Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 14:06   #841
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

mnie tez bedzie malowac kosmetyczka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:13   #842
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja w walentynki ide na bal karnawałowy i musze zapisać się na zrobienie fryzurki i może make - up'u. Muszę coś wymyślić przecież z tymi włosami do ślubu
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:13   #843
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

ja tez może bym się umalowała sama jakoś nie miała z tym żadnego problemu umiem nawet wymysleć cos fajnego, tylko wydaje mi się że będe za bardzo zdenerwowana żeby się samej umalowac. Zresztą troszke relaxu przed... też sie przyda . Ja będe siedzieć a inni bedą mnie obsługiwac fajnie

No dziewczynki bede gadać z TŻ o tej naszej wczorajszej kłótni, jesli to nie da rady niestety będe musiała powiedziec że w takim razie bardzo bym chciała żeby nasi rodzice sie spotkali i umówili sie że wesele na pół. Innego wyjścia nie widzę.
Przykro mi z tego powodu bo wiem że4 TŻ bedzie sie musiał zapozyczyc troszke albo sprzedać samochód , no...ale cóż to jego wybór. ja nie dam mojej głupiej teściowej wykorzysatywac dobroci moich rodziców. Oni to robia dla mnie i po części dla TŻ.
Trzymajcie kciuki
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:13   #844
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Któras z Was również robi sobie sama makijaż?
Ja napewno oddam sie w profesjonalne ręce. Jednak kosmetyczki maja te swoje triki żeby makijaż trzymał sie cały dzień. A na szczescie bede miec moja kosmetyczke na weselu, bo jest zaproszona takze jako gosc, wiec w razie poprawek np. na zdjecia moge na nia liczyc

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
u mnie takie objawy zwjastują nadejście @ każdy organizm jest inny.Ale było by super,za pierwszym razem by się udałoJa napsałam KOLANKA WITAJ W NASZYM GRONIE...chyba nie przeczytałaś uważnie hehe KASIUHER
trzymam także kciuki żeby sie spełnilo po Twojej myśli

Mój TZ strasznie marudzi że on chce miec dzidziusia - i to już, już w tej chwili.....

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Coraz czesciej mam slubne koszmary ostatnio nawet to dopadło Tż
Ja mam takie koszmary od miesiąca gryyy
Ale wiesz sny tłumaczy sie "na odwrót" Jak żle Ci się sni to znaczy że będzie wszystko pieknie
U mnie tak sie zawsze sprawdza!!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:15   #845
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
ja tez może bym się umalowała sama jakoś nie miała z tym żadnego problemu umiem nawet wymysleć cos fajnego, tylko wydaje mi się że będe za bardzo zdenerwowana żeby się samej umalowac. Zresztą troszke relaxu przed... też sie przyda . Ja będe siedzieć a inni bedą mnie obsługiwac fajnie

No dziewczynki bede gadać z TŻ o tej naszej wczorajszej kłótni, jesli to nie da rady niestety będe musiała powiedziec że w takim razie bardzo bym chciała żeby nasi rodzice sie spotkali i umówili sie że wesele na pół. Innego wyjścia nie widzę.
Przykro mi z tego powodu bo wiem że4 TŻ bedzie sie musiał zapozyczyc troszke albo sprzedać samochód , no...ale cóż to jego wybór. ja nie dam mojej głupiej teściowej wykorzysatywac dobroci moich rodziców. Oni to robia dla mnie i po części dla TŻ.
Trzymajcie kciuki

Ja trzymam kciuki, masz dobre podejscie i dobrze myślisz
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:35   #846
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Katunia mam nadzieje ze jest tak jak mówisz Najbardziej to sie boje tego stresu na pare tyg przed slubem.
Juz sie zastanawiam jak to bedzie przy błogosławienstwie , przy przysiedze no i przy podziekowaniach na sama mysl mam swieczki w oczach. To sa podniosłe chwile moja mama napewno sie wzruszy i boje sie ze wtedy ja tez pekne. A w sumie to nie chce sie mazac na własnym slubie. Tylko co tu zrobic bo byc twrdym .

