Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 12:58   #1021
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

czesc dziewczyny ale fajnie sie czyta jak wasi męzowie pomagaja wam przy dzieciakach dla mnie to tez niewyobrazalne jak ojciec moze sie nie zajac własnym dzieckiem malo wazne jak sie tłumaczy ze nie umie czy nie sie boi dla mnie to paranoja bo zrobic to umial a opiekowac sie to juz lipa mam takich znajomych gdzie tz sie nie zajmuje córka tylko sie z nia bawi dopoki plakac nie zacznie a jak zacznie oddaje ja zonie na szczescie moj mąż mówi ze bedzie przewijał przebieral karmił tylko zastrzegł ze piersią nie nakarmi no tyle mu odpuszcze
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:06   #1022
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Dominda ja też pamiętam witaj, piękna relacja i cudni Wy
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Super relacja, no akcji z sukienką i naszywaniem koralików nie zazdroszczę, ale najważniejsze że wszystko się udało A tiulowa sukinka i trampki the best
Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Dominda ja Cię pamiętam masz super relację i fajowo wyglądaliście !!!
Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
super relacja, fotki i swietnie wyglądaliście
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
dominda pieknie wygladliscie!
Dzięki dziewczyny

A co do mebli BRW to się nie wypowiem bo nie mam ale wydaje mi się ze takie meble jak ikea (być może BRW) to takie meble które na długo nie zagoszczą My mamy dwie szafy tu w Uk-jedna z B&Q a druga z Argosa -tragiczna tragedia- półki się wyginają pod ciężarem ubrań-i żeby nie było-ubrania nie są z ołowiu To takie dziadowskie materiały
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:09   #1023
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

no zgadzam sie z toba dominda ze meble z argosa to lipa straszna takie chwiejaki z wyginajacymi sie pólkami oczywiscie pisze tutaj o meblach za srednia cene nie o tych najdrozszych ktore moze sa fajniejsze bardziej stabilne nie wiem
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:17   #1024
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć,
Strippi, Twój mąż to Super Tatuś, fajnie, że tak pomaga
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:44   #1025
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Cześć!!! Moja Panno a gdzie Ty się tak zabalowałaś???
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
dla mnie nie ma nic gorszego jak budzący mnie o 5 w nocy telewizor i obok udający ze ogląda mąż

Szkoda, ze sie tak rozmijacie Pewnie nawet nie ma kiedy pogadać chociaż o pierdołach, nei wspomnę o obgadaniu istotnych kwestii Ale to tak tylko co 2 tydzien rozumiem ??



gdzie balowałas i co dobrego piłas



popieram!
białe płytki na podłodze wyglądaja ładnie.. ale tylko od razu po umyciu... nawet włos ktory wypadnie, jest doskonale widoczny

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



w ogóle chyba mało co można....... i to mnie przeraża własnie w stanie błogosławionym Zeby przez 9 msc nawet 1 drineczka sie nie napic albo mojego ulubionego zimą grzańca galicyjskiego... Jesli los kiedyś za mnie sam nie zdecyduje to nie wiem czy kiedykolwiek swiadomie i samodzielnie podejmę taką odpowiedzialną decyzje...
Byłam na "babskim wieczorze" i to 1 piwkowałysmy.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:07   #1026
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Wczoraj wybieraliśmy się do moich rodziców w odwiedziny, ale zadzwonił mój brat i powiedział, że niestety nie ma do nas dojazdu zawiało drogę no i siedzieliśmy w domku i też sobie troszkę pobalowaliśmy Kolega tżta pracował swego czasu w barze i kiedyś poczęstował nas pyyyysznym drinkiem i normalnie teraz jak mamy tylko czas to od razu go pijemy....A drink nazywa się mizeria nie wiem czy słyszałyście? Ale mówię Wam spróbujcie jest super
D
hmmm o takim nie słyszałam jak robi się tego drinka?
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:31   #1027
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
hmmm o takim nie słyszałam jak robi się tego drinka?
Potrzebujesz 1 ogórka (najlepiej takiego cienkiego, żeby nie miał pestek), lód, wódkę żołądkową gorzką (tylko tą klasyczną, żółtą) i Sprite'a (my czasami jak nie ma w sklepie Sprite'a to dajemy albo 7upa albo napój ze Zbyszka 3 cytryny). Dajesz do szklanki 2-3 plasterki ogórka, kilka kostek lodu i my zawsze tak na oko trochę wódki i dolewasz resztę Sprite'a... i tyle polecam pychaaa Ogórka dodatkowo jak obetniesz czubek to możesz ponacinać widelcem wzdłuż wtedy będzie lepszy zapach
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:32   #1028
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Myszka tu uciekaj na 6 miejsce w staraczkach bo ty juz sie zaczełas starac cwaniaro

