Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 15:34   #1171
trifless
Raczkowanie
 
Avatar trifless
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 48
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Tylu ludzi, tyle opinii...

Aż przyznam, że przez ten "szum" przypomniałam sobie o Wizażu. Czyli są plusy, przynajmniej dla mnie.

Co do Maxineczki, nie wiem jaka jest prawda, ale bardziej skłaniam się ku zbiegom okoliczności. Naprawdę ciężko jest mi uwierzyć w to, że mogłaby tyle nawymyślać i nakręcić, nie, nie kupuję tego.
A nawet jeśli to oglądałam ją przed "aferką" i będę oglądać dalej, nie wpłynęło to na ocenianie przeze mnie jej filmików na yt. Jest niejako osobą publiczną i może ludzi "interesuje" jej życie prywatne ale ja nie będę się wypowiadać na ten temat, gdyż nie znam jej osobiście.
__________________
Welcome to the jungle.

Edytowane przez trifless
Czas edycji: 2012-08-14 o 16:01
trifless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 15:56   #1172
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Zgodnie z zasadą :Boże chroń nas od przyjaciół bo z wrogami sami sobie poradzimy
świetnie trafiony cytat

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
faktycznie, daje się wyczuć różnicę między jej pierwszymi filmikami, a tymi obecnymi
przeczytaj sobie jej komentarze pod ostatnimi filmikami, dlaczego teraz chwali drogie marki a nie tanie takie jak essence

moje nadzieje na wiarygodne recenzję pokładam jeszcze w inezce, za którą przepadam przednio, inezko w tobie nadzieja na autentyczność

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z komputera znajomej co ma konto na wizażu (która nabałaganiła), z komputera mojego TŻ, którego siostry też mają tu kona a i tak zostałam "klonem" tych wszystkich kont i na nic zdało się tłumaczenie, że klonem nie jestem. Więc tę kwestię poniekąd rozumiem.
ja komputer traktuję , jako rzecz osobistą jak telefon i nie wyobrażam sobie korzystać w trybie udzielającym czyli pisania na forach z czyjego lapka .
każda osoba co chce go dotknąć , musi się mnie zapytać o pozwolenie,mam tam pozapisywane hasła do skrzynek służbowych jak i prywatnych typu wizaż , i nie wyobrażam sobie wpuścić tam "znajomą" , żeby sobie postukała na wizażu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:04   #1173
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
świetnie trafiony cytat

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


przeczytaj sobie jej komentarze pod ostatnimi filmikami, dlaczego teraz chwali drogie marki a nie tanie takie jak essence

moje nadzieje na wiarygodne recenzję pokładam jeszcze w inezce, za którą przepadam przednio, inezko w tobie nadzieja na autentyczność

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------


ja komputer traktuję , jako rzecz osobistą jak telefon i nie wyobrażam sobie korzystać w trybie udzielającym czyli pisania na forach z czyjego lapka .
każda osoba co chce go dotknąć , musi się mnie zapytać o pozwolenie,mam tam pozapisywane hasła do skrzynek służbowych jak i prywatnych typu wizaż , i nie wyobrażam sobie wpuścić tam "znajomą" , żeby sobie postukała na wizażu
czytałam, czytałam
zawsze w komentarza odnosiłam wrażenie, że są one dość ironiczne

i trochę prywaty, bo może akurat dla jednej z Was to będzie to, jakaś rocznica, czy coś mam vouchery na romantyczny pakiet dla dwojga w Kocierzu, pięknym miejscu w górach, na dwa dni z masażami itd. do wykorzystania do końca roku, ja z niego nie skorzystam, bo mam 13 godzin z przesiadkami tam i dla mnie byłaby to udręka, a tam jest tak pięknie i bardzo żałuje, że ominie mnie taka okazja ale jeśli któraś z Was jest chętna, to proszę pisać
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:06   #1174
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
ja komputer traktuję , jako rzecz osobistą jak telefon i nie wyobrażam sobie korzystać w trybie udzielającym czyli pisania na forach z czyjego lapka .
każda osoba co chce go dotknąć , musi się mnie zapytać o pozwolenie,mam tam pozapisywane hasła do skrzynek służbowych jak i prywatnych typu wizaż , i nie wyobrażam sobie wpuścić tam "znajomą" , żeby sobie postukała na wizażu
Ja oczywiście pozwolenie miałam, swoich haseł też nie zapisuję u nikogo. Ale wyszło jak wyszło, trudno.
Będę mieć nauczkę na przyszłość.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:38   #1175
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już ale możliwe, bo w końcu to siostra- ta sama krew
To naprawdę może być zbieg okoliczności...
Moja siostra to też ta sama krew a nawet inaczej się wysławiamy. No ale ok, nie o was tutaj mowa

