Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 183 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 07:38   #5461
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
hej Pięknoty. wczoraj ratowałam moją kumpelę, co ją małż zostawił my tu o tych naszych cosmelańskich problemach a ona taki ZONK.
dzisiaj u mnie brzydki dzień, ale ja się cieszę, że słońce nie świeci, bo to tylko się poci twarz i się robią te acne zapychacze. Miłego dzionka wam życzę i do usłyszenia potem gwiazdeczki.
Buczuś a to specjalnie dla ciebie moja lekarko profesorko
lucy
to takie podle.Durne chlopy ich wszystkich.
U mnie tez ponuro,ale to nic.Dusza mi spiewa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 07:44   #5462
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megi zono!!! Jestem dzisiaj na wagarach
Jak mi wczoraj okna umyli ,to az jasno sie zrobilo.A jak jasno to az wszystko widac dokladniej.POSTANOWIALM dzisiaj sprzatac.Ooo w radiu leci VIVA LA VIDA.Alez mnie natchnelo do sprzatania,musze to wykorzystac,bo rzadko mam takie napady

Dzień dobry Kochane o poranku
Ładne mi wagary Buczuś z miotłą i szmatą w ręce Kobieto ty nie umiesz wagarować ale jak jest wena to TRZEBA ją wykorzystać
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:06   #5463
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Czy któraś z Was uzywała samego kremu cosmelan 2 bez uprzedniej maski?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:10   #5464
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was uzywała samego kremu cosmelan 2 bez uprzedniej maski?
owszem dwie moje znajome.Plamy zeszly.Nakladaly bardzo czesto i grubiej.I tez mialy buraczany kolor skory.Nie wspomijajac o schodzeniu skory
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:18   #5465
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień doberek kochaniutkie.

Widze że gwarno tu od rana, ranne ptaszynki.
U mnie dziś też brzydko, pada, wieje i ciężko wstać z wyra echhh.

Buczuś- ja też bym sobie tak powagarowała, uwielbiam sprzatać, a musze z robocie siedzieć, więc chociaż duszą będe z Tobą i ze szmatka latać.

Mkozaczko- buciku nasz, pamiętamy o Tobie i o Tym że sie cosmelanisz.
To wejdź na mój profil.


Lucy-. I co mąż ją zostawił i poszedł sobie....., powystrzlać takich DUPKÓW
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:34   #5466
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
owszem dwie moje znajome.Plamy zeszly.Nakladaly bardzo czesto i grubiej.I tez mialy buraczany kolor skory.Nie wspomijajac o schodzeniu skory
bo ja chyba się zdecyduje ale na sam krem
boje się tej maski jak ognia no i codziennie mam kontakt z klientami
zobaczymy co powie dr osadowska za 2 tyg
dzięki za info
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:10   #5467
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam wszystkie LAJDISKI COSMELANKI

pół dnia mnienie było a 3 strony do czytania

Domciu ja sobie wczoraj tak jak ty chciałam szybko dobrac się do swieżej skóry i prawie sobie buzie "ukrzywdziłam" zaczęłam wycerać skórkę po umyciu twarzy zeby usunąć całe złuszczenie i na brodzie starłam sobie naskórek prawie do krwi cymbał ze mnie-za karę piekło mnie okrutnie musialam pominąc to miejsce przy smarowaniu wieczornym

dzisiaj 5 doba po masce; właściwie już nic nie piecze, tylko twarz jak po opalaniu- muszę w golwie chodzić zeby sie nie rzucało tak w oczy, nie smaruje się już niczym prócz cosmo , no i wiszą te płaty- jak będę musiała między ludzi to chyba natłuszczę to wazeliną

Buczuś ty tak jak ja - jak wena do porządków to nic się nie liczy- masz rację trzeba wykorzystać- muzyka na ful i jazda ze szmata i miotłą

Madziula- nie przejmuj się u mnie dzisaj tez pochmurne niebo i tak jesienne...
a wcozraj ...chyba Castrol proponowała zrobienie ci wirtualnej bramy na wesele....jestem za

Lucy- wspieraj tę swoją kumpele- bo musi jej być naprawde ciężko....ale wiesz nie ma tego złego.....napewno wszystko się jej ułoży i zazna jeszcze wiele szcześcia jak nie z tym to znajdzie swoją miłość...