Ciekawa jestem jak wy do tego podchodzicie ??


kasiaher mysle ze masz dobre podejscie - takie sprawy trzeba załatwiac od razu i ustalac reguły choc to łatwe nie jest. Zeby potem tego rodzice twojego tz nie wykorzystywali. Zreszta maja tupet ze robia cos takiego szok .
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:36   #847
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ale jestem dzisiaj zmeczona. Nic prawie w pracy nie zrobiłam :/ Nie mogę się skupić w ogóle. Mam koszmarną noc za sobą. Rodzice w dupę dawali... Jestem wykończona, w ogóle nie spałam...
__________________

Edytowane przez Justyna33333
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:37
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 14:43   #848
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość





Mój TZ strasznie marudzi że on chce miec dzidziusia - i to już, już w tej chwili.....


no to do dziełasamo się nie zrobia jaka to przyjemna pracatylko czekanie jest wkurzające
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:22   #849
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

http://patrz.pl/filmy/najgorsi-rodzice-na-swiecie

straszne-jak mozna sobie robic jaja z dziecka
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:42   #850
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
http://patrz.pl/filmy/najgorsi-rodzice-na-swiecie

straszne-jak mozna sobie robic jaja z dziecka
czytałaś komentarze:
OMFG wy nie znacie calej historii rzecz polega na tym ze oni wiedzieli ze on dzien wczesniej zagladal do szafy zeby podpatrzec co dostal mimo zakazu ze strony rodzicow, wiec wiedzac to postanowili z niego zazartowac, chlopak dostal wkoncu xboxa, zobaczcie sobie na youtube...

nie działa mi teraz youtube więc nie mogę zajrzeć ale jak tak było to dostał niezłą nauczkę hehe no w końcu to już nie takie małe dziecko
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:54   #851
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja sama chce sie pomalowac, pazurki tez naturalne, ale pójde do kosmetyczki zeby mi je pomalowala ladnie.

A jesli chodzi te stresy przedślubne to ja juz mam koszmary typu, że nie mam sukni a juz zaraz przyjdzie mój Tż po mnie.

Ja mysle ze na blogoslawienstwie uronie lezke, juz sie nawet z tym pogodzilam.

Edytowane przez idzia111
Czas edycji: 2009-02-05 o 15:57
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 16:11   #852
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam

Wszystkim naszym Agatkom życzę słonecznych dni, zdrowia oraz udanych pogotowań ślubnych

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Aaa moja siostra była u gina i ma termin porodu na....22 sierpnia'09 - nasz ślub
no masz, ale się trafiło

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja dzisiaj bylam na Bridal Show cos takiego jak Targi Slubne sa w Polsce byli rozni fotografowie , kamerzysci , dekoratorzy sali , kosmetyczki .... 2 zespoly mialy wystep byly tez pokazy sukni slubnych ... a na koniec pan wybral jedna dziewczyne ktora dostala w prezencie dermowa sesje slubna i .........
zgadnijcie kim byla ta dziewczyna ? JAAAAAAAAAAAAAAAA
normalnie w zyciu nic nie wygralam ( no oprocz 20$ w zdrapce )
a tu taka niespodzianka normalnie w szoku bylam hahahahah tylko ze mowie ze jest taki problem ze ja mam slub w Polsce ... ale pan i pani fotograf byli bardzo uprzejmi i powiedzieli ze nie ma problemu i mozemy zrobic sesje narzeczenska albo jak wrocimy z Polski w sukni slubnej no i wlasnie gadalam z TZetem i zrobimy sobie sesje w NYC noca
gratuluje, ale ci się pofarciło

Cytat:
Napisane przez kokoszanel123 Pokaż wiadomość
witam kochane dołączam sie do was ja biore ślub 22.08.2009
witaj

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
mam dokładnie takie samo zdanie! my pojedziemy srebrnym Oplem Astra rodziców...chyba, może być, nie?
jęsli nie znajdziemy innego auta to też pojedziemy astrą brata, z tym, że granatową


Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny . Dołączam się do Waszego wątku i jestem pod wrazenim . Macie gadanego hihi. Nie jestem w stanie nawet przejrzeć czesci wątku. Musiałabym poswiecic na to chyba kilka tygodni.
Proszę o wpisanie mnie na listę - Ślub 2 maja.
witaj

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry czy ja mogę się dołaczyć do PM 2009? Wprawdzie nie wiem czy przypadkiem nie macie ograniczeń wiekowych ... .

Nasz ślubik 12 września... cudem udało się "dostać termin, bo w Różanej Dolinie w Będzinie to terminy mają sprzedane już do końca 2010... paranoja jak dla mnie.. osoby 29-letniej, która chciałaby 'tradycyjnie' mieć dziecko przed 30-stką .
Znalazłam ogłoszenie... spisując adresy w moich okolicach (sosnowiec), że pewna osoba chce sprzedać termin ... kupiliśmy. Ta sala był pierwszą jaką sobie wymarzyłam... i ciesze się że się udało, chociaż czymiś nieszczęściem...

