jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-19, 10:32   #1
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952

jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??


tak jak w tytole jakie spodnie kupowac by zaslonic duza pupcie i uda a zeby nogi staly sie optycznie dlyzsze? i jakie bluzki kupowac by piersi wygladaly na wieksze?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:28   #2
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Ja też chętnie się tego dowiem
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:02   #3
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

i ja tez


osobiscie mam dosc masywna budowe nog(trnowalam plywanie) ksztaltny tylek i solidne udka i szczerze wam powiem ze najlepiej sie czuje w czarnych eleganckich o prostych nogawkach, w ogole we wszystkich o prostych nogawkach lekko zachodzacych na buty;]
ale chetnie sie dowiem co jeszcze nosic
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:14   #4
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Osobiście również miałam podobny problem. Metodą prób i błędów doszłam do następujących wniosków:
Obowiązkowym ciuchem w szafie dziewczyn z dużą pupą, udami i masywnymi nogami sa jeansy o prostym kroju( ! to ważne, zwróćcie uwagę dokładnie przy wyborze spodni) ponieważ proste nogawki optycznie ukrywają szerokość pupy. Do tego obowiązkowo kieszonki prosto naszyte z tyłu,( nie na skos bo to poszerza pośladki!) najlepiej średniej wielkości bo małe kieszonki również optycznie poszerzają. Takie jeansy optycznie również wydłużają i wysmuklają nogi. Oprócz tego zwróćcie koniecznie uwagę aby spodenki nie miały żadnych aplikacji ( nie jest to korzystne bo przyciąga uwagę do tego, co chcemy ukryć) i były z ciemnego jeansu, najlepiej grubego, bez dodatków elastycznych materiałów, unikajmy też białych przecierek na ciemnych spodniach które poszerzają. Delikatne, umieszczone na udzie, są wskazane, bo wyszcuplą nóżkę.
Poprzeglądam strony www i wyślę link do spodni które będą spełniać te kryteria.

Wszystko da się ukryć drogie Panie
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:21   #5
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Jako stroje bardziej eleganckie, do pracy itp. to proponuję klasyczną spódnicę.
Najlepiej do połowy łydki (jeśli mamy grube jedynie uda, spódnica może być krótsza). Materiariał prążkowany w kierunku pionowym sprawdzi się najlepiej. Oprócz tego spódnica koniecznie lekko poszerzana do dołu, również prosta, bez falban, ściągaczy, cekinów, bajerów. Prosta i ciemna.

Spodnie tak jak trafnie zauważyła trollcia, proste nogawki, w ciemnym kolorze, bez aplikacji, najlepiej nie podwijane ani w kancik, bo to skraca nogi optycznie. Do tgo szpilki, które są nieodłącznym elementem stroju, przy niskiej i krępej budowie ciała. Nadają nodze smukłości, wydłużają.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:30   #6
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

a na tvn style ogladalam sie jak sie nie ubierac i podobno dobre rozwiazanie na duza pupcie sa tuniki i spodnie w kant?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:30   #7
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

http://www.fotosik.pl/aukcje/aukcjaP...075b448.html#e
Tak własnie wyglądają odpowiednie do naszej figury jeansy i tym kierujcie się przy zakupie. Zwróćcie uwagę na kieszonki.


Spódnice proponuję właśnie w tym stylu :
http://www.allegro.pl/item156871158_...cekiny_l_.html
Ta jest prawie idealna. Minusem są tylko niewskazane cekiny i koraliki.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 12:31   #8
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

a jesli jeszcze chodzi o stroje sportowe taki do szkoly?:P dlugie sweterki tez zakryja pupcie?:P .... a na szerokie biodra co proponujecie?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:33   #9
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
http://www.fotosik.pl/aukcje/aukcjaP...075b448.html#e
Tak własnie wyglądają odpowiednie do naszej figury jeansy i tym kierujcie się przy zakupie. Zwróćcie uwagę na kieszonki.


Spódnice proponuję właśnie w tym stylu :
http://www.allegro.pl/item156871158_...cekiny_l_.html
Ta jest prawie idealna. Minusem są tylko niewskazane cekiny i koraliki.
troche trudno jest takie dostac bo zazwyczaj sa teraz rurki:P i ja mam akurat to do siebie ze lubei luzne spodnie a nie obcisle:P moze dla tego zeby boczki sie nie robily po bokach i zeby tych duzych ud widac nei bylo:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:34   #10
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Spodnie w kant jak najbardziej korzystne, bo biegnący aż do samego dołu pasek zgiętego materiału optycznie wydłuża nogi.

