Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 11:05   #241
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Mam jeszcze jedno pytanko. Zastanawiam się nad odcieniem 5G, ale chciałabym jednak troszkę rozjaśnić kolor. I tu dobry by był odcień 6G, tylko nie wiem jak to może wyjść na uprzednio farbowanych włosach. Bo że wyjdzie na odroście to wiadomo, tylko co jeśli Czekoladowy brąz Syoss'a z pod spodu będzie przebijać na długości i powstanie wyraźna różnica kolorów

Mój aktualny kolor jest w tym poście:

Post #237 - mój kolor

Przepraszam za takie mataczenie, ale to dopiero moja trzecia trwała koloryzacja włosów w życiu i jestem jeszcze zielona
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 07:32   #242
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej. Mam takie pytanko, ponieważ dosyć mam już farb drogeryjnych a farbuje włosy już około 7 lat na blond. Z natury jestem szatynką, ale nie mam ciemnego brązu, bardziej jasny brąz. I teraz zastanawiam się czy farba C&S podoła, ponieważ chcę kupić kolorek 9n- miodowy blond. Boję się, że może mi odrostów nie złapać. Jak myślicie? Czy któraś z was miała podobny problem?
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 11:26   #243
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez m4rtynka Pokaż wiadomość
Hej. Mam takie pytanko, ponieważ dosyć mam już farb drogeryjnych a farbuje włosy już około 7 lat na blond. Z natury jestem szatynką, ale nie mam ciemnego brązu, bardziej jasny brąz. I teraz zastanawiam się czy farba C&S podoła, ponieważ chcę kupić kolorek 9n- miodowy blond. Boję się, że może mi odrostów nie złapać. Jak myślicie? Czy któraś z was miała podobny problem?
Według mnie powinno Ci rozjaśnić, ale nie wiem, czy do koloru którego się spodziewasz.
Tutaj jest opisane farbowanie 9N:

Farbowanie włosów: Color&Soin 9N - miodowy blond

A tutaj farbowanie odcieniem 10N:

Krok po kroku jak farbowac włosy z odrostami.

Możesz sobie porównać jak bardzo Twój kolor różni się od koloru odrostu obu pań i może łatwiej będzie zdecydować
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 07:03   #244
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

widziałam te stronki, blondhaircare ma świetne te włosy, właśnie taki kolorek bym chciała. Wnioskuję, że mam odrost w takim kolorze jak ta blondynka obsession, no może ciut ciemniejszy. Mam nadzieję, że wyjdzie, bo mam już dosyć tych drogeryjnych farb
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:41   #245
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez m4rtynka Pokaż wiadomość
Hej. Mam takie pytanko, ponieważ dosyć mam już farb drogeryjnych a farbuje włosy już około 7 lat na blond. Z natury jestem szatynką, ale nie mam ciemnego brązu, bardziej jasny brąz. I teraz zastanawiam się czy farba C&S podoła, ponieważ chcę kupić kolorek 9n- miodowy blond. Boję się, że może mi odrostów nie złapać. Jak myślicie? Czy któraś z was miała podobny problem?
Wielokrotnie już o tym pisałam, ale pytania wciąż te same, więc się powtórzę Na moich włosach jasny brąz/bardzo ciemny blond C&S wychodzi naprawdę jasno - bardzo rozjaśnia odrosty - używałam 8 A i 10A - oba chwytają i dość mocno rozjaśniają. Bratowa używała 9N i 10N i teraz ma od dłuzeszgo czasu włosy jasny blond (z natury szatynka). Może nie wyjdzie Ci od razu tak jasno za pierwszym razem, ale kolejna koloryzacja na pewno.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:37   #246
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć wszystkim !
Mam dylemat i proszę o radę. Mam w tej chwili włosy w kolorze ciemny blond (według opisów na farbach), czyli w naturze jasny brąz (syoss ciemny blond pronature). Niestety mam dużo siwych włosów na linii przedziałka. Naturalne włosy to takie mysie średni blond, które rozjaśniają się do bardzo jasnego blondu bez problemu. np castingiem. Chciałabym rozjaśnić włosy o jeden, może dwa tony. I nie wiem jak to zrobić. Oglądałam ciemny blond ( z buźkami) na stronie color@soin - wygląda na dość jasny w porównaniu z tym co mam na głowie (i o to by mi chodziło). Ale już na próbniku (pukle włosów) wygląda ciemniej niż to co mam na głowie. Przede wszystkim proszę o informację, czy te farby rozjaśniają włosy farbowane? Proszę pamiętać, że mam w tej chwili ciemne, a to naprawdę całkiem inna sprawa, niż rozjaśnianie/zmiana odcienia włosów blond (wiem, bo blondynką byłam jakieś 10 lat). Chcę mieć jaśniejsze, ale boję się walnąć farbę na całość, żeby się nie okazało, że odrosty mam jasne, a wszystko poniżej bez zmian. Proszę o radę - bardzo proszę, bo chcę wypróbować farbę, ale się boję, że to się nie uda...
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:13   #247
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć dziewczyny. Ja już drugi raz farbowałam włosy Color & Soin. Za pierwszym razem wybrałam odcień 6g. Mam włosy w kolorze jasnego brązu, wcześniej farbowane różnymi odcieniami Castinga. 6g był pięknym kolorem, ale bardziej intensywnie wyszedł na odrostach a reszta włosów była dosłownie ciut ciemniejsza. Niby niezauważalne, ale mnie jednak bardzo przeszkadzało i stwierdziłam, że wyrównam kolor odcieniem 5n. Powiem Wam, że używałam wiele farb w odcieniu jasnego brązu, ale żaden kolor do tej pory nie wyszedł tak ładnie jak ten. Jest ciemny, ale brązowy, bez rudych refleksów. Śliczny. zobaczymy jak będzie się trzymał. Włosy są w dobrym stanie chociaż farbowałam je dwa razy w przeciągu 2 tygodni. Może są ciut przesuszone, ale myślę, że spokojnie dojdę z nuimi do ładu. Zmieniłam Castinga na tą farbę bo zaczęły mi strasznie wychodzić włosy. Po tej wszystko się uspokoiło, jestem naprawdę zadowolona. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (15,2 KB, 149 załadowań)