Saga- jak wczoraj pisałaś o swojej podróży do Polski i o spojrzeniach pełnych obawy co to za zarazę masz na twarzy

witam cosmelanki Anturium, Kozaczka, Megi

miłego dnia dla wszystkich obłażących ze skóry
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 10:03   #5468
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was uzywała samego kremu cosmelan 2 bez uprzedniej maski?
ja stosowałam latem ,plamy były jaśniejsze,ale stosowałam raz dziennie i odrobinę bo troszkę przestraszyło mnie to łuszczenie

Iv gdzie jesteś jak twoja buźka
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:02   #5469
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam w ten pochmurny dzień, ale mam nadzieję ze nastroje bardziej słoneczne... no bo jak spojrzeć w lustro na nasze pocosmelanione buzie, to aż miło - widac światełko w tunelu

Magdusia - dzięki za info, już Cię tam odwiedziłam. Sukienka - woooowwww!!! odważne te bordo, i bardzo dobrze! Domyślam się tak jak pisałaś, że na Tobie wygląda duuuużo lepiej, i masz ciut więcej ciała od wieszaka, bo na nim wyglada "jak na wieszaku"
tylko fotki twojej z buzią pocosmelanową nie widzialam a dziewczyny tak zachwalaly Twoją cerę

Buczuś - milego sprzątania pewnie prędko do nas nie zajrzysz jak wpadłas w wir wymiatania z każdego kąta. A z tym tak jest - w planie zrobienie jednego, a tu okazju się że jeszcze to, i to, i tamto.... no i tak cały dzien przeleci oszczędź siły na napicie się smacznego drinka wieczorem przy pisaniu do nas

November - jak tam Twój wąsik disiaj?

Lucy - koleżanka popłacze na początku bo zrozumiale że jest jej przykro, tak jest zawsze. Ale nie warto (wiem nie przetłumaczy). No i TO NIE KONIEC ŚWIATA (uwierz mi, wiem co mowię). czasem rozstania idą na plus - człowiek się otwiera na innych ludzi, na nowe rzeczy, zaczyna więcej korzystac z dóbr tego świata, realizować swoje hobby, marzenia. A facet - no coż, chce niech idzie wolno, byleby szybko. Siłą i tak go nie zatrzyma. Wcale bym się nie zdziwiła jak za jakiś czas wroci skruszony bo mu gdzie indziej wcale lepiej nie będzie, a wtedy to mu tylkona pożeganie i Adieu!!!
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:28   #5470
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Witam w ten pochmurny dzień, ale mam nadzieję ze nastroje bardziej słoneczne... no bo jak spojrzeć w lustro na nasze pocosmelanione buzie, to aż miło - widac światełko w tunelu

Magdusia - dzięki za info, już Cię tam odwiedziłam. Sukienka - woooowwww!!! odważne te bordo, i bardzo dobrze! Domyślam się tak jak pisałaś, że na Tobie wygląda duuuużo lepiej, i masz ciut więcej ciała od wieszaka, bo na nim wyglada "jak na wieszaku"
tylko fotki twojej z buzią pocosmelanową nie widzialam a dziewczyny tak zachwalaly Twoją cerę

Buczuś - milego sprzątania pewnie prędko do nas nie zajrzysz jak wpadłas w wir wymiatania z każdego kąta. A z tym tak jest - w planie zrobienie jednego, a tu okazju się że jeszcze to, i to, i tamto.... no i tak cały dzien przeleci oszczędź siły na napicie się smacznego drinka wieczorem przy pisaniu do nas

November - jak tam Twój wąsik disiaj?

