Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 12:11   #1
goskaj12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 57
GG do goskaj12
Exclamation

Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!


Witam wszystkich i jednocześnie proszę o pomoc.
Jestem z moim facetem prawie od roku. Występowały między nami kłótnie i spory ale nigdy nie potrafiliśmy się długo gniewać na siebie. Ostatnimi czasy coraz częściej się kłucimy (w zasadzie to obecnie nie jesteś my razem) Kiedyś mieszkaliśmy razem przez dwa miesiące było świetnie do puki mój facet nie pojechał w odwiedziny do swojej mamy. tego samego dnia juz nie wrocil i znowu mieszka ze swoja mama. postawilam mu ultimatum albo zyje ze swoja mama albo ze mna wybrał życie z mamą.
Co mam dalej robić??????
proszę pomóżcie.nie daje rady już
goskaj12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:15   #2
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

a co masz zrobic?? dalas mu ultimatum. on wybral matke a to znaczy ze tak naprawde ten zwiazek nie znaczyl dla niego tyle co dla ciebie..
ja radze abys sie pozbierala

ps. ten temat chyba tylko posrednio do podforum sex sie nadaje
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:16   #3
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Skoro postawiłaś ultimatum i wybrał mamę, to chyba nie pozostaje nic innego jak zapomnieć o nim.
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:21   #4
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Zgadzam sie z poprzedniczkami, postaraj się o Nim zapomnieć. Najgorzej mieć faceta maminsynka. Jeszcze Ci cała ta sytuacja wyjdzie na dobre
Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:35   #5
goskaj12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 57
GG do goskaj12
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

to wcale nie jest takie proste bo widać napierwszy rzut oka że mu zależy na mnie tak bynajmniej sądzą inni ale już mam dosyć dzielenia naszego związku pomiędzy mnie jego i jego mamę.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

nie potrafie o nim zapomnieć chce spędzić z nim resztę życia bo kocham go nad życie ale mam dość tego że jego matka wpieprza się we wszystko i go do tego buntuje. a kiedy ona pokłuci się z nim i wyzwie od najróżniejszych to wtedy on przychodzi do mnie jest świetnie. ale tylko jak jego matka dostanie od niego większe pół wypłaty to wtedy jest milutka jak owieczka i ja schodzę na dalszy plan (czuje się traktowana jak śmieć) chociaż wiem że czasami przesadzam.
goskaj12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:38   #6
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

To są dopiero początki! Pomyśl co będzie jak weźmiecie ślub i będziecie mieć dzieci.

Na głowę Ci wejdzie, a jego owinie wokół palca.

~hipotetycznie
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:46   #7
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Ten typ tak ma Jeżeli nie chcesz zmarnować sobie życia z maminsynkiem zapomnij o nim i żyj dalej
Powodzenia
muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 12:55   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Skoro dałaś mu wybór, a on wybrał matkę, to nad czym się tu zastanawiać?
Skończone, zacznij żyć własnym życiem i staraj się powoli, ale skutecznie o nim zapomnieć.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 13:24   #9
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

a dlaczego postawiłas mu ultimatum?? nie wyjaśnił Ci powodu dla którego chce mieszkać z mamą? Może był ku temu jakiś wazny powód? Ma rodzeństwo?? Czy mama mieszka sama??
Tak od razu bez rozmowy kazałaś mu wybierać? Czy on Cię olał i po prostu postanowił bez konsultacji z Tobą?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2009-06-09 o 13:30
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 13:57   #10
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez goskaj12 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i jednocześnie proszę o pomoc.
Jestem z moim facetem prawie od roku. Występowały między nami kłótnie i spory ale nigdy nie potrafiliśmy się długo gniewać na siebie. Ostatnimi czasy coraz częściej się kłucimy (w zasadzie to obecnie nie jesteś my razem) Kiedyś mieszkaliśmy razem przez dwa miesiące było świetnie do puki mój facet nie pojechał w odwiedziny do swojej mamy. tego samego dnia juz nie wrocil i znowu mieszka ze swoja mama. postawilam mu ultimatum albo zyje ze swoja mama albo ze mna wybrał życie z mamą.
Co mam dalej robić??????
proszę pomóżcie.nie daje rady już
Cytat:
Napisane przez goskaj12 Pokaż wiadomość
to wcale nie jest takie proste bo widać napierwszy rzut oka że mu zależy na mnie tak bynajmniej sądzą inni ale już mam dosyć dzielenia naszego związku pomiędzy mnie jego i jego mamę.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

