Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 08:24   #181
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez tylko nuria Pokaż wiadomość
dziekuje za odp
wiem, ze moze byc to troche "upierdliwe", ale chce zafarbic wlosy po raz pierwszy, jeszcze nigdy oprocz jakiejs tam szmponetki nie farbowalam ani tez w zaden sposob nie koloryzowalam wloskow i obawiam sie jednego, mam wiec pytanie- czy po tej "farbie" moge spodziewac sie odrostow? tzn.wiem, ze dziala ona na dosc dlugo, wiec wlosy zdaza mi troche urosnac przez ten czas itd, ale chodzi mi o to czy beda to wlosy juz nie takie jak mojego naturalnego koloru, takie "odrosty z prawdziwego zdarzenia" ?
tak, będziesz miała odrosty, jak po zwykłej farbie. Jedyna różnica, że ten kolor Ci się spierze (tj bardzo wyjaśnieje), a po farbie trwałej zostanie w odcieniu prawie niezmienionym.

Jeśli nie farbowałaś wcześniej, zacznij od szamponetek (4-8myć), polecam te Joanny. Odrostów po nich nie będzie.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:26   #182
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Bardzo jasnego blondu
Czy ktoś używał jasnego?
Ja kładłam jasny blond u mojej mamy i wyszedł bardzo ładnie - jasny i bardzo naturaly, zdecydowanie nie zółty.

Aha ktoś pytał też o Alabastrowy blond - u mnie wyszedł cudny i bardzo chłodny ale niestety wymył się po tygodniu Chociaż może być to wina tego że wcześniej miałam włosy malowane platynowymi farbami... Aha bardzo ładnie pokryło mi odrost na 7 poziomie mimo że na pudełku było pokazane że kolor jest za jasny i nie chwyci.
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:58   #183
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
tak, będziesz miała odrosty, jak po zwykłej farbie. Jedyna różnica, że ten kolor Ci się spierze (tj bardzo wyjaśnieje), a po farbie trwałej zostanie w odcieniu prawie niezmienionym.

Jeśli nie farbowałaś wcześniej, zacznij od szamponetek (4-8myć), polecam te Joanny. Odrostów po nich nie będzie.
w takim razie wydaje mi się, że jednak wstrzymam sie z tym zamiarem farbowania nie spieszy mi sie do odrostow poki co; masz racje, poszukam najpierw jakiegos koloru w szamponetkach, slyszalam rzeczyw wiele pozytywnych opinii na temat joanny, a do tej farbki wroce kiedys
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:43   #184
izzunka
Przyczajenie
 
Avatar izzunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Zastanawiam się nad ;6,45 miedziana czerwienią, 5,35 czekoladą, 5,5 mahoniem, może ktos farbowal i mógłby kilka fot wstawic albo przynajmniej opisac
izzunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:07   #185
xAyame
Raczkowanie
 
Avatar xAyame
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Farbowała się któraś z Was na mahoń? Bo chciałabym sobie taki zrobić a ciekawa jestem jak to u kogoś wyszło..
__________________
First time I saw you
You were sitting
I liked your pale blue eyes...


I adooooree your eyes!




Yeah, I loved you when I left you...

xAyame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:46   #186
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja właśnie wybieram sie do rossmanna i jak znajdę to zaryzykuję z ciemnym blondem/jasnym brązem mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało na moich wypłowiałych włosach...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:10   #187
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczyny, a może któraś z Was próbowała mieszać ze sobą kolory? Ja chciałabym trochę jaśniejsze niż Blond i tak sobie wymyśliłam, że połączę ze sobą szampon Blond i np. Alabastrowy Blond. Ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Nie chcę żadnych rudości a wydaje mi się, że ten Alabastrowy Blond nie jest złocisty, więc rudości napewno nie wprowadzi. Co o tym myślicie?
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:46   #188
jaimojemarzenia
Raczkowanie
 
Avatar jaimojemarzenia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 310
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez xAyame Pokaż wiadomość
Farbowała się któraś z Was na mahoń? Bo chciałabym sobie taki zrobić a ciekawa jestem jak to u kogoś wyszło..
dołączam się. mógłby ktoś wstawić zdjęcie. )
__________________
-Będzie mi bardzo smutno jeśli będziesz musiała odejść.
-Więc nie pozwól mi odejść... obiecaj!


