Wesele w Lesznie i okolicach cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 15:27   #151
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Osobiście wybrałam ecru, różowe (ale delikatny kolor) róże połączone z paroma białymi storczykami.
Mi bukiet będzie robiła dekoratorka odpowiedzialna za wystrój sali i samochodu (na aucie będą sztuczne białe storczyki). Co do kościoła to nie wiem jeszcze co chcę, ale wolałabym bez dodatkowych kolorów, bo u św. Jana są kolorowe witraże za ołtarzem.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 18:59   #152
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ja wystrój sali mam już w cenie jej wynajmu, auta nie chcemy dekorować,bo same w sobie jest zabytkowym arcydziełem, a ślub biorę cywilny, tak więc zostaje mi tylko wiązanka do ślubu + bizuteria kwiatowa do kompletu we włosy, bo taka mi się marzy
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 19:09   #153
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez XPauline Pokaż wiadomość
Ja wystrój sali mam już w cenie jej wynajmu, auta nie chcemy dekorować,bo same w sobie jest zabytkowym arcydziełem, a ślub biorę cywilny, tak więc zostaje mi tylko wiązanka do ślubu + bizuteria kwiatowa do kompletu we włosy, bo taka mi się marzy
Ja mam sale wiejską, więc wystrój musiałam sobie załatwić. Auto jest nowoczesne, więc stawiam na lekką dekoracje. We włosy chyba upnę kwiatka ale sztucznego. Bardzo ładne wiązanki robią w kwiaciarni na Dąbrowskiego (wchodzi się z dworu po schodach w dól jak do piwnicy) i tam w miarę tanio mają.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 06:25   #154
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Słyszałam już kiedyś, że tam robią bardzo ładne bukiety i to za całkiem przyzwoitą cenę. Dzięki!
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 09:03   #155
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez XPauline Pokaż wiadomość
Słyszałam już kiedyś, że tam robią bardzo ładne bukiety i to za całkiem przyzwoitą cenę. Dzięki!
Polecam z czystym sumieniem. Jak muszę kupić bukiet czy nawet jednego kwiatka to tylko tam idę. I obsługa uprzejma.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:00   #156
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Polecam z czystym sumieniem. Jak muszę kupić bukiet czy nawet jednego kwiatka to tylko tam idę. I obsługa uprzejma.

Super, chyba też tam się przejdę skoro tak polecacie

Na sesję sobie wymarzyłam wianek z kwiatów na głowie, ale chyba poszukam czegoś w necie i zdecyduję się na sztuczne - mam sesję w tym samym dniu co ślub i wesele, więc przez te dobre kilka godzin wianek z żywych kwiatów mógłby nie dotrwać do sesji
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:13   #157
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

To może zróbcie sesje przed ślubem to wtedy ci wianek wytrzyma. Niektórzy tak robią.
A ja właśnie nie wiem kiedy zrobić sesje.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 07:54   #158
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
To może zróbcie sesje przed ślubem to wtedy ci wianek wytrzyma. Niektórzy tak robią.
A ja właśnie nie wiem kiedy zrobić sesje.

Nie nie przed ślubem w ogóle nie ma opcji Wtedy jest czas na fryzjera, makijaż, przygotowania, błogosławieństwo... a nerwy też będą więc osobiście dla mnie sesja przed ślubem w ogóle nie ma sensu... Poza tym nie polecam sesji rano, bo jest kiepskie światło - a latem, w słońcu bardzo ostre, co powoduje, że większość zdjęć wyjdzie przepalona...
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:01   #159
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Jest jeszcze opcja w inny dzień. Ale to wtedy znowu makijaż, fryzjer itp. I po namyśle ja tak zrobie.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 10:16   #160
pszczolka59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

My również planujemy sesje ślubną w innym terminie, zgadzam się ze w dzień ślubu nie ma czasu....Marzy mi sie wspaniała sesja fotograficzna a w dzień ślubu będę sie stresowała i totalny bark skupienia. Na następny dzień mamy późne śniadanie/ obiad z najbliższymi a następny dzień to już podróż poślubna wiec sesja po powrocie.

