Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 23:05   #1741
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
nie Pudel...wątek AG, stamtąd wyczytałam
A ja myslalam ze pudel bo widziałam tam -tam sa same newsy -pewne czy tez nie
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 23:16   #1742
eliame
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 264
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja się ostatnio Pudla boję, bo jak byłam tam ostatnim razem to znalazłam stare zdjęcia Madonny.
Aż strach co teraz można tam znaleźć.

Oj ja już uciekam spać. DObranoc
__________________


Edytowane przez eliame
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:27
eliame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:43   #1743
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

[quote=n.ik.a;10920660]
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
w sklepie obuwniczym

ja po dziennikarstwie i komunikacji spolecznej

ja też ja też
ja też mam tylko licencjat, ale studiuję też na mgr na filologii romańskiej...na szczęście to ostatni rok


dziewczynki, błagam, nie naprodukujcie zbyt wielu stron, bo wpadnę tu dopiero w poniedzialek no, będę tu jeszcze do 14.00 podczytywać was dzisiaj wieczorem idziemy na imprezę, moja przyjaciółka ma urodziny i jutro, jak dojdziemy do siebie, to prosto stamtad jedziemy do rodziców TŻ i wracamy w niedzielę w nocy....trzymajcie kciuki, żeby znowu z teściowa spięć nie było.....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:55   #1744
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
martucha, fajne obraczki, ale kaska ma racje, te matowienie bardzo szybko wam zejdzie. Dzis bylam u jubilera i ten powiedzial, ze takie matowienie potrafi zejsc... po 2 miesiacach. jest inne matowienie, ktore schodzi po ok 2 latach, to cos podobnego do takieo matowienia, ale bardzo, bardzo glebokie. Przypomina faktura gruboziarnisty papier scierny, ale na prawde taki gruboziarnisty.

no wlasnie bylam dzis u jubilera i te nasze obraczki za sama robocizne musialabym zaplacic 550/650 zl dajac swoje zloto. Za kazdy dodatkowy gram wezmie 60 zl. Co ciekawe za podobne obraczki znajoma u tego samego jubilera placila 1000 zl za wszystko, bez swojego zlota... Tylko, ze u niej srodek gladki a nie matowiony jak u mnie i srodek dosc mocno wystajacy... Musze pogadac z TZ co on na to.
jaga_2001 coś drogo, jak daliście swoje złoto. Ale potem liczy 60zł za gram, to nie jest już tak drogo.
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Azzis... i tu prośba do Azzis:wklej prosze jeszcze raz swoje chciałabym Tz pokazać
Dopiero dzisiaj zobaczyłam że prosiłaś o fotkę obrączek Postaram się poszukać i wkleję.
Mam post:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3646

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
azzis a takie Ci sie nie podobaja??
http://www.allegro.pl/item547527761_...78_6_nowe.html
Podoba mi się ich faktura, ale nie podoba mi się czub. Szukam takich, ale z okrągłymi przodami.
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2009-02-11 o 06:59
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:06   #1745
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

azzis no to masz takie z okraglym
faktura cekin ecru
http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...nt&id_ass=123&
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:07   #1746
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:14   #1747
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Moim zdaniem umie śpiewać - uczyła się u zapędowskiej i występowała w metrze - nie trafiają tam ludzie z przypadku tylko tacy którzy jednak coś sobą reprezntują Nie każdy musi lubić jej śpiewanie ale jak dla mnie głos ma ok A ta cała szopka wokół niej mocno przesadzona -ona sie kieruje maksyma -nie wazne JAK ale ważne ŻEBY gadali
Co do Dody, to faktycznie nowy teledyski średni. Ja ją i tak mimo wszystko lubię....śpiewać umie i tego nie można jej zarzucić i do tego umie sobie poradzić na scenie...trzeba mieć nie lada odwagę, żeby tak się prezentować jak ona...coż Doda ma tyle samo zwolenników co i przeciwników. Dla mnie jest super i bardzo mi się podoba jako kobieta
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 07:14   #1748
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

