Odchudzanie a brak witamin... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 16:17   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

Odchudzanie a brak witamin...


W ciagu ostatniego pol roku troche schudlam-a przynajmniej kazdy mi tak mowi Nie odchudzalam sie drastycznie,nie chodzilam glodna ani nic w tym rodzaju,tak jakos wyszlo Niedawno robione mialam badania na krew i okazalo sie ze mam niedobory mikroelementow gł.zelaza.Do tego wlosy wychodza mi garsciami od paru miesiecy! Nie wiem co z tym wszystkim zrobic,bo nie chce oslabic organizmu a chcialabym zrzucic jeszcze z 10kg.Tak zeby ze zdrowiem bylo ok...Poradzcie mi cos...Z gory dziekuje!!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:29   #2
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzanie a brak witamin...

Ciężko mi cokolwiek doradzić ale ja jak miałam dużą anemię to oprócz brania różnych lekarstw, lekarz mówił bym jadła wątróbke i natkę pietruszki bo mają dużą zawartość żelaza!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:03   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Odchudzanie a brak witamin...

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
W ciagu ostatniego pol roku troche schudlam-a przynajmniej kazdy mi tak mowi Nie odchudzalam sie drastycznie,nie chodzilam glodna ani nic w tym rodzaju,tak jakos wyszlo Niedawno robione mialam badania na krew i okazalo sie ze mam niedobory mikroelementow gł.zelaza.Do tego wlosy wychodza mi garsciami od paru miesiecy! Nie wiem co z tym wszystkim zrobic,bo nie chce oslabic organizmu a chcialabym zrzucic jeszcze z 10kg.Tak zeby ze zdrowiem bylo ok...Poradzcie mi cos...Z gory dziekuje!!!
Oj skoro masz takie problemy to raczej zdrowe odchudzanie to nie było Może wizyta u lekarza, jeśli badania naprawdę nie są w porządku. Skoro już od kilku miesięcy włosy Ci wypadają to znaczy, ze coś jest nie tak z Twoim organizmem i narpierw należałoby go do porządku doprowadzić Witaminki by się przydały jak najbardziej, staraj się jeść dużo warzyw i to co napisała sweetpinky dużo żelaza jest w wątróbce i pietruszcze, w produktach zbożowych, w rzeżuszce. Włosy też często wypadają w skutek niedoboru witamin z grupy B ( mięso, ryby, drób, jajka, mleko, drożdże, warzywa (kapusta, groszek zielony, kalafior, marchew, szpinak, ziemniaki, fasola), zboża (kiełki pszenicy), soja, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, pestki dyni, banany)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:16   #4
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Odchudzanie a brak witamin...

Dzieki!!! Wlasnie kupilam sobie zestaw witamin...No i chyba faktycznie musze jesc zdrowiej...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.