Rossmann cz. XXXII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-27, 15:21   #1021
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Mi też ten korektor trochę ciemniał jak miałam końcówkę opakowania, zostały resztki i trochę zgęstniał więc to może przez to
Dopóki jest go więcej i nie mam problemów z wydobyciem go z opakowania to nic mi nie ciemnieje

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------




Ja również mam suchą cerę i problemy z suchymi skórkami, ale świetnie pomaga na to krem nawilżający z Vianka - po nim moja skóra jest nawilżona i nie mam suchych skórek
A żel do twarzy polecam z Mixy (niebieskie opakowanie):
https://www.rossmann.pl/Produkt/Mixa...ml,388080,7025
lub oczyszczający żel z Lorea'l:
https://www.rossmann.pl/Produkt/LOre...ml,404937,7025

Oba żele świetnie się u mnie sprawdziły, po nich nie mam suchych skórek i skóra jest faktycznie nawilżona
Uzywam teraz tez zelu z Mixy I jakos wogole mi sie nie spr, na poczatku byl super a teraz jakis plam po nim dostaje, moze dlatego ze jestem w ciazy ale sprobuje ten drugi ktory polecasz moze bedzie lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:02   #1022
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Rossmann cz. XXXII

A możecie polecić coś dla skóry mieszanej, wrażliwej z tendencją do zapychania?

Co myślicie o kremach Biotanique?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 18:03   #1023
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że to nie produkt z Rossmanna, ale czy Wam też korektor w płynie Catrice ciemnieje na twarzy? :/
mi ciemnieje i jeszcze robi sie różowy....
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 19:25   #1024
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny macie już swoje listy produktów,które chcecie kupić?Szukam inspiracji,moja cera jest jest ostatnio odwodniona,poza tym większych problemów z nią nie mam. Macie jakiś ulubieńców jeśli chodzi pielęgnację z Rossmanna ?Moje hity z zeszłorocznej promocji to emulsja Perfecty Hydro Magnetic i nawilżająca mikrodermabrazja od Mincer Pharmy.Ulubiony krem to chyba Mixa Hylaurgel,micel -Bielenda Expert-różowy lub niebieski.

Edytowane przez Arwenka1
Czas edycji: 2018-04-29 o 01:44
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 20:24   #1025
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już swoje listy produktów,które chcecie kupić?Szukam inspiracji,moja cera jest jest ostatnio odwodniona,poza tym większych problemów z nią nie mam.Moje hity z zeszłorocznej promocji emulsja Perfecty Hydro Magnetic i nawilżająca mikrodermabrazja od Mincer Pharmy.Ulubiony krem to chyba Mixa Hylaurgel,micel -Bielenda Expert-różowy lub niebieski.
Co cera, to opinia
U mnie ta emulsja perfecty i krem z mixy nic nie robiły. Tyle, że czymś posmarowałam, a skóra też niby z tendencją do przesusza się...


Używałyście
-aktywnej odżywki na twarz szyję i dekolt, siła korneoterapii, janda
Albo
-Siła kosmetycznej 'koagulacji' krem na dzień dobry, redukcja zaczerwienienia, cera naczynkowa, janda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2018-04-28 o 20:26
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 07:55   #1026
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Mam kupon -50 na drugą odżywkę do paznokci. Dlaczego nie odejmuje mi w podsumowaniu? Mam kliknąć zamawiam z obowiązkiem zapłaty? Oczy punkty już zeszły z konta
Edit, doczytalam, że jedna musi być odżywka druga do skórek
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2018-04-29 o 08:50
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 10:31   #1027
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXXII

Normalnie czyste szaleństwo, tym bardziej , że na dniach będzie promocja na pielęgnacje.
IMG_2474.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 10:50   #1028
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Chyba jest jakiś błąd cenowy przy piance przeciwsłonecznej Sun Ozon.
https://www.pepper.pl/promocje/piank...ltrem-30-83086
wstawiam taki link bo nie da się dodać zdjęcia oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:23   #1029
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dorwalam w końcu nigdy dostępne gabeczki wibo i puder a tu widzę kolejna promocja się szykuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:28   #1030
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Ja mam kupon na maski oczyszczajace i peeling do twarzy dla kobiet za 150pkt. Rossmann - słabe te wasze kupony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:52   #1031
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dzięki wam zerknęłam na moje kupony. Pielęgnacja włosów farbowanych. No może i coś tam wybiorę. Ale fakt, u mnie też kupony na produkty, które albo są już w promocji albo lada moment będą (jak wynika z cenówek w nowym numerze Skarb). U mnie jest za -50% na drugi produkt 250 punktów. Lepiej niż poprzednio, ale mega korzystnie to raczej nie jest.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2018-04-29 o 12:54
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 13:34   #1032
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;83258291]Chyba jest jakiś błąd cenowy przy piance przeciwsłonecznej Sun Ozon.
https://www.pepper.pl/promocje/piank...ltrem-30-83086
wstawiam taki link bo nie da się dodać zdjęcia oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki za cynk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 14:15   #1033
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeszcze to z datą do sierpnia, po zlotowceIMG_20180429_143600.jpgIMG_20180429_143609.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:09   #1034
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
Czy mozecie polecic jakis zel do mycia do suchej skory I jakis dobry krem, uzywalam ostatnio dermedic hydro 3 pod makijaz sie nada ale w sumie jakis slaby jest :/ bo caly czas mam suche skorki na czole I nosie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Szukaj produktów do mycia bez alkoholu.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 17:25   #1035
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A możecie polecić coś dla skóry mieszanej, wrażliwej z tendencją do zapychania?

Co myślicie o kremach Biotanique?
Seria zielona herbata z Bielenda. Perełki są w tej serii bardzo fajne. I esencja z serii Multiessence z filtratem z drożdży w wersji do cery mieszanej.Na maseczki z glinką też bym popatrzyła. Na różne kremy czy serum z kwasem laktobionowym w składzie możesz zerknąć o ile latem nie jesteś na bakier z wysokimi filtrami UV.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już swoje listy produktów,które chcecie kupić?Szukam inspiracji,moja cera jest jest ostatnio odwodniona,poza tym większych problemów z nią nie mam. Macie jakiś ulubieńców jeśli chodzi pielęgnację z Rossmanna ?Moje hity z zeszłorocznej promocji to emulsja Perfecty Hydro Magnetic i nawilżająca mikrodermabrazja od Mincer Pharmy.Ulubiony krem to chyba Mixa Hylaurgel,micel -Bielenda Expert-różowy lub niebieski.
Najlepsza rada na odwodnienie to picie dużej ilości wody.
Poza tym w upały warto mieć pod ręką tonik czy wodę termalną. Mam cerę podobną do Twojej sądząc z ulubieńców i nie rozstaje się teraz z tonikiem Evree Magic Rose i z migiełkami Uriage i Avene. Na suche skórki to peeling enzymatyczny i lżejszy krem plus serum pod krem na dzień i tłustszy krem na noc. Mnie pomogło trio: serum + krem na dzień Mincerpharma Oxygen Detox i na noc Evree nawilżający. A teraz to przed promo zerkam na nowinki z aloesem w składzie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 17:39   #1036
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Polecicie jakiś krem pod oczy z Rossmanna dla osoby 25+?
Najlepiej w granicach cenowych 19 lub 28 zł, żebym mogła z czymś połączyć na promocji 2+2

