Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 21:15   #2071
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nadka23 Pokaż wiadomość
jako początkująca poddaję się waszej specjalistycznej ocenie nie jestem kosmetyczką, a do tej pory miałam do czynienia tylko z lakierami - ale jestem otwarta na pełną krytykę. Poniżej zdjęcia moich - jedne z pierwszych.
Pazurki przedłużane hardem kolorki 050 i 017 przy czym 050 kryje strasznie słabo...
Malowanie super jak chodzi o przedłuzenie to ciężko ocenić nie mając zdjęcia z profilu
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:22   #2072
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Spalila mi sie jedna zarowka w lampie raz ja uzylam! Chyba felerna byla. Jutro mialam pazury siostrze robic a nie mam jak tego wymienic. Czy trzy dadza rade utwardzic? Czy lepiej odpuscic w takim przypadku zabawe hybrydami? No i gdzie ja takie ustrojstwo mam kupic?
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:33   #2073
nadka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Copycat dziękuję jutro wstawię fotkę z profilu chciałabym robić pazurki i innym (lubię to, a sytuacja życiowa trochę mnie zmusza do dodatkowego dochodu), ale im bardziej się zagłębiam, tym bardziej się załamuje ile jeszcze przede mną więc wasze opinie dla mnie baaardzo dużo znaczą i napiszcie mi proszę ile Wam schodzi robienie pazurków bo coś mi sie zdaje, że przeginam z czasem
nadka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:34   #2074
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Spalila mi sie jedna zarowka w lampie raz ja uzylam! Chyba felerna byla. Jutro mialam pazury siostrze robic a nie mam jak tego wymienic. Czy trzy dadza rade utwardzic? Czy lepiej odpuscic w takim przypadku zabawe hybrydami? No i gdzie ja takie ustrojstwo mam kupic?
Też miałam taką sytuację, a akurat miałam umówioną dziewczynę na paznokcie. Zrobiłam jej normalnie, tylko na wszelki wypadek utwardzałam 4 min zamiast 2 min (chociaż po 2 min i tak były utwardzone, ale że była u mnie po raz pierwszy nie chciałam by coś się szybko przez to popsuło ;p )
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 21:40   #2075
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Super. Bardzo dziekuje za odpowiedz teraz pozostaje mi zrobic gdzies zapas zarowek.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 22:24   #2076
Laila06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nadka23 Pokaż wiadomość
jako początkująca poddaję się waszej specjalistycznej ocenie nie jestem kosmetyczką, a do tej pory miałam do czynienia tylko z lakierami - ale jestem otwarta na pełną krytykę. Poniżej zdjęcia moich - jedne z pierwszych.
Pazurki przedłużane hardem kolorki 050 i 017 przy czym 050 kryje strasznie słabo...
50 to kolor transparentny jak parę innych z symbolem TR
Laila06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 06:29   #2077
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

zrobię mały offtop dot. alle i olx. Jak pisze Roses-all ma chore prowizje a jakość obsługi klienta mają coraz gorszą. Co do weryfikacji użtkowników to też nie jest tak kolorowo. Kiedyś koleś naciął (zwykły oszust) na kilku aukcjach chyba ze 100 osób ( w tym moją skromną osobę) to mu tylko konto zawiesili! takie jest wsparcie z ich strony. A ponieważ transakcja była na 50zł to nikomu się nie będzie chciało latać na policję i bujać z tematem a i tak nie wiadomo czy będzie wszczęcie postępowania (a tylko takie zaświadczenie gwarantuje nam zwrot pieniędzy z all). Jesli sprzedaję coś drobnego to też na olx. Allegro używam teraz sporadycznie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 06:46   #2078
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Oprocz tego ze uzylam harda, mam mani na bazie semilac. Poki co trzyma mur beton.

