Cimoszewicz zrezygnował... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 14:07   #61
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ja w ramach protestu bym nie zrezygnowała Ale Cimoszewicz to chyba od poczatku, nie chciał, ale musiał. Wszyscy go prosili o to, aby zechciał kandydować, a on się wahał i wahał, aż wreście uległ chyba nie potrzebnie, od początku powinien słuchać głosu swego serca...

Może zrezygnował bo prokuratura za bardzo zaczęła się interesować jego tranzakcjami giełdowymi Albo ocenił obiektywnie swoje szanse w wyborach, bo ostatnio bardzo w sondażach poparcie w stosunku do niego spadło...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:08   #62
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez myycha
Ja chcialam glosowac na Cimoszewicza... a wobec tej sytuacji... nie mam zielonego pojecia na kogo oddam glos... bo przeciez nie na Tuska... ktory "sepleni"... czy na Kaczynskiego... o ktorym naprawde nie warto rozmawiac, bo szkoda czasu.... ma ktos jakis pomysl... na kogo glosowac... ?

Na SLD.

Tak jak zasugerował sam CImoszewicz.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:09   #63
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Myślę, że prezencja ma znaczenie ogólny wygląd zewnętrzny, wrażenie. Prezydent w końcu reprezentuje państwo.

Ja się wycofuje z dyskusji - nie umiem dyskutować z ludźmi, którzy z zasady "na komuchów głosować nie będą".
To jest dziecinne i żałosne.
Dla mnie prezencja akurat ma najmniejsze znaczenie.

Edycja - było o komuniźmie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:11   #64
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez myycha
Ja chcialam glosowac na Cimoszewicza... a wobec tej sytuacji... nie mam zielonego pojecia na kogo oddam glos... bo przeciez nie na Tuska... ktory "sepleni"... czy na Kaczynskiego... o ktorym naprawde nie warto rozmawiac, bo szkoda czasu.... ma ktos jakis pomysl... na kogo glosowac... ?
Czy dla Ciebie nie są ważne np. poglądy polityczne kandydatów. Nie można chyba kogoś dyskwalfikować, bo barwa głosu, czy jego sposób mówienia Ci nie odpowiada... A o Kaczyńskim nie warto rozmawiać... ale czemu Ma w końcu realne szanse wygrać wybory...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:13   #65
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez edytcia
Dla mnie prezencja akurat ma najmniejsze znaczenie.

Edycja - było o komuniźmie.
Dla mnie też. To nie wybory miss
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:13   #66
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Uważam , że w Polsce jednak w tym roku doszło do grubej przesady - nasi kandydaci głównie pozują , fotografują , prawie stali się niemowami , na zachodzie kandydat musi mieć coś do powiedzenia - a nasi tak naprawdę nie mają do powiedzenia w tej kampanii nic , na pytania fotoreporterów rozglądają się wokół siebie lub wznoszą oczy ku górze lub tępo w obiektyw dając do zrozumienia , że powinno wystarczyć zdjęcie , nakręcona o nich reklama [ przecież mówiłem ] i samo zgłoszenie kandydatury . Wystarczy plakat , uśmiech , głupawy spot przypominający reklamę czekoladek Merci . Widać to dla Polaków jest najważniejsze , jaki kraj takie wymagania . W przeciwieństwie do zachodnich kampanii , od naszej aż bije po oczach chęć zostania prezydentem dla siebie , nie dla innych - na zachodzie przynajmniej bardziej udają , że im zależy na reprezentowaniu ludzi i kraju , a nie tylko i wyłącznie zaspokojeniu własnych ambicji .
Podczas tej kampanii , w naszym kraju , w odróżnieniu od wielu innych - bardziej cywilizowanych krajów - udowodniliśmy , że sądy są nam niepotrzebne , wystarczy do wydania wyroku , pomówień i oskarżeń grupa nawiedzonych oszołomów , którzy potem będą się wśród biskupów i księży fotografować i bić w piersi , że to zrobili dla dobra kraju. Tfu . Tylko Polak ma chyba tyle tupetu i dwulicowości w sobie , naprawdę . Do tej pory z aż taką samowolką , na taka skalę podczas wyborów nie spotkałam się chyba w żadnych innych ostatnich cywilizowanych wyborach [ no , może dawno dawno temu w Ameryce ] . Tylko czekam , kiedy powstaną komisje do badania i prześwietlania życia zwyczajnych obywateli . I już nic więcej nie napiszę , bo sie denerwuję
Bo w Polsce rządzą media i sondaże Kandydat jest tym lepszy im więcej procent uzyska w sondażu.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:14   #67
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Czy dla Ciebie nie są ważne np. poglądy polityczne kandydatów. Nie można chyba kogoś dyskwalfikować, bo barwa głosu, czy jego sposób mówienia Ci nie odpowiada... A o Kaczyńskim nie warto rozmawiać... ale czemu Ma w końcu realne szanse wygrać wybory...

