Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-28, 19:47   #1771
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: przyspieszenie porostu w³osów? jak my¶licie?

Cytat:
Napisane przez alutka_666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze ukrwiona i pobudzona skóra glowy to szybszy wzrost wlosow. Przeczyta³am gdzie¶ ostatnio, ¿e pieprz cayenne moze w tym pomoc. Czy dodany, oczywiscie w niewielkiej ilosci, do szamponu moze pomoc? co o tym myslicie?
Bezpieczniejszym sposobem by³oby chyba u¿ycie soku z rzepy, który dodatkowo ma inne ukryte walory od¿ywcze, jako ¼ród³o naturalnych witamin.
Z cayenne trzeba naprawdê bardzo, bardzo ostro¿nie.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:54   #1772
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 302
GG do dontknow
Dot.: przyspieszenie porostu w³osów? jak my¶licie?

by³ taki artyku³, ¿e babka od tego pieprzu straci³a wszystkie w³osy. pamiêtacie ?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócê
dontknow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:49   #1773
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: przyspieszenie porostu w³osów? jak my¶licie?

ju¿ po podciêciu , troche tych "koñcówek" by³o du¿o . . ale có¿ , trzeba by³o sporo pocieniowac zeby loczki znow uzyskaly ³adn± sprê¿ysto¶æ teraz mi schn± , zobaczymy jaki bêdzie efekt jutro :P do "zobaczyska"
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 04:56   #1774
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez dontknow Poka¿ wiadomo¶æ
by³ taki artyku³, ¿e babka od tego pieprzu straci³a wszystkie w³osy. pamiêtacie ?
W³a¶nie ten artyku³ mi siê przypomnia³. Brrrr.

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ po podciêciu , troche tych "koñcówek" by³o du¿o . . ale có¿ , trzeba by³o sporo pocieniowac zeby loczki znow uzyskaly ³adn± sprê¿ysto¶æ teraz mi schn± , zobaczymy jaki bêdzie efekt jutro :P do "zobaczyska"
Najwa¿niejsze, ¿e w³osy siê dobrze uk³adaj±
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:06   #1775
*piêkna
Zakorzenienie
 
Avatar *piêkna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 5 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez alutka_666 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm dzieki.. moze sprobuje -tak dam na oko...;>

Na oko te¿ nie radzê bo mo¿e szczypac
Ja tam bym w ogole nie eksperymentowa³a moze Ci urosn± szybciej a mo¿e i sobie wszystkie wypalisz. Sa inne sposoby i bezpieczniejsze:P
__________________

*piêkna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:43   #1776
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: przyspieszenie porostu w³osów? jak my¶licie?

Cytat:
Napisane przez dontknow Poka¿ wiadomo¶æ
by³ taki artyku³, ¿e babka od tego pieprzu straci³a wszystkie w³osy. pamiêtacie ?
dla mnie to jest straszne
__________________



zosta³o 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:46   #1777
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez alutka_666 Poka¿ wiadomo¶æ
co my¶licie o tym, zeby pieprz cayenne wymieszac z szamponem i umyæ tym skórê g³owy i potrzymac chwile? czy to wplycie na ukrwienie skoruy glowy? gdzies slyszalam ze takie cos sie stosuje..
Mieszanie z szamponem zupe³nie mija siê z celem - kapsaicyna, ta odpowiedzialna za podra¿nienie i rozgrzanie skóry g³owy, nie rozpuszcza sie w wodzie, a jedynie albo w t³uszczach, albo w alkoholu.

Wiêc robi siê macerat, albo z pó³ litra wódki albo pó³ litra jakie¶ wysokiej jako¶ci oleju, zalewa ok. pó³ paczki pieprzu i zostawia na co najmniej 2 tyg.

