Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy Prowadząca II część naszego wątku
Aldrin 7 25,93%
Kakusia 0 0%
Berenika_26 4 14,81%
agaaga89 2 7,41%
Ramona_85 0 0%
eweden 0 0%
Prowansja88 0 0%
Pradip 0 0%
Sola1 2 7,41%
pater86 6 22,22%
TroppoSensibile 0 0%
sylvuniaa84 0 0%
kamilla123 0 0%
beat@ 0 0%
NecroKitty 0 0%
Anteria 0 0%
Kucyk_Truskawkowy 1 3,70%
malin30 3 11,11%
alingles 0 0%
Monica80 0 0%
poziomkka 0 0%
Mala_Czarno_Biala 0 0%
Majkela12 1 3,70%
zaaaabcia 0 0%
Sylwia__88 1 3,70%
Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 10:13   #2461
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Bazile dziękuję za dopisanieWspółczuję dolegliwości, jednak w pierwszej ciąży bez obowiązku pilnowania maluszka można było sobie pozwolić na chwile relaksu, spanie do południa czy leżenie do oporu, a teraz tej energii wydaje się mniej bo jednak sporo się jej przekazuje na opiekę nad pierworodnym... Co do rwy, serdecznie współczuję, nie miała, ale jak czytałam opisy bólu - jakiś koszmar Możesz brać jakieś lekarstwa? Albo maści? Co Ci pomaga przetrwać?
prosze bardzo
z lekarstwami ciezko,jak wiadomo ciaza= sie zakaz wiekszosc lekow przeciwbolowych. Czasem ogrzewam sobie termoforem.W zeszlym tyg na wizycie mowilam swojemu ginowi,ale nic nie moze na to poradzic.
Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
Bazile ostatnio byłam na warsztatach dla ciężarnych z rehabilitantką i ona mówiła, że to co jest mylone b.często z rwą kulszową to przykurcz mięśnia gruszkowatego - walczyć z tym można przez rozciąganie mięśnia, który "trzyma" nerw.
Kładziesz się na brzegu łóżka, na boku przeciwległym do bolącego biodra i opuszczasz maksymalnie bolącą nogę, poza ramę łóżka. Ok 10 minut. Podobno pomaga
współczuję też pozostałych dolegliwości
no wlasnie ja to wiem,ze to rwa,bo jako nastolatka dlugo sie na nia leczylam,a potem wystarczylo ze sie przedzwigalam i juz bolalo.

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
heh, no i u mnie jak narazie ok. A naprawde bylo to juz bardzo meczace. A teraz nic, nawet nie ćmi - i oby tak pozostało!

A ja się powoli szykuję na wizytę , jupii Moja mama i moj maz obstawiaja chlopaka, ja za dziewczynka (no ktos musi ) , Leon tez chce brata wiec jestem w mniejszosci

czekamy na relacje
__________________


Edytowane przez bazile
Czas edycji: 2014-01-06 o 10:17
bazile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:23   #2462
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
prosze bardzo
z lekarstwami ciezko,jak wiadomo ciaza= sie zakaz wiekszosc lekow przeciwbolowych. Czasem ogrzewam sobie termoforem.W zeszlym tyg na wizycie mowilam swojemu ginowi,ale nic nie moze na to poradzic.
Czyli pasuje to po prostu "przeboleć"... Do czerwca... No tak, a później karmienie czyli też trochę czasu Współczuję
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:06   #2463
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:31   #2464
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
I dzis poczulam smak pieknej zgagi,ale mnie meczylo.Zagryzlam migdalami i odpuscilo.
Oj zgaga - okropieństwo Miałam pod koniec w pierwszej ciąży i wspominam to gorzej od mdłości:/

Monica super Kolejna parka będzie żeby dziewczynka została dziewczynką

A ja właśnie zrobiłam sobie kawę i pożeram czekoladkę z Mikołajkowych zapasów mojego syna
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:38   #2465
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
Bazile ostatnio byłam na warsztatach dla ciężarnych z rehabilitantką i ona mówiła, że to co jest mylone b.często z rwą kulszową to przykurcz mięśnia gruszkowatego - walczyć z tym można przez rozciąganie mięśnia, który "trzyma" nerw.
Kładziesz się na brzegu łóżka, na boku przeciwległym do bolącego biodra i opuszczasz maksymalnie bolącą nogę, poza ramę łóżka. Ok 10 minut. Podobno pomaga
współczuję też pozostałych dolegliwości
Dobrze wiedzieć. Ja też mam podobne bóle.
Choć ostatnio mi doskwiera kręgosłup jak leżę na plecach czy tak sobie siedzę na kanapie, że mam nogi wyprostowane. Nie mogę się przekręcić na bok i zanim to zrobię to trochę to trwa. Czuję jakby mi się kręgi poprzestawiały na dole kręgosłupa.

