Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 18:46   #331
Angelline
Przyczajenie
 
Avatar Angelline
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez _Mariolcia_ Pokaż wiadomość
Hmm to fotka z telefonu, trochę przekłamuje widzę jakieś niby czerwone refleksy, w rzeczywistości ich nie ma Jak będę miała możliwość to zrobię prawdziwym aparatem
Pozdrowionka
Hej dziewczyny! Wczoraj farbowałam włosy czekoladowym kasztanem. Mój kolor wyjściowy to był ciemny brąz. Efekt podobny jak na Twojej fotce. Niestety nie mam obecnie aparatu, zrobiłam parę fotek telefonem, ale kolor wyszedł przekłamany i za dobrze nie widać. Postaram się na dniach wrzucić zdjęcia, które zrobię aparatem.
Moje wrażenia: hmmmm no pomimo, że kolor nie powalił mnie na kolana, bo spodziewałam się bardziej intensywnego odcienia i większej ilości refleksów, to jednak myślę, że wyszło całkiem OK. Włoski nie są czarne, czego się trochę obawiałam. Trzymałam farbę równo 10 minut. Farba szybciutko się spłukuje, praktycznie moment i woda była przejrzysta. Włosy są mięciutkie - myślę, że za sprawą dołączonej naprawdę fantastycznej odżywki. Zobaczymy jak długo kolor utrzyma się na włosach
Angelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:54   #332
xxxGosiaczekxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxGosiaczekxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Do elfik89 wyszedł Ci śliczny kolor ten złocisty brąz A jaki miałaś kolor swoich włosów przed farbowaniem?
xxxGosiaczekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:38   #333
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Wczoraj farbowałam włoski jasnym brązem, bodajże nr 5.
Efekt???

Swoje naturalne odrosty pofarbowało mi na ciemny brąz, a resztę włosów które ostatnio rozjaśniałam jakieś 3 miesiące temu, chwyciło na czerń

Nie jest źle, ale nie takiego efektu oczekiwałam, tylko bądź co bądź...jasnego brązu

Teraz tylko będę cierpliwie czekać, aż czerń się spierze i całe włoski będę miała brązowitukie


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg excell.jpg (29,1 KB, 720 załadowań)
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:47   #334
Alex87
Raczkowanie
 
Avatar Alex87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 67
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

[quote=Mia694;10349138]Wczoraj farbowałam włoski jasnym brązem, bodajże nr 5.
Efekt???

Swoje naturalne odrosty pofarbowało mi na ciemny brąz, a resztę włosów które ostatnio rozjaśniałam jakieś 3 miesiące temu, chwyciło na czerń

Nie jest źle, ale nie takiego efektu oczekiwałam, tylko bądź co bądź...jasnego brązu

Teraz tylko będę cierpliwie czekać, aż czerń się spierze i całe włoski będę miała brązowitukie





ŁAdny ten kolorek Ci wysszedł i wcale nie jest taki czarny na końcach
Alex87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 21:37   #335
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Mia694
Sliczny, kolorek bardzo mi sie podoba, chyba skusze sie na ten kolor Excell
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:37   #336
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, prosiłyście o fotki czekoladowego kasztana, oto one, dodam tylko, że kładłam farbę na jasno rude włosy. Wyszło ciemno, trochę za ciemno, ale nie było przebłysków rudości za co daję duży plus. Włosy błyszczące, ale kolor po kilku myciach troszkę wypłukuje się z końców.

Minęło duuużo czasu, po eksperymentach z różnymi farbami z sentymentem wspominam Exell 10, chyba dam jej jeszcze jedną szansę, bo po żadnej nie miałam takiego połysku...niektóre dziewczyny widzą w tym kolorze czerwień...ale tak ma być, przecież kasztan zawsze ma w sobie odrobinę czerwieni, wystarczy spojrzeć na numer: 5,15- farba ma w sobie popielaty odcień i refleks czerwieni

Muszę usunąć swoje zdjęcia, gdyż pewna wizażanka użyła ich niezgodnie z przeznaczeniem. Skopiowała na swoją stronę, zamazując twarz i podała za własne...cholibka to przykre...jakoś do tej pory nie widziałam zagrożenia w publikowaniu zdjęć na tym forum:-(

