Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 12:41   #2791
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Agusia - podcinanie na wypadanie guzik pomaga kręć tę wcierkę nawłosową
Szczerze mówiąc boję się trochę eksperymentować z wcierkami po tym jak dziewczyny na LU pisały że tylko sobie na dłuższą metę nimi zaszkodziły
Kupiłam już: EVA MEDICA Szampon przeciwłupieżowy zawierający Trikenol i EVA MEDICA Szampon przeciwłojotokowy zawierający Asebiol
Mam zamówione: nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym, pokrzywa do picia, woda brzozowa w mgiełce.
Mam też Seboradin Niger lotion z czarną rzodkwią.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agusiu, mi tak wypadały przez ostatnie.... no rok prawie? to było straszne, wszędzie moje włosy na poscieli, na dywanie,w łazience jak wrzucałam pranie do pralki to w okienku widać było kłębuszek włosów o się zebrał z ubrań próbowalam różnych rzeczy polecanych na wizażu (przewertowane wątki włosowe), pomagały ampułki z placenty, szampon z rzepy- ale tylko chwilowo, potem problem wracał.

zbadałam hormony-ok. lekarz kazał iść do dermatologa. a że u nas dermatolożka przypisuje każdemu co samo, czy trądzik czy uczulenie czy lysienie, to postanowiłam sama się "podkurować".

no i jakieś dwa tygodnie temu/miesiąc się uspokoiły. mam nadzieję że na dłużej

łykam krzem+biotyna, humavit, salfazin, z pielęgancji seboradin niger szampon + odżywka

jednak przyczyną była "chora" skóra głowy - łupież, swędzenie, pieczenie, raz za tłusta, raz za sucha, podrażniona -potwierdził to lekarz. seboradin to unormował
Do lekarza zamierzam się wybrać. Na razie suplementuję się od 1,5 roku jakoś biotyną w dawce 1000mcg dziennie, a od września miedzią w formie chelatowej w dawce 2mg, cynkiem też w formie chelatowej w dawce 50 mg, to tyle z takich typowo na włosy, plus witamina D, beta karoten i czasem cynamon.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agusia, to moze jakis kosmetyk zmienilas do wlosow? Szampon, odzywka?
Z podcieciem to chodzilo mi o to zeby skrocic jak sie bedzie nosic rozpuszczone zeby nie przeszkadzaly, gdy sie ma dlugie - sciecie samo w sobie nic nie daje. Skoro nie zwiazywalas mocno wlosow, to przyczyna raczej nie jest mechaniczna. Moze zbadaj sobie wlosy, skore glowy - w niektorych aptekach robia bezplatnie takie testy.

Wiem że samo w sobie to nic nie daje, ale miałam bardzo poniszczone końcówki przez co strasznie mi się włosy plątały i zaczepiały się o wszystko więc myślałam że to może przez to bardziej wypadają
Tak jak pisała, odstawiłam tylko odżywkę która oblepiała mi włosy i powodowała zatykanie porów (i na twarzy i na głowie, zapychała mnie strasznie na twarzy a na głowie robiły mi się strupki czego nigdy wcześniej nie miałam). Odstawiłam też szampon i odżywkę Herbal Essences Grawitacji Nie! bo mi nie służyły i miałam wrażenie że włosy mi się szybciej przetłuszczają i robi mi się od nich łupież.
Muszę poszukać jakiejś apteki gdzie robią takie testy bo w mojej niestety nie

Podliczyłam wczoraj te włosy co wypadły mi w myciu (część zdążyła spłynąć zanim pomyślałam o tym żeby je zostawić do policzenia). Wyszło mi ok. 290 Włosy myłam wieczorem więc trzeba wziąć pod uwagę że przy porannym czesaniu jeszcze trochę mi wyszło i w ciągu dnia

A tak w ogóle chyba dzisiaj komuś zrobię krzywdę Mam podły humor Dzwoniła mama i powiedziałam jej o moim liczeniu włosów itp a ona jak zwykle wszystko zbagatelizowała i stwierdziła że to dlatego bo za często je myję Ona myje co 2 dzień i uważa że to jedyna słuszna opcja A ja wcale często nie myję włosów, owszem jak jestem u niej i codziennie wychodzę to myję codziennie, ale jak jestem u siebie i obecnie zdarza mi się że bardzo długo nigdzie nie wychodzę to myję co 2-3 dni ale ona oczywiście wie wszystko najlepiej Szampon którego teraz używam (zwykły Pantene mocne włosy czy jakoś tak) też uważa za zbytnie kombinowanie Sama używa szamponów Avonu czego nawet nie będę komentować
Ale w sumie tu nawet nie chodzi o to co konkretnie mówiła tylko jak, w jaki sposób. Zero zrozumienia... Oczywiście jak ona mi o czymś opowiada to ja muszę spokojnie tego słuchać potakiwać i komentować tak żeby była zadowolona ale jeśli ja wymagam od niej tego samego napotykam na mur. Nie ma mowy więcej jej nie będę słuchać jak będzie mi się chciała wygadać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:43   #2792
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dobry - wcale nie taki dobry
jakoś podły nastrój mnie nie chce opuścić od zeszłego roku, i czuje się kiepsko, i nie podoba mi się to co widzę w lustrze, i włosy się nie układają, i płakać mi się chce wciąż

