XXL-ki chudną do M-ki cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 21:34   #991
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
Pewnie że tak , Witaj.
Jakie plany na zdrowe odżywianie ? jaki cel ? z jakiej wagi startujesz ? napisz nam coś o sobie ;P
Wolałam się upewnić, że nie jestem intruzem
Startowałam z 88, dobrnęłam do 83 i z własnej głupoty ważę 86kg. Cel... wierze że waga zatrzyma się w odpowiednim momencie. Dobrze czuje się ważąc 65kg, niech to będzie "celem".

Wzrost 169cm

Odżywianie... najlepiej na mnie działa dieta niełączenia, wtedy czuje się jak piórko jedzenia ma być dużo (nie liczę kalorii, oczywiście nie jem odmierzając talerzami!!!) i zdrowo. Chcę zmienić nawyki żywieniowe o 180stopni. Na całe życie!

Prócz odżywiania na pewno ruch! Kondycja po zimie jest tragiczna. Kocham rower! Mam stacjonarkę którą odkurzę z kurzu, już przytargałam do pokoju! Czasem podjadę troszke, ale ostatnio mniej czasu (te wymówki też znikną!) jak będzie cieplej to wsiadam na rower i sunę po mieście! Prócz tego 8min abs/legs itd. czy na coś więcej czas pozwoli (?) i chęci. Zobaczę co same proponujecie!

A o mnie prywatnie..
uczę się (policeana szkoła, niedługo studia) i pracuję. Prowadzę blog, przygotowuje się do poprawki z matury (jeden przedmiot - dla siebie!). Mam milion planów na minutę i nie lubię braku czasu.
Aha.. i lubię wizaż, ostatnio zaniedbany
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 07:13   #992
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Wolałam się upewnić, że nie jestem intruzem
Startowałam z 88, dobrnęłam do 83 i z własnej głupoty ważę 86kg. Cel... wierze że waga zatrzyma się w odpowiednim momencie. Dobrze czuje się ważąc 65kg, niech to będzie "celem".

Wzrost 169cm

Odżywianie... najlepiej na mnie działa dieta niełączenia, wtedy czuje się jak piórko jedzenia ma być dużo (nie liczę kalorii, oczywiście nie jem odmierzając talerzami!!!) i zdrowo. Chcę zmienić nawyki żywieniowe o 180stopni. Na całe życie!

Prócz odżywiania na pewno ruch! Kondycja po zimie jest tragiczna. Kocham rower! Mam stacjonarkę którą odkurzę z kurzu, już przytargałam do pokoju! Czasem podjadę troszke, ale ostatnio mniej czasu (te wymówki też znikną!) jak będzie cieplej to wsiadam na rower i sunę po mieście! Prócz tego 8min abs/legs itd. czy na coś więcej czas pozwoli (?) i chęci. Zobaczę co same proponujecie!

A o mnie prywatnie..
uczę się (policeana szkoła, niedługo studia) i pracuję. Prowadzę blog, przygotowuje się do poprawki z matury (jeden przedmiot - dla siebie!). Mam milion planów na minutę i nie lubię braku czasu.
Aha.. i lubię wizaż, ostatnio zaniedbany
Super , brzmi nieźle , teraz tylko trzeba to w życie wprowadzić
a policealna o jakim profilu ? kosm ?
ps. powodzenia w odchudzaniu
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:28   #993
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

witam kochane.POWROCILAM!! Z WAGA ZAMIAST 75 TO 76 ale nie jest jeszcze zle....wiec tak,nie bylo mnie dlugo..bo mialam "przezycia"myslalam ze jestem w ciazy chwilowy zastoj ale juz limit mi sie wyczerpal wakacje tuz tuz a ja mam 2 wesela...Lena mi daje w kosc ale ja wam mowie teraz sie wkurzylam...schudlam ladnie 6 kg wtedy wiec i teraz dam rade z 10 kg do wakacji.....moj cel 65 kg.......przygarniecie mnie znow?moze byc z bacikami,ale chyba bardzo zle nie jest

wy juz pewnie wszystkie laski jestescie;D

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

dziewczyny slyszalyscie cos na temat octu jablkowego???bo go posiadam i popijam lyzke na dzien rozcienczona z jakim napojem lub woda slyszalam ze to dobrze dziala na ciala