a do nas wczoraj przyjechał kolega z Polski. przywiózł nam 4 reklamówki jedzenia od naszych rodziców masę słodyczy i prezenty swiąteczne hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:33   #1029
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ale fajnie sie czyta jak wasi męzowie pomagaja wam przy dzieciakach dla mnie to tez niewyobrazalne jak ojciec moze sie nie zajac własnym dzieckiem malo wazne jak sie tłumaczy ze nie umie czy nie sie boi dla mnie to paranoja bo zrobic to umial a opiekowac sie to juz lipa mam takich znajomych gdzie tz sie nie zajmuje córka tylko sie z nia bawi dopoki plakac nie zacznie a jak zacznie oddaje ja zonie na szczescie moj mąż mówi ze bedzie przewijał przebieral karmił tylko zastrzegł ze piersią nie nakarmi no tyle mu odpuszcze
Zgadzam się, raz ze tatuś powinien odciążyć mamusie, a dwa musi stwarzać więź z dzieckiem.
Ale rozumiem też obawę fcetów, bo wydaje mi się, ze kobiety mają coś w rodzaju instynktu, ze przychodzi im to naturalniej, natomiast facet musi się tego nauczyć i tu jest zadanie dla żony, zeby ona uczyla faceta, bo znam takie przybadki, ze kobieta sama odsuwała faceta, bo uznała, ze on sobie nie poradzi.
Dlatego uważam, ze facet po porodzie kobiety, powinien co najmniej 2 tygodnie siedzieć na urlopie, zeby wspólnie opiekować i poznawać malucha.

Strippi Julia jest śliczna
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:45   #1030
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Hejka...
Ja dzisiaj umieram...wczoraj wódka mnie sponiewierała...maskara, chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło tak chorować...Dopiero przed chwilą zjadłam trochę zupy,ale nie wiem czy to był dobry pomysł...buuuuu Ale sie strasznie czuję...znacie może jakieś sposoby na kaca???
A piłam, bo okazja wczoraj była podwójna...spotkaliśmy się ze znajomymi w ramach moich imienin, ale...okazało się, ze moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży !!! Jak do mnie zadzwoniła rano mi oznajmić, że test pokazał dwie kreseczki, to poczułam się jakbym to ja była w ciąży...hehe ALe super, jako ze pracujemy razem, to na codzień będę przeżywać jej ciąże
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:45   #1031
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Scio zgadzam się z TObą. tym bardziej, ze kobieta po porodzie nie powinna sie przemęczac, powinna odpocząć. Wtedy dobrze, jakby facet zajął się dzieckiem.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:54   #1032
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
dominda pieknie wygladliscie!

strippi dobrze ze sie maz na dziecko w lozku nie zgodzil, bo male dzieci sie przyzwyczajaja do dobrego i potem jest placz i lament.
Moja znajoma z pracy do dzis spi z malym a ma 2 lata, a maz na kanapie w drugim pokoju chore!!!

