Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 20:52   #2701
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Czysty olejek herbaciany to właśnie olejek eteryczny, on nie jest zalecany do stosowania solo. Jednak w celach leczniczych jest to dopuszczalne. Tylko wiadomo, trzeba obserwować, czy nic się złego dalej nie dzieje
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:24   #2702
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Słuchajcie a czy to nie jest tak, że eterycznego olejku herbacianego nie można stosować na skórę? Miałam już olejki herbaciane kilku firm, żaden w nazwie nie miał dopisku eteryczny i wszystkie w ulotkach miały zalecenia że można stosować do skóry np. Na trądzik, ukąszenia, pielęgnacyjnie itp. Teraz mam firmy KEJ.
Hmm, moze coś w tym jest... Mój jest eteryczny i w dodatku nieprzyjemny w dotyku na skórze w wersji solo. Do tego ma dodane 2 składniki zapachowe.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:59   #2703
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Czysty olejek herbaciany to właśnie olejek eteryczny, on nie jest zalecany do stosowania solo. Jednak w celach leczniczych jest to dopuszczalne. Tylko wiadomo, trzeba obserwować, czy nic się złego dalej nie dzieje
No to może olejek olejkowi nie równy. Może niektóre mają więcej różnych domieszek, które w aromaterapii się sprawdzają a leczniczo nie koniecznie.

Mi olejek z drzewa herbacianego zaleciła podolog po tym jak upuściłam półmisek na duży palec u nogi. Krwiak był ogromny i trzeba było nawiercać paznokieć. Tak więc stosowałam ten olejek na naprawdę bolącą ranę i dzięki temu nie było żadnych powikłań. Paznokieć odrasta zdrowy . Jeszcze pewnie ze 2 mce i będzie wyglądał jak dawniej.

Pod paznokcie u rąk zapuszczam też nie zmieszany (czasami pół na pół z olejkiem cytrynowym) i przyrost się nie cofa. Chociaż ja i tak jestem zwolenniczką teorii, że przyrost to bardziej zasługa nie grzebania niż olejków. Oczywiście olejki mają duże znaczenie dla zdrowych skórek i paznokci, widzę już efekty . Jednak jak pisałam w moim pierwszym poście, 2 lata temu miałam duży przyrost dzięki malowaniu nonstop paznokci a co za tym idzie nie grzebaniu pod nimi.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 23:22   #2704
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jak ktoś ma problem z dłubaniem pod paznokciami to malowanie baaaardzo pomaga, ja nigdy nie miałam.
Mi też odrastał paznokieć na dużym palcu. Ileś miesięcy to trwało. Ale niczym go nie wspomagałam.

A może jakieś pomysły co to w ogóle może być?
Boję się już ten olejek stosować teraz kurcze...
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 23:55   #2705
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny , witam też nowe Wizażanki
Bardzo często dostaję pytania o kremy do rąk, więc spieszę z wyjaśnieniem, że kremu jako takiego nie używam, kocham natomiast odżywczy balsam do ciała Nivea, dokładnie TEN i to nim właśnie od wieków kremuję dłonie (nadmiar można odcisnąć w chusteczkę, bo nie ukrywam - jest tłusty).

Wczorajsze paznokcie gołe plus moje ostatnie worki:

Piękne, a te wzorki mistrzostwo świata.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 05:14   #2706
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50835849]ŁADNIE?! Nie załamuj mnie XD[/QUOTE]

Haha mnie się podoba :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 10:02   #2707
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Przekonałam się, że malowanie rewelacyjnie działa na przyrost, bo płytka jest stale zwinięta i dobrze przylega. Wystarczyły dwa dni z odżywką, żeby znowu zaczęło się dziać pod płytką. Tak więc teraz maluję i olejuję.
Wg mnie to ma jakiś związek z "obciążeniem" na paznokciach. Wydaje mi się, że nie bez powodu dziewczyny, które noszą żel/akryl lub hybrydy obserwują u siebie wydłużenie płytki. Wkońcu powstaje na paznokcie jakiś nacisk, który być może pomaga na przyrost. Zobaczcie - Majowa Rosa ma nonstop pomalowane paznokcie - kilka warstw wraz z wzorkami. Coś musi być na rzeczy.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Hybrydy to chyba nie dla mnie. Po tygodniu chce zmienic kolor. A takie sciaganie co tydzien to niedobre
A po co ściągać? Nakładasz lakier na hybrydę i masz nowy kolor . Zmywasz go potem zmywaczem bez acetonu i znowu masz nienaruszoną hybrydę
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 10:08   #2708
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Wg mnie to ma jakiś związek z "obciążeniem" na paznokciach. Wydaje mi się, że nie bez powodu dziewczyny, które noszą żel/akryl lub hybrydy obserwują u siebie wydłużenie płytki. Wkońcu powstaje na paznokcie jakiś nacisk, który być może pomaga na przyrost. Zobaczcie - Majowa Rosa ma nonstop pomalowane paznokcie - kilka warstw wraz z wzorkami. Coś musi być na rzeczy.