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Nadrobilam Was troche i tak sobie mysle ze zaraz mnie "zrypiecie"ale z drugiej strony przeciez lepiej jest wstac i sie nie poddac mialam okres gdzie nie dawalam rady przyznaje sie....ale kg tylko do przudu polecial no ok 1.5kg wiec zle bardzo nie jest mimo wszystko straszne urwanie glowy z lena bo chce oprowadzania....ale teraz juz sobie postanowilam ze bede was nadrabiac jak ona bedzie spala i dam rade ...musze,nie poddam sie tak latwo a zawsze cos dobrego z tego moze wyjsc .wczoraj kolezanka mi powiedziala ze jestem "troche babsztyl"tak mi sie przykro zrobiloa co lepsze z druga bylam na zakupach ,ta z koleji narzekajac na swoja wage (a wazy slicznie ok 55 kg)stwerdzila ze ona sobie jeszcze moze na jedzenie pozwolic ....ja juz nawet nie mowie ze sie odchudzam znajomym..po co?pomyslalam ze nie ma co sie uzalac nad soba...tylko brac sie do roboty,bo analizujac:

gdy bede "zarla"bede szczesliwa ale chwilowo bo za chwile mnie rozniesie i bede plakac,na wakacjach jedna wielka zalamka zwiazana z waga,nawesela nie bede sie miala w co ubrac,na zakupy bede sie 2 h "tuszowac"zly humor i smuuutek
-gdy bede jesc zdrowo i mniej slodyczy,tak jak ostatnio zastosuje diegte 1200kcal troche pocierpie bo tak pocierpie wole jesc nawet zajadac sie slodyczami ale tak jak pisze pocierpie i same ppozniej z tego korzysci bedai lepszy humor,wyglad i wszystko....
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:19   #994
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Szukam jakiegoś aktywnego wątku gdzie można i o wielkim tyłku i o życiu porozmawiać... Trafiłam przypadkowo do Was, wprawdzie nie z XXL a XL ruszam... ale jak tak dalej będzie jak jest to nie jedno X przybędzie..

Przyjmiecie?

Witaj, ja też jestem od nie dawna tutaj... Czyli można powiedzieć jeszcze nowa
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:07   #995
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cicho tutaj, Dzień dobry

Dzisiaj:
Ś: 2 kromki chleba ze śliwką plus serek danio waniliowy light
IIŚ: brak, nie potrafię się wyrobić w środy
O: risotto (pierwszy raz w życiu robiłam ) z pomidorami, czosnkiem, cebulą + łyżeczka serka naturalnego - przepis z dzisiejszego rannego programu na kuchnia.tv
P: banan + reszta risotto
K: chleb ze śliwką + szynka z indyka + rzodkiewka + ogórek zielony

Myślę co by tu jutro zjeść na obiad. Muszę tak ugotować, aby córka też zjadła ze mną.
Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
faktycznie , po prostu śniadanie jest 10 postów wyżej i nie zauważyłam
dzisiaj z kolejnością się poprawiam
Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Szukam jakiegoś aktywnego wątku gdzie można i o wielkim tyłku i o życiu porozmawiać... Trafiłam przypadkowo do Was, wprawdzie nie z XXL a XL ruszam... ale jak tak dalej będzie jak jest to nie jedno X przybędzie..

Przyjmiecie?
a no pewnie, że tak
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
witam kochane.POWROCILAM!! Z WAGA ZAMIAST 75 TO 76 ale nie jest jeszcze zle....wiec tak,nie bylo mnie dlugo..bo mialam "przezycia"myslalam ze jestem w ciazy chwilowy zastoj ale juz limit mi sie wyczerpal wakacje tuz tuz a ja mam 2 wesela...Lena mi daje w kosc ale ja wam mowie teraz sie wkurzylam...schudlam ladnie 6 kg wtedy wiec i teraz dam rade z 10 kg do wakacji.....moj cel 65 kg.......przygarniecie mnie znow?moze byc z bacikami,ale chyba bardzo zle nie jest

wy juz pewnie wszystkie laski jestescie;D

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

dziewczyny slyszalyscie cos na temat octu jablkowego???bo go posiadam i popijam lyzke na dzien rozcienczona z jakim napojem lub woda slyszalam ze to dobrze dziala na ciala