Edytowane przez misia8616
Czas edycji: 2012-12-05 o 22:01 Powód: dodaje zdjęcie 5n
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 17:49   #248
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez kawabezcukru Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Korzystałam z Waszych postów przy wyborze farby, więc dzielę się wrażeniami po farbowaniu Color&Soin 6N ciemny blond. Może się komuś przyda
Wyjściowy: mysi odrost i blond pasemka na kolorze jasny brąz robione u fryzjera.
Chciałam uzyskać ładny, naturalny ciemny blond i nie płacić tyle, co w salonie ;p przy wyborze koloru kierowałam się głownie aplikacją "Dobierz swój kolor" na stronie C&S, gdzie, wydaje mi się teraz, kolory są nieco zakłamane. Na opakowaniu 6N kolor też jest jaśniejszy niż w rzeczywistości.
Farba nakłada się łatwo i jest wydajna. Dołączonej do opakowania odżywki jest malutko, więc zastosowałam potem jeszcze maskę Bingo Spa. W każdym bądź razie włosy po farbowaniu były cudooowne, miękkie i błyszczące. Ale się ucieszyłam ;P a po następnym myciu powrót do szarej rzeczywistości ;/
Co wyszło? Jasny brąz, taki se, wygląda naturalnie, no ale miało być jaśniej. Jest to kolor w miarę neutralny w stronę ciepłego. Na zdjęciu wyglądają na jaśniejsze. W rzeczywistości chodzę przygnębiona tym brązem i właśnie wybieram na stronie c&s następny kolor. Planuję 8A, 10A lub 11A i dam znać, co wyszło. O ile coś wyjdzie.
Pozdrawiam!
Przecież ten kolor jest cudowny.........wow...... .chciałabym mieć taki
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:29   #249
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć. Co prawda widzę, że nikt się już nie wypowiada w tym temacie, ale gdyby jakaś zbłąkana duszyczka tu zawitała, to chciałabym pomóc, może rozwiać wątpliwości .
Miałam zafarbowane włosy kolorem ciemny blond (syoss pro nature - podaję, bo może komuś to pomoże). Kolorek dość smutnawy i ciemny, ale sama sobie taki wybrałam . Zastanawiałam się nad ciemnym blondem z color@soin ewentualnie nad orzechowym blondem (zdaje się 6g i 7n). Pod wpływem impulsu kupiłam jednak 7g - złocisty blond. Tu jedna uwaga. Oglądałam na stronie color....zakładkę "dobierz swój kolor" i "paletę kolorów" i powiem tyle, że w ani jednym, ani drugim przypadku kolory nie pokrywały się z tymi, które widziałam "na żywo" na palecie w aptece. W domu mam kiepski monitor, w pracy wypasiony. W każdym widziałam coś innego, a w naturze okazało się, że nie ma co się sugerować kolorem oglądając go tylko w necie. Wracając do tematu, kupiłam coś co w naturze wygląda jak kolor miodu (tj. na tej palecie ) i drżałam co to będzie. Na głowie mały odrost, ale w większości siwy i co jak mi chwyci jasno, a reszta nawet nie drgnie?????!!. Otóż jest inaczej. #Włosy na całej długości są rozjaśnione, niezbyt mocno, ale są. Na dodatek rozjaśniły się "naturalnie" - pasma jaśniejszych, pasma ciemniejszych - tak jak tylko od słońca potrafią się rozjaśnić włosy latem (ho ho czyżby balejaż??). Jak miałam włosy mokre, to te od skóry głowy wydawały mi się bardzo płowe, a reszta mega ciemna. Po wysuszeniu efekt