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:26 Powód: przemyslenia po czasie
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:41   #337
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
No faktycznie u Ciebie wyszła jakby czerwona poświata tym aparatem :P
Ciekawa jestem jak to wygląda normalnym aparatem, bo ja też tą farbą farbowałam i również jestem zadowlona

Elfik89, jak z kolorkiem włosów po kilku myciach głowy???
Sprał się dużo???
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 11:19   #338
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosiłyście o fotki czekoladowego kasztanu, oto one, dodam tylko, że kładłam farbę na jasno rude włosy. Wyszło ciemno, trochę za ciemno, ale nie było przebłysków rudości za co daję duży plus. Włosy błyszczące, ale kolor po kilku myciach troszkę wypłukuje się z końców.


Taki intensywny kasztan Ładny kolorek, choc troszke na zdjeciu za bardzo wpada w czerwien.



Apeluje do dziewczyn, które wklejają zdjecia

Drogie dziewczyny mam do Was ogromną prośbę czy oprocz zdjęcia z flashem mogłybyście wklejać zdjęcie bez flasha w świetle dziennym, bo jednak takie dopiero zdjecie oddaje (prawie) kolor, a zdjecie z flashem, to zupelnie co innego..
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:42   #339
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ależ proszę, Excell 10 5.0 w świetle dziennym, bez flasha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez flasha.jpg (31,7 KB, 842 załadowań)
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:49   #340
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Ależ proszę, Excell 10 5.0 w świetle dziennym, bez flasha


dziekuje bardzo Tak, teraz widac te ciemniejsze konce, a na Twoim odroscie jasniej złapało ja też tak miałam po ostatnim farbowaniu zmieszalam karmel z opalem i minimalne moje odrosty zlapalo jasniej bardziej rudo.. Ale bardzo ładny kolorek
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:53   #341
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo Tak, teraz widac te ciemniejsze konce, a na Twoim odroscie jasniej złapało ja też tak miałam po ostatnim farbowaniu zmieszalam karmel z opalem i minimalne moje odrosty zlapalo jasniej bardziej rudo.. Ale bardzo ładny kolorek
Te rozjaśniane chwyciło mocniej i mam nadzieję, że się nie spierze do końca, tylko kolorek będzie tak jak na odrostach Nie za dużo oczekuję?? :P
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 12:07   #342
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Wydaje mi sie, ze na naturalnym odroscie powinien dobrze sie trzymac kolor, ale ,to juz od trwałości farby zalezy, a reszta włosów (te, które były rozjasnione) na pewno sie wyplucza
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:13   #343
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze na naturalnym odroscie powinien dobrze sie trzymac kolor, ale ,to juz od trwałości farby zalezy, a reszta włosów (te, które były rozjasnione) na pewno sie wyplucza
Ponoć to mega trwała farba...

Będę musiała co pewnien czas farbować potem tylko te rozjaśniane włosy...Kurcze, szkoda że się wypłuczą
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:06   #344
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Ponoć to mega trwała farba...

Będę musiała co pewnien czas farbować potem tylko te rozjaśniane włosy...Kurcze, szkoda że się wypłuczą


Nie musza sie wcale wyplukac. Wszystko zalezy od Twoich włosów, jak mocno byly rozjasnione, czy sa zniszczone. Kiedys z blondu (mialam zdrowe wtedy wlosy) przeszlam na braz i wystarczyly dwie farby i kolor wcale sie tak nie wyplukiwal.. A teraz jestem po 3 farbowaniu i jest masakra Dlatego troche sie zastanawiam nad Excell, bo szkoda 30zl mi na cos, co pewnie wyplucze mi sie po 3 myciach, ale moze sie skusze Zobaczymy za około 2 tygodnie bede farbowac mam czas do zastanowienia sie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:10   #345
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Nie musza sie wcale wyplukac. Wszystko zalezy od Twoich włosów, jak mocno byly rozjasnione, czy sa zniszczone. Kiedys z blondu (mialam zdrowe wtedy wlosy) przeszlam na braz i wystarczyly dwie farby i kolor wcale sie tak nie wyplukiwal.. A teraz jestem po 3 farbowaniu i jest masakra Dlatego troche sie zastanawiam nad Excell, bo szkoda 30zl mi na cos, co pewnie wyplucze mi sie po 3 myciach, ale moze sie skusze Zobaczymy za około 2 tygodnie bede farbowac mam czas do zastanowienia sie

Były bardzo zniszczone...I bardzo jasne.
Myłam włosy 3 razy i kolor tylko troszeczkę zszedł, minimalnie. Ale wiem, że zejdzie i to dużo..

