Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 19:53   #1
Martinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Arrow

Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?


Sukienka kupiona, wraz z długim welonem teraz czas nad wyborem reszty Poczatkowo chciałam bardziej typową "hiszpankę" z czerwonymi dodatkami ( czerwona róża we włosach itp), cały plan okazał się niewypałem gdy przymierzyłam Carrere Do tej sukni raczej pasowało by coś stonowanego, delikatnego... Tylko co ? jakie kwiaty ?
Co do biżuterii myślałam nad czymś najtańszym ( będzie mi służyła tylko raz- także nie mam zamiaru przepłacać) - patrz foto

Suknia jest z długim oryginalnym pięknym welonem (na początku przeglądając zdjęcia myślałam ze go nie kupię - wolałam krótszy, lecz gdy go przymierzyłam zmieniałam zdanie- to w nim tkwi cały urok ;-)
Tylko pytanie ... Jaką fryzurę dobrać ? welon pod kokiem nie pasuje zupełnie a nad zakrywa całą fryzurę... na zabawę bym chciała zmienić na króciutki - jaki stroik, kwiat ? i najważniejsze jaki makijaż ? ( będe miała przedłużane rzęsy metodą jeden do jednego i chciałabym kilka cyrkoni przyklejonych k. łuku brwiowego ...

Pozdrawiam bardzo serdecznie i liczę na odpowiedz

ps: suknię mam białą- na załączonych fotografiach jest gold

Co do mojego typu urody to długie ciemne włosy , ciemne oczy i sniada cera
Martinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:33   #2
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Nie kupuj tego kompletu biżuterii! Zepsujesz nim suknię, bo będziesz przestrojona. Miałam Carrerę na sobie, jest naprawdę cudna, ale dość bogata, wymaga delikatnych dodatków. Ta suknia sama jest ozdobą, nie można jej niczym przesłonić. Można łatwo oszczędzić na biżuterii poprzez rezygnację z naszyjnika, jest on tutaj całkowicie zbędny. Kup kolczyki i bransoletkę. Niezbyt długie, mogą być z pereł i szklanych kryształków. Odradzam też cyrkonie na łuku brwiowym. Moim zdaniem takie ozdoby wyglądają tandetnie (nie musisz się z tym zgadzać, to moja opinia) i także odwracają uwagę od sukni. Co do makijażu, to dobierz takie kolory w jakich jest Ci dobrze i jakie lubisz na co dzień, dopasuj je do bukietu. Skoro masz śniadą cerę, może warto postawić na rozświetlający, pastelowy makijaż? Fryzura? Moim zdaniem gładki, hiszpański kok na karku, tak jak na zdjęciach.

A poza tym, jak to biżuteria ślubna będzie Ci służyła tylko raz? Białe perły, czy kryształki to klasyka biżuterii i pasuje chyba do każdej kreacji, nawet na co dzień! Moim zdaniem w co jak w co, ale biżuterię ślubną (nie koniecznie taką typowo ślubną, ale klasyczną) warto zainwestować. Zresztą można łatwo znaleźć coś ładnego, co nie kosztuje fortunę - panuje teraz moda na ręczne robienie biżuterii (sama się nawet tym zajmuję), jest pełno galerii internetowych, czy sklepów, gdzie można kupić co tylko się zamarzy bez wydawania fortuny.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:42
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:15   #3
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Ja mam tą suknie na swój ślub. i prawdą jest co mówi Dorotheaa suknia jest bogata sama w sobie i przykuwa uwagę, ja jednak postawiłam na widoczne kolczyki, coś takiego jak na zdjęciu i bransoletę, zrezygnowałam z naszyjnika bo gorset jest bardzo zdobiony. Bukiecik wybrałam biało-fioletowy, we włosach storczyka. Welon króciutki - długi jest cięzki i niewygodny a poza tym muszę się wyszaleć i będzie mi on tylko przeszkadzał więc z niego zrezygnowałam.
Makijaż planuje dość wyraźny i widoczny pastelowy. A na fryzurkę nie mam pomysłu ale raczej żadnych loczków luźnych bo chyba do tej sukni nie pasują zastanawiam się nad hiszpańskim koczkiem np. coś trakiego jak na zdjęciach.
Mam nadzieję że będzie ładnie to wyglądało
Castia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:04   #4
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Śliczna sukienka.
a moje zdanie co do dodatków:
1).napewno pierwsze co to zrezygnowałabym z cyrkonii w makijażu-będziesz się tylko denerwowała czy ci nie odpadły, neichcący dotkniesz ręką brw-i zaraz myśl,ze coś spadnie. zresztą troszkę to przesadzone i tandetne-wszyscy będa patrzyli co sie tam ci dziwni błyszczy a nie np.na sukienke czy cokolwiek innego.

