Jestem za ładna...źle mi z tym - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 16:28   #571
krolewnazdrewna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wiesz, ja się aż tak nie emocjonuję/ nie wczuwam w życie forum więc nawet nie pamiętam, o co mnie dokładnie pytałaś w poprzedniej wypowiedzi. Jesteś dla mnie zupełnie obcą, anonimową osobą więc wybacz że nie pamiętam, co kiedyś tam pisałam do Ciebie. Jak będę miała chwilę to zrobię retrospekcję i odpowiem. Bo podejrzewam, że potrzebujesz szczegółowej wypowiedzi, bo ogólnikowo nie strawiłaś. Ostatnia wypowiedź Sailor Brzoskwi też jest trafna : to tak w skrócie, o co mi przez cały czas chodzi.
Widocznie źle Ciebie oceniłam Czytając Twoje posty odniosłam wrażenie, że baaaardzo się wczułaś, ale to, że jesteś jedną z osób, które najczęściej zabierają głos w tej dyskusji o niczym przecież nie świadczyPoza tym dwa proste, grzeczne pytania odbierasz jako atak...ale to przecież także nie świadczy o tym, że ktoś się emocjonuje

Nie chodzi mi o szczegółową wypowiedź, tylko o konkret, którym poprzesz swoje racje co można zawrzeć w jednym prostym zdaniu chociażby...nie trzeba być od razu szczegółowym.



Pisałaś nie raz, a "kiedyś tam" było całkiem niedawno

Jeszcze taka moja drobna sugestia, jeśli mogę...ja szczegółowych wypowiedzi nie potrzebuję, natomiast Ty mogłabyś bardziej szczegółowo czytać. Nie zauważyłaś, że wypowiedź Sailor Brzoskwi dotyczy zupełnie czego innego aniżeli kwestii, które poruszam w dialogu z Tobą?

Edytowane przez krolewnazdrewna87
Czas edycji: 2010-09-15 o 16:33
krolewnazdrewna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:35   #572
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Widocznie źle Ciebie oceniłam Czytając Twoje posty odniosłam wrażenie, że baaaardzo się wczułaś, ale to, że jesteś jedną z osób, które najczęściej zabierają głos w tej dyskusji o niczym przecież nie świadczyPoza tym dwa proste, grzeczne pytania odbierasz jako atak...ale to przecież także nie świadczy o tym, że ktoś się emocjonuje

Nie chodzi mi o szczegółową wypowiedź, tylko o konkret, którym poprzesz swoje racje co można zawrzeć w jednym prostym zdaniu chociażby...nie trzeba być od razu szczegółowym.



Pisałaś nie raz, a "kiedyś tam" było całkiem niedawno
ja zabieram głos we wszelkich dyskusjach dotyczących wyglądu => niezwykle mnie odprężają, bo na wątku ''czy grube jest sexy?" też ludzie się dziwili, że lubię sobie popisać.
no.
ale podobno piękne często jest i wredne to wiesz. Musisz mnie zrozumieć

a wizaż odświeżam co jakiś czas, w przerwach od tego czym faktycznie się zajmuję teraz na kompie (relaks to podstawa _, więc jeśli pojawia się odp. w subskrypcjach to sobie zerkam ;] ale żeby wertować poprzednie strony - nie chce mi się

ale w wielkim skrócie chodzi o fakt, że wygląd nie jest Twoim problemem i nie tu powinnaś się doszukiwać rozwiązania zagadki bo tkwi ona w charakterze. Ale o tym już pisałam.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:42   #573
krolewnazdrewna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Przepraszam ale wypowiem sia za kogoś-byc może słusznie.
Hultaj prawdopodonie miała na myśli Twoje początkowe założenie- że wszytskiemu winna Twoja uroda. Jak już pewnie wyczytałaś zdecydowana większośc (również i ja) uważa iz jesteś w błędzie a kłopotliwa uroda byc może (podkreślam byc może) jest wygodną wymówką na to że np. nie jesteś dostatecznie otwarta, serdeczna i pozytywnie nastawiona do innych.
Czy analizowałaś swoje zacowanie i wyciągnełaś jakieś wnioski czy nadal trwasz w swoim założeniu?
Sailor zapytałam Hultaja/ kę dlaczego uważa, że wątek jest mi "nie w smak", skoro do tej pory nie skrytykowałam żadnych wypowiedzi, a nie o to co w swoim poście napisałaś.