wiem jak się czujesz, bo mam to samo najchętniej bym się z domu nie ruszała, bo zupełnie nie mam ochoty zachowywać się jak "cywilizowany człowiek" (Dominiko, ten Twój podpis jest taki w sam raz dla mnie)

a co gorsza ostatnio jest coraz gorzej bo...

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
chce zeby moj okres juz przyszedl i poszedl
a spodziewam się go na końcówkę tego/początek następnego tygodnia- coś czuję, że on może być winowajcą

bea, bo tam na Wyspach jak widzą śnieg to stwierdzają, że szkoły trzeba zamknąć, to co dopiero poczty! listonosze nie wiedzą jak się przez to przedostać, zimno im, a w Polsce to już pociągi stają w szczerych polach bo też zimno... także moja mikołajka na pewno do mnie dojdzie, nie martw się

fanka, te zdjęcia

aaa, Ila, mam jeszcze pytanie takie: te okolice Płocka to nie Dobrzyków przypadkiem? jak nie chcesz tu pisać, to może chociaż na PW- zła i niedobra ciekawość zżera mnie

i co myślicie o chuście z załącznika? zdjęcie z all zapożyczyłam, zastanawiam się czy nie kliknąć, 15 zł tylko

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-06 o 12:52
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:56   #2793
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

jej... musze wypic jeszcze jedna kawe... i paznokcie mi sie cos sypia, tylko dzis poszly dwa do przymusowego sciecia. a nie mam zupelnie ochoty wszystkich scinac i pilowac (nienawidze pilowania paznokci kara za grzechy dla mnie)

bylysmy znowu na ekstra szybkim spacerku z mala, ale dzis to ja po 25 minutach powiedzialam, ze wracamy bo ziiimno, a raczej wieje bardzo mrozny wiatr. no ale glowy przewietrzone

czekam na kuriera.. Tz zamowil stolik pod laptopa bo niedlugo biurko pojdzie out.
i czekam jeszcze tylko na przesylke z LB.. wrr.. niech juz dojdzie bo to miesiac prawie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:00   #2794
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
d
a kiedy brała, pytam z ciekawości, bo pamiętam jak miałam wykłady z prawa rodzinnego to facet mówił, że można tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach i że mają zmienić przepisy. Może mnie coś ominęło
czerwiec 2009

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

Lemirko z nieba mi spadłaś!!!! Byłam przekonana że nie można! Bo mojemu tżtowi marzy się w plenerze.... Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mogła zdradzić coś więcej jak ślub koleżanki wyglądał tak w paru słowach

A o malo tego posta nie przegapiłam bo przyznaję się że nadrabiam Was dziś co trzeci post
W ogrodzie hotelu gdzie było wesele, normalnie krzesełka dla gości - biurko i krzesełko dla pana z UC - wszystko wystrojone
Nawet z Pan z UC dobrał krawat pod kolor kreacji Panny Młodej

ja też czytam co któryś post
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:34   #2795
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Fanka Fiorda super zdjecia, czy Ty czasem nie masz 1 zdjecia z Puerto colon? cos mi sie kojarzy.....
Fakt na Gran canarii i Tfn obok portow znajduja sie stare turystyczne dzielnice z 20 letnimi w wiekszosci hotelami....szkoda czasu na nie...fakt!

Musze stwierdzic ze mi skora wariowala strasznie podczas urlopu, zimne, suche powietrze, kaloryfery, ciegle zmiany temperatur....nie dla mnie jak widac na starosc. Musialam uzywac same odzywcze kremy do skory suchej jak nigdy.....bo skora wolala pic non stop!!!

Mysle ze skora glowy tez tak reaguje na aure i konczy sie to nadmiernym przetluszczaniem....

co do perfum, ja spryskuje wchodzac w mgielke plus deczko na ubranie ekstra....dobry d;a mnie to ten ktory jesli wyczuwalny wieczorem jak ide spac i dalej mi sie podoba. Zdarzylo mi sie ze idac spac kilka mnie irytowalo i konczylo sie to extra myciem wlosow........

