rude, rudziane, rudzielce! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 09:36   #1
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583

rude, rudziane, rudzielce!


ahoj!

chcialabym polaczyc w jednym watku dyskusje na temat rudych wlosow. konkretniej: czym wlosy farbujecie [henna, farba, jaka dokladnie?], jakich kosmetykow uzywacie, czym naturalnie podkreslacie kolor [plukanki, mazidla, moze jakies przepisy?] jakie fryzurki nosicie...
wszystkie informacje sie przydadza, zdjecia mile widziane

naturalnie jestem blondynka, taki kolor wlosow zreszta przez wiekszosc czasu nosilam, ale ostatnio dalam upust rudej duszy i taki wlasnie kolorek sobie zafundowalam w przyszloscie jednak chce go 'ulepszac' henna dlatego szczegolnie hennowe rudzielce zachecam do dzielenia sie wiedza
glownie zadnam wiedzy co mi kolorek podkresli, szczegolnie jesli chodzi o ziolka czy inne mazidla [macerat z marchwi?].

przepraszam, jesli taki watek istnieje, wyszukiwalam, ale jedyne co znalazlam to o doborze farby, a nie o to mi do konca chodzi. mnostwo wiedzy zawartej na ten temat na wizazu jest porozrzucane po calym forum a tak chcialam to wszystko jakos do kupy zebrac. tak wiec jak cos to prosze mile moderatorki o ewentualne polaczenie tego watku z podobnym
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:53   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Jest duzy wätek na temat zdjec rudych wlosöw,farbowaniu itd;.Niewiem czy jest sens zakladania podobnych tematöw.Najwyzej poläcze wätki i zrobie zbiorczy razem z Twoim.
Lub najwyzej zamkne tamten a w tym wätku mozemy opisywac swojä wiedze na ten temat.
Tematy pielegnacji wlosöw,jest osobne forum Pielegnacja wlosöw.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 09:14   #3
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

tak, chyba te watki widzialam, ale mi bardziej chodzilo wlasnie o pielegnacje i nazwijmy to 'doswiadczenie' z rudoscia, ktorym wizazanki moglyby sie dzielic
ojej, a ja chcialam to wlasnie w pielegnacji zalozyc, oczywiscie mi nie wyszlo
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:42   #4
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

a ja jestem szczesliwa ostatnio pisałam na jakims watku o tym, ze przydałby się taki PRAWDZIWY tylko dla rudych tak naprawde jest ich kilka ale nic prawie w nich nie ma albo jest o kolorze karmelowym a ja chce o RUDYM o!

więc tak
ja farbuję włoski wellatonem:P
najpierw karmelową czekoladą obecnie cynamonem i kolor mam taki o jak na zdjeciu nizej
i marzę o rudosci jak obok.. co o tym myślicie?

co do podkreslenia koloru tez jestem ciekawa piszcie piszcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uciete.jpg (146,2 KB, 492 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude0.jpg (14,2 KB, 281 załadowań)
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:31   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
tak, chyba te watki widzialam, ale mi bardziej chodzilo wlasnie o pielegnacje i nazwijmy to 'doswiadczenie' z rudoscia, ktorym wizazanki moglyby sie dzielic
ojej, a ja chcialam to wlasnie w pielegnacji zalozyc, oczywiscie mi nie wyszlo

Przesuwam na forum-Pielegnacja wlosöw
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:38   #6
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Dziękujemy

No wszystkie rude piękności gdzie jesteście??
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:21   #7
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
a ja jestem szczesliwa ostatnio pisałam na jakims watku o tym, ze przydałby się taki PRAWDZIWY tylko dla rudych tak naprawde jest ich kilka ale nic prawie w nich nie ma albo jest o kolorze karmelowym a ja chce o RUDYM o!

więc tak
ja farbuję włoski wellatonem:P
najpierw karmelową czekoladą obecnie cynamonem i kolor mam taki o jak na zdjeciu nizej
i marzę o rudosci jak obok.. co o tym myślicie?