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Nadrobilam Was troche i tak sobie mysle ze zaraz mnie "zrypiecie"ale z drugiej strony przeciez lepiej jest wstac i sie nie poddac mialam okres gdzie nie dawalam rady przyznaje sie....ale kg tylko do przudu polecial no ok 1.5kg wiec zle bardzo nie jest mimo wszystko straszne urwanie glowy z lena bo chce oprowadzania....ale teraz juz sobie postanowilam ze bede was nadrabiac jak ona bedzie spala i dam rade ...musze,nie poddam sie tak latwo a zawsze cos dobrego z tego moze wyjsc .wczoraj kolezanka mi powiedziala ze jestem "troche babsztyl"tak mi sie przykro zrobiloa co lepsze z druga bylam na zakupach ,ta z koleji narzekajac na swoja wage (a wazy slicznie ok 55 kg)stwerdzila ze ona sobie jeszcze moze na jedzenie pozwolic ....ja juz nawet nie mowie ze sie odchudzam znajomym..po co?pomyslalam ze nie ma co sie uzalac nad soba...tylko brac sie do roboty,bo analizujac:

gdy bede "zarla"bede szczesliwa ale chwilowo bo za chwile mnie rozniesie i bede plakac,na wakacjach jedna wielka zalamka zwiazana z waga,nawesela nie bede sie miala w co ubrac,na zakupy bede sie 2 h "tuszowac"zly humor i smuuutek
-gdy bede jesc zdrowo i mniej slodyczy,tak jak ostatnio zastosuje diegte 1200kcal troche pocierpie bo tak pocierpie wole jesc nawet zajadac sie slodyczami ale tak jak pisze pocierpie i same ppozniej z tego korzysci bedai lepszy humor,wyglad i wszystko....
witamy
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:31   #996
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Lilijka, a ile ma córcia bo nie pamiętam? Ja ostatnio robiłam jeżyki, chude mielone mięsko, marchew starta na grubej tarce i ryż, duszone, pychotka, córcia też ze mną jadła
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:14   #997
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Witam Dziewczęta... powróciłam po kilkudniowym pobycie w Krakowie. Zaliczyłam kilka rozmów o prace, nabrałam doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych, ale mnie nikt nie zechciał, cóż ich strata...

A teraz proszę pałą przez mózgoczaszkownice i batem po pośladkach...
Nie jestem wcale zadowolona z mojego odżywiania... głównie brak regularności, wyjście bez śniadania, potem nadrabianie kolcją a główny mój grzech to kebab o 24 w drodze na disco> Usprawiedliwiam, że wytańczyłam sie do 5 nad ranem
... ta z tym, że potem go dwa dni na żołądku czułam ;/

dziś wróciłam, z rana biegnę na zakupy, siedziałam własnie prawie godzine w lodówce i zastanawiałam się co kupić, myśle że dobrze wszystko sobie rozplanowałam i nie bede biegała później po sklepach w trakcie robienia sałatki z kapusty pekińskiej (bez kapusty pekińskiej)

Któraś z was pisała o occie jabłkowym ... tez słyszałam legendy i porzekadła na ten temat. Kiedyś swego czasu het het dawno moja matula opowiadała mi o swojej koleżance, która chciała się odchudzić i piła, ale zwykły ocet, owszem schudła, ale do dziś jeździ na dializy...

Witam nowe dziewczęta !
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 22:46   #998
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez wybOrOowa Pokaż wiadomość
Super , brzmi nieźle , teraz tylko trzeba to w życie wprowadzić
a policealna o jakim profilu ? kosm ?
ps. powodzenia w odchudzaniu
tylko!
organizacja reklamy

Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość

Któraś z was pisała o occie jabłkowym ... tez słyszałam legendy i porzekadła na ten temat. Kiedyś swego czasu het het dawno moja matula opowiadała mi o swojej koleżance, która chciała się odchudzić i piła, ale zwykły ocet, owszem schudła, ale do dziś jeździ na dializy...

Witam nowe dziewczęta !
moja babka też piła zwykły ocet, bardzo schudła.... w końcu wylądowała w trumnie. Jak słyszę o piciu octu to bez różnicy jest dla mnie jaki rodzaj, stanowcze NIE.
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:41   #999
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