daisy ja mam kremowe plytki na podlodze w lazience i nie narzekam po tygodniu od recznikow i papieru widac kurz jak sie zbiera ale tak to nic nie widac
O to ciekawe moze masz jakas strukture na tych plytkach? w lazdym razie na bialych wszystko widacw swojej lazience kiedys na pewno bede miala cos w brazie

moja siostra tak robila z pierwszym dzieckiem,doszlo do tego ze ona spala z mlodym a maz w pokoju dziecinnymdopie ro jak pojawil sie drugi szkrab to ten starszy zaczal sypiac sam ,ale wtedy mial juz 5 lat...no comment Ja sie tylko zastanawiam jak zrobili to drugie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Madzialenka meble z Ikei nie sa takie zle.Mi sie wydaje ze te tansze to tak ,bo czesto sa z kartonu ale to drozsze sa spoko
Moja siostra ma caly pokoj w tych z ikei meblach i sa naprawde dobrej jakosci.A rodzice kupili sobie BRW i masakra po dwoch latach zaczyjnaja sie rozpadac

dominda
meble z argosu to jakas maskara ale tu nie ma za bardzo wyboru....a Ikea moim zdaniem superja na pewno bede miala w domu mebelki z ikei
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2010-02-07 o 15:00
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:57   #1033
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

hej ladies
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:02   #1034
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Potrzebujesz 1 ogórka (najlepiej takiego cienkiego, żeby nie miał pestek), lód, wódkę żołądkową gorzką (tylko tą klasyczną, żółtą) i Sprite'a (my czasami jak nie ma w sklepie Sprite'a to dajemy albo 7upa albo napój ze Zbyszka 3 cytryny). Dajesz do szklanki 2-3 plasterki ogórka, kilka kostek lodu i my zawsze tak na oko trochę wódki i dolewasz resztę Sprite'a... i tyle polecam pychaaa Ogórka dodatkowo jak obetniesz czubek to możesz ponacinać widelcem wzdłuż wtedy będzie lepszy zapach
Znam tego drinka,tylko w troche innej wersji -bo my nie pijemy wodki,pycha szczegolnie latem.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:02   #1035
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
no to szczęściara jestes widocznie kremowe są fajniejsze w utrzymaniu w czystosci niz białe



DOKŁADNIE !
popieram w całej rozciągłosci ! Badziewie jakich mało, naprawde... Mam to nieszczescie miec w domu u rodziców w moim pokoju BRW, kupowane 12-13 lat temu, gdy nie były jeszcze tak popularne... A Ikea? Nadal pojąć nie moge jej fenomenu, jakie kolejki w tym sklepie !! Pierdoły są oki, naprawde sporo praktycznych rzeczy ale meble? W zyciu nie!
Porządne meble ma m.in Bydgoska Fabryka Mebli
No może faktycznie te 12-13 lat temu te meble były kiepskiej jakości. Ja swoje mam od 5 lat i naprawdę nie mogę na nie narzekać.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:16   #1036
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Strippi fajnie że już do nas wróciłyście Julia jest słodka

Od nas wyjechała siostra TŻ z mężem . Byli od piątku. Przywieźli od teściów tyle jedzenia że nie mam już miejsca w zamrażalniku i lodówka jest pełna plus wóz ziemniaków, jakieś słoiki ... masakra... oczywiście jestem wdzięczna Wczoraj polecieliśmy na zakupy i mam nową bluzeczkę z H&M z takimi bufka na ramieniu i stanik- suer okazja bo przeceniony z 110 na 50! atlantiku dawno nic sobie nie kupiłam
wczoraj chyba do 3 w nocy drinkowaliśmy czekając na Adamka a ja czułam się tak zmęczona że po pierwszym drinku zasnęłam na chwilę obudziłam się, wypiłam drugiego i znowu zasnęłam- jeszcze nigdy tak nie miałam a TZ teraz odsypia
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:48   #1037
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez [/COLOR
Madzialenka meble z Ikei nie sa takie zle.Mi sie wydaje ze te tansze to tak ,bo czesto sa z kartonu ale to drozsze sa spoko
Moja siostra ma caly pokoj w tych z ikei meblach i sa naprawde dobrej jakosci.A rodzice kupili sobie BRW i masakra po dwoch latach zaczyjnaja sie rozpadac
oo widzisz my w Holandii całe mieszkanko mamy w meblach z Ikei (to jest mieszkanko firmowe i oni juz tak to urządzają) od rolet, po meble, garnki, i inne duperelki. wszystki IKEA. i ja jestem z tego zadowolona

