Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-27, 11:00   #1141
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Wiesz co na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, więc najlepiej o tym nie myśleć. Na pewno nie jest to łatwe, z drugiej strony stres też szkodzi Ja wiem, że to jest wkurzające, masz prawo się martwić, ale może pomyśl sobie inaczej, że tak naprawdę niektóre kobiety piją, nie dbają o siebie nic, a dzieci są zdrowe, a niektóre kobiety chuchają na siebie, dmuchają, w czasie ciąży jest wszystko spoko i rodzi się chore dziecko. Nawet podczas porodu może się coś wydarzyć. Szkoda kurcze, że przytrafiła Ci się ta ospa, bo to zawsze powód do zmartwienia, ale tak naprawdę, tak szczerze, co ma być, to będzie i w sumie u każdej z nas podobnie, ale na pewno u każdej będzie zdrowy brzdąc. A na pewno będzie dobrze, dziewczynki są silniejsze niż chłopcy i Twoja będzie zdrowa jak ryba

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Chyba grupa na fb byłaby najkorzystniejsza, tylko to zależy, czy dziewczyny nie mające fb chciały specjalnie założyc fikcyjne konto


Ja na co dzień tez nie korzystam z fb. Gdyby nie fakt ze mam tam grupę ze studiów gdzie wymieniamy się różnymi ważnymi informacjami to bym usunęła.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:00   #1142
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Serduszko mocno bije, przepływy dobre choć w pewnym momencie mialam stracha bo jakies przerywniki były. Doktor uważnie mierzył i powiedział, że wszystko dobrze jest. No i dziewucha jak nic bo widziałam jej krocze, dziś się ładnie eksponowala.
Następna wizyta 18.07 i dostałam skierowanie na coombs i glukoze.
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:01   #1143
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Wiesz co na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, więc najlepiej o tym nie myśleć. Na pewno nie jest to łatwe, z drugiej strony stres też szkodzi Ja wiem, że to jest wkurzające, masz prawo się martwić, ale może pomyśl sobie inaczej, że tak naprawdę niektóre kobiety piją, nie dbają o siebie nic, a dzieci są zdrowe, a niektóre kobiety chuchają na siebie, dmuchają, w czasie ciąży jest wszystko spoko i rodzi się chore dziecko. Nawet podczas porodu może się coś wydarzyć. Szkoda kurcze, że przytrafiła Ci się ta ospa, bo to zawsze powód do zmartwienia, ale tak naprawdę, tak szczerze, co ma być, to będzie i w sumie u każdej z nas podobnie, ale na pewno u każdej będzie zdrowy brzdąc. A na pewno będzie dobrze, dziewczynki są silniejsze niż chłopcy i Twoja będzie zdrowa jak ryba
Oj tak, zgadzam się, nie wiesz co będzie, może będzie dobrze, a może źle, ale zamartwianie się niczego nie zmienia na lepsze, za to spokój zawsze pomaga. Wiem, jak trudno go osiągnąć, bo sama jestem z tych martwiących się, ale ćwiczę to. Trzymam kciuki za Ciebie

Dziewczyny, czy na spacer zimowy przy temp. 0st odpowiednie będzie takie ubranie?
body + skarpety + pajac + kombinezonik polarowy + taki śpiworek do wózka:
https://www.smyk.com/sensillo-spiwor...-graphite.html
?

Jakoś zupełnie przeoczyłam temat śpiworków do wózka, wczoraj siostra się mnie pyta jaki kupuję, a ja 'yyyyyyyyyy'

Edytowane przez mwmwm91
Czas edycji: 2018-06-27 o 11:04
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:01   #1144
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja na co dzień tez nie korzystam z fb. Gdyby nie fakt ze mam tam grupę ze studiów gdzie wymieniamy się różnymi ważnymi informacjami to bym usunęła.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To zobaczymy co reszta dziewczyn, chyba grupa byłaby lepsza, bo można szybko wejść przez telefon Ja bym była za fb.
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:02   #1145
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Tu faktycznie ze zdjecismi jest klopot. Jak specjalnie w przegladarke musze wchodzic zeby fote dodac i tez nie zawsze sie da. Tez jestem za grupa.

