Lakiery hybrydowe - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 21:02   #3031
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Doriskaaa co sądzisz o lakierach tifton? i ile jest warstw na wzorniku

... tak wiem wiem, już dużo osób pisało na ich temat ale pytam każdej z osobna, żeby wyciągnąć z tego odpowiedni wniosek czaje się na kilka kolorków tej firmy
za wcześnie na opinie,
na wzorniku każdego koloru są dwie warstwy jednak niektóre wymagałyby 3 ale się nie bawiłam aż tak...

lakier dużo bardziej gęsty niż CZ to z pewnością te butelki 5 ml tifton śmieszne z tworzywa, kolorki fajne są a nakładać na całe pazurki będę jutro więc zdam relację na pewno
nie wiem tylko co sobie zrobić na pazurkach
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:05   #3032
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nówka sztuka blokowisko, jeszcze nie wypracowaliśmy kontaktów sąsiedzkich Poprosiłam kuriera, żeby paczuchę zostawił u mojego okulisty 50m dalej Jak na złość chłopa mego też nie ma w domu i nie ma komu odebrać narkotyku tzn hybryd
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:08   #3033
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
heheh lakiery "latały" na pusto, wirowanie bez wody każdy z osobna schowałam do woreczka śniadaniowego całość do skarpetki, skarpeta na guza, znowu woreczek, stara koszulka zawiązana na guza, zawinięte wszystko w ręcznik i na koniec schowane do woreczka do prania bielizny taką paczuszkę do pralki na samo wirowanie, "wybełtało" z 5-7 minut i koniec wszystko suchutkie a lakiery tak wymieszane, że aż się lały z pędzelka świetna sprawa hehehe
a nie były spienione ? ja kiedyś długo wstrząsałam , co prawda recznie , jakieś 3 min i przy malowaniu powstawaly mi takie pęcherzyki powietrza, które ciężko było usunąć
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:08   #3034
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Ago - nie wiem ile czasu upłynęło od "na początku" do "teraz", ale dzięki za wsparcie duchowe

Też poszłam tym tokiem myślenia i wieczorem zrobiłam nowy kolor.
Ja zmieniłam dziś Z czerwieni ata na kobalt spn
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:32   #3035
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja zmieniłam dziś Z czerwieni ata na kobalt spn
Brawo Siostro! Kobalt musi być cudny, ja mam straszną fazę na bardzo ciemne kolory. Eeee... bo kobalt to taki ciemno szary, nie?
A co do przesyłek, to mam identyczną sytuację tyle, że ze sklepem CZ, zawsze zaznaczam opcję "Poczta" a przyjeżdża kurier... Ja mieszkam poza miastem i na dodatek na terenach głównie rekreacyjnych, gdzie stałych sąsiadów brak, a na dodatek mam taką pracę, że nie zawsze mogę odebrać telefon, więc nawet zadzwonić kurier nie ma jak. Ja się uda, to proszę o zostawianie paczek w miejscowym sklepie. Dlatego kocham Paczkomaty i najchętniej poprowadziłabym jakąś akcję pro-Paczkomatową we wszystkich sklepach internetowych
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:01   #3036
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Też lubię paczkomaty, szczególnie teraz gdy szlajam się po obcych terenach. Poczta też jest spoko, bo mam oddział pod samym blokiem Nie lubię tylko tych wiecznych kolejek. Kobalt to przezajefajny odcień niebieskiego
Tu masz foto moich dzisiejszych pazurów, ale kolor jest na force baaaardzo przekłamany, sztuczne oświetlenie, a właściwie półmrok i zdjęcie z telefonu.

I dupa, tzn edit: załącznik nie chce się załadować. Tu masz link do kobaltowych kiecek. Me gusta
http://studio-mona.pl/blog/wp-conten...09/kobalt1.jpg
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:06   #3037
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

udało się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140227_173509-picsay.jpg (50,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140210_155032.jpg (49,3 KB, 100 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 22:56   #3038
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
a nie były spienione ? ja kiedyś długo wstrząsałam , co prawda recznie , jakieś 3 min i przy malowaniu powstawaly mi takie pęcherzyki powietrza, które ciężko było usunąć
na szczęście nie może różnica w tym, że pralka wiruje w jedną stronę, a wstrząsając, robimy to w górę i dół i może w tym sęk