Tuniki owszem ukrywają dużą pupę, ale proponuję to bardziej wyższym dziewczynom, bo źle dobrana tunika przytłacza i sylwetka staje się ubita i ociężała. Ciuch ten również skraca nogi.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:37   #11
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Ta moda na rurki mnie dobija, za każdym razem kiedy ide do sklepu :P
Do rurek trzeba mieć szczupklutkie, bezbłędne nogi i kształtną pupę, no i trzeba być wysokim. Ja niestety nie mam żadnej z tych rzeczy :P
A takie proste spodnie faktycznie trudno dostać. Proponuję popatrzeć w sklepach Wranglera, Levisa, i Lee. Warto wydać sporo na jeansy tych firm bo ja na przykład wranglery za 200 zł noszę już 5 lat i nawet się nie wypchały
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 12:41   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

tunika bardzo fajnei wygladala:P i ze spodniami super sie tam zgralo:P

no wlasnie ciagle te rurki i rurki niektore dziwczycny naprawde fajnei w nich
wygladaja i maja takei dluge nogi;( a ja mam strasznie krodkie nawet krodkie spodenki kosmarnie wygladaja:/ a ta modna na spodnei w buutach?:P skracaja nogi czy wydluzaja??
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:45   #13
babyboom
Raczkowanie
 
Avatar babyboom
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: MaŁopolska:)
Wiadomości: 128
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

E tam niskie dziewczyny też ładnie wyglądają w rurkach A żeby optycznie powiększyć biust proponuję jakieś obcisłe bluzeczki , gorseciki , bądź takie szersze w biuście , tzw lejące Chyba wiecie o co mi chodzi ? <lol>
__________________
Bo miłość Prosiaczku , to jest wtedy , gdy się kogoś lubi .... za bardzo
babyboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:53   #14
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

a czy bluzki z napisami tez sa wsakazne?:P czy czyste proste bez zadnych napisow?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:54   #15
babyboom
Raczkowanie
 
Avatar babyboom
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: MaŁopolska:)
Wiadomości: 128
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Nie znam się , ale wydaje mi się , ze z napisami Bo wtedy biust wydaje się być obszerniejszy ;p
__________________
Bo miłość Prosiaczku , to jest wtedy , gdy się kogoś lubi .... za bardzo
babyboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:57   #16
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez babyboom Pokaż wiadomość
Nie znam się , ale wydaje mi się , ze z napisami Bo wtedy biust wydaje się być obszerniejszy ;p
bo czytalam ze wlasnie wtedy bardziej sie skupiamy na biuscie :P i widac z maly jest hehe
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:02   #17
babyboom
Raczkowanie
 
Avatar babyboom
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: MaŁopolska:)
Wiadomości: 128
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Ja jestem prawie zupelnie plasciutka ;/ ehh ale jak zaloze obcislą bluzeczkę , lub coś z napisami to wydaje mi się ze mam wiekszy biust ;p moze to jakies zludzenie optyczne z tymi napisami , ale efekt jest ;p
__________________
Bo miłość Prosiaczku , to jest wtedy , gdy się kogoś lubi .... za bardzo
babyboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:05   #18
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

ja mam stanik z pushapem hehe:P bo tez plaska jestem :P:P i sie tak zastanawialam nad obcisla bluzeczka ale wtedy te biodra widac szerokie:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 14:04   #19
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

ja wlasnie mam wyzej wymienione atrybuty (spore pupcia i uda, krotkie nozki) i ostatnio kupilam swietne jeansy, ktore mnie wyszczuplaja i ukrywaja niedoskonalosci. sa proste, granatowe, dosyc niskie biodrowki, tylne kieszonki sa dlugie i w czesci zachodza na nogi. nie wiem jak to jest, ale takie kieszenie wyraznie skracaja i zmniejszaja tylek
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 15:47   #20
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Gamegirl, co do Twojego pytania o spodnie w butach, to ja osobiście jestem "za". Uważam że wyłużają nogi pod warunkiem że kozaki są do kolan, może trochę krótsze.

Też mam bardzo mały biust i póki nie jest na dworze zbyt ciepło ukrywam to pod bluzami swetrami itd. A jak się robi cieplej to trudno, trzeba jakoś żyć i bez biustu :P
Noszę na codzień staniki typu push up, optycznie sporo ciałka dodają. A jeśli chodzi o bluzki to ja raczej stawiam na zwykłe t-shirty.
Bluzek z dekoldem nie proponuję bo to przyciąga uwagę i wtedy widać że brak nam przedziałka. I bluzki muszą być też jasne, bo jasne kolory optycznie powiekszają i poszerzają a ciemne pomniejszają. A co do nadruków to szczerze mówiąc, chyba zgodzę się z game girl: przyciągają wzrok na coś co chcemy ukryć.
Już lepsze są marszczenia, aplikacje, koraliki, falbanki, na biuście. To optycznie również dodaje ciałka.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:01   #21
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Gamegirl, co do Twojego pytania o spodnie w butach, to ja osobiście jestem "za". Uważam że wyłużają nogi pod warunkiem że kozaki są do kolan, może trochę krótsze.