rosette no ksiadz ktory nam bedzie slubu udzielal, tez mowil zeby przyniesc siadecwto szkolne z ocena z religii.
No ja na to ze w LO nie chodzilam na religie wiec ja zaniose swiadectwo z podtsawowki
Niektorzy az tak nie wymagaja a niektorzy bardzo
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:17   #1749
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
azzis no to masz takie z okraglym
faktura cekin ecru
http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...nt&id_ass=123&
Te z "kratką" na wierzchu? Bo jakoś nie widzę tych obsypanych "groszkiem"
A w ogóle na bazarze takie kiedyś widziałam za 80zł, nie 120zł. Na pewno nie z Growikara, ale nie robi mi to różnicy czy bazarówy, czy firmówki
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:20   #1750
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć dziewczyny wpadłam tu ale nie na długo -szykuję się do pracy.
Miałam wczoraj bardzo fajny dzień i wykonywałam depilację brazylijską!
Lubię swoją pracę dzięki, że namówiłyście mnie żebym jednak podjęła to ryzyko... pewnie jeszcze nie raz będę płakać przez klientki bo na różne się trafia ale jak na razie spoko!!!!!
dziś idę z Tż po obrączki i chyba musimy się rozejrzeć pomału za zaproszeniami przynajmniej dla chrzestnych....

Jak by któraś z Was miała do mnie jakieś pytanie lub sprawę to plissssssss na PW bo ja nie nadrabiam nic bo naprawdę nie mam czasu....
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:26   #1751
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 07:30   #1752
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja przynosiłam księdzu świadectwo maturalne, bo również chciał zobaczyć świadectwo katechizacji.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:38   #1753
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć dziewczynki
No dzisiaj troszke lepiej ale brzuch cały czas mnie boli i potrwa to do jutra
( jak zawsze)
Kliwia ja juz nawet zapomniałam o tym welonie postaram sie wkleic jakieś zdjęcia.

No wczorajsza rozmowa z TŻ i jego matką troszke mnie wkurzyła, cóz wtrącac sie nie będę, rozmawialismy o weselu, powiedziałam że by się ona ( czytaj : teściowa) nie sugerowała tym że tylko jej rodzina jest na weselu bo dała mi do zrozumienia że jej rodzina jest najważniejsza a mojej to tak jakby nie było. Więc jej powiedziałam że mojej rodziny będzie prawie dwa razy tyle więc przewaga mojej , no i TŻ gadał z matka o kasie na wesele. Powiedziałam ze nie będe się wtracać ale napewno nie bedzie tak że moi rodzice płacą za wesele a z jego strony czyli od TŻ płacimy z ewentualnie zebranych pieniędz. Bo to jest nie w porządku , ponieważ Teściowa zrobiła wraz ze swoją swatową pierwsze wesele w całości ( TŻ brata) , druga sprawa to nie jest tak że jego matka nie ma kasy ( bo ją ma) nie ma co narzekać a druga sprawa jest taka że obcej osobie wzieła pożyczkę 15.000 tyś i ją spłaca a synowi nawet złotówki nie chce dać na wesele. Wie tez dobrze o tym że te ewentualne pieniążki które byśmy zebrali chcielismuy w całości przeznaczyc na remont generalny ( nawet tynki będziemy zrywać).
Kurcze dziewczyny ja nie wiem jak tak można pierwszemu synowi w całości zrobiła wesele, a drugiego olewa poprostu ma to w dupie, widze po TZ że to go boli ale on usilnie udaje twardego żebym przypadkiem nie zauważyła że takie rzeczy go bolą.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:58   #1754
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

kasiaher chyba wypadałoby wygarnąć teściowej jak leci... właśnie to, że nie daje ani złotówki na ślub i wesele, a chce sobie swatową zapraszać Normalnie na jej miejscu spaliłabym się ze wstydu.
Powiem Ci, że mojego TŻ'ta matka też nie traktuje synów jednakowo. Tego młodszego zawsze faworyzuje... On nie ma skrupółów z wyciąganiem od matki kasy (wiecznie biadoli, że im mało, to teściowa płaci rachunki, kasę wysyła), a mój TŻ nigdy się nie upomina, nie marudzi, że nam ciężko, tylko jeszcze matce opał na zimę kupi i nie biadoli. Ale to zależy od charakteru człowieka... I też jest mu przykro, że matka tylko się o tamtego troszczy, pyta jak im się wiedzie, a u nas zawsze zakłada, że jest dobrze, no bo się nie skarżymy.

