Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 16:55   #121
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Dzięki dziewczyny za odpowiedź Spróbuję tej mieszanki z sody i szamponu, mam nadzieję że nie zaszkodzi moich włosom
__________________
"Czasami w życiu nagle wszystko staje się czarne. Niczym krucha porcelana pęka i rozsypuje się dookoła. Brak sił sprawia, że nie jesteśmy w stanie poukładać go na nowo. Pozbawieni nadziei, pokonani odchodzimy w cień. Czy znajdziemy w sobie siłę, która pomoże nam odnaleźć promyk światła? "
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:41   #122
Piindziia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Question Czy z czarnych włosów da się zrobić karmelowy beleyage?

Cześć !
Mam pytanie . Od około 3 lat farbuje włosy na czarno . Znudził mi sie ten kolor i chciałabym zrobić sobie baleyage z ok 3 kolorów : brązowy, karmelowy i czarny .
Tylko nie wiem czy na moich włosach by to wyszło .
Jak myslicie ?
A orientujecie się ile mniej więcej kosztowała by taka koloryzacja ?
Piindziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:24   #123
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Z włosów czarnych na BRĄZ :))))) !!

Witam

Mój naturalny kolor włosów to średni brąz. Od wielu lat farbuję włosy na czarno. Często, mimo, że wybierałam inny kolor farby, np ciemny brąz/czekolada itd., i tak wychodziły czarne . Oczywiście teraz wiem, że to była moja wina, bo wcześniej farbowana czerń była za mało wypłowiała.
W czarnym kolorze nie czułam się źle . Mam oliwkową karnację, zielone oczy. Mimo wszystko, jestem już zmęczona czarnymi włosami, marzy mi się jakiś fajny brąz . Nie musi być jakiś bardzo jasny, ale po prostu brąz

No i kieruję się z prośbą do Was . Czy jest ktoś jeszcze kto walczy o brązowy kolor? I czy są dziewczyny które to już uzyskały? Chwalcie się jak Wam się to udało, czy miałyście dekoloryzację, czy po prostu długo nie farbowałyście itd. I oczywiście mile widziane fotki prezentujące Wasze czarne i brąz włosy. Jak się teraz czujecie?

Jeszce tylko dodam, że nie chcę robić dekoloryzacji. Teraz moje włosy są hmm prawie czarne z rudą poświatą, ale niestety w wielu pomieszczeniach/ sytuacjach widnieje raczej czerń. Zakupiłam nawet szampon przeciwłupieżowy bo gdzieś wyczytałam, że szybciej po nim farba się spłukuje . Nie wiem ile w tym prawdy, ale na pewno przez jakiś czas będę próbować.

pozdrawiam!
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:56   #124
Independent92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 77
Dot.: Z włosów czarnych na BRĄZ :))))) !!

Ja przez kilka lat miałam czarne włosy i powrót do brązowych to była prawdziwa katorgA!! Najpierw kupiłam brązową farbę i oczywiście nic mi nie wyszło. Więc kupiłam rozjaśniacz, który na moich włosach wyszedł straszine nierównomiernie i miałam praktycznie rudo-czerwono-blond włosy. Wtedy nałożyłam Kasztanową farbę i też wyszło mi kilka odcieni brązu i rudości, no i poźniej znowu czekoladową farbę i już miałam w miare okej kolor. Włosy miałam tak zniszczone że jak sobie to przypomne to aż mnie ciarki przechodzą!! Od prawie 2 lat nie farbuję już włosów


aktualnie mam takie włosy (1 zdjęcie)

Drugie zdjecie jest sprzed jakichś 4 lat, jak miałam czarne kłaki ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00496.jpg (64,9 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jdhd.jpg (72,6 KB, 191 załadowań)

Edytowane przez Independent92
Czas edycji: 2011-06-08 o 19:03
Independent92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:57   #125
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Z włosów czarnych na BRĄZ :))))) !!

Independent masz przepiekny kolor wloskow o wiele lepiej wygladasz w brazie buzia wydaje sie taka ciepla
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:45   #126
Independent92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 77
Dot.: Z włosów czarnych na BRĄZ :))))) !!

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Independent masz przepiekny kolor wloskow o wiele lepiej wygladasz w brazie buzia wydaje sie taka ciepla
No też na pewno przez te 4 lata się zmieniłam hehe. Troszke spoważniałam i sporo schudłam
Independent92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 23:45   #127
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Z włosów czarnych na BRĄZ :))))) !!