co do podkreslenia koloru tez jestem ciekawa piszcie piszcie!
witam ruda kolezanke
dokladnie takie same odczucia mialam, wiec postanowilam cos zalozyc

co do mnie... zaczelam od pofarbowania wloskow jasnych blond castingiem bursztynowy blond. no i wyszlo owszem, rudo, ale strasznie ciemne to to bylo, taki bardziej rudawy braz! i potem nalozylam na to schwarzkopf natural & easy, kolor średni miedziany blond i kolorek calkiem fajny, chociaz nadal troszke za ciemny. jak umyje wloski to zdjecie wkleje
teraz dam wloskom odpoczac z miesiac a nastepne rudzenie zamierzam przeprowadzic henna, dlatego tak czekam na jakies informacje na ten temat

kolor masz bardzo ladny, ale ten obok jeszcze lepszy
mi sie marzy cos takiego jak w zalaczniku, chyba najladniejszy rudy jaki do tej pory wsrod 'gwiazd' znalazlam

dzis sprobuje do odzywki olejowo-jajeczno-cytrynowej dodac ten macerat z marchwii no i chyba sobie plukanke zrobie, slyszalam, ze jak dodam rzewienia to moze cos tam sie wyrudzi dam znac

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Przesuwam na forum-Pielegnacja wlosöw
dziekowac
Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
No wszystkie rude piękności gdzie jesteście??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee_simpson549_47da8b3661abf-t.jpg (21,6 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00d8341c630a53ef00e55236d8218834-800wi.jpg (33,3 KB, 239 załadowań)
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 14:39   #8
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Ja obecnie schodzę z rudego, ale za jakiś czas pewnie znów zarudzę swoje włosy (; Generalnie to zawsze farbuję szamponetką firmy Delia i jest zadowolona. Tania i nie testowana na zwierzętach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:14   #9
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Ja mam rudą duszę, rudą kuzynkę i rudego kuzyna

Niestety włosy mam naturalnie za ciemne, żeby móc farbować henną, farba chemiczna by nie wzięła bez drastycznego rozjaśnienia, więc póki co z marzeń o rudych włosach rezygnuję.
Chociaż kiedyś przez jakiś czas ruda byłam. Robiłam czerwone pasemka u fryzjera, miały zniknąć bez śladu, ale tylko sprała się czerwień i został rudy Przez jakiś czas naprawdę ładnie wyglądało, chociaż teraz nie jestem zadowolona, bo dopiero widzę, jak mi zniszczyło włosy.
Ale może kiedyś, jak już będę musiała się farbować, będę ruda z własnego wyboru
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:10   #10
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Ja jestem naturalnym rudzielcem nie robię nic żeby podkreślić kolor.. i mi wstyd dlatego chętnie poczytam jak to się robi

włosy nosze ścięte na boba+ grzywka (długo miałam czarne długie włosy ale postanowiłam wrócić do naturalnych dlatego taka długość), ale konsekwentnie zapuszczam!
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:23   #11
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Jak ja Wam zazdoszcze baaardzo chciałabym być ruda, ale w wakacje zafarbowałam sobie włosy na kolor z odcieniem dość mocnym fioletu... a teraz chyba żadna farba nie złapie mi takiego koloru jakbym chciała ;( do wakacji poczekam ) moze się coś zmieni.
Jak byłam młodsza<i przed wszystkimi moimi eksperymentami,które się zaczeły jakiś rok temu > miałam zaje.bisty kolor rudy z wieeloma różnymi odcieniami ;D
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 14:59   #12
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Ja też strasznie chciałabym mieć rudy kolor włosów ... Taki naturalnie rudy Niestety nie dane mi to < mysi ciemny blond się kłania > Dwa razy farbowałam się na rudo. Teraz przestałam i chcę mieć swoje włoski, naturalny kolor . Aczkolwiek... Jak znam życie to za jakiś czas nabiorę takiej ochoty na farbnięcie się rudym, że to zrobię
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:08   #13
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
witam ruda kolezanke
dokladnie takie same odczucia mialam, wiec postanowilam cos zalozyc

