Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 21:55   #3451
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38406640]Miluś, kusisz Pat&Rub, widzę, że EkoAmpułka do trądzikowej ma zjadliwą cenę, ale coś mi się cera odwodniła i wzięłabym 'jedynkę' do suchej-wrażliwej, a ona na złość droga A też mam urodzinową zniżkę, więc podumam cóż tu czynić (a najpewniej ukręcę sobie własne serum,bo składników mam od groma).[/QUOTE]
Zazdroszczę umiejętności ukręcania Ja, jak na razie ukręcam tylko toniki.

Zastanawiam się jeszcze nad kremem P&R na dzień 30+. Mój Thalgo terre & mer nie nadaje się pod BB Cream. Zauważyłam, że niektóre naturalne kremy są trochę tępe w rozprowadzaniu. Akurat kończy mi się Thalgo, więc szukam czegoś, co by się nadało pod BB Cream.

Miała może któraś z Was ten krem P&R Krem na dzień 30+ ?

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-01-02 o 22:23
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 22:21   #3452
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś wysyłała ankiety Chanel?
I miała jakieś z tego korzyści?

Ktoś pisał ostatnio że znalazł.
Ja nigdy na to nie zwracałam uwagi ale robiąc ostatnio porządki w pudełkach znalazłam jedną w opakowaniu po różu...
ja wysłałam równo rok temu (no prawie, w grudniu) i dostałam tylko ten zestaw próbek 'na powitanie': serum, krem, podkład vitalumiere i szminki rouge allure velvet na takim kartoniku. od tamtej pory cisza, już nic nie dostałam
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 00:45   #3453
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Nic nie kupiłam na -30%, za to jutro lecę na zwiady. Ostatnio mam mało czasu, ale jakby było coś ciekawego, to się z Wami podzielę
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 07:46   #3454
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę umiejętności ukręcania Ja, jak na razie ukręcam tylko toniki.

Zastanawiam się jeszcze nad kremem P&R na dzień 30+. Mój Thalgo terre & mer nie nadaje się pod BB Cream. Zauważyłam, że niektóre naturalne kremy są trochę tępe w rozprowadzaniu. Akurat kończy mi się Thalgo, więc szukam czegoś, co by się nadało pod BB Cream.

Miała może któraś z Was ten krem P&R Krem na dzień 30+ ?
Co do ankiet Chanel, to ja ostatnio znalazłam, ale jeszcze im nie odesłałam. Może dziś mi się uda. Ciekawe co przyślą...

Jeżeli chodzi o ten krem P&R, to ja już mam drugie opakowanie i bardzo go lubię - dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie zapycha mnie (a mam do tego tendencję). Generalnie jestem bardzo na tak i polecam
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:03   #3455
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak przetestujesz Algenista,koniecznie daj znać.szkoda,że nie wiedziałam,że taka promocja na niego była,odkąd wyszedł miałam ochote wypróbować
Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
To chyba cud , że jeszcze się gdzieś zostały. W Łodzi już dawno nie ma.
Ale te zestawy ą teraz właśnie na wyprzedaży wczoraj koło mnie widziałam ich sporo (biegam po okolicznych sephorach w poszukiwaniu serum dla Holi

P.S. Gratuluję ślicznych wczoraj wklejonych kreseczek
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:33   #3456
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na stronie P&R sa promocje na ekoampułki KLIK

Od kilku dni stosuję ekoAmpułkę 1 i jestem zadowolona. Szybciej goją mi się wszystkie niedoskonałości i skóra jakby trochę bardziej wygładzona.

Ciekawe, jak działa ta do skóry trądzikowej i ta pod oczy

ja mam 4-ke do cery tradzikowej. uzywam chyba 3 tydzien (2 razy dziennie) i hmm....sama nie wiem.szczerze mowiac musialam ja odstawic i przejsc na mocniejszy wysuszajacy apteczny krem bo na brodzie wywalilo mi taki koszmar, ze szkoda gadac. nie wiem czy to po tej ampulce czy sprawy okresowe... tak czy siak rewolucji pozytywnej poki co nie ma. nie ma sie tez co oszukiwac-nie nawilza zbytnio.

jesli chodzi o mniejsze wypryski to tez nie jest tak, ze nakladam i rano jest widocznie lepszy stan...

a taka bylam napalona-choc wiadomo, ze tradzikowe sprawy sa ciezkie i trzeba czekac a efekty, to mialam taka nadzeje, ze ta ampulka bedzie objawieniem...

jedyny efekt widoczny natychmiast to mniej swiecaca buzia...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:49   #3457
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38406832]Zobaczysz .



