Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 13:44   #4321
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

karola no czemu ? nie denerwuj się.
Może z gratulacjami rzeczywiście przesadziłam i lepiej nie zapeszać ale kreska jest widoczna! tym bardziej, że nie robiłaś rano tylko później i to w dodatku po kawie..myślę że po 10 minutach jest ok, jakby było po pół h czy coś to mógłby byc błąd.. u mnie na testach raz w instrukcji jest że po 5 min a innym że po 10 (a to takie same testy), także chyba aż tak wielkiego znaczenia to nie ma
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:14   #4322
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Taa...
Ja jutro..
Testuje codziennie, także dzień jak codzień
Dziewczyny,
Ja mam już dość:-(
Test w przepisowych 5 minutach był biały jak papier a teraz wyraźna kreska.
No ale wyraźnie piszą żeby nie odczytywać testu po 10 minutach...


Wyraźna tak sobie na zdjęciu, no ale kurde coś jest, czy ja mam zwidy???
Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Żadnych odczuć Paulinka, głowa mnie trochę pobolewala ostatnio no i dziwne, ze mam dzisiaj 13 dzień po owulacji a moja szyjka nadal twarda.

A test nazywa się sensatest, normalna czulosc 25.

Zalaczam jeszcze w innym świetle, co myślicie...?
ja widze kreche! krecha jak talala moim skromnym zdaniem jak ci wychodzi taki test 25 czulosc to juz mozna sie cieszyc, oczywiscie jutro z rana mozesz jeszcze potwierdzic ale jest dobrze
a czy 5 czy 10 minut to bzdura ja zawsze trzymalam swoje negtywne testy nawet caly dzien i nic mi tam sie nie pojawilo a na objawy przyjdzie pora w swoim czasie tak wiec jutro z rana a pojutrze czy tam w poniedzialek beta
ha i jeszcze smiesz twierdzic ze dzien jak codzien

no czyli 2 kreski z 8 juz widzimy teraz kto nastepny ??

a ze mna albo cos nie tak albo poprawily mi sie te owulacje, dzisiaj sie ze mnie az "polalo" jestem juz we wro zaraz tz wraca i go zmolestuje
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:27   #4323
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dragusia,
Dzięki skarbie...ale ja i tak nie wierzę...
Jak @ naprawdę nie przyjdzie to w poniedziałek zamiast kliniki będzie przychodnia i beta.

No jak się leje to współczuje Twojemu TŻ-owi

Jeśli się udało...to nie tak to sobie wyobrażałam
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 14:36   #4324
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Dragusia,
Dzięki skarbie...ale ja i tak nie wierzę...
Jak @ naprawdę nie przyjdzie to w poniedziałek zamiast kliniki będzie przychodnia i beta.

No jak się leje to współczuje Twojemu TŻ-owi

Jeśli się udało...to nie tak to sobie wyobrażałam
najlepiej zrob test z porannego moczu i wszystko się wyjaśni trzymam kciuki
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:03   #4325
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Taa...
Ja jutro..
Testuje codziennie, także dzień jak codzień
Dziewczyny,
Ja mam już dość:-(
Test w przepisowych 5 minutach był biały jak papier a teraz wyraźna kreska.
No ale wyraźnie piszą żeby nie odczytywać testu po 10 minutach...


Wyraźna tak sobie na zdjęciu, no ale kurde coś jest, czy ja mam zwidy???
GRATULUJE! JEST KRECHA! TESTY NA CIĄŻĘ NIE KŁAMIĄ, CO NAJWYŻEJ MOŻE WYJŚĆ NEGATYW A JEST CIĄŻA, ALE POZYTYW TO TYLKO CIĄŻA!!!! przecież to dopiero Twój spodziewany termin @, test nie jest najniższej czułości, ma prawo wyjsć po kilku minutach i słaba krecha, ale ten test który wkleiłaś za 2 razem jest pozytywny, jak w morde strzelił teraz na bete

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
a to moje tempki, owu mogla juz być?
37,2
37,2
37,2
37,2
37,2
37,2
37,2
37,2
37,1 -9dc
37,1
37,2
36,9-12dc
37,3-13dc test owu-
37,3- test owu-
37,4-test owu-
37,3-16 dc test owu-
37,3-test owu-
37,7!! 18dc dzisiaj

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

hmm jeśli mogłoby tak być że 12 dc była owu to nawet jeśli 2 faza byłaby cudownie długa na 13-14 dni to ten cykl byłby 25-27dniowy, dziwne...
Jeśli była owu to w 12 dniu cyklu a patrząc na tempki była teraz nam pozostaje tylko czekać

"Nam" bo...pękł mi pęcherzyk!!! byłam dziś sprawdzić czuje się dowartościowana bo inaczej to by mnie czekała w następnym cyklu laparoskopia, a jednak podwójna dawka pregnylu zadziałała ale ciiiiiiiii nie zapeszam (ale po cichu mam banana)

No i zobaczcie, podejrzewam że pękł mi z środy na czwartek, myślę że w nocy. W czwartek tempka wzrosła do 37, a dziś 36,8 i już taka załamana szłam do gina że nic z tego a tu pękł jeszcze troche było płynu w zatoce douglasa, mam brać luteine 2x1 codziennie i koniec przyszłego tygodnia zbadać progesteron.