Ja się z Mychą zgadzam.
Nie chodzi tu tylko o prezencję czy seplenienie, czy wygląd. Chodzi o sztuczność i niewiarygodność - co przekłada sę często na wygląd zewnętrzny.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 14:17   #68
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Ja się cieszę, że media rządzą i mają tak duży wpływ na życie (nie tylko polityczne w kraju). Nasze media nie są podporządkowane konkretnej partii, są niezależne i dzięki temu (w miarę) obiektywne...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:18   #69
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
hurra hurra

A dla mnie to FANTASTYCZNA wiadomość!!!

Nareszcie będzie rządzić prawica, dość lewicy i komunistów.
Nigdy w życiu nie oddałabym głosu na Cimoszewicza. Ta rezygnacja świadczy tylko o jego winie (afery, przekręty)

Jakby nie miał nic na sumieniu to by nie zrezygnował, jakby nic nie zrobił to by nie było afer (dlaczego o Kaczyńskim lub Tusku czy kilkolwiek nie ma tylu informacji o przekrętach, "błędach", itp. -żeby nie nawzać tego po imieniu...??!!)

Nie powiem na kogo głosuje, ale jestem przekonana na 100% że jest to człowiek silny, odpowiedzialny, nie jest choragiewką na wietrze, ma swoje zdanie i nie robi nic pod publikę.

Każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem, dlatego najlepiej nie rozpoczynać takich wątków.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:18   #70
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Ja się z Mychą zgadzam.
Nie chodzi tu tylko o prezencję czy seplenienie, czy wygląd. Chodzi o sztuczność i niewiarygodność - co przekłada sę często na wygląd zewnętrzny.
Zauważ, że każdy w troche inny sposób odbiera danego kandydata. Ilu ludzi w Polsce, tyle róznych (często podobnych) opini.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:18   #71
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Nie rozumiem całej nagonkina komunistów.
W Polsce tak prawde powiedziawszy nie było prawdziwego komunizmu jak w innych krajach - to raz.
A dwa - obecnie mamy inny system. Byłoby to nie fair, jeśli byśmy pozbawiali częsci praw ludzi, którzy byli działaczami poprzedniego systemu.
Gdzie jest tolerancja ?
Ja nie robię nagonki na komunistów. Napisałam tylko skąd się wzięła obecna sytuacja w Polsce. To nie chodzi o pozbawianie ich jakichkolwiek praw. Nie ma sensu żyć przeszłością. Ale chodzi mi o to, że wtedy- po obaleniu komunizmu nie zostały przeprowadzone odpowiednie działania, które nie pozowliłyby na dojście do władzy ludziom, którzy niszczyli nasz kraj przez komunizm. Teraz i tak nie ma to już znaczenia.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 14:19   #72
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Nie rozumiem całej nagonkina komunistów.
W Polsce tak prawde powiedziawszy nie było prawdziwego komunizmu jak w innych krajach - to raz.
A dwa - obecnie mamy inny system. Byłoby to nie fair, jeśli byśmy pozbawiali częsci praw ludzi, którzy byli działaczami poprzedniego systemu.
Gdzie jest tolerancja ?
W Polsce nie było prawdziwego komunizmu Tu to mnie zaskoczyłaś! Widać moja szkoła, historia której się uczę, przekazy rodziny, książki które czytam są fałszywe.

