Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 22:27   #4831
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
novelove a zapomniałam zapytać jak buciki sprawowały się na studniówce?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------



masz tego pro ceratin? czaiłam się na niego strasznie jego reklama też hulała w TV o ile dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

pierwsze wrażenie po rozpakowaniu prezentu i ujrzeniu Rowenty na oczy JAKA ONA WIELKA/DŁUGA
nie, nie ja mam tą http://www.amazon.co.uk/dp/B001C9TUG...SIN=B001C9TUG8

naprawdę ta rowenta taka długa?
później chciałam z rowenty tą szczotkę obrotową, ale w końcu zrezygnowałam, bo bałam się, że będzie wyrywać mi włosy a przecież i tak mam swoich mało
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 07:46   #4832
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dzień doberek kochane ja się czaję na jakąś prostownicę ale jeszcze do końca nie zdecydowałam jaką Snowi bardzo też chwali swojego babylissa
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:08   #4833
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...




Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcia z wczorajszego farbowania w świetle dziennym
przy kitce to teraz licho wypadne
wyszlo ladnie co ty mowisz podoba mi sie bo jest naturalnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
póki co same włosy, z twarzą zrobię później, muszę się wytapetować

aaaach teraz spokojnie mogę lecieć na wakacje, nie będę taką żarówą
podoba mi sie chyba tez chce taki odcien moze kupie syosa i pojade z nim do mojej fryz bo troszke sie obawiam czy ona uzyska kolor taki jaki ja chce
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tak mi się spodobały studniówkowe loczki,że od dziś postanowiłam walczyć o swooje

Są jeszcze wilgotne, a tak wyglądają. Cascada jest nadzieja?
kreca ci sie i to jak teraz tylko ugniatac ,nie czesac na sucho nakladac odzywke bs i moze potrzebny bedzie jakis stylizator i masz loczyska do tego grube ,jak widze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-06 o 08:10
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:20   #4834
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, nie ja mam tą http://www.amazon.co.uk/dp/B001C9TUG...SIN=B001C9TUG8

naprawdę ta rowenta taka długa?
później chciałam z rowenty tą szczotkę obrotową, ale w końcu zrezygnowałam, bo bałam się, że będzie wyrywać mi włosy a przecież i tak mam swoich mało
czy taka długa ale pierwsze wrażenie w porównaniu z moimi poprzedniczkami długa
musiałam przyzwyczaić się do trzymania jej na długość ma jakoś 28 cm
ja tej szczotki też bałam się

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...





wyszlo ladnie co ty mowisz podoba mi sie bo jest naturalnie

podoba mi sie chyba tez chce taki odcien moze kupie syosa i pojade z nim do mojej fryz bo troszke sie obawiam czy ona uzyska kolor taki jaki ja chce

kreca ci sie i to jak teraz tylko ugniatac ,nie czesac na sucho nakladac odzywke bs i moze potrzebny bedzie jakis stylizator i masz loczyska do tego grube ,jak widze
gratuluję posadki
ale ja bardziej widziałabym Cię w dziale kosmetycznym niż psychologicznym

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

zjem jakieś śniadanko, ogarnę się i lecę na zakupy i na uczelnie

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dzień doberek kochane ja się czaję na jakąś prostownicę ale jeszcze do końca nie zdecydowałam jaką Snowi bardzo też chwali swojego babylissa
po co Ty chcesz prostować te loki
wiem słyszałam też od niej, że fajna

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-06 o 08:48
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:53   #4835
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cześć

W ogóle zapomniałam wczoraj napisać- w auchan są książki pierre dukana za 9,90 wzięłam sobie z tą dietą. Generalnie mam ją, ale zeskanowaną na komputerze, a teraz mam do ręki opłacało się, bo jej cena z okładki to 39.90

niedługo będę się zbierać i pojadę do tego sklepu ziaji a później do babci
ok idę coś zjeść
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:00   #4836
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

cześć
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojj..u mnie kondycja bez zmian
ale poza tym tak samo-kolor na odrostach minimalnie cieplejszy, ale się nie rzuca w oczy za bardzo, nie? wiadomo, że podkład z wellatonu(u mnie) i londy(u Ciebie) był chłodny to i chłodniej złapało i tak samo-refleksy, fajny efekt
super, że jesteś zadowolona, kamień z serca