jak na razie drugi dzień mojego testu, póki co odbarwień jeszcze nie ma, a robiły się już na drugi dzień jeszcze nie mówię hop, ale po ciuchu liczę, że coś to da bo szkoda mi tych lakierów chociaż i tak uważam, że samo mieszanie to mało, wcześniej stosowałam top z C.Z. i się odbarwiały te dwa kolorki, teraz mam Eco a ten jest z blokerem UV .. zresztą zobaczymy, napiszę za kilka dni
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 05:08   #3039
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Jestem wierna Estetiq jak by jeszcze wprowadzili mała pojemności to byłabym w siudmym niebie, ale cóż nie można mieć wszystkiego hehe

też bardzo lubie Estetiq, choć używam hybryd od niedawna pytałam pana w sklepie o mniejsze pojemności, powiedział, że przymierzali się do produkcji buteleczek 5 ml, ale że chcieli zostać wierni szklanym buteleczką to okazało się, że to nieopłacalne zaśmiał się że jeszcze musieli by hute szkła mieć. Gdyby im delikatnie zasugerować plastikowe butelki to może by sie dało coś załatwić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 06:04   #3040
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Yashe....pytałaś o Tiftona, powiem Ci ze wczoraj malowałam 19-stką i zmieniłam zdanie !
Są gęstsze od Cz i Mollona, ale już po 1 warstwie ładnie krył a po dwóch rewelacja Lepiej mi sie go nakładało wczoraj od pięknej 40 mollona.
Dlatego też mam nadzeje ze nówki Indigo również przypadną mi do gustu
Tylko denerwuje mnie to że w miniaturkach trzeba wygrzebywać wręcz lakier z buteleczki I mam wrażenie że go tam jest bardzo malutko

Top Eco ....ktoś pytał, jestem mega zadowolona!Pięknie błyszczy chociaż to dopiero drugi dzień, szkoda że na zdjęciu nie umiem tego uchwycić
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 06:40   #3041
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja z indigo nic nie muszę wygrzebywać a też używam 5ml. Może już jak zrobisz kilka setów jednym kolorem to wtedy? ale jak się ma tyle kolorów to raczej nie wykorzystasz każdego do końca.
Dzięwczęta czy top z gelish ma bloker UV?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 07:29   #3042
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja z indigo nic nie muszę wygrzebywać a też używam 5ml. Może już jak zrobisz kilka setów jednym kolorem to wtedy? ale jak się ma tyle kolorów to raczej nie wykorzystasz każdego do końca.
Dzięwczęta czy top z gelish ma bloker UV?
porównując buteleczkę z indigo do Tiftona widać że Indigo są niższe więc pewnie lepiej się wydobywa lakier Tifton ma buteleczkę wyższą a szczuplejszą stąd może wrażenie że lakieru jest mało i trzeba go wygrzebywać
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:11   #3043
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy któraś z was mieszała lakiery hybrydowe aby otrzymać inny kolor? Wiem, że dziewczyny tak robią, ja ostatnio zakupiłam sobie kilka pudełeczek takich małych właśnie z myślą o zrobieniu własnych mieszanek. Ale zastanawiam się czy jak zrobie większą ilość takiego lakieru i będę do przechowywała w takim właśnie pudełeczku to nic się z tym lakierem nie stanie? Nie straci właściwości, nie wyschnie czy cos w tym stylu? Macie jakąs wiedzę na ten temat lub doświadcznie?

I jeszcze pytanko czy estetiq nr 33 to czerń? Bo nie jestem pewna.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-02-28 o 08:12
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:15   #3044
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja też jestem zadowolona z tiftona, testuję nr 21. Nakłada się jak nr 48 i 63 z cz, które mają trochę gęstszą konsystencję. Nie ucieka na boki (mi cz ucieka tochę). Rozprowadza się równomiernie. Zobaczymy jak się nosi i odmacza. Mam pięc kolorów i wszystkie są b.ładne.
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:15   #3045
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mym mieszała kolory na folii bezpośrednio przed aplikacją na paznokcia. Nie robiłabym takiej mieszanki aby ją przetrzymywać w opakowaniu.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:36   #3046
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Szukałam na ebay Matowego Topu z gelisha i trafiłam na coś takiego http://www.ebay.de/itm/Harmony-Gelis...item2c7d465973
To orginały? Pytanie do dziewczyn co mają gelish
Myślę, że nie ma sensu kupować matującego topu hybrydowego. Ostatnio kupiłam w rosspanie top matujący firmy Lovely, nałożyłam na hybrydę i jest fantastyczny trwały matujący efekt. Polecam.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:45   #3047
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was mieszała lakiery hybrydowe aby otrzymać inny kolor? Wiem, że dziewczyny tak robią, ja ostatnio zakupiłam sobie kilka pudełeczek takich małych właśnie z myślą o zrobieniu własnych mieszanek. Ale zastanawiam się czy jak zrobie większą ilość takiego lakieru i będę do przechowywała w takim właśnie pudełeczku to nic się z tym lakierem nie stanie? Nie straci właściwości, nie wyschnie czy cos w tym stylu? Macie jakąs wiedzę na ten temat lub doświadcznie?

