Kobieta z kobietą?:) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 09:34   #1051
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
oj jest, nawet więcej niż jeden Mam bardzo dobrych przyjaciół - parę gejów. Przy czym knajpa którą lubię jest raczej zdecydowanie dla kobiet i oni czują się tam trochę nieswojo A koleżanki jakoś nie chcą się poświęcić. Coś się wymyśli
w Krk jest knajpa "bardziej" dla kobiet???? o super u Nas są tylko tzw. lejdis najty (raz na ruski rok);-) aczkolwiek ja jednak wolę "koedukacyjne" knajpy, bo im więcej kobiet w jednym miejscu tym więcej okresów i tym cięższa atmosfera ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:13   #1052
trinity88
Przyczajenie
 
Avatar trinity88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Kobieta z kobietą? Kiedyś wydawało mi sie że też jestem troche biseksualna... Sugerując sie tym, zafundowalam sobie małą przygode z kobietą. Minęły 3 lata, a ja nadal czuje niesmak... Nie ma to jak mężczyzna!!!
__________________
Widzieć parę bobrów przytulonych nad potokiem
Nie zabijać ich więcej, cieszyć się widokiem
Nie wyjadać im wnętrzności, nie wchodzić w ich skórę
Stępić w sobie instynkt łowcy, wtopić w naturę...
www.empatia.pl
trinity88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:17   #1053
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja jestem do bólu hetero
Na samą myśl, że mogłaby mnie dotykać kobieta albo ja ją mnie odrzuca, chce mi się rzygać !
A jednak mam na swoim koncie pocałunek z dziewczyną - ale byłam, młoda, głupia, pijana, panowała dziwna moda i w ogóle - dziś tego żałuję. Choć zawsze to jakieś tam doświadczenie, a ja byłam kiedyś strasznie szalona
Co dziwne przyciągam dziewczyny - słyszałam kilka razy np. propozycje kochania się ;| Ehm... Niedobrze mi na samo wspomnienie. Nie ma to jak faceci, ta ich męskość, mmmmmmmm))
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:00   #1054
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Ja jestem do bólu hetero
Na samą myśl, że mogłaby mnie dotykać kobieta albo ja ją mnie odrzuca, chce mi się rzygać !
A jednak mam na swoim koncie pocałunek z dziewczyną - ale byłam, młoda, głupia, pijana, panowała dziwna moda i w ogóle - dziś tego żałuję. Choć zawsze to jakieś tam doświadczenie, a ja byłam kiedyś strasznie szalona
Co dziwne przyciągam dziewczyny - słyszałam kilka razy np. propozycje kochania się ;| Ehm... Niedobrze mi na samo wspomnienie. Nie ma to jak faceci, ta ich męskość, mmmmmmmm))
Chce Ci się rzygać twoja sprawa Ja myślę zupełnie inaczej moim zdaniem kobiety smakują cudownie lepiej niż faceci i są od niech o 100% atrakcyjniejsze , ich delikatność , wdzięk powab - wybacz ale żaden facet tego nie ma! .
Ja teraz zwracam uwagę tylko i wyłącznie na nie Jak widzę jakąś fajną to od razu zastanawiam się czy może ona czasem choć bi nie jest hehe tylko jak to poznac co jej w glowce siedzi

Ja z koleżankami hetero nie chcialabym sie wybrac do jakieś branżowki bo dla nich bylo by to dziwne gdybym zaczeła "szaleć" z jakąs Najlepiej iść z kolezankami po fachu dla nich to normalne....
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:06   #1055
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
Chce Ci się rzygać twoja sprawa Ja myślę zupełnie inaczej moim zdaniem kobiety smakują cudownie lepiej niż faceci i są od niech o 100% atrakcyjniejsze , ich delikatność , wdzięk powab - wybacz ale żaden facet tego nie ma! .
Ja teraz zwracam uwagę tylko i wyłącznie na nie Jak widzę jakąś fajną to od razu zastanawiam się czy może ona czasem choć bi nie jest hehe tylko jak to poznac co jej w glowce siedzi

