Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 17:25   #211
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
akurat to jedzenie sama wzięłam z półki i sama chcę je kupić. Więc porównanie jest nietrafne.

Akwizycja usług też mnie wkurza, jeszcze bardziej niż towarów.
Wkurza mnie że dzwoni po raz nty kobieta i zaprasza mnie na spotkanie za tydzień w Warszawie mimo że wielokrotnie prosiłam żeby do mnie nie dzwonili bo mi do Wawy nie po drodze. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak dzwoni "pani z centrali banku" ze wspaniałą propozycją w sobotę o 8 rano mimo że osobiście byłam w tym banku i na piśmie zastrzegałam wszelkie kontakty. Nienawidzę Energi - bo już 5 raz w ciągu 2 miesięcy do mnie dzwonili żeby zaproponować mi super umowę na 4 lata, gdzie będę mogła płacić bagatele - drożej niż obecnie.

Wiem na czym polega praca przy telefonie - więc staram się nie być niegrzeczną - ale czasami mam dosyć takiego nękania.
Rozumiem doskonale. Firma w której dzwoniłam obsługiwała też UPC,Energę i Taurona no i moje ubezpieczenia zlecone przez Sygma Bank. Jak już słyszę tekst ze szkoleń "ale przyzna pan ,że to interesująca oferta,PRAWDA?", który wbijali nam cały czas, to na początku odbierałam, słuchałam co maja do powiedzenia, no bo wiedziałam, że to nie łatwa praca. Później telefony zdarzały się coraz częściej, niektóre były natarczywe, że już nie sposób było się nie denerwować, więc po prostu odbierałam , mówiłam ,że nie jestem zainteresowana, ale dziękuję za przedstawienie oferty ,a jak dzwonili kilka razy to prosiłam też o nie dzwonienie więcej na ten numer. . (Bo w systemie tam jest taka lista i można oznaczyć w niej że np. "klient nie życzy sobie więcej telefonów)
Oczywiście staram się być uprzejma rozmawiając z osobami, bo szanuję ich pracę.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:27   #212
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
akurat to jedzenie sama wzięłam z półki i sama chcę je kupić. Więc porównanie jest nietrafne.

Akwizycja usług też mnie wkurza, jeszcze bardziej niż towarów.
Wkurza mnie że dzwoni po raz nty kobieta i zaprasza mnie na spotkanie za tydzień w Warszawie mimo że wielokrotnie prosiłam żeby do mnie nie dzwonili bo mi do Wawy nie po drodze. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak dzwoni "pani z centrali banku" ze wspaniałą propozycją w sobotę o 8 rano mimo że osobiście byłam w tym banku i na piśmie zastrzegałam wszelkie kontakty. Nienawidzę Energi - bo już 5 raz w ciągu 2 miesięcy do mnie dzwonili żeby zaproponować mi super umowę na 4 lata, gdzie będę mogła płacić bagatele - drożej niż obecnie.

Wiem na czym polega praca przy telefonie - więc staram się nie być niegrzeczną - ale czasami mam dosyć takiego nękania.
Telefony, szczególnie z banków, to jakiś koszmar w pewnym momencie trzeba po prostu powiedzieć NIE, bo inaczej będą dzwonić bez końca. Ostatnio skończyło się na tym, że pytałam pani, czy sprawdza dostęp do bazy danych, bo mimo że jej kolega dzwonił do mnie w czwartek, i miał potem dzwonić do mnie za tydzień, to ktoś i tak dzwoni w piątek wtedy się wkurzyłam, bo oferty mojego banku i tak już znam na pamięć. W takich sytuacjach trzeba być stanowczym, inaczej się po prostu nie da.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:34   #213
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Telefony, szczególnie z banków, to jakiś koszmar w pewnym momencie trzeba po prostu powiedzieć NIE, bo inaczej będą dzwonić bez końca. Ostatnio skończyło się na tym, że pytałam pani, czy sprawdza dostęp do bazy danych, bo mimo że jej kolega dzwonił do mnie w czwartek, i miał potem dzwonić do mnie za tydzień, to ktoś i tak dzwoni w piątek wtedy się wkurzyłam, bo oferty mojego banku i tak już znam na pamięć. W takich sytuacjach trzeba być stanowczym, inaczej się po prostu nie da.
szkoda mi ludzi którzy do mnie dzwonią bo nie jest to ich wymarzona praca. Pojechałam tylko raz ostro po panu który dzwonił z centrali banku żeby sprawdzić czy ich terenowy pracownik zaproponował mi wszystkie usługi/ produkty jakie tylko mógł

