podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 15:11   #1
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41

podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18


Szukam dobrej oferty na podróż poślubną dla pary która bierze ślub pod koniec sierpnia. Chcemy wręczyć prezent wycieczkę na 2 tygodnie, wcześniej rodzina pozałatwia im urlopy Mam na oku dwa hotele , nie są tanie ,ale fajne. Pierwszy http://www.fostertravel.pl/hotele/hi...es-de-nivaria/ . Drugi hotel wygląda tak http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g315919-d301824-Reviews-Sheraton_La_Caleta_Resort _Spa-Adeje_Tenerife_Canary_Isl ands/
Obydwa hotele są w ocenach bardzo wysokie. Hoteli w biurach jest bardzo dużo. To są te które wybrałam w biurze jako ostatnie. Budżet mamy na to ok 18 tysięcy / rodzinna zrzutka ! / ale nie wiem czy nie porywamy się z motyką na Słońce ;( ?
Może ktoś z Was coś polecić, ktoś był albo organizował młodym taki pobyt ? Może rejs po Morzu Śródziemnym bardziej efektowny ?
Wydaje się proste ale nie koniecznie ....
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 15:51   #2
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Jeśli mogę coś doradzić to lepszym rozwiązaniem jest zakup bonu na określoną kwotę.

Młodzi z bonem udają się do biura i dokonują wyboru wyjazdu w określonym budżecie. To co ważne - sami decydują dokąd i kiedy chcą pojechać.

To wygodne rozwiązanie dla obydwu stron.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 16:45   #3
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś doradzić to lepszym rozwiązaniem jest zakup bonu na określoną kwotę.

Młodzi z bonem udają się do biura i dokonują wyboru wyjazdu w określonym budżecie. To co ważne - sami decydują dokąd i kiedy chcą pojechać.

To wygodne rozwiązanie dla obydwu stron.
Popieram pomysł z bonem, zwłaszcza że za 18 tys można pojechać w ciekawsze miejsca niż Teneryfa
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:05   #4
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

o matko za 18 tys to i na rejs po karaibach spokojnie wystarczy i jeszcze gdzies na wycieczke zostanie np na teneryfe... ja tez bym inny kierunek wybrala za taka kase... ja mniej mam na tajlandie a i tak bede duzo zwiedzac i jezdzic... popieram bon zamiast konkretnej podrozy
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:44   #5
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Uważam, że jeśli macie 18 tys. zł to wycieczka w obrębie Europy, Egiptu, Tunezji itd. będzie stratą pieniędzy (chyba że mówimy tu o objazdówce po całej Europie ).

Moje propozycje:
1. Kupic bon na wycieczkę do wykorzystania w dowolnym terminie i w dowolne miejsce - będą mogli sami zdecydowac gdzie chcą pojechac, może jest jakieś miejsce, o którym skrycie marzą?

2. Kupic wycieczkę na Teneryfę/do Egiptu/Grecji itp., ale max. do 4 tys zł za osobę, a pozostałe 10 tys. im podarowac - młodemu małżeństwu napewno takie pieniądze się przydadzą.

Przede wszystkim uważam, że za te 18 tys zł można zobaczyc zdecydowanie piękniejsze miejsca niż Teneryfa - np. Kenia, Tajlandia, Malediwy oj dużo tego, może Ameryka Płd.? Kwestia tylko urlopu - bo w te wymienione miejsca najlepiej jechac, gdy u nas jest zima, obecnie w większości takich miejsc jest monsun.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:50   #6
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Painka - zgadzam się z tobą w 100%
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:29   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Za 18tyś to można zaszaleć i kupić all inc. na Karaibach i na wycieczki fakultatywne starczy.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 19:54   #8
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Znam mloda pare ktora prosila gosci o pieniadze na wyjazd marzen. Pojada na wycieczke do Stanow a potem na urlop na Fiji.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:25   #9
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

18 TYS DO DYSPOZYCJI I PROPONUJESZ TENERYFE, nie zdecydowanue nie, na teneryfe to mozna poleciec za duzo duzo mniej ,lepiej jakies egzotyczne kierunki jak juz dziewczyny wspominaly, Karaiby, Dominikana. Kenia to bedzie piekna podroz
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 23:25   #10
sysia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Na podróż poślubną polecam absolutnie Dominkanę lub Kubę! Na Kubie można więcej zwiedzić, za to Dominikana i tamtejsze all inc. to prawdziwy raj na ziemi.... Ja byłam w kompleksie RIU w Punta Cana, dla mnie...rewelacja
sysia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 00:13   #11
wiind
Raczkowanie
 