: love:
PIĘKNIE!!!
i wlasnie o to nam chodziło, prawda?
wyszło Ci identycznie jak mi za pierwszym razem
czyli wychodzi na to, że tak własnie miało byc, a nie ja juz myslalam ze mleczko było stare :P




nie ma za co
ciesze się, że jesteś zadowolona bo czytając wczesniejsze posty z bierzących obserwacji podczas trzymania farby itd i jeszcze cały wątek trzymał kciuki to czułam małą presję, że Ci wyjdzie inaczej i bedzie lanie wiec uuuufffffff
tak Infuś, o coś takiego mi chodziło
wiem, że za drugim razem będzie ciemniej, powtórzę Syossem na bank jeszcze raz, żeby wszystko ładnie równiutko wzięło
ale wiadomo, że poczekam chwilę aż kolor się trochę wypłucze, a w tym czasie włosy odżywiam intensywnie pewnie pofarbuję przed samiuteńkim wyjazdem, czyli za niecałe 3 tygodnie myślę, że będzie akurat

na początek jest bardzo ok, dobrze, że to taka subtelna zmiana i nie przeżyłam wielkiego szoku po wysuszeniu włosów, a z drugiej strony też już wiem jak farba działa na moje włosy i czego mogę się spodziewać za drugim razem
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widać widać
ale coś czuje, że bedziesz musiała powtórzyc syossowanie, tak jak ja
powtórzę na pewno
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...

podoba mi sie chyba tez chce taki odcien moze kupie syosa i pojade z nim do mojej fryz bo troszke sie obawiam czy ona uzyska kolor taki jaki ja chce
gratuluję posadki

ja mam nadzieję, że za drugim farbowaniem będzie jeszcze nieco ciemniej i jeszcze bardziej naturalnie

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

W ogóle zapomniałam wczoraj napisać- w auchan są książki pierre dukana za 9,90 wzięłam sobie z tą dietą. Generalnie mam ją, ale zeskanowaną na komputerze, a teraz mam do ręki opłacało się, bo jej cena z okładki to 39.90

niedługo będę się zbierać i pojadę do tego sklepu ziaji a później do babci
ok idę coś zjeść
a ma jakieś inne książki oprócz tych dietkowych?

ja aktualnie czytam "Pachnidło"

a na 14 jadę do szkoły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:13   #4837
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

lady tak bez niczego nie moge pracowac w branzy kosmetologicznej ,musialabym cos dorobic chociaz ale nie powiem mysle o tym tez tyle ze na teraz moglabym pracowac np w sklepie z kosmetykami i mialam propozycje od sklepu YR ale taka praca nie jest rozwijaca
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 09:30   #4838
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ma jakieś inne książki oprócz tych dietkowych?

ja aktualnie czytam "Pachnidło"

a na 14 jadę do szkoły
tzn on innych swoich nie ma, tylko związane z dietami no i właśnie te książki były w promocji
reszta raczej w normalnych cenach, jakieś pojedyncze promocje, nawet nie pamiętam jakie tytuły.
Przypomniało mi się- muszę wejść dziś jeszcze do empiku i kupić Tżtowi książkę.
A Pachnidło też jakiś czas temu czytałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:31   #4839
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej

Lady dzisiaj spojrze na tą prostownice o ile będzie ja chciałam kiedyś tego Remingtona http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9950.html to też była za ok. 300 zł,a wczoraj za 130

Efcia haha trzeba sobie jakoś w życiu radzić
też się trochę czuje jak czarna owca więc nie jesteś sama

A ta szczota co wam wczoraj pokazywałam to myślałam,że ona suszy włosy,a nagrzewa się jak prostownica

Nie chce mi się iść do pracy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:38   #4840
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...
to gratulacje i powodzenia