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2010-01-06 o 13:37
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:36   #2796
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle chyba dzisiaj komuś zrobię krzywdę Mam podły humor Dzwoniła mama i powiedziałam jej o moim liczeniu włosów itp a ona jak zwykle wszystko zbagatelizowała i stwierdziła że to dlatego bo za często je myję Ona myje co 2 dzień i uważa że to jedyna słuszna opcja A ja wcale często nie myję włosów, owszem jak jestem u niej i codziennie wychodzę to myję codziennie, ale jak jestem u siebie i obecnie zdarza mi się że bardzo długo nigdzie nie wychodzę to myję co 2-3 dni ale ona oczywiście wie wszystko najlepiej Szampon którego teraz używam (zwykły Pantene mocne włosy czy jakoś tak) też uważa za zbytnie kombinowanie Sama używa szamponów Avonu czego nawet nie będę komentować
Ale w sumie tu nawet nie chodzi o to co konkretnie mówiła tylko jak, w jaki sposób. Zero zrozumienia... Oczywiście jak ona mi o czymś opowiada to ja muszę spokojnie tego słuchać potakiwać i komentować tak żeby była zadowolona ale jeśli ja wymagam od niej tego samego napotykam na mur. Nie ma mowy więcej jej nie będę słuchać jak będzie mi się chciała wygadać


[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16286908]wiem jak się czujesz, bo mam to samo najchętniej bym się z domu nie ruszała, bo zupełnie nie mam ochoty zachowywać się jak "cywilizowany człowiek" (Dominiko, ten Twój podpis jest taki w sam raz dla mnie)
a co gorsza ostatnio jest coraz gorzej bo...

a spodziewam się go na końcówkę tego/początek następnego tygodnia- coś czuję, że on może być winowajcą

bea, bo tam na Wyspach jak widzą śnieg to stwierdzają, że szkoły trzeba zamknąć, to co dopiero poczty! listonosze nie wiedzą jak się przez to przedostać, zimno im, a w Polsce to już pociągi stają w szczerych polach bo też zimno... także moja mikołajka na pewno do mnie dojdzie, nie martw się

i co myślicie o chuście z załącznika? zdjęcie z all zapożyczyłam, zastanawiam się czy nie kliknąć, 15 zł tylko [/QUOTE]
no to tez sie trzymaj, i dziekuje za zrozumienie. a chusta pikna
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

czerwiec 2009



W ogrodzie hotelu gdzie było wesele, normalnie krzesełka dla gości - biurko i krzesełko dla pana z UC - wszystko wystrojone
Nawet z Pan z UC dobrał krawat pod kolor kreacji Panny Młodej

ja też czytam co któryś post
mam skojarzenia z amerykanskimi filmami a namosniejsze z "Poznaj mojego tate" ogladalyscie ? ;0
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:55   #2797
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
no tak, wiatr to dobra rzecz dawaj wiecej fotek
a no i widze ze NABURMUSZONY ZLY MIS tez byl z wami
ZUY z nami jeździ wszędzie Zamierzam zrobić mu nawet osobistą galerię w Picasie ze zdjęciami z wyjazdów

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Fanka Fiorda super zdjecia, czy Ty czasem nie masz 1 zdjecia z Puerto colon? cos mi sie kojarzy.....
Fakt na Gran canarii i Tfn obok portow znajduja sie stare turystyczne dzielnice z 20 letnimi w wiekszosci hotelami....szkoda czasu na nie...fakt!
Puerto Colon niet Ostatnie zdjęcie jest z Puerto de Pasito Blanco, a to romantyczne chyba z Puerto Rico (które jest swoją drogą jest paskudne).

Agusia
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 13:55   #2798
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle chyba dzisiaj komuś zrobię krzywdę Mam podły humor
oo, następna witaj w klubie

Cytat:
Szczerze mówiąc boję się trochę eksperymentować z wcierkami po tym jak dziewczyny na LU pisały że tylko sobie na dłuższą metę nimi zaszkodziły
Kupiłam już: EVA MEDICA Szampon przeciwłupieżowy zawierający Trikenol i EVA MEDICA Szampon przeciwłojotokowy zawierający Asebiol
Mam zamówione: nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym, pokrzywa do picia, woda brzozowa w mgiełce.
Mam też Seboradin Niger lotion z czarną rzodkwią.