gdzieś przepadł. Wcześniej próbowałam lekko rozjaśnić pukle przy twarzy, ale jakoś mi to nie wychodziło, a włosy się przesuszały. Ta farba NA PRAWDĘ rozjaśniła je na długości, a odrost wcale się nie różni - jak to możliwe - nie wiem. Dodam, że po farbowaniu są miękkie, lśniące i nie mają tej szorstkości, co po innych farbach. Planuję jeszcze raz nałożyć na całość farbę 7g, a potem już tylko odrosty będę farbować. Jestem przekonana, że najbliższe farbowanie znowu je trochę rozjaśni na długości. To tyle. Jeśli ktoś tu wpadnie, to mam nadzieję, że pomogłam. Proszę pamiętać, że ta farba autentycznie rozjaśnia włosy pokryte inną farbą!!! (a fryzjerka mówiła, że musi mi "ściągnąć" kolor, bo nic na to nie chwyci).
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:06   #250
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Tak, dla mnie to też jest niesamowite, że te farby aż tak rozjaśniają i to dosć równomiernie, no i nie na zółto. Zastanawia mnie, który składnik ma takie działanie, ale zbyt naturalny to on na pewno nie jest
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 13:45   #251
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja właśnie dalej zastanawiam się nad pomalowaniem włosów 9n lub 8n, jednak problem tkwi w tym, że jakieś 2-3 tygodnie temu pomalowałam włosy castingiem i są one na poziomie tak między 6 a 7, taki jasny brąz/ciemny bląd z rudą poświatą. Mój TŻ kupił mi odrazu 2 opakowania castinga bo nie spodobał mu się mój nowy kolor(mi teraz też, zwłaszcza jak sie wypłukuje), jednak obawiam się, że casting tego nie chwyci więc może color&soin poradzi sobie z tym?
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 18:05   #252
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Moim zdaniem sobie poradzi. Może nie od razu, ale drugie trzecie farbowanie na całej długości powinno dać pożądany efekt. Może zabrzmiało to beztrosko (to drugie, trzecie farbowanie), ale myślę, że mam prawo już się wypowiedzieć w temacie i:
-nie wiem jak, ani dlaczego, ale włosy po tej farbie są w lepszej kondycji niż przed
- wrażenie, jakby wypełniała ubytki włosa i są grubsze/mocniejsze ...(hmmm mam nadzieję, że mnie zrozumiecie)
- śmiem twierdzić, że kolejne farbowanie poprawi kondycję wlosów (ta farba zachowuje się trochę jak henna - po farbowaniu miałam sztywne kudły, ale zaraz po wysuszeniu gęste, grube, lśniące
Ps. Dodatkowo, mimo, że zawsze miałam strasznie suche włosy, w ciągu tego tygodnia zastosowałam odżywkę dwa razy (myję codziennie), bo mi się nie chciało, a włosom to nie przeszkadzało zbytnio.
Ps. 2. W moim odczuciu wypłukuje się (jak każda farba zresztą) i lekko rudawa poświata (7g - złocisty blond) prawie znikła, pozostał po prostu jaśniejszy odcień - zresztą o tym marzyłam.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Hmm...może za wcześnie na takie ochy i echy ale powiem szczerze, że pierwszy raz od dawna prawie nie wypadają mi włosy mimo, że minął tydzień od farbowania.......
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:43   #253
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