Mam pytanko do Was dziewczyny, macie jakies namiary na auta slubne? nie chcemy żadnej nowości, bardzie jstare auta z klimatem.
A Wy jakie macie?
pszczolka59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 10:34   #161
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

My weźmiemy auto od znajomego. Passata w czarnym kolorze.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 10:04   #162
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez Tosiek89 Pokaż wiadomość
Cześć. Też biorę ślub 7.06.14 w kościele św. Jana i jestem zainteresowana dogadaniem sie co do przystrojenia kościoła
Ja biorę ślub w lipcu 2014. Z tego co wiem, co mówił mi ksiądz na spotkaniu, do wystroju nie mamy za dużo do gadania - stroją siostry, skromnie i zazwyczaj zawsze tak samo. Nie można wprowadzać ludzi z zewnątrz do tego celu.
A szkoda :/
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 10:40   #163
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Wiem, że stroją siostry. Mi ksiądz powiedział, jak pytałam ile kosztuje wystrój, że to zależy od tego co chcemy. A z tego wynika, że mamy coś do powiedzenia w sprawie wystroju.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:03   #164
Lir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez mart_unia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja z moim Ukochanym jesteśmy już po naszym Wielkim Dniu. Było przepięknie, niestety za krótko. Ta chwila powinna trwać trwać i jeszcze raz trwać

1. Suknie miałam z salonu "Kreacja Żanett" w Poznaniu. Obsługa przemiła, suknia była w przystępnej cenie no i co najważniejsze suknie szyją od podstaw.
2. Dekoracją kościoła zajęła się Pani Magda z kwiaciarni w Lipnie. Kościół został udekorowany tak jak chcieliśmy. Kobieta ma pomysł, dryg i widać, że kocha to co robi Goście byli zachwyceni dekoracją kościoła
3. Oprawą muzyczną w kościele zajął się Dariusz Kahl. Śpiewa on, kobieta i dodatkowo pani gra na skrzypcach. Wiele z Was poleca go, ja również się dołączam. Kobieta ma anielski głos. Jak zaczęła śpiewać to wzruszyć się można było momentalnie
4. Fotograf i kamerzysta- VideoArtFilm z Rydzyny. Bardzo wyluzowani ludzie, którzy nie wymuszali niczego na nas, nie wprowadzali napiętej atmosfery a wręcz mieli pełen luz a swoim uśmiechem zarażali wszystkich dookoła. Więcej nie mogę napisać bo płyta i zdjęcia będą za ok. miesiąc
5. Zespół -RiS z Rawicza. Jeśli komuś nie zależy na zespole który gra "na żywo" i jest niewiadomo jak drogi to mogę polecić ich z czystym sumieniem. Mają bogaty repertuar, spełniają wszelkie prośby Państwa Młodych oraz gości oraz są ambitni gdyż nie jest dla nich problemem np nauczenie się utworu którego nie mają w repertuarze.
6. Sala- Restauracja Rueda w Buczu. Może ktoś pomyśli, że zachwalam bo właśnie tam mieliśmy wesele ale jedno co mogę powiedzieć: LEPIEJ NIE MOGLIŚMY WYBRAĆ. Sala taneczna oddzielona od jadalnej, jednak doskonale widać z jednej sali co dzieje się na drugiej. Ma to swoje plusy gdyż osoby które nie chcą tańczyć mogą spokojnie porozmawiać przy stole. Właściciel restauracji przesympatyczny. Obsługa- pierwsza klasa. 3 kobietki obsługiwały 80 osób a robiły to perfekcyjnie. Nigdy niczego nie brakowało na stole. Sala elegancka- robi wrażenie. No i jedzenie- lepszego na weselu nie jadłam. Cena za "talerzyk" jedna z niższych z którymi się spotkaliśmy.
7. Bukiet miałam z kwiaciarni ""Sweet secret"z Galerii Leszno. Bukiet śliczny jednak kolor róż różnił się od tego jaki chciałam. Tak samo było z ubiorem samochodu. Nie był dokładnym odwzorowaniem tego o co prosiłam niemniej jednak samochód wyglądał ładnie
8. Moim makijażem zajęła się Pani Joanna Sobota z salonu kosmetycznego "CERA" na Zatorzu. Makijaż zrobiony profesjonalnie i przede wszystkim zgodnie z moimi upodobaniami. Zresztą nie ma się co dziwić w końcu to vice-mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym
9. Fryzura- Salon fryzjerski "Wiola" również na Zatorzu. Kobietka robi fryzury z pasją i przede wszystkim staranie. Kok wytrzymał całą noc bez żadnej poprawki
Możesz podać namiar na Pana od oprawy muzycznej w Kościele i orientacyjny koszt takiej usługi?
Pilnie kogoś szukam, a w Internecie nie ma za dużo kontaktów.
Lir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:28   #165
mart_unia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Lir wysłałam Ci wiadomość na priv pozdrawiam