Avatar wiind
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Livorno / Krakow
Wiadomości: 32
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Tez uwazam ze lepszym rozwiazaniem jest bon.
Za tyle kasy mozna zwiedzic o wiele wiecej niz tylko teneryfe

Polecam Dominikane, bylam i bardzo mi sie podobalo Duzo atrakcji mozna znalezc. Polecam hotel Barcelo Punta Cana - masa rozrywki
Moi znajomi byli na dwa tygodnie na Malediwach na wyspie Kuredu, z tego co widzialam i slyszalam to moge polecic rowniez to miejsce, jesli juz chcecie organizowac wycieczke z tym ze najlepiej tam sie wybrac jak w Polsce jest zimno.
__________________
Here in my heart
That's where you'll be
You'll be with me
Here in my heart
No distance can keep us apart
Long as you're here in my heart

16.08.2009
wiind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 21:44   #12
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Mam nadzieję że żartujesz i to jakaś prowokacja.
za 18 tysi można wykupić pełny miesiąc miodowy - Dominikana lub Meksyk, 3 tygodnie Kuba albo Mauritius (z wylotem z Niemiec) i jeszcze trochę kasy zostanie.
Za tyle kasy spokojnie można podróż dookoła świata sklecić... albo zafundować taką wycieczkę że młodzi nie będą wiedzieć gdzie jadą (w sensie gdzie tego miejsca szukać na mapie).
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:49   #13
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

może zapomniałaś o przecinku miedzy 1 a 8?
dla mnie to byłby najgorszy prezent ślubny, AŻ za 18tys TYLKO Teneryfa?!
popieram dziewczyny-bon na max8tys, reszta kasy w rękę jakby coś im się zamarzyło innego to dopłacą
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:48   #14
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

kieszonkowe by się przydało
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:54   #15
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Praktyczna rada - zanim im coś wykupisz upewnij się czy oboje maja aktualne paszporty.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 22:49   #16
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Praktyczna rada - zanim im coś wykupisz upewnij się czy oboje maja aktualne paszporty.
Sprawdziliśmy - mają paszporty ! Posłucham Was tak jak pani z biura podróży. Mają piękne bony - drukowane na zamówienie imiennie. Racja - BON wygrywa !!! Dzięęęęękuuuję za rady. Tez sobie wymyśliłam wycieczkę . Przecież faktycznie za 18 moga wybrać wypas, to samo mówiła mi kobieta z biura.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pracowita_76 Pokaż wiadomość
Tez uwazam, ze nie ma co kupowac w ciemno. Nie wiadomo, czy mlodzi bede chcieli lezec na plazy tylkami do gory, czy zwiedzic kawalek swiata. Czytalam wczoraj fajny artykul http://www.wiadomosci24.pl/artykul/w...ka_238175.html Widac w nim jak zmienilo sie podejscie do zorganizowanych wakacji. Moze lepiej przedyskutowac ten prezent w kregu rodzinnym? Bo moze sie przeciez okazac, ze nie bon bedzie najlepszym rozwiazaniem ale pieniadze.
Właśnie w biurze mnie zaskoczyli bo mi też zasugerowali że młodzi mogą wykorzystać bon na bilety lotnicze We wróżkę się bawić nie będę. Tak jak kobieta z biura agencyjnego FosterTravel-a mi radziła, młodzi wybiorą sami, polecą od dobrego organizatora wycieczki , albo sobie przez nich kupią bilet lotniczy. Hotel, samochód coś tam jeszcze , mogą też zaproponować ,nie wiem bo dzisiaj wstępnie rozmawiałam i można niby przez biuro ale samemu. Nie wiem o co chodzi , dowiem się jak takie oferty wyglądają. Napewno na 100 % bierzemy bon dla nowożeńców, niech sami zdecydują. Ale bym dała plamą narzucając młodym wycieczkę p.s. mamy jeszcze kilku chętnych z rodziny na dofinansowanie i będzie okrągłe 20 tysięcy !!! Dobry pomysł ????