Stanowczość i pisma - nic nie dają. I to frustruje. I nie dziwię się irytacji klientów.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
więc po prostu odbierałam , mówiłam ,że nie jestem zainteresowana, ale dziękuję za przedstawienie oferty ,a jak dzwonili kilka razy to prosiłam też o nie dzwonienie więcej na ten numer. . (Bo w systemie tam jest taka lista i można oznaczyć w niej że np. "klient nie życzy sobie więcej telefonów)
Oczywiście staram się być uprzejma rozmawiając z osobami, bo szanuję ich pracę.
dobrze wiedzieć, wykorzystam tę informację. Dzięki.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:15   #214
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Hej jako, że ostatnio pracowałam z ludźmi w "terenie" też się chętnie wypowiem. Denerwuje mnie, że ludzie są niemili w stosunku do akwizytorów itp.
(...)
Może jesteś jedną na tysiąc, która pierwsze "NIE" potencjalnego klienta traktuje poważnie. Niestety najczęściej "nie, dziękuję / nie jestem zainteresowana" muszę powtarzać kilka razy, aż w końcu czasami robię się niemiła. Bo większość akwizytorów traktuje ludzie jak debili, którzy nie wiedzą czego chcą + jeleni, których pewnie łatwo można wkręcić w kupienie czegoś (w tym usługi, to bez różnicy). Sorry, mam złe zdanie o akwizytorach i nie wyrobiłam go sobie na podstawie kontaktu z jedną osobą, ale z wieloma. Także cierpisz za nieprofesjonalnych "kolegów po fachu".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-09-02 o 18:20
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:20   #215
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może jesteś jedną na tysiąc, która pierwsze "NIE" potencjalnego klienta traktuje poważnie. Niestety najczęściej "nie, dziękuję / nie jestem zainteresowana" muszę powtarzać kilka razy, aż w końcu czasami robię się niemiła. Bo większość akwizytorów traktuje ludzie jak debili, którzy nie wiedzą czego chcą + jeleni, których pewnie łatwo można wkręcić w kupienie czegoś. Sorry, mam złe zdanie o akwizytorach i nie wyrobiłam go sobie na podstawie kontaktu z jedną osobą, ale z wieloma. Także cierpisz za nieprofesjonalnych "kolegów po fachu".
przeważnie nie potrafią odczepić się, dopóki ktoś się w końcu nie wk...i no ale tacy ludzie mają, moim zdaniem, wybitne predyspozycje do takiej pracy ja ich nie mam i takich natrętów, nie rozumiem
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:54   #216
Za_rt
Przyczajenie
 
Avatar Za_rt
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
szkoda mi ludzi którzy do mnie dzwonią bo nie jest to ich wymarzona praca. Pojechałam tylko raz ostro po panu który dzwonił z centrali banku żeby sprawdzić czy ich terenowy pracownik zaproponował mi wszystkie usługi/ produkty jakie tylko mógł

Stanowczość i pisma - nic nie dają. I to frustruje. I nie dziwię się irytacji klientów.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------


