Turcja - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 22:12   #4141
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy orientujecie sie moze ile placi osoba jesli kupuje wakacje tylko dla siebie czy cena jest taka sama jak przy dwoch osobach w pokoju ? lecimy do turcji wieksza grupa i jest chetna jedna osoba tylko ze ona musiallalaby byc sama w pokoju poniewaz pozostale osoby to pary,
Niestety cena za singla jest prawie dwukrotnie wyższa.

A nie może ktoś z Was przygarnąć ja/jego na dostawke? wtedy zaplaci normalnie albo ciut taniej.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 06:05   #4142
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Tak jak mówi Moniczorek - cena jest wyższa. Czasami dwukrotnie, ale można też znależć ofertę gdzie tylko 500 zł się dopłaca do jedynki.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:53   #4143
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Turcja

dzieki dziewczyny tak wlasnie myslalalam ze cena jest wyzsza no coz musimy cos pomyśleć
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:28   #4144
agusia941
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 18
Dot.: Turcja

Dziewczyny, orientujecie się jak daleko jest z Marmaris do Pamukkale? Ktoś pisał o 5 godzinach, ale nie wiem czy nie chodziło o Alanye
agusia941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:48   #4145
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

245 km a ile godzin to może zobacz na stronach gdzie lokalne BP się ogłaszają - tam są zazwyczaj podane godziny.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:12   #4146
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez agusia941 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się jak daleko jest z Marmaris do Pamukkale? Ktoś pisał o 5 godzinach, ale nie wiem czy nie chodziło o Alanye
to ja pisałam,że 5 godzin i to było z Side,z przerwami na posiłki itp
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:36   #4147
ewiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Turcja

Candeeda - Wróciłam z Turcji 22.06 z miejscowości Alanya. Alanya jest super! Naprawdę super miasto!
Ciężko powiedzieć ile powinnaś wziąć ze sobą pieniędzy ale moim zdanie w Turcji jedzenie jest bardzo tanie. Zwłaszcza w sklepach BIM (odpowiednik naszych Biedronek tyle że jeszcze taniej). Moim zdaniem jest taniej niż w Polsce mimo, że Alanya to miejscowość typowo turystyczna.

Co do ubioru ja chodziłam w króciutkich szortach i bluzkach na ramiączkach... zresztą jak wszystkie turystki. Wybrałaś miejscowość w której żyje się z turystyki i wszyscy turyści chodzą ubrani tak jak w polskich miejscowościach. A żeby wejść do meczetów - bo są udostępnione do zwiedzania - zdejmujesz buty, i wkładasz ubrania wiszące na wieszaczkach przed wejściem: na głowę
chustę i ramiona i długą spódnicę.

W Turcji ludzie są bardzo otwarci. Już po pierwszym dniu pobytu mieliśmy grupkę znajomych. Sami Turcy pracujący w naszym hotelu proponowali nam wspólne wypady do klubów.
ewiontko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 19:06   #4148
ewiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Turcja

Aniu z wzgórza marzeń też bylam w Turcji tylko tydzień. Wróciłam 22.06. Bardzo chcieliśmy i trochę polen iuchować na plaży i zobaczyć Pamukale i Kapadocje. Nie chciałam jednak tracić aż dwa dni na jedną wycieczkę, dlatego niesamowicie ucieszyła się gdy znalazlam ofertę Kapaocja Express - mają ją tylko Jolcia&Adam's Tour. Program wycieczki 2- i 1- dniowej jest identyczny dlatego wybraliśmy jednodniowa. Zauważ że w dwudniowej cały drugi dzień tj. od ok 12 do 19 spędzasz w autokarze - dla mnie szkoda dnia.
W Kapadocji Expressjeziesz i wracasz noca 0 czyli cały ten czas śpisz. Plusem wyciczki jednoniowej jest to że zobaczysz tyle samo a w każdym miejscy jesteś nie 45-50 min, tylko 20-25 min. Uwierz mi - to wystarczy, bo tam wszędzie podjeżdża si.e autokarem i 20 min wystarcza swobodnie zeby zrobić zdjęcia i podziwiać widoki. Czasem wręcz sami mówiliśmy przewodnikowi, że chcemy jechać dalej. jak zatrzymujesz sie tam na 45 min to po prostu po 20 min. wszyscy szwędają sie po kramach z pamiatkami, a to upełnie nie jest potrzebne. My też mieliśmy na to czas. W drodze powrotnej wstępuje się też do 3 sklepów: ze skórą, ze słodyczami i do fabryki onyxu obok której jest sklep z biżuterią. Potem wsiadasz do autokaru, zasypiasz i budzisz się przed hotelem.
Nasza wycieczka była pierwszą 1-dniową wycieczka o kapadocji w tym sezonie. Wycieczka zaczynała się o 2:30 rano a skończyla 0 1:30 następnego dnia, ale mnie to jakoś specjalnie nie zmęczyło. Widoki rekompensują niewygodę siedzenia w autokarze. Gdybym miała wybierać jeszcze raz też wybrałabym Kapadocję Expres. Acha - i nie warto pytać w innych tureckich biurach podróży, czy warto jechać na wycieczkę 1-dniową o Kapadocji: wszyscy powiedzą że to nie możliwe, niewykonalne i że nikt nie oferuje takiej wycieczki.