A po co ściągać? Nakładasz lakier na hybrydę i masz nowy kolor . Zmywasz go potem zmywaczem bez acetonu i znowu masz nienaruszoną hybrydę
Moze masz rację z tym obciążenie.
A moze chodzi o nie grzebanie.


Ja nie lubię tak na hybrydzie lakieru
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 10:58   #2709
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma problem z dłubaniem pod paznokciami to malowanie baaaardzo pomaga, ja nigdy nie miałam.
Mi też odrastał paznokieć na dużym palcu. Ileś miesięcy to trwało. Ale niczym go nie wspomagałam.

A może jakieś pomysły co to w ogóle może być?
Boję się już ten olejek stosować teraz kurcze...
Mi się wydaje, że to może być uraz mechaniczny. Ja kilka dni temu złamałam do samego mięska paznokieć u kciuka a dwa dni temu otwierając coś troszkę oderwałam mięsko od płytki . W przeszłości też mi się to zdarzało.
Jak się boisz olejek tam stosować to nie stosuj. Czekaj cierpliwie - powinno się z powrotem przykleić, chociaż może to troszkę potrwać.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 17:32   #2710
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja obecnie robię sobie systematycznie manicure japoński (kiedyś kupiłam zestaw) i zażywam suplementy, żeby wzmocnić paznokcie, a olejuję na noc Alterrą migdały & papaja, a przez dzień wcieram na waciku olejek rycynowy
mi to chyba nic nie pomoże
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 17:34   #2711
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50845269]ja obecnie robię sobie systematycznie manicure japoński (kiedyś kupiłam zestaw) i zażywam suplementy, żeby wzmocnić paznokcie, a olejuję na noc Alterrą migdały & papaja, a przez dzień wcieram na waciku olejek rycynowy
mi to chyba nic nie pomoże [/QUOTE]
I jak się japoński sprawuje? Widzisz już jakieś efekty?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 17:57   #2712
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Denerwuje mnie ten nowy wizaż, nie mogę cytować

Rigore w takich przypadkach jak opisałaś, olejek z drzewa herbacianego bardzo pomaga, bo ma silne działanie antyseptyczne bakterio i grzybobójcze Mi się wydaję, że te ostrzeżenia o tym żeby nie stosować go solo mają związek z tym, że może wysuszać. Innej krzywdy nie zrobi

Coś mi szkodzi na przyrost i ogólnie paznokcie, Znowu zaczęły się bardzo rozdwajać Głównym podejrzanym jest na razie zmywacz z biedry, bo tylko on jest dość nowy w moim paznokciowym zestawie. Myślicie, że zmywacz może tak zaszkodzić? W końcu ma krótki kontakt z płytką
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 18:35   #2713
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie ten nowy wizaż, nie mogę cytować

Rigore w takich przypadkach jak opisałaś, olejek z drzewa herbacianego bardzo pomaga, bo ma silne działanie antyseptyczne bakterio i grzybobójcze Mi się wydaję, że te ostrzeżenia o tym żeby nie stosować go solo mają związek z tym, że może wysuszać. Innej krzywdy nie zrobi

Coś mi szkodzi na przyrost i ogólnie paznokcie, Znowu zaczęły się bardzo rozdwajać Głównym podejrzanym jest na razie zmywacz z biedry, bo tylko on jest dość nowy w moim paznokciowym zestawie. Myślicie, że zmywacz może tak zaszkodzić? W końcu ma krótki kontakt z płytką
Nowy wizaz jest okropny, więc włączam starą wersję po zalogowaniu
Jaki masz zmywacz biedronkowy?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 18:42   #2714
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
I jak się japoński sprawuje? Widzisz już jakieś efekty?
bardzo wzmacnia paznokcie, nie rozdwajają mi już się
kurde tylko chodzi mi o to, że mi chyba nigdy się przyrost nie zrobi ani mm może powinnam się już z tym pogodzić.. na dodatek mam jeszcze problem z przesuszonymi dłońmi.. piję dużo wody, zażywam witaminy, SMARUJĘ KREMEM (nienawidziłam kremów ale w końcu znalazłam mój ulubiony, właściwie dwa - i to z przyzwoitymi składnikami), nie używam nic z parafiną, olejuję i co? gdy zapomnę o krem w dany dzień następnego susza i pękanie dłoni, zadziory na skórkach. zresztą skóra np na łydkach też mi się wysusza