co do mnie... zaczelam od pofarbowania wloskow jasnych blond castingiem bursztynowy blond. no i wyszlo owszem, rudo, ale strasznie ciemne to to bylo, taki bardziej rudawy braz! i potem nalozylam na to schwarzkopf natural & easy, kolor średni miedziany blond i kolorek calkiem fajny, chociaz nadal troszke za ciemny. jak umyje wloski to zdjecie wkleje
teraz dam wloskom odpoczac z miesiac a nastepne rudzenie zamierzam przeprowadzic henna, dlatego tak czekam na jakies informacje na ten temat

kolor masz bardzo ladny, ale ten obok jeszcze lepszy
mi sie marzy cos takiego jak w zalaczniku, chyba najladniejszy rudy jaki do tej pory wsrod 'gwiazd' znalazlam

dzis sprobuje do odzywki olejowo-jajeczno-cytrynowej dodac ten macerat z marchwii no i chyba sobie plukanke zrobie, slyszalam, ze jak dodam rzewienia to moze cos tam sie wyrudzi dam znac


dziekowac

mam pytanie co do maceratu:P jak on działa?;> i widzisz efekty?
na jakimś wątku widziałam PODOBNO działające odżywki podkreślające kolor tylko za nic nie mogę znaleźć

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja obecnie schodzę z rudego, ale za jakiś czas pewnie znów zarudzę swoje włosy (; Generalnie to zawsze farbuję szamponetką firmy Delia i jest zadowolona. Tania i nie testowana na zwierzętach
nie schodź! rude-piękne
Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalnym rudzielcem nie robię nic żeby podkreślić kolor.. i mi wstyd dlatego chętnie poczytam jak to się robi

włosy nosze ścięte na boba+ grzywka (długo miałam czarne długie włosy ale postanowiłam wrócić do naturalnych dlatego taka długość), ale konsekwentnie zapuszczam!
zazdroszcze naturalnej rudości pokaaz ja jestem naturalnie karmelowa

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Ja też strasznie chciałabym mieć rudy kolor włosów ... Taki naturalnie rudy Niestety nie dane mi to < mysi ciemny blond się kłania > Dwa razy farbowałam się na rudo. Teraz przestałam i chcę mieć swoje włoski, naturalny kolor . Aczkolwiek... Jak znam życie to za jakiś czas nabiorę takiej ochoty na farbnięcie się rudym, że to zrobię
taaak rudy uzaleznia


mam pytania
1.czy ktoras z was oprocz rudych włoskow ma również jasną cerę?

2.czy wiecie może, jaką farbą mogę uzyskać odcień jak wyżej

3. jak podkreslacie kolor?

4. w czym rudemu najładniej -kolory
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:45   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Nie schodź! Rude-piękne
Ja nie jestem w stanie mieć długo tego samego koloru włosów. Tylko dlatego w ogóle czasem farbuję- naturalny mam bardzo ładny.
Zarudzę się ponownie jak przyjdzie na to czas Spokojnie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:53   #15
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

ahh... rudy najpiekniejszy kolor wlosow u kobiet jaki moze byc... moje naturalne wlosy sa zbyt ciemne na powiedzmy marchewkowy, a nie chce ich atakowac rozjasniaczami ;/ no nic moze kiedys mi sie uda... obecnie moje wlosy sa rude pod swiatlo ;pp tak normalnie patrzac to jedynie w rudy zapadaja :p
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:13   #16
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie mieć długo tego samego koloru włosów. Tylko dlatego w ogóle czasem farbuję- naturalny mam bardzo ładny.
Zarudzę się ponownie jak przyjdzie na to czas Spokojnie
też tak kiedys miałam bylam jasna blondi, brunetka, karmelową, nawet czerwona bylam o długości nie wspominam ale to dobrze uczysz się w czym jest Ci dobrze