Wnioski wyciągnę po wizycie ze specjalistą. Zachowanie analizowałam.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja zabieram głos we wszelkich dyskusjach dotyczących wyglądu => niezwykle mnie odprężają, bo na wątku ''czy grube jest sexy?" też ludzie się dziwili, że lubię sobie popisać.
no.
ale podobno piękne często jest i wredne to wiesz. Musisz mnie zrozumieć

a wizaż odświeżam co jakiś czas, w przerwach od tego czym faktycznie się zajmuję teraz na kompie (relaks to podstawa _, więc jeśli pojawia się odp. w subskrypcjach to sobie zerkam ;] ale żeby wertować poprzednie strony - nie chce mi się

ale w wielkim skrócie chodzi o fakt, że wygląd nie jest Twoim problemem i nie tu powinnaś się doszukiwać rozwiązania zagadki bo tkwi ona w charakterze. Ale o tym już pisałam.
Przecież nie musisz się tłumaczyć z tego kiedy odświeżasz wizaż czy kiedy tam sobie zerkasz, spokojnie

Odpowiedzi nadal nie otrzymałam- obawiam się, że chyba nie rozumiesz pytań...trudno.
krolewnazdrewna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:43   #574
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Na stronie wp znalazłam link do tego http://pajeczyca.bloog.pl/id,6393366...l?ticaid=5ae41

No uśmiałam się przednio.

(To nie przytyk do autorki wątku, żeby nie było, tylko akurat w tym temacie)
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:19   #575
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Sailor zapytałam Hultaja/ kę dlaczego uważa, że wątek jest mi "nie w smak", skoro do tej pory nie skrytykowałam żadnych wypowiedzi, a nie o to co w swoim poście napisałaś.
No właśnie dlatego wątek jest Tobie "nie w smak" ponieważ dziewczyny włącznie ze mną twierdzą, że problemu braku znajomych, przyjaciół, akceptacji społeczeństwa powinnaś doszukiwac się prędzej w swoim sposobie bycia lub postawie jaką byc moze przyjmujesz a nie w specyficznej urodzie jak założyłaś na początku wątku. Większośc jest przekonana, że nie masz racji. Byłaś pewna (byc może nadal jesteś), że Twój atut jest jednocześnie przekleństwem a prawdopodobnie jest inaczej.
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:42   #576
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Na jakiej podstawie znowu wysuwasz takie wnioski? Na razie to tylko Ty grasz swoją melodię i chyba jednak lubisz sobie dopowiadać Co wysnuwam na podstawie pogrubionego zdania jak również wcześniejszych Twoich postów.
Niewygodne dla siebie posty lepiej pozostawić bez odzewu, a co tam...lepiej konsekwentnie prowadzić swój monolog
pozdrowienia od trolla dla trolla.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
skoro do tej pory nie skrytykowałam żadnych wypowiedzi,
Ty w ogóle nie wysilasz się, by zaszczycić wypowiedzi swoimi o nich opiniami, wątek ma 600 wpisów, z czego Twoich 20 (jak mniemam, wszystkie dotyczą tego wątku, nie chce mi się sprawdzać). Aczkolwiek wreszcie ja sie czegoś doczekałam.
A co do pytania, wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:05   #577
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A nie wkleja bo wie dobrze, że się zbłaźni, bo to co dla jednego jest królestwem urody dla drugiego jest co najwyżej ładną aparycją.
No nie sadzisz chyba, że wkleję tu zdjęcie tej dziewczyny, którą oklaskują na ulicy ? Jeszcze nie upadłam na głowę, żeby szastać na Wizażu wizerunkiem innym niż swoim
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 18:14   #578
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

bez przesady Szugar, nie możesz zapodac zdjęcia przeniezwykłej urody fotomoelki czy gwiazdy bollywoodu, ; smiałam się kiedyś z moim kolega, jak oglądaliśmy kanał na feszyn z hinduskimi modelkami, że w ciągu 15 minut człowiek jest w stanie zakochac się 6 razy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:22   #579
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