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:36   #2466
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, czyli jednak po Twojej myśli!!

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Ja też mam podobne bóle.
Choć ostatnio mi doskwiera kręgosłup jak leżę na plecach czy tak sobie siedzę na kanapie, że mam nogi wyprostowane. Nie mogę się przekręcić na bok i zanim to zrobię to trochę to trwa. Czuję jakby mi się kręgi poprzestawiały na dole kręgosłupa.
A miałaś wcześniej jakieś problemy z kręgosłupem? Czy dopiero teraz masz kłopoty?
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:47   #2467
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))
oby jednak zrobilo sie 100 procent
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 13:54   #2468
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Super, czyli jednak po Twojej myśli!!


A miałaś wcześniej jakieś problemy z kręgosłupem? Czy dopiero teraz masz kłopoty?
Nie miałam. Ale w poprzedniej ciąży też tak miałam. Po porodzie i odczekaniu połogu itp. zaczęłam ćwiczyć i wszystko wróciło do normy. Jakbym nie ćwiczyła to może też by wróciło. Ale teraz znowu to samo, czyli pewnie taka moja "uroda" ciążowa.
Jak teraz po tym usg okaże się, że wszystko ok z kosmówką czy już chyba raczej łożyskiem to zacznę ćwiczyć, może to pomoże choć trochę.
A jak będzie się pogarszać to pogadam z lekarzem.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:54   #2469
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Ok smak zgagi poczułam kilka dni temu,to cos okropnego,gorsze od porannych mdłości :/

Plamienie które rano było ustalo...nie wiem czy martwić sie czy nie....jak pojade na IP to juz mnie zostawia a przez tel jak im mowię ze 1 razowe brązowe plamienie to mówią ze to moja sprawa czy pojade czy nie ze sama mam decydować.Do swojego lekarza sie nie oddzwonie ma wyłączony telefon od rana....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:11   #2470
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Nie miałam. Ale w poprzedniej ciąży też tak miałam. Po porodzie i odczekaniu połogu itp. zaczęłam ćwiczyć i wszystko wróciło do normy. Jakbym nie ćwiczyła to może też by wróciło. Ale teraz znowu to samo, czyli pewnie taka moja "uroda" ciążowa.
Jak teraz po tym usg okaże się, że wszystko ok z kosmówką czy już chyba raczej łożyskiem to zacznę ćwiczyć, może to pomoże choć trochę.
A jak będzie się pogarszać to pogadam z lekarzem.
Czyli tak jakby brzuszek obciążał Twój kręgosłup... Fajnie, że miałaś motywację, żeby regularnie ćwiczyć, zawsze to lepiej przygotowane ciało W razie czego konsultuj z lekarzem, jeszcze sporo tygodni, szkoda, żebyś się tak męczyła...
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:14   #2471
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Różowe gratulację jak na razie to dużo dziewczynek nam się szykuje

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Ok smak zgagi poczułam kilka dni temu,to cos okropnego,gorsze od porannych mdłości :/

Plamienie które rano było ustalo...nie wiem czy martwić sie czy nie....jak pojade na IP to juz mnie zostawia a przez tel jak im mowię ze 1 razowe brązowe plamienie to mówią ze to moja sprawa czy pojade czy nie ze sama mam decydować.Do swojego lekarza sie nie oddzwonie ma wyłączony telefon od rana....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A wy przypadkiem wczoraj z mężem się nie przytulaliście lub dzisiaj ? bo mi gin mówi, że jakby po przytulankach była plamka to mam się nie martwić ale jakby to trwało dłużej to na IP.