Kumpela mówiła, że dwa miesiące temu farbowała jej siostra i nadal ma takie same jak zaraz po farbowaniu

Farbę kupiłam w Carrefour za 22 zł
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:24   #346
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Oo, to musze sie tam wybrać, bo taniej O ile zdecyduje sie na nia... Jak myłas 3 razy i kolor minimalnie zszedl, to nie jest zle Jakos sie bedzie trzymal Ja w ogóle, miałam przefarbowac sie na ciemno, zeby odpuscic swoje naturalne (ciemny blond- jasny braz) włosy ,a zaczelam je farbowac co chwile.. Nie potrafie chodzic z takimi koszmarnymi włosami wpadajacymi w odcien zielony.. brrr

Chyba zrobie tym Excellem
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:41   #347
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej dziewczyny Mam pytanie...

...Kupiłam odcień "Bursztynowy kasztan", jednak boję się, że jedno opakowanie nie starczy.
Mam włosy długie do łopatek. Czy Excell jest wydajny? Boje się że zostanę z farbą na czubku głowy i suchymi końcami
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:44   #348
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie...

...Kupiłam odcień "Bursztynowy kasztan", jednak boję się, że jedno opakowanie nie starczy.
Mam włosy długie do łopatek. Czy Excell jest wydajny? Boje się że zostanę z farbą na czubku głowy i suchymi końcami
Mi wystarczyło zobacz fotę kilka postów wyżej
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:18   #349
Alex87
Raczkowanie
 
Avatar Alex87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 67
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Od mojego farbowania upłynął równy tydzień. Musze przyznać że kolor faktycznie troche sie wymył i ośmiele się powiedzieć że w świetle dziennym zaczyna wpadać w ciemny, chłodny bląd Ale w sztucznym świetle nabiera paskudnej rudej poświaty.....;/ bleeee
Alex87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:19   #350
Alex87
Raczkowanie
 
Avatar Alex87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 67
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

boże co ja napisałam!! sorry dziewczyny, to masakryczna literówka:P oczywiście chciałam napisać BLOND!
Alex87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:00   #351
I-s-k-r-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, poradźcie... mam na głowie mroźny kasztan, tez firmy Loreal Excell (ale nie 10 min) który niestety wyszedł mi dużo ciemniejszy niz na pudełku, a konce wpadają prawie w czarne. Strasznie żałuję, że sie skusiłam na ten odcień ponieważ przed tym farbowaniem rozjasniałam włosy u fryzjera i kładłam jasny brązik, bo ciemne już mi sie znudziły i powodowały szarość mojej twarzy. Chciałabym znowu sprawić aby były jaśniejsze. Czy wystarczy, że położe farbę Loreal Excellent 10 o ton jasniejszą niz mam na głowie czy musze jednak poddac raz jeszcze włosy rozjaśnieniu? Wolałabym oczywiście tego uniknąć, bo po poprzednim razie mam potwornie wysuszone, dlatego proszę o info, czy jest chociaż cień szansy, że samą farba lekko je rozjaśnie?
I-s-k-r-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:39   #352
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez I-s-k-r-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie... mam na głowie mroźny kasztan, tez firmy Loreal Excell (ale nie 10 min) który niestety wyszedł mi dużo ciemniejszy niz na pudełku, a konce wpadają prawie w czarne. Strasznie żałuję, że sie skusiłam na ten odcień ponieważ przed tym farbowaniem rozjasniałam włosy u fryzjera i kładłam jasny brązik, bo ciemne już mi sie znudziły i powodowały szarość mojej twarzy. Chciałabym znowu sprawić aby były jaśniejsze. Czy wystarczy, że położe farbę Loreal Excellent 10 o ton jasniejszą niz mam na głowie czy musze jednak poddac raz jeszcze włosy rozjaśnieniu? Wolałabym oczywiście tego uniknąć, bo po poprzednim razie mam potwornie wysuszone, dlatego proszę o info, czy jest chociaż cień szansy, że samą farba lekko je rozjaśnie?