Moja mama też nie traktuje nas (rodzieństwa) równo (bynajmniej tak mi się wydaje). Wiecznie najstarszy syn jest oczkiem w głowie, potem najmłodszy, a ja z racji dość ciężkiego charakteru jestem chyba na końcu Ale to może tylko moje odczucia i moi bracia mogą sądzić inaczej.
A jeśli chodzi o kasę na wesele, to mama obiecała mi dać tyle co mojemu bratu (choć na razienie dała mi też ani złotówki, a do ślubu zostało 2,5 mies.).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:01   #1755
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

azzis faktura butow jak z czubem w te koraliki i cekinki - a z okraglym nie ma fotki tych cekinkow, ale chodzi o to ze one beda mialy tamten wczesniejszy kolor i fakture a ksztalt okragly O koszt jest wiekszy niz 120 zł. bo jak sobie roziwniesz menu, to zobaczyc ze cekin ecru kosztuje chyba 140zł
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:09   #1756
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
kasiaher chyba wypadałoby wygarnąć teściowej jak leci... właśnie to, że nie daje ani złotówki na ślub i wesele, a chce sobie swatową zapraszać Normalnie na jej miejscu spaliłabym się ze wstydu.
Powiem Ci, że mojego TŻ'ta matka też nie traktuje synów jednakowo. Tego młodszego zawsze faworyzuje... On nie ma skrupółów z wyciąganiem od matki kasy (wiecznie biadoli, że im mało, to teściowa płaci rachunki, kasę wysyła), a mój TŻ nigdy się nie upomina, nie marudzi, że nam ciężko, tylko jeszcze matce opał na zimę kupi i nie biadoli. Ale to zależy od charakteru człowieka... I też jest mu przykro, że matka tylko się o tamtego troszczy, pyta jak im się wiedzie, a u nas zawsze zakłada, że jest dobrze, no bo się nie skarżymy.

Moja mama też nie traktuje nas (rodzieństwa) równo (bynajmniej tak mi się wydaje). Wiecznie najstarszy syn jest oczkiem w głowie, potem najmłodszy, a ja z racji dość ciężkiego charakteru jestem chyba na końcu Ale to może tylko moje odczucia i moi bracia mogą sądzić inaczej.
A jeśli chodzi o kasę na wesele, to mama obiecała mi dać tyle co mojemu bratu (choć na razienie dała mi też ani złotówki, a do ślubu zostało 2,5 mies.).
czyli sytacja bardzo podobna bo własnie TŻ brat ciągnie od matki ile sie tylko da . Zawsze tak było Piotrus to Piotruś tamto samochody kupowane przez mamusie, mebelki do mieszkania mamusia , wszystko ciągnie ile sie da i nie ma skrupułów żadnych. A TŻ-owi to nawet jednego papierosa czasami żałuje dla mnie jest to nie sprawiedliwe. U mnie tez bylismy traktowani róznie ale teraz zauwazyłam że moja mam stara sie pomagac każdemu i ojciec też . Tylko chodzi o to że ona ( teściowa) skarzy sie że ona to wiecznie pieniędzy nie ma , i nie jest wstanie pomóc mojemu tż bo nie ma. Ale tak jak pisałam wczesniej obcej babie wzieła pozyczke i spłaca za nią . Także juz nawet nie chodzi o TŻ brata , tylko jak obcej osobie mozna pomóc a synowi nie? to mnie zastanawia, że wiesz jakas tam baba a raczej koleżanka może liczyc na jej pomoc a własny rodzony syn na taka pomoc nie ma co liczyć. Nie rozumiem , dla mnie najważniejsza jest rodzina, zawsze tak było i tak bedzie, ja swoim dzieciom będe pomagac na tyle na ile będzie mnie stać i zawsze będą na pierwszym miejscu tak samo jak mój TŻ, teraz on jest dlamnie najwazniejszy bo bedzie moim mężem na całe zycie i będzie ojcem moich dzieci. Potem rodzice i rodzeństwo, a nie jakieś koleżanki.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:11   #1757
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
u mnie w Lubinie
na filli uniwerku wroclawskiego

mam tylko licencjata

u nas nie ma perspektyw na dziennikarstwo niestety
to tak, jak wszędzie...media przyjmują do pracy ludzi z doświadczeniem. Mi na szczęście sie udało i robię to co lubię

Cytat:
Napisane przez ivy2009 Pokaż wiadomość
prasa, radio, tv czy internet ? - w którym z mediów pracujesz?
Ja też dziennikarstwo - tyle, że jeszcze mi 3 semestry zostały. I też w zawodzie pracuję od latek już pięciu - dość wcześnie zaczęłam
prasa od zawsze tzn. tak na poważnie od 2 lat...dorywczo, dla zabawy będzie ok.4
ja skończyłam w czerwcu magisterką...choć zaczynałam filologię polską

dziewuszki, jedziemy dziś po obrączki...wybraliśmy takie



ale kto wie z jakimi wrócimy
następny krok to szukanie podziękowań dla rodziców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZO_Z_R02_OBR_302B.jpg (12,9 KB, 15 załadowań)
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:32   #1758
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość

nawiasem mówiąc rozczarowałam się w salonie madonny ... nie chodzi o obsługę, ale o te suknie wszystkie takie twarde i ciężkie, na stronie i modelkach cudne w rzeczywistości mniej (chyba przez to, że ja je mierzyłam )