Allegro ma kiepski program ochrony kupujacych. Tez juz sie wycofuje z ich uslug.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 06:51   #2079
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

bo prawda jest taka że jako kupującego bardziej szanuje Cię Chińczyk u którego kupisz za dwa dolary niż Polak u którego kupisz za parę stówek
co do harda- to chyba lepiej nie ryzykowac i nie dawać go na podpiłowany stary kolor tylko zdjąć mani do zera i położyć na bazę i dopiero przy ewentualnej następnej odnowie spiłowac tylko do harda ?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:23   #2080
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zrobię mały offtop dot. alle i olx. Jak pisze Roses-all ma chore prowizje a jakość obsługi klienta mają coraz gorszą. Co do weryfikacji użtkowników to też nie jest tak kolorowo. Kiedyś koleś naciął (zwykły oszust) na kilku aukcjach chyba ze 100 osób ( w tym moją skromną osobę) to mu tylko konto zawiesili! takie jest wsparcie z ich strony. A ponieważ transakcja była na 50zł to nikomu się nie będzie chciało latać na policję i bujać z tematem a i tak nie wiadomo czy będzie wszczęcie postępowania (a tylko takie zaświadczenie gwarantuje nam zwrot pieniędzy z all). Jesli sprzedaję coś drobnego to też na olx. Allegro używam teraz sporadycznie.
Niestety, z doświadczenia wiem, że nawet po zgłoszeniu na policje ciężko jest cokolwiek wywalczyć ;/

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co do harda- to chyba lepiej nie ryzykowac i nie dawać go na podpiłowany stary kolor tylko zdjąć mani do zera i położyć na bazę i dopiero przy ewentualnej następnej odnowie spiłowac tylko do harda ?
Dzisiaj własnie zamierzam tak zrobić, tzn podpiłować stary kolor, na to hard i nowy kolor zobaczymy czy da rade
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 07:37   #2081
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dać pewnie da tylko że jak pod hardem będą jeszcze jakieś inne warstwy to czy toto się później ściągnie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 07:39   #2082
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja tak za każdym razem odnawiam kłade hard na spiłowane mani, nie ma różnicy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:29   #2083
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no to tez tak spróbuję hard bez bazy już of course?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:33   #2084
Magdalenx
Przyczajenie
 
Avatar Magdalenx
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cześć Wam,
Od niedawna wykonuję sobie mani hybrydowe lakierami Semilac i jestem nimi zachwycona, na moich paznokciach utrzymują się naprawdę długo. Obecnie na paznokciach mam lakier o nazwie 'Biscuit', co sądzicie o moim mani? Moje paznokcie nie wyglądają za dobrze, ale niestety jest to wina tego, że nie rosną prosto.

DSC04092.jpg

DSC04086.jpg

DSC04084.jpg

DSC04075.jpg

Zapomniałam o położeniu oliwki przed zrobieniem zdjęć ;/
__________________
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga, znajdziecie tam makijaże, mani hybrydowe, recenzje kosmetyków kolorowych itp.
-> www.makeupmagdalena.blogspot.com <-
Magdalenx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:42   #2085
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ładnie, starannie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:23   #2086
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
no to tez tak spróbuję hard bez bazy już of course?
bez bazy
Cytat:
Napisane przez Magdalenx Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
Od niedawna wykonuję sobie mani hybrydowe lakierami Semilac i jestem nimi zachwycona, na moich paznokciach utrzymują się naprawdę długo. Obecnie na paznokciach mam lakier o nazwie 'Biscuit', co sądzicie o moim mani? Moje paznokcie nie wyglądają za dobrze, ale niestety jest to wina tego, że nie rosną prosto.

Zapomniałam o położeniu oliwki przed zrobieniem zdjęć ;/
paznokcie bardzo ładne chyba je na fb widziałam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:03   #2087
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdalenx Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
Od niedawna wykonuję sobie mani hybrydowe lakierami Semilac i jestem nimi zachwycona, na moich paznokciach utrzymują się naprawdę długo. Obecnie na paznokciach mam lakier o nazwie 'Biscuit', co sądzicie o moim mani? Moje paznokcie nie wyglądają za dobrze, ale niestety jest to wina tego, że nie rosną prosto.