ja pisalam o occiekurcze szkoda ze sa takie efekty uboczneale znalazlam stronke gdzie pisza o nim same pozytywe na zdrowie i wgl..wiec sie pogubilam
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:44   #1000
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dzień dobry , piękne słoneczko, ja już umyta, po śniadaniu i obiad zrobiony. Dzisiaj ponownie jak to ujęła martikaj robię jeżyki
Cytat:
Napisane przez martikaj Pokaż wiadomość
Lilijka, a ile ma córcia bo nie pamiętam? Ja ostatnio robiłam jeżyki, chude mielone mięsko, marchew starta na grubej tarce i ryż, duszone, pychotka, córcia też ze mną jadła
Córcia ma 13 miesięcy
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:55   #1001
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
witam kochane.POWROCILAM!! Z WAGA ZAMIAST 75 TO 76 ale nie jest jeszcze zle....wiec tak,nie bylo mnie dlugo..bo mialam "przezycia"myslalam ze jestem w ciazy chwilowy zastoj ale juz limit mi sie wyczerpal wakacje tuz tuz a ja mam 2 wesela...Lena mi daje w kosc ale ja wam mowie teraz sie wkurzylam...schudlam ladnie 6 kg wtedy wiec i teraz dam rade z 10 kg do wakacji.....moj cel 65 kg.......przygarniecie mnie znow?moze byc z bacikami,ale chyba bardzo zle nie jest

wy juz pewnie wszystkie laski jestescie;D

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

dziewczyny slyszalyscie cos na temat octu jablkowego???bo go posiadam i popijam lyzke na dzien rozcienczona z jakim napojem lub woda slyszalam ze to dobrze dziala na ciala

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Nadrobilam Was troche i tak sobie mysle ze zaraz mnie "zrypiecie"ale z drugiej strony przeciez lepiej jest wstac i sie nie poddac mialam okres gdzie nie dawalam rady przyznaje sie....ale kg tylko do przudu polecial no ok 1.5kg wiec zle bardzo nie jest mimo wszystko straszne urwanie glowy z lena bo chce oprowadzania....ale teraz juz sobie postanowilam ze bede was nadrabiac jak ona bedzie spala i dam rade ...musze,nie poddam sie tak latwo a zawsze cos dobrego z tego moze wyjsc .wczoraj kolezanka mi powiedziala ze jestem "troche babsztyl"tak mi sie przykro zrobiloa co lepsze z druga bylam na zakupach ,ta z koleji narzekajac na swoja wage (a wazy slicznie ok 55 kg)stwerdzila ze ona sobie jeszcze moze na jedzenie pozwolic ....ja juz nawet nie mowie ze sie odchudzam znajomym..po co?pomyslalam ze nie ma co sie uzalac nad soba...tylko brac sie do roboty,bo analizujac:

gdy bede "zarla"bede szczesliwa ale chwilowo bo za chwile mnie rozniesie i bede plakac,na wakacjach jedna wielka zalamka zwiazana z waga,nawesela nie bede sie miala w co ubrac,na zakupy bede sie 2 h "tuszowac"zly humor i smuuutek
-gdy bede jesc zdrowo i mniej slodyczy,tak jak ostatnio zastosuje diegte 1200kcal troche pocierpie bo tak pocierpie wole jesc nawet zajadac sie slodyczami ale tak jak pisze pocierpie i same ppozniej z tego korzysci bedai lepszy humor,wyglad i wszystko....
najważniejsze żeby się ogarnąć i wrócić
Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość
Witam Dziewczęta... powróciłam po kilkudniowym pobycie w Krakowie. Zaliczyłam kilka rozmów o prace, nabrałam doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych, ale mnie nikt nie zechciał, cóż ich strata...

A teraz proszę pałą przez mózgoczaszkownice i batem po pośladkach...
Nie jestem wcale zadowolona z mojego odżywiania... głównie brak regularności, wyjście bez śniadania, potem nadrabianie kolcją a główny mój grzech to kebab o 24 w drodze na disco> Usprawiedliwiam, że wytańczyłam sie do 5 nad ranem
... ta z tym, że potem go dwa dni na żołądku czułam ;/

dziś wróciłam, z rana biegnę na zakupy, siedziałam własnie prawie godzine w lodówce i zastanawiałam się co kupić, myśle że dobrze wszystko sobie rozplanowałam i nie bede biegała później po sklepach w trakcie robienia sałatki z kapusty pekińskiej (bez kapusty pekińskiej)

Któraś z was pisała o occie jabłkowym ... tez słyszałam legendy i porzekadła na ten temat. Kiedyś swego czasu het het dawno moja matula opowiadała mi o swojej koleżance, która chciała się odchudzić i piła, ale zwykły ocet, owszem schudła, ale do dziś jeździ na dializy...