Ja z koleżankami hetero nie chcialabym sie wybrac do jakieś branżowki bo dla nich bylo by to dziwne gdybym zaczeła "szaleć" z jakąs Najlepiej iść z kolezankami po fachu dla nich to normalne....
Chce mi się rzygać - moja sprawa.
Podoba Ci się to - Twoja sprawa.
Nic do Ciebie nie mam, przecież napisałam tylko o swoich odczuciach.
100% hetero. Co nie wyklucza, że jestem tolerancyjna
"ich delikatność, wdzięk, powab - wybacz, ale żaden facet tego nie ma" - i bardzo dobrze, że nie ma ;p mnie pociąga męskość właśnie i wszystko co związane z prawdziwym mężczyzną
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:25   #1056
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Chce mi się rzygać - moja sprawa.
Podoba Ci się to - Twoja sprawa.
Nic do Ciebie nie mam, przecież napisałam tylko o swoich odczuciach.
100% hetero. Co nie wyklucza, że jestem tolerancyjna
"ich delikatność, wdzięk, powab - wybacz, ale żaden facet tego nie ma" - i bardzo dobrze, że nie ma ;p mnie pociąga męskość właśnie i wszystko co związane z prawdziwym mężczyzną

No i gitara
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:19   #1057
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Ja jestem do bólu hetero
Na samą myśl, że mogłaby mnie dotykać kobieta albo ja ją mnie odrzuca, chce mi się rzygać !
A jednak mam na swoim koncie pocałunek z dziewczyną - ale byłam, młoda, głupia, pijana, panowała dziwna moda i w ogóle - dziś tego żałuję. Choć zawsze to jakieś tam doświadczenie, a ja byłam kiedyś strasznie szalona
Co dziwne przyciągam dziewczyny - słyszałam kilka razy np. propozycje kochania się ;| Ehm... Niedobrze mi na samo wspomnienie. Nie ma to jak faceci, ta ich męskość, mmmmmmmm))
może to dziwne, ale sporo moich znajomych uważa, że każdą dziewczynę hetero da się przekręcić i ciągle mi to "udowadniają" ;-) ale to ich sprawa, ja nie prowadzę listy "przekręcone" i nie interesują mnie listy innych ;-) choć to ciekawe, bo kilka koleżanek niby w 100% hetero proponowało mi coś więcej - NARA im! ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 09:40   #1058
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
może to dziwne, ale sporo moich znajomych uważa, że każdą dziewczynę hetero da się przekręcić i ciągle mi to "udowadniają" ;-) ale to ich sprawa, ja nie prowadzę listy "przekręcone" i nie interesują mnie listy innych ;-) choć to ciekawe, bo kilka koleżanek niby w 100% hetero proponowało mi coś więcej - NARA im! ;-)
Widocznie wcale nie były hetero
Są osoby, które mówią o sobie hetero, ale np. chciałyby spróbować z kobietą. Ja należę do hetero, które by się nigdy nie przemogło, by coś takiego spróbować, gdyż mi to w ogóle nie odpowiada, nie podnieca, a wręcz odpycha... Myślę, że żadna nie zdołałaby mnie "przekręcić"
Strrrrasznie mnie pociągają mężczyźni
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:42   #1059
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Widocznie wcale nie były hetero
Są osoby, które mówią o sobie hetero, ale np. chciałyby spróbować z kobietą. Ja należę do hetero, które by się nigdy nie przemogło, by coś takiego spróbować, gdyż mi to w ogóle nie odpowiada, nie podnieca, a wręcz odpycha... Myślę, że żadna nie zdołałaby mnie "przekręcić"
Strrrrasznie mnie pociągają mężczyźni
Dobrze Ty się zajmuj facetami ;-) więcej kobiet dla "nas" ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:58   #1060
minimini87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

kobieta z kobietą ochyda od czego mamy facetów
minimini87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:39   #1061
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Dobrze Ty się zajmuj facetami ;-) więcej kobiet dla "nas" ;-)
hehe dokładnie
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 14:09   #1062
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez minimini87 Pokaż wiadomość
kobieta z kobietą ochyda od czego mamy facetów
haha! oj nie pytaj, bo się zacznie jazda ;-)