Ja tez jestem rozczarowana co do kiecek Madonny.... wcale nie sa takie jak na necie!
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:33   #1759
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

[quote=dominda;10911623]




Ja tez nie nosze 36 tylko 40-42 a suknie wybrałam taką





Super suknia!!!!!!
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 08:44   #1760
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
A mierzylas? Mnie tez jedna kieca zupelnie sie nie podobala. Nie byla w moim guscie za grosz, ani na wieszaku ani na kolezance mi sie nie podobala. Zmienilam zdanie jak ja zmierzylam. No i spora czesc dziewczyn wybiera zupelnie inna kiece niz myslala, ze wezmie pierwotnie ale nie dlatego, ze lepiej w takiej wygladaly, tylko dlatego, ze i ladnie wygladaly i czuly sie w niej rewelacyjnie. Dopisze jeszcze, ze do naszej sylwetki lepiej pasuje dekolt w serduszko. Bardzo wysmukla ramiona.

własnie że mierzyłam... przez to sie popłakałam... ale suknia wcale mi się nie podobała wizualnie, a na mnie to już wcale. mam zamiar wybrać się w przyszłym tygodniu tylko z 1 najbliższą koleżanką i przymierzać najpierw te które mi się podobają, po to żeby ewentualnie przekonać się że jest mi w takich kiepsko i przyzwyczaić się do myśli że będę musiała miec z odkrytymi ramionami
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:01   #1761
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
A skąd Ty dokładnie jesteś ? Bo ja mieszkam niedaleko Tarnowskich Gór, a te nauki są kawałeczek ode mnie w miejscowości Boronów 28 marca. Wiesz gdzie to jest ?
ehhh to za daleko troche niestety ja jestem z bielska, ale obecnie mieszkam w dąbrowie górniczej takze nauki zrobimy w bielsku bo tam trwaja tylko 2 dni

Dziewczynki ile wczesniej zamawia sie torty i ciasta??

Widze ze juz wszystkie kupujecie obraczki my jeszcze naszych nie mamy, nawet sie nie rozgladalismy za nimi trzeba w koncu zaczac najprawdopodobniej bedziemy przetapiac wlasne zloto bo dostalismy od tescia 2 obraczki takze nie bedzie jakos strasznie drogo...

kurde mam dzis tyle roboty ze szok... niby dzien wolny od pracy a zaplanowany w 100 %, ostatnio to w ogole nie mam czasu na obijanie nad czym ubolewam...

zaraz bede gotowac obiadek dla mojego misiaka
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:04   #1762
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

My też ruszymy po obrączki jeszcze w lutym, bo wszędzie mówią, że w marcu złoto zdrożeje sporo...
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:08   #1763
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
witam
gold fish odwazna jestes z ta kiecana zdjeciu wyglada spoko,mam nadzieje ze na zywo tez taka bedzie
dziękuję


Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Poniżej coś, co na osóbce z rozmiarem 40 wygląda super szczupło-mierzyłam Fajnie podkreśla biust. A na tej modelce baaardzo średnio prawda?
też mierzyłam tę suknię, ale o dziwo mnie poszerzyła w talii więc dochodzę do wniosku, że takie marszczenia ukośno/poziome sa ok ale dla osób w rozmiarze 40+ (nie wiem czym to tłumaczyć)

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Byłam też w Empiku i kupiłam nożyczki do wycinania wzorków i ozdobny dziurkacz...będę produkować winietki i zawieszki na alkohol Już mam wizję, także teraz do dzieła ...hehe
podzielisz się wizją ? (jaki kupiłas dziurkacz?)