az dziwne ze nie wypadaja po tej farbie wlosy ;>
czaje sie na 10N- platynowy blond, a mam ciemny blond i troche sie boje, ze mi do konca nie zlapie : D
zastanawialam sie tez nad 11A popielato-piaskowy blond, ale wszedzie widze rozne odcienie tego koloru, a na stronie z tymi farbami, ten kolor wydaje sie jasny, testowala ktoras z Was ten kolor?
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:25   #254
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
az dziwne ze nie wypadaja po tej farbie wlosy ;>
czaje sie na 10N- platynowy blond, a mam ciemny blond i troche sie boje, ze mi do konca nie zlapie : D
zastanawialam sie tez nad 11A popielato-piaskowy blond, ale wszedzie widze rozne odcienie tego koloru, a na stronie z tymi farbami, ten kolor wydaje sie jasny, testowala ktoras z Was ten kolor?
Dobra farba, po prostu Chociaż mi po castingu ostatnio ani jeden włos nie wypadł, ale mi w ogóle włosy nie wypadają, więc może też dlatego Ewentualnie po syossie, po nim jak po kremie depilacyjnym za to
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:49   #255
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Właśnie jutro jadę kupić farbę i mam pytanie. Jest raczej wydajna, bo przecież jedną pokryłam całe włosy (raczej gęste, cieniowane, najkrótsze za ramiona, najdłuższe za łopatki), ale mam wrażenie, że gdzieś tej farby zabrakło, więc chciałabym teraz zużyć półtora opakowania, a połówkę zostawić na odrosty..... Robiłyście tak? Dzieliłyście na pół? Niby można, bo w końcu opakowania nie są hermetycznie zamknięte, ale mimo to wolę zapytać, czy po otwarciu nic się z tymi składnikami nie działo?
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:27   #256
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
Właśnie jutro jadę kupić farbę i mam pytanie. Jest raczej wydajna, bo przecież jedną pokryłam całe włosy (raczej gęste, cieniowane, najkrótsze za ramiona, najdłuższe za łopatki), ale mam wrażenie, że gdzieś tej farby zabrakło, więc chciałabym teraz zużyć półtora opakowania, a połówkę zostawić na odrosty..... Robiłyście tak? Dzieliłyście na pół? Niby można, bo w końcu opakowania nie są hermetycznie zamknięte, ale mimo to wolę zapytać, czy po otwarciu nic się z tymi składnikami nie działo?
Moja mama ma krótsze włosy i właśnie tak robi, farbuje połówką odrost,a drugą połówkę zostawia na kolejny raz. Z tym,że tą drugą połówkę,która zostanie tzn. barwnik i utleniacz zostawia nie wymieszane ze sobą - miesza dopiero bezpośrednio przed farbowaniem. Wszystkich farb to się tyczy,także spokojnie można tak robić.
My z mamą niezmiennie też farbujemy C&S już od dłuższego czasu - obydwie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 11:20   #257
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziewczyny mam do Was pytanie. Farbowałam ostatnio 5n jestem bardzo zadowolona, ale prześladuje mnie ostatnio 4n. Orientujecie się może czy ten odcień wychodzi jak bardzo ciemny brąz czy raczej czarno?
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:44   #258
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
az dziwne ze nie wypadaja po tej farbie wlosy ;>
czaje sie na 10N- platynowy blond, a mam ciemny blond i troche sie boje, ze mi do konca nie zlapie : D
zastanawialam sie tez nad 11A popielato-piaskowy blond, ale wszedzie widze rozne odcienie tego koloru, a na stronie z tymi farbami, ten kolor wydaje sie jasny, testowala ktoras z Was ten kolor?