Suqub zdrowia i dużo siły. Pozytywne nastawienie dużo daje. Trzymam kciuki zeby szybko ospa sobie poszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:08   #1146
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Oj tak, zgadzam się, nie wiesz co będzie, może będzie dobrze, a może źle, ale zamartwianie się niczego nie zmienia na lepsze. Trzymam kciuki

Dziewczyny, czy na spacer zimowy przy temp. 0st odpowiednie będzie takie ubranie?
body + skarpety + pajac + kombinezonik polarowy + taki śpiworek do wózka:
https://www.smyk.com/sensillo-spiwor...-graphite.html
?

Jakoś zupełnie przeoczyłam temat śpiworków do wózka, wczoraj siostra się mnie pyta jaki kupuję, a ja 'yyyyyyyyyy'
Na moje nie-matkowe oko to spoko Ale zobaczymy co dziewczyny jeszcze napiszą ja chyba będę kupowac zimowy kombinezon i wtedy tylko kocyk i okrycie gondoli

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-06-27 o 11:19
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:09   #1147
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Wiesz co na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, więc najlepiej o tym nie myśleć. Na pewno nie jest to łatwe, z drugiej strony stres też szkodzi Ja wiem, że to jest wkurzające, masz prawo się martwić, ale może pomyśl sobie inaczej, że tak naprawdę niektóre kobiety piją, nie dbają o siebie nic, a dzieci są zdrowe, a niektóre kobiety chuchają na siebie, dmuchają, w czasie ciąży jest wszystko spoko i rodzi się chore dziecko. Nawet podczas porodu może się coś wydarzyć. Szkoda kurcze, że przytrafiła Ci się ta ospa, bo to zawsze powód do zmartwienia, ale tak naprawdę, tak szczerze, co ma być, to będzie i w sumie u każdej z nas podobnie, ale na pewno u każdej będzie zdrowy brzdąc. A na pewno będzie dobrze, dziewczynki są silniejsze niż chłopcy i Twoja będzie zdrowa jak ryba

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Chyba grupa na fb byłaby najkorzystniejsza, tylko to zależy, czy dziewczyny nie mające fb chciały specjalnie założyc fikcyjne konto
Doktor o tyle też mnie pocieszyl, że to jest niby taki bezpieczniejszy etap ciąży w którym zachorowałam i wpływ jest mniejszy. Szybko zareagowałam, biorę leki ciągle oby nic nie wyszło z tego powodu. Wcześniej stresowalam się wyższym NT, teraz ospa. No cóż. Los sprawdza ile mogę wytrzymać.

Dzięki dziewczyny za otuche. W pierwszej ciąży to ja naprawdę miałam luz pod tym względem.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 11:11   #1148
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Doktor o tyle też mnie pocieszyl, że to jest niby taki bezpieczniejszy etap ciąży w którym zachorowałam i wpływ jest mniejszy. Szybko zareagowałam, biorę leki ciągle oby nic nie wyszło z tego powodu. Wcześniej stresowalam się wyższym NT, teraz ospa. No cóż. Los sprawdza ile mogę wytrzymać.

Dzięki dziewczyny za otuche. W pierwszej ciąży to ja naprawdę miałam luz pod tym względem.
A na koniec okaże się, że to będzie największy okaz zdrowia Trzymam kciuki, teraz odpocznij sobie, zjedz coś dobrego, obejrzyj coś
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:19   #1149
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No i super !!!! ❤️


