił się po izbie.."
Już zgłupiałam, bo blondynka pamiętam jednego, tego co go wypytywałyśmy gdzie jest ten klub, w którym byliście.
Artysta, mówisz... To już gorzej.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 15:25   #320
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ooo! Jakby się dało, to !! Kiedy będzisz znowu we Wro?
Siur, bylo wczesniej mowic Chce byc we Wrocku w sierpniu, ale to sie zobaczy, jaka bedzie sytuacja z mieszkankiem itede. A jak do Wrocka nie dotre, to Ci wysle poczta

Cytat:
Napisane przez pixie7
Już zgłupiałam, bo blondynka pamiętam jednego, tego co go wypytywałyśmy gdzie jest ten klub, w którym byliście.
Artysta, mówisz... To już gorzej.
Tak, to o tym samym mowimy Artysta, ale normalny i ma takie poczucie humoru, ze wysiadam I po reklamie...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:57   #321
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

ja tez chetnie poczytam o takich tuszach bo mam podobne rzesy do Twoich. opisze to co juz sprawdzilam:
- pogrubiajacy avon: do kitu bo skleja i sie kruszy
- volume express curved brush Maybelline: podkreca ale zeby rzesy byly widocznie grubsze to conajmniej 3 warstwy trzeba (dla mnie za duzo roboty)
-Lash Expansion Meybelline: ten chyba najlepiej pogrubial ale ja musze miec podkrecone a po nim byly proste jak druty
- exclamation 3w1 Astor: naturalny efekt
- Panoramic Curl L'oreal: 2 warstwy ladnie pogrubiaja i swietnie podkrecaja a dlugie rzesy naprawde nie wygladaja "glupio"
podobno dobry efekt daje tez nowa maskara Sephora Renversant, ale ja nie próbowalam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:34   #322
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Ja jutro wybieram się do Drogerii aby zakupić maskarę Rimmela Volume Flash tą w czerwonym opakowaniu Już się cieszę na ten zakup! Dam znać czy jest fajna Mam nadzieje że będzie fajnie wydłużać chociaż jest maskarą pogrubiającą. Swoją drogą zauważyłam że często maskary pogrubiające bardziej wydłużają niż pogrubiają rzęsy...Dziwne
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 13:25   #323
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cześć dziewczyny,stosowałam już wiele tuuszów ale tylko jeden pięknie podkreślał moje niezbyt długie rzęsy,to Volume Express Curved Brush,naprawde rewelacja,polecam!!!
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 18:09   #324
ElisaDay
Raczkowanie
 
Avatar ElisaDay
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do ElisaDay
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

tez mam takie rzesy, wg mnie dobry bedzie volumissimex4, po pierwszym pociagnieciu bylam zdziwiona ze juz widac efekt, wiec jak wiecej warstw to jeszcze lepiej . a siostra narzekala ze co prawda pogrubia, ale wcale nie wydluza - to chyba dla ciebie b.dobry
ElisaDay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 18:12   #325
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Ja mam Bourjois Coup de theatre. Z nazwy to niby by pasowało, ale efektu teatralnego nie ma. Na szczęscie, bo nie używałabym go tak często
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 18:56   #326
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Hm...a ma któraś z was Lash Queen z Heleny Rubinstein ?? Zastanawia mnie ile miesiący nadaje się ona do użycia bo właśnie niedawno ją nabyłam
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 23:21   #327
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika)
Hm...a ma któraś z was Lash Queen z Heleny Rubinstein ?? Zastanawia mnie ile miesiący nadaje się ona do użycia bo właśnie niedawno ją nabyłam
Hmmm tez zastanwialam sie nad tym wyborem. Mozesz opisac mi jak sie sprawuje ten tusz? Czy jest "teatralny"? Ja puki co kupilam sobie maybelline Volume Express w tym grubiutki opakowaniu. Teatru brak ale za to trzyma sie niezle,ale troche chyba skleja rzesy:/ no ale cena daje rade wiec ogolnie moze byc) LECZ WCIAZ POSZUKUJE TEATRALNEGO TUSZU)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 10:18   #328
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: Teatralnie Pogrubiający Tusz - Poszukuje!! :)

Ten tusz daje teatralny efekt jednak dopiero po nałożeniu kilku warstw. Nie tworzy grudek, nie rozmazuje się ani nie osypuje. Pięknie wydłuża i bardzo dobrze rozdziela rzęski więc są one gęste. Podkręca i pogrubia ale nie tak znowu bardzo.Nie wiem czy by cie zadowolił. Moim ostatnim odkryciem jest Volume Flash Rimmela Jest super Jak narazie to jestem nim zauroczona
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:05   #329
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Cool WYDŁUZAJACY TUSZ???do rzes

jaki tusz by wydłuzył bardzo sr dl rzesy???
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:31   #330
---->LadyLuck<-----
Raczkowanie
 
Avatar ---->LadyLuck<-----
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 80
Dot.: WYDŁUZAJACY TUSZ???do rzes

OSOBIŚCIE gorąco polecam Loreal'a Double Extentsion, jest naprawde dobry. Wypróbowałam już kilka innych wydłużających nowinek, ale jak natrafiłam na ten, to zmieniam już 4 opakowanie;] Jest bardzo wydajny i skuteczny. Mogę go z czystym sumieniem polecić > Pozdrawiam słonecznie
__________________
to the world you may be one person,but to one person you may Be The World
---->LadyLuck<----- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 09:11:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.