I na komunistów nie będę głosowała, tak powiedziałam i podtrzymuję, to jest mój wybór, ja szanuję Twój, Ty uszanuj mój. Obawiam się, że ten wątek przerodzi się w niefajną dyskusję, przekrzykiwanie swoich poglądów, które są lepsze, a które gorsze. Każdy ma swoje zdanie Tylko nie kłóćmy się, proszę. Polityka to nie jest chyba powód do kłótni wizażanek?
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:21   #73
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Ja się cieszę, że media rządzą i mają tak duży wpływ na życie (nie tylko polityczne w kraju). Nasze media nie są podporządkowane konkretnej partii, są niezależne i dzięki temu (w miarę) obiektywne...

Oto przykład największego błędu popełnianego przez ludzi.
Wcale się nie dziwię że Tusk przoduje.

Do rzeczy - media powinny być całkowicie OBIEKTYWNE. A Ty - słuchasz wiadomości w tv, czytasz gazety - prawicowe, lewicowe, wszystkie, czytasz internet, opinie. I WYCIĄGASZ WNIOSKI na podstawie własnych obserwacji a nie wierzysz ślepo mediom i podążasz ich szlakami myślowymi.

MEDIA TO NIE JEST WYROCZNIA.
Każdy człowiek sam decyduje o sobie, powinien mieć własne poglądy. Własne - a nie dyktowane przez kogoś.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:22   #74
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Na SLD.

Tak jak zasugerował sam CImoszewicz.
Mam wrażenie, że ślepo zaufałaś Cimoszewiczowi. A czy w ogóle bierzesz pod uwagę, że on naprawdę mógł być wplątany w jakąś aferę? A co jeśli okaże się to prawdą?
Myślę, że takie zaufanie nie ma sensu- szczególnie politykom.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:22   #75
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: hurra hurra

Cytat:
Napisane przez Angelika
A dla mnie to FANTASTYCZNA wiadomość!!!

Nareszcie będzie rządzić prawica, dość lewicy i komunistów.
Nigdy w życiu nie oddałabym głosu na Cimoszewicza. Ta rezygnacja świadczy tylko o jego winie (afery, przekręty)

Jakby nie miał nic na sumieniu to by nie zrezygnował, jakby nic nie zrobił to by nie było afer (dlaczego o Kaczyńskim lub Tusku czy kilkolwiek nie ma tylu informacji o przekrętach, "błędach", itp. -żeby nie nawzać tego po imieniu...??!!)

Nie powiem na kogo głosuje, ale jestem przekonana na 100% że jest to człowiek silny, odpowiedzialny, nie jest choragiewką na wietrze, ma swoje zdanie i nie robi nic pod publikę.

Każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem, dlatego najlepiej nie rozpoczynać takich wątków.
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że sama nie jestem Myślałam, że tylko mnie ogarnęła taka radość z powodu rezygnacji Cimoszewicza...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:25   #76
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Oto przykład największego błędu popełnianego przez ludzi.
Wcale się nie dziwię że Tusk przoduje.

Do rzeczy - media powinny być całkowicie OBIEKTYWNE. A Ty - słuchasz wiadomości w tv, czytasz gazety - prawicowe, lewicowe, wszystkie, czytasz internet, opinie. I WYCIĄGASZ WNIOSKI na podstawie własnych obserwacji a nie wierzysz ślepo mediom i podążasz ich szlakami myślowymi.