Czy jest sens - raczej w±tpiê. Stosowa³am do¶æ d³ugoo i raczej nie widzia³am rezultatów. No i dziewczyny maj± racje - ró¿na jest wra¿liwo¶æ na dziua³±nie. Mnie przy wcieraniu w cal± g³owê nic nie pieklo, mój ch³opak budzi³ siê ze spuchniêtym i czerwonym uchem, je¶li tylko po³o¿y³ siê na mojej poduszce...
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochê, w ¿adnym wypadku"

wiêc nie: "bynajmniej mi siê to podoba"
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:01   #1778
*piêkna
Zakorzenienie
 
Avatar *piêkna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 5 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

rudeee
dobry podpis bo mnie te¿ wkurza to jak kto¶ mówi bynajmniej nie znaj±c znaczenia
__________________

*piêkna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:08   #1779
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez *piêkna Poka¿ wiadomo¶æ
rudeee
dobry podpis bo mnie te¿ wkurza to jak kto¶ mówi bynajmniej nie znaj±c znaczenia
Z tego, co wiem to w jakiej¶ gwarze przynajmniej znaczy bynajmniej (; Ale sprawdzê jeszcze.
Mnie bardziej denerwuj± b³êdy, które mam w swoim podpisie (; Te i wiele innych xD
Maniaczka jêzyka polskiego jestem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:51   #1780
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego, co wiem to w jakiej¶ gwarze przynajmniej znaczy bynajmniej (; Ale sprawdzê jeszcze.
Mnie bardziej denerwuj± b³êdy, które mam w swoim podpisie (; Te i wiele innych xD
Maniaczka jêzyka polskiego jestem
Mnie tez wkurzaa te b³edy, które masz w podpisie. Od siebie dodam jeszcze w koñcu (nie- wkoñcu) i wzi±æ (nie- wzi±¶æ).
Dzi¶ zrobi³am sobie silikonowy dzien (spora dawka cyclo...) i jestem w szoku bo w³osy ¶licznie mi sie pofalowa³y
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 07:45   #1781
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 799
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego, co wiem to w jakiej¶ gwarze przynajmniej znaczy bynajmniej (; Ale sprawdzê jeszcze.
Mnie bardziej denerwuj± b³êdy, które mam w swoim podpisie (; Te i wiele innych xD
Maniaczka jêzyka polskiego jestem

Co do "B³êdów", które s± w Twoim podpisie: ostatnio prof. Miodek wypowiada³ siê, ¿e obie formy, zarówno "pisze" jak i "jest napisane", s± poprawne

Ostatnio zauwa¿y³am, ¿e w³osy mi znacznie uros³y (jak na mnie) . Stosujê Nisim, Vitapil, Wax zagraniczny i wodê brzozow±. Przypuszczam, ¿e to od tej wody. Tylko niestety wkrótce znowu mi siê pokrusz±, bo widzê, ¿e koñcówki sta³y siê ja¶niejsze Niestety mam z tym problem
__________________
Ma³ymi krokami do du¿ych celów...


- tym, co stymuluje cz³owieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a mi³o¶æ?
- mi³o¶æ wynika z pragnienia, ¿eby kto¶ nas kocha³. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 11:11   #1782
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie bardzo chwalê depilowanie plastrami z woskiem, w³osy baaardzo powoli odrastaj±. A na g³owie rosn± szybciutko. I tak ma byæ (;

Ale to takie drobne odej¶cie od tematu (;

to tak przy okazji- jakie plastry polecasz?

Cytat:
Napisane przez dontknow Poka¿ wiadomo¶æ
by³ taki artyku³, ¿e babka od tego pieprzu straci³a wszystkie w³osy. pamiêtacie ?
taak
CzerwonyKolczyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:35   #1783
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Poka¿ wiadomo¶æ
to tak przy okazji- jakie plastry polecasz?


Wprawdzie nie nazywam siê Chatul ale napiszê od siebie ¿e po przetestowaniu ró¿nych plastrów, ³±cznie z najdro¿szymi Veetami tylko jedne fajnie sobie radzi³y z moimi grubymi w³oskami na ³ydkach, a mianowicie plastry Delia w takim miêtowo zielonym kartoniku. Reszta nadawa³a siê tylko do ud i r±k.
Ale i te zarzuci³am bo robi³y mi siê od nich paj±czki, przerzuci³am siê na depilator.