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez TheAggaa80 Pokaż wiadomość
Faktycznie nieścisłości są, a co do wszelkich przezwisk to absolutnie ich nie popieram, natomiast ja zawsze zastanawiałam się ile ma jej doba
A co do wypełniacza koka fajna sprawa, ale u mnie się nie sprawdza
Już któryś raz czytam o jej dobie - teraz ja pytam, o co chodzi?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tą aferę nieesia vx nissiax Wtedy co nieesia stwierdziła, że już od miesięcy nie ogląda nisiax, a teraz jeden filmik obejrzała (dot ekologicznych kosmetyków http://www.youtube.com/watch?v=gfwZioNUEJY&feature=plcp ) i czuje się zahaczona i ogólnie trochę kwas bo dziewczyna wydawała się sympatyczna, a wpadła w jakąś dziwną furię, kasowała i blokowała komentarze, zablokowała funkcję lajkowania komentarzy, a przy okazji wypowiadała się o nissiax, że przerażające jest to jak nissiax moderuje komentarze. Wtedy dużo ludzi się zwróciło przeciwko nieesi i staneło w obronie nissiax, twierdząc że nissiax wcale niesi nie zaatakowała. To tak w skrócie
Pogubiłam się.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z komputera znajomej co ma konto na wizażu (która nabałaganiła), z komputera mojego TŻ, którego siostry też mają tu kona a i tak zostałam "klonem" tych wszystkich kont i na nic zdało się tłumaczenie, że klonem nie jestem. Więc tę kwestię poniekąd rozumiem.
Siedzę na lapku siostry i zastanawiam się czy teraz ona nie dostanie jakieś bana za klona jeśli posiada konto czy coś. Hmmmm.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie taką Maxineczkę lubiłam.. :http://www.youtube.com/watch?v=73moQSgYsgg&feature=plcp

Szkoda, że teraz jest taka szorstka i aż bije profesjonalnością i chłodem w jej filmikach..
Dobrze, że nie nauczyła się pluć kolcami tak jak jeż.
Mnie przerażają takie profesjonalne filmiki, takie gdzie wręcz każde mrugnięcie wygląda jak wyreżyserowane.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsForget Pokaż wiadomość
Prosiłam o to w nocy. Nikt mnie nie poparł. Śledzę wątek z ukrycia, mam swoje zdanie jak pewnie każdy tutaj. Może czas się uspokoić? Ta kłótnia zmierza donikąd.
Tutaj nie ma kłótni. Momentami żywo dyskutujemy.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:11   #1176
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

OOTD na letni spacerek u sarunia771
http://www.youtube.com/watch?v=_VanI4Es85A
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:28   #1177
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

I od razu zrobiło się jakoś swojsko
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 18:00   #1178
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=xcwyc...&feature=g-u-u


paznokcie u nieesi
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:19   #1179
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ZMALOWANA z tablicy FB


cyt:
Zmalowana Makeup TV
"Aż się Pochwalę, nie pisałam o tym wcześniej ale w zeszłym miesiącu Magazyn In style zapytał mnie czy nie zechciałabym się wypowiedzieć na łamach ich prasy na temat jednego produktu DAAAAAAAAAAAAAA OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ ZGODZIŁAM HAHAHAAH I oto dziś w nowym numerze na stronie 99 JESTEM JA Uśmiech mi z buzi nie schodzi Mła w Instyle , wiem wiem głupek ale jaram się jak dziecko hahahaah"
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:27   #1180
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