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Żadnych odczuć Paulinka, głowa mnie trochę pobolewala ostatnio no i dziwne, ze mam dzisiaj 13 dzień po owulacji a moja szyjka nadal twarda. Moja faza lutealna trwa zwykle 12 dni i zazwyczaj od 11, szyjka się otwiera i rozpulchnia..a dzisiaj 13 i szyjka dalej twarda i zamknięta.
Oprócz tego nic, żadnych zachcianek, boleści, mdłości.
W sumie naprawdę na ta @ czekam bo miałam w pierwszym dniu cyklu dzwonić do tej kliniki i się umówić na badania.

A test nazywa się sensatest, normalna czulosc 25.

Zalaczam jeszcze w innym świetle, co myślicie...?
Nic już nie będziesz robić, żadnych badań ani klinik, JESTEŚ W CIĄŻY Bardzo się cieszę wreszcie się coś tu u nas posypało, oby tak dalej

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja widze kreche! krecha jak talala moim skromnym zdaniem jak ci wychodzi taki test 25 czulosc to juz mozna sie cieszyc, oczywiscie jutro z rana mozesz jeszcze potwierdzic ale jest dobrze
a czy 5 czy 10 minut to bzdura ja zawsze trzymalam swoje negtywne testy nawet caly dzien i nic mi tam sie nie pojawilo a na objawy przyjdzie pora w swoim czasie tak wiec jutro z rana a pojutrze czy tam w poniedzialek beta
ha i jeszcze smiesz twierdzic ze dzien jak codzien

no czyli 2 kreski z 8 juz widzimy teraz kto nastepny ??

a ze mna albo cos nie tak albo poprawily mi sie te owulacje, dzisiaj sie ze mnie az "polalo" jestem juz we wro zaraz tz wraca i go zmolestuje
To do roboty! molestuj dziś jutro i po jutrze

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Dragusia,
Dzięki skarbie...ale ja i tak nie wierzę...
Jak @ naprawdę nie przyjdzie to w poniedziałek zamiast kliniki będzie przychodnia i beta.

No jak się leje to współczuje Twojemu TŻ-owi

Jeśli się udało...to nie tak to sobie wyobrażałam
Jak to nie wyobrażałaś? a co jest nie tak?
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM

Edytowane przez iguana333
Czas edycji: 2012-03-02 o 14:58
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:25   #4326
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Iguanka,
Coś jest z tym pękaniem- mój gin mówił ze ostatnio jednego dnia zaaplikowal 3 dziewczynom pregnyl i miał 100% skutecznosc
Po kilku tygodniach potwierdził trzy ciaze
I Tobie tez to grozi

A z tymi moimi wrażeniami to chodzi mi o to, że cykl był jak każdy inny (jedynie lubrykant uzywalam, to było inne). No i niby pamietam ze z synkiem miałam takie lekkie bóle okresowe ale @ nie przyszła, no i teraz tez mnie zaczyna ciągnąć na dole...
Oj jakoś się nie mogę wysłowić o mi chodzi

Edytowane przez karolamankowa
Czas edycji: 2012-03-02 o 15:26 Powód: Poprawka
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:44   #4327
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Iguanka,
Coś jest z tym pękaniem- mój gin mówił ze ostatnio jednego dnia zaaplikowal 3 dziewczynom pregnyl i miał 100% skutecznosc
Po kilku tygodniach potwierdził trzy ciaze
I Tobie tez to grozi

A z tymi moimi wrażeniami to chodzi mi o to, że cykl był jak każdy inny (jedynie lubrykant uzywalam, to było inne). No i niby pamietam ze z synkiem miałam takie lekkie bóle okresowe ale @ nie przyszła, no i teraz tez mnie zaczyna ciągnąć na dole...
Oj jakoś się nie mogę wysłowić o mi chodzi
Mam nadzieje że mi też to grozi
Już myślałam że jesteś niezadowolona:P wiadomo że to jeszcze nic pewnego ale po cichu gratuluje i wierze że to to

A co tu znowu tak cicho?
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 19:00   #4328
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Dragusia,
Dzięki skarbie...ale ja i tak nie wierzę...
Jak @ naprawdę nie przyjdzie to w poniedziałek zamiast kliniki będzie przychodnia i beta.