Jak chcesz to Ci machne jutro foto.



W D. Byl jeden, czekal na mnie tam, gdzie mowilas.
Dziekuje Olu .



Nie.

-------------------------------------
Dobra, chcialam powiedziec, ze wracajac z D. z Ultra Rose wstapilam na chwile do S. Wyszlam z rozem Chanel Rose Ecrin.
Od tej pory juz oszczedzam. Tym razem naprawde .[/QUOTE]
ciekawe na jak dlugo

ja sie na razie trzymam, unikam pokus po prostu i nie zblizam sie do sephor itp.

a byla ktoras w mario? bo tez niby maja przeceny do -70% ale pewnie bieda

w ogole James od dluzszego czasu chodzi za mna flowerbomb, a Ty WIECZNIE nia kusisz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 08:52   #3458
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a byla ktoras w mario? bo tez niby maja przeceny do -70% ale pewnie bieda
ja byłam wczoraj... bieda
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:33   #3459
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Zamówiłam słynny korektor Armaniego na e-glamour Jest teraz za 107 zł. Jak przyjdzie zdam relację jak się sprawuje. I jeszcze do Sephory mnie ciągnie Chyba dziś wstąpię. Była już któraś? Jest coś więcej na wyprzedaży?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:37   #3460
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Zamówiłam słynny korektor Armaniego na e-glamour Jest teraz za 107 zł. Jak przyjdzie zdam relację jak się sprawuje. I jeszcze do Sephory mnie ciągnie Chyba dziś wstąpię. Była już któraś? Jest coś więcej na wyprzedaży?
http://www.sephora.pl/pl/pid7431/sales.html niby te produkty (trzeba kliknac na konkretne znizki) ale wiekszosci juz dawno nie ma...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:42   #3461
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
http://www.sephora.pl/pl/pid7431/sales.html niby te produkty (trzeba kliknac na konkretne znizki) ale wiekszosci juz dawno nie ma...
Nie widzę nic ciekawego dla siebie.
W Douglasie online
Twój prezent: Kosmetyk pielęgnacyjny Shiseido (7 ml) do zakupów powyżej 160 zł.
Żenada normalnie 7 ml, phiii
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 10:06   #3462
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dzwoniłam do Sephory i jutro mają być promocje na MUFE, UD itp.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

te duże palety z Sephory są po 89,00 zł z 189 zł

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

te duże palety z Sephory są po 89,00 zł z 189 zł
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:07   #3463
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Zrobiłam sobie małą przerwę w pracy (koniec i początek roku to u mnie gehenna)bo mnie wywołujecie do odpowiedzi

podkład dw light dostałam od Corii na wymianie i od razu to była wielka miłość zużyłam kilka tubek, problem z tym podkładem jest w kolorystyce o ile nr 2 jest ładny i ma odpowiedni dla mnie odcien w lecie zima potrzebuje jaśniejszego koloru i tu pojawia sie problem bo kolor nr jeden jest dla mnie ziemisty i wyglądam w nim trupio dlatego tez szukałam podkłądu o odpowiednim kolorze i dzięki PR owi Milki kupiłąm BB ling i jestem bardzo zadowolona, nie trzyma sie tak długo na T jak dw light ale kolor ma idealny

ampułki P&R jedynke mam 2gie opakowanie , uzywma rano i jako maseczke mam pod oczy-pomijam plucie dozownika to dobrze nawilża

piekne kreseczki i zakupy: oklaski:
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:11   #3464
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ten krem P&R, to ja już mam drugie opakowanie i bardzo go lubię - dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie zapycha mnie (a mam do tego tendencję). Generalnie jestem bardzo na tak i polecam
dziękuję, nie mogłam zbyt wiele recenzji na jego temat znaleźć.
Iwi, a jaką masz cerę?

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
ja mam 4-ke do cery tradzikowej. uzywam chyba 3 tydzien (2 razy dziennie) i hmm....sama nie wiem.szczerze mowiac musialam ja odstawic i przejsc na mocniejszy wysuszajacy apteczny krem bo na brodzie wywalilo mi taki koszmar, ze szkoda gadac. nie wiem czy to po tej ampulce czy sprawy okresowe... tak czy siak rewolucji pozytywnej poki co nie ma. nie ma sie tez co oszukiwac-nie nawilza zbytnio.

jesli chodzi o mniejsze wypryski to tez nie jest tak, ze nakladam i rano jest widocznie lepszy stan...

a taka bylam napalona-choc wiadomo, ze tradzikowe sprawy sa ciezkie i trzeba czekac a efekty, to mialam taka nadzeje, ze ta ampulka bedzie objawieniem...