Witam nowe dziewczęta !
dobre podejście ich strata
kebab wytańczony =spalony , a kare już masz czułaś go 2 dni w żołądku.
Więc bić nie będziemy , a to że go zjadłaś to pewnie właśnie nie regularne jedzenie i brak śniadań .

ja uciekam na owsiankę
miłego dnia , u mnie troszkę słoneczka
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 08:23   #1002
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Hej dziewczyny, pogoda u mnie jest przecudowna zaraz idę na spacer. Od razu człowiek się lepiej czuje jak go słońce budzi a nie szaro buro i dolina :P Też nie mam pomysłów na obiad, ale w zamrażarce mam pierś kurczaka i jakieś warzywka na patelnie więc coś się wymyśli Miłego dnia
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 08:56   #1003
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

wyborowa dziekiajććć
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:29   #1004
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pogoda u mnie jest przecudowna zaraz idę na spacer. Od razu człowiek się lepiej czuje jak go słońce budzi a nie szaro buro i dolina :P Też nie mam pomysłów na obiad, ale w zamrażarce mam pierś kurczaka i jakieś warzywka na patelnie więc coś się wymyśli Miłego dnia
słonko budzi ale na dworku jeszcze zimno ....brrrr....zmarzłam na spacerze

Ja w ogóle nie wyobrażam sobie żebym miała jakiś ocet pić blehhhhh
czy to odchudzanie po nim polega na rzyganiu ? (przepraszam że tak pięknie to ujęłam w słowach? ) bo to na zdrowe odżywianie=odchudzanie nie wygląda
__________________
_______________________

Edytowane przez wybOrOowa
Czas edycji: 2012-03-15 o 13:30
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:02   #1005
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Hahaha, niezły sposób, żresz co chcesz, popijasz octem i rzygasz Dieta cud, 0 kalorii!!!
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:38   #1006
lasubmersion
Rozeznanie
 
Avatar lasubmersion
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 859
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Witajcie dziewczyny
Czy przygarniecie mnie do swego grona??

Kilka słów o mnie.
1,66 m wzrostu i 89kg.
Problemy z wagą zaczęłam mieć w liceum.
Miałam problemy natury psychicznej, które poskutowały pobytami w szpitalach psych. i braniem leków psychotropowych, które bardzo wzmożyły mój apetyt.
W pewnym momencie zaczęłam wymiotować(bulimia).
Potem paskudne nawyki żywieniowe zostały(czyli słodycze+produkty skrobiowe/z dużą zawartością węglowodanów).
Pracuję w tygodniu, w każdy weekend mam zajęcia na jednej lub na drugiej uczelni.

I doszłam do punktu krytycznego-zaczełam bardzo nie lubić swojego ciała dlatego też czas coś ze sobą zrobić.

Docelowo chciałabym schudnąć do 60 kilogramów, ale jestem realistką, więc rozbijam swój cel na małe cele.
Tak więc mam nadzieję, że w połowie kwietnie dojdę do wagi 84 kg.

Co chcę robić, żeby osiągnąć cel?
- 15 minut gimnastyki dziennie(od rana) plus godzina spaceru(wliczam w to też chodzenie) dziennie
-5 posiłków dziennie ze szczególnym uwzględnieniem śniadań(do tej pory czasami je jadałam, czasami nie)
-rezygnacja ze słodyczy i kolorowego ''picia''(moja mama często kupuje Fantę czy inne świństwo, ale chcę się uodpornić na tą pokusę)
-ostatni posiłek o 18

Jutro idę na zakupy i zamierzam kupić sobie spodnie w rozmiarze 44(obecnie noszę 46), co by się bardziej zmotywować.

Mam nadzieję, że do końca roku uda mi się zrzucić tą nadwagę(a właściwie to już otyłość), ale nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość bo to osłabia moją silną wolę.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Wasze starania
__________________
http://lasubmersion.blogspot.com/


Słucham: VIDEO ''Dobrze, że jesteś''
lasubmersion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:50   #1007
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez lasubmersion Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Czy przygarniecie mnie do swego grona??

Kilka słów o mnie.
1,66 m wzrostu i 89kg.
Problemy z wagą zaczęłam mieć w liceum.
Miałam problemy natury psychicznej, które poskutowały pobytami w szpitalach psych. i braniem leków psychotropowych, które bardzo wzmożyły mój apetyt.
W pewnym momencie zaczęłam wymiotować(bulimia).
Potem paskudne nawyki żywieniowe zostały(czyli słodycze+produkty skrobiowe/z dużą zawartością węglowodanów).
Pracuję w tygodniu, w każdy weekend mam zajęcia na jednej lub na drugiej uczelni.