No jak się leje to współczuje Twojemu TŻ-owi

Jeśli się udało...to nie tak to sobie wyobrażałam
a jak kochana? o klinice zapominamy i idziemy na bete a potem do gina i dbamy o siebie przepraszam o WAS
Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
"Nam" bo...pękł mi pęcherzyk!!! byłam dziś sprawdzić czuje się dowartościowana bo inaczej to by mnie czekała w następnym cyklu laparoskopia, a jednak podwójna dawka pregnylu zadziałała ale ciiiiiiiii nie zapeszam (ale po cichu mam banana)

To do roboty! molestuj dziś jutro i po jutrze
no to pracujcie teraz ostro hehe moj juz raz zmolestowany jeszcze wieczorem i jutroiag dalszy
Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
A z tymi moimi wrażeniami to chodzi mi o to, że cykl był jak każdy inny (jedynie lubrykant uzywalam, to było inne). No i niby pamietam ze z synkiem miałam takie lekkie bóle okresowe ale @ nie przyszła, no i teraz tez mnie zaczyna ciągnąć na dole...
Oj jakoś się nie mogę wysłowić o mi chodzi
cykl jak cykl wazne potem, a pamietaj że kazda ciaza jest inna i nie musi takich objawow dawac jak z synkiem

ide na na dobre i na zle
__________________


Edytowane przez Dragusia88
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:01
Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:02   #4329
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

no ja też myśle że skoro test wyszedł + to karoli się udało

Iguanka gratki pęcherzyka.. ja co do swojej owulacji pewna nie jestem...

a ja byłam u gina, miałam same wyniki odebrać ale jakoś dziwnie nikogo już o 17 nie było w kolejce i mnie normalnie przyjął.

TSH spadlo 2,92 [norma do 5,5] ostatnio 2miesiące temu było 3,37
prolaktyna idealna 7,1 [norma do 29]
pytałam też o testosteron czy 2,88 to jest dobry wynik to powiedział że tak bo z testosteronu produkuje się estrogen (?!) i ważny jest dla popędu płciowego więc jeśli jest w normie do 4 to jest ok

chciał mi zwiększyć dawkę Euthyroxu z 25 na 50 ale powiedziałam, że lepiej nie, tak jest ok w końcu zaczyna spadać a z tarczycą to kwestia czasu zanim sie ureguluje więc jeszcze z 4 miesiące i może spadnie do 2..nie ma co przyspieszać a takto bym jeszcze w nadczynność wpadła a po co. Więc dał mi recepte na jod (jodix czy jakoś tak)
No i na koniec wizyty powiedział, że ma nadzieję, że następnym razem spotkamy sie już jak będę w ciąży, i pytam go czy od razu mam przyjść a on na to żeby tak z tydzień po teście odczekać..aha i wtedy mam odstawić bromka, to mnie troche zmartwiło, bo wolałabym brać chociaż ćwiartke ale brać...żeby nie doszło do # .. a on mówi że w ciąży prolaktyna naturalnie rośnie..
i jeszcze mówił o tych witaminach, bo tam jest już 100% dawki dziennej jodu i sie pytam czy mam brać i to i to a on na to ,że w tych lekach to nie ma żadnego jodu że to , lipa jest z tymi witaminami... że zbadali ileś tam firm farmaceutycznych i podobno tylko kilka jest takich tych suplementów że skład jest rzeczywiście taki jak jest napisane na opakowaiu, a reszta to buble, jak sądzicie mówi prawde czy chce żeby kupować witaminy z Bodymaxu, bo ma z nimi umowe? nie wydaje mi sie żeby to lipa byla aż taka, bo po tych suplementach mam ładniejsze włosy i paznokcie (skrzyp tam jest) i nie mam już skurczów a przy braku magnezu miałam , mam szybszą owulację ( a tam są fitoestrogeny przecież) a mąż ma ładniejszą skórę (miał przetłuszczającą się skórę na plecach)..qrcze bo kiepsko by było jakby to lipa była tyle kasy na tabletki moje i tż (mamy z tej samej firmy Olimp Lab) Iguanka chyba też Tżtowi takie kupiła.. i teraz nie wiem czy je odstawić czy jak bo z 2 źródeł jod łykać też chyba nie jest wskazane..a gin to zbagatelizował. no nic ale ciesze się, że wyniki ok tak przeczuwałam że takie bedą
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:10
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:16   #4330
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

KAROLA KOCHANA GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!