Też mam bardzo mały biust i póki nie jest na dworze zbyt ciepło ukrywam to pod bluzami swetrami itd. A jak się robi cieplej to trudno, trzeba jakoś żyć i bez biustu :P
Noszę na codzień staniki typu push up, optycznie sporo ciałka dodają. A jeśli chodzi o bluzki to ja raczej stawiam na zwykłe t-shirty.
Bluzek z dekoldem nie proponuję bo to przyciąga uwagę i wtedy widać że brak nam przedziałka. I bluzki muszą być też jasne, bo jasne kolory optycznie powiekszają i poszerzają a ciemne pomniejszają. A co do nadruków to szczerze mówiąc, chyba zgodzę się z game girl: przyciągają wzrok na coś co chcemy ukryć.
Już lepsze są marszczenia, aplikacje, koraliki, falbanki, na biuście. To optycznie również dodaje ciałka.
a sama nosisz spodnie w butach?:P bo mi spodnei do botow nei chca sie zmiescic hehe
No ja tez stanik z pushapem pierwszy raz jaki prymierzalam w h&m byl tragiczny:/ dlatego przestalam szukac gdyz byslalam ze wszystkie beda takie same... ale poszlam do altlantica i jak przymierzylam szczenka mi opadla byl super patzralam i patrzalam wow jakie mam duze piersi.. zajarana przymirzalam swoje bluzki i jak cholernei sie zmienily.. super wyglada:P .. a co do bluzek na lato to dokladnie nie ma jak:/ a sa takie ladne letnie bluzeczki na ktore nawet nie spojrze bo wiem ze do niech pprostu rzeba cyckow:/ z sukienkami tez mam problem bo mam bal w tym roku na zakonczenie gimnazjum i jakos nie widzi mi sie ze cos dla siebie znajde do czerwca:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:19   #22
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Jeśli masz rybaczki jakieś jeansowie, które zwykle nosisz w lato, możesz nosić też własnie do wysokich butów. Ja tak robię.
A na sylwestra pożyczyłam od siostry te słynne rureczki, (ona jest szczuplejsza ode mnie, więc bez problemu może je nosić) i one się zmieściły do butów. U góry wyglądały jak zwykłe spodnie. Dlatego rurki można nosić przy masywnych nogach i dużej pupie, ale tylko do wysokich kozaków. I do tego najlepiej dłuższy sweterek.

A co do staniczka z antlantica Gamegirl: za ile kupiłaś?
Beznadziejnie jest nie mieć biustu. I póki noszę bluzki to jeszcze jakoś, ale jak chłopak mnie zaprosił na basen to nie poszłam :P
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:26   #23
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Jeśli masz rybaczki jakieś jeansowie, które zwykle nosisz w lato, możesz nosić też własnie do wysokich butów. Ja tak robię.
A na sylwestra pożyczyłam od siostry te słynne rureczki, (ona jest szczuplejsza ode mnie, więc bez problemu może je nosić) i one się zmieściły do butów. U góry wyglądały jak zwykłe spodnie. Dlatego rurki można nosić przy masywnych nogach i dużej pupie, ale tylko do wysokich kozaków. I do tego najlepiej dłuższy sweterek.

A co do staniczka z antlantica Gamegirl: za ile kupiłaś?
Beznadziejnie jest nie mieć biustu. I póki noszę bluzki to jeszcze jakoś, ale jak chłopak mnie zaprosił na basen to nie poszłam :P
wiesz co kupilam za 39.40zl dwa takei same z kwiatkami jeden niebieski z rozowymi kwiatakmi drugi bialy z kwiatkami a teraz widzialam ze przecena jest o kosztuje 34zl hehe
uuu a ciekawe co u mnei w lato bedzie na plazy hehe chyba znowu pojde do parku sie opalac
pocieszam sie faktem ze jak ogaladalam JAK SIE NIE UBEIRC babka miala jeszcz miejszy od mojego totalnie plaska ja to mam jeszcze jakeis pieszczoszki hehe

jak chcesz postaram si eo fote jutro stanika?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:30   #24
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Byłabym wdzięczna, bo skoro taki dobry jak mówisz
Wystarczyłoby żebyś podała nazwę modelu, albo może w internecie jakiś link?

P.S. Na avatarze to Ty?
Ładną masz buzię
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."