Byliśmy też na jednodniowej wycieczce do Pamukale - też było super i też polecam!

Dzięki temu, że wybraliśmy wycieczki jednodniowe zostało na 4 pełne dni na leniuchowanie nad morzem a po południami i wieczorkiem na zwiedzanie miasta w którym mieszkaliśmy tj. Alanya, które też jest przepiękne.
ewiontko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:42   #4149
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Turcja

a my już mamy upatrzonego lasta-byle nam go ktoś nie podkupił w regionie Kemer - czy byłyście tam? jak jest?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:53   #4150
krzys982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Turcja

ile trwa podróż z lotniska w Antali do Alanyi?
krzys982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:02   #4151
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez krzys982 Pokaż wiadomość
ile trwa podróż z lotniska w Antali do Alanyi?
2- 2,5h...bo zwykle rezydenci robia jeszcze w trakcie przerwe.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 13:35   #4152
krzys982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Turcja

moniczorek dzieki mam jeszcze jedno pytanie, czy w Turcji (alanya) są komary? mam zabrać jakieś srodki przeciw nim?
krzys982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:39   #4153
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez krzys982 Pokaż wiadomość
moniczorek dzieki mam jeszcze jedno pytanie, czy w Turcji (alanya) są komary? mam zabrać jakieś srodki przeciw nim?
ja bylam w zeszlym roku w maju i nie widzialam ani jednego komara...ale moze są w innym terminie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:46   #4154
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
ja bylam w zeszlym roku w maju i nie widzialam ani jednego komara...ale moze są w innym terminie
Sierpień -wrzesień też nie widziałam
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:53   #4155
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

maj-czerwiec też nie było,dziwne :P
za to w Side gdy robiło się ciemno zaczynały latać takie duuze,czarne żuki czy coś takiego,brr
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:57   #4156
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

a to dziwne zajwisko z tymi komarami ....nikt ich nie widział, a w kazdym przewodniku pisze zeby zaopatrzyc sie w cos przeciw komarom
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:04   #4157
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
a to dziwne zajwisko z tymi komarami ....nikt ich nie widział, a w kazdym przewodniku pisze zeby zaopatrzyc sie w cos przeciw komarom
dokładnie też kupiłam coś na komary i nawet tego nie uzyłam :P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:02   #4158
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Turcja

a mnie komary gryzly szczegolnie wieczorem wlasnie ;(
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:21   #4159
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
a my już mamy upatrzonego lasta-byle nam go ktoś nie podkupił w regionie Kemer - czy byłyście tam? jak jest?
a ja ponawiam swoje pytanie
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 16:50   #4160
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
a ja ponawiam swoje pytanie
Ja byłam przejazdem - bardzo malowniczo, przepiękne laguny. Krajobraz trochę taki "chorwacki", przy brzegu skaliste wysepki. Niestety na piaseczek na plażach raczej nie ma co liczyć.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:31   #4161
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Turcja

dziwna sprawa z tymi komarami bo ja bylam w sierpniu i ani jeden mnie nie ugryzl ani nikogo z mojej grupy a przebywalismy na dworze do ok 3.00 w nocy przy swietle i naprawde nie widzialam aby jakies komary lataly, nawet pamietam ze sie dziwilam bo w Polsce o 20.00 to nawet nie ma co marzyc aby siedziec na dworze przy swietle i nie zostac zaatakowanym,
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:35   #4162
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Turcja

będąc we wrześniu w Alanyi, również żadnych paskudnych komarów nie zauważyłam
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 11:44   #4163
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Widząc jak pada za oknem coraz bardziej nie mogę się doczekać wyjazdu ...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:01   #4164
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Turcja

Mam takie pytanie (pewnie tu już padało dużo razy, ale wybaczcie, przejrzałam tylko kilka stron). W katalogu mojej wycieczki podają ceny w euro. Nie wychodzi przypadkiem korzystniej wymienić ich na walutę turecką? Jeśli tak, to lepiej w Polsce czy tam na miejscu? Jadę na wycieczkę 'objazdową', tzn zwiedzanie i kilka dni wypoczynku w trakcie.
I może ktoś ma jakieś rady i wskazówki co do wycieczki objazdowej 'Odkrywamy Turcję' z Almaturu?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:15   #4165
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