dobrze wiedzieć, wykorzystam tę informację. Dzięki.
Z tą listą to niekoniecznie.. To zależy jaki mają program, który wykonuje te połączenia. W niektórych firmach jak konsultant zaznaczy żeby następne połączenie było za tydzień o danej godzinie to tak będzie. Też kiedyś pracowałam na słuchawce i można było zaznaczyć umówiony dzień a połączenie było nawet tego samego dnia.. Jak jest mało wybieranych połączeń to resetują te wszystkie ustawienia, które się zaznaczało i połączenia wpadają jak leci. Niby można było zaznaczyć 'pomyłka', 'nie dzwonić' ale co z tego jak to nic nie dawało? Konsultant numeru usunąć nie może, niby w punkcie obsługi można to zrobić. Kilka razy trafiło mi się połączenie gdzie była pomyłka i taka osoba chyba nic nie mogła zrobić. Bo przecież nie wypisze numeru z czyjejś umowy?
Za_rt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 19:04   #217
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
przeważnie nie potrafią odczepić się, dopóki ktoś się w końcu nie wk...i no ale tacy ludzie mają, moim zdaniem, wybitne predyspozycje do takiej pracy ja ich nie mam i takich natrętów, nie rozumiem
Czy ja wiem chyba zależy jaka firma bo u mnie nie wolno było namawiać po słowie "nie". Tak czy inaczej to była moja praca i moim zdaniem nie ma ułaskawienia na brak kultury dla takich osób bo żaden akwizytor wulgarny nie jest, jeśli jest zawsze można zadzwonić do jego przełożonych.
Tak samo na ulotkach każdy mówi do Ciebie na Ty i każdy wymaga by go zapamiętać bo jak dwa razy dasz ulotkę tej samej osobie to usłyszysz,że jesteś conajmniej upośledzona.
Jak ktoś wydzwania to być może takie polecenie ma od szefa by prubować do skutku, każdy chce pracować.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 19:16   #218
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Czy ja wiem chyba zależy jaka firma bo u mnie nie wolno było namawiać po słowie "nie". Tak czy inaczej to była moja praca i moim zdaniem nie ma ułaskawienia na brak kultury dla takich osób bo żaden akwizytor wulgarny nie jest, jeśli jest zawsze można zadzwonić do jego przełożonych.
Tak samo na ulotkach każdy mówi do Ciebie na Ty i każdy wymaga by go zapamiętać bo jak dwa razy dasz ulotkę tej samej osobie to usłyszysz,że jesteś conajmniej upośledzona.
Jak ktoś wydzwania to być może takie polecenie ma od szefa by próbować do skutku, każdy chce pracować.
Do ludzi roznoszących ulotki osobiście nic nie mam. Jak mam wolne ręce to biorę od każdego, bo wiem, że to ich praca, ale np. dziwi mnie, jak ktoś idzie i ma w obu rękach zakupy,a osoba roznosząca ulotki pcha tej osobie ulotkę dosłownie pod twarz i nie rozumie słów " Nie dziękuję" . Nie mówię, że wszystkie osoby tak robią, ale zdarzają się .

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-09-02 o 19:17
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 19:25   #219
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Mi tych dzwoniących jest żal. Mój eks pracował w Play'u i namawiał na nowe oferty więc wiem jakie to jest niewdzięczne i jaki tam jest przemiał ludzi, bo zwalniają jak się nie sprzeda iluś tych ofert, a mało kto jest w stanie to zrobić. Przynajmniej on tak twierdził Zawsze mówię, że nie, dziękuję, ale czasem jak mnie ktoś wpieni to idę ostro. Ostatnio podziękowałam pani, która chciała mnie namówić na ubezpieczenie telefonu. Dzwonili do mnie od tygodnia, akurat zawsze jak byłam w pracy. W końcu odebrałam i wysłuchalam, podziękowałam, a ona "Ale nie poświęci mi pani 3 minut?" i to takim pretensjonalnym tonem. Jak jej powiedziałam, że ja też jestem w pracy i nie mogę, to ona dalej swoje. W końcu się rozłączyłam.

Dziwniejszym zjawiskiem jest dla mnie... Sprzedaż nieznanych mi kosmetyków w galeriach handlowych. Już w 2 albo 3 miastach spotkałam się z wyspami na środku galerii gdzie jakiś ciemnoskóry mężczyzna (tak! zawsze jest to arab albo mulat) łapie, mówi łamaną polszczyzną "Cześć!" i psika na rękę czymś. No moja mama to się nieźle wkurzyła jak ją tak złapał i wypsikał. No i za gadkę szmatkę wciska jakieś okrawki "naturalnego mydła" - to akurat wiem z obserwacji.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2015-09-02 o 19:27
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 19:38   #220
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