Lucy - koleżanka popłacze na początku bo zrozumiale że jest jej przykro, tak jest zawsze. Ale nie warto (wiem nie przetłumaczy). No i TO NIE KONIEC ŚWIATA (uwierz mi, wiem co mowię). czasem rozstania idą na plus - człowiek się otwiera na innych ludzi, na nowe rzeczy, zaczyna więcej korzystac z dóbr tego świata, realizować swoje hobby, marzenia. A facet - no coż, chce niech idzie wolno, byleby szybko. Siłą i tak go nie zatrzyma. Wcale bym się nie zdziwiła jak za jakiś czas wroci skruszony bo mu gdzie indziej wcale lepiej nie będzie, a wtedy to mu tylkona pożeganie i Adieu!!!
Ja tylko brodę sobie lekko "ukrzywdziłam" zbyt uporczywym scieraniem obłażącej skórki......wąskia dzięki b....ani sie jeszcze nie dorobiłam, ani nie musiałam tym bardziej go usuwac.....to bidulka Robotna nasza miała taką traumę p.wczoraj
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:46   #5471
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny wczoraj zrobiono mi najdroższe zdjęcie świata Jadę samochodem przez wioskę 70 km/h pasy nie zapięte rozmawiam przez telefon Ile zapłacę
Dome musisz się dogadać ze mną baaardzo często wyjeżdzam do Danii a firma ecco to jedyna firma w której mój TZ kupuje buty I jak ogląda je w Polsce to cena go przeraża, w Danii ceny są niższe i mają dużo wyprzedaży, rabatów itp 50%, 80% i nie na takich zasadach jak u nas Jak masz wybrany model mogę go poszukać Oczywiście będąc w Danii.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 11:57   #5472
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima link gdzie kupuję ten filtr http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...id=361&lang=pl i jego opis
Katarzynko wklejam zdjęcie z opakowania pigmanormu.
Buczuś no pewnie po co jeszcze fireranki prać - tak lubię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20081016908.jpg (31,6 KB, 12 załadowań)
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:59   #5473
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj zrobiono mi najdroższe zdjęcie świata Jadę samochodem przez wioskę 70 km/h pasy nie zapięte rozmawiam przez telefon Ile zapłacę
Dome musisz się dogadać ze mną baaardzo często wyjeżdzam do Danii a firma ecco to jedyna firma w której mój TZ kupuje buty I jak ogląda je w Polsce to cena go przeraża, w Danii ceny są niższe i mają dużo wyprzedaży, rabatów itp 50%, 80% i nie na takich zasadach jak u nas Jak masz wybrany model mogę go poszukać Oczywiście będąc w Danii.
w PL przez wioski mozna 40 km/h ?
To bedzie pewnie prawko na miesiac i 2 punkty. ZART!!!
przerwe zrobilam,jeszcze tylko lazienka i korytarz I KONIEC
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:05   #5474
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Listopadku - sorki, coś mi się popiórkowało komu ten wąs załatwili U Ciebie który więc dzień stosowania cosm?

Robotna - jak twój WĄS???
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:09   #5475
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
w PL przez wioski mozna 40 km/h ?
To bedzie pewnie prawko na miesiac i 2 punkty. ZART!!!
przerwe zrobilam,jeszcze tylko lazienka i korytarz I KONIEC
Buczuś juz się pawie obrobiłaś??? To ile tych metrow masz? No chyba że motorek w Tera zbedzie czas na
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:15   #5476
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś chyba 50km?h ale nie jestem pewna czy nie było ograniczenia czy fotki trafiają do rąk własnych? jak dostanę to wam dołączę, ale minę musiałam mieć
MKozaczkowa fajne kozaczki i nogi również, u mnie leje z pzrerwami
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:18   #5477
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś zapomniałam dodać, jaki koniec a u mnie to kiedy sprzątanko zrobisz razem z praniem i prasowaniem no i oczywiście obiad i coś na deser Dobre co?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:25   #5478
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczuś zapomniałam dodać, jaki koniec a u mnie to kiedy sprzątanko zrobisz razem z praniem i prasowaniem no i oczywiście obiad i coś na deser Dobre co?
ZAPOMNIJ ,nie dam rady wiecej sprzatnac! Dwa paznokcie mi sie zlamaly
.Jutro skoncze (chyba)
Fotke do domu dostaniesz,ale nie do rak osobistych.Twoj kochany tez bedzie mogl odebrac.Tak tu u okupanta jest.Mam tez niezla kolekcje fotek za kierownica.Maz zrobil specjalnie album na takie okolicznosci "radarowe"
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:28   #5479
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Saga- jak wczoraj pisałaś o swojej podróży do Polski i o spojrzeniach pełnych obawy co to za zarazę masz na twarzy

Nie bylo mi wtedy do smiechu,ale za to TZ jaki mial ze mnie ubaw.Malpa jednaMnie ta sytuacja tylko stresowala,a to wiazalo sie oczywiscie z podwojnym burakiem


Domciu bylam,pytalam o buty i cobyla jedna para na wystawieMowie panience,ze chce takie i taki numer,ale czarne a ona mi na to,ze nie maPytam,dlaczego w takim razie sa na wystawie,a ta mi odpowiada,ze ona nie wiePytam wiec,kiedy beda a dziewoja,ze musi zapytac.Wrocila i mi mowi,ze nie wiedza dokladnie,zeby zagladac i pytac lub zostawic nr telefonu,to zadzwonia do mnie jak je dostana.Taka purpura wylala mi na pocosmelanowa twarz,ze myslalam ze tam splone.Dziewczyna chyba sie przestraszyla,ze jej do gardla skocze,bo strasznie przepraszala,ze nie moze pomoc.Poszukam w innych miejscach,moze sprzedawcy beda bardziej zorientowani.Sama widzisz jaka wielka metropolia
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 12:44   #5480
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome ja obdzwoniłam już dwa sklepy z butami dla dzieci (mają też firmy Ecco) teraz ostatnia szansa Bielany wrocławskie. Babka sprawdza czy są i zaraz za 15 min będę wszystko wiedzieć. jeśli będą pojadę odebrać. Ten sklep to ostania szansa, że uda się je dostać. także czekamy cierpliwie

Dome nie ma tych butów!! nie wiem dlaczego, ale nigdzie nie ma tego modelu. sorki , próbowałam pomóc, ale qurcze nie mają tych bucików.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:58   #5481
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hej kochane.