Zapomniałam o położeniu oliwki przed zrobieniem zdjęć ;/
Ładnie, też widziałam na fb szkoda że ten kolor nie wyglada w rzeczywistości tak jak na tym zdjęciu

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Niestety, z doświadczenia wiem, że nawet po zgłoszeniu na policje ciężko jest cokolwiek wywalczyć ;/
Miałam kiedyś taką sytuację że byłam zmuszona zgłosić sprawę na policję, od allegro dostałam zwrot połowy kosztów ponieważ dostałam towar ale uszkodzony ( telefon nie nadawał się do użytku), później dzięki policji sprzedający zwrócił mi pieniądze, a rekompensatę w takim wypadku trzeba zwrócić dla allegro...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Któraś z dziewczyn miała problem z trwałością hybryd, może wina jest w lampie? Gdy ja zaczynałam też hybrydy nie trzymały się za dobrze, różnie to było, gdy zaczęły mi "padać" żarówki i wymieniłam na nowe od razu trwałość się polepszyła. Żarówki które były w lampie przy zakupie były po prostu słabe, albo już zużyte i nie utwardzały dobrze.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 19:51   #2088
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny przyglądacie się czasem panokciom z bardzo bliska ? :P
Ja mam w tej chwili jasny róż semilac (baza i top też semilac) jakiś tydzień i widze że top się jakby przybrudził. Nie widać tego z daleka. Ale jak popatrzę pod różnymi kątami to widze jakby takie lekko szarawe, zakurzone miejsca, jakby brud wszedł mi w ten top . Próbowałam czyścić cleanerem i zmywaczem bezacetonowym ale nic to nie daje.
Macie tak też przy jasnych paznokciach czy może to wina zbyt słabej lampy i top źle się utwardził a przez to łapie mi jakiś kurz ? Przez pierwsze kilka dni nie było nic takiego .
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:01   #2089
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

przyznam szczerze że jeszcze nigdy czegoś takiego nie zauważyłam na swoich paznokciach
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 20:23   #2090
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

znowu męczę, ale nie mogę odpuścić z tymi Semilacami, takie piękne kolory mają, tak błyszczą

pomalowałam paznokcie we wtorek w nocy... starałam się kłaść jak najcieńszą warstwę bazy, i o ile na lewej ręce jestem pewna że było cieniutko, tak na prawej nie do końca bo już było późno i się spieszyłam... no i dzisiaj zauważyłam, że na jednym paznokciu hybryda tak jakby odstaje, odchodzi od paznokcia za gruba warstwę bazy, lakieru? używałam bazy Semilac i topu Shellac... może lepiej kupić top Semilac? pomóżcie nie chce pozbywać się Semilaców w porównaniu z Wami mam ich niewiele bo tylko 7, ale są takie piękneee
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:28   #2091
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
znowu męczę, ale nie mogę odpuścić z tymi Semilacami, takie piękne kolory mają, tak błyszczą