Podliczyłam wczoraj te włosy co wypadły mi w myciu (część zdążyła spłynąć zanim pomyślałam o tym żeby je zostawić do policzenia). Wyszło mi ok. 290 Włosy myłam wieczorem więc trzeba wziąć pod uwagę że przy porannym czesaniu jeszcze trochę mi wyszło i w ciągu dnia
ale w jaki sposób zaszkodziły? rzucisz linkiem ? mam ochotę się zagłębić w temat..
osobiście byłam bardzo zadowolona, używałam przez kilka miesięcy co prawda nie było w niej alko, bo to narzęsne było, ale reszta składu się zgadzała mniej więcej
ale dobra, nie męczę ja skrzywiona eksparymentatorsko jestem jednak wyjątkowo
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:01   #2799
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
ZUY z nami jeździ wszędzie Zamierzam zrobić mu nawet osobistą galerię w Picasie ze zdjęciami z wyjazdów



Puerto Colon niet Ostatnie zdjęcie jest z Puerto de Pasito Blanco, a to romantyczne chyba z Puerto Rico (które jest swoją drogą jest paskudne).

Agusia

Fanka fiorda Puerto rico moja noga tam nie postanie, przejezdzalam raz ...wystarczy.....A na TFN byliscie, wg mnie T. jest duzo ladniejsza i bardziej luksusowe hotele ma niz GC. Na GC Maspalomas mi sie tylko podobaja aha i Anfi jest OK
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:07   #2800
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
czerwiec 2009



W ogrodzie hotelu gdzie było wesele, normalnie krzesełka dla gości - biurko i krzesełko dla pana z UC - wszystko wystrojone
Nawet z Pan z UC dobrał krawat pod kolor kreacji Panny Młodej

ja też czytam co któryś post
taki właśnie chcę
doczytałam właśnie o tym i okazuje się że wszystko zależy od dobrej woli lokalnego usc....

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość



no to tez sie trzymaj, i dziekuje za zrozumienie. a chusta pikna

mam skojarzenia z amerykanskimi filmami a namosniejsze z "Poznaj mojego tate" ogladalyscie ? ;0
jasne!
uwielbiam Fockersów
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:07   #2801
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cansado, niestety nie udało nam się na Teneryfę - wiatr w złym kierunku Może następnej zimy? Ale GC też ma dużo uroku, małe porty rybackie No i ceny... rewela Kurczę, księżyc tam wygląda zupełnie inaczej, a pływy zrobiły na mnie niesamowite wrażenie, super.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 14:10   #2802
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dominkab miałam wkleić zdjęcia brata trochę spóźnione ale wklejam
1. z kuzynką różnica 2 miesiące
2. wyjątkowo polubił mojego lapka
3. molestuję Edzia
Załącznik 2766531Załącznik 2766532Załącznik 2766533
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:32
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:20   #2803
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

ICE STOPS LOCAL POSTIES FROM DELIVERING MAIL

The ice today has stopped our posties from delivering their mail.

Although Guernsey Post were able to make their parcel and priority mail
deliveries, it was deemed too dangerous for employees to cycle.

Around three quaters of the island's letters are delivered by bike.

Operations Director Boley Smiley says he is disappointed they can't get the
mail out, but employee safety comes first.

Anyone expecting urgent mail can contact Customer Services for information.



Cos czuje, ze jutro tez zostaniemy w domu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:30   #2804
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Dominkab miałam wkleić zdjęcia barta trochę spóźnione ale wklejam
1. z kuzynką różnica 2 miesiące
2. wyjątkowo polubił mojego lapka
3. molestuję Edzia
Załącznik 2766531Załącznik 2766532Załącznik 2766533
ale fajny chlopczyk ! a kocur taki niewzruszony? nie ucieka?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:35   #2805
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
ale fajny chlopczyk ! a kocur taki niewzruszony? nie ucieka?
później uciekł to jest kocur z charakterkiem hehe mruczy i międli się tylko do naszego psa , a nam rzadko pozwala się dotknąć
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:41   #2806
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

No to jeszcze kilka fot

zdjęcia 1 i 2 łódeczka
zdjęcie 3 - Puerto Cementero, piękny krajobraz
zdjęcie 4 - Anfi del Mar, bleh
zdjęcie 5 - Puerto de Mogan, spędzaliśmy tam Sylwestra, bardzo miły port
zdjęcie 6 - nie pamiętam gdzie, ale klimatyczne