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "ciemny blond" . Czy to, co producenci farb uznają, czy też to co my w życiu nazwiemy ciemnym blondem? Bo moim zdaniem farby "ciemny blond" to po prostu brąz . No i nie napisałaś czy to kolor naturalny, czy też masz włosy farbowane. Jeśli masz naturalne, to moim zdaniem rozjaśnią się i to bardzo, jeśli farbowane może być gorzej i z pewnością jedno farbowanie nie pomoże. Musiałabyś się przygotować psychicznie na 2-3 farbowania i jaśniejszy odrost przez jakiś czas.
Ps. Możesz trzymać farbę dłużej niż jest podane w ulotce (35-40 min). Ja ze względu na siwe trzymałam 50 minut, ale nawet godzina pewnie nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Farbowałam ostatnio 5n jestem bardzo zadowolona, ale prześladuje mnie ostatnio 4n. Orientujecie się może czy ten odcień wychodzi jak bardzo ciemny brąz czy raczej czarno?

Moim zdaniem wyjdzie ciemniej niż na palecie. Bo paleta sobie, a życie to co innego. Jak już kupiłam swoją farbę (7g), to z boku opakowania przeczytałam co mogę osiągnąć tą farbą i powiem szczerze, że wyszło praktycznie zgodnie z zapewnieniami producenta (kolor wyjściowy, a końcowy), ale ciemniej niż niż kosmyk na palecie.
W ogóle farby często wychodzą ciemniej (poza jasnymi blondami), a Ty dodatkowo położysz ją na i tak już ciemny kolor.....Będzie kumulacja jak nic

Edytowane przez Natalia_z
Czas edycji: 2012-12-08 o 13:37
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:19   #259
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Natalia_z u mnie ten ciemny blond to jest taki jakby jasny brąz, to jest moj naturalny kolor i mam odrosty <4cm>, ale reszte wlosow mam farbowana <ciemny braz z siwym> bo mialam balejaz : D troche sie boje, ze mi calkiem juz miks wyjdzie na glowie : D a masz jakies zdjecie swoich wlosow? jestem ciekawa jak Ci wyszedl kolor ;>
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2012-12-08 o 17:53
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 19:30   #260
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
Natalia_z u mnie ten ciemny blond to jest taki jakby jasny brąz, to jest moj naturalny kolor i mam odrosty <4cm>, ale reszte wlosow mam farbowana <ciemny braz z siwym> bo mialam balejaz : D troche sie boje, ze mi calkiem juz miks wyjdzie na glowie : D a masz jakies zdjecie swoich wlosow? jestem ciekawa jak Ci wyszedl kolor ;>

Cześć . Nie mam zdjęć, bo mam jakąś fobię na tym punkcie i nienawidzę zdjęć . Ale mogę Cię pocieszyć, że na balejażu łatwiej chwyta kolor tak ogólnie rzecz biorąc - po prostu optycznie, Twoje włosy będą bardziej zbliżone do wymarzonego koloru, niż gdybyś miała tylko ciemne pasma ( fryzjerka mi mówiła, że jak chcę blond, to najpierw radzi balejaż, a dopiero później jasną farbę). Spróbuj np. w sobotę, najwyżej "porażkę" zafarbujesz w niedzielę..czymkolwiek
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:41   #261
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

O tak, jak ryzyko to tylko w weekend zawsze można zostać w domu czy coś
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 20:13   #262
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Natalia_z dzieki wielkie!

aa i jeszcze jedno pytanie, bo na opakowaniu farby jest inny odcien niz na probce sztucznych wlosow lub na palecie kolorow na colorsoin.pl i teraz nie wiem ktorym odcieniem sie kierowac?...
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:35   #263
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Farbowałam ostatnio 5n jestem bardzo zadowolona, ale prześladuje mnie ostatnio 4n. Orientujecie się może czy ten odcień wychodzi jak bardzo ciemny brąz czy raczej czarno?
Ja również zastanawiałam się nad tym kolorem(4n) i także farbowałam włosy5n.Wcześniej próbowałam 5b,ale moje włosy wybarwiały się w odcieniach rudości,6b jeszcze bardziej.Wydaje mi się,że 4n może zbliżać się do już bardzo ciemnego brązu .Czarny raczej nie .Z 5n jestem zadowolona,ale...kobieta zmienną jest ,zatem warto spróbować Daj znać,jeśli odważysz się .
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 14:14   #264
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez juliagd Pokaż wiadomość
Ja również zastanawiałam się nad tym kolorem(4n) i także farbowałam włosy5n.Wcześniej próbowałam 5b,ale moje włosy wybarwiały się w odcieniach rudości,6b jeszcze bardziej.Wydaje mi się,że 4n może zbliżać się do już bardzo ciemnego brązu .Czarny raczej nie .Z 5n jestem zadowolona,ale...kobieta zmienną jest ,zatem warto spróbować Daj znać,jeśli odważysz się .
Dam znać na pewno jeśli się odważę. Też jestem zadowolona z 5n i muszę jeszcze -poczekać z farbowanie bo ostatnio za bardzo z tym szalałam.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 17:06   #265
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
Natalia_z dzieki wielkie!

aa i jeszcze jedno pytanie, bo na opakowaniu farby jest inny odcien niz na probce sztucznych wlosow lub na palecie kolorow na colorsoin.pl i teraz nie wiem ktorym odcieniem sie kierowac?...