my ani razu nie płaciliśmy w lirach, nasi znajomi podobnie jak my mieli tylko euro i dolary i było ok, wydaje mi się,ze nawet rezydent mówił,że nie opłaca sie wymieniac pieniędzy na liry, ale ręki sobie uciąć nie dam,że to on.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:19   #4166
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
my ani razu nie płaciliśmy w lirach, nasi znajomi podobnie jak my mieli tylko euro i dolary i było ok, wydaje mi się,ze nawet rezydent mówił,że nie opłaca sie wymieniac pieniędzy na liry, ale ręki sobie uciąć nie dam,że to on.
W zeszłym roku byłam w Jordanii i miałam dolary, wszystkie ceny wycieczek były w dolarach i nikt nie mówił o innej walucie, a na miejscu okazało się, że ci, co zaryzykowali i wymienili na lokalną walutę, wychodzili na tym o wiele lepiej. Stąd moje pytanie - nie chciałabym być bardzo stratna.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:25   #4167
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
W zeszłym roku byłam w Jordanii i miałam dolary, wszystkie ceny wycieczek były w dolarach i nikt nie mówił o innej walucie, a na miejscu okazało się, że ci, co zaryzykowali i wymienili na lokalną walutę, wychodzili na tym o wiele lepiej. Stąd moje pytanie - nie chciałabym być bardzo stratna.
Na pewno nie oplaca sie wymieniac w Polsce...na miejscu albo w kantorze albo wypłacić sobie z bankomatu.

Ale jesli jakis dużych zakupów nie zamierzasz robić to mysle, ze sie nie opłaca...ja jak byłam to wymienilam na liry w kantorze..ale wszedzie mniej wiecej po podobnym kursie przeliczali z euro czy dolarów. Ja widziałam tylko roznice w restauracjach...kupujac piwo do posilku kosztowało kosztowało tyle samo lirów co euro.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:29   #4168
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Turcja

za✂✂✂isty masz podpis
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 08:45   #4169
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie (pewnie tu już padało dużo razy, ale wybaczcie, przejrzałam tylko kilka stron). W katalogu mojej wycieczki podają ceny w euro. Nie wychodzi przypadkiem korzystniej wymienić ich na walutę turecką? Jeśli tak, to lepiej w Polsce czy tam na miejscu? Jadę na wycieczkę 'objazdową', tzn zwiedzanie i kilka dni wypoczynku w trakcie.
I może ktoś ma jakieś rady i wskazówki co do wycieczki objazdowej 'Odkrywamy Turcję' z Almaturu?
Zazwyczaj za wycieczki u rezydenta płaci się w Euro, w lokalnych biurach podróży czym chcesz tzn. liry, Euro, Dolary.
Ja osobiście napiwki daje tylko w dolarach, bo już nie raz przekonałam się co "robi" dolar
Na inne wydatki typu pamiątki, ubrania, jedzenie, restauracje tylko liry
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Na pewno nie oplaca sie wymieniac w Polsce...na miejscu albo w kantorze albo wypłacić sobie z bankomatu.

Ale jesli jakis dużych zakupów nie zamierzasz robić to mysle, ze sie nie opłaca...ja jak byłam to wymienilam na liry w kantorze..ale wszedzie mniej wiecej po podobnym kursie przeliczali z euro czy dolarów. Ja widziałam tylko roznice w restauracjach...kupujac piwo do posilku kosztowało kosztowało tyle samo lirów co euro.
Ja kiedyś byłam w takiej budce z ubraniami i kupowałam chyba apaszki/szaliki i facet miał przelicznik 1 euro = 1 lira Dla niezorientowanych 1 lira mniej więcej 2 zł a 1 Euro 4 zł
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 11:34   #4170
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Zazwyczaj za wycieczki u rezydenta płaci się w Euro, w lokalnych biurach podróży czym chcesz tzn. liry, Euro, Dolary.
Ja osobiście napiwki daje tylko w dolarach, bo już nie raz przekonałam się co "robi" dolar
Na inne wydatki typu pamiątki, ubrania, jedzenie, restauracje tylko liry

Ja kiedyś byłam w takiej budce z ubraniami i kupowałam chyba apaszki/szaliki i facet miał przelicznik 1 euro = 1 lira Dla niezorientowanych 1 lira mniej więcej 2 zł a 1 Euro 4 zł
Dokładnie tak samo. Pytam ile płace za piwo 5 lirów i tyle mu dała, a kolezanki miały euro i mowia, ze w euro a on na to 5 euro

Dokladnie jak napisała Dagusia...jesli zamierzasz tylko wykupić wycieczki i nie kupować w ulicznych sklepikach to euro czy dolar w zupelności wystarczą. Ale jak juz jakies wieksze zakupy czy czeste wizyty w restauracjach to ja bym wymieniła na liry, ale w kantorze z Turcji a nie w Polsce.


Matko jaka pogoda na glowe mozna dostac...wczoraj musialam ubrac jesienno - zimowa kurtke...a dzisiaj leje tak, ze swiata nie widac wczorajszy dzien w braku ochoty robienia czegokolwiek spędziłam w lozku i dzis zapowiada sie tak samo...pojde chyba tylko na zumbe i na silownie chwile. I jak tu nie wpasc w jakas depresje skoro wakacje juz zaliczone i teraz tylko praca została
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.