Cytat:
Napisane przez BeRtA1111 Pokaż wiadomość
ahh... rudy najpiekniejszy kolor wlosow u kobiet jaki moze byc... moje naturalne wlosy sa zbyt ciemne na powiedzmy marchewkowy, a nie chce ich atakowac rozjasniaczami ;/ no nic moze kiedys mi sie uda... obecnie moje wlosy sa rude pod swiatlo ;pp tak normalnie patrzac to jedynie w rudy zapadaja :p
Zgadzam się bo co rozjasniac w lato na pewno masz śliczne refleksy
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:41   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez BeRtA1111 Pokaż wiadomość
ahh... rudy najpiekniejszy kolor wlosow u kobiet jaki moze byc... moje naturalne wlosy sa zbyt ciemne na powiedzmy marchewkowy, a nie chce ich atakowac rozjasniaczami ;/ no nic moze kiedys mi sie uda... obecnie moje wlosy sa rude pod swiatlo ;pp tak normalnie patrzac to jedynie w rudy zapadaja :p
To może jakieś płukanki z rabarbaru?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Też tak kiedys miałam bylam jasna blondi, brunetka, karmelową, nawet czerwona bylam o długości nie wspominam ale to dobrze uczysz się w czym jest Ci dobrze
No ja do tej pory miałam wszystkie odcienie blondu, rudości właściwie wszystkie, czerwienie, fiolety, róże, zielenie ^^. I coś co można nazwać jasnym satynowym brązem [ brzmi lepiej niż wyglądało :P ] i całe szczęście we wszystkich kolorach było mi ładnie Ja naprawdę często zmieniam odcień włosów. Kolory już nie tak często, bo szkoda włosów na szamponetki [ farb w ogóle nie tykam ]
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:07   #18
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja obecnie schodzę z rudego, ale za jakiś czas pewnie znów zarudzę swoje włosy (; Generalnie to zawsze farbuję szamponetką firmy Delia i jest zadowolona. Tania i nie testowana na zwierzętach
ooo, a co to za szamponetki? jestem zainteresowana
Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalnym rudzielcem nie robię nic żeby podkreślić kolor.. i mi wstyd dlatego chętnie poczytam jak to się robi
zazdroszcze
chociaz jak naturalnie mam taki blond, ktory w sloncu ma rude refleksy, to sie chyba nazywa miodowy?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
mam pytanie co do maceratu:P jak on działa?;> i widzisz efekty?
na jakimś wątku widziałam PODOBNO działające odżywki podkreślające kolor tylko za nic nie mogę znaleźć

mam pytania
1.czy ktoras z was oprocz rudych włoskow ma również jasną cerę?

2.czy wiecie może, jaką farbą mogę uzyskać odcień jak wyżej

3. jak podkreslacie kolor?

4. w czym rudemu najładniej -kolory
wlasnie nie jestem pewna. on dodany do plukanek podobno dodaje rudych refleksow, ale osobiscie narazie nie widze spektakularnych efektow, chociaz cos tam jest niby. no nic, po regularnym stosowaniu powiem wiecej
jak znajdziejsz te odzywki to daj znac!

co do pytan... ja mam skore blada jak mleko, prawie przezroczysta i owszem, to niby pasuje do rudego, ale przez to mam kilka bardzo widocznych niebieskich zyl, miedzy innymi pod szczeka, na szyji, na rekach... dlatego czekam na wiosne, zeby sie troche przyzlocic!
co do farb to nic nie polece bo zauwazylam, ze wszystko zalezy od koloru wyjsciowego, im ciemniejszy tym bardziej czerwony rudy, jak jasny to bardziej pomaranczowy
a kolorki... no moim zdaniem to zdecydowanie zielony, osobiscie mowie nie niebieskiemu. brazy, szarosci... a jak spektakularnie wyglada sie w czarnym