nie potrafie o nim zapomnieć chce spędzić z nim resztę życia bo kocham go nad życie ale mam dość tego że jego matka wpieprza się we wszystko i go do tego buntuje. a kiedy ona pokłuci się z nim i wyzwie od najróżniejszych to wtedy on przychodzi do mnie jest świetnie. ale tylko jak jego matka dostanie od niego większe pół wypłaty to wtedy jest milutka jak owieczka i ja schodzę na dalszy plan (czuje się traktowana jak śmieć) chociaż wiem że czasami przesadzam.
Nie napisałaś, jak on skomentował fakt, że wrócił do matki.
Można więc przypuszczać, że masz rację: matka jest dla niego ważniejsza i na tym etapie waszej znajomości, nie ma się za bardzo czemu dziwić.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 13:58   #11
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Ale właśnie, napisz jeszcze, czy miał jakiś konkretny powód, że został z mamą. Może ona potrzebuje opieki.
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 14:02   #12
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Jego matki nie zmienisz. A to, że ona ma tak ogromny wpływ na wasze życie to już "wina" faceta.
Nie wściekaj się na jego mamę, tylko wyjaśnij to z nim.
Wiem, że "teściowa" potrafi być uciążliwa, ale mimo wszystko problem jest między Tobą i Twoim facetem, nie Tobą i jego matką.

Jeżeli postawiłaś ultimatum, a on wybrał, do tego nie jesteście już razem -tak napisałaś... To hmmm... widać jemu nie zależy tak bardzo jak Tobie.. .
Poza tym, nie rozumiem dlaczego postawiłaś sprawę na ostrzu noża.. .
Albo nie rozmawiacie -to pogadajcie.
Albo nie potraficie ze sobą rozmawiać, bo nie pasujecie do siebie.. .
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:06   #13
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Skoro postawiłaś mu ultimatum to bądź konsekwentna i skończ ten związek - przecież wybrał mamę. Chociaż osobiście nie pochwalam takiego zachowania pt. "Wybieraj"

Wszystko zależy od sytuacji, a Ty jej jasno nie przedstawiłaś więc ciężko Ci cokolwiek poradzić. Dlaczego przerowadził się do mamy? Dlaczego woli z nią mieszkać?

Albo mu nie zależy na was aż tak i np. nie widzi swojej przyszłości razem z Tobą na dzień dzisiejszy, albo jest maminsynkiem (jak tak uciekaj czym prędzej bo nie będziesz szczęśliwa), albo jego mama jest sama,chora i musi jej pomagać...możnaby gdybać bez końca więc napisz coś więcej
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:18   #14
goskaj12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 57
GG do goskaj12
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Hmmm nie mogę napisać czemu on tak postępuje bo sama nie wiem. jego mama nie jest tak chora ze potrzebuje jego opieki. wszystko podstawia mu pod nos jest dla niego slużącą. nie mówie że ja nie byłam bo mieszkaliśmy razem przez dwa miesiące.
a jeśli sądzicie że przez rok nie można się z kimś zżyć to jest to nieprawda. Ja niewidze świata poza nim i czuje że ja jemu też nie jestem obojętna (on cały czas chyba sądzi że ja zmiękne i zamieszkam spowrotem z nim i z jego rodzicami, ale dla mnie nie ma to już sensu żadnego)
goskaj12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:24   #15
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Sprawa jest jasna jak słońce, nad czym się tu jeszcze zastanawiać? Facet Cie olał ciepłym porannym moczem a Ty sobie jeszcze wmawiasz, że mu zależy? No proszę Cie...
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:31   #16
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cholera, skoro jego mama nie potrzebuje opieki to przetrzymaj go Daj mu czas do namysłu, nie odzywaj się, nie pisz, nie dzwoń, nie namawiaj.