Sama farba na pewno ich nie rozjasni, moze nawet je przyciemni. Radze, natepnym razem,nie patrzeć na opakowaniu na kolorek, tylko na próbniku Dobra wiadomosc jest taka, ze jeśli miałas niedawno wlosy rozjasniane, na pewno farba nie bedzie sie dobrze trzymala, tylko szybciej sie wyplucze i wloski beda jasniejsze. Odradzam ponowne rozjasnianie, zniszczysz sobie nie potrzebnie wlosy, odczekaj troche czasu mozesz je plukac woda z paroma kroplami cytryny, myc szamponem przeciwlupiezowym, to pomoze Ci szybciej pozbyc sie tej farby z włosów. Musisz byc cierpliwa
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:57   #353
I-s-k-r-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

One juz są nieco wymyte i w świetle dziennym to jest, można powiedzieć, na prawde kasztan, ale kolor i tak jest zdecydowanie ciemniejszy od tego, który miałam przed położeniem farby i zaczynam sie obawiac, że bardziej się nie wypłucze. Poza tym mam juz widoczne odrosty, no i siwe włosy, którymi zostałam obdarzona genetycznie od szkoły średniej, dlatego zaczynam usilnie kombinowac co by tu zrobić...
I-s-k-r-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:17   #354
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez I-s-k-r-a Pokaż wiadomość
One juz są nieco wymyte i w świetle dziennym to jest, można powiedzieć, na prawde kasztan, ale kolor i tak jest zdecydowanie ciemniejszy od tego, który miałam przed położeniem farby i zaczynam sie obawiac, że bardziej się nie wypłucze. Poza tym mam juz widoczne odrosty, no i siwe włosy, którymi zostałam obdarzona genetycznie od szkoły średniej, dlatego zaczynam usilnie kombinowac co by tu zrobić...

Polecam wizyte u fryzjera Sama nie kombinuj z rozjasnianiem jesli masz juz odrost, bo wyjdzie Ci żółtko albo rude na odroscie reszta bedzie inna, wlosy sie zniszcza i dopiero bedziesz sie fatalnie czuła. WYbierz sie do fryzjerki, cos poradzi.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:20   #355
I-s-k-r-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

eh, a ja juz pełna nadzieii byłam, bo gdzieś przeczytałam, że ta farba jest na bazie wody 12 procent, która ponoć rozjaśnia włosy, ale chyba była to błędna informacja.

Dziekuję w każdym razie za porady i chyba zdecyduje się na balejage
I-s-k-r-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:43   #356
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Mi wystarczyło zobacz fotę kilka postów wyżej

Uff, to dobrze Mam raczej cienkie włosiny zamiast włosów, więc mam nadzieję, że starczy. A Twój kolor i włosy - rewelacja
Dzięki!
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 15:52   #357
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Uff, to dobrze Mam raczej cienkie włosiny zamiast włosów, więc mam nadzieję, że starczy. A Twój kolor i włosy - rewelacja
Dzięki!