2).Kwiaty-może róż ale mocniejszy,lub pomarańcz,albo i czerwień skoro bedziesz miała suknie białą. na zdjęciu ta pani co trzyma bukiet-dla mnie ginie troche na tle sukni,mógłby byc bardziej wyrazisty.

3).welon-ja bym krótki brała,ale to dlatego,ze nie podobaja mi się długie zasłaniające suknie.

4).Fryzura-gładki koczek hiszpański lub podpięte włosy...
5).Biżuteria-ja bym nie rezygnowała z naszyjnika,ponieważ taka pusta przestrzeć szyja-dekold-ramiona to tak smutno na zdjęciach wyglada. Ale to mówię z własnego doświadczenia sukienek odkrytych gdzie nie założyłam naszyjnika-poźniej na zdj.zobaczyłam,że jednak by sie przydał.
6) Makijaż-ja bym się umalowała w kolory w których sie czuje najlepiej i najlepiej moim zdaniem wyglądam,czyli napewno nie mdły i mało wyrazisty makijaż skoro jesteś śniada.

a sukienka śliczna w moim guscie
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 15:13   #5
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Cytat:
Napisane przez Martinella Pokaż wiadomość
Sukienka kupiona, wraz z długim welonem teraz czas nad wyborem reszty Poczatkowo chciałam bardziej typową "hiszpankę" z czerwonymi dodatkami ( czerwona róża we włosach itp), cały plan okazał się niewypałem gdy przymierzyłam Carrere Do tej sukni raczej pasowało by coś stonowanego, delikatnego... Tylko co ? jakie kwiaty ?
Co do biżuterii myślałam nad czymś najtańszym ( będzie mi służyła tylko raz- także nie mam zamiaru przepłacać) - patrz foto

Suknia jest z długim oryginalnym pięknym welonem (na początku przeglądając zdjęcia myślałam ze go nie kupię - wolałam krótszy, lecz gdy go przymierzyłam zmieniałam zdanie- to w nim tkwi cały urok ;-)
Tylko pytanie ... Jaką fryzurę dobrać ? welon pod kokiem nie pasuje zupełnie a nad zakrywa całą fryzurę... na zabawę bym chciała zmienić na króciutki - jaki stroik, kwiat ? i najważniejsze jaki makijaż ? ( będe miała przedłużane rzęsy metodą jeden do jednego i chciałabym kilka cyrkoni przyklejonych k. łuku brwiowego ...

Pozdrawiam bardzo serdecznie i liczę na odpowiedz

ps: suknię mam białą- na załączonych fotografiach jest gold

Co do mojego typu urody to długie ciemne włosy , ciemne oczy i sniada cera
Ja mam toczek włoski http://bi.gazeta.pl/im/7/4886/z4886227X.jpg, biżuteria http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1264149982 tylko z naszyjnika będe miała zrobioną bransoletkę, bukiet z róż i frezji.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:53   #6
Martinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Dziewczyny dziekuje za porady myślę ze temat nie zaginie i przyda sie innym nowym posiadaczkom pięknej Carrery od Bridala Castia fryzurka którą mi pokazałać jest przeurocza Chyba się na taka zdecyduję Z naszyjnika jednak nie zrezygnuję gdyz nie chciałabym gołej szyji , lecz zastąpie go czymś jeszcze skromniejszym .. a moze dostane cos ładnego na wykupiny od narzeczonego ? kto wie Pozdrawiam serdecznie i przesyłam Buziaki ;*
Martinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 14:26   #7
debbee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Hej dziewczyny
ja też mam tą sukienkę jest fantastyczna! co prawda jak ją zobaczyłam na wieszaku to nie chciałam jej przymierzyć, ale jak założyłam to okazało się że świetnie pasuje do mojego charakteru - taka mała zadziora
właśnie myślę nad dodatkami, fryzura - na pewno kok zaczesany nisko na karku, mam długie, proste, ciemnoczekoladowe włosy i gestą grzywkę za brwi. Jedynym mankamentem są duże uszy, może coś poradzicie - tzn może jakąś inna fryzurę? W zestawie też mam welon, ale myślę, że lepiej będą pasować kwiaty (lub jeden duży) we włosach niż welon. Sukienka sama w sobie jest bogata, więc sądzę, że reszta powinna być prosta
Mam też dylemat co do butów. Póki co, mam na oku takie z Ryłko: http://www.e-rylko.com/produkt/l8d73.../r/0/k/0/pp/11 Generalnie to jest mój ukochany fason no i na pewno założyłabym je jeszcze do jakiejś innej sukienki. Ale zastanawiam się czy one aby na pewno pasują do tej sukienki? Jak sądzicie? czy nie lepiej pasowałyby pełne z lekko trójkątnym czubkiem (ale na prawdę lekko, NIE takie typowe szpice ) ? I jeszcze jedna rzecz - do tej pory obstawiałam że skoro sukienka jest biała to buty też będą białe, ale ostatnio słyszałam że ciekawie wyglądają buty kolorowe (np. czerwone) dobrane do kwiatów, biżuterii i krawatu pana młodego. Tylko czy to nie będzie przesycenie? No wiecie, żebym nie wyglądała jak choinka
A co do kwiatów myślałam nad małym okrągłym bukietem kantadesek, ale jeszcze się zastanawiam czy by ich nie przemieszać z jakimiś innymi kwiatami - kolorki biało fioletowe, lub pomarańczowo biało czerwone (takie kolory ziemi )
Czekam na wasze porady
debbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 20:17   #8
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