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Seria zielona herbata z Bielenda. Perełki są w tej serii bardzo fajne. I esencja z serii Multiessence z filtratem z drożdży w wersji do cery mieszanej.Na maseczki z glinką też bym popatrzyła. Na różne kremy czy serum z kwasem laktobionowym w składzie możesz zerknąć o ile latem nie jesteś na bakier z wysokimi filtrami UV.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Najlepsza rada na odwodnienie to picie dużej ilości wody.
Poza tym w upały warto mieć pod ręką tonik czy wodę termalną. Mam cerę podobną do Twojej sądząc z ulubieńców i nie rozstaje się teraz z tonikiem Evree Magic Rose i z migiełkami Uriage i Avene. Na suche skórki to peeling enzymatyczny i lżejszy krem plus serum pod krem na dzień i tłustszy krem na noc. Mnie pomogło trio: serum + krem na dzień Mincerpharma Oxygen Detox i na noc Evree nawilżający. A teraz to przed promo zerkam na nowinki z aloesem w składzie.
Ostatnio tak bardziej dla rozrywki oglądałam trochę filmików z instruktażem makijażowym, a że wydołowałam po latach nieużywany nigdy pędzel Hakuro do podkładu, to gdzieś tam wyczytałam,że warto go spryskać przed użyciem wodą termalną. Jako,że nie posiadam wodym, ale mam tonik właśnie różany z Evree, to czy on też się nada żeby [spryskać tem pędzel czy nie bardzo? i drugie pytanie- czy można nakładać podkład pędzlem techniką stemplowania jak przy gąbeczkach typu BB?I trzecie z racji,że planuję nabyć cały zestaw pędzli do makijażu w najbliższym czasie- czym myć te pędzle (syntetyczne włosie), można posłużyć się olejkiem z I?sana a potem mydłem Protex jak przy gąbkach, czy nie bardzo?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 17:49   #1037
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś krem pod oczy z Rossmanna dla osoby 25+?
Najlepiej w granicach cenowych 19 lub 28 zł, żebym mogła z czymś połączyć na promocji 2+2

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------


Ostatnio tak bardziej dla rozrywki oglądałam trochę filmików z instruktażem makijażowym, a że wydołowałam po latach nieużywany nigdy pędzel Hakuro do podkładu, to gdzieś tam wyczytałam,że warto go spryskać przed użyciem wodą termalną. Jako,że nie posiadam wodym, ale mam tonik właśnie różany z Evree, to czy on też się nada żeby [spryskać tem pędzel czy nie bardzo? i drugie pytanie- czy można nakładać podkład pędzlem techniką stemplowania jak przy gąbeczkach typu BB?I trzecie z racji,że planuję nabyć cały zestaw pędzli do makijażu w najbliższym czasie- czym myć te pędzle (syntetyczne włosie), można posłużyć się olejkiem z I?sana a potem mydłem Protex jak przy gąbkach, czy nie bardzo?
Opisz lepiej typ cery to jakiś krem pod oczy wymyślimy. Owszem, możesz spróbować spryskać pędzel tym tonikiem, który masz i owszem należałoby potem stemplować. Tak, włosie syntetyczne można myć tak jak to opisałaś. Inaczej dba się o włosie naturalne.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 17:52   #1038
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś krem pod oczy z Rossmanna dla osoby 25+?
Najlepiej w granicach cenowych 19 lub 28 zł, żebym mogła z czymś połączyć na promocji 2+2

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------


Ostatnio tak bardziej dla rozrywki oglądałam trochę filmików z instruktażem makijażowym, a że wydołowałam po latach nieużywany nigdy pędzel Hakuro do podkładu, to gdzieś tam wyczytałam,że warto go spryskać przed użyciem wodą termalną. Jako,że nie posiadam wodym, ale mam tonik właśnie różany z Evree, to czy on też się nada żeby [spryskać tem pędzel czy nie bardzo? i drugie pytanie- czy można nakładać podkład pędzlem techniką stemplowania jak przy gąbeczkach typu BB?I trzecie z racji,że planuję nabyć cały zestaw pędzli do makijażu w najbliższym czasie- czym myć te pędzle (syntetyczne włosie), można posłużyć się olejkiem z I?sana a potem mydłem Protex jak przy gąbkach, czy nie bardzo?
Ja spryskuję pędzel do podkładu wodą różaną i nic się nie dzieje. Ani z pędzlem, ani z podkładem. Możesz raz spróbować i zobaczyć, czy tonik nie zmienia formuły podkładu, chociaż nie powinien, bo przecież tylko lekko zwilżasz włosie, a nie moczysz go całkowicie.
Jeśli masz pędzel w kształcie jezyczka, to raczej nim nie robisz stempli, ale podkład nakładasz krótkimi pociągnięciami. Mi aplikacja takim pędzel nie pasuje, zdecydowanie wolę rozcieranie flat tropem
Moje pędzle myję najpierw micelem. A potem płuczę w wodzie. (Micel mi się lekko przeterminował, a szkoda mi wyrzucić butle 400ml. Tym bardziej, że nie szkodzi pędzlom i dobrze doczyszcza. Na skórze też nie ma żadnych niepożądanych efektów). Wyjątkiem jest pędzel do podkładu, który najpierw myję tym żelem isana, a potem antybakteryjnym mydłem plynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 18:50   #1039
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
czym myć te pędzle (syntetyczne włosie), można posłużyć się olejkiem z I?sana a potem mydłem Protex jak przy gąbkach, czy nie bardzo?
Nie poleca mycia tym olejkiem, bo może Ci się rozleci skuwka w pędzlu i rozsypie Ci się włosie. Dziewczyny wiele razy o tym wspominały. Swoje pędzle myje albo szamponem albo mydłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 19:03   #1040
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Nie poleca mycia tym olejkiem, bo może Ci się rozleci skuwka w pędzlu i rozsypie Ci się włosie. Dziewczyny wiele razy o tym wspominały. Swoje pędzle myje albo szamponem albo mydłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tym antybakteryjnym wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:19   #1041
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Tym antybakteryjnym wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pytasz o mydło? Ja używam zwykłego, przeważnie z Babydream.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:23   #1042
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Pytasz o mydło? Ja używam zwykłego, przeważnie z Babydream.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok, dzięki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:30   #1043
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dziewczyny, jeżeli szukacie genialnego kremu matujące i pod podkład, to polecam ten https://www.instagram.com/p/BhEbJson...n-by=ciastecek