A ja poprosze o zdjecie tego burszyna kasztanowego
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:04   #358
prosto89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a ja nie wiem co mam robic. mam kupiony ten czekoladowy kasztan, a wlosy mam koloru ciemny braz (mocno sprany, wiec wlasciwie wyglada jak naturalny braz;/) _______ chcialam przyciemnic wlosy, ale z tego co widze to czekoladowym kasztanem dodam mu tylko rudości. (chyba że on tylko tak wyszedl, bo koleznka kladla na rude wlosy? ) hmmm, lepiej nie ryzykowac.
prosto89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:40   #359
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, wczoraj robiłam zakupy w Tesco, bardzo, bardzo późno, środek nocy.
W sklepie spore zamieszanie, wykładano właśnie nową dostawę farb. Zapytałam pracujące tam panie o paletę Excell 10 i....panie skierowały mnie do przedstawicielki tej firmy, miałam szczęście bo owa pani była przy rozładunku.
Zaczęłam wypytywać ją o efekty koloryzacji itp, odbyła szkolenie w tym kierunku więc wyczerpująco mi odpowiedziała. Dzielę się z Wami tą wiedzą, może się do czegoś przyda. Otóż, kasztany mają lekką czerwoną poświatę ( sprawdziło się to w moim przypadku ) Kolory wychodzą dużo ciemniej niż na opakowaniu, jeśli ktoś ma rozjaśnione włosy to nawet jasny brąz na końcach wyjdzie bardzo ciemno. Blondy pięknie pokrywają rozjaśnione, zdekoloryzowane włosy, ale odrostu już nie rozjaśnią. Kolor pierwotny szybko wypłukuje się z przetrawionych włosów, zostaje tylko odcień który w przypadku ciemnego blondu może wpadać w rudy. Najlepiej uzywać tych farb do włosów naturalnych w celu nadania innego odcienia, farbowania ton w ton, lub nadania refleksu. Włosy zdekoloryzowane rzeczywiście łatwiej i mocniej łapią kolor dzięki rozchylonym łuskom włosa, ale również z tego samego powodu kolor szybciej się wypłukuje. Często naturalny odrost chwyta dużo jaśniej niż zniszczone końce ( w przypadku ciemnych kolorów ) Więc jeśli chcecie radykalnie zmienic kolor to szukajcie mocniejszej farby. W sumie meritum tej rozmowy było stwierdzenie: ,, Kobiety źle wybierają kolory, patrząc na próbnik biorą pod uwagę obecny kolor włosów, producent zaś zawsze bierze pod uwagę naturalne, nie farbowane włosy i na pudełku prezentowane są właśnie efekty takiego farbowania''
Dochodzi jeszcze to o czym pisałyście, kobiety na pudełkach to modelki, sztab stylistów pracuje na efekt, obróbka komputerowa itp....niestety ja się na to łapię, jestem uzależniona od farbowania:-( Pozdrawiam Was cieplutko
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:29   #360
Alex87
Raczkowanie
 
Avatar Alex87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 67
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj robiłam zakupy w Tesco, bardzo, bardzo późno, środek nocy.
W sklepie spore zamieszanie, wykładano właśnie nową dostawę farb. Zapytałam pracujące tam panie o paletę Excell 10 i....panie skierowały mnie do przedstawicielki tej firmy, miałam szczęście bo owa pani była przy rozładunku.
Zaczęłam wypytywać ją o efekty koloryzacji itp, odbyła szkolenie w tym kierunku więc wyczerpująco mi odpowiedziała. Dzielę się z Wami tą wiedzą, może się do czegoś przyda. Otóż, kasztany mają lekką czerwoną poświatę ( sprawdziło się to w moim przypadku ) Kolory wychodzą dużo ciemniej niż na opakowaniu, jeśli ktoś ma rozjaśnione włosy to nawet jasny brąz na końcach wyjdzie bardzo ciemno. Blondy pięknie pokrywają rozjaśnione, zdekoloryzowane włosy, ale odrostu już nie rozjaśnią. Kolor pierwotny szybko wypłukuje się z przetrawionych włosów, zostaje tylko odcień który w przypadku ciemnego blondu może wpadać w rudy. Najlepiej uzywać tych farb do włosów naturalnych w celu nadania innego odcienia, farbowania ton w ton, lub nadania refleksu. Włosy zdekoloryzowane rzeczywiście łatwiej i mocniej łapią kolor dzięki rozchylonym łuskom włosa, ale również z tego samego powodu kolor szybciej się wypłukuje. Często naturalny odrost chwyta dużo jaśniej niż zniszczone końce ( w przypadku ciemnych kolorów ) Więc jeśli chcecie radykalnie zmienic kolor to szukajcie mocniejszej farby. W sumie meritum tej rozmowy było stwierdzenie: ,, Kobiety źle wybierają kolory, patrząc na próbnik biorą pod uwagę obecny kolor włosów, producent zaś zawsze bierze pod uwagę naturalne, nie farbowane włosy i na pudełku prezentowane są właśnie efekty takiego farbowania''
Dochodzi jeszcze to o czym pisałyście, kobiety na pudełkach to modelki, sztab stylistów pracuje na efekt, obróbka komputerowa itp....niestety ja się na to łapię, jestem uzależniona od farbowania:-( Pozdrawiam Was cieplutko


Bardzo cenne informacje! Super że napisałaś, dziękujemy P.S Czyli teraz juz wiem dlaczego mam rudą poświate............ ehh......
Alex87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.