Cytat:
Napisane przez Independent92 Pokaż wiadomość
No też na pewno przez te 4 lata się zmieniłam hehe. Troszke spoważniałam i sporo schudłam


naprawde jest rewelacyjnie, buzia jest tak pogodna, kolor wlosow jednak jest ogromnie waznym dodatkiem :p
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 20:46   #128
Asienka98
Przyczajenie
 
Avatar Asienka98
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Question Zmiana czarnych na brąz

Witam!
Być może pisze nie tu co potrzeba, ale mylę że ktos mnie pokieruje do odpowiedniego wątku. Z góry przepraszam za zamieszanie.
Teraz przejdę do rzeczy otóż jestem naturalna ciemną brunetką, ale juz od dawna przyciemniam włosy używając farby garnier ciemny brąz, gdzie efektem końcowym jest kolor czarny. Gdy powstają odrosty pokrywam jedynie tylko odrosty reszty wlosow nie farbuje, gdyż mam czarne i kiedy uzyskałam radę od fryzjerki, aby nie przeciągać farby na już ufarbowane wczesniej włosy. I bardzo chciałabym juz zreygnować farbowania na ten kolor i powrocić do naturalnego brązu , ale zaznaczam iż mam cienkie i delikatne włosy i chce uniknąć zabiegu dekoloryzacji, który osłabia włosy. Proszę o rady jak sobie z tym poradzić.
Wielkie dzięki i pozdrawiam
Asienka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:48   #129
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Rozjasnianie...

Witam Was..

W sobotę mam wesele (nie moje) i potrzebuje właśnie do tejże soboty zejść z czarnych farbowanych włosów na jakiś chociażby brąz. Zrobiłabym to u fryzjera tylko, że w każdym salonie gdzie podejmują się dekoloryzacji nie mają już miejsc .. Chcę zaznaczyć, że włosy farbuję od jakiś 4 lat. Zawsze na czarno tylko od jakiś 8 miesięcy farbuje odrosty jaśniejszą farbą. Włosy swoje mam jasne delikatnie rudawe.

Jak myślicie, czy w domu podołałabym z Garnierem? Color and Shine Jasny Blond lub 100% Color również Jasny Blond?
A na to położyłabym Color & Shine Naturalny Brąz?

Proszę o jakąkolwiek radę , bo spieszno mi i to bardzo niestety..
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 07:29   #130
isabella_swan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Katastrofa na głowie :/

Witam. Ok. 8 miesięcy temu farbowałam włosy SZAMPONETKĄ na ciemny brąz, wyszedł czarny. Do tej pory to dziadostwo nie chciało zejść, a moje naturalne włosy mają kolor brązowy, więc wyglądałam idiotycznie- włosy u nasady były brązowe, a dalej czarne. Postanowiłam kupić farbę (nie szamponetkę) i wybrałam Syoss Mixing colors mieszankę chyba capuccino z toffi- taki ładny brąz. Z tyłu opakowania był obrazek włosów dość ciemnych, a po zafarbowaniu farba miała pokryć ten ciemny kolor. No i wyszedł Mixing colors - farba nie pokryła- teraz w tym miejscu gdzie miałam swój naturalny kolor jest kolor inny niż z farby, wchodzący w rudy, a zamiast czarnego jest intensywny czarny Za jakiś czas będe miała trzy kolory- swój brąz, kolor z farby i czarny...:/ Myślałam o ściągaczu koloru, ale podobno niszczy włosy... Co robić?
__________________
isabella_swan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:38   #131
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Katastrofa na głowie :/

Też niedawno mialam taki mix na glowie i po prostu stwierdzilam, ze to przeczekam i dam na luz z farbowaniem. Upinalam wlosy, by roznica koloru nie rzucala sie mocno w oczy i mam teraz swiety spokoj. ale jesli Tobie taki sposob nie odpowiada, jaki ja zastosowalam, to po prostu radze isc do porzadnego fryzjera, zeby zrobil porzadek z kolorem.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 09:10   #132
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Katastrofa na głowie :/