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No ja do tej pory miałam wszystkie odcienie blondu, rudości właściwie wszystkie, czerwienie, fiolety, róże, zielenie ^^. I coś co można nazwać jasnym satynowym brązem [ brzmi lepiej niż wyglądało :P ] i całe szczęście we wszystkich kolorach było mi ładnie Ja naprawdę często zmieniam odcień włosów. Kolory już nie tak często, bo szkoda włosów na szamponetki [ farb w ogóle nie tykam ]
no to tak jak ja, juz chyba mialam cala palete na glowie. ale to w sumie dawno, z kilka lat temu. od czasow liceum grzecznie trzymalam sie jednego koloru, w maturalnej nawet wrocilam do swojego, a potem znow szal odcieni, na szczescie tylko blondu no i teraz powrot do rudosci
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:24   #19
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Są jakieś płukanki żeby rozjaśnić wlosy do rudego?
bo jak koleżanka stwierdziła mam wszystkie kolory na głowie. Od rudopodobnego przez brązowojakiś do wpadającej czerwieni/fioletu-w zależności od światla : o
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 10:30   #20
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ooo, a co to za szamponetki? jestem zainteresowana
No takie zwykłe szamponetki :P Dostaniesz je w każdym Rossmannie Mnie pasują, bo są delikatne i faktycznie kolory wychodzą takie jak na opakowaniu (;

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Są jakieś płukanki żeby rozjaśnić wlosy do rudego?
bo jak koleżanka stwierdziła mam wszystkie kolory na głowie. Od rudopodobnego przez brązowojakiś do wpadającej czerwieni/fioletu-w zależności od światla : o
No zależy jak bardzo chcesz rozjaśnić. Jak tylko odcień, dwa to może rabarbar? Mocno rozjaśnia jak na ziółko i nadaje rudy odcień
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:26   #21
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Witam;p
ja jestem kasztan- rudy, farbuję chną- kasztan eld w paście.
Jestem zakochana w tym kolorze problem w tym , że muszę malować się pudrami brązującymi bo blada jakaś jestem hahaha kocham zielenie w ubiorze i biel fajnie wypada
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:43   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Witam;p
ja jestem kasztan- rudy, farbuję chną- kasztan eld w paście.
Jestem zakochana w tym kolorze problem w tym , że muszę malować się pudrami brązującymi bo blada jakaś jestem hahaha kocham zielenie w ubiorze i biel fajnie wypada
Ja też jestem blada Moja mam twierdzi, że jestem bladozielona ^^ I według mnie rudości świetnie wyglądają z bladością
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:16   #23
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Witam;p
ja jestem kasztan- rudy, farbuję chną- kasztan eld w paście.
Jestem zakochana w tym kolorze problem w tym , że muszę malować się pudrami brązującymi bo blada jakaś jestem hahaha kocham zielenie w ubiorze i biel fajnie wypada
ooo, powiedz cos wiecej o tej eld w pascie, jak wrazenia ogolne, bo wlasnie kupilam dwie na all, jedna miedziana a jedna chne
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2009-03-07 o 14:09
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:21   #24
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

to ja się pochwalę kolor na zdjęciach nie oddaje w 100% naturalnego koloru ale mniej więcej wygląda to tak.

Ja zawsze miałam jasna cerę ale teraz tj to się zmienia nie wiem od czego? Nigdy nie mogłam sie opalić a teraz mi to wychodzi co prawda jest to bardzo delikatna opalenizna ale zawsze coś a co do kolorów to uważam że ładnemu we wszystkim ładnie ja się ubieram we wszystkie kolory świata oprócz: pomarańczu czerwieni( chociaż powoli się do niej przekonuję) i strasznie bladych odcieni zieleni i niebieskiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8019107.jpg (22,3 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8169387.jpg (46,9 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC131044.jpg (33,1 KB, 245 załadowań)
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5


Edytowane przez eweelina111
Czas edycji: 2009-03-07 o 13:29
eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:10   #25
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

ewelina, ale masz super ten naturalny kolor
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:22   #26
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To może jakieś płukanki z rabarbaru?