Edytowane przez poziomkaaa
Czas edycji: 2007-01-19 o 17:39
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:01   #25
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam wyzej wymienione atrybuty (spore pupcia i uda, krotkie nozki) i ostatnio kupilam swietne jeansy, ktore mnie wyszczuplaja i ukrywaja niedoskonalosci. sa proste, granatowe, dosyc niskie biodrowki, tylne kieszonki sa dlugie i w czesci zachodza na nogi. nie wiem jak to jest, ale takie kieszenie wyraznie skracaja i zmniejszaja tylek
lain, jakiej firmy to spodnie? pochwal sie, gdzie kupilas szukam takich od dawna
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:18   #26
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
a jesli jeszcze chodzi o stroje sportowe taki do szkoly?:P dlugie sweterki tez zakryja pupcie?:P .... a na szerokie biodra co proponujecie?:P
Długie swetry wprawdzie ukrywają tyłki, ale jednocześnie zazwyczaj skracają sylwetkę, więc jeśli długi to rozpinany, może być z paskiem w talii, a na górze jakimś większym kołnierzem poszerzającym optycznie ramiona-wtedy odpowiednie proporcje są zachowane.
Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Do rurek trzeba mieć szczupklutkie, bezbłędne nogi i kształtną pupę, no i trzeba być wysokim. Ja niestety nie mam żadnej z tych rzeczy :P
I jeszcze muszą się podobać
Zdarza się, że dżinsiory o idealnie prostych nogawkach na grubszych nogach sprawiają wrażenie jakby się zweżały. Muszą być na całej długości szersze, żeby wyszło dobrze albo jednak mieć nieco rozszerzone na dole nogawki-wtedy na takiej sylwetce wyglądają jak proste

Nieocenione są również odpowiednio skrojone bojówki z kieszeniami naszytymi w "dobrych" miejscach-te to potrafią zakamuflować

Do dłuższych spodni oczywiście buciory na obcasach tak, bo wydłużają co potrzeba. Jednak nie na zbyt wysokich i cienkich-takie czasem komicznie wyglądają na bardziej zaokrąglonym dole sylwetki, podkreślają to czego nie powinny. Lepsze są grubsze i nie za wysokie obcasy. Dużo teraz odpowiednich (np. na słupkach) do takich nóziów.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 08:18   #27
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

dziewczyny nie przesadzajcie, nie jest tak zle, nasze babcie mialy conajmniej 10 cm ktorsze nogi od nas, mniejszy wybor w sklepach i jakos se dawaly rade, a co do biustu, to nie widze zeby panowala teraz moda na jakies wielkie zeby az tak sie martwic, popatrzcie na nieszczesna wszedobylska paris hilton, cyckow u niej tyle co nic a sukienki ma przepiekne i super sie prezentuje mimo krzywych nog i innych niedostatkow urody, trzeba umiec polubic siebie wtedy wszyscy zauwaza ze wypieknialyscie, macie krotkie masywne nozki? to co? ja tez zawsze marzylam o suchych dlugasnych rapytkach ale nie wszystko mozna miec, teraz sie ciesze z tego co mam i wcale nie wstydze sie wychodzic na plaze, kragla pupa jest sexy i zawsze byla(m. monroe np) mamy teraz spory komfort bo mozemy sie naogladac wszystkich kreacji do naszego typu urody i zwyczajnie podpatrzyc jak sie ubierac a strojow kompielowych tez jest cale multum wiec z push upem tez cos znajdziecie jak chcecie zharmonizowac sylwetke.. poza ty zauwazylyscie jak nas duzo? chyba pora przestac sie martwic;]
pozdrwiam wszystkie sexy tyleczki
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:00   #28
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, bo skoro taki dobry jak mówisz
Wystarczyłoby żebyś podała nazwę modelu, albo może w internecie jakiś link?

P.S. Na avatarze to Ty?
Ładną masz buzię
okej zrobilam fote:PP a z tego co ostatnio widzialam w atlanticu sa fajne tez inne z mala falbanka w 3 kolorach brazowy czerwony i czarny:P tylko nie wiem czy ten pushap jest taki sam jak w tych:P i nie spojrzalam tez na cene:P

Edytowane przez gamegirl
Czas edycji: 2008-09-05 o 22:14
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:13   #29
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

poziomka znalazlam ten stanik w 3 kolorach wejdz na www.atlantic.pl kolekcje jesien... potem na tole wybierz trend nr 1 i pierwsza babka po prawej ma ten stanik:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:43   #30
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: jakie spodnie?? dla duzej pupci grubasnych ud i krotkich nog?i??

Gamegirl, dziękuję
Pędzę do sklepu w poniedziałek :P
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.