W sumie to w slangu młodzieżowym, mowie potocznej określenie "królewna z drewna" oznacza dziewczynę mająca duże mniemanie o sobie, dretwą
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:24   #580
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Ale nie rozumiem dlaczego ja mam Ci podawać zdjęcie modelki boliłudu czy holiłudu?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
W sumie to w slangu młodzieżowym, mowie potocznej określenie "królewna z drewna" oznacza dziewczynę mająca duże mniemanie o sobie, dretwą
A Hiltaj oznacza hultaja, a szugarbejb słodką idiotkę, mamy też białą wiśnie i tysiąc innych nicków. Se dałabyś spokój.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:30   #581
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale nie rozumiem dlaczego ja mam Ci podawać zdjęcie modelki boliłudu czy holiłudu?[COLOR="Silver"]
.
zebysmy w koncu zobaczyly jak wyglada olsniewajaca pieknosc, ktora wszyscy chca zabic , bo jest za ladna;> bo w koncu istnieje obiektywny, niezaprzeczalny ideal, ktory sie spodoba kazdemu;>
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 18:58   #582
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

nie no, bo popadamy w skrajności.
istnieją ludzie piekni, i to jest fakt.
istnieją ludzie zazdrośni, tu: o urodę, i to też jest fakt.
Istnieje coś takiego jak zwracanie na siebie uweagi wszystkich (traf chcial, że w tym temacie chodzi konkretnie o urodę, zaczelo sie w sumie od Szugar) i powiedzmy, że znam kogos, kto coś o tym wie.
Natomiast problem tu omawiany uważam za rownie kosmiczny jak scenki w stylu 'moja stara jest taka bezndziejna, nie daje mi na kino i krzyczy, że szklanka nie wyniesiona', albo, 'mój stary to totalny sknera, powiedzcie, czy wg was 300 zł lub 3 tyś, tygodniówki to nie jest za malo''.

A nick krolewna z drewna owszem jest jak dla mnie zupelnie wymowny, coś jak lala malowana; za sledzia robic nie zamierzam, zreszta, i tak to nic nie da, ale dziewczyna zwierza się z problemu a jedyne co zaangażowani w jego omawianie ludzie, juz nie mowię, złosliwi, dostają to od czasu do czasu jakis wpis i sakramentalne: analizuję. Żadnego w sumie dialogu, nic. No cóz, uważam, że obowiązkiem kogoś, kto szuka rozwiązania jakiegoś zmartwienia w sieci jest podjęcie rzeczonego dialogu, po cos ktoś ma komputer i przynudza;-) o sobie innym i powinien wysilic się i rozmawiać z ludźmi, których do rozmowy, o sobie, podkreślam, 'zaprosił'.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-09-15 o 19:02
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:54   #583
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego wątek jest Tobie "nie w smak" ponieważ dziewczyny włącznie ze mną twierdzą, że problemu braku znajomych, przyjaciół, akceptacji społeczeństwa powinnaś doszukiwac się prędzej w swoim sposobie bycia lub postawie jaką byc moze przyjmujesz a nie w specyficznej urodzie jak założyłaś na początku wątku. Większośc jest przekonana, że nie masz racji. Byłaś pewna (byc może nadal jesteś), że Twój atut jest jednocześnie przekleństwem a prawdopodobnie jest inaczej.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 23:31   #584
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego wątek jest Tobie "nie w smak" ponieważ dziewczyny włącznie ze mną twierdzą, że problemu braku znajomych, przyjaciół, akceptacji społeczeństwa powinnaś doszukiwac się prędzej w swoim sposobie bycia lub postawie jaką byc moze przyjmujesz a nie w specyficznej urodzie jak założyłaś na początku wątku. Większośc jest przekonana, że nie masz racji. Byłaś pewna (byc może nadal jesteś), że Twój atut jest jednocześnie przekleństwem a prawdopodobnie jest inaczej.
Amen!

Chociaż muszę przyznać z doświadczenia, że jak ma się ładną buzię i fajne cycki zdarzają się w pracy - zwłaszcza pracy z ludźmi - różne mało przyjemne sytuacje, bo niektórzy są przekonani, że jak dziewczyna pracuje w mediach to jest tam dla ozdoby i tak naprawdę w głowie hula jej halny.
Kiedyś po rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam, że wszystko pięknie, ale jestem na rzecznika danej jednostki za młoda i za ładna i to nie będzie wyglądało profesjonalnie. I żeby było lepiej - rozmawiały ze mną 4 panie. I za jakąś miss world też się nie uważam.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 10:26   #585
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość
Amen!