No ja do tej pory miałam wszystkie odcienie blondu, rudości właściwie wszystkie, czerwienie, fiolety, róże, zielenie ^^. I coś co można nazwać jasnym satynowym brązem [ brzmi lepiej niż wyglądało :P ] i całe szczęście we wszystkich kolorach było mi ładnie Ja naprawdę często zmieniam odcień włosów. Kolory już nie tak często, bo szkoda włosów na szamponetki [ farb w ogóle nie tykam ]
skad wziac teraz rabarbar
no ładnie ładnie ale odwaga a jak zieleń wyglądała? ja miałam zielone po srednim blondzie- zgnile znaczy
szamponetki.. hmmm nie wiem czy moich wloskow by sie trzymaly bo nawet farbę opornie przyjmują ale na lato chetnie rzucilabym na wloski pomarancz
mi niestety ladnie bylo tylko w blondzie jasnym- podkreslil szare oczka, moim naturalnym karmelku i rudym

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ooo, a co to za szamponetki? jestem zainteresowana


wlasnie nie jestem pewna. on dodany do plukanek podobno dodaje rudych refleksow, ale osobiscie narazie nie widze spektakularnych efektow, chociaz cos tam jest niby. no nic, po regularnym stosowaniu powiem wiecej
jak znajdziejsz te odzywki to daj znac!

co do pytan... ja mam skore blada jak mleko, prawie przezroczysta i owszem, to niby pasuje do rudego, ale przez to mam kilka bardzo widocznych niebieskich zyl, miedzy innymi pod szczeka, na szyji, na rekach... dlatego czekam na wiosne, zeby sie troche przyzlocic!
co do farb to nic nie polece bo zauwazylam, ze wszystko zalezy od koloru wyjsciowego, im ciemniejszy tym bardziej czerwony rudy, jak jasny to bardziej pomaranczowy
a kolorki... no moim zdaniem to zdecydowanie zielony, osobiscie mowie nie niebieskiemu. brazy, szarosci... a jak spektakularnie wyglada sie w czarnym
ja mam rude jak widac wiec refleksy mi nie są potrzebne

jejkuu.. jak ja bym chciala miec jasna cerę a mam lekko zarozowiona na zdjeciu wiadomo ze jest biala bo snieg odbijal promienie a zylki.. ja tez mam ich mnostwo takich widocznych ale taka nasza uroda wg mnie to nawet... slodkie

kolorki hmmmm
zielony ale bardziej zgniły, nigdy taki żywy swiecacy lubie szary choc dla jesieni podobno nie jest on dobrym wyborem(pol szafy mam szarej) czarny... bardzooo choc mam malo czarnych ubran lubie bez

a jesli chodzi o makijaz? ja zauwazylam sprzecznosc.... zle wygladam w cieplych odcieniach oczy robia mi sie czerwone(mam wrazenie ze białka sa zarozowione) a moze nie umiem sie malowac:rolleye s:





jeszcze pytanko
szampony z wyciągiem?? henna?? używała ktoras?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2009-03-07 o 14:24
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:34   #27
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Chną śmieciową farbuje moja rodzicielka ale ja mam długie włosy i mi sie nie chce babrać w dodatku siwieję bałam się że ta pasta nie chwyci a wyszły cudne naturalne refleksy bo siwulce mam miedziano złote a reszta rudy- brąz
Oczywiście pasta się spłukuje więc co 25 dni trzeba sie paścić ale warto

Edytowane przez strzyga77
Czas edycji: 2009-03-07 o 15:35
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:50   #28
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

jaka jest ta maseczka czy coś z rabarbaru? ja bym chciała być blada <3 ale zbytnio nie wychodzi chociaż... latem nie jestem opalona- denerwuje mnie ta czerwień niby rak :// i podobają mi się piegi- nie na całym ciele, tylko pare na policzkach i nosie
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:00   #29
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
skad wziac teraz rabarbar
Ze sklepu zielarskiego. Korzeń rzewienia kosztuje 4 złote (;

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
no ładnie ładnie ale odwaga a jak zieleń wyglądała?
Mnie się podobała I ludzie mnie zaczepiali na ulicy :P Z tym, że ja miałam zieloną całą grzywkę, a na reszcie włosów [ rudym blondzie ] tylko pasemka. Niemniej wyglądało to bosko