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:10
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:24   #1063
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Dobrze Ty się zajmuj facetami ;-) więcej kobiet dla "nas" ;-)
A Wy dziewczynami ! Więcej facetów dla mnie ;-)

(tfu, tfu, ja już prawie żona eh)
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:26   #1064
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
A Wy dziewczynami ! Więcej facetów dla mnie ;-)

(tfu, tfu, ja już prawie żona eh)
no i sprawiedliwie ;-)






to wracamy do tematu, bo ciekawie się już zaczynało robić ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:18   #1065
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Już kiedyś tutaj się wypowiadałam ale wtedy byłam jeszcze przed
tzn wcześniej było tylko całowanie.
Jakiś czas temu to zrobiłam było fajnie. Teraz spotykam się z tą dziewczyną ale tylko na stopie zupełnie koleżeńskiej i jakoś tak dziwnie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:32   #1066
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja się już tutaj kilka razy wypowiadałam. Uważam się za bi, chociaż przygód z kobietami było tylko kilka w tym dwie łóżkowe. Pociagają mnie szatynki z długimi włosami, zdecydowane, charyzmatyczne, takie, które mają to "coś" za którymi faceci chodziliby na łańcuchu.
Z jedną z kobiet, z którą miałam przygodę łóżkową, nadal się przyjaźnimi. Niedawno została mamą. W naszym przypadku to był tylko epizod niestety, choć wcale nie mam na myśli związku (nie jestem w stanie poczuć do kobiety nic więcej niż pociąg i swego rodzaju podziw). Chciałabym to kiedys powtórzyć, ale obecnie mieszkam w Austrii i podejrzewam, że byłoby mi tutaj cięzko znaleźć kogoś, bo mój niemiecki jest narazie na poziomie początkującym.

Rozbawiło mnie to co napisała rudeee o krótkich wlosach. Ja mam krótkie włosy w kolorze ciemny blond i jestem raczej szczupła choć mam czym oddychać Mam naturę buntownika i taka ze mnie trochę chlopczyca Powiem wam, że jak obcięłam włosy na studiach (wczesniej miałam długie do pasa) to wreszcie poczułam się sobą
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:42   #1067
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza? że jest tyle chętnych kobiet ale na żywo tego po nich nie widać bo ukrywają lub się wstydzą, ehhh
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:02   #1068
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja sie absolutnie nie wstydze, mowie o tym glosno i wszyscy moi znajomi o tym wiedza. Nawet koledzy w pracy jak jeszcze uczylam w Polsce wiedzieli. Nie robie z tego tejemnicy bo nie uwazam tego za nic wstydliwego. Niestety wlasnie nie udalo mi sie znalezc kobiety, ktora bylaby chetna do nawiazania tego typu znajomosci. Mieszkalam 3 lata w Szwecji a tam pruderia nie ma granic. Poza tym narod jest zimny i nieprzystepny wiec nie ma szans. Teraz mieszkam w Austrii i tez sobie nadziei nie robie. Gdybym mieszkala w Polsce chetnie bym sie umowila. Baaaaaaa nawet w trakcie odwiedzin w pl moglabym sie spotkac. Juz kiedys proponowalam to na tym watku, ale bez odzewu.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 06:09   #1069
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Ja sie absolutnie nie wstydze, mowie o tym glosno i wszyscy moi znajomi o tym wiedza. Nawet koledzy w pracy jak jeszcze uczylam w Polsce wiedzieli. Nie robie z tego tejemnicy bo nie uwazam tego za nic wstydliwego. Niestety wlasnie nie udalo mi sie znalezc kobiety, ktora bylaby chetna do nawiazania tego typu znajomosci. Mieszkalam 3 lata w Szwecji a tam pruderia nie ma granic. Poza tym narod jest zimny i nieprzystepny wiec nie ma szans. Teraz mieszkam w Austrii i tez sobie nadziei nie robie. Gdybym mieszkala w Polsce chetnie bym sie umowila. Baaaaaaa nawet w trakcie odwiedzin w pl moglabym sie spotkac. Juz kiedys proponowalam to na tym watku, ale bez odzewu.
ja tego nie ukrywam bo po co!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 07:33   #1070
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie najbardziej wkurza? że jest tyle chętnych kobiet ale na żywo tego po nich nie widać bo ukrywają lub się wstydzą, ehhh
i