jedyny efekt widoczny natychmiast to mniej swiecaca buzia...
hmm... to nie wiem, czy się na to serum skuszę. Ja na gorsze dni - na noc nakładam serum JMO z mącznicy lekarskiej i widzę poprawę. Myślałam, żeby podobnie zastosować to serum na noc.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie małą przerwę w pracy (koniec i początek roku to u mnie gehenna)bo mnie wywołujecie do odpowiedzi

podkład dw light dostałam od Corii na wymianie i od razu to była wielka miłość zużyłam kilka tubek, problem z tym podkładem jest w kolorystyce o ile nr 2 jest ładny i ma odpowiedni dla mnie odcien w lecie zima potrzebuje jaśniejszego koloru i tu pojawia sie problem bo kolor nr jeden jest dla mnie ziemisty i wyglądam w nim trupio dlatego tez szukałam podkłądu o odpowiednim kolorze i dzięki PR owi Milki kupiłąm BB ling i jestem bardzo zadowolona, nie trzyma sie tak długo na T jak dw light ale kolor ma idealny

ampułki P&R jedynke mam 2gie opakowanie , uzywma rano i jako maseczke mam pod oczy-pomijam plucie dozownika to dobrze nawilża

piekne kreseczki i zakupy: oklaski:
ooo, jesteś intensywnie o Tobie myślałam
Holu-Olu, a co myślisz na temat kremu na dzień 30+ P&R???
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:20   #3465
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję, nie mogłam zbyt wiele recenzji na jego temat znaleźć.
Iwi, a jaką masz cerę?
Mam cerę mieszaną, bardzo wrażliwą. Na policzkach kilka rozszerzonych naczynek, natomiast na brodzie co jakiś czas pojawiają się wypryski (na ogół w okolicach okresu). Z jednej strony muszę ją dobrze nawilżać, a z drugiej uważać by coś jej nie zapchało. Ten krem sprawdza się świetnie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:25   #3466
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, bardzo wrażliwą. Na policzkach kilka rozszerzonych naczynek, natomiast na brodzie co jakiś czas pojawiają się wypryski (na ogół w okolicach okresu). Z jednej strony muszę ją dobrze nawilżać, a z drugiej uważać by coś jej nie zapchało. Ten krem sprawdza się świetnie
to go kupię, ja mam podobną, choc może trochę starszą (mieszaną w kierunku suchej), no i wypryski obce mi nie są
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:30   #3467
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to go kupię, ja mam podobną, choc może trochę starszą (mieszaną w kierunku suchej), no i wypryski obce mi nie są
oj tam, oj tam Może weź na początek próbkę, żeby zobaczyć Ci ci pasuje? Wiadomo, każda cera jest inna.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:36   #3468
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję, nie mogłam zbyt wiele recenzji na jego temat znaleźć.
Iwi, a jaką masz cerę?


hmm... to nie wiem, czy się na to serum skuszę. Ja na gorsze dni - na noc nakładam serum JMO z mącznicy lekarskiej i widzę poprawę. Myślałam, żeby podobnie zastosować to serum na noc.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



ooo, jesteś intensywnie o Tobie myślałam
Holu-Olu, a co myślisz na temat kremu na dzień 30+ P&R???
Milko mam po kokarde pracy w pracy jeszcze kilka dni i wracam do zycia mam nadzieje

ja z kremami na dzien nie szaleje z tej przyczyny że z moim T to istny koszmar, mam duet niemal idealny ampułka 1 i baza mac z spf 50 i to trzyma moja T w ryzach. co do kremu p&r 30+ to miałam dzienny i używałam na noc bo nocny wydawał mi za cięzki a używałm w lecie, bardzo dobrze nawilżał buźka gładka obecnie uzywam filorgii splep &pell i ampułki nr 2 na zmiane i jednym słowem filorga zrobiłą mi piękną buźke
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:43   #3469
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38399465]
Pochwal sie koniecznie jak Ci sie podoba.
-----------------------------------------------------------
[/QUOTE]