Mam do was pytanie:
Co ile latacie teraz do wc ? bo ja od kilku dni dosłownie co 30 min i raz poleci dużo a raz tylko troszkę a mam wrażenie jakbym miała pełny pęcherz...i się zastanawiam czy to coś z pęcherzem czy tak po prostu już jest. Na wizycie mówiłam o tym ginowi ale powiedział, że wszystko jest ok.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:17
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:15   #2472
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Monica80 gratuluję dziewczynki ja też chyba w duszy po ciuchu myślę o dziewczynce, może 17 się coś dowiem
sylvuniaa84 może wstrzymaj się jeszcze z tą IP, bo brązowe plamienie pewnie nie znaczy nic złego, ale jak zobaczysz świeżą krew to nie ma się nad czym zastanawiać i trzeba jechać...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:18   #2473
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Zubi89 wczoraj sie nie przytulalismy,w sobote wieczorkiem to tak




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:37   #2474
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
no wlasnie ja to wiem,ze to rwa,bo jako nastolatka dlugo sie na nia leczylam,a potem wystarczylo ze sie przedzwigalam i juz bolalo.
uuu to współczuję

Monica
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:49   #2475
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Witam się

Zgaga to mój problem od paru ładnych lat więc w ciąży jakoś nie odczuwam jej za specjalnie, ot przyzwyczajona jestem do tego.

Jutro trzymajcie za mnie kciuki, bo mamy wizytę i dowiemy się w końcu wszystkiego. Mam nadzieję, że panują tu takie same zasady jak w Niemczech i że bez problemu będę mogła pojechać do Polski jak najszybciej już nie mogę tu wysiedzieć tak mnie ciągnie

Wybaczcie że wpadam tak tylko na sekundę ale mój Tż-t zabiera mnie non stop laptopa i tylko w przerwie go odzyskałam na moment
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:03   #2476
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Czyli tak jakby brzuszek obciążał Twój kręgosłup... Fajnie, że miałaś motywację, żeby regularnie ćwiczyć, zawsze to lepiej przygotowane ciało W razie czego konsultuj z lekarzem, jeszcze sporo tygodni, szkoda, żebyś się tak męczyła...
Podobno zmienia się ustawienie kręgosłupa i środek ciężkości w ciązy i pewnie to dlatego. Ale jakby co to będę pytać.

Ja chciałam schudnąć i dlatego miałam motywację Teraz trochę mi brakuje tego typu ruchu. Człowiek ma więcej energii.


Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie:
Co ile latacie teraz do wc ? bo ja od kilku dni dosłownie co 30 min i raz poleci dużo a raz tylko troszkę a mam wrażenie jakbym miała pełny pęcherz...i się zastanawiam czy to coś z pęcherzem czy tak po prostu już jest. Na wizycie mówiłam o tym ginowi ale powiedział, że wszystko jest ok.
Normalne
Ja też chodzę częściej.



Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Witam się

Zgaga to mój problem od paru ładnych lat więc w ciąży jakoś nie odczuwam jej za specjalnie, ot przyzwyczajona jestem do tego.

Jutro trzymajcie za mnie kciuki, bo mamy wizytę i dowiemy się w końcu wszystkiego. Mam nadzieję, że panują tu takie same zasady jak w Niemczech i że bez problemu będę mogła pojechać do Polski jak najszybciej już nie mogę tu wysiedzieć tak mnie ciągnie

Wybaczcie że wpadam tak tylko na sekundę ale mój Tż-t zabiera mnie non stop laptopa i tylko w przerwie go odzyskałam na moment
Kciuki
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:27   #2477
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))
Różowe gratulacje Nie ma to jak matczyny instynkt

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam sobie kawę i pożeram czekoladkę z Mikołajkowych zapasów mojego syna
w imieniu synka
U nas tyle jeszcze tego zostało, z mojej pracy młody dostał wypasioną paczkę i pomalutku ją wykańczamy

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Plamienie które rano było ustalo...nie wiem czy martwić sie czy nie....jak pojade na IP to juz mnie zostawia a przez tel jak im mowię ze 1 razowe brązowe plamienie to mówią ze to moja sprawa czy pojade czy nie ze sama mam decydować.Do swojego lekarza sie nie oddzwonie ma wyłączony telefon od rana....
Jak Cię to mocno niepokoi to jedź na IP