nie wiem co to jest ta SZAMPONETKA ale zazwyczaj tzw szampony koloryzujące, zwłaszcza ciemne kolory, się nie zmywają, a brązy wychodzą na czarno.
co możesz zrobić? wiele rzeczy
- obciąć włosy na bardzo krótko i hodować od nowa naturalny kolor
- ufarbować całość na ciemny brąz i mieć na głowie ten ciemny brąz
- możesz ściągać kolor tzw. dekoloryzatorem, ale to nie przywróci ci koloru sprzed farbowania, nie unikniesz kolejnego nakładania farby,
- możesz zrobić coś co nazwałabym kąpielą rozjaśniającą - ja tak doszłam z ciemnego brązu wielokrotnie farbowanego do rudych - bo na rude przechodziłam i nie straszne mi nyły rudości i czerwienie a wręcz przeciwnie, chętnie je powitałam bo przy takim rozjaśnianiu zimnego koloru nie da rady uzyskać za łątwo. a jak? kup rozjaśniacz w miarę przyzwoity [ja używałam joanny reflex blond bo portfel był mocno chudy, ale uważam że jak na tę cenę to warto spróbować], rozrób jakąś 1/4 wszystkich składników, dodaj duuużo jakiejś odżywki czy maski i pac na włosy ofkorz nakładasz to TYLKO na ciemne włosy, jak nałożysz na całość to rozjaśni ci całość więc do bani będzie. najlepiej mieć kogoś do pomocy by z tyłu nakładał dokładnie tylko na ciemne włosy. potrzymać trochę sprawdzając jak tam kolor się ma. i spłukać trochę babrania ale mnie się powiodło, fakt - włosy ucierpiały i bez żalu je zetnę jak podrosną jeszcze, ale kolor nie jest czarny.
no i jeszcze jest opcja fryzjera, ale ja podałam wersję DIY przez rozmieszanie rozjaśniacza z odżywką myślę że można uzyskać mniej intensywny efekt rozjaśniania i trochę mniejsze spustoszenie dla włosów. choć przyznam od razu, że nakładałam taką papkę więcej niż jeden raz aby uzyskać rudy.
no, się rozpisałam

Edytowane przez black_sun
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:11
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:28   #133
oolecqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Exclamation Czarne włosy farbowane - powrót do brązu

Witam wszystkie Panie.
No więc mam taki problem - moje naturalne włosy to jasny brąz. Niestety jakiś czas temu pofarbowałam je na ciemny brąz farbą loreal casting ( wyszły czarne). Farba miała być prawdopodobnie do 24 myć, niestety na moich włosach jest do dziś :/ Problem tkwi w tym, że chciałabym wrócić do naturalnego brązu. Mam odrosty około 5 cm, ale tak to strasznie widać, że muszę coś z tym zrobić. Więc tu pytanie do Was.. Co mi proponujecie ?? Chodzi mi o domowe sposoby, niestety nie mam aż tylu pieniędzy na fryzjera - każdy mówi 150-200 złotych. Myślę nad rozjaśniaczem Syoss, słyszałam, że nie niszczy tak włosów, a potem zwykła farba jasny brąz garniera Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Ola
oolecqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:36   #134
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
palette do 24 myc, jak zejsc z czarnej trufli na braz?

witam, uzywam od 2 meisiecy szamponu koloryzujacego do 24 myc palette- CZarna trufla. Ale chcialabym sprobowac brazu, np Podwojne expresoo- to taki ciemny braz,, jakby czekolada. Czy moze ktos wie czy jak poloze go na ten kolor czarny to on mi sie zrobi ciemno brazowo?

Tutaj niby pisze do 24 myc i za kazdym razem kolor sie wyplukuje ale nie robi sie jasniejszy niz czarny;-) Moj naturalny kolor to ciemny blond i widac po czasie odrosty a czarny ani troche nie robi sie jasniejszy co jest dziwne, bo zachowuje sie jak trwala farba..

Co zrobci teraz zeby miec wlosy ciemny braz?

Bo nie wiem czy nakladac od razu kolejny kolor do 24 myc brazowy, a moze na razie szampon do 6 myc? (tylko takiego nigdzie nie moge znalezc) czy moze kupic rozjasniacz np Joanny i kolor sie szybciej zmyje? albo - czy jest jaksi szampon ktory szybciej wypluka ten kolor? bo nie znam zadnego, poleccie cos..

czytalam tutaj na wizazu o czyms takim jak Elgon - Color Remover ? albo moze wyprobowac szamponetke Marion do 6 myc, jakis jasny brąz? moze akurat zlapie a jak zlapie to stosowac ja caly czas? taka saszetka Miedz by mi juz pasowala.. moze powinnam sprobowac najpierw tak i sprawdzic czy cos zlapie?
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!