No wiadomo, że w każdej pracy da się pracować źle nawet przy rozdawaniu ulotek hehe Dziwnych ludzi da się wszędzie znaleźć ale warto pamiętać, że to też człowiek, w pracy, stoi 8h i więcej (ja pracowałam 12 i pół godziny w akwizycji i to za darmo bo w formie szkolenia a na ulotkach 9 godzin) i możecie mi wierzyć, że to nie jest tak, że praca jest lekka i przyjemna bo cały dzień trzeba w kółko nawijać , być uśmiechniętą i miłą a jednak stopy pękają (ja nadal mam pokrwawione a 5 dni nie pracuje) , kręgosłup też cały boli więc taka osoba też chce by ktoś choć zatrzymał się i jej wysłuchał a nie tylko na nią napadał i wyzywał (bo szef gdzieś ukryty kontroluje co jakiś czas jak jej idzie) nie wspomnę o tym, że w deszcz także trzeba stać, moknąć i dalej prosić by ktoś poświęcił chwilę czasu.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Mi tych dzwoniących jest żal. Mój eks pracował w Play'u i namawiał na nowe oferty więc wiem jakie to jest niewdzięczne i jaki tam jest przemiał ludzi, bo zwalniają jak się nie sprzeda iluś tych ofert, a mało kto jest w stanie to zrobić. Przynajmniej on tak twierdził Zawsze mówię, że nie, dziękuję, ale czasem jak mnie ktoś wpieni to idę ostro. Ostatnio podziękowałam pani, która chciała mnie namówić na ubezpieczenie telefonu. Dzwonili do mnie od tygodnia, akurat zawsze jak byłam w pracy. W końcu odebrałam i wysłuchalam, podziękowałam, a ona "Ale nie poświęci mi pani 3 minut?" i to takim pretensjonalnym tonem. Jak jej powiedziałam, że ja też jestem w pracy i nie mogę, to ona dalej swoje. W końcu się rozłączyłam.

Dziwniejszym zjawiskiem jest dla mnie... Sprzedaż nieznanych mi kosmetyków w galeriach handlowych. Już w 2 albo 3 miastach spotkałam się z wyspami na środku galerii gdzie jakiś ciemnoskóry mężczyzna (tak! zawsze jest to arab albo mulat) łapie, mówi łamaną polszczyzną "Cześć!" i psika na rękę czymś. No moja mama to się nieźle wkurzyła jak ją tak złapał i wypsikał. No i za gadkę szmatkę wciska jakieś okrawki "naturalnego mydła" - to akurat wiem z obserwacji.
Niestety ale to są oszuści u mnie w mieście wciskali kit, że oferują perfumy od Maryli Rodowicz za 79 zł w promocji bo gdy zaraz trafią do Rossmana to będą kosztować 100 zł więcej. Po jakimś czasie Rossman wywiesił ogłoszenie na szybie, że nic podobnego nie prowadzi i nie sprzedaje żadnych produktów poza drogerią i mijał rok a oni dalej mieli swoją "promocję" . Zdradzę wam, że jeśli ktoś wam sprzedaje produkt , który ma opakowanie jednolitego koloru, nie ma nigdzie symboli danej marki, identyfikatora to lepiej nie brać . Jeżeli chodzi o usługi to uczciwy akwizytor dzwoni przy was do centrali i rozmawiacie z osobą z centrali osobiście, dostajecie kopie arkuszu jaki wypełniliście razem z podpisem i danymi akwizytora, który was obsługiwał , musi posiadać identyfikator z zdjęciem i zwracajcie uwagę na długopis... Powiem wam tyle ;P
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:34   #221
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Mnie wkurzają nawaleni faceci zaczepiający kobiety
2 razy byłam w takiej sytuacji, w której samochód z pijanymi facetami zatrzymywał się obok przystanku a oni darli się do mnie:
- w pierwszym przypadku siedziałam sobie na przystanku a auto zatrzymało się na jakąś minutę (a wtedy wydaje się to wiecznością) czy dłużej, dresy krzyczały do mnie zachęcająco ,,wsiadaj Luśka" i rechotali radośnie. Nie wiedziałam jak zareagować i siedziałam cicho (przystanek raczej na odludziu). Zaczęłam się bać, że może zaraz wysiądą i mnie wciągną siłą. Na szczęscie z daleka zaobaczyłam grupkę 3 osób która kierowała się w stronę przystanku, więc pobiegłam w ich stronę bo w grupie jest się bezpieczniejszym. No i na szczęście wtedy odjechali.
- w drugim przypadku stałam sobie spokojnie na przystanku a rechoczące dresy krzyczały do mnie z przejeżdżającego auta żebym podniosła sukienkę do góry. Normalnie ubaw po pachy.
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:49   #222
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Też mnie coś podobnego spotkało
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:01   #223
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