Chcę jeszcze tylko napisać kilka słów o strojeniu kościoła. Któraś z Was poleciła kwiaciarnię z Lechickiej na zatorzu. Ja osobiście ją odradzam. Byłam tam przed ślubem, umówiłam się z tą panią na to jak bym chciała mieć przystrojony kościół. Opowiedziałam wszystko.Rozmowa była bardzo miła ale... Pani miała przesłać na maila zdjęcia przykładowych wystrojów jakie już wcześniej robiła. Po mimo dzwonienia do niej i pisania smsów nie było już z nią żadnego kontaktu. Musieliśmy zrezygnować z jej usług. /wybraliśmy za to kobietę z Lipna. Sympatyczna konkretna babka. Przedstawiła nam od razu zdjęcia. Wypytała o to co nas interesuje. Dogadaliśmy się, podpisaliśmy umowę i przyznam szczerze, że kościół został przystrojony tak jak chcieliśmy bez żadnych zarzutów
__________________
...przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności... 14/09/2013

Edytowane przez mart_unia
Czas edycji: 2014-01-27 o 16:29
mart_unia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:38   #166
aYork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Witajcie
Orientuje się ktoś ile kosztuje usługa p. Kahl ?

Gdzie lub kto wynajmuje auta do ślubu w okolicy?
Lub może jest ktos kto pożycza sam samochód na wesele?
Rozważamy czy być wiezionym czy jechać sobie samemu

Przyjmę każdą informację na temat Finezji ? kto poleca, kto jest przeciw?!

i powiedzcie mi Drogie jak to jest... Ogólnie w restauracjach wypada średnio 3 kawałki mięsa na osobę, zdarzyło się Wam, że zabrakło lub było blisko tego?
Czy spokojnie jak na wojnie starczy i na poprawiny?

Pozdrawiam
aYork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 06:47   #167
karolinka0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Co do ilości mięsa to dużo zależy od gości... U nas pewnie starczyłyby te 3 kawałki bo nie znam kobiety która zjadłaby przeznaczoną jej porcję ;-) ale na poprawiny może już nic nie zostać. Czy planujecie podać udziec? Bo jeśli tak, to poza tym na kolację już nikt nic innego nie zje, więc jeden kawałek mięsa może być mniej. Ale słyszałam też o takim przypadku, że goście "siedzieli przy owocach" bo zjedli prawie wszystko na obiad... Ale to chyba ekstremalna sytuacja;-)
karolinka0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 06:53   #168
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Tak naprawdę wszystko zależy od apetytu gości Ale jak sama orientowałam się po rodzinie i znajomych, którzy organizowali wesela, to 4 kawałki śmiało starczą na wesele z poprawinami. Z każdym z kim rozmawiałam i miał tyle sztuk na osobę mówił, że zostawało sporo jedzenia. Ja mam osobiście 3 kawałki, ale nie robię poprawin.

Co do aut do wynajęcia na wesele to jest sporo ogłoszeń w internecie. Wszystko zależy od tego jakie samochody Cię interesują zabytkowe, limuzyny czy współczesne