Dzisiaj mierzenie sukienek , boje sie... .

Pozdrawiam całą masę PM i mam nadzieję, że mogę się tu zadomowić.

A tak na marginesie... macie jakieś "efekty specjalne" zaplanowane? mnie się marzy taka fontanna jak w załączeniu... pracuję na tym, ale nie wiem czy mi się uda.
witaj

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapodaje nowy temat, jeśli taki już byl to nie krzyczcie na mnie, mogłam opuscic bo nie czytam wszystkiego regularnie niestety bo nie mam czasu tak dużo a wy piszecie z częstotliwością uderzania piorunów w letnią burze.
Jakie planujecie mieć pazurki w dzień ślubu?? Naturalne czy tipsy i jak malowane??
Ja mam zamiar zapuścić swoje zrobić klasyczny francuski może z odrobiną jakiegoś pyłku brokatowego tak delikatnie ale nie wiem czy to nie bedzie za duzo bo juz na sukni mam brokat.
chce mieć frencza na swoich naturalnych

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
nie no cio tyjak przylatujemy czasem to mieszkamy u niej.Dziewczyny jestem szczęśliwa.Trochę za wcześnie na to żeby się cieszyć ale spóżnia mi się@.Obliczyłam,że było 6 dni do spodziewanej WIĘC MOŻE SIĘ UDAŁO.A i bardzo żle wyglądam na twarzy ale moze to tylko psychika......czytałam,że jajeczko zagnierzdza się sierdem dni po zapłodn.ach....było by super
no to oszczędzaj się teraz, trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:25   #853
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

baja_86 dziekuje bardzo za zyczenia imieninowe
__________________
Razem od 26.12.2004 r.
Zaręczeni od 07.06.2007 r.
Nasz Ślub Cywilny 11.10.2008 r.
Nasz Ślub Kościelny 20.06.2009 r.
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:27   #854
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dziewczyny nic z tego nie zostaniecie ciociami.Dostałam właśnie@ Następnym razem może sie uda
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:29   #855
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Iza trudno, żeby w dniach niepłodnych sie udało. My działalismy juz w płodnych i nici z tego były...
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:33   #856
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
czytałaś komentarze:
OMFG wy nie znacie calej historii rzecz polega na tym ze oni wiedzieli ze on dzien wczesniej zagladal do szafy zeby podpatrzec co dostal mimo zakazu ze strony rodzicow, wiec wiedzac to postanowili z niego zazartowac, chlopak dostal wkoncu xboxa, zobaczcie sobie na youtube...

nie działa mi teraz youtube więc nie mogę zajrzeć ale jak tak było to dostał niezłą nauczkę hehe no w końcu to już nie takie małe dziecko
Czytałam Ale ja mimo tego tak w balona bym dziecka nie zrobiła-dostał nauczkę bo znalaz ciuchy w pudełku ale to był początek filmu, potem sie nad nim pastwili i smiali i nagrywali az sie bidny popłakał Moim zdaniem za surowa ta nauczka i te smiechy

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Iza trudno, żeby w dniach niepłodnych sie udało. My działalismy juz w płodnych i nici z tego były...
Z tymi płodnymi czy nie to różnie bywa Ile ja znam takich przypadków ze niby wszystko ok-niepłodne a dzidzi juz na świecie Na moim roku było kilka takich przypadków-a niby na polibudzie co jak co ale liczyc sie umie
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png

Edytowane przez dominda
Czas edycji: 2009-02-05 o 16:40
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:39   #857
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Czytałam Ale ja mimo tego tak w balona bym dziecka nie zrobiła-dostał nauczkę bo znalaz ciuchy pudełku ale to był początek filmu, potem sie nad nim pastwili i smiali i nagrywali az sie bidny popłakał Moim zdaniem za surowa ta nauczka i te smiechy