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie:
Co ile latacie teraz do wc ? bo ja od kilku dni dosłownie co 30 min i raz poleci dużo a raz tylko troszkę a mam wrażenie jakbym miała pełny pęcherz...i się zastanawiam czy to coś z pęcherzem czy tak po prostu już jest. Na wizycie mówiłam o tym ginowi ale powiedział, że wszystko jest ok.
Nie jestem w stanie tego naliczyć, w nocy od 3 do 4 razy, w dzień też wydaje mi się że co chwila. Jeśli próbuję przetrzymać od razu brzuch robi mi się twardy i boli. Więc już wolę latać co parę kropli

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Jutro trzymajcie za mnie kciuki, bo mamy wizytę i dowiemy się w końcu wszystkiego. Mam nadzieję, że panują tu takie same zasady jak w Niemczech i że bez problemu będę mogła pojechać do Polski jak najszybciej już nie mogę tu wysiedzieć tak mnie ciągnie

---------------------------
Dzisiaj ostatni dzień leniuchowania. Nawet obiadu nie trzeba było robić,bo zostało z wczoraj, a jutro już do pracy...Dlaczego wszystko co dobre tak szybko się kończy

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Zapomniałabym agaaga89 jak się dzisiaj czujesz, jak brzuszek???. Grzecznie odpoczywasz??
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:24   #2478
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Jak szybko te święta zleciały, miałam męża na 3tyg a teraz znowu sama, jak się szybko człowiek przyzwyczaja do dobrego
Dostałam dzisiaj śpioszki z Hello Kitty, ciekawe czy mama się nie pośpieszyła mam nadzieję, że w sobotę już na 100% będzie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Ja juz po. Nie na 100% ale chyba u nas bedzie dziewczynka ))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wstępne gratulacje

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie:
Co ile latacie teraz do wc ? bo ja od kilku dni dosłownie co 30 min i raz poleci dużo a raz tylko troszkę a mam wrażenie jakbym miała pełny pęcherz...i się zastanawiam czy to coś z pęcherzem czy tak po prostu już jest. Na wizycie mówiłam o tym ginowi ale powiedział, że wszystko jest ok.
Jeśli by było coś niedobrego z pęcherzem to by bolało. Ja mam różnie od samego początku, raz często, raz rzadziej. Nigdy się tym nie przejmowałam i nie zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Zubi89 wczoraj sie nie przytulalismy,w sobote wieczorkiem to tak
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiedyś czytałam, że nawet dzień po przytulaniu mogą wystąpić plamienia, ale ile w tym prawdy to nie wiem

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Jutro trzymajcie za mnie kciuki, bo mamy wizytę i dowiemy się w końcu wszystkiego. Mam nadzieję, że panują tu takie same zasady jak w Niemczech i że bez problemu będę mogła pojechać do Polski jak najszybciej już nie mogę tu wysiedzieć tak mnie ciągnie
Powodzenia ja już niecierpliwie czekam na sobotę
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:45   #2479
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Jak szybko te święta zleciały, miałam męża na 3tyg a teraz znowu sama, jak się szybko człowiek przyzwyczaja do dobrego
Oj wiem co czujesz, też miałam męża 2 tygodnie i już pojechał... Zawsze mi tak smutno jak wyjeżdża... Życie od weekendu do weekendu jest takie przygnębiające :/ Ale taki teraz jest świat i trzeba jakoś nauczyć się żyć... Ja właśnie myślę czym by się tu zająć może czas na szukanie wózka?
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:13   #2480
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Monica, gratulacje. Oby zostało na 100% (mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie)

A my mamy za sobą spacer po Ustce, niestety skrócony przez deszcz. A jutro do pracy...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:16   #2481
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz, też miałam męża 2 tygodnie i już pojechał... Zawsze mi tak smutno jak wyjeżdża... Życie od weekendu do weekendu jest takie przygnębiające :/ Ale taki teraz jest świat i trzeba jakoś nauczyć się żyć... Ja właśnie myślę czym by się tu zająć może czas na szukanie wózka?
mój też po 2 tyg wyjechał... echh
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:26   #2482
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