ja takie same buty kupiłam do mojej falbaniastej sukni
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:05   #9
debbee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

o, no proszę ale jeśli zdecyduje się na kolor, to szukałabym takich jak te:
zielone i niebieskie - 3 rząd od góry 3 bucik i 4 rząd od góry 3 bucik, tylko w ciemnym fiolecie.
http://weddingsisters.pl/wedding-sis...endy-2010-cdn/
Do tego biało fioletowe kwiaty we włosy (wiadomo nie za dużo ) i fioletowy bukiet a biżuteria bardzo delikatna.
I co myślicie o takim połączeniu?
debbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:49   #10
Martinella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

hej debbee myśle ze te niebieskie bd pasowac idealnie jezeli dobierzesz inne dodatki w tym kolorze , sa sliczne


Mam do Was pytanko dziewczyny , może która się znajdzie tutaj i będzie miała do sprzedania oryginalne białe bolerko do sukni , pytałam juz się dziewczyn na allegro ale żadna nie ma albo nie chce sprzedać osobno z suknią... wiem ze w regulaminie jest zabroniona sprzedaż dlatego najmocniej przepraszam za wątek ale bardzo bardzo mi zależy , niestety nie mam mozliwosci kupna w salonie , prosze o wiadomosc na priv bądz na maila play-game@o2.pl pozdrawiam serdecznie
Martinella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 07:43   #11
debbee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

hej już znalazłam fioletowe więc wszystkie dodatki będą filoletowe

a co do bolerka, niestety nie pomogę, ponieważ ja wybrałam opcję z welonem. Ale możesz zapytać w salonie czy Ci wypożyczą, bo na pewno na wypożyczenie mają albo poszukaj na allegro jakiegoś podobnego

pozdrawiam
debbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 09:08   #12
kot7055
Przyczajenie
 
Avatar kot7055
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 10
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Cześć dziewczyny

Moja suknia to również Carrera od Annais Bridal kolor ivory/ecru.
Jestem jasną blondynką, będę miała woalkę i niski kok oraz różowy bukiet i różowe buciki.

Proszę o rady, jaka biżuteria pasuje do sukni. Zdecydowanie nie kolorowa


1 zdjęcie: suknia
2 zdjęcie: zamówiony bukiet
3 zdjęcie: planowana fryzura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg carrera.jpg (42,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet-slubny-07.jpg (20,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-847520.jpg (36,2 KB, 79 załadowań)
kot7055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:42   #13
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

Z biżuterią możesz zaszaleć w odcieniach cream lub ecru
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:10   #14
Zuza12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dodatki do Carrery od Annais Bridal...kwiaty,biżuteria ,buty....?

witam,
też jestem jedna ze szczęśliwych posiadaczek carrery.. kolor - ivory ze srebrna nitka..
i jestem bardzo ciekawa jak wyszły wasze kolorowe stylizacje do tej suknii..
ja palnowałam zielone dodatki łacznie z butami .. jestem ruda zatem stwierdziłam, że bedzie to do mnie pasować, ale teraz zaczynam się głęboko zastanawiać czy będzie się to dobrze komponowało z ta suknią..
Zuza12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.