JA raz miałam taki podobny incydent jak szłam sobie nad jeziorem. Wtedy jacyś chłopcy coś do mnie krzyczeli ,a ja byłam sama, no i oczywiście usłyszałam pojazdy typu "spadaj stąd" , "pewnie sama przyjechała, wygląda na taką co znajomych nie ma" i inne mało miłe rzeczy na temat mojego wyglądu oczywiście. No ,a ja tylko sobie przechadzałam , bo szłam do sklepu i z powrotem na koc. Czasem myślę sobie ,że lepiej by było jakby niektórzy ludzie po prostu się zamknęli. Zresztą takie cwaniaczki to zawsze są mądrzy jak są w grupie, a z ofiarą nikogo nie ma .
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:13   #224
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
JA raz miałam taki podobny incydent jak szłam sobie nad jeziorem. Wtedy jacyś chłopcy coś do mnie krzyczeli ,a ja byłam sama, no i oczywiście usłyszałam pojazdy typu "spadaj stąd" , "pewnie sama przyjechała, wygląda na taką co znajomych nie ma" i inne mało miłe rzeczy na temat mojego wyglądu oczywiście. No ,a ja tylko sobie przechadzałam , bo szłam do sklepu i z powrotem na koc. Czasem myślę sobie ,że lepiej by było jakby niektórzy ludzie po prostu się zamknęli. Zresztą takie cwaniaczki to zawsze są mądrzy jak są w grupie, a z ofiarą nikogo nie ma .
Ty strasznie dużo takich ludzi spotykasz. Boże gdzie ty mieszkasz. W Sosnowcu?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:25   #225
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ty strasznie dużo takich ludzi spotykasz. Boże gdzie ty mieszkasz. W Sosnowcu?
No mam takiego pecha
Spotykam ich dosłownie wszędzie to z tym jeziorem i tą koleżanką o której wcześniej pisałam było na dolnym śląsku niedaleko Legnicy , a koleżanki i ta sytuacja z panami na poczcie to tutaj gdzie mieszkam na śląsku ,ale nie Sosnowcu .. W sumie bliżej mam Katowice niż Sosnowiec . Chyba mam jakiś magnes na takie osoby
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:41   #226
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
przeważnie nie potrafią odczepić się, dopóki ktoś się w końcu nie wk...i no ale tacy ludzie mają, moim zdaniem, wybitne predyspozycje do takiej pracy ja ich nie mam i takich natrętów, nie rozumiem
Ja, jak widze na ulicy, ze ktos do mnie podchodzi i cos zaczyna mi proponowac, to nawet sie nie zatrzymuje tylko mowie 'nie, dziekuje' i ide dalej.
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:51   #227
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Ja, jak widze na ulicy, ze ktos do mnie podchodzi i cos zaczyna mi proponowac, to nawet sie nie zatrzymuje tylko mowie 'nie, dziekuje' i ide dalej.
Masz prawo ale wyzywać takich osób nie ma prawa nikt.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:04   #228
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Masz prawo ale wyzywać takich osób nie ma prawa nikt.
Zgadzam sie
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:26   #229
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Niestety ale to są oszuści u mnie w mieście wciskali kit, że oferują perfumy od Maryli Rodowicz za 79 zł w promocji bo gdy zaraz trafią do Rossmana to będą kosztować 100 zł więcej. Po jakimś czasie Rossman wywiesił ogłoszenie na szybie, że nic podobnego nie prowadzi i nie sprzedaje żadnych produktów poza drogerią i mijał rok a oni dalej mieli swoją "promocję" . Zdradzę wam, że jeśli ktoś wam sprzedaje produkt , który ma opakowanie jednolitego koloru, nie ma nigdzie symboli danej marki, identyfikatora to lepiej nie brać . Jeżeli chodzi o usługi to uczciwy akwizytor dzwoni przy was do centrali i rozmawiacie z osobą z centrali osobiście, dostajecie kopie arkuszu jaki wypełniliście razem z podpisem i danymi akwizytora, który was obsługiwał , musi posiadać identyfikator z zdjęciem i zwracajcie uwagę na długopis... Powiem wam tyle ;P
Perfumy od Maryli


Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Mnie wkurzają nawaleni faceci zaczepiający kobiety
2 razy byłam w takiej sytuacji, w której samochód z pijanymi facetami zatrzymywał się obok przystanku a oni darli się do mnie:
- w pierwszym przypadku siedziałam sobie na przystanku a auto zatrzymało się na jakąś minutę (a wtedy wydaje się to wiecznością) czy dłużej, dresy krzyczały do mnie zachęcająco ,,wsiadaj Luśka" i rechotali radośnie. Nie wiedziałam jak zareagować i siedziałam cicho (przystanek raczej na odludziu). Zaczęłam się bać, że może zaraz wysiądą i mnie wciągną siłą. Na szczęscie z daleka zaobaczyłam grupkę 3 osób która kierowała się w stronę przystanku, więc pobiegłam w ich stronę bo w grupie jest się bezpieczniejszym. No i na szczęście wtedy odjechali.
- w drugim przypadku stałam sobie spokojnie na przystanku a rechoczące dresy krzyczały do mnie z przejeżdżającego auta żebym podniosła sukienkę do góry. Normalnie ubaw po pachy.
Raz miałam taką podobną sytuację. Byłam na babskim wieczorze i wracałyśmy z moją bratową. Stałyśmy same na przystanku, podeszły do nas dresy i jeden mówi: "Jechała już 8?", a ja, że 8 tu nie jeździ, a on: "A 69 jechało, co? 69, wasza ulubiona liczba dziewczyny!" a my odeszłyśmy, a oni dalej się darli i łazili za nami "Wracajcie dziewczyny, nie obrażajcie się!". I na szczęście zaraz nadjechał nasz tramwaj
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:53   #230
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Aż mi się przypomniało jak dzwonili z playa do mnie. Zawsze między 6-30a 7. i po 22.

druga sytuacja pani z banku, która dzwoniła codziennie. I mówie jej, że nie mogę rozmawiać, bo w pracy jestem. A ta mi dalej, że mi zajmie 5 minut bla bla. I potem codziennie dzwoniła. I moja czara goryczy została przelana jak któryś dzień z rzędu dzwoniła. I jej już powiedziałam na wstępie, że powinna wiedzieć dmx kogo dzwoni i że nie życze sobie więcej telefonów.

Sytuacja trzecia z plusa. Dzwoni typ o tablecie. Akurat miałam czas posłuchałam go, ale mówie że nie jestem zainteresowana. A ten dalej mnie namawia. I to samo od początku mówi. Mówie mu mam tablet, internet. Nie potrzebuje więcej. A ten dalej swoje.



Kolejna sytuacja odbieram telefon. a tam muzyczka i "proszę poczekać na zgłoszenie konsultanta . . , #

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 23:20   #231
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Perfumy od Maryli




Raz miałam taką podobną sytuację. Byłam na babskim wieczorze i wracałyśmy z moją bratową. Stałyśmy same na przystanku, podeszły do nas dresy i jeden mówi: "Jechała już 8?", a ja, że 8 tu nie jeździ, a on: "A 69 jechało, co? 69, wasza ulubiona liczba dziewczyny!" a my odeszłyśmy, a oni dalej się darli i łazili za nami "Wracajcie dziewczyny, nie obrażajcie się!". I na szczęście zaraz nadjechał nasz tramwaj
Maryla jest spoko