można przetrwać ten obłędny taniec, zgwałcić uczucia, zabić pożądanie, ale miłość i tak jak zbrodni skazaniec w małej celi serca na zawsze zostanie.
jaimojemarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:57   #189
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was próbowała mieszać ze sobą kolory? Ja chciałabym trochę jaśniejsze niż Blond i tak sobie wymyśliłam, że połączę ze sobą szampon Blond i np. Alabastrowy Blond. Ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Nie chcę żadnych rudości a wydaje mi się, że ten Alabastrowy Blond nie jest złocisty, więc rudości napewno nie wprowadzi. Co o tym myślicie?
A włosy masz farbowane, naturalne? Możesz spróbować,jesli nie chcesz rudości ale wątpię, zeby alabastrowy blond rozjasnil cokolwiek. A jesli juz b\to bardzo niewiele.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:16   #190
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was próbowała mieszać ze sobą kolory? Ja chciałabym trochę jaśniejsze niż Blond i tak sobie wymyśliłam, że połączę ze sobą szampon Blond i np. Alabastrowy Blond. Ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Nie chcę żadnych rudości a wydaje mi się, że ten Alabastrowy Blond nie jest złocisty, więc rudości napewno nie wprowadzi. Co o tym myślicie?
ja tak właśnie zrobiłam i wyszedł mi identyczny jak blond na pudelku do blondu ! Właśnie mam świeżo położony kolor od yy 3 godzin .lol. aha żadnych rudości nie ma ale kolor nie jest też aż tak chłodny jak sam alabastrowy...
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:45   #191
stabilo31stabilo31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam dziewczęta
Zrobiłam sobie joanna czerń i niby się wypłukał. Włosy nie są kruczoczarne ale czarne nadal w sumie są. Tylko w słońcu trochę brązowe no i dorobiłam się refleksów. Chciałabym mieć takie jak swoje naturalne czyli piękną świetlistą ciemną czekoladę. Złapie mi ten szampon?
__________________
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje..."



Włoski
30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42, 43,44,45cm
stabilo31stabilo31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 06:29   #192
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
A włosy masz farbowane, naturalne? Możesz spróbować,jesli nie chcesz rudości ale wątpię, zeby alabastrowy blond rozjasnil cokolwiek. A jesli juz b\to bardzo niewiele.
Włosy mam rozjaśniane, ale odrost około 2 cm. Chciałabym trochę je przyciemnić, żeby nie były piórowate i zniszczone. Aha mam też sporo siwych włosów i ciekawe jak ta farba je złapie. Moje naturalne to taki ciemny blond.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
ja tak właśnie zrobiłam i wyszedł mi identyczny jak blond na pudelku do blondu ! Właśnie mam świeżo położony kolor od yy 3 godzin .lol. aha żadnych rudości nie ma ale kolor nie jest też aż tak chłodny jak sam alabastrowy...
A jaki masz naturalny kolor włosów? Żadna marchewka się nie wkradła napewno? A mogłabyś wkleić zdjęcie jakie Ci wyszły włoski?
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 08:28   #193
dan_abnormal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Niestety dla mnie to nie jest to samo co Herba Shine. Farbowałam wspomnanym szamponem we Włoszech, wtedy wybrałam kolor 7 - blond, który na moich włosach wyszedł dokładnie tak jak na opakowaniu. Piękny blond w nieco chłodnym odcieniu. Po powrocie kupiłam Color & Shine w tym samym odcieniu - nr 7 i co... Odcień jest zupełnie inny. Dużo cieplejszy, przy odrostach miedziany. Naprawdę sztuczny i nieładny. Pomimo zapewnień producenta wcale nie pozostawił moich włosów w "doskonałej kondycji" Już po farbie Preference L'oreala z amoniakiem wyglądają lepiej. Nigdy więcej go nie kupię. Uważam, że Casting L'oreala, który nie jest również ideałem jest o niebo lepszy.
dan_abnormal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 11:15   #194
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja farbnęłam Ciemnym Blondem i jestem całkiem zadowolona na moich mysich odrostach kolor prawie identyczny jak na opakowaniu, końcówki trochę ciemniejsze ale tego można się było spodziewać... ogólnie ładnie, włosy po farbie miłe w dotyku

zdjecia niestety na razie nie wstawię bo nie mam aparatu
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:11   #195
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

