sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-15, 16:45   #1
adka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6

sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc


moje włosy to bardzo duży problem.sięgają do ramion,są delikatne przesuszone porowatei sianowate.Jeszcze gorsze są jak wyjdę na dwór ą tam pada deszcz lub jest wilgoć, od razu robią się okropne.Używałam już wielu kosmetyków ale nic mi za bardzo nie pomaga .Co mam robić ćzy cos może im pomóc, żeby nie były taki sianowateii porowate.help
adka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-18, 18:35   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

trzeba im poprawic kondycje. Dobrze je natluszczy nowa seria z Loreala do wlosow suchych ta z mikro olejem bardzo fajna ja mialam odzywke jak moje wlosy byly jeszcze dlugie i mialy przesuszone konce. Po Pantim ProV robia sie tez lepiej odzywione bo Prowitamina B5 bardzo intensywnie nawilza wlosy, a moja szwagierka chwalila Dave czy jak to sie pisze, wiesz o co mi chodzi to ta seria od tych dezodorantow i kosmetykow do ciala. Ona ma z reguly normalne wloski ale tez lubia sie przesuszyc. Jednym slowem musisz uzywac kosmetykow do wlosow suchych i nie myc ich w goracej wodzie na koniec plukania nawet zimny prysznic beda ladnie sie blyszczes i lepiej sie rozczesywac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:06   #3
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Re: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Ja mam włosy grube, ale też suche i porowate. Fryzjerka mi powiedziała, żeby nie używać specyfików wygładzających, tylko nawilżające. Hmmm. No i teraz staram się wybrać maskę - może ktoraś z dziewczyn mi poradzi - bonacure moisture kick, czy joico moisture coś tam treatment balm?
Co do szamponów dove - ja osobiście nie polecam. Pierwsze dwa użycia - wszystko było idealnie, po czym dostałam takiego łupieżu i tak wysuszył mi włosy, że właśnie muszę sobie kupować odżywki za 5 dych.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:22   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

mnie pomaga szampon i odżywka Gliss Kur płynny jedwab, ale same te produkty nie wystarczą, warto jest po umyciu wetrzeć jakieś serum np. Avonu wygładzające lub na końcówki włosów. Swego czasu pomagało mi też fioletowe mleczko Sunsilk
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:26   #5
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Re: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

No niestety, marketowe odżywki już mi nie wystarczają, odkąd przerzuciłam się na salonowe. Szkoda, bo wydatki 5 razy większe, no ale i efekty o wiele lepsze. Zazdroszczę dziewczynom, które mają z natury dobrą kondycję włosów.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:10   #6
R3d+Z!
Raczkowanie
 
Avatar R3d+Z!
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: eSTe-Ów
Wiadomości: 227
GG do R3d+Z!
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

A próbowałyście kiedyś stosować kosmetyki domowej roboty ? Ja mam w sumie całkiem niezłe włosy ale pracuje nad ich przyciemnieniem ;D Wcieram dobieolejek rycynowy we włoski ;] i robie taką śmieszną meseczke z jajka i czegoś tam -> szczerze mówiąc jestem zadowolona i przynajmniej nie wydaje fortuny na odżywki ;D
R3d+Z! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 19:30   #7
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Tak, tylko, że niektórym szczęściarom pomagają takie domowe sposoby, a niektóre muszą się nieźle napłacić [ i napłakać ], by uzyskac pdoobne efekty.
Sianowate włosy..hm..tez miałam ten problem, a masz kręcone włosy czy proste?Najlepiej moim zdnaiem jest zainwestować w dobra odzywke/maseczke z salonu. Nie ma co sie za przeproszeniem pieprzyć z tymi marketowymi. Lepiej raz wydać wiecej kasy, ale uzyska jakis dobry efekt, niż kupować co chwile różne specyfiki w marketach, łudząc się po raz kolejny, że coś to pomoże. Oczywiście nie mówię, że nic nie daja, owszem, niektórym dziewczynom wiele pomagają i niepotrzebują tych droższych. Nie wiem do których dziewczyn Ty należysz, ale skoro nie umiesz sobie poradzić z włoskami to chyba do tych, które muszą zaopatrywać sie w te droższe kosmetyki :-( Jak już jedna z wizażanek wspomniała o serum do zniszczonych końcówek z Avonu, to tez polecam ;]
Daj znać keidyś co Ci pomogło itd
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 19:31   #8
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