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Ja sie absolutnie nie wstydze, mowie o tym glosno i wszyscy moi znajomi o tym wiedza
i tu schodzimy na temat tolerancji (czytaj zrozumienia) bo ja osobiście (w realu) sobie nie życzę pytań typu: "Jesteś les?" bo nikomu do tego, kto ma wiedzieć - wie. Ok, uważam to za coś naturalnego i nie jest to dla mnie powodem do wstydu, czy zakłopotania. Po prostu wg mnie to jest tak samo intymna sprawa jak to czy ktoś lubi np: anal itp. I to, że którakolwiek z moich znajomych powie: "jestem bi" absolutnie nie daje mi zielonego światła bym powiedziała, że ja jestem les , bo m.in. o religii, polityce i orientacji rozmawiam z wybrańcami ;-) i podkreślam, nie ze względu na wstyd, ani nawet na strach, że mnie ukamienują i podpalą.

a to czy ktoś się wstydzi powiedzieć "tak mam ochotę na seks z kobietą tu i teraz" to jest dla mnie rzeczą zrozumiałą tak samo zrozumiałą jak ktoś chce TYLKO sexu i tak samo zrozumiałą jak ktoś chce czegoś więcej Bo sex to nie tylko odpękanie powinności ;-) nawet jeśli to jest tylko sex dla sexu.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 10:26   #1071
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
i



i tu schodzimy na temat tolerancji (czytaj zrozumienia) bo ja osobiście (w realu) sobie nie życzę pytań typu: "Jesteś les?" bo nikomu do tego, kto ma wiedzieć - wie. Ok, uważam to za coś naturalnego i nie jest to dla mnie powodem do wstydu, czy zakłopotania. Po prostu wg mnie to jest tak samo intymna sprawa jak to czy ktoś lubi np: anal itp. I to, że którakolwiek z moich znajomych powie: "jestem bi" absolutnie nie daje mi zielonego światła bym powiedziała, że ja jestem les , bo m.in. o religii, polityce i orientacji rozmawiam z wybrańcami ;-) i podkreślam, nie ze względu na wstyd, ani nawet na strach, że mnie ukamienują i podpalą.

a to czy ktoś się wstydzi powiedzieć "tak mam ochotę na seks z kobietą tu i teraz" to jest dla mnie rzeczą zrozumiałą tak samo zrozumiałą jak ktoś chce TYLKO sexu i tak samo zrozumiałą jak ktoś chce czegoś więcej Bo sex to nie tylko odpękanie powinności ;-) nawet jeśli to jest tylko sex dla sexu.
ale wiesz, mi chodzi o takie typowe sytuacje, kiedy np spotykam dziewczynę i między nami coś już wisi w powietrzu i szczerze mówiąc jestem gotowa na coś więcej to ona się wycofuje, a potem dowiaduje się, że jednak by chciała i takie tam.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:23   #1072
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ale wiesz, mi chodzi o takie typowe sytuacje, kiedy np spotykam dziewczynę i między nami coś już wisi w powietrzu i szczerze mówiąc jestem gotowa na coś więcej to ona się wycofuje, a potem dowiaduje się, że jednak by chciała i takie tam.
ale identycznie jest z niektórymi kobietami jeśli chodzi o "hetero sex", chcą, ale jednak nie chcą, potem znowu chcą, a jak co do czego to nie chcą ;-) i za to je kochamy [!] choć na szczęście moja jest konkretna i od samego początku była bo ile można wodzić za nos? więc szanujmy swój i innych czas :->
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:06   #1073
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
ale identycznie jest z niektórymi kobietami jeśli chodzi o "hetero sex", chcą, ale jednak nie chcą, potem znowu chcą, a jak co do czego to nie chcą ;-) i za to je kochamy [!] choć na szczęście moja jest konkretna i od samego początku była bo ile można wodzić za nos? więc szanujmy swój i innych czas :->
masz rację
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:03   #1074
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Mój prawie że ideał

jak ją widzę to normalnie...