może powinnam zrobić jakieś badania? chociaż robiłam kilka miesięcy temu i wszystko w porządku

a jeszcze co do manicure japońskiego, to przekleję wam wiadomość jaką mi napisała pewna użytkowniczka gdy pytałam się jej czy warto kupić sobie taki zestaw:
"Hej. Przez pierwsze dwa tygodnie robiłam 2x w tygodniu, we wtorki i piątki bo mialam tak zajechane paznokcie, że rozdwojenia szły mi w głąb paznokcia a pracuje w salonie fryzjerskim i często moje dłonie mają kontakt z chemia i wodą które rozmiękczaly mi paznokcie i wyplukiwaly paste. Paznokci nie matowie w ogóle, uważam to za zbędne a i bez tego pasta pieknie sie wciera w płytke. Uzupelnienia robie na cały paznokiec gdyz jak juz,wspimnialam, pasta mi sie wyplukuje od czestego kontaktu z chemią i wodą. (...) Aktualnie mam tak twarde i wytrzymale paznokcie ze paste bez matowienia wcieram co 2-3tygodnie od polowy (bez odrostu, bo tam mi tez ciężko polerowac)."
podpisuję się pod jej słowami, naprawdę warto jeśli ktoś ma problem z rozdwajaniem, łamaniem i kruszeniem, od siebie jeszcze dodam, że po zabiegu warto sobie wetrzeć w skórki jakiś olejek

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-03-28 o 18:47
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 19:41   #2715
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Lavrender, a ile dałaś za swój zestaw? Kurcze kusi mnie bardzo ale nie mam teraz na zbyciu ponad 100

Co do przyrostu, duże znaczenie ma też genetyka niestety. Ja np. myślę, że osiągnęła max jeśli chodzi o przyrost. Bo jak reszta paznokci jakoś idzie tak 2 w ogóle. Także nie ma się co załamywać
To tak jak kobieta z szerokimi biodrami nigdy nie będzie miała wąskich i na odwrót.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 20:56   #2716
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Lavrender, a ile dałaś za swój zestaw? Kurcze kusi mnie bardzo ale nie mam teraz na zbyciu ponad 100

Co do przyrostu, duże znaczenie ma też genetyka niestety. Ja np. myślę, że osiągnęła max jeśli chodzi o przyrost. Bo jak reszta paznokci jakoś idzie tak 2 w ogóle. Także nie ma się co załamywać
To tak jak kobieta z szerokimi biodrami nigdy nie będzie miała wąskich i na odwrót.
będzie długo, ale przeczytaj

ja płaciłam chyba jakieś 117 zł czy coś, chyba już z wysyłką taka kwota, na allegro kupowałam ale z jakiegoś zaufanego sklepu, więc raczej nie podróba

no i musisz się zastanowić czy odpowiada ci jak paznokcie tak wyglądają, w sensie połyskują, wstawie kilka najtrafniejszych zdjęć z internetu:
http://www.goodchoice.com.pl/wp-cont.../2013/07/c.jpg
http://www.strefa-kobiet.com.pl/imag...skiPrzedPo.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-8zjdhunJC0...ine+unghie.jpg


bo ja szczerze nie przepadam za takim efektem, dlatego długo zastanawiałam się nad kupnem, ale powiem ci, że polubiłam to, podoba mi się
aha, i jeszcze jedno, gdybyś kupiła - czasami gdy zmatowimy płytkę, wypolerujemy i wszystko mogą się ukazać na naszych paznokciach białe plamki, ja tak miałam za pierwszym razem, nie jest to broń boże wina tego manicure, po prostu on jakby "odkrywa" stan naszych paznokci, czasem możemy mieć jakieś białe plamy z braku witamin, uszkodzeń ale w ciut głębszej warstwie i po zmatowieniu (nawet delikatnym), wypolerowaniu może się to ujawnić. ja nie wiedziałam, że mam zaczątki onycholizy D: dopiero ten zabieg ujawnił mi delikatne białe przebarwienia typowe dla tej choroby, na szczęście było to baaardzo początkowe stadium , skoro normalnie nie było tego widać jeszcze na płytce i w tydzień wyleczyłam to olejkiem herbacianym