Wlasnie próbowałam wstawić ale się jak zwykle nie da ...... w takich sprawach właśnie przydałaby się ta gruba na fb przynajmniej można tam bez problemu zdjęcia wrzucać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to może załóż na próbę? Narazie tylko do wrzucania zdjęć. O rozszerzeniu pomyślimy jak się wszystkie rozpakują,. Tylko musi być tajna i zamknięta
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:19   #1150
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny a zimowy kombinezon to od jakich temperatur? W listopadzie chyba jeszcze nie? W grudniu przy 0-2? Czy za ciepło i dopiero przy minusowych temperaturach? Bo mam okazje kupić 62, ale boje się, że potem w lutym może być juz za mały. Nie wiem czy kupować już zimowy kombinezon, czy na razie jakiś polarowy na 62 na listopad i grudzień?
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:33   #1151
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej dziewczyny, witam się po dłuższej nieobecności, ale trochę spraw mi się nagromadziło.
Na badaniach prenatalnych wyszło mi duże ryzyko trisomii 18, ale nie zdecydowałam się na amniopunkcje i robiłam nifty. Potem córka miała zapalenie płuc, a mi wyszła cukrzyca ciążowa. Jeszcze do tego robiłam awans zawodowy w pracy i dopiero w końcu mam trochę czasu więc wracam tu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:36   #1152
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Serduszko mocno bije, przepływy dobre choć w pewnym momencie mialam stracha bo jakies przerywniki były. Doktor uważnie mierzył i powiedział, że wszystko dobrze jest. No i dziewucha jak nic bo widziałam jej krocze, dziś się ładnie eksponowala.
Następna wizyta 18.07 i dostałam skierowanie na coombs i glukoze.
a stres zawsze będzie, niestety trzeba go jakoś uswoić leki na pewno masz bezpieczne na ten etap ciąży...

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Szkoda, że ten klub nie jest dostępny na telefon.
Właśnie nie wiem czemu nie.możecie, bo ja bez problemu obsługiwałam zawsze klub telefonem.
Z wrzucaniem zdjęć tam miałam problem, a tu wcale.

Na komòrce mam normalną stronę jakbym z normalnego kompa korzystała...

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na spacer zimowy przy temp. 0st odpowiednie będzie takie ubranie?
body + skarpety + pajac + kombinezonik polarowy + taki śpiworek do wózka:
https://www.smyk.com/sensillo-spiwor...-graphite.html
?

Jakoś zupełnie przeoczyłam temat śpiworków do wózka, wczoraj siostra się mnie pyta jaki kupuję, a ja 'yyyyyyyyyy'
Ja tak mniej więcej ubierałam


Glukoza za tydzień... muszę sobie poszukać jakiegoś fajnego audiobooka na te 2 godzinki
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:37   #1153
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się po dłuższej nieobecności, ale trochę spraw mi się nagromadziło.
Na badaniach prenatalnych wyszło mi duże ryzyko trisomii 18, ale nie zdecydowałam się na amniopunkcje i robiłam nifty. Potem córka miała zapalenie płuc, a mi wyszła cukrzyca ciążowa. Jeszcze do tego robiłam awans zawodowy w pracy i dopiero w końcu mam trochę czasu więc wracam tu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Rozumiem ze z nifty wyszlo wszystko ok?? Kolezanka miala podobna sytuacje i tez zamiast amnio zrobila nifty. Po co ryzykowac jak są takie nowoczesne nie inwazyjne badania. Zdròwka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:38   #1154
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się po dłuższej nieobecności, ale trochę spraw mi się nagromadziło.
Na badaniach prenatalnych wyszło mi duże ryzyko trisomii 18, ale nie zdecydowałam się na amniopunkcje i robiłam nifty. Potem córka miała zapalenie płuc, a mi wyszła cukrzyca ciążowa. Jeszcze do tego robiłam awans zawodowy w pracy i dopiero w końcu mam trochę czasu więc wracam tu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej I jak nifty wyszło? jak cukrzyca, juz lepiej? Gratuluję awansu
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:49   #1155
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Na moje nie-matkowe oko to spoko Ale zobaczymy co dziewczyny jeszcze napiszą ja chyba będę kupowac zimowy kombinezon i wtedy tylko kocyk i okrycie gondoli
Też najpierw myślałam o kombinezonie, ale później pojawiła się myśl, że nawet na ten sezon potrzebuję 2 kombinezonów, bo na pewno w październiku będzie mniejszy niż w lutym... Ja w sumie w zimowej kurtce chodzę od listopada do marca, zima długa Więc pomyślałam, że śpiwór starczy na dłużej, ale może się mylę, w sumie w przyszłym roku mały będzie miał kilkanaście miesięcy, to już będzie chciał chodzić i kombinezon i tak będzie mu potrzebny.