kasiencja a na jaki kolorek kładłaś?
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:21   #196
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
A jaki masz naturalny kolor włosów? Żadna marchewka się nie wkradła napewno? A mogłabyś wkleić zdjęcie jakie Ci wyszły włoski?
naturalny mam jasny szatyn ale od długiego czasu rozjaśniany na bardzo jasny blond [poziom 11] . Marchewki żadnej zdecydowanie nie ma! Ani po samym Alabastrowym ani po mieszanym Alabastrowym i Blondzie Zdjęcie postaram się zrobić ale niestety nie mam aparatu więc może być tylko z komórki a ta trochę przekłamuje kolor
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 15:13   #197
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziś lub jutro drugie farbowanie ciemnym blondem. Chyba przytrzymam ciut dłużej, bo za szybko się spiera..
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 15:29   #198
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Beczek Pokaż wiadomość
ja mam kręcone, jasno brązowe włoski i właśnie marzy mi się jakiś rudy odcień większość z Was pisze raczej o brązach i blondach, ale może któraś używała jakiegoś rudego odcienia i podzieli się ze mną uwagami
Od ponad roku farbuję się na rudo, ale castingiem bursztynowym. Zastanawiałam się jaki kolor wybrac. Kupiłam orzech laskowy, choc wahałam się między miedzianą czerwienią (?) W tym tygodniu będę się farbowac, więc dam znac jakie są efekty. Liczę na cos pomiędzy rudym a brązem. Jeśli mi się nie spodoba spróbuję tego drugiego koloru

Zaletą tej farby jest cena, kiedy ktoś ma krótkie włosy. Nawet bez promocji kosztuje ok. 12 złotych. Gorzej jeśli ktoś ma dłuższe. Ja mam za ramiona i casting starczał mi spokojnie, żeby pokryc wszystko. Dlatego umówiłam się z mamą, która ma króciutkie włosy, że kupimy dwa opakowania tego samego koloru i zużyjemy je wspólnie. W sumie wychodzi taniej i płaci mama xD
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 15:33   #199
jaimojemarzenia
Raczkowanie
 
Avatar jaimojemarzenia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 310
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Od ponad roku farbuję się na rudo, ale castingiem bursztynowym. Zastanawiałam się jaki kolor wybrac. Kupiłam orzech laskowy, choc wahałam się między miedzianą czerwienią (?) W tym tygodniu będę się farbowac, więc dam znac jakie są efekty. Liczę na cos pomiędzy rudym a brązem. Jeśli mi się nie spodoba spróbuję tego drugiego koloru

Zaletą tej farby jest cena, kiedy ktoś ma krótkie włosy. Nawet bez promocji kosztuje ok. 12 złotych. Gorzej jeśli ktoś ma dłuższe. Ja mam za ramiona i casting starczał mi spokojnie, żeby pokryc wszystko. Dlatego umówiłam się z mamą, która ma króciutkie włosy, że kupimy dwa opakowania tego samego koloru i zużyjemy je wspólnie. W sumie wychodzi taniej i płaci mama xD
wrzuć zdjęcia po zafarbowaniu bo mam dylemat pomiedzy mahoniem a orzechem laskowym. dodam ze chce uzyskac cos pomiedzy rudym a brazem.
__________________
-Będzie mi bardzo smutno jeśli będziesz musiała odejść.
-Więc nie pozwól mi odejść... obiecaj!


można przetrwać ten obłędny taniec, zgwałcić uczucia, zabić pożądanie, ale miłość i tak jak zbrodni skazaniec w małej celi serca na zawsze zostanie.
jaimojemarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 15:47   #200
faanty
Przyczajenie
 
Avatar faanty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Od ponad roku farbuję się na rudo, ale castingiem bursztynowym. Zastanawiałam się jaki kolor wybrac. Kupiłam orzech laskowy, choc wahałam się między miedzianą czerwienią (?) W tym tygodniu będę się farbowac, więc dam znac jakie są efekty. Liczę na cos pomiędzy rudym a brązem. Jeśli mi się nie spodoba spróbuję tego drugiego koloru

Zaletą tej farby jest cena, kiedy ktoś ma krótkie włosy. Nawet bez promocji kosztuje ok. 12 złotych. Gorzej jeśli ktoś ma dłuższe. Ja mam za ramiona i casting starczał mi spokojnie, żeby pokryc wszystko. Dlatego umówiłam się z mamą, która ma króciutkie włosy, że kupimy dwa opakowania tego samego koloru i zużyjemy je wspólnie. W sumie wychodzi taniej i płaci mama xD
Ja farbowałam castingiem "pralina" i chciałam sobie zafarbować rude jeżeli chcesz coś między rudym a brazem to casting powinien dać radę bo przy farbowaniu miałam rude refleksy .
Faktycznie też chyba spróbuje tej farby bo zapowiada się ciekawie
faanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 16:39   #201
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej dziewczyny, ja miałam chętkę na castinga mroźny kasztan, ale po wcześniejszych koloryzacjach wiem, że choć włosy są po nim cudne, w ogóle nie zniszczone, to mi wcale nie błyszczą, są matowe
A jak u was włoski po garnierze? Macie jakieś porównanie?