I jeszcze pytanko czy estetiq nr 33 to czerń? Bo nie jestem pewna.
Ja mieszam lakiery w opakowaniach na żel - 5 ml - dokupiłam z lakierami, ale proponuję wymieszać jedynie na kilka aplikacji, ponieważ taki lakier po odkręceniu opakowania (na czas malowania) na pewno szybciej będzie się starzał ( przez światło ) ja miałam wymieszany lakier na 5-6 malowań i wszystko było z nim ok , utrzymywał się normalnie około dwóch tygodni
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:48   #3048
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ja mieszam lakiery w opakowaniach na żel - 5 ml - dokupiłam z lakierami, ale proponuję wymieszać jedynie na kilka aplikacji, ponieważ taki lakier po odkręceniu opakowania (na czas malowania) na pewno szybciej będzie się starzał ( przez światło ) ja miałam wymieszany lakier na 5-6 malowań i wszystko było z nim ok , utrzymywał się normalnie około dwóch tygodni
Dokładnie o to mi chodziło i dokładnie takie same mam pudełeczka. Dzis będę mieszała, może cos fajnego mi z tego wyjdzie.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:08   #3049
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Udało się zrobić pazurki między karmieniami
Zauwazylam ze lepiej mi się lakier nakłada na baze Gelish przetarta suchym wacikiem a wy jak robicie ?
Czy wy nakładacie jej super cieniutko ?czy nie az tak bardzo?
ja mam kilka lakierów tanich, co trzeba je piłować. Jak chce któregoś użyć to nakładam dwie cienkie warstwy bazy gelish i wtedy schodzą normalnie. Bazy nie przecieram.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 12:14   #3050
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
też bardzo lubie Estetiq, choć używam hybryd od niedawna pytałam pana w sklepie o mniejsze pojemności, powiedział, że przymierzali się do produkcji buteleczek 5 ml, ale że chcieli zostać wierni szklanym buteleczką to okazało się, że to nieopłacalne zaśmiał się że jeszcze musieli by hute szkła mieć. Gdyby im delikatnie zasugerować plastikowe butelki to może by sie dało coś załatwić
5ml buteleczka, było by super szczególnie dla takich osób jak ja co robią tylko sobie manicure hybrydowy. Choć kolor na pazurkach zmieniam co tydzień, to i tak nigdy nie będę wstanie zużyć wszystkich lakierów do końca. Musiały by mieć z 5 letnią datę ważności

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma sensu kupować matującego topu hybrydowego. Ostatnio kupiłam w rosspanie top matujący firmy Lovely, nałożyłam na hybrydę i jest fantastyczny trwały matujący efekt. Polecam.
Osobno samego matowego Topu, myśle ze tez by sie nie opłacało
Ale tu mam cały zestawik, gdzie baza i zwykły top są mi niezbędne (bo stare sie powoli kończą) a matowy top to już taki miły dodatek
Jesze w tym tygodniu zamówie. Paczka przyjdzie pewnie gdzieś w połowie marca, za ten czas pazurki mi trochę urosną (bo obciełam na mega kurtko, by troszkę odżyły) to się pochwale efektami
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:15   #3051
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
5ml buteleczka, było by super szczególnie dla takich osób jak ja co robią tylko sobie manicure hybrydowy. Choć kolor na pazurkach zmieniam co tydzień, to i tak nigdy nie będę wstanie zużyć wszystkich lakierów do końca. Musiały by mieć z 5 letnią datę ważności
Może kiedyś wyjdą z taką propozycją do klientów zwłaszcza, że właśnie ich hybrydy kupują osoby raczej do użytku domowego Pewnie sama i bym się skusiła na kilka kolorków a tak ostatnio zamówiłam 10x5ml tiftona i mam kilka 15ml więc przypuszczam, że szybko nic nie zamówię
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:22   #3052
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