Ja stwierdzam, że najbardziej zbliżony kolor, to ten, który jest z boku opakowania. Cała reszta moim zdaniem ma niewiele wspólnego z prawdą. Może w przypadku bardzo ciemnych włosów to się zgadza ale nie przy jaśniejszych. Acha i odcienie "złociste" wychodzą rudo - odcień rudy zmywa się po 7-8 myciach do właśnie takiego złocistego, ale jak ktoś nie cierpi rudości, to lepiej uważać....
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:50   #266
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

dobra dzieki wielkie : D stestuje farbe w week przed swietami, bede miala w razie czego duzo czasu na poprawe, o ile sie nie rozmysle, bo mam w koncu spore odrosty i planowalam dojsc do swojego koloru, wiec albo jestem cierpliwa, albo witam platynke
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 18:00   #267
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No i boję się, że ktoś uzna to za reklamę, ale jestem zachwycona....tzn. byłam, jeszcze przed chwilą..właśnie wpadło mi zdjęcie z przed kilku dobrych lat, kiedy to: rozjaśniałam włosy kremem rozjaśniającym (nazwy nawet nie pamiętam), odżywki używałam sporadycznie (bo kto by mi kazał), a szamponu takiego, jaki wpadł mi w ręce. Włosów miałam dwa razy więcej niż teraz. Więc chyba to całe "dbanie" jest o kant...rozbić. Pocieszam się teraz, że może znowu będę mieć gęste, skoro od dwóch tygodni wypadanie jest tak znikome, że wydaje mi się podejrzane . Farbowałam dwa razy w odstępie tygodnia całość włosów (kupiłam farbę na "zapas" i udało mi się powstrzymać tylko jakieś 3 godziny ). A tu nic nie wypada, a przecież jak nakładałam odżywkę, to miałam "owłosione dłonie", a drugie tyle znajdowałam w odpływie.........Cudowne uczucie = nie łysieć

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Interesuje mnie jeszcze balsam do włosów (znalazłam na stronie). Jest tylko jeden i ciekawa jestem co jest warty. Czy któraś z Was używała? Skład, czego można się było spodziewać jest inny niż balsamu dodanego do farby (w farbie rozmaryn i eukaliptus, tu cytryna i słonecznik - a raczej ekstrakty). A szkoda, bo balsam dodany do farby jest bajeczny.
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 20:34   #268
agacia_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej!

Czy któraś z Was farbowała jasnopopielatym blondem (10A)?
Macie może zdjęcie włosków jak wyglądają po? Czy ten kolor wychodzi bardzo biały czy raczej taki chłodny, bardziej siwy, popielaty?
agacia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 09:15   #269
Lanwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej Dziewczyny mam nadzieję,że któraś z was znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie z racji tego,iż mam kruczoczarne naturalne włosy, ale i też duuużo siwych, muszę je farbować. Kilka lat temu podkusiło mnie na tatuaż z henny i dostałam po nim strasznego uczulenia, farbowałam włosy farbą z Garniera zawsze na kolor czarny, po farbowaniu czasem mnie trochę głowa poswędziała, dlatego też zrobiłam test uczuleniowy i okazało się, że jestem uczulona na to całe PPD. Chciałam kupić farbę, która będzie miała tego świństwa jak najmniej i wczoraj kupiłam COLOR&SOIN odcień hebanowa czerń, zrobiłam próbę na wewnętrznej stronie łokcia, i łokieć troszkę spuchnął swędzi i oczywiście jest ładnie czerwony
Zastanawia mnie fakt, że skoro w farbie Color&Soin jest mała zawartość PPD bo tylko 1,2% ( tak wyczytałam u jednej słynnej blogerki) a w drogeryjnych farbach zazwyczaj 6% to skąd u mnie równie silnie odczyn na tą farbę ? i czy jak pofarbuję jednak tą farbą tylko zgodnie z instrukcją, będę ja trzymać max 40 minut a nie jak na łokciu kilka godzin to czy mogę sobie zrobić krzywdę ?
Lanwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:00   #270
ganett5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

ja farbowałam jasnopopielaty blond 10A zmieszane pół na pół z 8A popielaty blond.
Z tej serii nie ma popielatej farby na poziomie 9, a samo 8A byłoby za ciemne, 10A znowu jak dla mnie za jasne.
Jestem b zadowolona z koloru jaki wyszedł.
bardzo dobrze chwyciło odrosty i zakryło ten okropny pożółkły kolor.
zdjęcie przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_929222.jpg (67,1 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9419.jpg (95,2 KB, 253 załadowań)
ganett5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.