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zimowy kombinezon to od jakich temperatur? W listopadzie chyba jeszcze nie? W grudniu przy 0-2? Czy za ciepło i dopiero przy minusowych temperaturach? Bo mam okazje kupić 62, ale boje się, że potem w lutym może być juz za mały. Nie wiem czy kupować już zimowy kombinezon, czy na razie jakiś polarowy na 62 na listopad i grudzień?
Dla mnie grudzień czy luty to jeden grzyb, i tu i tu może być temp. -5st Zdarzały się mrozy i w listopadzie... Więc nie zakładam, że w grudniu starczy polarowy kombinezon. Właśnie zresztą kupiłam taki używany:
https://allegro.pl/sliczny-zimowy-ko...424938681.html
Już trudno, stwierdziłam, że odżałuję, śpiworek do wózka chyba też kupię, ale nie będę zachodzić w głowę czy dziecku nie jest zimno jak przenoszę go ze szpitala do samochodu i z samochodu do domu w samym polarowym. Niby to tylko chwila, ale jednak szok dla dziecka. Teściowie mają parking z innej strony niż wejście do budynku, więc pewnie byłoby mu chłodno, to samo przy ładowaniu dziecka do fotelika - zanim będziemy to robić sprawnie i szybko to trochę czasu minie, lepiej więc niech siedzi opatulony w coś porządnego. Mam jakiś kombinezon polarowy, ale bez osłonki na rączki i bez stópek, więc też bym szukała czegoś dodatkowego. A tu będzie ubrany od stóp do głów

Edytowane przez mwmwm91
Czas edycji: 2018-06-27 o 11:57
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:50   #1156
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Też najpierw myślałam o kombinezonie, ale później pojawiła się myśl, że nawet na ten sezon potrzebuję 2 kombinezonów, bo na pewno w październiku będzie mniejszy niż w lutym... Ja w sumie w zimowej kurtce chodzę od listopada do marca, zima długa Więc pomyślałam, że śpiwór starczy na dłużej, ale może się mylę, w sumie w przyszłym roku mały będzie miał kilkanaście miesięcy, to już będzie chciał chodzić i kombinezon i tak będzie mu potrzebny.
W sumie to też jest myśl Teraz będę się zastanawiać
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:02   #1157
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja mam po synku 3 opcje na zimę: śpiworko-kombinezon z hm rozm 62-68 ale wypada duży jak to Hm. Kupiłam używany na olx. Pewnie bliżej jesieni znów będą ogłoszenia. Zdjęcia z neta ba53417343d1b93581d81b3cffa8.jpegScreenshot_20180627-130229.jpeg

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:06   #1158
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

A jeszcze tak z technicznego punktu widzenia. Śpiwór odpada w foteliku bo pasy nie przejdą. Trzeba patrzeć żeby miał odpowiednie dziury. Inna sprawa że dzieci powinny jeździć bez kurtek i kombinezonow zima i być nakrywane. Lub właśnie mieć specjalne kombinezony gdzie pasy nie przeciąga zapina na bodziaku i zapina resztę. (nie wiem czy to jest zrozumiałe )

Maluszki łatwiej ubierać w wersję spiworka niż wkładać nogi do kombinezonu takiego grubego. Kombinezony z nogami bez nóżek to dla chodzacych dopiero.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:23   #1159
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Hej. Rozumiem ze z nifty wyszlo wszystko ok?? Kolezanka miala podobna sytuacje i tez zamiast amnio zrobila nifty. Po co ryzykowac jak są takie nowoczesne nie inwazyjne badania. Zdròwka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Hej I jak nifty wyszło? jak cukrzyca, juz lepiej? Gratuluję awansu
Tak nifty wyszło prawidlowe, bałam się konsekwencji amnio, a przy tej trisomii na usg widoczne są wady. Miałam zrobione 3 usg i wszystko ok więc wydałam kupę kasy i zrobiłam nifty. Spokój nie ma swojej c ceny.