Na 100% jesteś w ciąży!!! Dlaczego? Bo ja jakieś dwa tygodnie temu robiłam TEST na TAKIM SAMYM TEŚCIE ( identyko, różowy, jeszcze mam schowany!) i wyszła mi IDENTYCZNA KRESKA jak Twoja!!! Dlatego ciesz się, ciesz i ciesz! Ja również robiłam w dzień spodziewanej miesiączki i kreska była tak słaba ( może nawet odrobinę słabsza niż ta na zdjęciu) , że TŻ niby ją widział, ale niedowierzał... Kochana, żeby się upewnić to zrób jutro z rana drugi, jak na drugim wyjdzie ponownie lekka kreska, to na bank i nie ma siły... AHA i DODAM - również po 5 minutach test był biały jak w mordę strzelił, a później do 10 min na teście pojawiała się lekka kreseczka-także nie wierz w bzdury , że wynik po 10 jest nieważny... Ja przez rok czasu robiłam testy i każdy jeden był biały jak mleko, nic a nic, a przyszedł cykl, lekka kreska i jestem, to wszystko zależy od ilości hormonu No chyba Cię przekonałam, ciesz się! Ps. to że ciągnie na dole jak na @ to też objaw, bolało mnie prawie od owulacji przez 2 tygodnie... także wiesz


Hehe, w tym cyklu osttanim też sobie odpuściłam , bo poprostu psychicznie przygotowywałam się do kliniki, do drożności, tamtejszych lekarzy itp, no i co? nie ma żadnego badania w klinice, jest tylko wizyta kontrolna u gin na ciążę Jakoś dopiero teraz zaczynam w to wierzyć , że jak tak na serio się odpuści, nie myśli to poprostu się zaciąża... no dajcie spokój, rok czasu się staraliśmy, a tu nagle miesiąc rezygnacji, odpuszczenia, przygotowywania do kolejnego etapu leczenia, a tu taka niespodzianka. Dziewczyny, mówię wam, jeśli mnie się udało zobaczyć te 2 kreski to wam też się uda


A w ogóle to przymulona dziś byłam cały dzień, senna jak cholera, no i jakaś taka gruba się czuję:/ wczoraj lekka sprzeczka z TŻ, oczywiście z mojej winy i głupoty ;p , dopiero ta wiadomość od Karoli mnie rozweseliła


Kurcze, Dziewczyny dobrze nam idzie! wierzę, że niedługo wszystkim się tutaj uda, do roboty się brać ! Jest dobra passa, musi więc być dobrze, jedna za druga zaciąża! Ja trzymam kciukasy za pozostałe ( już 6 kreseczek tak?)



Dragusia, oj bierz się za chłopa hehe, zmolestuj go porządnie, żeby jutro nie miał siły wstać !
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:24
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:45   #4331
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dziewczyny,
Takie kochane jestescie

Normalnie słów brak.. Jakim wsparciem jestescie

Z tymi obawami to jest tak, ze wyobrażałam sobie ze jak zobaczę II to będę skakać po sufit. A ja kurcze nie wierze co się dzieje i ciagle myśle ze to jakiś błąd jest. Ze piersi bolą tylko trochę, ze ten brzuch boli (tak dziwnie z prawej strony), ze nie mam mdłości, zachcianek.
No i w sumie nikomu ( nawet TŻ) nie pokazalam tego testu, tylko Wam..
Jutro zrobię jeszcze jeden-jeden mi został.
Ale tak czy siak nawet jak to jakiś błąd, to jesteście kochane i wiem ze przytulicie mnie i jakoś dam radę.
Ale Wizazanka niezły to numer, ze ten sam test i tez po chwili...
Ja nie wiem dokładnie kiedy ta kreska wylazla, bo gdzieś 5 minut po zrobieniu oglądałam i wlozylam do szuflady w łazience. I dopiero jak wróciłam od lekarza z małym to coś robiłam w łazience to chciałam te wszystkie testy z tego miesiąca wyrzucić no bo termin@ jutro i zajrzalam... No i się lekko zdziwilam, choć tak jak pisałam cień cienia cienia był i na dwóch ostatnich testach ale byłam pewna ze to takie zaschniete miesjce, bo tamte były szarawe no ale ta kreska jest lekko różowa:-(
Uch się rozpisalam ale naprawdę nie mam z kim pogadać bo nie chce paniki w rodzinie siać, tym bardziej ze wszyscy na te II kreski czekają już od dawna
Jeszcze raz Wam dziękuje, fajnie jest mieć Was:roz a:
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 21:20   #4332
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Hehe, w tym cyklu osttanim też sobie odpuściłam , bo poprostu psychicznie przygotowywałam się do kliniki, do drożności, tamtejszych lekarzy itp, no i co? nie ma żadnego badania w klinice, jest tylko wizyta kontrolna u gin na ciążę Jakoś dopiero teraz zaczynam w to wierzyć , że jak tak na serio się odpuści, nie myśli to poprostu się zaciąża... no dajcie spokój, rok czasu się staraliśmy, a tu nagle miesiąc rezygnacji, odpuszczenia, przygotowywania do kolejnego etapu leczenia, a tu taka niespodzianka.