Edytowane przez ajrisz2
Czas edycji: 2011-11-21 o 14:50
ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:20   #135
flu_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dokoloryzacja czarnych włosów

Witam, mam pytanko. Od prawie roku farbuję włosy na czarno, ale szamponem. Podejrzewam, że na końcówkach mam dalej kolor czarny (farba). Chciałabym zmienić kolor, na brąz czekoladowy. Naturalnie mam brąz - taki mysi. Czyli chyba musze je jakoś zdekoloryzować lub rozjaśnić. No włąśnie - co zrobić? Wydaje mi się, że jakiś super inwazyjnych środków nie musze używać, ponieważ jednak szamponem farbowałam. Z drugiej strony prostuje włosy i końcówki mam na parwdę zniszczone i dlatego nie chcę ich tak strasznie obciążać.

Proszę o pomoc - jakich środków użyć, żeby uzyskać oczekiwany efekt, a z drugiej strony najbardziej łagodną metodą?
flu_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:55   #136
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez flu_a Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanko. Od prawie roku farbuję włosy na czarno, ale szamponem. Podejrzewam, że na końcówkach mam dalej kolor czarny (farba). Chciałabym zmienić kolor, na brąz czekoladowy. Naturalnie mam brąz - taki mysi. Czyli chyba musze je jakoś zdekoloryzować lub rozjaśnić. No włąśnie - co zrobić? Wydaje mi się, że jakiś super inwazyjnych środków nie musze używać, ponieważ jednak szamponem farbowałam. Z drugiej strony prostuje włosy i końcówki mam na parwdę zniszczone i dlatego nie chcę ich tak strasznie obciążać.

Proszę o pomoc - jakich środków użyć, żeby uzyskać oczekiwany efekt, a z drugiej strony najbardziej łagodną metodą?
Jak malujesz szamponem, to po co Ci dekoloryzacja, szkoda włosów. Myj przez jakiś miesiąc szamponem przeciwłupieżowym i nie żałuj masek do włosów. To Ci się większość koloru zmyje. Brąz czekoladowy powinien potem bez problemu chwycić.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:56   #137
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

najlepiej iść do fryzjera, niestety drogie, ale najbezpieczniejsze wyjście w tym wypadku
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:44   #138
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

Tak jak narjia napisała: myj szamponem przeciwłupieżowym to po jakimś czasie będziesz miała jaśniejsze włosy Ale przy tym intensywnie o nie dbaj!
Jak farbowałaś tylko szamponem to nie powinno być problemu. A jakiej firmy używasz szamponów?
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 12:06   #139
sylfot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez flu_a Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanko. Od prawie roku farbuję włosy na czarno, ale szamponem. Podejrzewam, że na końcówkach mam dalej kolor czarny (farba). Chciałabym zmienić kolor, na brąz czekoladowy. Naturalnie mam brąz - taki mysi. Czyli chyba musze je jakoś zdekoloryzować lub rozjaśnić. No włąśnie - co zrobić? Wydaje mi się, że jakiś super inwazyjnych środków nie musze używać, ponieważ jednak szamponem farbowałam. Z drugiej strony prostuje włosy i końcówki mam na parwdę zniszczone i dlatego nie chcę ich tak strasznie obciążać.

Proszę o pomoc - jakich środków użyć, żeby uzyskać oczekiwany efekt, a z drugiej strony najbardziej łagodną metodą?
Witam Drogie Panie.
Mam cieniutkie włosy i mimo tego zeszłam z czarnego koloru na miedziany blondzik.
Bałam się tego zabiegu ze względu na kondycję włosów zupełnie nie potrzebnie. Rozjaśniłam włosy intensywnym rozjaśniaczem syoss, nie zniszczył mi włosów. Po rozjaśnieniu zrobiłam kompres z odżywki do włosów. Na następny dzień powtórnie zrobiłam kompresik. Syoss ma rozjaśniacze o różnej intensywności naprawdę polecam.Po takim zabiegu śmiało możesz przejść na wymarzony kolorek. Pozdrawiam
sylfot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 19:59   #140
flu_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Tak jak narjia napisała: myj szamponem przeciwłupieżowym to po jakimś czasie będziesz miała jaśniejsze włosy Ale przy tym intensywnie o nie dbaj!
Jak farbowałaś tylko szamponem to nie powinno być problemu. A jakiej firmy używasz szamponów?
Palette Schwarzkopf - czerń zwykła, czasem granatowa, ale też szampon. Troche się boję, że te końce na których za pewne jest jeszcze farba nie chwycą żadnego koloru i pozostaną czarne. Ściąć ich nie chcę, bo zapuszczam, a i tak mi ledwo za uszy sięgają.
Dzięki za wskazówki, niestety, trochę niecierpliwa jestem i chyba zdecyduje się na odbarwienie.