(oczywiście ronson, nie Lindsey Lohan)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1020_sam_ronson_man_00.jpg (60,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsaysam1_full.jpg (23,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lohan-ronson-emmys-2008-2.jpg (42,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wenn5177622.jpg (25,3 KB, 149 załadowań)
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"

Edytowane przez rudeee
Czas edycji: 2009-01-23 o 20:03 Powód: dopisek
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:12   #1075
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

to nie mój typ ja wolę trochę bardziej kobiece
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:09   #1076
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
Mój prawie że ideał

jak ją widzę to normalnie...

(oczywiście ronson, nie Lindsey Lohan)

Ale Ona wali minki na tych zdjeciach ehehehe

to też nie mój typ! ja uwielbiam bardzo kobiece
(ale raczej nie te w 15cm obcasie i z tipsami)

moja kumpela uwielbia Lindsey, doslownie Ją kocha, więc możecie się dogadać ;-) ona bierze Lohan, a Ty Ronson ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:23   #1077
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Mi odpowiadają tylko kobiece ( sama sobą to reprezentuje ) nic nie mam do męskich ale właśnie mnie w kobietach pociąga kobiecość a ona no same wiecie jakie są... hm.. Ale na tych portalach naprawdę bardzo dużo jest tych męskich zresztą już wiele takich spotkałam albo znam w realu Nie wiem czemu kreują się na takie... Być może w głębi duszy czuja się facetami , ciężko powiedzieć czemu ich naśladują począwszy od ubioru a skończywszy na sposobie chodzenia Jak myślicie?
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 07:30   #1078
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
Mi odpowiadają tylko kobiece ( sama sobą to reprezentuje ) nic nie mam do męskich ale właśnie mnie w kobietach pociąga kobiecość a ona no same wiecie jakie są... hm.. Ale na tych portalach naprawdę bardzo dużo jest tych męskich zresztą już wiele takich spotkałam albo znam w realu Nie wiem czemu kreują się na takie... Być może w głębi duszy czuja się facetami , ciężko powiedzieć czemu ich naśladują począwszy od ubioru a skończywszy na sposobie chodzenia Jak myślicie?
wydaje mi się, że to jest na tej samej zasadzie co geje zachowujący się jak kobiety ;-). Raczej nie mam takich na maxa męskich koleżanek, szanuję takie zachowanie, ale mi nie odpowiada, bo gdybym chciała faceta, to bym go miała, a ja wolę kobietę z wyglądu, zachowania i charakteru , aczkolwiek znam kobietę, która wygląda bardzo kobieco, ubiera się kobieco, a zachowuje się jak facet, ale to super, że jest taka różnorodność, bo każdy znajdzie coś dla siebie
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 08:47   #1079
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
Mi odpowiadają tylko kobiece ( sama sobą to reprezentuje ) nic nie mam do męskich ale właśnie mnie w kobietach pociąga kobiecość a ona no same wiecie jakie są... Być może w głębi duszy czuja się facetami...
Widzisz Fantazjo, tak jest ze stylami i gustami a o dwóch powyższych się nie dyskutuje. Każdemu się podoba co innego, inny ubiór, styl a także typ osoby, która nas zainteresuje. Jedni faceci wolą kobietki szczupłe i drobne, inni lubią kiedy ma czym oddychać. Identycznie jest z gustami w sensie ubioru, ogólnej stylizacji. Przecież wybieramy taki styl w jakim czujemy się najlepiej i jednemu może się to spodobać a drugiemu niekoniecznie. Faktycznie w towarzystwie les spotkamy częściej krótkowłose ALE są oczywiście wyjątki i to nie takie jedna na tysiąc:P. Możesz wierzyć lub nie, ale wszystkie kobiety bez względu na to jak wyglądają na zewnątrz są kobietami, oczywiście każda ma inne usposobienie, charakter, osobowość. Jeśli będzie autokratą, osobą dominującą w życiu a do tego posiada męski styl ubierania to rzeczywiście ktoś może niesłusznie osądzić, iż chce się upodobnić do mężczyzny. Nic bardziej mylnego.