A w ogóle to przymulona dziś byłam cały dzień, senna jak cholera, no i jakaś taka gruba się czuję:/ wczoraj lekka sprzeczka z TŻ, oczywiście z mojej winy i głupoty ;p , dopiero ta wiadomość od Karoli mnie rozweseliła


Ja trzymam kciukasy za pozostałe ( już 6 kreseczek tak?)

Dragusia, oj bierz się za chłopa hehe, zmolestuj go porządnie, żeby jutro nie miał siły wstać !
nie no bez przesady musi wstac bo jutro mamy pierwsza lekcje tańca przed weselem
no kochane cos w tym jest ze jak sie odpusci to zaskakuje, wczoraj mialam wyklad o tematyce nieplodnosc i dowiedzialam sie o inseminacji, in vitro ( w warszawie kosztuje in vitro od 5,5tys do 12tys jeden zabieg)
skutecznosc podobno ok 20-50%, a do in vitro sie przechodzi po 5latach leczenia bezskutecznego.
no i tez babka mowila ze jak sie bardzo chce to ten stres to blokuje i nie zachodzimy. to takie newsy z zajec
Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość

Z tymi obawami to jest tak, ze wyobrażałam sobie ze jak zobaczę II to będę skakać po sufit. A ja kurcze nie wierze co się dzieje i ciagle myśle ze to jakiś błąd jest. Ze piersi bolą tylko trochę, ze ten brzuch boli (tak dziwnie z prawej strony), ze nie mam mdłości, zachcianek.

Jeszcze raz Wam dziękuje, fajnie jest mieć Was:roz a:
na nas mozesz zawsze liczyc a maz napewno i synek uciesza sie
jak sie tak czeka na te 2 krechy i potem sie je widzi to wszystko jest inaczej jak sie wyobrazalo, pamietam ja tak czekalam a jak zobaczylam to stres, reka mi sie trzesla ta co test trzymalam, no emocje siegaja zeniutu no kochana to rano pamietaj dobre wiesci zasiac na forum zeby dzien byl odrazu lepszy


no to jeszcze tylko 6 kreseczek a dalej nie wiemy ktora teraz??
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:38   #4333
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
nie no bez przesady musi wstac bo jutro mamy pierwsza lekcje tańca przed weselem
no kochane cos w tym jest ze jak sie odpusci to zaskakuje, wczoraj mialam wyklad o tematyce nieplodnosc i dowiedzialam sie o inseminacji, in vitro ( w warszawie kosztuje in vitro od 5,5tys do 12tys jeden zabieg)
skutecznosc podobno ok 20-50%, a do in vitro sie przechodzi po 5latach leczenia bezskutecznego.
no i tez babka mowila ze jak sie bardzo chce to ten stres to blokuje i nie zachodzimy. to takie newsy z zajec


no to jeszcze tylko 6 kreseczek a dalej nie wiemy ktora teraz??
to jaki to przedmiot na psycho o niepłodności i z kim miałaś ten wykład?
ja tak jak wcześniej pisałam czekam na @ 8-10 marca lub 13-15, bo nie wiem w końcu co z ta owu i czy się załapaliśmy, teoretycznie jeśli była12-13 dc to trafiliśmy idealnie dziś tempka (juz 2 raz mierzyłam 37,7.. :O ) piersi znów jakby większe i takie gorące...
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:55   #4334
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Mój termin @ ok.14.III.
Własnie wróciłam z jogi ale się na niej odprężam strasznie fajna dziewczyna prowadzi, tak pozytywnie nastraja że moża się bardzo zrelaksować. Ale po jodze pojechałam po gorący chleb z piekarni dopiero co upieczony i zjadłam 2 kromki ale były takie pyszne

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
no ja też myśle że skoro test wyszedł + to karoli się udało

Iguanka gratki pęcherzyka.. ja co do swojej owulacji pewna nie jestem...

a ja byłam u gina, miałam same wyniki odebrać ale jakoś dziwnie nikogo już o 17 nie było w kolejce i mnie normalnie przyjął.