MEDIA TO NIE JEST WYROCZNIA.
Każdy człowiek sam decyduje o sobie, powinien mieć własne poglądy. Własne - a nie dyktowane przez kogoś.
Jest tylko jeden problem- społeczeństwo może TYLKO i WYŁĄCZNIE przez media dowiadywać się czegoś o kandydatach Nie ma innej możliwości dla zwykłych obywateli. Bo taki Cimoszewicz (teraz już nie), Tusk czy Borowski nie spotkają się z ponad 38 mln obywateli żeby przedstawić im swoje poglądy. Ludzie wybierają tych, których media nam proponują. A obecnie media nastawiły się na prawicę, więc większość głosuje na nich.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:25   #77
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Oto przykład największego błędu popełnianego przez ludzi.
Wcale się nie dziwię że Tusk przoduje.

Do rzeczy - media powinny być całkowicie OBIEKTYWNE. A Ty - słuchasz wiadomości w tv, czytasz gazety - prawicowe, lewicowe, wszystkie, czytasz internet, opinie. I WYCIĄGASZ WNIOSKI na podstawie własnych obserwacji a nie wierzysz ślepo mediom i podążasz ich szlakami myślowymi.

MEDIA TO NIE JEST WYROCZNIA.
Każdy człowiek sam decyduje o sobie, powinien mieć własne poglądy. Własne - a nie dyktowane przez kogoś.
Ale ja się z mediami w pełni i nie we wszystkim zgadzam. Ale chciałabyś żeby Polska stała się drugą Białorusią... Tam dopiero jest obiektywizm Oglądam wiadomości (nie tylko na jednym kanale), słucham radia (nie tylko jednego) czytam różne gazety, oglądam wywiady i wyciągam z tego wnioski. A czy trafne to nie wiem, ale moje, osobiste...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:25   #78
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: hurra hurra

Cytat:
Napisane przez Angelika
A dla mnie to FANTASTYCZNA wiadomość!!!

Nareszcie będzie rządzić prawica, dość lewicy i komunistów.
Nigdy w życiu nie oddałabym głosu na Cimoszewicza. Ta rezygnacja świadczy tylko o jego winie (afery, przekręty)

Jakby nie miał nic na sumieniu to by nie zrezygnował, jakby nic nie zrobił to by nie było afer (dlaczego o Kaczyńskim lub Tusku czy kilkolwiek nie ma tylu informacji o przekrętach, "błędach", itp. -żeby nie nawzać tego po imieniu...??!!)

Nie powiem na kogo głosuje, ale jestem przekonana na 100% że jest to człowiek silny, odpowiedzialny, nie jest choragiewką na wietrze, ma swoje zdanie i nie robi nic pod publikę.

Każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem, dlatego najlepiej nie rozpoczynać takich wątków.
Szkoda, że nie interesowałaś się polityką od najmłodszych lat - ja owszem - i pamiętam jeszcze czasy choćby sejmu kontraktowego, możesz nie lubić jakiejś partii, ale bądź na tyle obiektywna, by pami ętać afery z Kaczyńskimi i dzisiejszymi POPiSowcami...
Rezygnacja nie jest przyznaniem się do winy.
O proszę - weźcie encyklopedię, przeczytajcie definicję słowa "komunizm" zanim napiszecie posta...
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:27   #79
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Do Maddlen i Aniess - to, że w Polsce PRAWDZIWEGO komunizmu nie było dowiedziałam się najpierw w szkole, na lekcjach WOSU, a potem przedsiębiorczości. Po czym zapytałam rodziców jak to było. Oni potwierdzili, że nie było tak jak w Rosji, Chinach.
Kiedyś na historii miałam przekrój przez lata 1950-1989 - jak moi rodzice zobaczyli mój zeszyt to się za głowę złapali. Tłumaczyli mi, że nie było tak jak mi wpajają do głowy.
Miałam duży mętlik - bo co inny nauczyciel, to inny przekaz. Komu wierzyć?
To temat rzeka i nei chcę się w to zagłębiać. Nie chcę się kłócić.
Po prostu mam mało tolerancji dla osób postępujących w określony sposób dlajakiejś bezpodstawnej zasady.
Ale każdy robi jak uważa. Mimo, że niektórych rzeczy nie toleruje, to je szanuje. Wasze zdanie, wasza sprawa.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 14:27   #80
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Ale ja się z mediami w pełni i nie we wszystkim zgadzam. Ale chciałabyś żeby Polska stała się drugą Białorusią... Tam dopiero jest obiektywizm Oglądam wiadomości (nie tylko na jednym kanale), słucham radia (nie tylko jednego) czytam różne gazety, oglądam wywiady i wyciągam z tego wnioski. A czy trafne to nie wiem, ale moje, osobiste...
Skoro twierdzisz, że jesteś obiektywna - możesz powiedzieć jakie gazety czytasz, jakie wiadomości oglądasz i jakiego radia słuchasz - chodzi mi tylko o prolewicowe media ?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:27   #81
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
Jest tylko jeden problem- społeczeństwo może TYLKO i WYŁĄCZNIE przez media dowiadywać się czegoś o kandydatach Nie ma innej możliwości dla zwykłych obywateli. Bo taki Cimoszewicz (teraz już nie), Tusk czy Borowski nie spotkają się z ponad 38 mln obywateli żeby przedstawić im swoje poglądy. Ludzie wybierają tych, których media nam proponują. A obecnie media nastawiły się na prawicę, więc większość głosuje na nich.
Dokładnie. Jak w inny sposób nie korzystając z mediów dowiedzieć się czegoś nie tylko na temat polityków, ale wogóle o tym co się w Polsce dzieje. Ja nie mam innej propozycji...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:28   #82
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Nie rozumiem całej nagonkina komunistów.
W Polsce tak prawde powiedziawszy nie było prawdziwego komunizmu jak w innych krajach - to raz.
A dwa - obecnie mamy inny system. Byłoby to nie fair, jeśli byśmy pozbawiali częsci praw ludzi, którzy byli działaczami poprzedniego systemu.
Gdzie jest tolerancja ?
A w ogóle- w Polsce był prawdziwy komunizm. Co w ogóle rozumiesz przez pojęcie prawdziwego komunizmu? Komunizm to komunizm. A w POlsce nie był on może w tak ostrej formie jak teraz jest np. w Korei Pn., ale to tylko dlatego, że Polska miała być dla zachodnich krajów na pokaz. POlska miała świadczyć o tym, że komunizm nie jest zły i że zachód nie ma prawa się wtrącać, bo przecież nam się żyje 'cudownie'.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:29   #83
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
Jest tylko jeden problem- społeczeństwo może TYLKO i WYŁĄCZNIE przez media dowiadywać się czegoś o kandydatach Nie ma innej możliwości dla zwykłych obywateli. Bo taki Cimoszewicz (teraz już nie), Tusk czy Borowski nie spotkają się z ponad 38 mln obywateli żeby przedstawić im swoje poglądy. Ludzie wybierają tych, których media nam proponują. A obecnie media nastawiły się na prawicę, więc większość głosuje na nich.
Jasne. Ale mi chodzi o to żeby ludzie czerpali informacje z możliwie WSZYSTKICH środków przekazu.
A potem wyciągali wnioski a nie wierzyli ślepo subiektywnym dziennikarzom, którzy w ich mniemaniu są jak najbardziej obiektywni
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:30   #84
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez maddlen
A w ogóle- w Polsce był prawdziwy komunizm. Co w ogóle rozumiesz przez pojęcie prawdziwego komunizmu? Komunizm to komunizm. A w POlsce nie był on może w tak ostrej formie jak teraz jest np. w Korei Pn., ale to tylko dlatego, że Polska miała być dla zachodnich krajów na pokaz. POlska miała świadczyć o tym, że komunizm nie jest zły i że zachód nie ma prawa się wtrącać, bo przecież nam się żyje 'cudownie'.
Mojej rodzinie żyło sie dobrze.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:31   #85
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Może coś przeoczyłam, jeśli tak, to mnie oświećcie.. Ale czy Cimoszewicz nie miał czasem dzisiaj ujawnić swoich tranzakcji? A zamiast tego - rezygnacja. Może jednak faktycznie miał coś do ukrycia i wolał się wycofać niż skompromitować?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:31   #86
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cimoszewicz zrezygnował!!!!????? OMG! Właśnie wróciłam ze szkoły, patrzę na wizaż, a tu takie rzeczy! No ja normalnie oczom nie wierzę...