I z pewnością nie chodzi tutaj o chęć upodobnienia się do mężczyzn (czy też odwrotnie - mężczyźni pragną wyglądać jak kobieta), bo osoby, które to hmm, czynią czy wykonują to crossdresserki (od ang. Crossdressing). Jeśli nie jest to chlebem powszednim dla nich to nie widzę w tym nic niepokojącego. Natomiast nieumiejętność życia w ciele z płcią nam przypisaną ma podłoże psychiczne i tu możemy mówić o transgenderyźmie.
Trzeba byłoby tutaj jasno powiedzieć, że kobiety bez względu na swój styl ubierania są i będą kobietami. Natomiast o chęci poczucia się mężczyzną można zacząć mówić dopiero w momencie, kiedy kobieta chce zatrzeć wszelkie zewnętrzne oznaki swojej kobiecości. Najczęściej objawia się to ukrywaniem swoich piersi, bioder i miednicy, dodawaniem zarostu na twarzy, budowaniem męskiej postury ciała (szerokie barki i ramiona, wąska talia i biodra).
Tak więc reasumując Fantazjo - każda kobieta jest i będzie kobietą, bez względu na to jak wygląda.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:00   #1080
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Widzisz Fantazjo, tak jest ze stylami i gustami a o dwóch powyższych się nie dyskutuje. Każdemu się podoba co innego, inny ubiór, styl a także typ osoby, która nas zainteresuje. Jedni faceci wolą kobietki szczupłe i drobne, inni lubią kiedy ma czym oddychać. Identycznie jest z gustami w sensie ubioru, ogólnej stylizacji. Przecież wybieramy taki styl w jakim czujemy się najlepiej i jednemu może się to spodobać a drugiemu niekoniecznie. Faktycznie w towarzystwie les spotkamy częściej krótkowłose ALE są oczywiście wyjątki i to nie takie jedna na tysiąc:P. Możesz wierzyć lub nie, ale wszystkie kobiety bez względu na to jak wyglądają na zewnątrz są kobietami, oczywiście każda ma inne usposobienie, charakter, osobowość. Jeśli będzie autokratą, osobą dominującą w życiu a do tego posiada męski styl ubierania to rzeczywiście ktoś może niesłusznie osądzić, iż chce się upodobnić do mężczyzny. Nic bardziej mylnego.
I z pewnością nie chodzi tutaj o chęć upodobnienia się do mężczyzn (czy też odwrotnie - mężczyźni pragną wyglądać jak kobieta), bo osoby, które to hmm, czynią czy wykonują to crossdresserki (od ang. Crossdressing). Jeśli nie jest to chlebem powszednim dla nich to nie widzę w tym nic niepokojącego. Natomiast nieumiejętność życia w ciele z płcią nam przypisaną ma podłoże psychiczne i tu możemy mówić o transgenderyźmie.
Trzeba byłoby tutaj jasno powiedzieć, że kobiety bez względu na swój styl ubierania są i będą kobietami. Natomiast o chęci poczucia się mężczyzną można zacząć mówić dopiero w momencie, kiedy kobieta chce zatrzeć wszelkie zewnętrzne oznaki swojej kobiecości. Najczęściej objawia się to ukrywaniem swoich piersi, bioder i miednicy, dodawaniem zarostu na twarzy, budowaniem męskiej postury ciała (szerokie barki i ramiona, wąska talia i biodra).
Tak więc reasumując Fantazjo - każda kobieta jest i będzie kobietą, bez względu na to jak wygląda.
Nie wydaje mi się by fantazja22 wątpiła w poczucie kobiecości tych Pań, które wyglądają i zachowują się jak faceci, po prostu pyta - dlaczego tak jest. Ok, styl, moda, czucie się dobrze w tym, ale może są inne podstawy? Nie wiem, może właśnie w taki sposób chcą zapewnić partnerce bezpieczeństwo, okazać swoją dominację etc...

tak czy inaczej- wg mnie to jest coś naturalnego tak samo jak to, że mamy kobiety, które są przesadnio "delikatne", "kruchutkie", "mimozowate" i "cuć-malinowate" ,a i te i te znajdą swoje adoratorki

Choć czasami jest mi strasznie wstyd jak powiem do kogoś "per Pan"... a okazuje się, że to kobieta.

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2009-01-28 o 13:06
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.