Cansada, no to się różnimy, nie wyobrażam sobie spędzania wakacji w takim molochu jak Anfi Toż tam nic nie widać poza kolejnymi hotelami
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:45
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:47   #2807
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Się normalnie kiedyś przez moją głupotę wykończę robiłam spaghetti rzymskie, dałam dużo czosnku, zapomniałam tylko, że nie mogę jeść czosnku... zaraz umrę tak mnie brzuch boli
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:47   #2808
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc boję się trochę eksperymentować z wcierkami po tym jak dziewczyny na LU pisały że tylko sobie na dłuższą metę nimi zaszkodziły
Kupiłam już: EVA MEDICA Szampon przeciwłupieżowy zawierający Trikenol i EVA MEDICA Szampon przeciwłojotokowy zawierający Asebiol
Mam zamówione: nafta kosmetyczna z olejkiem rycynowym, pokrzywa do picia, woda brzozowa w mgiełce.
Mam też Seboradin Niger lotion z czarną rzodkwią.



Do lekarza zamierzam się wybrać. Na razie suplementuję się od 1,5 roku jakoś biotyną w dawce 1000mcg dziennie, a od września miedzią w formie chelatowej w dawce 2mg, cynkiem też w formie chelatowej w dawce 50 mg, to tyle z takich typowo na włosy, plus witamina D, beta karoten i czasem cynamon.




Wiem że samo w sobie to nic nie daje, ale miałam bardzo poniszczone końcówki przez co strasznie mi się włosy plątały i zaczepiały się o wszystko więc myślałam że to może przez to bardziej wypadają
Tak jak pisała, odstawiłam tylko odżywkę która oblepiała mi włosy i powodowała zatykanie porów (i na twarzy i na głowie, zapychała mnie strasznie na twarzy a na głowie robiły mi się strupki czego nigdy wcześniej nie miałam). Odstawiłam też szampon i odżywkę Herbal Essences Grawitacji Nie! bo mi nie służyły i miałam wrażenie że włosy mi się szybciej przetłuszczają i robi mi się od nich łupież.
Muszę poszukać jakiejś apteki gdzie robią takie testy bo w mojej niestety nie

Podliczyłam wczoraj te włosy co wypadły mi w myciu (część zdążyła spłynąć zanim pomyślałam o tym żeby je zostawić do policzenia). Wyszło mi ok. 290 Włosy myłam wieczorem więc trzeba wziąć pod uwagę że przy porannym czesaniu jeszcze trochę mi wyszło i w ciągu dnia

A tak w ogóle chyba dzisiaj komuś zrobię krzywdę Mam podły humor Dzwoniła mama i powiedziałam jej o moim liczeniu włosów itp a ona jak zwykle wszystko zbagatelizowała i stwierdziła że to dlatego bo za często je myję Ona myje co 2 dzień i uważa że to jedyna słuszna opcja A ja wcale często nie myję włosów, owszem jak jestem u niej i codziennie wychodzę to myję codziennie, ale jak jestem u siebie i obecnie zdarza mi się że bardzo długo nigdzie nie wychodzę to myję co 2-3 dni ale ona oczywiście wie wszystko najlepiej Szampon którego teraz używam (zwykły Pantene mocne włosy czy jakoś tak) też uważa za zbytnie kombinowanie Sama używa szamponów Avonu czego nawet nie będę komentować
Ale w sumie tu nawet nie chodzi o to co konkretnie mówiła tylko jak, w jaki sposób. Zero zrozumienia... Oczywiście jak ona mi o czymś opowiada to ja muszę spokojnie tego słuchać potakiwać i komentować tak żeby była zadowolona ale jeśli ja wymagam od niej tego samego napotykam na mur. Nie ma mowy więcej jej nie będę słuchać jak będzie mi się chciała wygadać
Aguś spróbuj sobie zrobić analizę biopierwiastków z włosów,potrzebny jest przynajmniej 4cm odrost(wlosy nie mogą być farbowane)
Wtedy bedziesz wiedziała co się dzieje w org.Przyjmowanie suplementów w ciemno nie ma sensu bo może sie okazać że brakuje tobie zupełnie innych pierwiastków.
Staraj sie nie stresowac,przy silnym stresie włosy lecą i nic na to sie nie poradzi.
Delikatny masaż głowy paluszkami najlepiej z głową do dołu.
Zakaz noszenia kitki(tragiczne ukrwienie skóry głowy)
Ja miałam takie problemy przez ponad 2 lata pomógł w.w.program.Suplementacja trwała ok.6 mies.
Teraz przyjmuje doustnie
http://www.flavon.info.pl/
i wcieram w skóre głowy-
http://www.dr-nona.com.pl/?1,maseczk...w-faza-i-75-ml
Włosy odrosły są silne i piekne,ale lęk przed ich utratą pozostał
Dodam że morfologie i hormony miałam ok.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-01-06 o 14:51
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:16   #2809
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No to jeszcze kilka fot

zdjęcia 1 i 2 łódeczka
zdjęcie 3 - Puerto Cementero, piękny krajobraz
zdjęcie 4 - Anfi del Mar, bleh
zdjęcie 5 - Puerto de Mogan, spędzaliśmy tam Sylwestra, bardzo miły port
zdjęcie 6 - nie pamiętam gdzie, ale klimatyczne


