Dziewczyny, co mam dalej robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 09:59   #1
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72

Dziewczyny, co mam dalej robić?


Cześć dziewczyny, mam pewien problem związany z moją bardzo dobrą koleżanką, przyjaciółką. jestem u niej świadkową na weselu. Dwa tygodnie temu miała swój wieczór panieński. Jednak mnie na nim nie było. Nie mogłam być, miałam swój powód. Oczywiście wcześniej spotkałam się z nią i powiedziałam co i jak, wytłumaczyłam się. Było ok. Jednak po wieczorze wszystko się zmieniło. Pisała, że jej przykro itp. Przeprosiłam ją kilka razy nawet, wytłumaczyłam się ze sto razy. Źle mi w tej sytuacji, ona się nie odzywa, nie wiem co mam robić. Pomóżcie mi, wiadomo, ktoś kto stoi z boku w tym wszystkim lepiej "widzi tą sytuację." Faktycznie nawaliłam, ale miałam swój powód, a wcześniej z nią o tym rozmawiałam. Co wy o tym myślicie? Bo ja już nie wiem co mam myśleć. Nie lubię się kłócić, nienawidzę takich sytuacji. Zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś bliskiego.: prosi:
__________________
Dominisia:lov e:
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:35   #2
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pewien problem związany z moją bardzo dobrą koleżanką, przyjaciółką. jestem u niej świadkową na weselu. Dwa tygodnie temu miała swój wieczór panieński. Jednak mnie na nim nie było. Nie mogłam być, miałam swój powód. Oczywiście wcześniej spotkałam się z nią i powiedziałam co i jak, wytłumaczyłam się. Było ok. Jednak po wieczorze wszystko się zmieniło. Pisała, że jej przykro itp. Przeprosiłam ją kilka razy nawet, wytłumaczyłam się ze sto razy. Źle mi w tej sytuacji, ona się nie odzywa, nie wiem co mam robić. Pomóżcie mi, wiadomo, ktoś kto stoi z boku w tym wszystkim lepiej "widzi tą sytuację." Faktycznie nawaliłam, ale miałam swój powód, a wcześniej z nią o tym rozmawiałam. Co wy o tym myślicie? Bo ja już nie wiem co mam myśleć. Nie lubię się kłócić, nienawidzę takich sytuacji. Zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś bliskiego.: prosi:
Nie przejmuj się. Moja znajoma zrobiła swój wieczór panieński 3 tyg wcześniej tylko dla tego, że jej świadkowa pracuje i nie mogła by na nim być.

Skoro miałaś ważny powód i przeprosiłaś to powinna zrozumieć.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:35   #3
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Swój powód?

Kurcze, to zależy jaki był ten powód... Bo jakiś błahy to się jej nie dziwię, a jeśli coś ważnego... Nie wiem-nagła choroba bliskiej osoby, itp. To powinna zrozumieć.
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:55   #4
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Też bym była wkurzona gdyby moja świadkowa nie przyszła na panieński...
Chociaż zależy z jakiego powodu
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:11   #5
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Wszystko zalezy co to za powod.

Ja ostatnio bylam na wieczorze panienskiem, dwie dziewczyny chociaz wiedzialy miesiac wczesniej ze idziemy do klubu po wstepnej imprezie w domu PM i zgodzily sie na to, nie wspomnialy wczesniej ze nie moga ani nic. Przyszly do domu PM i wszystko ok, a kiedy zbieralysmy sie juz do klubu powiedzialy ze nie ida, jedna nie wiem z jakiego powodu, wytlumaczyla sie siostrze PM, a druga powiedziala ze na drugi dzien jedzie nad morze. PM bylo przykro, ale sie nie obrazila na nie, chociaz z ich strony bylo to nie fair, mogly wspomniec wczesniej, poniewaz pozostale dziewczyny musialy zaplacic wiecej za loze wynajeta w klubie i mozna bylo wziac mniejsza.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:31   #6
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Mi też byłoby bardzo przykro gdyby moja świadkowa nie mogła być na wieczorze panieńskim..
A nie można go było przełozyć na termin, który by Tobie pasował?
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 14:22   #7
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

ja bym się nie obrażała, mówię zupełnie szczerze, ale może dlatego, że ja akurat do wieczoru panieńskiego nie przykładam jakiejś wielkiej wagi :P mogłabym go nie mieć nawet i byłoby ok :P

ale fakt, tak jak dziewczyny napisały, zależy od powodu.