pomalowałam paznokcie we wtorek w nocy... starałam się kłaść jak najcieńszą warstwę bazy, i o ile na lewej ręce jestem pewna że było cieniutko, tak na prawej nie do końca bo już było późno i się spieszyłam... no i dzisiaj zauważyłam, że na jednym paznokciu hybryda tak jakby odstaje, odchodzi od paznokcia za gruba warstwę bazy, lakieru? używałam bazy Semilac i topu Shellac... może lepiej kupić top Semilac? pomóżcie nie chce pozbywać się Semilaców w porównaniu z Wami mam ich niewiele bo tylko 7, ale są takie piękneee
...
jestem pewna,że to nie wina Semilaków,tylko błędów w aplikacji, przygotowaniu paznokci przed hybrydą lub lampy-nie wiem jaką masz...Semilaki dobrze założone są najtrwlszymi hybrydami z jakimi miałam do czynienia.... ale swoją drogą zmiana topu to też dobry pomysł....a co do bazy,ja nie daje cienko w porównaniu z dziewczynami to wychodzi,że nawet grubo nie wpływa to na trwałość hybryd moim zdaniem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2015-02-26 o 20:29
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:38   #2092
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jestem pewna,że to nie wina Semilaków,tylko błędów w aplikacji, przygotowaniu paznokci przed hybrydą lub lampy-nie wiem jaką masz...Semilaki dobrze założone są najtrwlszymi hybrydami z jakimi miałam do czynienia.... ale swoją drogą zmiana topu to też dobry pomysł.
Zawsze staram się dobrze oczyścić i zmatowić płytkę... lampę mam 36wat (4 żarówki po 9wat)

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a co do bazy,ja nie daje cienko w porównaniu z dziewczynami to wychodzi,że nawet grubo nie wpływa to na trwałość hybryd moim zdaniem.


to może jednak za cienką warstwę dałam
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:38   #2093
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
znowu męczę, ale nie mogę odpuścić z tymi Semilacami, takie piękne kolory mają, tak błyszczą

pomalowałam paznokcie we wtorek w nocy... starałam się kłaść jak najcieńszą warstwę bazy, i o ile na lewej ręce jestem pewna że było cieniutko, tak na prawej nie do końca bo już było późno i się spieszyłam... no i dzisiaj zauważyłam, że na jednym paznokciu hybryda tak jakby odstaje, odchodzi od paznokcia za gruba warstwę bazy, lakieru? używałam bazy Semilac i topu Shellac... może lepiej kupić top Semilac? pomóżcie nie chce pozbywać się Semilaców w porównaniu z Wami mam ich niewiele bo tylko 7, ale są takie piękneee

Też we wtorek robiłam mani Semilacami (top z Semilca) i jak narazie trzyma się wszystko b.dobrze.Albo niestarannie zaaplikowalaś bazę ,albo nie zabezpieczyłas wolnego brzegu paznokcie(jesli odstaje lakier z wolnego brzegu) ,albo to wina topu z Shellaca.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:50   #2094
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Też we wtorek robiłam mani Semilacami (top z Semilca) i jak narazie trzyma się wszystko b.dobrze.Albo niestarannie zaaplikowalaś bazę ,albo nie zabezpieczyłas wolnego brzegu paznokcie(jesli odstaje lakier z wolnego brzegu) ,albo to wina topu z Shellaca.
Poczytałam ten blog http://freewolnosc.blogspot.com/2014...-manicure.html i już wiem,że nie zabezpieczyłam wolnego brzegu hybrydy robię od niedawna i nie wiedziałam, że tak trzeba powiedzcie proszę czy tym lakierem należy pomalować aż pod paznokciem? bo ciężko mi to pojąć
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:25   #2095
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny chciałam wam napisać że zamawiałam wczoraj w Sabince lakiery i nawet 7ml Pani policzyła po 22,80 Tylko jeden chodliwy Pink doll po 25 zł dopiero dziś jak paczuszka przyszła zauwazyłam że te bardziej popularne przyszly w większej pojemności, nic tylko się cieszyć
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:27   #2096
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A może zamiast wyszukiwać i czytać tysiące stron w internecie na temat hybryd lepiej przejść się kilka razy do kosmetyczki i podpatrzeć jak ona robi? ;p miałam ostatnio taki przypadek, klientka kilka razy była u mnie na hybrydach podpatrzyła podpytała a teraz zakupiła sama zestaw i ogłasza się na fb i zaprasza do siebie na hybrydy... co myślicie o takim sposobie? ....
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:31   #2097
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
A może zamiast wyszukiwać i czytać tysiące stron w internecie na temat hybryd lepiej przejść się kilka razy do kosmetyczki i podpatrzeć jak ona robi? ;p miałam ostatnio taki przypadek, klientka kilka razy była u mnie na hybrydach podpatrzyła podpytała a teraz zakupiła sama zestaw i ogłasza się na fb i zaprasza do siebie na hybrydy... co myślicie o takim sposobie? ....
byłam u kosmetyczki,ale wtedy jeszcze nie myślałam o samodzielnej hybrydzie i wolałam gadać niż obserwować a teraz szkoda mi tych 50 zł na wizytę
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:55   #2098
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
byłam u kosmetyczki,ale wtedy jeszcze nie myślałam o samodzielnej hybrydzie i wolałam gadać niż obserwować a teraz szkoda mi tych 50 zł na wizytę
ja szczerze mówiąc trochę się zdenerwowałam jak zobaczyłam te ogłoszenia, bo ta podglądaczka to znajoma, i myślę że przychodząc do mnie już planowała coś