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
może zapomniałaś o przecinku miedzy 1 a 8?
dla mnie to byłby najgorszy prezent ślubny, AŻ za 18tys TYLKO Teneryfa?!
popieram dziewczyny-bon na max8tys, reszta kasy w rękę jakby coś im się zamarzyło innego to dopłacą
Tak, racja jak wcześniej napisałam. Sami wybiorą i myślę że jak Pan młody chciał pojechać przez USA samochodem to to zrealizują Tym bardziej że ta "zrzutka rodzinna" będzie wynosiła już 20 tys. ! Dzięki i pozdrawiam Echh tylko się żenić teraz .....
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 00:55   #17
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Aż się chce znowu wesela Ech , dzisiaj albo masz kasę albo nie masz. Jak sie da pięniadze to im się rozejda a tak to bedą pamietali do końca zycia. Póxniej nie wiadomo czy gdzies tak odrazu pojadą - wiadomo praca, dom może za jakis czas dzidziuś itd. Dziekuję wszystkim za radę. Bon juz zaprojektowany przez biuro Fostera ,specjalnie zrobili nam wyjątkowy projekt bonu, ślubny, imienny. Bardzo jestem zadowolona z pomysłu. Do konca tygodnia rodzina wpłaca mi kasę na moje konto , robie przelew, a w poniedziałek bon trafia do mnie na przechowanie do wesela Normalnie bajka !

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

Dodam jeszcze czego się dowiedziałam dzisiaj, co jest w ofercie ( i to nie tylko za aż 20 pln, można też krócej ale znalexć do 8 -10 pln ). Młodzi maja do wyboru : wycieczke zorganizowaną egzotyczną ( Afryka, malezja, Azja, Ameryka południowa , Dominikana ect ), lub bilet lotniczy plus na zyczenie hotel, odbiór limuzyną z lotniska, wynajem samochodu - to wszystko organizuje biuro agencyjne ( fostertravel.pl , jesli komuś potrzebne bedzie), bilet lotniczy i wynajem samochodu - podróż po USA / to juz droższe bo na ok 3 tygodnie / może być wynajeta limuzyna po Las Vegas,i kupiony bilet wstępu na koncert, rewię ,lub rejs statkiem po Morzu Sródziemnym, rejs po Karaibach ..........słabo ???? Wszystko zależy ile mają do dyspozycji kasy. U nas dało się namówić więcej "sponsorów" . Gdybym miała tą wiedze którą mam teraz sama bym sobie zorganizowała coś takiego albo szepneła swojej druchnie . Przerpaszam że tak się tym wszystkim podniecam na forum , moze ktos pomyśli że się chwalę ale naprawdę chcę zobaczyc minę młodych kiedy dostaną bon na 20 zl i liste przykładowych propozycji ( i oczywiści einformacje że URLOP ZAŁATWIONY pozdrawiam . Dobranoc
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:56   #18
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

ja bym proponowala tak od siebie Malediwy-moim zdaniem jedno z najpiekniejszych miejsc na ziemi. warte odwiedzenia ale nie mam pojecia jakie koszty sa tej wycieczki z PL.
bon to bardzo dobry pomysl

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2012-08-02 o 21:00
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:25   #19
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Witaj. Jedna z propozycje biura Fostertravel to Malediwy. Bon już mamy , oferty również a raczej propozycje kierunków. Dostaliśmy rekomendacje dobrych, stabilnych organizatorów wyjazdów ale w związku z tym że biuro jest agencyjne i można wybierać pomiędzy tymi biurami jak Tui, Neckermann, Orka Travel, Ecco Travel, Trade&Travel itd. To widać jak na dłoni że starczy pieniędzy na full wypas dla młodych. Przy każdej ofercie jest widoczne biuro organizatora z którego się leci http://www.fostertravel.pl/egzotyka/malediwy/ . Normalnie zaczynam być ekspertem po tym wszystkim i sama zaczynam dla siebie zbierać kasę. Może za 5 lat polecę Z takich wypasionych kierunków mamy sporo ofert ale i tak młodzi wybiorą albo wycieczkę zorganizowaną albo kupią bilet rejsowy i polecą gdzie chcą. Wstępnie już wiemy że mają w planach wyjechać po ślubie więc .....prezent trafiliśmy akurat Nie mogę się napatrzeć na takie miejsca jak Malediwy ech pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

A właśnie, dlatego na tych organizatorach tak się skupiłam bo w turystyce padają słabe biura. Te co wymieniłam są rekomendowane przez biuro agencyjne bo wysyłają ludzi z kasą, a nie takich co liczą na ALL w 5* za 1000 zł. Jak masz jakieś sugestie czy Neckermann, Tui ....ect ect do napisz jeśli coś w tym temacie Ci wiadomo. Dzięki
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 02:05   #20
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Cytat:
Napisane przez karlawx Pokaż wiadomość
Witaj. Jedna z propozycje biura Fostertravel to Malediwy. Bon już mamy , oferty również a raczej propozycje kierunków. Dostaliśmy rekomendacje dobrych, stabilnych organizatorów wyjazdów ale w związku z tym że biuro jest agencyjne i można wybierać pomiędzy tymi biurami jak Tui, Neckermann, Orka Travel, Ecco Travel, Trade&Travel itd. To widać jak na dłoni że starczy pieniędzy na full wypas dla młodych. Przy każdej ofercie jest widoczne biuro organizatora z którego się leci http://www.fostertravel.pl/egzotyka/malediwy/ . Normalnie zaczynam być ekspertem po tym wszystkim i sama zaczynam dla siebie zbierać kasę. Może za 5 lat polecę Z takich wypasionych kierunków mamy sporo ofert ale i tak młodzi wybiorą albo wycieczkę zorganizowaną albo kupią bilet rejsowy i polecą gdzie chcą. Wstępnie już wiemy że mają w planach wyjechać po ślubie więc .....prezent trafiliśmy akurat Nie mogę się napatrzeć na takie miejsca jak Malediwy ech pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