ZAłAMUJE SIE GDY WIDZE ZE DZIEWCZYNY POLECAJą I JUż TYM BARDZIEJ UżYWAJą KOSMETYKóW KTóRE SąDOSTęPNE W HIPERMARKETACH CZY KTóRAś Z WAS UżYWAłA NP MASKI O NAZWIE RIGENOL?SPRóBUJCIE TYLKO NIE TEJ Z ALLEGRO. ZAPYTAJCIE O NIą JESZCZE FRYZJERKI I KUPCIE Ją POPROSTU KOSZT U FRYZJERA TO 36Zł POJEMNOść 250ML DO TEGO POLECAM JEDWAB NA ROZDWOJONE KOńCóWKI POZA TYM JAK DODACIE GO TROSZKE DO WODY DO KąPIELI TO SKóRA PO NIM ROBI SIę ATłASOWA POZDROWIENIA
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 19:34   #9
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Tak, tylko, że niektórym szczęściarom pomagają takie domowe sposoby, a niektóre muszą się nieźle napłacić [ i napłakać ], by uzyskac pdoobne efekty.
Sianowate włosy..hm..tez miałam ten problem, a masz kręcone włosy czy proste?Najlepiej moim zdnaiem jest zainwestować w dobra odzywke/maseczke z salonu. Nie ma co sie za przeproszeniem pieprzyć z tymi marketowymi. Lepiej raz wydać wiecej kasy, ale uzyska jakis dobry efekt, niż kupować co chwile różne specyfiki w marketach, łudząc się po raz kolejny, że coś to pomoże. Oczywiście nie mówię, że nic nie daja, owszem, niektórym dziewczynom wiele pomagają i niepotrzebują tych droższych. Nie wiem do których dziewczyn Ty należysz, ale skoro nie umiesz sobie poradzić z włoskami to chyba do tych, które muszą zaopatrywać sie w te droższe kosmetyki :-( Jak już jedna z wizażanek wspomniała o serum do zniszczonych końcówek z Avonu, to tez polecam ;]
Daj znać keidyś co Ci pomogło itd
MYSIA POPIERAM CIE ALE AVON TEż BYM RACZEJ ODRADZAł JEżELI CHODZI O WłOSY
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:13   #10
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

frik, dlaczego odradzasz rigenol z allegro?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:17   #11
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Właśnie? Ja się szykowałam do zakupów fryzjerskich na allegro prawdę mówiąc... U fryzjera nic nie kupię, drożyzna, że kolana miękną. Jak już to w hurtowni fryzjerskiej, ale ceny na allegro są o wiele niższe.
Kupiłam sobie na allegro odżywkę wygładzającą - pachnie identycznie jak taka kupowana w salonie, konsystencja też ta sama... no już sama nie wiem, co by mogło w niej być nie tak - data ważności może? Czy może dolewają czegoś do tych odżywek?
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 19:13   #12
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez frik
ZAłAMUJE SIE GDY WIDZE ZE DZIEWCZYNY POLECAJą I JUż TYM BARDZIEJ UżYWAJą KOSMETYKóW KTóRE SąDOSTęPNE W HIPERMARKETACH CZY KTóRAś Z WAS UżYWAłA NP MASKI O NAZWIE RIGENOL?SPRóBUJCIE TYLKO NIE TEJ Z ALLEGRO. ZAPYTAJCIE O NIą JESZCZE FRYZJERKI I KUPCIE Ją POPROSTU KOSZT U FRYZJERA TO 36Zł POJEMNOść 250ML DO TEGO POLECAM JEDWAB NA ROZDWOJONE KOńCóWKI POZA TYM JAK DODACIE GO TROSZKE DO WODY DO KąPIELI TO SKóRA PO NIM ROBI SIę ATłASOWA POZDROWIENIA
Tez jestem zdania ze kosmetyki z hipermarketu nie wplywaja specjalnie na odbudowe czy pielegnacje wlosow, juz lepiej zainwestowac w profesjonalne kosmetyki chociaz w sama odzywke
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:14   #13
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

i tez jestem ciekawa co jest nie tak z odzywkami z allegro
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:46   #14
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

a tak mowiac o allegro to jakie odzywki/maseczki kupilyscie tam i za ajka cene? macie jakis sprawdzonych allegrowiczow?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:35   #15
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: sianowate włosy- bardzo proszę o pomoc

Ja na razie kupiłam Matrix Sleek Look, półtora litra za 50 zł. Cena taka jak małej buteleczki w salonie - podejrzane to trochę, ale... no sama nie wiem. Sprawdzałam zapach i konsystencję z odżywką, którą kupiłam w salonie - żadnej różnicy...
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.