I doszłam do punktu krytycznego-zaczełam bardzo nie lubić swojego ciała dlatego też czas coś ze sobą zrobić.

Docelowo chciałabym schudnąć do 60 kilogramów, ale jestem realistką, więc rozbijam swój cel na małe cele.
Tak więc mam nadzieję, że w połowie kwietnie dojdę do wagi 84 kg.

Co chcę robić, żeby osiągnąć cel?
- 15 minut gimnastyki dziennie(od rana) plus godzina spaceru(wliczam w to też chodzenie) dziennie
-5 posiłków dziennie ze szczególnym uwzględnieniem śniadań(do tej pory czasami je jadałam, czasami nie)
-rezygnacja ze słodyczy i kolorowego ''picia''(moja mama często kupuje Fantę czy inne świństwo, ale chcę się uodpornić na tą pokusę)
-ostatni posiłek o 18

Jutro idę na zakupy i zamierzam kupić sobie spodnie w rozmiarze 44(obecnie noszę 46), co by się bardziej zmotywować.

Mam nadzieję, że do końca roku uda mi się zrzucić tą nadwagę(a właściwie to już otyłość), ale nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość bo to osłabia moją silną wolę.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Wasze starania
Witamy

Z tym ostatnim posiłkiem o 18 to nie jest dobry pomysł , no chyba, że kładziesz się spać o 20. Najlepiej ostatni posiłek zjeść na 2 godziny przed snem. Reszta wydaje się ok.
Dziewczyny mam rację czy się mylę?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

A tak w ogóle to piękny dzisiaj dzień

Ś: jajecznica na szyneczce drobiowej z kromką razowca
IIŚ: banan
O: ryż + pulpeciki "jeżyki" marchewkowo-kurczakowe w sosie własnym + ogórek kiszony i konserwowy
P: jabłko
K: jeszcze nie wiem, ale mam rzodkiewki, może twarożek i rzodkiewki??
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:21   #1008
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez lasubmersion Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Czy przygarniecie mnie do swego grona??

Kilka słów o mnie.
1,66 m wzrostu i 89kg.
Problemy z wagą zaczęłam mieć w liceum.
Miałam problemy natury psychicznej, które poskutowały pobytami w szpitalach psych. i braniem leków psychotropowych, które bardzo wzmożyły mój apetyt.
W pewnym momencie zaczęłam wymiotować(bulimia).
Potem paskudne nawyki żywieniowe zostały(czyli słodycze+produkty skrobiowe/z dużą zawartością węglowodanów).
Pracuję w tygodniu, w każdy weekend mam zajęcia na jednej lub na drugiej uczelni.

I doszłam do punktu krytycznego-zaczełam bardzo nie lubić swojego ciała dlatego też czas coś ze sobą zrobić.

Docelowo chciałabym schudnąć do 60 kilogramów, ale jestem realistką, więc rozbijam swój cel na małe cele.
Tak więc mam nadzieję, że w połowie kwietnie dojdę do wagi 84 kg.

Co chcę robić, żeby osiągnąć cel?
- 15 minut gimnastyki dziennie(od rana) plus godzina spaceru(wliczam w to też chodzenie) dziennie
-5 posiłków dziennie ze szczególnym uwzględnieniem śniadań(do tej pory czasami je jadałam, czasami nie)
-rezygnacja ze słodyczy i kolorowego ''picia''(moja mama często kupuje Fantę czy inne świństwo, ale chcę się uodpornić na tą pokusę)
-ostatni posiłek o 18

Jutro idę na zakupy i zamierzam kupić sobie spodnie w rozmiarze 44(obecnie noszę 46), co by się bardziej zmotywować.