To moja kumpela pracowała w ogródku z piwem i fast-foodami, miała przerwę i usiadłyśmy pogadać i podszedł do nas facet z 10 lat starszy i chciał nasze numery telefonów ale nie byłyśmy zainteresowane to kłamałyśmy,że nie mamy komórek to następne 30 minut przekonywał nas,że nam kupi za chwilę sam na sam...
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 05:18   #232
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Spytam tak: sprzedawałaś może "perfumy" ? Bo jeśli tak, to mnie taką praca niestety obrzydza. Kiedyś o mało w takiej firmie nie zaczęłam pracować, i nie dziwię się, że ludzie mogą się rozzłościć na takich akwizytorów, bo oni potrafią być natarczywi. Chociaż może ja jestem na tym punkcie przeczulona, u mnie np. jeden niewłaściwy ruch ze strony ekspedientki potrafi przekreslić zakupy w danym sklepie. I sorki, ale dla mnie pociskanie komuś perfum rozlewanych w Radomiu jako coś drogiego i ekskluzywnego, to niestety chamstwo i brak etyki. Nie potrafiłam się do tego zmusić kiedyś, teraz też bym pewnie nie mogła.
Perfumy, nie perfumy, tak szczerze to cały marketing polega na wciskaniu ludziom tego, czego nie chcą :P I uważam że trzeba mieć określony charakter do takiej pracy, np. odporność na niechęć ludzi. Bo taka praca polega, mówiąc wprost na zawracaniu doopy, a jak się trafi na kogoś kto wyznaje zasadę żyj i daj żyć innym to jest ciężko.
Ja się kiedyś spotkałam z buractwem ze strony call center, wydzwaniała do mnie firma kosmetyczna regularnie, rozmawiałam z nimi, bo oferowali zawsze darmową wysyłkę i nowe serie w dobrej cenie, jak się zamawaiło inną drogą nie zawsze tak korzystnie wychodziło. Ale taka rozmowa z dogadaniem szczegołów zamówienia trwała długo. Kiedyś trafiło na godziny pracy, że akurat cały tydzień miałam przedpołudniowe, więc albo nie zauważałam nawet że ktoś dzwonił albo nie odbierałam, jak w końcu odebrałam to dziewczyna mnie opier..... jak jakaś paniusia z urzędu, że wydzwaniają do mnie od paru dni a ja nie raczę odebrać. Nie pamiętam co jej odpowiedziałam, w każdym razie od tamtej pory mam spokój i zamawiam ze strony internetowej kiedy mi się podoba :P
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 06:09   #233
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Masz prawo ale wyzywać takich osób nie ma prawa nikt.
Ja kiedys podziekowalam za "perfumy" za to uslyszalam od cygana pod swoim adresem jaka to ze mnie nie kurffa itp... Podejrzewam ze cale przejscie podziemne na swidnickiej to slyszalo
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 06:23   #234
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ty strasznie dużo takich ludzi spotykasz. Boże gdzie ty mieszkasz. W Sosnowcu?
A dlaczego akurat w Sosnowcu ??
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 07:18   #235
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Marketing nie polega na wciskaniu ludziom czegoś czego nie chcą.
Marketing polega na stwarzaniu potrzeb , których wcześniej nie miałaś :P
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:19   #236
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5263176 7]A dlaczego akurat w Sosnowcu ?? [/QUOTE]

No bo tam to dziwne rzeczy się dzieją

A no i wyczatowałam te legginsy . Ale Ci ludzie przed tym sklepem są straszni ,dziś chyba było z 60 osób pod lidlem i wszyscy wbiegli dosłownie do sklepu, kobiety na siebie krzyczały " To moje !" i wszyscy na dział z ubraniami.

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-09-03 o 08:24
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 09:01   #237
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Ledwo 10 mija, a ja już spotkałam się z całą masą chamstwa i prostactwa.

Pojechałam do Lidla na obczajkę tych botków co dziś rzucili. Byłam jakoś 8.05 w sklepie. Wzięłam sobie wózek, postawiłam obok tych koszy z ciuchami. Grzebię, zostały tylko jedne w moim rozmiarze ale nie moja kolorystyka, tych co chciałam już nie było Oczywiście baby wisiały mi na plecach, wyrywanie sobie z rąk to był standard, podobnie jak rzucanie tymi butami. Skończyłam poszukiwana nieco zawiedziona. No i patrzę, a mi ktoś mój wózek podpierniczył! Zrobiłam zakupy wkurzona bez wózka. Stoję w kolejce, no i przede mną był jakiś młody koleś, miał rzeczy dość sporo. Za chwilę woła swoją matkę/ teściową i jeszcze jedną babę. Każda z wózkiem pełnym dobroci. Nosz !$@&*(@^ !!! W końcu wyszli z kolejki i poszli do kasy obok. Oczywiście na taśmie każda pani po 4 pary spodni i 2 pary butów. Ale nie wnikam, w końcu tydzień mody w Lidlu