TSH spadlo 2,92 [norma do 5,5] ostatnio 2miesiące temu było 3,37
prolaktyna idealna 7,1 [norma do 29]
pytałam też o testosteron czy 2,88 to jest dobry wynik to powiedział że tak bo z testosteronu produkuje się estrogen (?!) i ważny jest dla popędu płciowego więc jeśli jest w normie do 4 to jest ok

chciał mi zwiększyć dawkę Euthyroxu z 25 na 50 ale powiedziałam, że lepiej nie, tak jest ok w końcu zaczyna spadać a z tarczycą to kwestia czasu zanim sie ureguluje więc jeszcze z 4 miesiące i może spadnie do 2..nie ma co przyspieszać a takto bym jeszcze w nadczynność wpadła a po co. Więc dał mi recepte na jod (jodix czy jakoś tak)
No i na koniec wizyty powiedział, że ma nadzieję, że następnym razem spotkamy sie już jak będę w ciąży, i pytam go czy od razu mam przyjść a on na to żeby tak z tydzień po teście odczekać..aha i wtedy mam odstawić bromka, to mnie troche zmartwiło, bo wolałabym brać chociaż ćwiartke ale brać...żeby nie doszło do # .. a on mówi że w ciąży prolaktyna naturalnie rośnie..
i jeszcze mówił o tych witaminach, bo tam jest już 100% dawki dziennej jodu i sie pytam czy mam brać i to i to a on na to ,że w tych lekach to nie ma żadnego jodu że to , lipa jest z tymi witaminami... że zbadali ileś tam firm farmaceutycznych i podobno tylko kilka jest takich tych suplementów że skład jest rzeczywiście taki jak jest napisane na opakowaiu, a reszta to buble, jak sądzicie mówi prawde czy chce żeby kupować witaminy z Bodymaxu, bo ma z nimi umowe? nie wydaje mi sie żeby to lipa byla aż taka, bo po tych suplementach mam ładniejsze włosy i paznokcie (skrzyp tam jest) i nie mam już skurczów a przy braku magnezu miałam , mam szybszą owulację ( a tam są fitoestrogeny przecież) a mąż ma ładniejszą skórę (miał przetłuszczającą się skórę na plecach)..qrcze bo kiepsko by było jakby to lipa była tyle kasy na tabletki moje i tż (mamy z tej samej firmy Olimp Lab) Iguanka chyba też Tżtowi takie kupiła.. i teraz nie wiem czy je odstawić czy jak bo z 2 źródeł jod łykać też chyba nie jest wskazane..a gin to zbagatelizował. no nic ale ciesze się, że wyniki ok tak przeczuwałam że takie bedą
Masz idealne wyniki nic się nie bój, teraz musi się udać, moim zdaniem miałaś w 12 dc
tak brał witaminki taka końska dawkę dla sportowców, ale tylko miesiąc, ale ma dobre wyniki takze go juz tak nie szprycuje
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:55   #4335
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
to jaki to przedmiot na psycho o niepłodności i z kim miałaś ten wykład?
ja tak jak wcześniej pisałam czekam na @ 8-10 marca lub 13-15, bo nie wiem w końcu co z ta owu i czy się załapaliśmy, teoretycznie jeśli była12-13 dc to trafiliśmy idealnie dziś tempka (juz 2 raz mierzyłam 37,7.. :O ) piersi znów jakby większe i takie gorące...
a bo mam fakultet o"kryzys malzenski spowodowany brakiem potomstwa biologicznego" czy jakos tak normalnie z psychologiem(to jej jakies tam szczegolne zainteresowania), pierwszy wyklad taki wprowadzajcy o nieplodnosci co to , przyczyny, metody wspomagajace rozrod takie tam.
co tzn piersi gorace? hehe no to teraz trzymamy kciuki zeby ta @ sie nie pokawila, ale nie ma niogo przed toba?
insolito , @ 4.02.2012,jutro 29dc
Gabi2, @ 5.02.2012, jutro 28dc
iguana333 @ 7.02.2012, jutro 26dc tu mamy sie cos kolo 14.03 spodziewac
Gabi? insolito? ilu dniowe macie cykle?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:06   #4336
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaz...ieg-ciazy.aspx

fajna stronka polecam na 3 stronie i dalej są filmy ciąża tydzień po tygodniu
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:11   #4337
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a bo mam fakultet o"kryzys malzenski spowodowany brakiem potomstwa biologicznego" czy jakos tak normalnie z psychologiem(to jej jakies tam szczegolne zainteresowania), pierwszy wyklad taki wprowadzajcy o nieplodnosci co to , przyczyny, metody wspomagajace rozrod takie tam.
co tzn piersi gorace? hehe no to teraz trzymamy kciuki zeby ta @ sie nie pokawila, ale nie ma niogo przed toba?
insolito , @ 4.02.2012,jutro 29dc
Gabi2, @ 5.02.2012, jutro 28dc
iguana333 @ 7.02.2012, jutro 26dc tu mamy sie cos kolo 14.03 spodziewac
Gabi? insolito? ilu dniowe macie cykle?
hehe to ciekawe teraz fakultety wymyślają.. moja kumpela pisała o niepłodności magisterke i zrobila furore na uczelni. Pewnie od razu się na niego zapisałaś co?, będziesz nas teraz dokształcać
no z tymi gorącymi piersiami to rzeczywiście fajnie mi sie napisało hihihi w sensie że jak je dotkne to jakby miały goraczke..