Mam nadzieję, że do końca roku uda mi się zrzucić tą nadwagę(a właściwie to już otyłość), ale nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość bo to osłabia moją silną wolę.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Wasze starania
Witam widać że masz zdrowe podejście do tego co ma nastąpić w Twoim życiu więc ok . no i powodzenia , będziemy pomagały jak możemy no i kolacja najpóźniej 3h przed snem , nie musi to być o 18 (chyba że 21 się kładziesz ) .ale bravo za podjęcie decyzji .
Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Witamy

Z tym ostatnim posiłkiem o 18 to nie jest dobry pomysł , no chyba, że kładziesz się spać o 20. Najlepiej ostatni posiłek zjeść na 2 godziny przed snem. Reszta wydaje się ok.
Dziewczyny mam rację czy się mylę?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

A tak w ogóle to piękny dzisiaj dzień

Ś: jajecznica na szyneczce drobiowej z kromką razowca
IIŚ: banan
O: ryż + pulpeciki "jeżyki" marchewkowo-kurczakowe w sosie własnym + ogórek kiszony i konserwowy
P: jabłko
K: jeszcze nie wiem, ale mam rzodkiewki, może twarożek i rzodkiewki??
mała poprawka , kolacja 3 h przed snem , organizm trawi 3h właśnie .
nov na kolację może być twarożek z rzodkiewkami , oby nie same rzodkiewy
ja chyba dziś postawię na jajecznicę , dawno nie jadłam z wasą bo razowca już dziś pojadłam
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:30   #1009
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

wyborowa ja to bym chyba z głodu umarła jak same rzodkiewki, nie ma mowy, twaróg a na to rzodkiewka starta decyzja zapadła
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 19:09   #1010
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Bry wieczór
wybOrOwa jak nie mam doświadczenia to musze mieć takie podejście :P
Witaj lasubmersion dobry motyw z tymi spodniami, ja ostatnio kupiłam sobie ładną sukieneczkę na szmateksie, źle nie leży, ale jak schudnę 4 kg bedzie ideaalna! a teraz powiesiłam sobie na wieszaczku na szafie i wizualizuje mój wygląd w niej :P

Dziewczyny, co sądzicie na temat batoników Nestle Fitness? Zbiliż ami się @ i mam chandrę na słodkie i skusiłam się... potem popiłam kefirem kaaaplica !
A na kolacje naleśniki z twarożkiem... jestem pełna i szczęśliwa chociaz zabrakło mi warzyw, ale na jutro zaplanowałam mały misz-masz warzywny plus sałatka grecka mm....
A teraz dla rozluźnienia dla ludzi lubiących regałki zaspamuje
http://www.youtube.com/watch?v=wgfvL...eature=related
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:23   #1011
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość

Dziewczyny, co sądzicie na temat batoników Nestle Fitness? Zbiliż ami się @ i mam chandrę na słodkie i skusiłam się... potem popiłam kefirem
nieźle z tym kefirem

co do batoników, moja była dietetyczka mówiła stanowcze nie, ja też się tak nastawiam. Zawsze powtarzała, że lepiej kostka gorzkiej czekolady, niż taki batonik. To moje zdanie

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

czy któraś liczyła kcal tej słynnej mlecznej kanapki z basienpichcenie?? na ile porcji ona jest??

Przepis od dietetyczki (od znajomej) na Ciasteczka owsiane (wypróbowałam, pyszne :ślina:, nawet mój mąż podkradał je skrupulatnie z pudełka)
Składniki:
- 1 szklanka mąki tortowej lub innej
- 1 szklanka soku pomarańczowego
- 100g rodzynek/ żurawiny
- 1 łyżeczka proszku do pieczenia
- 1 szklanka płatków owsianych
- 1 szklanka otrąb pszennych
- 1/4 szklanki oleju
- 4 łyżeczki cynamonu
- 100g orzechów (mieszane, kto co lubi, ja dałam zamiast orzechów płatki migdałowe, bo miałam)
- 1 jajko

Piec 20 minut w temp. 200st. Wychodzą 2 duże blachy ciastek, ponoć zalecała 2 ciastka na dzień.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:39   #1012
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

lilijka3 wiem, z tym kefirem to przypał, ale on sie tak słodko na mnie patrzył....
2 ciastka można dziennie?? a wychodzą dwie balchy? to co jedno ciastko jedna blacha, drugie ciastko druga blacha ??
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 07:33   #1013
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość
lilijka3 wiem, z tym kefirem to przypał, ale on sie tak słodko na mnie patrzył....
2 ciastka można dziennie?? a wychodzą dwie balchy? to co jedno ciastko jedna blacha, drugie ciastko druga blacha ??
eee nie taki przypał, jak się jest przed okresem i ma się ogromną ochotę to takie śmieszne rzeczy wychodzą