A z cukrzycą mam problemy na czczo. Jestem na diecie i mam insulinę na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:24   #1160
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
A jeszcze tak z technicznego punktu widzenia. Śpiwór odpada w foteliku bo pasy nie przejdą. Trzeba patrzeć żeby miał odpowiednie dziury. Inna sprawa że dzieci powinny jeździć bez kurtek i kombinezonow zima i być nakrywane. Lub właśnie mieć specjalne kombinezony gdzie pasy nie przeciąga zapina na bodziaku i zapina resztę. (nie wiem czy to jest zrozumiałe )

Maluszki łatwiej ubierać w wersję spiworka niż wkładać nogi do kombinezonu takiego grubego. Kombinezony z nogami bez nóżek to dla chodzacych dopiero.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Wiem o co cho, bo u "Mamy gadzety" był artykuł na ten temat - nie powinno się zapinać pasów na puchowej kurtce czy kombinezonie, bo one wtedy są zapięte dużo luźniej, nie bezpośrednio na ciele i jest mniejsza ochrona podczas wypadku. Ciężka sprawa Ja już sama nie wiem jak to będę robić. Nie ma problemu rozebrać dzieciaka jak samochód już nagrzany, ale wsadzać go w zimie do zimnego bez kombinezonu...

A ten kombinezon, który Ty masz, widziałam używany na Allegro i uznałam, że bardzo fajny Tylko że był akurat rozmiar 62-68 i wydał mi się duży jak na początek Dokupię już po porodzie.
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:27   #1161
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Wiem o co cho, bo u "Mamy gadzety" był artykuł na ten temat - nie powinno się zapinać pasów na puchowej kurtce czy kombinezonie, bo one wtedy są zapięte dużo luźniej, nie bezpośrednio na ciele i jest mniejsza ochrona podczas wypadku. Ciężka sprawa Ja już sama nie wiem jak to będę robić. Nie ma problemu rozebrać dzieciaka jak samochód już nagrzany, ale wsadzać go w zimie do zimnego bez kombinezonu...

A ten kombinezon, który Ty masz, widziałam używany na Allegro i uznałam, że bardzo fajny Tylko że był akurat rozmiar 62-68 i wydał mi się duży jak na początek Dokupię już po porodzie.
Jest duży. Jak będziesz potrzebować mogę zrobić fotkę porównując do innych rozmiarów. Ale myślę że starczy na całą zime

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:46   #1162
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Serduszko mocno bije, przepływy dobre choć w pewnym momencie mialam stracha bo jakies przerywniki były. Doktor uważnie mierzył i powiedział, że wszystko dobrze jest. No i dziewucha jak nic bo widziałam jej krocze, dziś się ładnie eksponowala.
Następna wizyta 18.07 i dostałam skierowanie na coombs i glukoze.
Suqub Ty sie juz prosze nie martw! Wierze, ze bedzie dobrze. Rozne sie rzeczy zdarzaja w zyciu. Jestem zdania, ze jesli ciaza trwa to organizm dziecka jest silny. Wiem, ze latwo sie mowi, ale juz zostala nam ostatnia prosta! Dbaj o siebie i mala. I ciesze sie, ze mamy kolejna krolewne potwierdzona. Moja tez ostatnio glownie krocze wypinala.. po co tam buzie nie?
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się po dłuższej nieobecności, ale trochę spraw mi się nagromadziło.
Na badaniach prenatalnych wyszło mi duże ryzyko trisomii 18, ale nie zdecydowałam się na amniopunkcje i robiłam nifty. Potem córka miała zapalenie płuc, a mi wyszła cukrzyca ciążowa. Jeszcze do tego robiłam awans zawodowy w pracy i dopiero w końcu mam trochę czasu więc wracam tu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Tak nifty wyszło prawidlowe, bałam się konsekwencji amnio, a przy tej trisomii na usg widoczne są wady. Miałam zrobione 3 usg i wszystko ok więc wydałam kupę kasy i zrobiłam nifty. Spokój nie ma swojej c ceny.