Z tymi płodnymi czy nie to różnie bywa Ile ja znam takich przypadków ze niby wszystko ok-niepłodne a dzidzi juz na świecie Na moim roku było kilka takich przypadków-a niby na polibudzie co jak co ale liczyc sie umie
niby tak, ale jak sie ma w miare regularnie @ to da sie przewidziec chociaz mniej wiecej
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:45   #858
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cisza jak w kościele
Gdzie się wszystkie podziałyście?
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:56   #859
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

zaaaabcia, to gratuuje! Wiem jakie to uczucie cos wygrac. hehe


ja pazury bede miec akrylowe. Moje sa na tyle slabe, ze nie chce ryzykowac zlamaniem szpona lub powstaniem zadziora i zniszczeniem sukienki...
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
A ja dziś świętuje imieninki
Co prawda z TŻ dopiero pewnie w weekend wypije jakies winko z tej okazji, bo dziś cały dzień będę poza domem...praca i później próba do późnego wieczora.
Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
Agatko moja imienniczko wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen ja tez mam dzis imieninki i zaczelam swietowac o 24 z moim TŻ, teraz swietuje u siebie w pracy i o 16 jak wroce do naszego domku dalej z TŻ
No to swietujemy dzis razem. Ciekawe czy TZ pamieta, ze dzis moje swieto. rok temu pamietal, az bylam zdziwiona... a przed chwila wyszla ode mnie moja kumpela-przyszla swiadkowa i zapomniala jaki jest dzien. Ale nie przypominalam.
Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Jestem bardzo niepocieszona . Jak nie znajde, to bede musiała zdecydować sie na welon, mysle ze nie bedzie żle, tylko ...wiecie jak to jest, jaks sie coś sobie wymyśli .

azzis, to bedziemy denerwowały sie tego same dnia .

Szczerze mówiąc, to ja, zaczynam juz powoli mieć rozstrój żoładka, jak pomysle sobie o tych wszystkich zmianach, które mnie czekają.
kolanka, witaj. No i niestety, co do woalki to kliwia ma racje. Sama szukalam i jest z tym ogromny problem... W PL mozna dostac tylko jakies ozdoby zaiwrajace kawalek woalki, ale z calym materialem jest problem. A material to po prostu woal... Tylko nieco inny...
Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Agatki - wszystkiego najlepszego !!!
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
czesc

Wszystkiego najlepszego dla Agatek
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Wszystkim naszym Agatkom życzę słonecznych dni, zdrowia oraz udanych pogotowań ślubnych
dziekuje.
Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
nie no cio tyjak przylatujemy czasem to mieszkamy u niej.Dziewczyny jestem szczęśliwa.Trochę za wcześnie na to żeby się cieszyć ale spóżnia mi się@.Obliczyłam,że było 6 dni do spodziewanej WIĘC MOŻE SIĘ UDAŁO.A i bardzo żle wyglądam na twarzy ale moze to tylko psychika......czytałam,że jajeczko zagnierzdza się sierdem dni po zapłodn.ach....było by super
nono, to trzymam kciuki. Ale mam nadzieje, ze juz od jakiegos czasu lykasz kwas foliowy, ktory jest podstawa podczas planowania maluszka.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:02   #860
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

jaga_2001 samych najszczesliwszych chwil w zyciu i spelnienia marzen z okazji imienin
__________________
Razem od 26.12.2004 r.
Zaręczeni od 07.06.2007 r.
Nasz Ślub Cywilny 11.10.2008 r.
Nasz Ślub Kościelny 20.06.2009 r.
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:06   #861
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
jaga_2001 samych najszczesliwszych chwil w zyciu i spelnienia marzen z okazji imienin
dziekuje i wzajemnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:20   #862
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
dziekuje i wzajemnie.
Jaga urodzinki???Wszystkiego Najlepszego
ups.juz doczytalam ,imieninki

która w Was to Emilia?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-02-05 o 17:23 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:44   #863
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Czytałam Ale ja mimo tego tak w balona bym dziecka nie zrobiła-dostał nauczkę bo znalaz ciuchy w pudełku ale to był początek filmu, potem sie nad nim pastwili i smiali i nagrywali az sie bidny popłakał Moim zdaniem za surowa ta nauczka i te smiechy

no moim zdaniem to najbardziej przegięli z tym, że wrzucili ten filmik do sieci. A jakby mi moi takie coś zrobili to bym sobie rzutnik na weselu załatwiła i puściła ten film w czasie podziękowania dla rodziców i jeszcze w tle "cudownych rodziców mam"
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:45   #864
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dziewczyny...
przeczytajcie i napiszcie co o tym sądzicie

proszę (

ja już nie daję rady

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109245&page=44


wcześniejsza strona to początek....

napiszcie co sądzicie ....
jak mi radzicie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:47   #865
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzieeeeeeeeń dooooooooobryyyyyyyy!