Cansada, no to się różnimy, nie wyobrażam sobie spędzania wakacji w takim molochu jak Anfi Toż tam nic nie widać poza kolejnymi hotelami
Boskie zdjecia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 15:16   #2810
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
No to jeszcze kilka fot

zdjęcia 1 i 2 łódeczka
zdjęcie 3 - Puerto Cementero, piękny krajobraz
zdjęcie 4 - Anfi del Mar, bleh
zdjęcie 5 - Puerto de Mogan, spędzaliśmy tam Sylwestra, bardzo miły port
zdjęcie 6 - nie pamiętam gdzie, ale klimatyczne


Cansada, no to się różnimy, nie wyobrażam sobie spędzania wakacji w takim molochu jak Anfi Toż tam nic nie widać poza kolejnymi hotelami

Anfi ma bardzo dobre apartamenty w porownaniu z wieloma hotelami, okolica srednia ale dobre na wypady, moj ulubiony to Anfi Tauro.
ale jak to sie mowi o kazdy lubi cos innego, ja lubie przestronne apartamenty....ville....

Puerto Mogan wyglada super, wiec chyba sylswester bardzo udany?

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2010-01-06 o 15:19
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:28   #2811
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
oo, następna witaj w klubie
ale w jaki sposób zaszkodziły? rzucisz linkiem ? mam ochotę się zagłębić w temat..
osobiście byłam bardzo zadowolona, używałam przez kilka miesięcy co prawda nie było w niej alko, bo to narzęsne było, ale reszta składu się zgadzała mniej więcej
ale dobra, nie męczę ja skrzywiona eksparymentatorsko jestem jednak wyjątkowo
Np. tu jest trochę, jeszcze gdzieś coś czytałam ale teraz nie mam siły szukać


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Się normalnie kiedyś przez moją głupotę wykończę robiłam spaghetti rzymskie, dałam dużo czosnku, zapomniałam tylko, że nie mogę jeść czosnku... zaraz umrę tak mnie brzuch boli
Współczuję, ja kocham czosnek (spaghetti też ) i nie wyobrażam sobie żebym musiała z niego rezygnować.
Chociaż kiedyś mało, a nawet wcale go nie jadłam i jak wtedy zjadłam coś z dużą jego ilością to też się skręcałam, teraz luz mogę jeść sam

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Aguś spróbuj sobie zrobić analizę biopierwiastków z włosów,potrzebny jest przynajmniej 4cm odrost(wlosy nie mogą być farbowane)
Wtedy bedziesz wiedziała co się dzieje w org.Przyjmowanie suplementów w ciemno nie ma sensu bo może sie okazać że brakuje tobie zupełnie innych pierwiastków.
Staraj sie nie stresowac,przy silnym stresie włosy lecą i nic na to sie nie poradzi.
Delikatny masaż głowy paluszkami najlepiej z głową do dołu.
Zakaz noszenia kitki(tragiczne ukrwienie skóry głowy)
Ja miałam takie problemy przez ponad 2 lata pomógł w.w.program.Suplementacja trwała ok.6 mies.
Teraz przyjmuje doustnie
http://www.flavon.info.pl/
i wcieram w skóre głowy-
http://www.dr-nona.com.pl/?1,maseczk...w-faza-i-75-ml
Włosy odrosły są silne i piekne,ale lęk przed ich utratą pozostał
Dodam że morfologie i hormony miałam ok.
No właśnie w tym problem że dopiero co farbowałam, mam odrost może z 5 mm, zanim mi odrosną tyle ile piszesz to chyba łysa będę
Biotynę jak pisałam biorę od dawna i bardzo mi się po niej poprawiły włosy i zagęściły, do dodaniu cynku i miedzi było jeszcze lepiej, pojawiło się jeszcze więcej młodych włosków i szybciej zaczęły rosnąć. TŻ bierze to co ja i też mu bardzo służą, też gęstsze ma włosy i szybciej mu rosną.