teraz już nic mi "nie wychodzi"

no i powiem ci, że jak zmatowisz i ciut mocniej wypolerujesz to paznokcie nabierają pięknego różowego koloru, takiego perłowego, śliczny

ja dziś nie miałam czasu na matowienie i wgl, to mają swój naturalny kolor (sinawy, ja całe życie mam sine paznokcie i zimne dłonie ;p) i wyglądają jakbym nałożyła bezbarwną odżywkę

i ostatnia uwaga - nie przypadnie ci do gustu jeśli lubisz ciągle malować paznokcie - po takim zabiegu trzeba 3-5 dni odczekać z malowaniem, bo inaczej lakier schodzi np przy myciu rąk

w razie pytań pisz na priv, nie będę tu przynudzać, sorki
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:09   #2717
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Podoba mi się ten lśniący efekt japońskiego mani.
Lavender, jesteś zadowolona ze swojego miodowego AnnCo.? Ja jutro zmyje lakier i skroce paznokcie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:47   #2718
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nowy wizaz jest okropny, więc włączam starą wersję po zalogowaniu
Jaki masz zmywacz biedronkowy?
Ja jak daje stara to po chwili mam nową...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 22:11   #2719
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten lśniący efekt japońskiego mani.
Lavender, jesteś zadowolona ze swojego miodowego AnnCo.? Ja jutro zmyje lakier i skroce paznokcie
jeszcze go nie używałam, chcę narazie wykończyć ( :p ) mój papierowy pilniczek, a AnnCo zamówiłam, bo bałam się że już się skończą (i słusznie)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja jak daje stara to po chwili mam nową...
ja też ;/ no ale cóż..
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 23:35   #2720
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nowy wizaz jest okropny, więc włączam starą wersję po zalogowaniu
Jaki masz zmywacz biedronkowy?
z olejem kokosowym .
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:21   #2721
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to może być uraz mechaniczny...
Uraz na pewno nie, zaczęło mnie po prostu któregoś dnia strasznie swędzieć i skóra się łuszczyć, przyrost cofać, jeden paznokieć u jednej ręki i jeden u drugiej, jest coraz gorzej. A zaczęło mi się tak robić po wznowieniu olejowania, nie wiem czy to ma jakiś związek, czy czysty przypadek. Chyba wybiorę się po prostu do lekarza.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50845269]ja obecnie robię sobie systematycznie manicure japoński (kiedyś kupiłam zestaw)...[/QUOTE]

Ja właśnie się nad tym też zastanawiam od jakiegoś czasu, tylko nie wiem czy będę umiała poprawnie zrobić.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:50   #2722
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dziewczyny która odżywka z GR najlepsza?
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:58   #2723
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
z olejem kokosowym .
Mam go i jestem z niego zadowolona, jak na razie. Używam go od jakiegoś czasu, zmywam lakier co 3-5 dni. Lubię go, bo nie wysusza. Fakt, że gdybyś używała bardzo często jakiegoś mocnego, z acetonem na przykład, to źle by wpływał na płytkę. Ja ponadto zaczęłam zwracać uwagę na składy mydeł do rąk - odstawiłam produkty z SLS, bo bardzo mi wysuszały skórę i paznokcie. Teraz jest dobrze

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50848043]jeszcze go nie używałam, chcę narazie wykończyć ( :p ) mój papierowy pilniczek, a AnnCo zamówiłam, bo bałam się że już się skończą (i słusznie)



ja też ;/ no ale cóż..[/QUOTE]

No, to ciekawa jestem opinii Ale myślę, że będziesz zadowolona. Chciałam jeszcze dorwać tarkę do stóp AnnCo., ale nigdzie nie ma

Dziewczyny, piszecie z laptopa czy mobilnie? Zauważyłam, że na kompie stary wizaż działa normalnie, jak włączę to działa bez zarzutu i nic nie wraca do nowej wersji, za to na tablecie i komórce wykrzacza się albo w ogóle nie chce załadować
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:11   #2724
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam go i jestem z niego zadowolona, jak na razie. Używam go od jakiegoś czasu, zmywam lakier co 3-5 dni. Lubię go, bo nie wysusza. Fakt, że gdybyś używała bardzo często jakiegoś mocnego, z acetonem na przykład, to źle by wpływał na płytkę. Ja ponadto zaczęłam zwracać uwagę na składy mydeł do rąk - odstawiłam produkty z SLS, bo bardzo mi wysuszały skórę i paznokcie. Teraz jest dobrze