W takim wypadku prezydentem zostanie Donald Tusk. No i dobrze
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:31   #87
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Napisane przez Milka19
Ja się cieszę, że media rządzą i mają tak duży wpływ na życie (nie tylko polityczne w kraju). Nasze media nie są podporządkowane konkretnej partii, są niezależne i dzięki temu (w miarę) obiektywne...


Dziewczyny co jak co ale z wypowiedzi Milki jasno wynika, że to media rządzą i mają wpływ na nasze życie, czyli nami manipulują.
Media nie są obiektywne.
Nie powiesz mi chyba ze gazety "Nie" czy "Trybuna" czy "rzeczpospolita" to gazety obiektywne.
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:32   #88
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Milka19
Na początku chciałam przeprosić, jeśli kogoś uraziłam tym co napisałam (że się bardzo cieszę z faktu, że Cimoszewicz zrezygnował). Napisałam to pod wpływem emocji...

Nie masz za co przepraszać. Wyraziłaś swoje zdanie i tyle Każdy z nas ma prawo wybrać sobie osobę, która będzie prezydentem naszego kraju. Jak wiadomo są sympatie i antypatie

Powiem szczerze, że jak dla mnie, to nie ma teraz nikog, kto mógłby dostać mój głos. Kaczyński odpada już na starcie, Tuska też nie wielbię... Cimoszewicz wydawał mi się najbardziej odpowiedni na stanowisko prezydenta.
Zresztą... Każdy ciągnął, ciągnie i bedzie ciągnął do kieszeni, ale niech chociaż ma wygląd, jakąś prezencję, inteligencję...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:33   #89
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Akane
Może coś przeoczyłam, jeśli tak, to mnie oświećcie.. Ale czy Cimoszewicz nie miał czasem dzisiaj ujawnić swoich tranzakcji? A zamiast tego - rezygnacja. Może jednak faktycznie miał coś do ukrycia i wolał się wycofać niż skompromitować?
Akane, a co byś zrobiła jakby taka nagonka trafiła nie tylko w Ciebie ale w Twoją najbliższą rodzinę ?
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:33   #90
maddlen
Raczkowanie
 
Avatar maddlen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 236
GG do maddlen
Dot.: Cimoszewicz zrezygnował...

Cytat:
Napisane przez Megg
Do Maddlen i Aniess - to, że w Polsce PRAWDZIWEGO komunizmu nie było dowiedziałam się najpierw w szkole, na lekcjach WOSU, a potem przedsiębiorczości. Po czym zapytałam rodziców jak to było. Oni potwierdzili, że nie było tak jak w Rosji, Chinach.
Kiedyś na historii miałam przekrój przez lata 1950-1989 - jak moi rodzice zobaczyli mój zeszyt to się za głowę złapali. Tłumaczyli mi, że nie było tak jak mi wpajają do głowy.
Miałam duży mętlik - bo co inny nauczyciel, to inny przekaz. Komu wierzyć?
Musiałabyś poczytać naprawdę wiele książek, żeby się przekonać, jak tu naprawdę było. Wszystko jedt też kwestią tego, gdzie Twoi rodzice mieszkali, jakie ich sytuacje spotykały. Wystarczy posłuchać wypowiedzi ludzi, którzy z Polski uciekali, bo tu nie było szans na normalne życie. Fakt jest faktem, że zwykły szary człowiek, mógł nie mieć do czynienia z tymi przejawami komunizmu, które niszczyły niektórym życie. Ale prawda jest taka, że komunizm zniszczył życie wielu ludziom.
__________________
"In future everyone will be famous for fifteen minutes"
Andy Warhol
maddlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.