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2015-09-03 o 09:04
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 09:47   #238
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Powinni co roku rozdawać ordery virtuti cebulari dla największych polaczków-cebulaczków
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:12   #239
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jedna z większych galerii w mieście wojewódzkim. Ot, normalna, sklepy różnej klasy, wiadomo. Toaleta. Trzeba przejść korytarzem do pomieszczenia, potem dopiero do łazienki (odpowiedniej), a potem kolejne wejście do ubikacji (ogólnie skomplikowana sprawa jak na mnie). W pierwszym korytarzu siedzi dwie dziewczyny, gimnazjum może liceum. Jak mnie zobaczyły jakoś nagle sobie poszły. Wchodzę do pomieszczenia z kabinami. Wszędzie papier. Całe kible obłożone papierem, skrawki na podłodze, gdzieniegdzie ten papier mokry (nie wnikam od czego).


Toaleta damska, galeria w sporym mieście. Niby to faceci robią syf.


Folia od tampona w muszli-normalka.


Żeby jakaś podpaska była zwinięta i grzecznie wyrzucona to już pełen sukces.


Wczoraj w kiblach na autostradzie Klaudia przebierala Brajana, a seba bez żenady wrzucil zużytego pampersiora do kibla. Jak upomnialam uslyszalam, ze mam "zamknąć mordę", wiec juz nic mnie nie zdziwi

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może jesteś jedną na tysiąc, która pierwsze "NIE" potencjalnego klienta traktuje poważnie. Niestety najczęściej "nie, dziękuję / nie jestem zainteresowana" muszę powtarzać kilka razy, aż w końcu czasami robię się niemiła. Bo większość akwizytorów traktuje ludzie jak debili, którzy nie wiedzą czego chcą + jeleni, których pewnie łatwo można wkręcić w kupienie czegoś (w tym usługi, to bez różnicy). Sorry, mam złe zdanie o akwizytorach i nie wyrobiłam go sobie na podstawie kontaktu z jedną osobą, ale z wieloma. Także cierpisz za nieprofesjonalnych "kolegów po fachu".


O, to.

Najgorsi są ci ze stoisk banków w galeriach. Nie rozumieją chyba co oznacza "nie" Raz jak powiedziałam dwa razy ze nie jestem zainteresowana i potem po prostu odeszłam od dziewczyny, ktora nadal mnie nagabywala, uslyszalam za plecami "spier. suko"

Jak widzę ze stoi to stanowisko banku gdzies to odechciewa mi się przechodzić tamtędy

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
No bo tam to dziwne rzeczy się dzieją

A no i wyczatowałam te legginsy . Ale Ci ludzie przed tym sklepem są straszni ,dziś chyba było z 60 osób pod lidlem i wszyscy wbiegli dosłownie do sklepu, kobiety na siebie krzyczały " To moje !" i wszyscy na dział z ubraniami.


Przeciez sama tam z nimi stalas xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:30   #240
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Trochę z innej beczki. Jakieś ze dwa lata temu byłam u znajomej instruktorki umówiona na jazdę konną. Tam gdzie wtedy jeździłam, były dwie instruktorki siostry. Środek lata, gorąco, ja w bryczesach i skórzanych butach do jazdy, przyjeżdżam jak było umówione, jest tylko siostra, czyści w stajni, na jazdę nic nie gotowe. Pytam, o co chodzi, bo byłam umówiona? Siostrzyczka na mnie z pyskiem dosłownie wyjechała, że co ją tu robię, że ją się z nią na jazdę nie umawiałam i generalnie najlepiej żebym spadała. Bo ona nie ma tego w notesie, więc ją muszę dostać opiernicz! Cudnie zamiast zadzwonić do siostry, chciała mnie po prostu wywalić. Zresztą śmieszna była ta jej niby odwaga, tzn. była z koleżanką - o ile ją znam, sama nigdy by się na coś takiego nie odważyła. Żałosne to było, słuchać ochrzanu za nie swoje winy

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2015-09-03 o 10:51
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-09 10:07:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.