Tylko nie bardzo rozumiem efektu po zastosowaniu dekoloryzatora. Farbę jaką trzeba nałożyć to dwa tony jaśniejszą czy ciemniejszą od oczekiwanego koloru?
flu_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 14:39   #141
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Dokoloryzacja czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez flu_a Pokaż wiadomość
Palette Schwarzkopf - czerń zwykła, czasem granatowa, ale też szampon. Troche się boję, że te końce na których za pewne jest jeszcze farba nie chwycą żadnego koloru i pozostaną czarne. Ściąć ich nie chcę, bo zapuszczam, a i tak mi ledwo za uszy sięgają.
Dzięki za wskazówki, niestety, trochę niecierpliwa jestem i chyba zdecyduje się na odbarwienie.

Tylko nie bardzo rozumiem efektu po zastosowaniu dekoloryzatora. Farbę jaką trzeba nałożyć to dwa tony jaśniejszą czy ciemniejszą od oczekiwanego koloru?
Jaśniejszą! Włosy wtedy bardzo intensywnie "piją" farbę, więc kolor może wyjść dużo ciemniejszy niż oczekiwany.
Palette bardzo ciężko schodzi niestety :/
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:50   #142
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
z czarnego na czekoladowy brąz

Witam właśnie zaczęłam wielkie odchudzanie chciałabym także zmienić kolor włosów.Mój naturalny kolor to ciemny blond od lat przeróżnymi farbami maluje włosy na czarno Nie chciałabym ich niszczyć zbytnio ale chciałabym stopniowo przejść na kolor czekoladowy brąz czy coś w tym stylu Myślałam żeby po prostu kupić sobie farę w takim kolorze i farbować ale nie wiem czy coś to da czy tylko moje odrost będą czekoladowe Zastanawiam się też czy byłaby że tak powiem możliwość farbowania henną coś tu poczytałam ale nie mam dalej zielonego pojęcia ani o hennie ani jak nią farbować ani czy na włosach farbowanych henna sie utrzyma a jeśli tak to gdzie ją kupić jaki kolor i jak przygotować Wiem mnóstwo pytań ale może ktoś pomoże laikowi...
__________________

MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:52   #143
nina3595
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: z czarnego na czekoladowy brąz

Jeżeli szybko chcesz pozbyć się czerni na włosach to u fryzjera ściąganie farby, ale jest to bardzo traumatyczny zabieg. najlepiej to byłoby poczekać aż włosy same odrosną.
nina3595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 07:12   #144
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: z czarnego na czekoladowy brąz

Czerń do brązu uda Ci się raczej bez problemu ściągnąć dekoloryzatorem (Chantal lub Renee Blanche), dekoloryzator nie niszczy włosów w przeciwieństwie do rozjaśniacza. Polecam wątek o dekoloryzacji, tam są opisane wszelkie możliwe przypadki chyba
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 21:56   #145
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

MorganLeFay dziękuje za odpowiedź i za linka ale tak jakoś szukam i nic co mnie interesuje tam nie ma Może zadam tutaj pytania i jak ktoś się zlituje to mi odpowie
Na czym polega ta dekoloryzacja tzn nie wiem kupuje się to w sklepie czy gdzie i jak się tego używa no wiecie w jakiej to jest postaci nie wiem np jak farba do włosów nakładasz na ileś tam minut spłukujesz no właśnie i co otrzymujesz kolor jaki a potem co farbuje od razu na taki jaki chce mieć czy jak Proszę pomóżcie Bo póki co nie chce obcinać włosów mam dość długie i lubię je i nie chce ich zniszczyć
__________________