Muszę zacząć je też znów wyczesywać szczotką z naturalnego włosia dla poprawy ukrwienia

Stresów jakoś szczególnych ostatnio nie mam, pół roku temu było więcej TŻ to w ogóle twierdzi że ja to mam całkowicie bezstresowe życie (ale co on tam wie )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:34   #2812
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Fanka, ależ Ci zazdroszczę wygrzania ciałka na słoneczku

Faa - świetny maluszek, braciszek a Ty tez ślicznie wyglądasz

No i nie smutajcie się jutro będzie lepiej idę odgrzebać spd śniegu auto, bo niedługo do domu trzeba jechać....

Agusia, ja myślę, że te badania włosa to dobry pomysł W w-wie mam taką panią doktor, która robi też jakieś badania z kropli krwi w jakimś tam widzeniu i też podobno wychodzą takie rzeczy których w zwykłych badaniach nie wykazuje...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:41   #2813
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Kamila twoj korektor nigdy nie dotarl?
Nigdy

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kamila, w Wawie będziesz i w dodatku całe 2 tygodnie, i w dodatku po moim egzaminie... sesesese
Za wcześnie chyba cieszyłam się na ten wyjazd. Nie chcą mi dać kasy i wszystko stoi pod znakiem zapytania, bo to kosztowna impreza

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16286908]
i co myślicie o chuście z załącznika? zdjęcie z all zapożyczyłam, zastanawiam się czy nie kliknąć, 15 zł tylko [/QUOTE]
Nie w moim stylu, ale potrafię ją sobie wyobrazić w ciekawym zestawieniu z czarnymi ciuchami

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Dominkab miałam wkleić zdjęcia brata trochę spóźnione ale wklejam
Zdjęcie z kotem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:59   #2814
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cześć dziewczyny....
Aguś..poczekaj jeszcze trochę Włosy rosną do pewnej długości, i nawet często podcinane po przekroczeniu jakiejś długości wzrostu wypadają . Mi zapewne zaczną też garściami wychodzić w marcu. Tez płakałam tu na forum że łysa będę, bo wyciągałam włosy garściami . Nie jestem łysa a przeszłąm to jeszcze dwa razy plus po operacji trzeci raz. Zobaczysz że to minie . Ale Cię rozumiem , bo jak wyciagałąm za każdym razem garść to ryczałam
Cansado..kupuję bilety na Taryfę bo u mnie dzisiaj -14
Hexx Wysłałam dzisiaj paczkę do Ciebie. Ludzie oszaleli...od poniedziałku są takie kolejki przy poczcie...25 minut stałam dziisaj

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Kamila...a czemu Ty w pracy nie powiedziałaś żeby Cię do Norge wysłali. Bilety 200 zł , spanie gratis A nóż-widelec spadnie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:13   #2815
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Kamila...a czemu Ty w pracy nie powiedziałaś żeby Cię do Norge wysłali. Bilety 200 zł , spanie gratis A nóż-widelec spadnie
No popatrz, nie wpadłam na to Czyli mówisz, wariant ekonomiczny? Problem polega na tym, że powiedzieć o naszym budżecie, że jest napięty, to mało, na nic nie ma kasy. FRONTEX robi świetne szkolenie, ale jest drogie i trzeba je najpierw sfinansować, żeby agencja mogła je później zrefundować, w bardzo skomplikowanej zresztą procedurze z kilkoma pośrednikami ... A paru tysiaków nikt mi z rękawa nie natrzepie zamrażając kasę nie wiadomo na jak długo ... Więc coś mi się wydaje, że chyba jednak nigdzie nie pojadę, na będę siedzieć ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:15   #2816
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Fanka, ależ Ci zazdroszczę wygrzania ciałka na słoneczku
Nie zazdrościć - śmigać!

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Za wcześnie chyba cieszyłam się na ten wyjazd. Nie chcą mi dać kasy i wszystko stoi pod znakiem zapytania, bo to kosztowna impreza
O nie!

PS. To Stulecie muszę przeczytać... Tylko kiedy?

Sel, jeśli takie tanie te bilety do Bergen, to muszę z TŻ poważnie porozmawiać
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-01-06 o 16:17
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:20   #2817
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
PS. To Stulecie muszę przeczytać... Tylko kiedy?
Ja się jeszcze z tą lekturą nie rozbujałam Nie miałam jakoś natchnienia w ostatnich dniach i tak sobie powolutku po parę stron zaledwie czytam ...