A właśnie, dlatego na tych organizatorach tak się skupiłam bo w turystyce padają słabe biura. Te co wymieniłam są rekomendowane przez biuro agencyjne bo wysyłają ludzi z kasą, a nie takich co liczą na ALL w 5* za 1000 zł. Jak masz jakieś sugestie czy Neckermann, Tui ....ect ect do napisz jeśli coś w tym temacie Ci wiadomo. Dzięki

oj warto leciec na Malediwy, duzo osob leci do Turcji, Tunezji, Egiptu, Teneryfe, Meksyku, uwierz nie ma porownania..wolalabym nie leciec co roku, ale odlozyc pieniadze na Malediwy.. bo niezapomniane wakacje.. czytalam tez gdzies ze Malediwy, moze nie w najblizszym czasie-dnt worry:P- ale maja-a raczej przewiduje,ze w ogole w ciagu ilus tam lat zniknac z powierzchni ziemi.. cudownie tam jest i na pewno jeszcze sie wybiore jaki to jest koszt z PL takiego wyjazdu?
co do biur to moja Ciocia latala z TUI i byla zadowolona
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:06   #21
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

A ja powiem tak: zaczęłam czytać o Malediwach i to nie jest miejsce dla każdego. Miałam wybór mogłam tam lecieć i nie lecę ale to z tego względu, że to raczej miejsce typowe dla leniuchów a ja nie chciałabym być "uwięziona" 2 tygodnie na wyspie którą można obejść w 30 min ... bo musiałabym osobną walizkę na książki zabrać. Poza tym przepłynięcie z jednego atolu na drugi jest dość drogie, na miejscu baaardzo drogo... Miejsce z pewnością niesamowite jeśli chodzi o widoki, temu nie da się zaprzeczyć, ale ja znalazłam odpowiednie rozwiązanie dla siebie lecę do Tajlandii i między innymi na wyspę Koh Lipe - którą zwą tajskimi malediwami (ale spędzę tam tylko 4 dni
I tak z ciekawostek ostatnio natknęłam się na artykuł o śmieciowej wyspie na Malediwach:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...pa_smieci.html
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 00:05   #22
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Normalnie coraz lepiej mi idzie z ofertami Robię się mądrzejsza . racja - 2 tygodnie może być nuuuudą. Myślę, myślę co tu jeszcze wymyślę Dobra rada i spostrzeżenie . Dziękuję ! Tajlandię też obcykuję z Malezją i.............. BALI