a zawsze jak jestem w Ikei to mi sie tam tyle rzeczy podoba, ze hoho no i płacąc za meble tak mało, niuc sie stanie jak za iles tam lat wymienie je na inne.
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2010-02-07 o 15:51
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:15   #1038
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
oo widzisz my w Holandii całe mieszkanko mamy w meblach z Ikei (to jest mieszkanko firmowe i oni juz tak to urządzają) od rolet, po meble, garnki, i inne duperelki. wszystki IKEA. i ja jestem z tego zadowolona

a zawsze jak jestem w Ikei to mi sie tam tyle rzeczy podoba, ze hoho no i płacąc za meble tak mało, niuc sie stanie jak za iles tam lat wymienie je na inne.
O to super macie ja kocham rzeczy z tego sklepu w szczegolnosci dodatki moja mama w domu tez ma sporo ,zawsze jak jestem w PL to cos nowego mają i ja im zazdroszcze
Ale Jeszcze pół roku i bedziemy w domku -w koncu kupie lozko ktore mi sie marzyno i moze nie tylko to to zalezy gdzie bedziemy mieszkac.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2010-02-07 o 16:16
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 16:26   #1039
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
martucha i nie zostalam zaproszona pffff foch. fotki wysle na maila.
Pamietaj zeby za glosno nie bylo, bo Ci sasiedzi zostawia list z pogrozkami.
Widzizlam raz taki liscik, ze cisza ncna obowiazuja od 22 do 6 i prosze sie zastosowac, bo zostana wyciagniete konsekwencje administracyjne podpisano sasiedzi
no jak to nie zaprosilam.. a wogole ja musze cie zapraszac.. ja myslalam ze ty to juz jak swoja

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
martucha84 no i jak tam z tym butelkowym turkusem i brudnym żółtym? Ja ostatnio widziałam takie świetne żółte kafelki do łazienki i extra pasowałyby do brązowych mebli i mi się też mętlik zrobił, bo chciałam zielone A panele fajne, ja też lubię takie ciemne lub czasem troszkę rozjaśnione gdzie nie gdzie (takie podpalane) No my też musimy zrobić parapetówkę, tylko tż mówi, że teraz jak jeszcze nic nie mamy a przed remontem generalnym. A Tobie życzę udanej imprezki.
nie mam dostepu do skanera jak bede miala to wrzuce
ale jak zobaczycie to wam sie spodoba

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Mała Julia - 3 dniowa podczas przebierania
zdjęcie zrobione na szybko
pieknaaa

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
No karmię piersią mimo popękanych, krwawiących brodawek
w nocy podaję butelkę, mała szybko się najada i idzie dalej spać.
Ogólnie to śpi po 6 godzin hehe
dziś spała od wieczora
obudziłam ją na karmienie o 24:00 (butelką)
zjadła i spała do 6:00, bo mamusia nie obudziła się jak budzik zadzwonił o 4:00 hehe
to chyba przez to, że 4 noce miałam nieprzespane
dopiero o 6:00 mała zaczęła płakać i dałam jej cycunia.
Przebrałam i teraz znowu śpi.


Malutka śpi u siebie w pokoiku w łóżeczku
cały czas tam jest, na razie nie dawałam jej nigdzie

nie mogłam zasnąć bez niej w tą noc...bo w szpitalu spałam z nią w łóżku
a tu mąż stanowczo zabronił hihi


no dziś porobię jej zdjęcia, bo wczoraj to już wieczór był i nie chciałam jej tak błyskać fleszami.