Edytowane przez MNEwa
Czas edycji: 2012-05-11 o 21:57
MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:18   #146
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez MNEwa Pokaż wiadomość
MorganLeFay dziękuje za odpowiedź i za linka ale tak jakoś szukam i nic co mnie interesuje tam nie ma Może zadam tutaj pytania i jak ktoś się zlituje to mi odpowie
Na czym polega ta dekoloryzacja tzn nie wiem kupuje się to w sklepie czy gdzie i jak się tego używa no wiecie w jakiej to jest postaci nie wiem np jak farba do włosów nakładasz na ileś tam minut spłukujesz no właśnie i co otrzymujesz kolor jaki a potem co farbuje od razu na taki jaki chce mieć czy jak Proszę pomóżcie Bo póki co nie chce obcinać włosów mam dość długie i lubię je i nie chce ich zniszczyć
dzisas, a nie możesz sobie tego poszukać? jest wyszukiwarka na wizazu i jest wątek dotyczący dekoloryzacji!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:47   #147
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Lepiej isc na latwizne
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:42   #148
nananana92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
"Zejśćie" z czarnych włosów na brąz, pomocy!

Witam, na wstępie mówię że jestem nowa więc proszę o wyrozumiałość.
A zatem... szukałam tematów na różnych forach lecz nie znalazłam. Chcę zejść z czarnych włosów na jakiś fajny ciemniejszy brąz, może w przyszłości na jaśniejszy. Kiedyś już fryzjer ściągał mi kolor lecz wiem że to nic dobrego, włosy suche, zniszczone a potem długa droga aby je odbudować. Więc teraz mam pytanie, aktualnie maluję tylko odrosty lecz teraz mam już takie chyba z 5 cm, jak nie więcej i chciałam je pomalować nie na czarny a np na jakiś brąz. Wiem że kolory mogą się od siebie różnić (odrost ciemny brąz a reszta czarna, chociaż czarny jest już wyblakły i w słońcu są brązowe ; ) ). Czy takim sposobem malowania odrostów inną farbą niż czarna osiągnę swój cel tzn po jakimś czasie już nie będę miała tych cholernych czarnych włosów?
nananana92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:09   #149
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: "Zejśćie" z czarnych włosów na brąz, pomocy!

Farba farby nie rozjasnisz. Proponuje kapiel rozjasniajaca. Jest caly watek o tym poszukaj a na pewno znajdziesz tam cos dla siebie. kapiela troche rozjasnisz kolor przy nieduzym obciazaniu wlosow a pozniej polozysz sobie jakis braz. Tylko pamietaj ze ciemny blond wyjdzie jak jasny sredni braz a sredni braz dosc ciemno natomiast coemny braz wyjdzie na czarno tzn baaardzo ciemno
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:34   #150
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: "Zejśćie" z czarnych włosów na brąz, pomocy!

Cytat:
Napisane przez nananana92 Pokaż wiadomość
Witam, na wstępie mówię że jestem nowa więc proszę o wyrozumiałość.
A zatem... szukałam tematów na różnych forach lecz nie znalazłam. Chcę zejść z czarnych włosów na jakiś fajny ciemniejszy brąz, może w przyszłości na jaśniejszy. Kiedyś już fryzjer ściągał mi kolor lecz wiem że to nic dobrego, włosy suche, zniszczone a potem długa droga aby je odbudować. Więc teraz mam pytanie, aktualnie maluję tylko odrosty lecz teraz mam już takie chyba z 5 cm, jak nie więcej i chciałam je pomalować nie na czarny a np na jakiś brąz. Wiem że kolory mogą się od siebie różnić (odrost ciemny brąz a reszta czarna, chociaż czarny jest już wyblakły i w słońcu są brązowe ; ) ). Czy takim sposobem malowania odrostów inną farbą niż czarna osiągnę swój cel tzn po jakimś czasie już nie będę miała tych cholernych czarnych włosów?
Jak wszystkie włosy zafarbowane obecnie na czarno zetniesz to oczywiście resztę będziesz miała brązowe Ale jest to czasochłonne zadanie, sama musisz się zastanowić, czy podejmiesz wyzwanie. 5cm to już bardzo dużo!! A jaki masz naturalny kolor włosów? Nie zastanawiałaś się nad zaprzestaniem całkowicie farbowania?
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.