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

tak Infuś, o coś takiego mi chodziło
wiem, że za drugim razem będzie ciemniej, powtórzę Syossem na bank jeszcze raz, żeby wszystko ładnie równiutko wzięło
ale wiadomo, że poczekam chwilę aż kolor się trochę wypłucze, a w tym czasie włosy odżywiam intensywnie pewnie pofarbuję przed samiuteńkim wyjazdem, czyli za niecałe 3 tygodnie myślę, że będzie akurat

na początek jest bardzo ok, dobrze, że to taka subtelna zmiana i nie przeżyłam wielkiego szoku po wysuszeniu włosów, a z drugiej strony też już wiem jak farba działa na moje włosy i czego mogę się spodziewać za drugim razem

powtórzę na pewno

gratuluję posadki

ja mam nadzieję, że za drugim farbowaniem będzie jeszcze nieco ciemniej i jeszcze bardziej naturalnie

cieszę się bardzo, bo szczerze Ci powiem, że mnie stresowało to Twoje farbowanie myślałam "a co jak jej nie wyjdzie jak mi?"
ale jak widać-syoss nie zawiódł
taak, za drugim razem wyjdzie Ci ciemniej ale jak się wypłucze to co ma się wypłukać to zostanie super kolorek i się bedzie trzymał jak pofarbujesz przed wyjazdem to słoneczko też zrobi swoje i dodatkowo się rozjasnią

ja wczoraj w rossku stałam 10 min przed farbami bo musze ten odrost zgładzić ale nie wziełam w koncu zadnej moze jutro zrobie znowu podejscie jak cos to londa 17-bo juz sprawdzona
za to nie mogłam się oprzeć promocji na loreale i wziełam dwie maski-żółta i czerwoną


Caskado, mam pytanie
czy biorąc belisse mozna jednoczesnie brać te tabletki?
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...210-tabl-.html
nie bedzie zbyt dużo tego wszystkiego?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

http://www.pudelek.pl/artykul/38023/...e_sie_z_ciaza/ co ona ze sobą zrobiła?!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:42   #4841
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo, bo szczerze Ci powiem, że mnie stresowało to Twoje farbowanie myślałam "a co jak jej nie wyjdzie jak mi?"
ale jak widać-syoss nie zawiódł
taak, za drugim razem wyjdzie Ci ciemniej ale jak się wypłucze to co ma się wypłukać to zostanie super kolorek i się bedzie trzymał jak pofarbujesz przed wyjazdem to słoneczko też zrobi swoje i dodatkowo się rozjasnią

ja wczoraj w rossku stałam 10 min przed farbami bo musze ten odrost zgładzić ale nie wziełam w koncu zadnej moze jutro zrobie znowu podejscie jak cos to londa 17-bo juz sprawdzona
za to nie mogłam się oprzeć promocji na loreale i wziełam dwie maski-żółta i czerwoną
mam czerwoną maskę Loreala ale bardzo mi obciąża włosy, nawet jak kładę ją na te 3-4 minuty
a też już przydałoby mi się kupić coś nowego dla urozmaicenia

a z kolorem to zobaczymy co się będzie działo
TŻ jeszcze mnie nie widział, zobaczymy się dopiero w weekend, więc kolor będzie też trochę inny zapewne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
też to pytanie sobie zadaję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 09:48   #4842
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

aaa miałam Wam pokazać jakie balerinki kupiłam w sobotę w Gino
TAKIE TAM człapki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2060359 (2).jpg (136,6 KB, 72 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:50   #4843
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

kurde pisze ukradkiem jakie to dziwne

infus za duzo musisz zrezygnowac z czegos i ci powiem ze ten twoj suplement na koncentracje ma podobny sklad jak nie lepszy ,niz niejeden nea wlosy i cere

a ta bohosiewicz niewiem ile ma lat ale wyglada na stara babe

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa miałam Wam pokazać jakie balerinki kupiłam w sobotę w Gino
TAKIE TAM człapki
przydalaby mi sie takie tu w pracy narazie siedze w zimowych ale bede m usiala to zmienic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:53   #4844
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przydalaby mi sie takie tu w pracy narazie siedze w zimowych ale bede m usiala to zmienic
kapcie noś hihi

ale się nie mogę doczekać wyjazdu, myślę już tylko o tym, że za 3 tygodnie polatam w sandałach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:04   #4845
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady tak bez niczego nie moge pracowac w branzy kosmetologicznej ,musialabym cos dorobic chociaz ale nie powiem mysle o tym tez tyle ze na teraz moglabym pracowac np w sklepie z kosmetykami i mialam propozycje od sklepu YR ale taka praca nie jest rozwijaca
ma się rozumieć rozwijająca praca jest ciekawsza

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Lady dzisiaj spojrze na tą prostownice o ile będzie ja chciałam kiedyś tego Remingtona http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9950.html to też była za ok. 300 zł,a wczoraj za 130