A ja zaczęłam rozglądać się za zestawem do szpitala. Koszulek nocnych nie mam wcale, od zawsze śpię w piżamach ze spodniami ale do porodu chyba się nie sprawdzą No i szlafrok... Tu jest gorzej, większość w rozsądnych cenach jest z naprawdę kiepskiej bawełny z Turcji, a za ładniutki ale prosty szlafroczek bez żadnych koronek i udziwnień w komplecie z jedną koszulką trzeba dać prawie 100zł Bo mam wątpliwości czy taki typowy "nieciążowy" da się zawiązać :/
Powiedzcie czy macie coś na oku albo już w szafie. Ja widzę się tylko w czymś takim: http://allegro.pl/nimfa-ciazowy-szla...842972407.html
Ale może Wy wpadniecie na coś innego.
A ze szczupłych oczywiście jest wybór, niektóre są naprawdę śliczne, np ten: http://allegro.pl/wiskoza-ekskluzywn...829328441.html
Ja mam w domu wyłącznie taki grubaśny frotte, na czerwiec odpada, będzie grzać niemiłosiernie...
__________________

Edytowane przez czarno_biala1987
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:44
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:53   #2483
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Ja rodzilam w szpitalnej koszuli. Teraz planuje tak samo i tak po porodzie jest uwalona i trzeba ja wyprac a w szpitalu tego nie zrobie. Natomiat te ich mozna oddac zalozyc swoja lub wymienic na ich swieza. Po porodzie tez korzystalam ze szpitalnych bo wtedy dosyc mocno krwawilam a majtki mozna miec co najwyzej siateczkowe a najlepiej wietrzyc. Ale teraz zobacze. Mialam ze soba 3koszulki ale to juz korzystalam w domu. Co do szlafrokow mialam zwykly nieciazowy ale w szpitalu nie zalozylam bo bylo za cieplo. Poza tym w tym okresie bylo mi naprawde wszystko jedno jak wygladam

Edytowane przez Sola1
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:54
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:55   #2484
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Mi właśnie ostatnio przyszła taka myśl, ze jakbym nie daj Boże musiała iść do szpitala to nie mam żadnej uczciwej piżamy, ani szlafroka... Wszystkie już zużyte i nie nadające się nigdzie indziej niż do domu, więc niewiele myśląc kupiłam dwie piżamki już przystosowane do karmienia i śliczny szlafroczek z cienkiego polarku, a wszystko to na bazarku w moim rodzinnym mieście, stwierdziłam, że nie ma co wydawać dużo pieniędzy na piżamy, które po porodzie będzie trzeba wyrzucić bo pewnie całe poplamione będą...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:55   #2485
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Ja znalazłam u nas w sklepie zwykły szlafroczek do szpitala taki cienki za kolanko za 36zl nie sa one piękne No ale pewnie i tak założę go tylko w szpitalu a pani mi w sklepie mowila ze te wlasnie biorą do szpitali...ładny mam w domku ale gruby taki puchaty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:01   #2486
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Mimo że rodziłam jesienią, w szpitalu było b.ciepło, więc od mamy pożyczyłam cienki szlafrok kimono, jakaś chinszczyzna, ale lekkie i mało miejsca zajmujące. Do porodu miałam taki długi T-shirt, a potem nosiłam koszule do karmienia. Jak przestałam wietrzyć krocze i nie musiałam używać podpasek, spałam znowu w piżamkach.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

No, ja do porodu wybrałam najgorszą rzecz, bo myślałam, że ją potem wyrzuce, ale wystarczyło ją przeprac w szarym mydle i po plamach ani śladu było
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:04   #2487
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Nie wiedziałam, że w szpitalach dają koszule
Może i macie rację, nie ma sensu kupować szlafroka... chociaż paradowanie w króciutkiej koszulce słabo mi się uśmiecha..
A co do plamienia i prania to sądzę, że jak mąż pojedzie na noc do domu to i tak zabierze mi to co do prania więc jednorazowo raczej nie będzie użyta.
__________________
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:14   #2488
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Wydaje mi się, że szlafrok trzeba mieć nawet w czerwcu i nawet jaki miało by być mega gorąco, żeby np. po prysznicu przejść do łóżka, trzeba się czymś okryć, o zapalenie piersi podobno nie trudno, a i czuć się będę lepiej nie paradując po korytarzu w samej koszulce Poza tym szlafrok tak czy siak się przyda
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:24   #2489
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Kurczę, sama już nie wiem...
Sola1 czy Ty wtedy dałaś radę zakryć się tym nieciążowym szlafroczkiem?
__________________
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:24   #2490
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Termin - 20 czerwiec
Prawdopodobnie będzie dziewczynka
shedub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 21:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.