Stęskni się to przylezie.
A jak kocha tak jak Ty to na pewno
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:36   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez goskaj12 Pokaż wiadomość
Hmmm nie mogę napisać czemu on tak postępuje bo sama nie wiem. jego mama nie jest tak chora ze potrzebuje jego opieki. wszystko podstawia mu pod nos jest dla niego slużącą. nie mówie że ja nie byłam bo mieszkaliśmy razem przez dwa miesiące.
a jeśli sądzicie że przez rok nie można się z kimś zżyć to jest to nieprawda. Ja niewidze świata poza nim i czuje że ja jemu też nie jestem obojętna (on cały czas chyba sądzi że ja zmiękne i zamieszkam spowrotem z nim i z jego rodzicami, ale dla mnie nie ma to już sensu żadnego)
Ty się z nim zżyłaś a on widocznie potrzebuje więcej czasu.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:37   #18
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

a nie pomyslalas ze koles moze nie ma ochoty tak szybko pakowac sie w zwiazek pelen zaangazowania wspolnego mieszkania itp? spotykacie sie DOPIERO rok wiec nie przesadzaj ze od razu musicie miec wspolne sniadanka, kolacje itp. poznawajcie sie piszesz sama ze byly klotnie moze poznajcie sie lepiej. wspolne mieszkanie to juz jest cos na dalszym etapie zwiazku bardziej zaangazowanym. gdyby ktos mnie tak postawil pod murem i walnął takie "byc albo nie byc" to tez bym uciekła.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:45   #19
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Widocznie: Nie ma jak u Mamy
__________________
Świadomie wybrałam szczęście


Edytowane przez aalien
Czas edycji: 2009-06-09 o 14:46
aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 14:55   #20
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez goskaj12 Pokaż wiadomość
to wcale nie jest takie proste bo widać napierwszy rzut oka że mu zależy na mnie tak bynajmniej sądzą inni ale już mam dosyć dzielenia naszego związku pomiędzy mnie jego i jego mamę.


zagryzam język w niemym krzyku.
---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

nie potrafie o nim zapomnieć chce spędzić z nim resztę życia bo kocham go nad życie ale mam dość tego że jego matka wpieprza się we wszystko i go do tego buntuje. a kiedy ona pokłuci się z nim i wyzwie od najróżniejszych to wtedy on przychodzi do mnie jest świetnie. ale tylko jak jego matka dostanie od niego większe pół wypłaty to wtedy jest milutka jak owieczka i ja schodzę na dalszy plan (czuje się traktowana jak śmieć) chociaż wiem że czasami przesadzam.
a co ty bys chciala, zeby jej nienawidzil? Rodzica trzeba kochac i szanowac, a wyplata to jego kasa, jak ma ochote to moze i się nią podcierac, jego wybór nie twój.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:20   #21
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Mama gra pierwsze skrzypce-poszłaś w odstawkę-powinnas o nim zapomnieć
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:24   #22
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

nie ma nic gorszego, niż życie z maminsynkiem. no, może poza alkoholikiem, narkomanem lub agresorem.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:29   #23
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

a kto powiedzial ze on jest mamisynkiem? moze chlop po prostu nie byl gotowy na wspolne mieszkanie. nie wiemy nic o wieku, a rok zwiakzu to naprawde bardzo krotko.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:51   #24
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

a ja nie rozumiem, jak w ogóle można kazać komuś wybierać pomiędzy sobą a mamą?!

Przecież to jest mama, jedna jedyna i na zawsze, a nie jakaś dziewczyna, która teraz może mieć na imie Kasia, a za miesiąc Małgosia.

Co do tematuwątku - dla mnie też mama jest najważniejsza. I gdyby ktoś kazał mi podjać taką idiotyczną decyzję, wybrałabym mamę (czy tatę).
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:00   #25
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem, jak w ogóle można kazać komuś wybierać pomiędzy sobą a mamą?!

Przecież to jest mama, jedna jedyna i na zawsze, a nie jakaś dziewczyna, która teraz może mieć na imie Kasia, a za miesiąc Małgosia.

Co do tematuwątku - dla mnie też mama jest najważniejsza. I gdyby ktoś kazał mi podjać taką idiotyczną decyzję, wybrałabym mamę (czy tatę).
zamiana normalnego zwiazku z partnerka (gdzie wystepuja klotnie i zycie codzienne i tak dalej) na zycie z mama (rodzicielka, ktora miala nauczyc syna jak byc doroslym) swiadczy tylko o zaburzonym postrzeganiu roli matki przez tego faceta.
facet ktory mieszka z partneka a nagle ucieka do matki jest parszywym maminsynkiem.
pewnie, moze byc i kasia i malgosia, ale to z kasia czy malgosia ma sie zwiazac jak z kobieta, a nie z mama.
mama ma byc najwazniejsza jako mama, nie jako kobieta.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:20   #26
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
zamiana normalnego zwiazku z partnerka (gdzie wystepuja klotnie i zycie codzienne i tak dalej) na zycie z mama (rodzicielka, ktora miala nauczyc syna jak byc doroslym) swiadczy tylko o zaburzonym postrzeganiu roli matki przez tego faceta.
facet ktory mieszka z partneka a nagle ucieka do matki jest parszywym maminsynkiem.
pewnie, moze byc i kasia i malgosia, ale to z kasia czy malgosia ma sie zwiazac jak z kobieta, a nie z mama.
mama ma byc najwazniejsza jako mama, nie jako kobieta.
Tu się zgodzę. Ale w tym wątku nie widzę takiej sytuacji - po pierwsze, to nie wiemy jakie byly powody, dla których po wizycie z matką postanowił zostać w domu.