A z cukrzycą mam problemy na czczo. Jestem na diecie i mam insulinę na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Tusia! Wspolczuje nerwow. Dobrze ze z dzidzia ok. Trzymaj sie w tej cukrzycy. Jak sie okazalo, ze ja masz? Glukoza?

Trzyma mnie jakas niemoc. Do 13 nie moge sie podniesc z lozka. I to tak codziennie. Dopiero wieczorem sie uaktywniam.. wczoraj zawiesilam firanki(tzn TZ). Zostaly nam listwy przypodlogowe zamontowac w salonie. Teraz czas na meblowanie, ale juz mi lepiej ze te grube prace skonczone. No i czuje w nogach te 77m. Juz o sprzataniu nie wspomne. Po moich wczesniejszych 26 to jest duza zmiana milego dnia! Robie dzisiaj pizze na wspomnienie naszych wakacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:16   #1163
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Suqub Ty sie juz prosze nie martw! Wierze, ze bedzie dobrze. Rozne sie rzeczy zdarzaja w zyciu. Jestem zdania, ze jesli ciaza trwa to organizm dziecka jest silny. Wiem, ze latwo sie mowi, ale juz zostala nam ostatnia prosta! Dbaj o siebie i mala. I ciesze sie, ze mamy kolejna krolewne potwierdzona. Moja tez ostatnio glownie krocze wypinala.. po co tam buzie nie? Hej Tusia! Wspolczuje nerwow. Dobrze ze z dzidzia ok. Trzymaj sie w tej cukrzycy. Jak sie okazalo, ze ja masz? Glukoza?

Trzyma mnie jakas niemoc. Do 13 nie moge sie podniesc z lozka. I to tak codziennie. Dopiero wieczorem sie uaktywniam.. wczoraj zawiesilam firanki(tzn TZ). Zostaly nam listwy przypodlogowe zamontowac w salonie. Teraz czas na meblowanie, ale juz mi lepiej ze te grube prace skonczone. No i czuje w nogach te 77m. Juz o sprzataniu nie wspomne. Po moich wczesniejszych 26 to jest duza zmiana milego dnia! Robie dzisiaj pizze na wspomnienie naszych wakacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyniki krwii miałam na granicy, bo 91,5 (a norma do 92) i wysłała mnie wcześniej na krzywą. No i na czczo miałam podwyższony wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:33   #1164
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Tak nifty wyszło prawidlowe, bałam się konsekwencji amnio, a przy tej trisomii na usg widoczne są wady. Miałam zrobione 3 usg i wszystko ok więc wydałam kupę kasy i zrobiłam nifty. Spokój nie ma swojej c ceny.

A z cukrzycą mam problemy na czczo. Jestem na diecie i mam insulinę na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ważne, że nifty poszło ok i cukrzyca ujarzmiona to wszystko jest pod kontrolą i będzie ok

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Ja mam po synku 3 opcje na zimę: śpiworko-kombinezon z hm rozm 62-68 ale wypada duży jak to Hm. Kupiłam używany na olx. Pewnie bliżej jesieni znów będą ogłoszenia. Zdjęcia z neta Załącznik 7578071Załącznik 7578076