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
jaka jest ta maseczka czy coś z rabarbaru? ja bym chciała być blada <3 ale zbytnio nie wychodzi chociaż... latem nie jestem opalona- denerwuje mnie ta czerwień niby rak :// i podobają mi się piegi- nie na całym ciele, tylko pare na policzkach i nosie
Tzn, co jaka? No zwykła xD Tj, są różne rodzaje rabarbarowania włosów. Ale najlepiej według mnie to parzyć rabarbar przez 3,4 godziny, potem polać nim włosy, następnie włożyć je pod czepek i owinąć ręcznikiem. Spłukać po ok. 30 minutach.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:24   #30
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
ja mam rude jak widac wiec refleksy mi nie są potrzebne

jejkuu.. jak ja bym chciala miec jasna cerę a mam lekko zarozowiona na zdjeciu wiadomo ze jest biala bo snieg odbijal promienie a zylki.. ja tez mam ich mnostwo takich widocznych ale taka nasza uroda wg mnie to nawet... slodkie

kolorki hmmmm
zielony ale bardziej zgniły, nigdy taki żywy swiecacy lubie szary choc dla jesieni podobno nie jest on dobrym wyborem(pol szafy mam szarej) czarny... bardzooo choc mam malo czarnych ubran lubie bez

a jesli chodzi o makijaz? ja zauwazylam sprzecznosc.... zle wygladam w cieplych odcieniach oczy robia mi sie czerwone(mam wrazenie ze białka sa zarozowione) a moze nie umiem sie malowac:rolleye s:





jeszcze pytanko
szampony z wyciągiem?? henna?? używała ktoras?
tzn on podobno podkresla kolor, sprawia ze jest intensywniej rudy ale to jak ze wszystkim, wazne jest regularne stosowanie
zarozowiona cera to atut naturalnych rudowlosych
ja to sie prawie nie maluje, przewaznie maziam twarz kremikiem i pudrem [w zimie podkladem], na oczka troche kredki [brazowa badz czarna, zalezy od okazji i pory dnia] i tuszu [czarny badz brazowy] i voila. prawie nie maluje oczu na kolorowo chociaz mam dwie ladne paleki kolorow otrzymane z jakichs okazji, clinique i ysl. ale ze jestem alergikiem to zadko uzywam. a na wiosne to musze juz sobie pozadny tusz wodoodporny zakupic... niech tylko pylic zacznie

ja wlasnie wyczytalam, ze sa fajne szampony dla rudych z eld, ale kompletnie nie do dostania, chyba ze w ich sklepie w warszawie chyba musze sie do mamy usmiechnac, zeby sie tam wybrala i mi poczta wyslala
aaa, a slyszalam, ze dobrym sposobem jest dodawanie do odzywki po myciu troche tej 'henny' venity w balsamie i potrzymac 15-30min i to podobno swietnie podkresla kolor
narazie zakupilam te dwie henny eld, pewnie za jakies 2tyg naloze. no i czaje sie na henne z mazidel badz slynna chne, ale nie wiem skad zdobyc
Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Chną śmieciową farbuje moja rodzicielka ale ja mam długie włosy i mi sie nie chce babrać w dodatku siwieję bałam się że ta pasta nie chwyci a wyszły cudne naturalne refleksy bo siwulce mam miedziano złote a reszta rudy- brąz
Oczywiście pasta się spłukuje więc co 25 dni trzeba sie paścić ale warto
a czemu chna smieciowa?
aaa, a nie wysusza za bardzo wlosow?
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tzn, co jaka? No zwykła xD Tj, są różne rodzaje rabarbarowania włosów. Ale najlepiej według mnie to parzyć rabarbar przez 3,4 godziny, potem polać nim włosy, następnie włożyć je pod czepek i owinąć ręcznikiem. Spłukać po ok. 30 minutach.
mozna tez dodac do plukanek po myciu, ale ja mam wrazenie, ze odkad dodaje do nich korzen rabarbaru to wlosy sa jakies takie nieprzyjemnie suche
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.