Efcia haha trzeba sobie jakoś w życiu radzić
też się trochę czuje jak czarna owca więc nie jesteś sama

A ta szczota co wam wczoraj pokazywałam to myślałam,że ona suszy włosy,a nagrzewa się jak prostownica

Nie chce mi się iść do pracy
zerknij
Efcia ma tego remingtona

pisałam Efci że jesteście dwie owieczki czarne

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-06 o 10:04
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:08   #4846
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej laleczki!
juz jestem, w miare was nadrobilam...
czeko ja nie wiem co ty chcesz od tych wlosow?! naprawde
nie wiem juz nawet co ci doradzic bo mam wrazenie ze co by nie bylo to i tak uznasz ze zle jest... masz jakis inny problem ze soba, i mysle ze tu o wlosy nie chodzi.
poza tym na trzezwo zdajesz sobie sprawe, ze z tak ciemnych wlosow jak twoje, moje czy inne ciemny blond i dalej nigdy efekt jasnego blondu zimnego idealny nie bedzie?
zawsze ten odrost bedzie lekko inny i bedzie sie odcinac az do kolejnego farbowania?
jedyne wyjscie jesli juz tak ci ten kolor przeszkadzalby na odroscie to rozjasniac rozjasniaczem a potem farba- i bedzie rowno jak u snow, kitki czy infa.
inne wyjscie to przyciemnic to w cholere do poziomu 8 i bedziesz miec rowno ale czy to tego chcesz?
ujednolicic koloru calkowicie ci sie nie uda! zawsze beda pasemka jasniejsze/ciemniejsze itp bo wlosy na glowie sa roznej grubosci, faktury i inaczej biora- ja np. od spodu mam pasma zlote... bo tak biora i tego nie przeskocze
uwierz ze jednolity idealny w kolorze helm to tylko w reklamach w realu kazdy ma lekko ciemniejsze pasma z tylu glowy czy od spodu.
a ty sie czepilas ja juz nie wiem naprawde co ci radzic?


dziewczynki znow zdrowiem nie domagam
od tygodnia cos dziwnego mi sie dzieje...
mam potwornie bolesne kłucia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i kłucia- jakbym pekała w srodku doslownie...i to kłucie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:20   #4847
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam czerwoną maskę Loreala ale bardzo mi obciąża włosy, nawet jak kładę ją na te 3-4 minuty
a też już przydałoby mi się kupić coś nowego dla urozmaicenia

a z kolorem to zobaczymy co się będzie działo
TŻ jeszcze mnie nie widział, zobaczymy się dopiero w weekend, więc kolor będzie też trochę inny zapewne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------


też to pytanie sobie zadaję
ja kłade tylko od ucha w dół i jest spoko ja musze miec lekkie obciązenie bo dzięki temu łatwiej mi uzyskać proste włosy
do weekendu to Ci się może już sprać, niestety
taki 'urok' pierwszego farbowania

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa miałam Wam pokazać jakie balerinki kupiłam w sobotę w Gino
TAKIE TAM człapki
baleirnki jak balerinki, alle..fajny przód i nie będę zbyt obiektywna, bo nie jestem fanką tego typu obuwia

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kurde pisze ukradkiem jakie to dziwne

infus za duzo musisz zrezygnowac z czegos i ci powiem ze ten twoj suplement na koncentracje ma podobny sklad jak nie lepszy ,niz niejeden nea wlosy i cere

a ta bohosiewicz niewiem ile ma lat ale wyglada na stara babe

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


przydalaby mi sie takie tu w pracy narazie siedze w zimowych ale bede m usiala to zmienic
czyli mówisz, że lepiej brać ten gigamax tylko? no skład jak spojrzałam to giga konkret dlatego pomyslałam, ze w połączeniu z bellissa będzie za dużo
bohosiewicz 35 może? ale masakrę sobie zrobiła z twarzą przez botox, nieruchome czoło

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kapcie noś hihi

ale się nie mogę doczekać wyjazdu, myślę już tylko o tym, że za 3 tygodnie polatam w sandałach
zazdroszcze!!
jakie atrakcje planujecie?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:23   #4848
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa miałam Wam pokazać jakie balerinki kupiłam w sobotę w Gino
TAKIE TAM człapki
fajne i widze,że yeti ogolone
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zerknij
Efcia ma tego remingtona

pisałam Efci że jesteście dwie owieczki czarne
haha nom
ale może niedługo będę ciemną blondyną kupiłam szampon przeciwłupieżowy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:24   #4849
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Princesska, no tak, my dwie wyobraź sobie blondynowe spotkanie, same białogłowe i dwie czarnule