nie no mi wyszły ciastka zdecydowanie większe od tradycyjnych piegusek, więc całkiem spore. jednak to było bez odchudzania i nie liczyłam kcal na całość..... trzeba by było to zrobić
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 07:41   #1014
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość
lilijka3 wiem, z tym kefirem to przypał, ale on sie tak słodko na mnie patrzył....
2 ciastka można dziennie?? a wychodzą dwie balchy? to co jedno ciastko jedna blacha, drugie ciastko druga blacha ??
kefir to nie zbrodnia a samo zdrowie
ale się uśmiałam z tymi ciastkami na całą blachę no i dwa dziennie wychodzą

ps. wkur*&#$@^&# się z rana bo z kosmosu mam kg więcej
ja tu się staram a tu dupa a miałam nadzieję że w sobotę będzie 76 albo i mniej a jest tylko więcej
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:20   #1015
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

wybOrOwa pewnie wagę krzywo postawiłaś, dlatego takie wahania :P
Ja ma w poniedziałek ważenie, ale wiem, że w tym tygodniu przegięłam i postanowiłam odwlec ważenie o tydzień.
Dziś biorę się za bieganie... zobacze co z tego wyjdzie ja tylko ma nadzieję (przy moim głupim szczęściu), że niczego sobie nie zrobię...
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:30   #1016
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Cytat:
Napisane przez MsKurtyzana Pokaż wiadomość
wybOrOwa pewnie wagę krzywo postawiłaś, dlatego takie wahania :P
Ja ma w poniedziałek ważenie, ale wiem, że w tym tygodniu przegięłam i postanowiłam odwlec ważenie o tydzień.
Dziś biorę się za bieganie... zobacze co z tego wyjdzie ja tylko ma nadzieję (przy moim głupim szczęściu), że niczego sobie nie zrobię...
ja nie podawałam Wam wagi od 3 tygodni, jak z Wami tu jestem. jutro rano się zważę i dam znać co i jak, bo najwyższy czas. Mam jednak świadomość, że to woda schodzi (a może i się łudzę).
mamy podobne wymiary
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:14   #1017
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

dziewczyny.... wiecie co, boje się Świąt o zgrozo! właśnie przed chwilą sobie uświadomiłam, że jeszcze 3 tygodnie... chyba zacznę planować osobne menu, ale żurku z kiełbaską i jajeczkiem nie odmówię! Mam 3 tygodnie, żeby wszystko zaplanować powoli i skrupulatnie A Wy macie jakieś ciekawe pomysły?
U mnie w domu jest pełno łasuchów, moja matula zawsze robi 3 placki i obowiązkowo ja robię babkę (muszę jakiś fajny nowy przepis wyszukać). U mnie jest taki problem, że wszyscy są chudzi jak patyczaki, a jedzenie pochłaniają i nic ... zero zbędnych kilogramów. Czasem się zastanawiam czy nie podmienili mnie w szpitalu
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:52   #1018
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

W niedzielę mija dwa tygodnie jak się odchudzam, nie długo ale jestem strasznie ciekawa czy coś zrzuciłam. Nie chcę się ważyć bo mam okres i nie chcę się załamać.. Postanowiłam że zmierzę się centymetrem, czy ubyły mi jakieś centymetry... O matko powtarzam się

Napiszę wszystko jutro rano!

Niestety dzisiaj miałam zalatany dzień, nie miałam czasu na nic zjadłam tylko dwie kromki z twarożkiem rano, później jogurt i pół godziny temu 8 pierogów . Wiem że nie najlepiej...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:08   #1019
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Dzisiaj ciężko.... Nie mam się czym pochwalić

Ś: owsianka z wodą +mleko + suszone śliwki
IIŚ: rzodkiewki + jabłko
O: brak praca mi nie pozwoliła
P: kanapka z padlinką + rzodkiewka
K: 2 parówki drobiowe + chleb
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:20   #1020
MsKurtyzana
Raczkowanie
 
Avatar MsKurtyzana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki cz.II

Kurcze, chyba nie każdemu ten dzień sie udał.... z tym, że wy nie dojadacie, a ja za wam nadrabiam dzień sie fajnie zaczął
ś - płatki owsiane na mleku i tost, jabłko plus kawa
II ś - zupa ogórkowa
o - [ierogi ruskie plus surówka z białej kapusty
K - bigos

katastrofaaaa :/
__________________
73...72...71...70...69...68...67...66...65...64 ...63

w/b/t/b
164/104/86/104


cel I 68
cel II 65
cel III 63
... potem czas pokaże
MsKurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.