Dziewczyny a ja mam taki problem. Od ¶wi±t stosujê apteczn± pielêgnacjê w³osów, zgodnie z radami w tym w±tku i szczerze mówi±c nie jestem zadowolona W³osy mam jakie¶ takie matowe, w dotyku jak peruka, sztywne, baardzo ciê¿ko je u³o¿yæ, nie jestem zadowolona :/
Stosujê seriê Seboradin Niger i maseczkê WAX. Oczywi¶cie stosujê te¿ dodatkowo maseczkê L'Oreal wyg³adzaj±c± z serii profesjonalnej, ale mia³am du¿o piêkniejsze w³osy gdy u¿ywa³am samych profesjonalnych kosmetyków ;(
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:23   #1784
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Wprawdzie nie nazywam siê Chatul ale napiszê od siebie ¿e po przetestowaniu ró¿nych plastrów, ³±cznie z najdro¿szymi Veetami tylko jedne fajnie sobie radzi³y z moimi grubymi w³oskami na ³ydkach, a mianowicie plastry Delia w takim miêtowo zielonym kartoniku. Reszta nadawa³a siê tylko do ud i r±k.
Ale i te zarzuci³am bo robi³y mi siê od nich paj±czki, przerzuci³am siê na depilator.

Dziewczyny a ja mam taki problem. Od ¶wi±t stosujê apteczn± pielêgnacjê w³osów, zgodnie z radami w tym w±tku i szczerze mówi±c nie jestem zadowolona W³osy mam jakie¶ takie matowe, w dotyku jak peruka, sztywne, baardzo ciê¿ko je u³o¿yæ, nie jestem zadowolona :/
Stosujê seriê Seboradin Niger i maseczkê WAX. Oczywi¶cie stosujê te¿ dodatkowo maseczkê L'Oreal wyg³adzaj±c± z serii profesjonalnej, ale mia³am du¿o piêkniejsze w³osy gdy u¿ywa³am samych profesjonalnych kosmetyków ;(
w sprawie plastrów napisa³am na pw

wiesz, ja te¿ stosowa³am 'apteczne' kosmetyki, unika³am, jak ognia tych ''z³ych'' kosmetyków , ale mia³am coraz gorsze w³osy, suche, bez ¿ycia.
Kupi³am sobie gliss kur, myjê delikatnymi szamponami ( Babydream), stosujê seboradin, kallosa, gloriê, na koñcówki od¿ywka Ziaja i czasem liliputz. Teraz moje w³osy wygl±daj± o wiele lepiej . Wiêc ka¿dy musi znale¼æ swoj± pielêgnacjê

Edytowane przez CzerwonyKolczyk
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:48
CzerwonyKolczyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:01   #1785
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am sobie gliss kur, myjê delikatnymi szamponami ( Babydream), stosujê seboradin, kallosa, gloriê, na koñcówki od¿ywka Ziaja i czasem liliputz. Teraz moje w³osy wygl±daj± o wiele lepiej . Wiêc ka¿dy musi znale¼æ swoj± pielêgnacjê
Któr± ziajow± od¿ywkê stosujesz ?

201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:27   #1786
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Witam, ja aktualnie u¿ywam szamponu z czarnej rzepy z joanny, zagranicznego waxu, a teraz kupi³am tak¿e Pokrzepol, która¶ z Was go u¿ywa? w³osy rosn± mi do¶æ szybko, od ostatniego farbowania (w ferie zimowe) uros³y mi ok 4,5 cm
chojrak123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:31   #1787
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez chojrak123 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, ja aktualnie u¿ywam szamponu z czarnej rzepy z joanny, zagranicznego waxu, a teraz kupi³am tak¿e Pokrzepol, która¶ z Was go u¿ywa? w³osy rosn± mi do¶æ szybko, od ostatniego farbowania (w ferie zimowe) uros³y mi ok 4,5 cm
A co to takiego ten Pokrzepol? Mo¿esz co¶ wiêcej na jego temat napisaæ?
__________________

ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:13   #1788
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Poka¿ wiadomo¶æ
w sprawie plastrów napisa³am na pw

wiesz, ja te¿ stosowa³am 'apteczne' kosmetyki, unika³am, jak ognia tych ''z³ych'' kosmetyków , ale mia³am coraz gorsze w³osy, suche, bez ¿ycia.
Kupi³am sobie gliss kur, myjê delikatnymi szamponami ( Babydream), stosujê seboradin, kallosa, gloriê, na koñcówki od¿ywka Ziaja i czasem liliputz. Teraz moje w³osy wygl±daj± o wiele lepiej . Wiêc ka¿dy musi znale¼æ swoj± pielêgnacjê
Generalnie moje w³osy s± zdrowe i ³adne bo zawsze o nie bardzo dba³am.. Ale ta apteczna pielêgnacja jako¶ mi nie s³u¿y Chcia³abym ¿eby mi szybko ros³y, ale nie kosztem sianowatych w³osów a la peruka :/ My¶lê ¿e jednak bêdê stosowaæ produkty profesjonalne + jeden jaki¶ apteczny...
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:21   #1789
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Mircalla Poka¿ wiadomo¶æ
Co do "B³êdów", które s± w Twoim podpisie: ostatnio prof. Miodek wypowiada³ siê, ¿e obie formy, zarówno "pisze" jak i "jest napisane", s± poprawne
S³ownik Poprawnej Polszczyzny PWNu z 2003 roku twierdzi co¶ innego. A dla mnie wyznacznikiem jest s³ownik.

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Poka¿ wiadomo¶æ
to tak przy okazji- jakie plastry polecasz?
Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Wprawdzie nie nazywam siê Chatul ale napiszê od siebie ¿e po przetestowaniu ró¿nych plastrów, ³±cznie z najdro¿szymi Veetami tylko jedne fajnie sobie radzi³y z moimi grubymi w³oskami na ³ydkach, a mianowicie plastry Delia w takim miêtowo zielonym kartoniku. Reszta nadawa³a siê tylko do ud i r±k.
Te Delia markowane Carrefourem?
Bo ja w³a¶nie te polecam. S± po prostu REWELACYJNE i to pod ka¿dym wzglêdem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 16:36   #1790
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 1 790
GG do April007
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
S³ownik Poprawnej Polszczyzny PWNu z 2003 roku twierdzi co¶ innego. A dla mnie wyznacznikiem jest s³ownik.
Zgadzam siê z Mircall±. Mój kuzyn studiowa³ polonistykê i zosta³o to zmienione. Obie formy s± poprawne - co nie zmienia faktu, ¿e dla mnie "tu pisze" nadal brzmi g³upawo i u¿ywam drugiej formy ;-)

Lalaith, ka¿dy musi sobie dobraæ pielêgnacjê indywidualnie. Dla mnie wax latte jest pomy³k± wszechczasów - tak brzydkich w³osów nie mia³am po ¿adnej maseczce. Ale ju¿ serio Petrole z naft± i azulenem bardzo mi s³u¿y. Trzeba próbowaæ
April007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:44   #1791
chojrak123
Przyczajenie
 
Avatar chojrak123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warmia
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Poka¿ wiadomo¶æ
A co to takiego ten Pokrzepol? Mo¿esz co¶ wiêcej na jego temat napisaæ?
jest to p³yn przeciw wypadaniu w³osów, napisane, ¿e wzmacnia strukturê w³osa oraz stymuluje cebulki do wzrostu, jest w buteleczce 100ml z "psikaczem" stosuje siê na skórê g³owy 2-3 razy w tygodniu, u¿y³am póki co tylko dwa razy, wiêc jeszcze nie wiem jak dzia³a
chojrak123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:48   #1792
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez April007 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê z Mircall±. Mój kuzyn studiowa³ polonistykê i zosta³o to zmienione. Obie formy s± poprawne - co nie zmienia faktu, ¿e dla mnie "tu pisze" nadal brzmi g³upawo i u¿ywam drugiej formy ;-)
A gdzie i przez kogo zosta³o to zmienione? Chêtnie swoj± wiedzê zaktualizujê (; Aczkolwiek z tego co wiem to s³ownik Poprawnej Polszczyzny PWNu z 2003 roku jest najnowszym takim s³ownikiem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:45   #1793
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziewczyny a ja mam taki problem. Od ¶wi±t stosujê apteczn± pielêgnacjê w³osów, zgodnie z radami w tym w±tku i szczerze mówi±c nie jestem zadowolona W³osy mam jakie¶ takie matowe, w dotyku jak peruka, sztywne, baardzo ciê¿ko je u³o¿yæ, nie jestem zadowolona :/
Stosujê seriê Seboradin Niger i maseczkê WAX. Oczywi¶cie stosujê te¿ dodatkowo maseczkê L'Oreal wyg³adzaj±c± z serii profesjonalnej, ale mia³am du¿o piêkniejsze w³osy gdy u¿ywa³am samych profesjonalnych kosmetyków ;([/quote]