Bardzo, bardzo z rączką na sercu. Nie dostałam go do testów, ale wygrałam. Czaiłam się sporo czasu by go użyć, ale polecam. Tylko im prędzej go nałożycie przed makijażem, tym lepiej
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:37   #1044
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Nie poleca mycia tym olejkiem, bo może Ci się rozleci skuwka w pędzlu i rozsypie Ci się włosie. Dziewczyny wiele razy o tym wspominały. Swoje pędzle myje albo szamponem albo mydłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie się nic takiego nie dzieje. Takie rozklejanie się pędzla może być kwestią techniki mycia i tego jak się trzyma pędzel i ile wody wlewa się do skuwki. No i oczywiście zależy od rodzaju kleju użytego przy produkcji pędzli. Ja myję tak pędzle syntetyczne Sunshade Minerals już 7 lat i im olejek Isana nijak nie szkodzi. Mam zwykłe, bambusowe. Natomiast z blogów kojarzę, że rozklejały się m.in. pędzle Zoeva i Hakuro. Więc podejrzewam, że to kwestia kleju używane do produkcji pędzli danej firmy. A od zwykłego mycia rozkleiły mi się raz pędzle Catrice, od czystej wody bez dodatku żadnego detergentu . TŻ mi je skleił Kropelką i od tego czasu mam spokój, a też je olejekiem Isana myję.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli szukacie genialnego kremu matujące i pod podkład, to polecam ten https://www.instagram.com/p/BhEbJson...n-by=ciastecek

Bardzo, bardzo z rączką na sercu. Nie dostałam go do testów, ale wygrałam. Czaiłam się sporo czasu by go użyć, ale polecam. Tylko im prędzej go nałożycie przed makijażem, tym lepiej
Masz może skład tego kremu pod ręką? Ma w składzie parafinę i alkohol denat czy nie?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja spryskuję pędzel do podkładu wodą różaną i nic się nie dzieje. Ani z pędzlem, ani z podkładem. Możesz raz spróbować i zobaczyć, czy tonik nie zmienia formuły podkładu, chociaż nie powinien, bo przecież tylko lekko zwilżasz włosie, a nie moczysz go całkowicie.
Jeśli masz pędzel w kształcie jezyczka, to raczej nim nie robisz stempli, ale podkład nakładasz krótkimi pociągnięciami. Mi aplikacja takim pędzel nie pasuje, zdecydowanie wolę rozcieranie flat tropem
Moje pędzle myję najpierw micelem. A potem płuczę w wodzie. (Micel mi się lekko przeterminował, a szkoda mi wyrzucić butle 400ml. Tym bardziej, że nie szkodzi pędzlom i dobrze doczyszcza. Na skórze też nie ma żadnych niepożądanych efektów). Wyjątkiem jest pędzel do podkładu, który najpierw myję tym żelem isana, a potem antybakteryjnym mydłem plynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flat topy są dużo lepsze. Pędzel języczkowy niestety najczęściej zostawia na twarzy smugi. Takie płaskie, małe języczkowe pędzle mają sens w sumie tylko do kremowych korektorów i do cieni do oczu w kremie. A flat top nadaje się idealnie i do fluidu i do pudru.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2018-04-29 o 19:33
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:42   #1045
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Flat topy są dużo lepsze. Pędzel języczkowy niestety najczęściej zostawia na twarzy smugi. Takie płaskie, małe języczkowe pędzle mają sens w sumie tylko do kremowych korektorów i do cieni do oczu w kremie. A flat top nadaje się idealnie i do fluidu i do pudru.
U mnie się sprawdza tylko do nakładania cieni na powieki.
Aczkolwiek wiem, że są osoby, które chwała sobie nakładanie podkładu tą metodą. Ja też do nich nie należę, bo zawsze robię sobie smugi