Cassatto- To żeś zaszalała a to tak TYGRYSKIEM? to Ty pirat drogowy jesteś. no ale zdjecia napewno ładne no i drogie.

Buczka- a tak myślałm o tobie jak ci idzie, no to patrze że ostro, pazurki połamane- to co tak szorowałaś.

kozaczko- fiuuuu fiuuu co za byty a co za nogi. a sukienka. No sukienka no na ślub cywilny. to jest kolor śliwki,a na zdjeciu wyszedł znacznie zniekształcony. nie wiedzieć dlaczego. Sukienka na wieszaku to mi wygląda jak worek w rozmiarze 44, a w rzeczywistosci to jest o 10 rozmiarów mniejsza. Ciała mam niezawiele...więc troche suknią nadrobie..

Robotna- no jak tam wąsik?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:31   #5482
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia ty nasza pannico nigdy mandatau jeszcze nie dostałam to będzie mój pierwszy Zawsze to TZ był omandatowany - ale wcale nie szalejemy po normalnych ulicach. Autostrada to co innego próbowałam 249 km/h ścigałam się z BMW, które wypasowało przy 220 Ale to był tylko raz bo jeszcze trochę to mi na życiu moim i innych zależyI jak kwiatki wybrane?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:49   #5483
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczuś chyba 50km?h ale nie jestem pewna czy nie było ograniczenia czy fotki trafiają do rąk własnych? jak dostanę to wam dołączę, ale minę musiałam mieć
MKozaczkowa fajne kozaczki i nogi również, u mnie leje z pzrerwami
A u mie we wsi koło City wyszło właśnie słoneczko, pierwsze od rana
Nooo, kozaki faaaaaaaaajne, ale nie posiadam ich w swojej kolekcji, nawet się zastanawiam czy sobie nie strzelić takich, ale chyba za bardzo "ciziowe" gdzie bym w takich poleciała? do pracy odpada, bo do ugrzecznionych spodni w kant i marynareczek to nie bardzo do sklepu - szkoda, za wyjściowe, a czas imprez i dyskotek skończył się , dziatwą trzeba sie zajmowac
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:00   #5484
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hello wspaniałe kobietki
Tak jestem z Wami już od roku, czytam tu o Waszych rozterkach, wzlotach i upadkach, radościach i smutkach, depresjach i euforiach - niekoniecznie związanych tylko z cosmelanem.
Czuje się z Wami zżyta, choć nie często tu wypisuję, ale jesteście mi bliskiei nie tylko przez to, że walczymy wszystkie z plamiskami.
Dlatego też każdej z Was polecam poniższy link:


http://koloryzycia.org/blog/o-nas/
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:13   #5485
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima link gdzie kupuję ten filtr http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...id=361&lang=pl i jego opis
Katarzynko wklejam zdjęcie z opakowania pigmanormu.
Buczuś no pewnie po co jeszcze fireranki prać - tak lubię
Cassatta, dzięki za taką foto dokumentację. Jak będziesz pamiętała to daj znać jak tam ten odplamiacz działa i najważniejsze.... czy można ludziom na oczy się pokazać.
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:22   #5486
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kasiu przedwczoraj się posmarowałam cienka warstwa, dzisiaj skóra mi zaczyna schodzić koło nosa, ale to chyba dlatego że mam katar i przyspieszyło, na buzi nie jestem czerwona, ale czuję lekkie ściągnięcie na skórze co może oznaczać że już niedługo zacznę sie łuszczyć. Jak będziesz oglądać moje zdjęcia to byłam na nich przed i po cosmelanie. Na nowe zdjęcia trzeba poczekać aż coś się pojawi na buzi
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:13   #5487
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witam
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:29   #5488
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonko
Stesknilysmy sie tu wszystkie za Toba
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:35   #5489
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witaj Lekko Plamiasta
ivus nawijaj i to juz.
A ja sobie drzemka (zasluzona) zrobilam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:36   #5490
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia Mkozaczka wasik tragedia wygladam potwornie czerwien jest razaca w oczy , w sobote taka impreza a ja bede potworem jak sie troche nie poprawi
wstalam dzis z silnym postanowieniem rzucenia palenia papierochow , do teraz wytrzymalam na gumach nicoret ale przez to wasisko nie moge wytrzymac i lece do kiosku po fajeczki
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.