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
Mój termin @ ok.14.III.
Własnie wróciłam z jogi ale się na niej odprężam strasznie fajna dziewczyna prowadzi, tak pozytywnie nastraja że moża się bardzo zrelaksować. Ale po jodze pojechałam po gorący chleb z piekarni dopiero co upieczony i zjadłam 2 kromki ale były takie pyszne

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



Masz idealne wyniki nic się nie bój, teraz musi się udać, moim zdaniem miałaś w 12 dc
tak brał witaminki taka końska dawkę dla sportowców, ale tylko miesiąc, ale ma dobre wyniki takze go juz tak nie szprycuje
Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaz...ieg-ciazy.aspx

fajna stronka polecam na 3 stronie i dalej są filmy ciąża tydzień po tygodniu
nie żałuj sobie chleba kochana
no mam nadzieje że w końcu sie UDA ehh..
widze, że sie już nakręcasz ja na początku starań jakieś filmy oglądałam o ciąży i dzieciach, teraz już mnie to nie bawi ehhe
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:12   #4338
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dziewczyny poradźcie czy już mam zacząć brać luteine? Czy to nie za wcześnie? Niczemu to nie zaszkodzi?

http://www.ikobiety.pl/okres-rozrodc...lodnienie.html
bardzo fajny opis
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM

Edytowane przez iguana333
Czas edycji: 2012-03-02 o 22:27
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:14   #4339
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

No nie moge... Wchodze, czytam a tu takie wiesci!!!!! Karola moje gratulacje!!! alez sie ciesze

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie czy już mam zacząć brać luteine? Czy to nie za wcześnie? Niczemu to nie zaszkodzi?
Uuuuu nie znam sie, nie poradze...
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 22:34   #4340
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

mój tż to miał jakieś wyczucie w tym cyklu na moją owu, bo ja wolałam jeszcze poczekać, bo przecież zawsze miałam późne owu a on wziął mnie w obroty 12 dc jeszcze 13 chciał ale ja oczywiście żałowałam żołnieżyków

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez iguana333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie czy już mam zacząć brać luteine? Czy to nie za wcześnie? Niczemu to nie zaszkodzi?
no jak sie jest po owu to sie bierze, a lekarz Ci nie powiedział? myślę, że już czas.. aha i po co badać progesteron biorąc lutke? przecież to bezsensu, wiadomo że wyjdzie dość wysoki
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:37   #4341
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
mój tż to miał jakieś wyczucie w tym cyklu na moją owu, bo ja wolałam jeszcze poczekać, bo przecież zawsze miałam późne owu a on wziął mnie w obroty 12 dc jeszcze 13 chciał ale ja oczywiście żałowałam żołnieżyków

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------


no jak sie jest po owu to sie bierze, a lekarz Ci nie powiedział? myślę, że już czas.. aha i po co badać progesteron biorąc lutke? przecież to bezsensu, wiadomo że wyjdzie dość wysoki
hehe to samo mu powiedziałam ale on powiedział że będzie widział różnicę. Kazał zrobić pod koniec przyszłego tygodnia, to byłoby po ewentualnym zagnieżdzeniu, może jest różnica jak się zagnieździ jest wyższy niż jak nie? Nie wiem, ale kazał zrobić.
Dobranocka
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:00   #4342
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

karola test zrobiony ??????????????????????
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:03   #4343
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

no czekamy czekamy

A w ogóle to Paulina będzie następna z II. Mówię Wam taki gorący biust na próżno?



Aha i wiem, czemu u nas panuje taka rodzinna świetna atmosfera bo mamy wśród nas Pani psycholog Dragusię:D
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:04   #4344
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
no czekamy czekamy

A w ogóle to Paulina będzie następna z II. Mówię Wam taki gorący biust na próżno?