jutro mam tzw wyjście do ludzi to wypróbuję i oczywiście zdam relację co i jak


kurde dziewczyny kusicie tymi zestawami ale będę twarda - za rok też będą , nie?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 10:46   #3470
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mnie dozownik ampułki pod oczy wkurza strasznie.
Stosuję od ponad 3 tygodni codziennie ale szału na razie nie ma. Mam wrażenie ze skóra jest trochę lepiej nawilżona, przy czym ja mam bardzo, bardzo suchą i cienutką skórę pod oczami. Może trzeba zużyć całość żeby docenić.
Z ampułką 1 tez czekam na ten cud
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:32   #3471
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Właśnie wróciłam z sephory, kupiłam Iwi82 zestaw dr brandta z mikrodermabrazją, było jeszcze u mnie pare zestawów tych po 139zł, był jeden brandta za 99zł z pores no more, jeden z algenist za 105zl z kremami pod oczy, pojedyncze estee lauder i clinique po 129/139zł, widziałam zestawy lancome genifique za 219 i 279zł (chyba) kolorówki przecenionej u mnie brak, ale babeczki latały z listami wyprzedażowymi, także pewnie przeceniają.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:34   #3472
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a ja za to mam kupon do spa w Douglasie w Arkadii -50% na zabiegi na twarz. Byla któraś z Was na takim tam? Jak wrazenia?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:46   #3473
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

hmm... to nie wiem, czy się na to serum skuszę. Ja na gorsze dni - na noc nakładam serum JMO z mącznicy lekarskiej i widzę poprawę. Myślałam, żeby podobnie zastosować to serum na noc.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



ooo, jesteś intensywnie o Tobie myślałam
Holu-Olu, a co myślisz na temat kremu na dzień 30+ P&R???
na profilu p&r na fb jest dzis link do blogowej recenzji 4-ki i jest ona dosc entuzjastyczna. choc idzie w kierunku chwalenia matu i nawilzenia. o leczeniu wypryskow jest tylko slowo..
ja 4-ke kupilam glownie z nadzieja na leczenie niespodzianek a mat mial byc milym dodatkiem a tu poki co lipa...ale wiadomo-na kazdego dziala inaczej

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2013-01-03 o 11:47
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:54   #3474
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Czy w Krakowie są gdzieś te zestawy Algenist z kremem pod oczy?
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:54   #3475
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja od kilku dni używam La prairie revitalizing emulsion (nadostawałam próbek to zużywałam) i najpierw mi się podobało, a teraz mam wrażenie, że ta emulsja mnie wysuszyła wchłania się szybko, rano mam buzię niezłą po wstaniu (chociaż nie taka gładką i miękką jak np. po L'Occitane z shea), potem idę umyć buzię i wtedy się okazuje, że jest sucha na wiór, z każdym dniem coraz mocniej :/ używałyście tego specyfiku kiedyś?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:03   #3476
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z sephory, kupiłam Iwi82 zestaw dr brandta z mikrodermabrazją, było jeszcze u mnie pare zestawów tych po 139zł, był jeden brandta za 99zł z pores no more, jeden z algenist za 105zl z kremami pod oczy, pojedyncze estee lauder i clinique po 129/139zł, widziałam zestawy lancome genifique za 219 i 279zł (chyba) kolorówki przecenionej u mnie brak, ale babeczki latały z listami wyprzedażowymi, także pewnie przeceniają.
Bardzo Ci dziekuję i czekam na PW z rozliczeniem
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:04   #3477
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Czy w Krakowie są gdzieś te zestawy Algenist z kremem pod oczy?
kilka dni temu widziałam w galerii kazimierz
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:26   #3478
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Czy w Krakowie są gdzieś te zestawy Algenist z kremem pod oczy?
widziałam w niedziele w Galerii Kazimierz ale polecam skorzystać z telefonu i

C.H. Galeria Krakowska
ul. Pawia 5
Telefon 1 : 12/628 73 84

ul. Floriańska 19
Telefon 1 : 12/421 24 24
Telefon 2 : 12/421 36 61

ul. Rynek Główny 5
Telefon 1 : 12/422 43 05
Telefon 2 : 12/422 43 21

ul. Podgórska 34
Telefon 1 : 12/433 11 10
Telefon 2 : 12/433 11 11

Al. Pokoju 44
Telefon 1 : 12/290 92 05
Telefon 2 : 12/290 92 06

ul. Bora Komorowskiego 37
Telefon 1 : 12/413 33 10
Telefon 2 : 12/413 16 26
Faks : 12/413 33 12


Al. Pokoju 67
Telefon 1 : 12/296 57 12
Telefon 2 : 12/296 57 13

ul. Kamieńskiego 11
Telefon 1 : 012/298 64 64

Ja już mam te telefony zapisane w osobnym pliku
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:26   #3479
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Czy w Krakowie są gdzieś te zestawy Algenist z kremem pod oczy?

jak coś to służę pomocą, muszę jeszcze raz się do sephory dzisiaj wybrać, mamie się zachciało brandta
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:08   #3480
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziewczyny a czy któraś gdzieś nie widziała na jakiejś megawyprzedaży różu chanel Espiegle? Jakoś tak mi się go zachciało...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.