Edytowane przez XPauline
Czas edycji: 2014-01-29 o 06:55
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:08   #169
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

aYork przesyłam Ci info na temat aut na priv
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 12:47   #170
karolinka0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny, czy macie już kupione/zamówione/upatrzone suknie ślubne? Czy możecie polecić jakiś salon?
karolinka0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:42   #171
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Co do mięsa i ciasta to u mnie po 3 kawałki nie starczą. Dlatego też robimy wesele na sali wiejskiej, bo w restauracji trzeba dużo dopłacić.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka0103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie już kupione/zamówione/upatrzone suknie ślubne? Czy możecie polecić jakiś salon?
Suknię kupiłam w Lesznie na Wolności u Marii Krzyżostaniak. Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła. Kupowałam w październiku, więc trafiłam na przeceny.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 07:06   #172
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez XPauline Pokaż wiadomość
aYork przesyłam Ci info na temat aut na priv

a można też poprosić?
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:39   #173
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Bardzo proszę
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:56   #174
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

To ja też poproszę, można?
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:31   #175
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Myślałyście może o sesji zdjęciowej? Gdzie byście chciały, w jakim klimacie? Bo ja jestem na etapie myślenia, a nie chciałabym w jakimś parku czy coś w tym stylu.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 06:43   #176
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Myślałyście może o sesji zdjęciowej? Gdzie byście chciały, w jakim klimacie? Bo ja jestem na etapie myślenia, a nie chciałabym w jakimś parku czy coś w tym stylu.

Ja mam wesele na Ranczu Smyczyna i tam też będzie sesja, bo mają wokół dużo pięknych (szczególnie latem) terenów. Także wszystko w jednym miejscu Popołudniowe słońce, kwiaty, zielona trawka... Moja fotografka robiła już tam jedną sesję ślubną w podobnym klimacie i baaaardzo mi się spodobało - pewnie będzie coś w ten deseń
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 09:05   #177
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Fajnie zdjęcia wyglądają w otoczeniu jakie napisałaś, ale mam wrażenie, że tego jest pełno. Dlatego chciałabym coś innego, ale sama nie wiem co dokładnie.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 09:41   #178
karolcia2206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez mart_unia Pokaż wiadomość
Lir wysłałam Ci wiadomość na priv pozdrawiam

Chcę jeszcze tylko napisać kilka słów o strojeniu kościoła. Któraś z Was poleciła kwiaciarnię z Lechickiej na zatorzu. Ja osobiście ją odradzam. Byłam tam przed ślubem, umówiłam się z tą panią na to jak bym chciała mieć przystrojony kościół. Opowiedziałam wszystko.Rozmowa była bardzo miła ale... Pani miała przesłać na maila zdjęcia przykładowych wystrojów jakie już wcześniej robiła. Po mimo dzwonienia do niej i pisania smsów nie było już z nią żadnego kontaktu. Musieliśmy zrezygnować z jej usług. /wybraliśmy za to kobietę z Lipna. Sympatyczna konkretna babka. Przedstawiła nam od razu zdjęcia. Wypytała o to co nas interesuje. Dogadaliśmy się, podpisaliśmy umowę i przyznam szczerze, że kościół został przystrojony tak jak chcieliśmy bez żadnych zarzutów
Bardzo mnie to dziwi, poniewaz od lat korzystam z uslug kwiaciarni i nigdy nie mialam problemu z kontaktem i wlasnie ta kwiaciarnia zajmie sie strojeniem sali i kosciola na moim slubie

W jeziorkach tez widzialam piekne zdjecia

Edytowane przez karolcia2206
Czas edycji: 2014-01-31 o 09:43
karolcia2206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:41   #179
XPauline
Raczkowanie
 
Avatar XPauline
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A może sesja na lotnisku albo nad Zalewem w Rydzynie?
XPauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 12:34   #180
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Fajnie zdjęcia wyglądają w otoczeniu jakie napisałaś, ale mam wrażenie, że tego jest pełno. Dlatego chciałabym coś innego, ale sama nie wiem co dokładnie.
Ta sesja o której wyżej pisałam, jest jakby w dwóch częściach: pierwsza romatyczna, druga zabawna - gumiaki, pole itd... oczywiście nie wszystkim to się musi podobać i chyba na coś takiego sama się nie zdecyduje, ale wygląda dość interesująco z resztą 'moja' fotografka miała zlecenia też na kilka sesji tematycznych - na motocyklach, w stylu myśliwskim...

A w sumie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać 'oryginalna sesja ślubna' i wyskakuje w grafice mnóstwo zdjęć
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-23 08:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.