I może ktoś ma fotki mroźny kasztan?
Pozdrawiam wszystkie wizażanki
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:06   #202
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Porównania nie mam z Castingiem, raczej z farbami trwałymi i szamponem koloryzującym Joanny. Moje włosy po C&Shine specjalnie błyskiem nie powalały. Ale ostatnio w ogóle błyszczeć się nie chcą.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:31   #203
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja muszę bardzo pochwalić tą farbę Trochę przypomina Castinga, z tą różnicą, że jest o połowę tańsza i ma bogatszą gamę ciepłych odcieni brązu. Brąz z czerwonym refleksem - czerwona czerń. Po użyciu włosy miękkie, lekkie i pachnące

Edytowane przez Katrinn69
Czas edycji: 2009-09-03 o 15:19
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:48   #204
pixse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hey ie !!! drogie Panie od tygodnia waham sie co do ciemnego blondu boje sie zeby nie wyszedl czarno ani jakos tak zbyt slonecznie !!! czy móglby ktos zapodać ZDJECIA !? please ja osobiscie mam mały dorst swoich mysich a reszte do ramion pozostalosci po loreal profesionel jasnym-blond popielato słonecznym ktory ogolenie teraz wyglada jak zolty blond blehhh, na probniku ten garnier wygladsl calkiem ladnie jak moje naturlane troszke przyciemnione ale ladnie czy to taki wychodzi?
pixse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:19   #205
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

przejrzyj wcześniejsze strony wątku dodawałyśmy już zdjęcia ciemnego blondu witamy na Wizażu
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 07:58   #206
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez faanty Pokaż wiadomość
Ja farbowałam castingiem "pralina" i chciałam sobie zafarbować rude jeżeli chcesz coś między rudym a brazem to casting powinien dać radę bo przy farbowaniu miałam rude refleksy .
Faktycznie też chyba spróbuje tej farby bo zapowiada się ciekawie

Pralina wydaje mi się jednak za ciemna, nie odwazyłabym się xD rok temu pozbyłam się czerni i mam lęk przed wszystkim co ciemnobrązowe xD

W sobotę farbuję orzechem laskowym. Trzymajcie kciuki
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:17   #207
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Smile Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
naturalny mam jasny szatyn ale od długiego czasu rozjaśniany na bardzo jasny blond [poziom 11] . Marchewki żadnej zdecydowanie nie ma! Ani po samym Alabastrowym ani po mieszanym Alabastrowym i Blondzie Zdjęcie postaram się zrobić ale niestety nie mam aparatu więc może być tylko z komórki a ta trochę przekłamuje kolor
Może być zdjęcie z komórki, zawsze to jakiś zarys koloru będzie. A jeszcze Cię troszeczkę pomęczę, miałas odrost swoich włosów jak farbowałaś? Czy widać różnicę między odrostem a tymi wcześniej farbowanymi? Dzięki
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 09:32   #208
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dzięki dziewczyny
Może wypróbuję tą farbkę, najpierw muszę zrobić odrosty trwałą prostującą, to może za ok. 2,3 tyg, dam znać co i jak.
Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:32   #209
faanty
Przyczajenie
 
Avatar faanty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Pralina wydaje mi się jednak za ciemna, nie odwazyłabym się xD rok temu pozbyłam się czerni i mam lęk przed wszystkim co ciemnobrązowe xD

W sobotę farbuję orzechem laskowym. Trzymajcie kciuki

Jest ciemna nie powiem ale miałam rude i kumpele stwierdziły żebym nigdy już rudego nie kupiła . W sumie to chce wrócić do swojego naturalnego koloru - jasny brąz. Dzisiaj kupiłam tą farbe Garniera i zobaczymy co z tego wyniknie
faanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:54   #210
Beczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

bubble_gum koniecznie daj znać jaki wyszedł kolorek
Beczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.