mi się wydaje, że skoro powiedziałaś o tym wczesniej itd. to powinna zrozumieć. Skoro to bardzo bliska osoba to przecież można było zmienić termin, skoro tak sie nie stało to nie powinna mieć pretensji. Są różne losowe sytuacje, więc naprawdę uważam, że nie ma się o co wkurzac.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 15:32   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

jak dla mnie to za bardzo przeżywasz. powiedziałaś wcześniej, że cię nie będzie, przeprosiłaś a nie wystawiłaś w ostatnim momencie - jak dla mnie temat zamknięty. nie wiem, po co roztrząsać takie rzeczy po raz milionowy.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:11   #9
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jak dla mnie to za bardzo przeżywasz. powiedziałaś wcześniej, że cię nie będzie, przeprosiłaś a nie wystawiłaś w ostatnim momencie - jak dla mnie temat zamknięty. nie wiem, po co roztrząsać takie rzeczy po raz milionowy.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:25   #10
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pewien problem związany z moją bardzo dobrą koleżanką, przyjaciółką. jestem u niej świadkową na weselu. Dwa tygodnie temu miała swój wieczór panieński. Jednak mnie na nim nie było. Nie mogłam być, miałam swój powód. Oczywiście wcześniej spotkałam się z nią i powiedziałam co i jak, wytłumaczyłam się. Było ok. Jednak po wieczorze wszystko się zmieniło. Pisała, że jej przykro itp. Przeprosiłam ją kilka razy nawet, wytłumaczyłam się ze sto razy. Źle mi w tej sytuacji, ona się nie odzywa, nie wiem co mam robić. Pomóżcie mi, wiadomo, ktoś kto stoi z boku w tym wszystkim lepiej "widzi tą sytuację." Faktycznie nawaliłam, ale miałam swój powód, a wcześniej z nią o tym rozmawiałam. Co wy o tym myślicie? Bo ja już nie wiem co mam myśleć. Nie lubię się kłócić, nienawidzę takich sytuacji. Zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś bliskiego.: prosi:
Co się stało to się już nie odstanie ... Widać, Twoja przyjaciółka uznała, że to był błahy powód i nie przyjęła Twojego wytłumaczenia. Ale ja bym się nie przejmowała. Nic już więcej nie zrobisz, przeprosiłaś, wyjaśniłaś, pewnie z czasem przyjaciółka zapomni, czas zrobi swoje i tyle
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:04   #11
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

To zależy od tego czy dla PM ważniejszy jest ślub, czy wieczór panieński. Skoro masz być świadkiem na ślubie, a nie miałaś mieć jakiejś specjalnej funkcji na wieczorze panieńskim to mam wrażenie, że albo PM jest rozdrażniona ogólnie całym tym zamieszaniem związanym ze ślubem, albo nie za bardzo ta wasza przyjaźń jest szczera. Ewentualnie, ważniejsza była zabawa na wieczorze od samej uroczystości ślubnej.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 08:27   #12
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
To zależy od tego czy dla PM ważniejszy jest ślub, czy wieczór panieński. Skoro masz być świadkiem na ślubie, a nie miałaś mieć jakiejś specjalnej funkcji na wieczorze panieńskim to mam wrażenie, że albo PM jest rozdrażniona ogólnie całym tym zamieszaniem związanym ze ślubem, albo nie za bardzo ta wasza przyjaźń jest szczera. Ewentualnie, ważniejsza była zabawa na wieczorze od samej uroczystości ślubnej.
Mysle, ze przesadzasz troche... Wedlug mnie PM po wieczorze bylo zwyczajnie przykro, bo stwierdzila, ze gdybys byla to lepiej by sie bawila. I pisanie, ze czyjas przyjazn jest nieszczera jest duuuuzym przegieciem. To tak samo moze powiedziec PM, ze gdyby przyjazn byla szczera to zrobilaby wszystko, zeby byc na tej imprezie.

Wedlug mnie kilka podstawowych kwesti: jesli wczesniej mowilas, ze bedziesz, a w ostatniej chwili odmowilas, to tez byloby mi przykro. Poza tym moze PM liczyla na to, ze jako swiadkowa pomozesz lub zorganizujesz ten wieczor. No i zalezy od powodu... Bo wedlug mnie powod, a Powod to roznica.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:44   #13
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Generalnie też bym się boczyła ponieważ wieczór panieński organizuje świadkowa więc co; zorganizowałaś wszystko i ulotniłaś się ? Z jakiego powodu ? To jest we wszystkim najważniejsze bo nie każdy "swój powód" jest dobry Przecież jako organizatorka wieczoru mogłaś go przełożyć wiedząc że nie będziesz mogła się pojawić
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:07   #14
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Generalnie też bym się boczyła ponieważ wieczór panieński organizuje świadkowa więc co; zorganizowałaś wszystko i ulotniłaś się ? Z jakiego powodu ? To jest we wszystkim najważniejsze bo nie każdy "swój powód" jest dobry Przecież jako organizatorka wieczoru mogłaś go przełożyć wiedząc że nie będziesz mogła się pojawić
Ja nie organizowałam wieczoru panieńskiego. Na prośbę PM organizowała ten wieczór inna dziewczyna, która zajmuje się takimi imprezami.
__________________
Dominisia:lov e:
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:34   #15
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Dziewczyny, co mam dalej robić?

Ja bym się wkurzyła jeśli powód by był z tych "błahych" bo nie po to wybierałam najlepszą koleżankę/przyjaciółkę na świadkową żeby nie przyszła. Wybierałam najbliższą mi osobę i to normalne że chciałabym żeby była ze mną w tym dniu - czy to panieński czy ślub.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 10:34:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.