Chociaż muszę przyznać z doświadczenia, że jak ma się ładną buzię i fajne cycki zdarzają się w pracy - zwłaszcza pracy z ludźmi - różne mało przyjemne sytuacje, bo niektórzy są przekonani, że jak dziewczyna pracuje w mediach to jest tam dla ozdoby i tak naprawdę w głowie hula jej halny.
Kiedyś po rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam, że wszystko pięknie, ale jestem na rzecznika danej jednostki za młoda i za ładna i to nie będzie wyglądało profesjonalnie. I żeby było lepiej - rozmawiały ze mną 4 panie. I za jakąś miss world też się nie uważam.
No nie trzeba w mediach pracować nawet..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:34   #586
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A Hiltaj oznacza hultaja, a szugarbejb słodką idiotkę, mamy też białą wiśnie i tysiąc innych nicków. Se dałabyś spokój.
No nie wiem, nie wiem może "se" dam spokój
Nie, oczywiście że nie. Dziwi mnie tylko, że dziewczyna zwierza się z problemu jako że inni odbierają ją właśnie tak jak sama określiła się w nicku. Chyba, że to tak przewrotnie- a więc z góry przepraszam

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A nick krolewna z drewna owszem jest jak dla mnie zupelnie wymowny, coś jak lala malowana; za sledzia robic nie zamierzam, zreszta, i tak to nic nie da, ale dziewczyna zwierza się z problemu a jedyne co zaangażowani w jego omawianie ludzie, juz nie mowię, złosliwi, dostają to od czasu do czasu jakis wpis i sakramentalne: analizuję. Żadnego w sumie dialogu, nic. No cóz, uważam, że obowiązkiem kogoś, kto szuka rozwiązania jakiegoś zmartwienia w sieci jest podjęcie rzeczonego dialogu, po cos ktoś ma komputer i przynudza;-) o sobie innym i powinien wysilic się i rozmawiać z ludźmi, których do rozmowy, o sobie, podkreślam, 'zaprosił'.
Też uważam, że sama zainteresowana powinna brac czynny udział w dyskusji. To częste zjawisko, że ktoś zakłada wątek i z pewnych powodów wycofuje się badź też tylko biernie przygląda się rozwojowi wydarzeń z boku od czasu do czasu wtrącając kilka zdań. Chyba, że nie ma swobodnego dostępu do neta to rozumiem.

Co do autorki: Wspomniałaś o specjaliście-mam nadzieję, że rozwiąże Twoje problemy. Jeżeli będziesz miała ochotę to napisz jak idzie terapia i czy przynosi jakieś skutki. Powodzenia!
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!

Edytowane przez Sailor Brzoskwi
Czas edycji: 2010-09-16 o 14:39
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:21   #587
rikaerika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

W szkole średniej miałam parę koleżanek w klasie które należały do szkolnych piękności. Większość należała do najbardziej popularnych osób w szkole, miały pełno znajomych, chłopaki wręcz się chcieli zabić żeby z nimi pogadać ale był jeden wyjątek. Oktawia (tak ją nazwiemy ) odstraszała chłopaków!A dlaczego?Jedno spojrzenie i wiadomo było co o nich myśli. Nie znalazła takiego królewicza który był tak idealny jak ona. Laska centralnie nie miała żadnych znajomych- dlaczego??Na każdego patrzyła z wyższością i dawała odczuć, że jest się gorszym od niej. Gdybyś zachowywała sięnormalnie to nie musiała byś się teraz żalić na forum. Jest pełno pięknych dziewczyn, które urodą przewyższają najsławniejsze modelki.Wśród nich są takie co mają pełno znajomych i są takie jak Ty- która uważa się za lepszą bo Bozia obdarzyła ich urodą. Twoim problemem nie jest zazdrość wszystkich wokoło a Twoje poczucie wyższości nad innymi. A w pracy po prostu pokazałaś od początku jaka jesteś więc się nie dziw że Cię tak traktują.
rikaerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:46   #588
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez rikaerika Pokaż wiadomość
Większość należała do najbardziej popularnych osób w szkole, miały pełno znajomych, chłopaki wręcz się chcieli zabić żeby z nimi pogadać ale był jeden wyjątek. Oktawia (tak ją nazwiemy ) odstraszała chłopaków!
Ja nie wiem. Liceum opuściłam ponad pięć lat temu, ale nie przypominam sobie, żeby poza amerykańskimi filmami było coś takiego jak "popularne w szkole osoby". Raczej trzymaliśmy się w klasie. I to nie tylko w L O zresztą. To się aż tak zmienia?
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:24   #589
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Coś z tobą jest nie tak,mam pare b.ładnych i atrakcyjnych koleżanek są świetnymi kumpelami i nie zauważyłam opisywanego przez ciebie zjawiska.Być może gdybyś była przecietnej urody to zachowanie innych nie zmieni się bo to tkwi w tobie ,prędzej twoje zachowanie wpływa na otoczenie.aa tam mądra kobieta nie ma takich problemów
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 16:29   #590
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Chyba nie ma czegoś takiego jak bycie ZBYT ładnym.
Czy to w ogóle jest problem? Jeśli tak to ja chcę mieć taki
Ostatecznie można przecież w ogóle się nie malować i już problem zbyt wielkiej urody będzie "mniejszy"
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:52   #591
brzoskwinka_
Przyczajenie
 