... i co z tego przecież "tak czy siak" wg maxineczki... tfu - Ramony Zmalowana kreski nie potrafi nooo
Cytat:
Napisane przez Ramona1980 Pokaż wiadomość
nie wydaje Ci sie, zmalowana nie umie malować kresek, ani na sobie ani na kims
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:32   #1181
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
ZMALOWANA z tablicy FB


cyt:
Zmalowana Makeup TV
"Aż się Pochwalę, nie pisałam o tym wcześniej ale w zeszłym miesiącu Magazyn In style zapytał mnie czy nie zechciałabym się wypowiedzieć na łamach ich prasy na temat jednego produktu DAAAAAAAAAAAAAA OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ ZGODZIŁAM HAHAHAAH I oto dziś w nowym numerze na stronie 99 JESTEM JA Uśmiech mi z buzi nie schodzi Mła w Instyle , wiem wiem głupek ale jaram się jak dziecko hahahaah"
Kurcze, wczoraj czytałam i nie załapałam, że to Zmalowana (bo nie podpisali).
A nowy filmik Sarunia7771 odkrytej dzięki Wam właśnie leci. I serio swojsko się zrobiło.

Ps. Dziewczyny, włączam się do dyskusji, bo do tej pory tylko Was podglądałam.
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 18:43   #1182
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
... i co z tego przecież "tak czy siak" wg maxineczki... tfu - Ramony Zmalowana kreski nie potrafi nooo


uparta jesteś dziewucho w swoich osądach, widzę.

nieważne.

jednakże zgadzam się z tym, że zmalowana nie umie robić kresek.
a jej makijaże na kimś to tragedia. Ostatni, przytłoczył uroczą modelkę i jej urodę.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez PieknaMariola Pokaż wiadomość
Kurcze, wczoraj czytałam i nie załapałam, że to Zmalowana (bo nie podpisali).
A nowy filmik Sarunia7771 odkrytej dzięki Wam właśnie leci. I serio swojsko się zrobiło.

Ps. Dziewczyny, włączam się do dyskusji, bo do tej pory tylko Was podglądałam.

a coż takiego zachwalała ?
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:45   #1183
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

"dziewczyny, nigdy nie noście krótkiej bluzki do legginsów, NIGDY TEGO NIE RÓBCIE:d"
Sara to jest jednak odkrywcza

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=TIdZVNeZmww

outfit u Szusz.
Jezu jak mnie smieszy to przechadzanie się przed kamerką, heheh
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:49   #1184
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

na deszcz w "dziurawych" butach ? nie chciałabym mieć mokrych stóp.
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:52   #1185
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wracam po dniu nieobecności i wiedziałam, że nasmażycie parę stron od wczoraj, ale aż tyle?
Myślałam, że przyję "na gotowe", ale po kilkunastu stronach nadal nic nie wiadomo na 100%- przynajmniej dla mnie.Tak jak miło mi się czyta wątki aferowe , tak ten jest dla mnie przykry, bo chodzi o osobę, którą naprawdę lubię i jest jedną z ostatnich youtubowiczek, o których mogę powiedzieć coś złego. A tu zonk. Na razie nie wierzę, no nie umiem.
I bardzo nie podoba mi się ta nagonka, jedna osoba nakręca drugą.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:54   #1186
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Te oczka na paznokciach masakrycznie mi się podobają

Przyłączam się do pytania - na temat jakiego produkty Zmalowana się tam wypowiada?
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:56   #1187
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
"dziewczyny, nigdy nie noście krótkiej bluzki do legginsów, NIGDY TEGO NIE RÓBCIE:d"
Sara to jest jednak odkrywcza