Mąż mi bardzo pomaga. Najchętniej przebiera mała i zmienia pieluszki

wziął 3 tyg urlopu bym sobie odpoczęła uwielbiam go.
cudownego masz meza

parapetowka udana
sasiedzie nie interweniowali wiec luz bylo fajnie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 17:01   #1040
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Zgadzam się, raz ze tatuś powinien odciążyć mamusie, a dwa musi stwarzać więź z dzieckiem.
Ale rozumiem też obawę fcetów, bo wydaje mi się, ze kobiety mają coś w rodzaju instynktu, ze przychodzi im to naturalniej, natomiast facet musi się tego nauczyć i tu jest zadanie dla żony, zeby ona uczyla faceta, bo znam takie przybadki, ze kobieta sama odsuwała faceta, bo uznała, ze on sobie nie poradzi.
zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem facetem
Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Znam tego drinka,tylko w troche innej wersji -bo my nie pijemy wodki,pycha szczegolnie latem.
ciekawy drink...
ja jednak wolę procenty
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hejka...
Ja dzisiaj umieram...wczoraj wódka mnie sponiewierała...maskara, chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło tak chorować...Dopiero przed chwilą zjadłam trochę zupy,ale nie wiem czy to był dobry pomysł...buuuuu Ale sie strasznie czuję...znacie może jakieś sposoby na kaca???
Gorzkie żale po gorzale?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-02-07 o 17:45
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:28   #1041
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

dzięki dziewczyny za miłe słowa
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:33   #1042
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

My też nie przepadamy za wódką-nie powiem abstynentami nie jestesmy ale ja po kilku mega wielkich kacach staram się nie upić tak na maksa-zwłaszcza nie namieszać A tu ciągle się dziwią ze my w Pl to wódkę pijemy-czystą I ciągle o samo pytanie-"to wy lubicie ten smak?"
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:04   #1043
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cześć laski spałam do 18
Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
byliśmy w grakuli, potem przenieslismy się do u łojca, ale tam było smętnie, potem solaris, ale taki tłum, ze nie weszlismy i wylądowalismy w piwnicy artystycznej.

Ogołnie nasz wczorajszy wypad uwazam za totalnie nieudany!!! w sumie było beznadziejnie i załuje, ze w ogole wychodziłam z domu
Mów szybko co było nie tak? Dużo Was było? Ja nigdy w grakuli nie byłam, ani nie grałam w kręgle... ale w środę opijamy mój ponowny powrót i idziemy po 6 na piwo, oczywiście do alpatrosa, bo tam jest otwarte od 5

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
a dziś idziemy na obiadek do moich rodziców, dawno już się nie widzieliśmy... hehe a teściówka już sie podobno o mnie upominała pytała czy sie obraziłam, że nie przyjeżdżam tyle czasu
Ciesz się, że teściowa jeszcze się pyta, bo mnie to już ma chyba dość
Mieszkamy ze sobą

Strippi Twój mąż spisuje się na medal, super Pozazdrościć!
Ciekawe czy mój też będzie taki pomocny
Aaaa i czemu krwawią brodawki?

Daysy85 też niedawno się mijaliśmy godzinowo z mężem, więc wiem jak to jest Ale nadrobisz jak pójdziesz na l4
A ja chyba dochodzę do wniosku, że chciałabym niespodziankę z dzidziusiem I najbardziej kolor seledynowy mi się spodobał tej pościeli co strippi dała nam stronkę na allegro nawet zapisałam w razie co Seledynowy to taki uniwersalny i dla chłopca i dziewczynki tak sądzę, a Wy jak myślicie?