Aha i wiem, czemu u nas panuje taka rodzinna świetna atmosfera bo mamy wśród nas Pani psycholog Dragusię:D

nooo jak cycki takie rozgrzane to to już coś musi być
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:22   #4345
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dzień dobry Dziewczynki,
U mnie nie wesoły ranek,
Zrobiłam test z samego rana no i pokazała się cieńka kreska, zreszta jak chcecie to pózniej wkleje zdjęcie...tylko ze ja plamię, takim jasnobrazowym czymś i brzuch pobolewa.
No i przez to sama nie wiem, ale boje się ze @ się rokreca i zaraz będzie po II kreseczkach...
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:38   #4346
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Karola a może to hormony - taki niby-okres? Może oszczędzaj się bardzo do poniedziałku, a pózniej idź do gina/na betę?
Nie masz luteiny? Może ktoś by ci dzisiaj zapisał? Nie ma takiej przychodni czy prywatnego gabinetu czynnego w sobotę?
Pozdrawiam
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:44   #4347
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Karola a może to hormony - taki niby-okres? Może oszczędzaj się bardzo do poniedziałku, a pózniej idź do gina/na betę?
Nie masz luteiny? Może ktoś by ci dzisiaj zapisał? Nie ma takiej przychodni czy prywatnego gabinetu czynnego w sobotę?
Pozdrawiam
Tez pomyślałam o tej luteinie... Chyba zadzwonie do mojego gina i zapytam.
Brzuch tak raz boli, raz nie...
Kurcze ta niepewnosc

I mam do siebie żal bo o tej luteinie to myśle już od czterech dni, bo moja temperatura tak spadła mocno, a potem troszkę rosła i tak sobie pomyślałam ze to może być niski progesteron.

Trzymajcie kciuki pls
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:34   #4348
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
mój tż to miał jakieś wyczucie w tym cyklu na moją owu, bo ja wolałam jeszcze poczekać, bo przecież zawsze miałam późne owu a on wziął mnie w obroty 12 dc jeszcze 13 chciał ale ja oczywiście żałowałam żołnieżyków

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------


no jak sie jest po owu to sie bierze, a lekarz Ci nie powiedział? myślę, że już czas.. aha i po co badać progesteron biorąc lutke? przecież to bezsensu, wiadomo że wyjdzie dość wysoki
no widzisz tż widocznie tez ma intuicje i brawa dla niego, chyba bedziesz musiala mu gorąco podziekowac
a czytalam chyba ze leki podnosza poziom progesteronu ale nie wychodzi to w badaniach
Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Aha i wiem, czemu u nas panuje taka rodzinna świetna atmosfera bo mamy wśród nas Pani psycholog Dragusię:D
dziekuje bardzo a jeszcze Paulina jest Panią Psycholog
Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczynki,
U mnie nie wesoły ranek,
Zrobiłam test z samego rana no i pokazała się cieńka kreska, zreszta jak chcecie to pózniej wkleje zdjęcie...tylko ze ja plamię, takim jasnobrazowym czymś i brzuch pobolewa.
No i przez to sama nie wiem, ale boje się ze @ się rokreca i zaraz będzie po II kreseczkach...
Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Tez pomyślałam o tej luteinie... Chyba zadzwonie do mojego gina i zapytam.
Brzuch tak raz boli, raz nie...
Kurcze ta niepewnosc
Trzymajcie kciuki pls
trzymamy kciuki a ty dzwon do gina i pytaj bo to powinna byc ciaza skoro jest krecha! plamienia w dniu okresu sie przeciez zdarzaja wiec powinno to byc normalne ale lepiej sie upewnic. daj nam znac co sie dowiedzialas
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:31   #4349
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

kurcze, Karola, ja myślę, że to bank ciąża, słaba kreska to też kreska! A kiedyś w internecie czytałam , że takie lekkie plamienie może być oznaką zagnieżdżenia się zarodka... najlepiej jakbyś jeszcze dziś umówiła się z jakimś ginekologiem, luteina na pewno by Ci się przydała.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:42   #4350
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Tez pomyślałam o tej luteinie... Chyba zadzwonie do mojego gina i zapytam.
Brzuch tak raz boli, raz nie...
Kurcze ta niepewnosc

I mam do siebie żal bo o tej luteinie to myśle już od czterech dni, bo moja temperatura tak spadła mocno, a potem troszkę rosła i tak sobie pomyślałam ze to może być niski progesteron.

Trzymajcie kciuki pls
Koniecznie luteina kochana, a nie masz żadnej w domu? Brałaś kiedyś? Może wygrzebiesz skądś? Jak masz 2 kreseczki to plamienia są niepokojące, może to rzeczywiście dlatego bo czas okresu niektóre dziewczyny tak mają, nawet normalny okres, ale nie warto ryzykować. Trzymam
__________________
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
...bo dobro wraca...

Córeczka Nikola
9.11.2013 godz. 21.30
3KG 54CM

Edytowane przez iguana333
Czas edycji: 2012-03-03 o 10:49
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.