Avatar brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jak chcesz to przyjadę i Cie oszpecę. Do wyboru łamanie nosa, wybijanie zebów, wyrywanie włosów.... nawet jedno oko Ci mogę wyłupić. Może Ci będzie wtedy łatwiej?
Dobreee
__________________
Konkurs na blogu, do wygrania kosmetyk z The Body Shop i Veet. Zapraszam !
www.peachyheels.blogspot.com
brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:53   #592
sara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 241
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

kurdee, chciałabym być za ładna
sara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:18   #593
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

mam kilka pięknych koleżanek sama jestem atrakcyjna-no własnie,atrakcyjna nigdy w zyciu nie myslalam ani nie powiedzialam o sobie piękna mimo ze słyszałam komplementy.Wydaje mi sie ze nie ładne co ładne ale to,co sie komu podoba moze reakcja otoczenia na Ciebie tkwi w Twoim zachowaniu a nie wygladzie? przeciez te piekne,atrakcyjne dziewczyny gdzies pracuja,sa lubiane bądź nie ale to zalezy,po prostu przy bliższym poznaniu sie okazuje jaka ta osoba jest-np.w pracy i czesto jest lubiana,wyglad nie ma nic do rzeczy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:36   #594
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

jak dla mnie problem z odpowiedziami uznawanymi za atak nie tkwi w zazdrości, ale w niezrozumieniu faktu, że ktoś może nie chcieć czegoś, co większośćuznaje za skarb - stąd oburzenie, że jak aytorka śmie narzekać, że jest piękna.
Trochę mi to przypomina wątki o aborcji i wypowiedzi typu "jak ktoś może usówać ciążę, skoro my z mężem staramy się o dzidziusia od pięciu lat" albo z bardziej trywialnych "jak ktoś może prostować takie piękne kręcone włosy, ja bym za nie zabiła".

Kolejna sprawa, typowa dla Polski (w innych krajach nie spotkałam, ale we wszystkich nie byłam ) to naskakiwanie na osoby, które same śmią twierdzić, że są ładne / mądre / zgrabne itd. Wtedy trzeba wykazywać listę dowodów na pięć stron, że ten i tamten obcy zalety docenił, a i tak większość stwierdzi, że to nieprawda i w ogóle jak można być tak nieskromnym. Powinno się albo użalać nad sobą "jaka to jestem okropna" albo stwierdzić "no może jestem trochę atrakcyjna... ale swoje wady mam..." I się dziwić potem, że ludzie mają kompleksy.
__________________
bynajmniej nie znaczy przynajmniej!

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:56   #595
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

dla mnie to albo prowokacja albo leczenie kompleksow. nie ma kobiet za ładnych. dlatego ze nie wszystkim sie podoba to samo sa gusta i gusciki
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:42   #596
Lorietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się ponieważ jestem na prawdę skromną, cichą osobą. Myślisz, że mam wysokie mniemanie o sobie i dlatego ludzie tak mnie traktują...

Co niektóre osoby źle odebrały mój post... Opisałam jak wygląda moje życie i konkretne sytuacje w moim życiu aby przedstawić wagę mojego problemu. Opisałam wszystko bezpośrednio, bez ogródek...jak to wszystko wygląda. Czy w którymś zdaniu napisałam, że SAMA UWAŻAM SIĘ za piękną, cudowną, gwiazdę??? Czy jak mnie tam jeszcze nazwałyście...

W tytule napisałam "jestem za ładna" aby podkreślić, że to właśnie uroda jest moim problemem w życiu, że przez to jestem nieszczęśliwa i spotykają mnie przez to przykrości.
Autorko wiesz że nieśmiałość, małomówność ludzie często odbierają jako wyniosłość... zwłaszcza w połączeniu z ładną buzią. Może ludzie oceniają Cię z góry w ten sposób i nie myślą o bliższej znajomości. Absolutnie nie posądziłabym Cię o prowokację.
Lorietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:33   #597
vogue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

[

Edytowane przez vogue88
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:14
vogue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:17   #598
alutka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Dziewczyna umieściła tutaj swoje fotki?
alutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:48   #599
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

nie, pewnie jeszcze szuka w necie tej idealnej, na widok ktorej kazdy padnie z zachwytu.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:59   #600
vogue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

[

Edytowane przez vogue88
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:12
vogue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 19:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.