KissLexi, kiedy pokażesz żółtą limonkę na paznokciach? Jestem strasznie ciekawa jej
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:32   #3053
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe

Odnośnie matowego topu. dziewczyny pisały, że bazę cz nałożona zamiast topu działa jak top matujący. Sprawdziłam działa. Ja używałam zwykłego topu matującego i też efekt był zadawalający. Zgadzam się, że kupowanie matującego topu hybrydowego nie ma sensu - przynajmniej na użytek domowy
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 14:11   #3054
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wzornik uzupełniony, lakiery przysłali następnego dnia po zakupie, dzisiaj pomalowałam i wstawiam , malowałam dwa razy i mimo jasnych odcieni pokryły dobrze, a i może to ważne , pędzelki w lakierach jakie ostatnio kupowałam są szerokie, jedynie w dwóch pierwszych lakierach ( kupowanych kilka miesięcy temu )miałam wąskie, pozostałe lakiery mają szeroki pędzelek.
CZ
60 cudowna - czerwono-koralowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe sloneczko.jpg (37,6 KB, 655 załadowań)
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 14:54   #3055
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Bożena, dostałam właśnie mejla, że towar z Biokur został wysłany, jeśli wysłał mi tylko jeden lakier, to się pochlastam. Mi chodziło o zwrot całej gotówki. Zaraz piszę mejla do tego gościa.


Edit. Co za gość.
Napisałam, że chyba źle się zrozumieliśmy, bo chciałam zwrot całej kasy. Odpisał mi, że rzeczywiście, źle się zrozumieliśmy, w paczce są pieniądze za jeden lakier. I na końcu dopisał "POZDR". To już nie pierwszy raz mnie tak pozdrawia. Cóż za profesjonalne podejście do klienta, czapki z głów. Następnym razem chyba dopłacę te 4 zł do lakierów na innej stronie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2014-02-28 o 15:03
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 15:00   #3056
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
KissLexi, kiedy pokażesz żółtą limonkę na paznokciach? Jestem strasznie ciekawa jej
Kochana jak zapuszcze paznokcie. Bo teraz są mega krótkie wiec ich nawet nie maluje, tylko kuruje odżywkami
Nie powiem żeby metoda hybrydowe zniszczyła mi paznokcie, co to to nie! Ale daje im sobie teraz troszku odetchnąć (bo w okresie wiosenn0-letnim, napewno takiej okazji nie bedzie) . A uwież mi, ze sama już doczekać się nie mogę kiedy pastele i neony pójdą w ruch
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:46   #3057
misiumisiu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny mam pytanie. używała któraś z was tych żeli http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/pl/p/Zel-kolor...-5g-NR166/2110 ? jak z jakością? powiedzcie mi jeszcze, czy mogę te żele łączyć z hybrydami? czy nie za bardzo? albo może macie wypróbowane podobne do tych?
misiumisiu1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:51   #3058
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
udało się
Śliczne! A sukienki kobaltowe też zacne, szczególnie z taką zawartością
No dobra, to nie o taki kolor mi chodziło, ale ogólnie niebieski lubię. Nawet sobie zanabyłam Shellac Blue Rapture, przekonana, że to będzie dżinsowy blue taki, a okazał się być morski, wpadający lekko w zieleń. Na żadnym zdjęciu tego nie było widać
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:01   #3059
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Bożena, dostałam właśnie mejla, że towar z Biokur został wysłany, jeśli wysłał mi tylko jeden lakier, to się pochlastam. Mi chodziło o zwrot całej gotówki. Zaraz piszę mejla do tego gościa.


Edit. Co za gość.
Napisałam, że chyba źle się zrozumieliśmy, bo chciałam zwrot całej kasy. Odpisał mi, że rzeczywiście, źle się zrozumieliśmy, w paczce są pieniądze za jeden lakier. I na końcu dopisał "POZDR". To już nie pierwszy raz mnie tak pozdrawia. Cóż za profesjonalne podejście do klienta, czapki z głów. Następnym razem chyba dopłacę te 4 zł do lakierów na innej stronie.
A ja myślałam tam własnie zamawiać
Przecież Ty nie jesteś jego koleżanką, trochę kultury, szacunku!
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:04   #3060
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny jak z tym gelishem?ma czy nie ma bloker uv?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.