domi7ks ale Twój tż to mały łamaga A w pracy przypadkiem nie mówili, że specjalnie to zrobił, żeby posiedzieć w domu z dzieckiem? Bo jak ja zachorowałam to u mnie plota poszła, że spacjalnie to zrobiłam, bo chciałam mieć sobotę wolne, a nikt się ze mną nie chciał zamienić


Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Siostra mojego Tżta ma w kuchni meble z BRW i normalne kilka razy składała już reklamację naprawiali i dalej to samo się robi...wszystkie szuflady jej poodpadały (tzn te fronty) i dodatkowo okleina zaczęła odchodzić
A my mamy meble w gościnnym pokoju z Black Red White i sobie chwalę już kilka lat je mamy. Jak coś kupujemy to tylko z tego sklepu

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ale fajnie sie czyta jak wasi męzowie pomagaja wam przy dzieciakach dla mnie to tez niewyobrazalne jak ojciec moze sie nie zajac własnym dzieckiem malo wazne jak sie tłumaczy ze nie umie czy nie sie boi dla mnie to paranoja bo zrobic to umial a opiekowac sie to juz lipa mam takich znajomych gdzie tz sie nie zajmuje córka tylko sie z nia bawi dopoki plakac nie zacznie a jak zacznie oddaje ja zonie na szczescie moj mąż mówi ze bedzie przewijał przebieral karmił tylko zastrzegł ze piersią nie nakarmi no tyle mu odpuszcze


No ja tżtowi mówiłam, że jak chce dzidzi to niech liczy się z tym, że będzie karmił, przewijał, ubierał, kąpał, a najgorsze jak się uleje dziecku ciekawe jak on to zniesie hehe
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:05   #1044
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem facetem

ciekawy drink...
ja jednak wolę procenty


Gorzkie żale po gorzale?
Hmm ja nie powiedzialam ze nie piję alku tylko ze znam inna wersje z martini a to chyba sie zalicza do alkoholu?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:11   #1045
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

atomufka ja mam gladkie plytki z lekkim zabarwieniem ala drewno z seri ebony wood paradyza
Fakt nie sa jednolitego wybarwienia ale watpie by to mialo az tak znaczacy wplyw. Nie sa to salcesony kuchenne na ktorych nic nie widac
http://www.paradyz.com.pl/Collection...oom/ebony-wood
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:12   #1046
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Dziękuję bardzo za trzymane kciuki i gratulacje

Do szpitala pojechałam po 10:00. Na izbie przyjęć czekałam ponad godzinę. Skurcze były co 5 minut, ale nie bolały mocno ( dlatego na forum mogłam pisać)
po przyjęciu na oddział zrobiono mi KTG i badanie...wyszło, że jest 4-5cm rozwarcia. Kazali iść do pokoju było koło 13:00.
Zapoznałam się z laskami i brechtałyśmy opowiadając historie o 14:00 skurcze się nasiliły, poszłam na badanie o okazało się, że mam 6cm. Zrobiono lewatywę i przeniosłam się do pokoju porodów rodzinnych.
Przyjechał mój mąż. Skurcze takie prawdziwe zaczęły się po 14:30. O 17:00 zaczęła się faza parcia, a o 17:35 Julka była na świecie
3200G ważyła i 53długa. Dostała 10pkt.
Nie nacinali mnie, ani nie pękłam
Poród trwał 3 godziny.
Mąż był przy mnie bardzo dzielny ,vprzecinał pępowinę.
Cudowne uczucie jak mi ją położyli na brzuchu. Zapomniałam o wszystkim bólu

Były chwile załamania zwłaszcza między 7-8cm rozwarcia i schodzącą główką. Hehehe chciałam iść do domu ale dałam radę
Malutka to wielki ssak hehe ciągle chce być przy cycku
Jest prześliczna i spokojna.
Śpi po 4 godziny, budzi się na jedzenie i dalej idzie spać.
Wyszliśmy po 3 dobach. Malutka ma lekkie zabarwienie żółte, ale nie wymaga naświetlania.