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=TIdZVNeZmww

outfit u Szusz.
Jezu jak mnie smieszy to przechadzanie się przed kamerką, heheh
no nie wiem, czy zamsz nadaje się na chlapę...ja bym się tak raczej nie ubrała czy to w deszcz, czy w ładną pogodę
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:02   #1188
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Odnośnie Maxi to nadal trudno mi uwierzyć, że odstawiła taką dziecinadę, niemniej jednak wierzę modom. Maxi lubiłam na początku (obejrzałam chyba jej wszystkie filmiki z tamtego okresu), kiedy była taką swojską dziewczyną, utalentowanym samoukiem, który z niczego umie coś zrobić. Niestety po jakimś czasie nadeszła metamorfoza na niekorzyść i przestałam ją oglądać. Ta cała afera mnie jednak zaskoczyła, ale z doświadczenia wiem, że ludzie lubią się pod kogoś podszywać i robic absurdalne rzeczy Niemniej jednak dziwi mnie równiez to, że niektóre wizażanki mielą tą sprawę, jakby ich życie od tego zależało...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:03   #1189
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
na deszcz w "dziurawych" butach ? nie chciałabym mieć mokrych stóp.

Dziwne że ubrała właśnie uwaga Mellisy a nie uwaga Huntery baardziej by pasowały do Michaela Kors'a .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 19:03   #1190
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja zawsze impregnuję zamszowe buty. Wiadomo - nie wychodzę w nich kiedy leje jak z cebra, ale w taką pogodę nic się z nimi nie dzieje
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:03   #1191
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
paznokcie piękne bardzo spodobały mi się te 'oczka' i chyba spróbuję takie zrobic

od jakichś 2-3 miesięcy oglądam kanały urodowe i nie rozumiem tych wszystkich konfliktów jakie powstają, szczerze jestem trochę w szoku

jesli chodzi o blog anty nissiax to chociaż szukałam nie mogę go jakoś znaleźć, ale dziwię się, ze ludziom chce się wogole bawić w takie rzeczy, chociaż lubię oglądać jej filmy i uważam, że niektore są bardzo ciekawe to nie twierdzę, że jest idealna i również czasem potrafi mnie irytować, ale bez przesady żeby jakieś anty blogi tworzyć...
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:07   #1192
PieknaMariola
Raczkowanie
 
Avatar PieknaMariola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 63
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Te oczka na paznokciach masakrycznie mi się podobają

Przyłączam się do pytania - na temat jakiego produkty Zmalowana się tam wypowiada?
"Komplet pędzli do makijażu możesz zastąpić jednym niewielkim kabuki (u góry zdjęcie i podpis Real Techniques, 48 zł, kosmetykomania.pl). "Nakłada podkład, puder i róż" - mówi makijażystka Marta Parciak. Ultradelikatne włosie z poliestru (opatentowanego taklonu) gwarantuje, że nie chwytają się go żadne bakterie."

Serio można kabuki nakładać podkład, a potem natychmiast puder i róż? To cudo się nie brudzi? Pytam serio, bo jeśli tak, to jest makijażowa rewolucja i trzeba biec do sklepu.

Edytowane przez PieknaMariola
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:10
PieknaMariola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:14   #1193
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

To co myć też tego nie trzeba skoro kosmetyki się nie mieszają ze soba, a bakterie nie robią sobie na tym wakacji?

Ktoś właśnie skopiował mojego posta, w którym zebrałam argumenty jakie zostały tu przytoczone i wrzucił na fanpage Maxineczki. Nie wiem tylko po co skoro jest to na wizazu, a kto miał to widzieć to już chyba widział
__________________

Edytowane przez gabriellakrk
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:15
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:28   #1194
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
jesli chodzi o blog anty nissiax to chociaż szukałam nie mogę go jakoś znaleźć, ale dziwię się, ze ludziom chce się wogole bawić w takie rzeczy, chociaż lubię oglądać jej filmy i uważam, że niektore są bardzo ciekawe to nie twierdzę, że jest idealna i również czasem potrafi mnie irytować, ale bez przesady żeby jakieś anty blogi tworzyć...
Ja go znalazłam i chyba żałuję. Jedyne, co wg mnie można zarzucić Adze, to zatwierdzanie komentarzy zarówno na blogu, jak i na youtube - mnie to osobiście denerwuje, no ale nie na tyle, by zakładać bloga. A jak widziałam, jak ludzie jadą po niej w komentarzach, to aż się przeraziłam, ile jadu można w sobie mieć i naskakiwać (anonimowo) na osobę, której nawet się nie zna.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:47   #1195
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Gdyby to naprawdę nie była Maxi to nie siedziałaby teraz i nie usuwała komentarzy z Fb, tylko napisała wyjaśnienie na profilu ...
Proszę Was! Jakby napisała jakiekolwiek wyjaśnienie to byście powiedziały, że to już na bank ona, bo przecież winny się tłumaczy! Błagam Was, zastanówcie się zanim kogoś bezmyślnie osądzicie. Nie wiem czy większość z Was nie ma co robić czy Wam płacą za siedzenie tu i nakręcanie śmiesznych "afer"? Typowa polska mentalność - siedzieć i patrzeć jakby tu komuś doje*ać. Żałosne.
P.S. Tak, tak. Ja też jestem Maxineczką
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:57   #1196
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Dziwne że ubrała właśnie uwaga Mellisy a nie uwaga Huntery baardziej by pasowały do Michaela Kors'a .




Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Odnośnie Maxi to nadal trudno mi uwierzyć, że odstawiła taką dziecinadę, niemniej jednak wierzę modom. Maxi lubiłam na początku (obejrzałam chyba jej wszystkie filmiki z tamtego okresu), kiedy była taką swojską dziewczyną, utalentowanym samoukiem, który z niczego umie coś zrobić. Niestety po jakimś czasie nadeszła metamorfoza na niekorzyść i przestałam ją oglądać. Ta cała afera mnie jednak zaskoczyła, ale z doświadczenia wiem, że ludzie lubią się pod kogoś podszywać i robic absurdalne rzeczy Niemniej jednak dziwi mnie równiez to, że niektóre wizażanki mielą tą sprawę, jakby ich życie od tego zależało...
zgadzam się, też trudno mi uwierzyć, że chciałoby jej się organizować całą tę szopkę. trochę tak z tyłka...-;-
Cytat:
Napisane przez PieknaMariola Pokaż wiadomość
"Komplet pędzli do makijażu możesz zastąpić jednym niewielkim kabuki (u góry zdjęcie i podpis Real Techniques, 48 zł, kosmetykomania.pl). "Nakłada podkład, puder i róż" - mówi makijażystka Marta Parciak. Ultradelikatne włosie z poliestru (opatentowanego taklonu) gwarantuje, że nie chwytają się go żadne bakterie."

Serio można kabuki nakładać podkład, a potem natychmiast puder i róż? To cudo się nie brudzi? Pytam serio, bo jeśli tak, to jest makijażowa rewolucja i trzeba biec do sklepu.
Brudzi się brudzi. albo wóz, albo przewóz, albo suche pudry, albo podkład
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:59   #1197
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dla mnie też ta afera jest trochę nakręcana - no ale ręki bym sobie uciąć nie dała, ponieważ nie znam osobiście samej "obmówionej"
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:59   #1198
clodi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dlatego właśnie nie mam przyjaciółek.... Jest pełno fałszywych i wrednych dziewczyn udających dobre kumpele, a tak naprawdę za plecami obgadują, mieszają i robią chamstwa. Sama to przeżyłam na własnej skórze Maxineczka jest tego świetnym przykładem. Dla mnie ewidentnie widać jej winę...
clodi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:08   #1199
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Przepraszam,ze jeszcze na drazliwy temat,ale dopiero nadrobilam to, co Wy naprodukowalyscie od wczoraj .Wiecie co moje Kochane?Jakbym ja byla na miejscu Maxi i bylabym niewinna,to po prostu oskarzylabym Was o znieslawienie :P Przyznaje,ze fanka Maxineczki nie bylam i nie jestem. Jesli chodzi o katOsu-ogladam czasami,ale nie subskrybuje.Na tym watku udzielam sie rzadko.I dalej twierdze z uporem maniaczki,ze za kciuki w dol na YT krecace filmiki powinny podziekowac "kolezankom"po fachu,a nie wiecznie czepiac sie wizazu.I tyle na ten temat

AAAAA-zeby wszystko bylo jasne-uwazam,ze Maxi i Ramona to TA SAMA OSOBA, niestety...

Edytowane przez lmaa
Czas edycji: 2012-08-14 o 20:21
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:08   #1200
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

niby winę widać, ale też nie jakos niepodważalnie. jest pare nieścisłości.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.