oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 08:33   #1
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140

oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(


Witam.Wiem że jest sporo watków o oczyszczaniu ale ja chce sie poradzic co mam robic ze swoja skóra!!niby przetłuszczająca sie a skóra zchodzi płatamijest ciagle podrazniona i piecze nie moge stosowac wielu kosmetykówjest zanieczyszczona mam zaskórniki i kaszakisłyszałam o metodzie oczyszczania ultradzwiekiem czy ktoras z was byla na takim zabiegu??czy moja skóra bedzie podrazniona??czy bedzie tak opuchnięta jak po normalnym mechanicznym oczyszczaniu??błagam o pomoc bo musze coś z nia zrobc!!
pozdrawiam
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:57   #2
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

up up!!
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:19   #3
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

Cytat:
Napisane przez owieczka21
Witam.Wiem że jest sporo watków o oczyszczaniu ale ja chce sie poradzic co mam robic ze swoja skóra!!niby przetłuszczająca sie a skóra zchodzi płatamijest ciagle podrazniona i piecze nie moge stosowac wielu kosmetykówjest zanieczyszczona mam zaskórniki i kaszakisłyszałam o metodzie oczyszczania ultradzwiekiem czy ktoras z was byla na takim zabiegu??czy moja skóra bedzie podrazniona??czy bedzie tak opuchnięta jak po normalnym mechanicznym oczyszczaniu??błagam o pomoc bo musze coś z nia zrobc!!
pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=467385
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=467389




A poza tym, jeśli jest: przetłuszczająca sie a skóra schodzi płatami, jest ciagle podrazniona i piecze, jest zanieczyszczona, to moze masz łojotokowe zapalenie skóry?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 15:39   #4
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

albo masz maxymalnie wysuszoną skórę tłustą....taki paradoks.... może jakieś kwasy a następinie oczyszczanie...?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 23:08   #5
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

kwasy??bje sie kwasów ze narobia mi na bużce jakis totalnych zniszczen i tak juz mam nad czym płakac
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 09:38   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

ja się bardziej boję oczyszczania buzi niż kwasów.... bo potem wyskakują mi gule i strupy i ropniaki.... poza tym jak masz schodzącą płatami skórę a nie masz tej choroby łojotokowego zapalenie skóry, to znaczy, ze ją wyszuszyłaś na maxa. I skóra teraz jest sucha i się broni przetłuszczniem. Powinnaś ją nawilżać dużo. Nawet bardzo dużo. Jam masz dużo zaskórników i glębokich to nic nie da oczyszczanie ultradźwiękami. To taka łópatka, którą się po buzi jeździ. A jak siedzą głęboko te zaskórniki to nie podziała. Więc najperw lepiej doprowadzić skórę do ładu - nawlżenie a następnie udać się na oczyszczanie.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 13:42   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

co do ultradzwiekow to kilka razy ten temat byl walkowany. wejdz w wyszukiwarke i wpisz ultradziwieki.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 22:08   #8
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: oczyszczanie-pomocy dziewczeta!!!!!:(

Cytat:
Napisane przez miiee
ja się bardziej boję oczyszczania buzi niż kwasów.... bo potem wyskakują mi gule i strupy i ropniaki.... poza tym jak masz schodzącą płatami skórę a nie masz tej choroby łojotokowego zapalenie skóry, to znaczy, ze ją wyszuszyłaś na maxa. I skóra teraz jest sucha i się broni przetłuszczniem. Powinnaś ją nawilżać dużo. Nawet bardzo dużo. Jam masz dużo zaskórników i glębokich to nic nie da oczyszczanie ultradźwiękami. To taka łópatka, którą się po buzi jeździ. A jak siedzą głęboko te zaskórniki to nie podziała. Więc najperw lepiej doprowadzić skórę do ładu - nawlżenie a następnie udać się na oczyszczanie.
miie a co mozesz mi powiedziec o tych kwasach??jak one działają na skóre??boje sie ze będzie bardziej przesuszonaja miałam raz oczyszczana buke bo mi koleżanka doradziła i pózniej leczyłam sie rok u dermatologa bo zrobil mi sie stan zapalnyboje sie isć na takie mechaniczne oczyszczanie bo boje sie powtórkimyslałam ze moze te ultradzięki mi pomoga
pozdrawiam
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.