Niestety mam to samo, w³osy coraz gorsze wiêc jednak bêdê musia³a troszkê odpu¶ciæ
Monian jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:59   #1794
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 4 018
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez chojrak123 Poka¿ wiadomo¶æ
jest to p³yn przeciw wypadaniu w³osów, napisane, ¿e wzmacnia strukturê w³osa oraz stymuluje cebulki do wzrostu, jest w buteleczce 100ml z "psikaczem" stosuje siê na skórê g³owy 2-3 razy w tygodniu, u¿y³am póki co tylko dwa razy, wiêc jeszcze nie wiem jak dzia³a
Ju¿ znalaz³am to Twoje cudo, ale chyba narazie siê na niego nie skuszê, bo i tak ju¿ tych specyfików stosujê za du¿o.
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2009-04-30 o 18:07
ja85gusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:26   #1795
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 1 790
GG do April007
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie i przez kogo zosta³o to zmienione? Chêtnie swoj± wiedzê zaktualizujê (; Aczkolwiek z tego co wiem to s³ownik Poprawnej Polszczyzny PWNu z 2003 roku jest najnowszym takim s³ownikiem.
Hm... w weekend powinnam siê z nim widzieæ, bo przyje¿d¿a z Anglii to go podpytam i dam znaæ Ja wiem, ¿e zawsze ka¿dego poprawia³am, a on mnie "o¶wieci³", ¿e to ju¿ nie tak ;-)
April007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 23:10   #1796
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez April007 Poka¿ wiadomo¶æ
Hm... w weekend powinnam siê z nim widzieæ, bo przyje¿d¿a z Anglii to go podpytam i dam znaæ Ja wiem, ¿e zawsze ka¿dego poprawia³am, a on mnie "o¶wieci³", ¿e to ju¿ nie tak ;-)
To czekam na informacje I koñczê tê "ma³±" dygresjê.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 05:52   #1797
spioch7
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zale¿y gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomo¶ci: 1 038
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Sok z czarnej rzepy kupie w markecie? To jest hortex czy cos podobnego?
spioch7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 08:22   #1798
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka¿ wiadomo¶æ
Sok z czarnej rzepy kupie w markecie? To jest hortex czy cos podobnego?


musisz sama utrzec na tarce i wycisnac, lun z sokowirówki
ps jest watek o czarnej rzepie
__________________



zosta³o 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:30   #1799
spioch7
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zale¿y gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomo¶ci: 1 038
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ups ...przepraszam nie pomysla³am;D

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka¿ wiadomo¶æ
Ups ...przepraszam nie pomysla³am;D
Niestety nie znalazlam obszernego watku na temat czarnej rzepy 2 watki po kilka wypowiedzi..
spioch7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 10:20   #1800
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez spioch7 Poka¿ wiadomo¶æ
Ups ...przepraszam nie pomysla³am;D

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------


Niestety nie znalazlam obszernego watku na temat czarnej rzepy 2 watki po kilka wypowiedzi..
rzepa przyspiesza porost w³osów, poprawia ukrwienie g³owy, zawiera zwiazki siarki
__________________



zosta³o 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.