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
śliczna sukienka, żebym tak ja mogła mój tyłek wcisnąć w takie cudeńka będziesz ślicznie wyglądać, a co do ramiączek- ja bym akurat je zostawiła tak jak są
dziękuję poczekam aż przyjdzie paczka

wczoraj byłam w Empiku i już chciałam kupić albumy samoprzylepne ale zmieniłam zdanie. Jakoś tak mało elegancko wyglądają. Dzisiaj muszę w końcu zamówić te albumy fajnie, bo od razu dają do niego pudełko (ładnie będzie to wyglądać przy wręczaniu rodzicom - wystarczy jakaś wstążka)

Apropo dzieci, to TŻ ostatnio obliczył, że żeby dziecko urodziło sie w kwietniu (tak jak on - tak by chciał) to musimy się starać w lipcu - czyli w noc poślubną . taaa, jasne. Chyba raczej w nasza pierwszą rocznicę...
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:12   #1764
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

http://alemodelki.pl/id,472,galeria,pokazy.html
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:17   #1765
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w Empiku i już chciałam kupić albumy samoprzylepne ale zmieniłam zdanie. Jakoś tak mało elegancko wyglądają. Dzisiaj muszę w końcu zamówić te albumy fajnie, bo od razu dają do niego pudełko (ładnie będzie to wyglądać przy wręczaniu rodzicom - wystarczy jakaś wstążka)
ja szukalam w empiku ale tam lipa byla bo wszystkie te albumy byly poniszczone, przybrudzone, pozaginane itd.... do tego drozsze niz na allegro. Pewnie nie we wszystkich empikach albumy sa w takim stanie, ale ja zwiedzilam kilka empikow i niestety nie bylo na czym oka zawiesic. Dlatego polecam kupno na allegro... Przyszly mi piekne albumiki w pieknych pudeleczkach ale niestety jakos cienko mi idzie ich wypelnianie... mam tyle obowiazkow ze nie mam czasu ;/


Dopisalam sie do naszej-klasy


A co do walentynek to ja sobie wywalczylam dzien wolny w pracy...A moj Tż mi wczoraj obwiescil ze musi isc do pracy bo sie okazalo ze ma dyzur ;/ normalnie zabic... Co do prezentru to zamowilam Tżtowi czekoladowy telegram ten ktory ktoras z was tez juz zamawiala kiedys a co dostane od mojego Tż tego nie wiem... Tż ma jutro urodzinki kupilam mu zestaw wiertel, zeby mial czym budowac nasz domek... Tż ostatnio o niczym innym nie gada i sam stwierdzil ze musi zaczac kompletowac narzedzia Wlasnie zapakowalam jego prezencior w ozdobny papier i czeka na mezulka
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:26   #1766
princessa0121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 107
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Cześć



dziękuję




też mierzyłam tę suknię, ale o dziwo mnie poszerzyła w talii więc dochodzę do wniosku, że takie marszczenia ukośno/poziome sa ok ale dla osób w rozmiarze 40+ (nie wiem czym to tłumaczyć)



podzielisz się wizją ? (jaki kupiłas dziurkacz?)



dziękuję poczekam aż przyjdzie paczka

wczoraj byłam w Empiku i już chciałam kupić albumy samoprzylepne ale zmieniłam zdanie. Jakoś tak mało elegancko wyglądają. Dzisiaj muszę w końcu zamówić te albumy fajnie, bo od razu dają do niego pudełko (ładnie będzie to wyglądać przy wręczaniu rodzicom - wystarczy jakaś wstążka)

Apropo dzieci, to TŻ ostatnio obliczył, że żeby dziecko urodziło sie w kwietniu (tak jak on - tak by chciał) to musimy się starać w lipcu - czyli w noc poślubną . taaa, jasne. Chyba raczej w nasza pierwszą rocznicę...
enao to twój TŻ ma odpowiednie plany a więc gratuluje i życze udanej i owocnej nocki poślubnej hehe a ja śmigam siostry dzieciaków popilnować wpadne tu wieczorkiem więcej czasu będzie
princessa0121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:28   #1767
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Cześć
podzielisz się wizją ? (jaki kupiłas dziurkacz?)
Wizją się podzielę wieczorem jak zrobie fotkę. A dziurkacz kupiłam taki:
http://www.papiera4.pl/dziurkacz-ozd...-72-p-911.html
a to nozyczki:
http://www.papiera4.pl/nozyczki-fant...cm-p-6984.html
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:42   #1768
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Wizją się podzielę wieczorem jak zrobie fotkę. A dziurkacz kupiłam taki:
http://www.papiera4.pl/dziurkacz-ozd...-72-p-911.html
a to nozyczki:
http://www.papiera4.pl/nozyczki-fant...cm-p-6984.html
ja też ma z serduszkiem czekam na fotki
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:43   #1769
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

czesc
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:19   #1770
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Czesć scio, co tu tak cicho???????????
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.