Po 2, autor nie wybrał życia z matką zamiast życia z autorką wątku - on się ponownie z jakiegoś powodu wprowadził do matki, a do wyboru zmusiłą go dziewczyna, każąc wybierać.

I tu znowu kwestia ultimatum - nie wyobrażam sobie, żeby dorosły, dojrzały człowiek mógł takowe stawiać. Najpierw chyba wypadałoby się dowiedzieć, co było powodem decyzji o wyprowadzce(bo jak widać z wypodziedzi, autorka sama za bardzo nie wie). Potem, kiedy wiadomo czy powód był (może mama prosiła, może ma problemy, może się autorce z tż-tem nie układało - miliony domysłów można snuć) można albo problemy rozwiązać, albo stwierdzić, że facet wrócił do mamy bo mu wygodnie, i wtedy ewentualnie się z nim rozstać. Faktycznie, nie każdy może chcieć mamisynka.

Mam nadzieję, że już wiadomo o co mi dokłądnie chodzi
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:28   #27
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Ja tu nie widzę problemu.
1. Wybrał mieszkanie z mamą zamiast z Tobą - chyba widać jak Cię poważa
2. Nie jesteście już razem - dla mnie sprawa zamknięta.
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:53   #28
Biedronka1319
Przyczajenie
 
Avatar Biedronka1319
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 8
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Myślę, że dobrze się stało. Lepiej, że właśnie teraz przekonałaś się z jakim maminsynkiem masz do czynienia. To nie mogło się udać... Zawsze matka stałaby na przeszkodzie między Wami. Tylko dziwię się jej, że nawet nie próbowała z Wami o tym rozmawiać, pomóc itd...
Nie masz czego żałować. teraz tylko do przodu i główka do góry! <przytul>
Biedronka1319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:58   #29
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

A ja się zgadzam z rudyyym (mogę tak odmieniać? ). Ultimatum to jedna z najgorszych armat, jakie można wtaszczyć na pole bitwy. Człowiek czuje się niepotrzebnie naciskany, bo jak ma wybierać między dwoma kobietami, które kocha? Zawsze, ale to ZAWSZE ta stawiająca ultimatum jest tą złą (przynajmniej w mniemaniu "osaczonego").

Opowiem wam coś (krótko, krótko ). Mój były kiedyś chodził z dziewczyną, którą poznał przez naszą wspólną przyjaciółkę. No i ta przyjaciółka chyba coś do niego miała, może nie, w każdym razie dziewczyna postawiła sprawę na ostrzu noża: ona albo ja. Poczuł się naciskany i niedługo potem zakończyli związek.

Potem chodził ze mną, rozstaliśmy się, a on zakochał się w byłej dziewczynie swojego najlepszego kumpla, takiego od podstawówki. No i kumpel, który ciągle coś do tej dziewczyny czuł, co zrobił? Bach, postawił mu ultimatum. Nie muszę dodawać, że kumplami już nie są.

Ultimatum to, przynajmniej z mojego doświadczenia, fatalne rozwiązanie.

Inna sprawa, że chłopak autorki wątku rzeczywiście może być maminsynkiem, nie mówię, że nie, ale myślę, że mamy za mało danych, żeby o tym wyrokować ot, tak.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:30   #30
Adrenalina88
Raczkowanie
 
Avatar Adrenalina88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 124
Dot.: Mama mojego faceta ważniejsza ode mnie!!!!!!!

Jakby mi któś postawił takie ultimatum - tez bym wybrała mamę.
Wcale mu się nie dziwię.
Mama jest tylko jedna, nie chciałabym stracić z nią kontaktu. A dziewczynę "mozna zmienić." A to jest facet.
Tu pomoże tylko rozmowa.
__________________
"ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby..."
Adrenalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.