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
byłam u kosmetyczki,ale wtedy jeszcze nie myślałam o samodzielnej hybrydzie i wolałam gadać niż obserwować a teraz szkoda mi tych 50 zł na wizytę
no i ja oczywiście nie popieram takich zachowań
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:58   #2099
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
ja szczerze mówiąc trochę się zdenerwowałam jak zobaczyłam te ogłoszenia, bo ta podglądaczka to znajoma, i myślę że przychodząc do mnie już planowała coś

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



no i ja oczywiście nie popieram takich zachowań
pewnie tak

ja w życiu nie podjęłabym się robienia komuś manicure sama się umęczę jak głupia przy tym, a jeszcze jakbym komuś miała robić... nie nie nigdy
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:01   #2100
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyglądacie się czasem panokciom z bardzo bliska ? :P
Ja mam w tej chwili jasny róż semilac (baza i top też semilac) jakiś tydzień i widze że top się jakby przybrudził.
Ja mam często przybrudzone pazury bo rąk nie oszczędzam. Ale wystarczy je przetrzeć miękką szmatką i są jak lustro, nic się w top nie wżera

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
A może zamiast wyszukiwać i czytać tysiące stron w internecie na temat hybryd lepiej przejść się kilka razy do kosmetyczki i podpatrzeć jak ona robi? ;p miałam ostatnio taki przypadek, klientka kilka razy była u mnie na hybrydach podpatrzyła podpytała a teraz zakupiła sama zestaw i ogłasza się na fb i zaprasza do siebie na hybrydy... co myślicie o takim sposobie? ....
Każdy zdobywa wiedzę jak mu wygodniej Ja wolałam poczytać a kasę wydać na zestaw startowy Ale też nie uważam, że zapytanie kosmetyczki i na podstawie tej wiedzy działanie to jakaś zbrodnia jeśli kosmetyczka chętnie opowiada
Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
ja szczerze mówiąc trochę się zdenerwowałam jak zobaczyłam te ogłoszenia, bo ta podglądaczka to znajoma, i myślę że przychodząc do mnie już planowała coś
Myślę, że jakby planowała to nie przychodziłaby do Ciebie kilka razy Nie zrozum mnie źle ale położenie hybrydy to żadna filozofia i zrobić to może każdy. Ja nigdy nie malowałam paznokci do czasu jak odkryłam hybrydy. I zobaczyłam ogłoszenie na forum, umówiłam się na malowanie i stwierdziłam, że nie ma co tracić kasy, sama sobie pomaluję Z zerowym doświadczeniem a po obejrzeniu kilku filmików na yt położyłam lakier bez zakłóceń i na 2 tygodnie. Także o jakieś wielkie planowania, spiski itp. bym nie podejrzewała Była, zobaczyła, że to proste, można zarobić i kupiła zestaw.

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!

Edytowane przez Puntodivista
Czas edycji: 2015-02-26 o 22:08
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.