U mnie tylko jeden pędzel się rozkleil przy drugim myciu. Skleiłam i jest ok. Dużo zależy od techniki mycia. Jeśli pędzel trzymamy pionowo, a woda z detegentem nie dostanie się do miejsca klejenia to niż nie powinno się stać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:45   #1046
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mnie się nic takiego nie dzieje. Takie rozklejanie się pędzla może być kwestią techniki mycia i tego jak się trzyma pędzel i ile wody wlewa się do skuwki. No i oczywiście zależy od rodzaju kleju użytego przy produkcji pędzli. Ja myję tak pędzle syntetyczne Sunshade Minerals już 7 lat i im olejek Isana nijak nie szkodzi. Mam zwykłe, bambusowe. Natomiast z blogów kojarzę, że rozklejały się m.in. pędzle Zoeva i Hakuro. Więc podejrzewam, że to kwestia kleju używane do produkcji pędzli danej firmy. A od zwykłego mycia rozkleiły mi się raz pędzle Catrice, od czystej wody bez dodatku żadnego detergentu . TŻ mi je skleił Kropelką i od tego czasu mam spokój, a też je olejekiem Isana myję.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------


Masz może skład tego kremu pod ręką? Ma w składzie parafinę i alkohol denat czy nie?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


Flat topy są dużo lepsze. Pędzel języczkowy niestety najczęściej zostawia na twarzy smugi. Takie płaskie, małe języczkowe pędzle mają sens w sumie tylko do kremowych korektorów i do cieni do oczu w kremie. A flat top nadaje się idealnie i do fluidu i do pudru.
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Isododecane, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Didecene, C.I. 77891, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Isostearyl Isostearate, Hydrogenated Tetradecenyl / Methylpentadecene, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Charcoal Powder, Globularia Alypum Extract, Capryloyl Glycine, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Xylitylyglucoside, Hexylene Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Potassium Aluminum Silicate, Silica, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mica, Tin Oxide, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool.
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 08:23   #1047
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie już swoje listy produktów,które chcecie kupić?Szukam inspiracji,moja cera jest jest ostatnio odwodniona,poza tym większych problemów z nią nie mam. Macie jakiś ulubieńców jeśli chodzi pielęgnację z Rossmanna ?Moje hity z zeszłorocznej promocji to emulsja Perfecty Hydro Magnetic i nawilżająca mikrodermabrazja od Mincer Pharmy.Ulubiony krem to chyba Mixa Hylaurgel,micel -Bielenda Expert-różowy lub niebieski.
Mixy nie miałam, a resztę też polecam. Mincer Pharma była chyba w CND niedawno.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:41   #1048
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Mincer vit c to się na ezebrze opłaca brać. Serum za 26. Zł chyba. Mikro też w jakiejś śmiesznej cenie.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:43   #1049
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Dzięki za cynk o piance Sunozon, o dziwo zrealizowali .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 11:02   #1050
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk o piance Sunozon, o dziwo zrealizowali .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez zgarnalem 2 pianki
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.