Tak jak Lady pisze, mam tę prostownicę i jest super oczywiście te całe olejki wydobywające się z płytek to zapewne chłyt matetingowy, ale to mogę wybaczyć bo naprawdę sobie świetnie radzi no i jakieś 2 lata temu dostałam ją od TŻa na urodziny, znalazł na all za 120zł więc nie wiem, skąd Tesco takie ceny bierze

Bunny
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 10:28   #4850
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zazdroszcze!!
jakie atrakcje planujecie?
leżakowanie nurkowanie, 2-dniowe safari długo tam niestety nie pobędziemy, bo to tylko tydzień a odjąć dni podróżne to tak wychodzą w sumie takie 6 dni, nawet nie pełne ale lepszy rydz niż nic!

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laleczki!
juz jestem, w miare was nadrobilam...
czeko ja nie wiem co ty chcesz od tych wlosow?! naprawde
nie wiem juz nawet co ci doradzic bo mam wrazenie ze co by nie bylo to i tak uznasz ze zle jest... masz jakis inny problem ze soba, i mysle ze tu o wlosy nie chodzi.
poza tym na trzezwo zdajesz sobie sprawe, ze z tak ciemnych wlosow jak twoje, moje czy inne ciemny blond i dalej nigdy efekt jasnego blondu zimnego idealny nie bedzie?
zawsze ten odrost bedzie lekko inny i bedzie sie odcinac az do kolejnego farbowania?
jedyne wyjscie jesli juz tak ci ten kolor przeszkadzalby na odroscie to rozjasniac rozjasniaczem a potem farba- i bedzie rowno jak u snow, kitki czy infa.
inne wyjscie to przyciemnic to w cholere do poziomu 8 i bedziesz miec rowno ale czy to tego chcesz?
ujednolicic koloru calkowicie ci sie nie uda! zawsze beda pasemka jasniejsze/ciemniejsze itp bo wlosy na glowie sa roznej grubosci, faktury i inaczej biora- ja np. od spodu mam pasma zlote... bo tak biora i tego nie przeskocze
uwierz ze jednolity idealny w kolorze helm to tylko w reklamach w realu kazdy ma lekko ciemniejsze pasma z tylu glowy czy od spodu.
a ty sie czepilas ja juz nie wiem naprawde co ci radzic?


dziewczynki znow zdrowiem nie domagam
od tygodnia cos dziwnego mi sie dzieje...
mam potwornie bolesne kłucia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i kłucia- jakbym pekała w srodku doslownie...i to kłucie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
Bunny Ty to się masz
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
fajne i widze,że yeti ogolone
o tak, pilnuję zwierza
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:31   #4851
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny- bidulka jesteś..ciągle coś

Kitka-czy 6 dni czy 60 i tak zazdroszcze mi pozostaje grzać tyłek w saunie i ew. na solce
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:37   #4852
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Princesska, no tak, my dwie wyobraź sobie blondynowe spotkanie, same białogłowe i dwie czarnule

Tak jak Lady pisze, mam tę prostownicę i jest super oczywiście te całe olejki wydobywające się z płytek to zapewne chłyt matetingowy, ale to mogę wybaczyć bo naprawdę sobie świetnie radzi no i jakieś 2 lata temu dostałam ją od TŻa na urodziny, znalazł na all za 120zł więc nie wiem, skąd Tesco takie ceny bierze

Bunny
jestem w szoku właśnie jeśli chodzi o ceny prostownic w tesco

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
fajne i widze,że yeti ogolone


haha nom
ale może niedługo będę ciemną blondyną kupiłam szampon przeciwłupieżowy
szoruj

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

cholera wygląda teraz na to, że uwzięłam się na Kitkę a wcale tak nie jest
balerinki mi nie podobają się