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



No, to ciekawa jestem opinii Ale myślę, że będziesz zadowolona. Chciałam jeszcze dorwać tarkę do stóp AnnCo., ale nigdzie nie ma

Dziewczyny, piszecie z laptopa czy mobilnie? Zauważyłam, że na kompie stary wizaż działa normalnie, jak włączę to działa bez zarzutu i nic nie wraca do nowej wersji, za to na tablecie i komórce wykrzacza się albo w ogóle nie chce załadować
Ja za bardzo zadowolona nie jestem, wysusza mi paznokcie. A zmywacza używam dość często, bo mi bardzo szybko odpryskuje lakier. Nie wiem, czy mogę przypisać mu cofanie przyrostu i pogorszenie stanu paznokci, ale na razie odstawiam i zobaczymy co będzie.
SLS unikam od dawna Kupuję delikatne mydła i żele, bo mam bardzo suchą skórę. Niestety ręce myję nie tylko w domu, a no to jakie mydło mam w pracy wpływu nie mam.

Na lapku stary wizaż działa, ale na górze strony wykrzacza jakiś błąd

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2015-03-29 o 13:14
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:30   #2725
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Uraz na pewno nie, zaczęło mnie po prostu któregoś dnia strasznie swędzieć i skóra się łuszczyć, przyrost cofać, jeden paznokieć u jednej ręki i jeden u drugiej, jest coraz gorzej. A zaczęło mi się tak robić po wznowieniu olejowania, nie wiem czy to ma jakiś związek, czy czysty przypadek. Chyba wybiorę się po prostu do lekarza.



Ja właśnie się nad tym też zastanawiam od jakiegoś czasu, tylko nie wiem czy będę umiała poprawnie zrobić.
A czym zaczęłaś olejować? Moze olejki nie takie? Odstaw olejki na jakiś czas i zobacz czy wróci do normy.
A może odżywkę tez zmienilas?





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam go i jestem z niego zadowolona, jak na razie. Używam go od jakiegoś czasu, zmywam lakier co 3-5 dni. Lubię go, bo nie wysusza. Fakt, że gdybyś używała bardzo często jakiegoś mocnego, z acetonem na przykład, to źle by wpływał na płytkę. Ja ponadto zaczęłam zwracać uwagę na składy mydeł do rąk - odstawiłam produkty z SLS, bo bardzo mi wysuszały skórę i paznokcie. Teraz jest dobrze

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



No, to ciekawa jestem opinii Ale myślę, że będziesz zadowolona. Chciałam jeszcze dorwać tarkę do stóp AnnCo., ale nigdzie nie ma

Dziewczyny, piszecie z laptopa czy mobilnie? Zauważyłam, że na kompie stary wizaż działa normalnie, jak włączę to działa bez zarzutu i nic nie wraca do nowej wersji, za to na tablecie i komórce wykrzacza się albo w ogóle nie chce załadować
Ja mam apke. Tu nic nie zmienili
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:57   #2726
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja właśnie się nad tym też zastanawiam od jakiegoś czasu, tylko nie wiem czy będę umiała poprawnie zrobić.
do zestawu jest instrukcja i to bardzo obszerna, po za tym oglądnij sobie ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=cNuIT5KBPMY
ja się sama nauczyłam, to nic trudnego
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 14:28   #2727
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Powoli kończą mi się olejki, ale już wytrwam do końca i poczekam na wypłatę. Tęsknię mocno za olejkiem jojoba - dołączył do listy moich sprawdzonych wcieraczy.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-03-31 o 17:51
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 14:59   #2728
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Lavender dziękuję za obszerny post!
Taki efekt podoba mi się bardzo! Taka zdrowa, naturalna płytka może kiedyś skuszę się na ten zestaw. Albo dopisze do wishlisty
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 17:15   #2729
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

co porabiacie? ja zakuwam (robiąc przerwy na wizaż i inne strony ) zastanawiam się jak sprawić, żeby paznokcie były nawilżone, bo pomimo olejowania i kremów mam suche płytki (skórki nie). poradzicie coś?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:12   #2730
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A czym zaczęłaś olejować? Moze olejki nie takie? Odstaw olejki na jakiś czas i zobacz czy wróci do normy.
A może odżywkę tez zmienilas?
Alterrą migdałową, jak kiedyś. Od razu przestałam, sięgnęłam po herbaciany, ale robiło się jeszcze gorzej i na razie nie ruszam niczym, ale się nie poprawia nic a nic, a już jakiś czas tak mam, a na drugim to już od dawna. Odżywka ta sama cały czas albo gołe.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.