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
ja tez może bym się umalowała sama jakoś nie miała z tym żadnego problemu umiem nawet wymysleć cos fajnego, tylko wydaje mi się że będe za bardzo zdenerwowana żeby się samej umalowac. Zresztą troszke relaxu przed... też sie przyda . Ja będe siedzieć a inni bedą mnie obsługiwac fajnie

No dziewczynki bede gadać z TŻ o tej naszej wczorajszej kłótni, jesli to nie da rady niestety będe musiała powiedziec że w takim razie bardzo bym chciała żeby nasi rodzice sie spotkali i umówili sie że wesele na pół. Innego wyjścia nie widzę.
Przykro mi z tego powodu bo wiem że4 TŻ bedzie sie musiał zapozyczyc troszke albo sprzedać samochód , no...ale cóż to jego wybór. ja nie dam mojej głupiej teściowej wykorzysatywac dobroci moich rodziców. Oni to robia dla mnie i po części dla TŻ.
Trzymajcie kciuki
Po pierwsze uno to chciałam się malować sama ale właśnie mi uzmysłowiłaś, że przecież ja się będę trząść jak osika bo na samą myśł o ślubie jest mi gorąco

Po drugie uno to nie zazdrosz czę si sytuacji ale jakoś się dogadacie W końcu to oboje chcecie tego ślubu nie tylko Ty więc wszystko idzie jakoś rozwiązaćć

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Katunia mam nadzieje ze jest tak jak mówisz Najbardziej to sie boje tego stresu na pare tyg przed slubem.
Juz sie zastanawiam jak to bedzie przy błogosławienstwie , przy przysiedze no i przy podziekowaniach na sama mysl mam swieczki w oczach. To sa podniosłe chwile moja mama napewno sie wzruszy i boje sie ze wtedy ja tez pekne. A w sumie to nie chce sie mazac na własnym slubie. Tylko co tu zrobic bo byc twrdym .

Ciekawa jestem jak wy do tego podchodzicie ??

.
Hm... Masz całkowitą rację moje mamy nie będzie bo już dawno pochowałam ją za życia. Mama tż o ile pamiętacie stara się o wizę narzeczeńską więc będzie w USa jak będziemy ślubować i to wcale mnie nie nastraja optymistycznie . A propos teściowa wpadła na genialy jej zdaniem pomysł błogosławieństwa przez SKYPE'a - dobra jest:?

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
baja_86 dziekuje bardzo za zyczenia imieninowe
Ja również dokladam swoje pięc groszy do życzeń żebyś wytrwała w swoim przyszłym małżeństwie i nigdy Ci nie zabrakło miłości i wszelkich dóbr wiązących się z małżeństwem

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Iza trudno, żeby w dniach niepłodnych sie udało. My działalismy juz w płodnych i nici z tego były...
Zebym to ja wiedziała o czym y do mnie mówisz Tż powiedział że po ślubie będziemy się o drugie starać. Ale jezusićku znowu taki Terrorysta siem urodzi i co? W kaftanie mnie wywiozą jak nic

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Cisza jak w kościele
Gdzie się wszystkie podziałyście?
ja popijam piwo za dzisiejsze solenizantki i jubilatki
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość



No to swietujemy dzis razem. Ciekawe czy TZ pamieta, ze dzis moje swieto. rok temu pamietal, az bylam zdziwiona... a przed chwila wyszla ode mnie moja kumpela-przyszla swiadkowa i zapomniala jaki jest dzien. Ale nie przypominalam.
Ja już za Was piję i za wasze śluby rzecz jasna


dziewczynki mnie doopadają wątpliwości też tak macie czasami ?


P.S. Patrzcie na mojgo muzyka :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2396.jpg (22,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem

Edytowane przez cc_chanel
Czas edycji: 2009-02-05 o 17:52
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:11   #866
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość








nono, to trzymam kciuki. Ale mam nadzieje, ze juz od jakiegos czasu lykasz kwas foliowy, ktory jest podstawa podczas planowania maluszka.
biorę kwas foliowy ponad miesiac
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:18   #867
kabimba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny .
(...)
Proszę o wpisanie mnie na listę - Ślub 2 maja.
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
kolanka witaj Ślubujemy tego samego dnia
2maja roxx
Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
czytałaś komentarze:
OMFG wy nie znacie calej historii rzecz polega na tym ze oni wiedzieli ze on dzien wczesniej zagladal do szafy zeby podpatrzec co dostal mimo zakazu ze strony rodzicow, wiec wiedzac to postanowili z niego zazartowac, chlopak dostal wkoncu xboxa, zobaczcie sobie na youtube...
nie działa mi teraz youtube więc nie mogę zajrzeć ale jak tak było to dostał niezłą nauczkę hehe no w końcu to już nie takie małe dziecko
dokladnie, nie taki mały skoro wie kto naprawde przynosi prezenty
ale i tak wypadł dobrze, bo nie było zadnej histerii itp
a prezent napewno dostał bo przeciez pudełko skądś mieli
kabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:25   #868
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez toyotka1 Pokaż wiadomość
Muszę Ci powiedzieć,że wszystkie moje znajome, które mają podwójne nazwiska strasznie tego żałują i są złe na siebie,że się na to zdecydowały. Przede wszystkim mają problemy natury urzędowej, bo wszelkie formularze nie są do tego dostosowane i brakuje miejsca na wpisanie pełnego nazwiska. A poza tym narzekają,że wszędzie muszą podpisywać się dwoma nazwiskami, bo nie można pominąć żadnego. Ponoć stało się to dla nich strasznie męczące. Z resztą po co dwa nazwiska jak można mieć jedno. Zamyka się jeden rozdział w życiu,a otwiera drugi. Ja się już pogodziłam z utratą panieńskiego nazwiska
Nasze nazwiska razem nie sa długie, więc z tym nie będzie problemu. A poza tym spójrzmy prawdzie w oczy - jak często załatwia się sprawy urzędowe? Na pewno nie codziennie. W sprawach urzędowych faktycznie trzeba używać obu nazwisk ale na co dzień wcale nie.

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
To trzeba byc swiadomym tego zanim podejmie sie taka decyzjęJa bralam pod uwage takze dlugosc obu nazwisk.A ze sa wystarczajaco krotkie nie bede miec problemu ze zmieszczeniem sie w rubrykiA co do podpisywania sie to juz kwestia przyzyczajenia
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Podwójne nazwisko niewygodne a dzieci i tak pewnie nazwiecie po mężu. Nie chciałabym się nazywać inaczej niż moje dzieci
Nie do końca się z tym zgodzę, bo przecież częściowo będziemy mieć takie same nazwiska. My jako rodzina będziemy nazywać się tak jak tż, tylko ja jako osoba formalnie będę mieć podwójne nazwisko.
Ja uważam, że lepiej mieć "niewygodne" podwójne nazwisko, niż przyjąć po tż i nie lubić tego nazwiska.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ktosia ja będę mieć podwójne nazwisko
Za bardzo lubię swoje by się z nim rozstawać, ponadto dlaczego Tż miałby nei zmienić? Prawo nie nakazuje zmiany nazwiska i zamierzam z tego korzystać.
Fakt, jak powiedziała popscene, nie zaznaczyłam się jako artystka, moje nazwisko nie jest rozpoznawalne [chociaż dzięki jubilerowi W.K... coraz bardziej] to jednak z ciężkim sercem myśle o zmianie, nawet na kreskę. Najchętniej zostałabym przy swoim całkowicie. no ale tz byłoby baaardzo przykro, i w przedszkolu i dzieciaka musiałabuym swieci oczami.
Jak jest z kreską to się martwić nie trzeba.
Ponadto znam kobietki które mają z kreską, i albo podpisują się panieńskim albo tylko nazwiskiem męża.
Moja koleżanka się śmieje, ze przedstawia się różnie w zależności od tego co musi załatwić. Sprawy urzędowe - podwójnym, jak swoje prywatne to panieńskim, a jak coś dla męża to po mężu Sprytnie

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
popscene
moje inicjaly po przyjeciu nazwiska męża będa sie komponowac w skrot PKP
Syropek kochana łykaj!!!
Nieźle Tż się ze mnie śmieje, ze ja będę PKS, ale wcale nie, bo będę PSK

Wszystkim Agatkom życzę wszystkiego najlepszego!!!!
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:30   #869
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

KLIWIA ja przy takim nazwisku też bym pozostała.....niestety moje również zwierzęce nie jest tak ładne
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:37   #870
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Popscene jesli mozesz to ja też chętnie zobaczyłabym albumik moj mail to a-kurowska@o2.pl

moj Tż przed chwila o maly wlos nie zobaczylby mojej sukienki ;/ tzn zobaczyl ale nie na mnie - na modelce ;/ nie wiem skad to sie wzielo na pulpicie ehhh
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.