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Bunny zdrówka


a balerinki widziałam już w H&M
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:38   #4853
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

cholera wygląda teraz na to, że uwzięłam się na Kitkę a wcale tak nie jest
balerinki mi nie podobają się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:38   #4854
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Kitka fajny wypad fotografuj i przywieź nam ciepełko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:39   #4855
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Princesska, no tak, my dwie wyobraź sobie blondynowe spotkanie, same białogłowe i dwie czarnule

Tak jak Lady pisze, mam tę prostownicę i jest super oczywiście te całe olejki wydobywające się z płytek to zapewne chłyt matetingowy, ale to mogę wybaczyć bo naprawdę sobie świetnie radzi no i jakieś 2 lata temu dostałam ją od TŻa na urodziny, znalazł na all za 120zł więc nie wiem, skąd Tesco takie ceny bierze

Bunny
ciekawe co ludzi by pomyśleli
ja też nie wiem skąd takie ceny ale później jak są przeceny czy wyprzedaże to jest ok ja tą swoją szczotę znalazłam w Avansie za 215 zł,a tam 40 zł
ja się czaiłam na ta prostownice,ale w końcu kupiłam jakiegoś zwykłego Remingtona, mam jeszcze różowego Philipsa i profesjonalną z Foxa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:40   #4856
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Witam was laseczki
na wstepie wam powiem ze zakupki udały sie ja nigdy jestem taka zadowolona to chyba dzieki temu ze życzyłyście mi powodzenia zaopatrzyłam sie w 3 swetry,kurtke, 2 bluzki ,super rurki skinny zrobie wam zdjecia jak kupie baterie do aparatu bo mi sie wyładowały
dziś rano byłam na ostatnim szczepieniu z lejdi to było szczepienie na wirusy plus wścieklizna,i teraz rok spokój od szczepień i za dwa tygodnie jak nie bedzie mrozu wychodzę na legalu na dworek ale jestem zadowolona a teraz was nadrobie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:42   #4857
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka fajny wypad fotografuj i przywieź nam ciepełko
będę miała @ prawie na całym wyjeździe

a fotografować będę będę, specjalnie na tę okazję tata kupuje lustrzankę tylko nie wiem kiedy zdążymy nauczyć się ją obsługiwać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:43   #4858
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczynki znow zdrowiem nie domagam
od tygodnia cos dziwnego mi sie dzieje...
mam potwornie bolesne kłucia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i kłucia- jakbym pekała w srodku doslownie...i to kłucie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
kurcze powiem Ci ze mi sie takie coś pojawiało po intensywnym stosunku też bolał kłuło masakra... teraz to jestem wyposzczone wiec znowu trzeba odnowa wszystko zaczynać zeby było ok,ale nie ma bata też musze isc do gina i tż nawet powiedział ze mam isc, ja cytologi nie robiłam 3 lata
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:44   #4859
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ciekawe co ludzi by pomyśleli
ja też nie wiem skąd takie ceny ale później jak są przeceny czy wyprzedaże to jest ok ja tą swoją szczotę znalazłam w Avansie za 215 zł,a tam 40 zł
ja się czaiłam na ta prostownice,ale w końcu kupiłam jakiegoś zwykłego Remingtona, mam jeszcze różowego Philipsa i profesjonalną z Foxa
ja prostownicę mam taką zwykłą, najzwyklejszą, starą jak świat, ale tylko grzywkę ją zawsze prostowałam, nic więcej, chociaż teraz myślę, że kupię sobie jakąś lepszą, żeby nawet tej grzywki nie jarać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:46   #4860
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jestem w szoku właśnie jeśli chodzi o ceny prostownic w tesco
No ale z promocją na lokówkę udało im się
o właśnie, ja mam tą: http://csimg.pricesavvy.co.uk/srv/GB...rling-iron.jpg Philips Tresemme Saloncurl

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ciekawe co ludzi by pomyśleli
ja też nie wiem skąd takie ceny ale później jak są przeceny czy wyprzedaże to jest ok ja tą swoją szczotę znalazłam w Avansie za 215 zł,a tam 40 zł
ja się czaiłam na ta prostownice,ale w końcu kupiłam jakiegoś zwykłego Remingtona, mam jeszcze różowego Philipsa i profesjonalną z Foxa
Może kiedyś będzie możliwość, żeby sprawdzić ich reakcję
3 prostownice ? Po cholerę aż tyle
Też mam szczotę obrotową, z Rowenty i super się sprawdza w podnoszeniu włosów u nasady
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.