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
oj warto leciec na Malediwy, duzo osob leci do Turcji, Tunezji, Egiptu, Teneryfe, Meksyku, uwierz nie ma porownania..wolalabym nie leciec co roku, ale odlozyc pieniadze na Malediwy.. bo niezapomniane wakacje.. czytalam tez gdzies ze Malediwy, moze nie w najblizszym czasie-dnt worry:P- ale maja-a raczej przewiduje,ze w ogole w ciagu ilus tam lat zniknac z powierzchni ziemi.. cudownie tam jest i na pewno jeszcze sie wybiore jaki to jest koszt z PL takiego wyjazdu?
co do biur to moja Ciocia latala z TUI i byla zadowolona
Dziękuję .TUI dobre i rekomendowane biuro . Normalnie zrobiłam tabelkę i stawiam plusy Malediwy będą ok ale 2 tygodnie , zastanawiam się czy nie za długo. Tu koleżanka napisała że to może być sporo czasu , napewno pięknie ale może obok tych Malediwów....jeszcze coś Kombinuję jak umiem, w końcu tyle kasy do wydania. Echhhh a młodzi nas zaskoczą i .....ciekawe gdzie poleca . Oj napiszę co wyszło hehehe p.s. jeśli mają zniknąć z powierzchni Ziemi to ja już zbieram kasę na Malediwy bo sama chcę pojechać
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 09:59   #23
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Ooo jeśli Tajlandia to przynajmniej na 3 tygodnie, ja mam dwa i dość napięty grafik i zastanawiam się czy odpocznę, a zobaczę tylko niewielką część. Tajlandię często łączą z Kambodżą. Moi znajomi połączyli Singapur ze Sri Lanką - baaardzo byli zadowoleni, ale jak masz dobry budżet to opcji co niemiara, tylko warto poczytać o danych krajach, pogodzie w danym czasie itp.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-08-05 o 10:00
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 10:05   #24
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ooo jeśli Tajlandia to przynajmniej na 3 tygodnie, ja mam dwa i dość napięty grafik i zastanawiam się czy odpocznę, a zobaczę tylko niewielką część. Tajlandię często łączą z Kambodżą. Moi znajomi połączyli Singapur ze Sri Lanką - baaardzo byli zadowoleni, ale jak masz dobry budżet to opcji co niemiara, tylko warto poczytać o danych krajach, pogodzie w danym czasie itp.
W 3 tyg. też nie da rady, ja za pierwszym razem byłam 3 tygodnie, za drugim razem 2 tygodnie, a i tak na listopadowy wyjazd mam jeszcze dużo dużo do zobaczenia. Poza tym 20 tys. zł na 2 osoby na Tajlandię to trochę dużo wg. mnie.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:52   #25
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Painka - ale ja miałam na myśli że 3 tyg na samą Tajlandię pasowałoby poświęcić, oczywiście i to mało będzie ale bo 2 tyg na Tajlandię, Malezję i Bali to zdecydowanie za mało...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 02:12   #26
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
W 3 tyg. też nie da rady, ja za pierwszym razem byłam 3 tygodnie, za drugim razem 2 tygodnie, a i tak na listopadowy wyjazd mam jeszcze dużo dużo do zobaczenia. Poza tym 20 tys. zł na 2 osoby na Tajlandię to trochę dużo wg. mnie.
: jupi::j upi:
pod Twoim postem pokazala się Kenia i wlaśnie tam leca , to wybrali na 2 tygodnie, własnie dzisiaj dostali potwierdzenie ze wycieczka się odbędzie i lecą w grudniu ( kurcze oby nic się nie zmieniło ). Mają zorganizowane powitanie na miejscu i kupione wycieczki już z góry ustalone z rezydentka .
tak więc ani Malediwy ani Tajlandia tylko Afryka dzika i Kenia. Dopiero sie ogarneli ze szczepieniami bo trochę to trwało a do szczepień też trzeba być zdrowym i tak to juz bywa.

Pomyslałam ze Wam napisze , chociaż samą mnie zazdrosć bierze na takie podróże ech
teraz sobie oglądam http://youtu.be/3rLCBrwkbnE
maja od groma parków narodowych. Chyba się zamienią w dzikusów po takim wyjeździe, żartowałam ...
W planach odwiedzą : wioski masajskie ,jezioro Wiktorii , Mombasę i cos tam jeszczę.
a ja sie zastanawiam nad Egiptem w grudniu taki mam budżet . Może wieje zazdrosćią z tego wpisu ale chyba to przez tego doła jesiennego. Generalnie to im pozytywnie zazdroszczę a sama planuje za rok Tajlandię i już .Dobranoc

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------

To oczywiście nic nie ma wspólnego z tym co pod Twoim postem było ale tylko tak się śmieję że tak wypadło przypadkiem . Dobranoc kolejny raz. Ja chora i dlatego spać nie mogę Pozdrawiam wszystkich.
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 11:56   #27
michalinja12
Przyczajenie
 
Avatar michalinja12
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Wow zazdroszczę takiego budżetu Najdroższa wycieczka na jakiej byłam to rejsy po Karaibach i to do tego sponsorowana przez chłopaka. Za taką kasę to naprawdę można się wybawić. Może właśnie takie rejsy Ci się spodobają? My jechaliśmy z biura podróży xxx . A tu masz opisane atrakcje jakie Cię czekają xxx :P Zobacz, może wam się spodoba

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-08-05 o 19:33 Powód: link
michalinja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 10:52   #28
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: podróż poślubna na 2 tygodnie , budżet 18

Moim zdaniem wydanie takiej kasy na takie hotele mija się z celem. Dużo lepszym pomysłem będzie po prostu znalezienie wakacji 7+7. Na Travelplanet coś takiego widziałam nawet poniżej 3k. Trochę wypoczną, a trochę czasu spędzą na zwiedzaniu. A jednak taki budżet wykorzystany na wypasiony hotel... za podobny standard można zapłacić dużo mniej i dużo lepiej wykorzystać te pieniądze.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 11:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.