Violl, miałam dziś bardzo przyjemną wymianę maili ze sprzedawcą twoich perfum (oczywiście nie po hiszpańsku ) W każdym razie paczka już w drodze

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-01-06 o 16:23
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:23   #2818
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Się normalnie kiedyś przez moją głupotę wykończę robiłam spaghetti rzymskie, dałam dużo czosnku, zapomniałam tylko, że nie mogę jeść czosnku... zaraz umrę tak mnie brzuch boli
Angel, wybacz ale Sparz mięte lub dziurawiec, a może masz jakieś krople w domu? W ostateczności mocną herbatę. Powinno pomóc.



Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głowy do góry, nie dajcie się zimie!

Wrzucam Wam na szybko kilka obiecanych zdjęć i życzę miłego mimo wszystko dnia .
Fanko wklejanie takich zdjęć, gdy u nas ostro mrozi powinno być zakazane i karane dożywotnim banem
Ja chcę słońce



Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Do lekarza zamierzam się wybrać. Na razie suplementuję się od 1,5 roku jakoś biotyną w dawce 1000mcg dziennie, a od września miedzią w formie chelatowej w dawce 2mg, cynkiem też w formie chelatowej w dawce 50 mg, to tyle z takich typowo na włosy, plus witamina D, beta karoten i czasem cynamon.
Z suplementów to mi jeszcze witamin z grupy B brakuje. Jak mi włosy leciały na potęgę to pomogły suplementy, zaaplikowane po analizie włosów (wziętych z tyłu głowy tuż przy włosach), delikatne szampony/odżywki i taki płyn z apteki Loxon. Z tym, że byłam pod kontrolą dermatologa.



[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16286908]i co myślicie o chuście z załącznika? zdjęcie z all zapożyczyłam, zastanawiam się czy nie kliknąć, 15 zł tylko [/QUOTE]

Jak masz pomysł na stylizację to może wyjść bardzo ciekawie, aczkolwiek też nie w moim stylu.



Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Dominkab miałam wkleić zdjęcia brata trochę spóźnione ale wklejam
1. z kuzynką różnica 2 miesiące
2. wyjątkowo polubił mojego lapka
3. molestuję Edzia
Załącznik 2766531Załącznik 2766532Załącznik 2766533
Jaki duży i ma bardzo "świadome" spojrzenie!! Zdjęcie z kotem najlepsze


Ja też dołączam do klubu zadowolonych inaczej. Nie dość, że dzisiaj zaspałam to jeszcze nic mi się nie chce
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:26   #2819
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
ZUY z nami jeździ wszędzie Zamierzam zrobić mu nawet osobistą galerię w Picasie ze zdjęciami z wyjazdów
podróżnik jak krasnoludek taty Amelii - świetny film!!! co do filmów, mam plan by memu na imieniny (w tym głównie sobie) wypad filmowy zorganizować. Wypada środa 20, może środy z orange w cinema city? Co proponujecie, ale jak już się wybierzemy na wyprawę, to naprawdę na coś wartościowego poprosze! nie tam żadne avatary i 2012. Może jakiś dobry polski film?

Aguniu

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
taki właśnie chcę
doczytałam właśnie o tym i okazuje się że wszystko zależy od dobrej woli lokalnego usc....
tak o tym ślubie piszecie jak nic udawany


Fanka, ach super!!!!!

Faa, jaki przystojny twój braciszek no i taki śliczny jak panienka. A gdyby nie Mariola to w życiu bym nie wpadła, że to Ty - no extra!!!

Mariola, ja to mam z głowy odśnieżanie. Wyjeżdżałyśmy rano na miasto to nie sypało. A teraz niech luby się martwi jak będzie wprowadzał do garażu... ani mi się śni w tym roku odśnieżać samochód czy chodniki

Pastereczka, czekalam na Ciebie.... no to teraz chwal się remontami nam tu!

Cansada, no musze to napisać, by ponabijać się z siebie i własnej głupoty, nie Ciebie absolutnie. Mówiłyśmy swego czasu o przekręcaniu nicków. Dla mnie jeszcze półtora miesiąca temu byłaś casandra W grudniu mnie oświeciło. Do tej pory jak widzę twój wpis, to mam uśmiech na twarzy.

Na obiad kasza, sałata i wątróbka! mam na nią chęć, ale kurczę sama robiłam i się napatrzyłam, a że dawno nie jadłam to się teraz przemóc nie mogę... Stoi na stole i tylko patrzę. No plus taki, że nie zasnęłam

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-01-06 o 16:31
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:36   #2820
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość


Za wcześnie chyba cieszyłam się na ten wyjazd. Nie chcą mi dać kasy i wszystko stoi pod znakiem zapytania, bo to kosztowna impreza
a kiedy bedziesz wiedziala na 100% co i jak?

Selene dziekuje za info,odezwe sie jak odbiore
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.