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
A jeszcze tak z technicznego punktu widzenia. Śpiwór odpada w foteliku bo pasy nie przejdą. Trzeba patrzeć żeby miał odpowiednie dziury. Inna sprawa że dzieci powinny jeździć bez kurtek i kombinezonow zima i być nakrywane. Lub właśnie mieć specjalne kombinezony gdzie pasy nie przeciąga zapina na bodziaku i zapina resztę. (nie wiem czy to jest zrozumiałe )

Maluszki łatwiej ubierać w wersję spiworka niż wkładać nogi do kombinezonu takiego grubego. Kombinezony z nogami bez nóżek to dla chodzacych dopiero.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Ale super ten z HM! Czyli dziecko do fotelika bez: kurteczki, kombinezonu i śpiworka, chyba, że śpiworek/kombinezon ma specjalne otwory na pasy, dobrze zrozumiałam?
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:44   #1165
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny będę tworzyć grupę na fb ale muszę mieć chociaż jedna osobę w znajomych (nie wiem czy nie wszystkie ?) żeby ja utworzyć w ogóle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:02   #1166
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziewczyny będę tworzyć grupę na fb ale muszę mieć chociaż jedna osobę w znajomych (nie wiem czy nie wszystkie ?) żeby ja utworzyć w ogóle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Będziesz musiała mieć w znajomych wszystkie osoby, które chcą należeć do grupy, więc najlepiej wysłać na wizaż w prywatnej wiadomości swój profil na fb

Ale grupę można zrobić chyba samemu tak mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AnetaErr
Czas edycji: 2018-06-27 o 15:04
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:05   #1167
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Śliczna mama
A to moje wczorajsze paznokcie, a w stopach mam ten sam róż Załącznik 7577806

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Czad czad czad!
Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, napisz po co i jak



Super kolor



Dobrze wiedzieć W takim razie na razie kupuję tylko rożek, a co dalej to zobaczę



Niemożliwe! Poka foto To ja dziś
Pięknie wyglądasz i wszystkie dziewczyny z brzuszkami
Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Serduszko mocno bije, przepływy dobre choć w pewnym momencie mialam stracha bo jakies przerywniki były. Doktor uważnie mierzył i powiedział, że wszystko dobrze jest. No i dziewucha jak nic bo widziałam jej krocze, dziś się ładnie eksponowala.
Następna wizyta 18.07 i dostałam skierowanie na coombs i glukoze.
Widzisz wszystko ok! Jestem pewna ze okaz zdrowia będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:34   #1168
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

kurcze dalej problemy z tymi lubelskimi szpitalami :/ jedną z lipcówek dziś nie chcieli przyjąć i musiała jechać do innego miasta... oby do października wszystko się ustabilizowało...
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:43   #1169
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ważne, że nifty poszło ok i cukrzyca ujarzmiona to wszystko jest pod kontrolą i będzie ok





Ale super ten z HM! Czyli dziecko do fotelika bez: kurteczki, kombinezonu i śpiworka, chyba, że śpiworek/kombinezon ma specjalne otwory na pasy, dobrze zrozumiałam?
Dokładnie

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
kurcze dalej problemy z tymi lubelskimi szpitalami :/ jedną z lipcówek dziś nie chcieli przyjąć i musiała jechać do innego miasta... oby do października wszystko się ustabilizowało...
Co Ty mówisz ale rodziła już tak?? Ja niestety wiele razy słyszałam że w Lublinie jak nie masz lekarza prowadzącego z danego szpitala to moga cię odesłać. I jeszcze nie powiedzą gdzie jechac (bo ja miejsca) tylko trzeba samemu szukać

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:47   #1170
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Co Ty mówisz ale rodziła już tak?? Ja niestety wiele razy słyszałam że w Lublinie jak nie masz lekarza prowadzącego z danego szpitala to moga cię odesłać. I jeszcze nie powiedzą gdzie jechac (bo ja miejsca) tylko trzeba samemu szukać

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
tak, miała rozwarcie i skurcze ale nic więcej nie wiem...
ja właśnie tak zamierzam, rodzić w innym szpitalu niż przyjmuje mój lekarz...
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.