Zdjęcia dodam później, bo mam tylko na telefonie. Zrobię małej jak wstanie
Dzielna mamusia a Julka prześliczna.
Jak oglądam zdjęcia Waszych dzieci to aż mi się swojego zachciewa

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja tak samo, lubię mieć porządek, ale nie wolno przesadzać, dom jest do mieszkania a nie do sprzątania

Dominda
super relacja, pięknie wyglądaliście
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:15   #1047
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
atomufka ja mam gladkie plytki z lekkim zabarwieniem ala drewno z seri ebony wood paradyza
Fakt nie sa jednolitego wybarwienia ale watpie by to mialo az tak znaczacy wplyw. Nie sa to salcesony kuchenne na ktorych nic nie widac
http://www.paradyz.com.pl/Collection...oom/ebony-wood
łee te to w porownaniu do bialych sa mega ciemne wiec faktycznie na nich pewnie nie widac brudu
My na szczescie niedlugo sie stad wyprowadzamy ,bo juz nie moge z tymi lazienkami
W ogole fajne kolory,takie chce miec kiedys w mojej lazience ...za sto lat
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:15   #1048
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Scio zgadzam się z TObą. tym bardziej, ze kobieta po porodzie nie powinna sie przemęczac, powinna odpocząć. Wtedy dobrze, jakby facet zajął się dzieckiem.
otóż to
Dlatego dziś z nim porozmawiam wstępnie jak on sobie o wyobraża, czy będzie ze mną po czy co
Kurcze przeżywam co najmniej jakbym była w 8 miesiącu ciąży
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem facetem
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Gorzkie żale po gorzale?


Ja to tam wódki nie lubię samej jak zapijam sokiem, tylko drinka lekkiego. A piwo nie pamiętam jak smakuje dawno nie piłam, zawsze jestem na nie, ale w końcu trzeba się przełamać, bo mnie zastraszyli na dziale, że u nich wszyscy piją, a jak ktoś nie to wypad robił nie no żarty robili sobie ze mnie, ale w środę będę pić, tylko w miarę, żebym trafiła później do autobusu

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
hmmm o takim nie słyszałam jak robi się tego drinka?
Trzesz ogórki, dodajesz śmietanę...

__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:33   #1049
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość


Ja to tam wódki nie lubię samej jak zapijam sokiem, tylko drinka lekkiego. A piwo nie pamiętam jak smakuje dawno nie piłam, zawsze jestem na nie, ale w końcu trzeba się przełamać, bo mnie zastraszyli na dziale, że u nich wszyscy piją, a jak ktoś nie to wypad robił nie no żarty robili sobie ze mnie, ale w środę będę pić, tylko w miarę, żebym trafiła później do autobusu
jakbyś piła drinka made in moja koleżanka, to byś źle wspominała to słowo jak zobaczyłam, jak ona leje wódki na 1/3 szklanki, a resztę soku, to zwątpiłam w swoje siły Wolę teraz machnąc kielonka, zapić i po kilku sekundach mieć z głowy niż ryzykować drinki robione przez kogoś
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:36   #1050
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
dziewczyny wy wiecie o co chodzi
chyba ze mamy sie do K

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Witam wszystkie żony, mamy i piękne panny Być może część z Was mnie pamięta - udzielałam się kiedys ale nie za długo Zostało mi natomiast czytanie - podczytuje Was i to już prawie jak narkotyk

Wszystkim mamą gratuluję pociech, zafasolkowanym - samych miłych chwil z brzuszkiem i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania, żonką - cierpliwości do mężów i miłości do grobowej deski, a pięknym panną - zadowolenia z życia i samorealizacji (oczywiście jeśli się pojawi ten na tym rumaku-to też-czemu nie)

Wiem że muszę się wkupić ale to za jakąś chwilę bo też niestety sprzątam
witamy

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Mała Julia - 3 dniowa podczas przebierania
zdjęcie zrobione na szybko
sliczna jest
gratuluje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.