Lakiery hybrydowe - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 12:27   #2011
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rabarbar20 Pokaż wiadomość
znajomą zmusiłam do przerwy dla testu czy właśnie paznokcie nie są za słabe ( troszkę ponad miesiąc ) ale nici z tego dalej odpada . Myślisz , że problem może być w bazie ? Jejku sama nie wiem zawsze się trzymała przecież super nie zmieniałam jej ciągle jest jedna i ta sama . Jeszcze myśle , czy to może być wina żarówek ? Kupię nowe chyba . A jaką bazę inną polecacie ??
Z tego co mi wiadomo to gelish to najlepsza baza ,więc wydaje mi się że może problem tkwi jednak w osłabionej płytce tym bardziej że piszesz iż matowiłaś bardziej................s próbuj nałożyć dwa razy bazę i dopiero kolor może wtedy da rade


yashe............też kupiłam Estetiq, zrobiłam zamówienie z biokur i przesyłki nie ma jeszcze,a zamówienie zrobiłam razem z przelewem we wtorek
Przyszedł mi mail; zamówienie realizowane.
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:30
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:33   #2012
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Enia, ja czekam na te swoje hybrydy z Estetiq jak na zbawienie dopiero dzisiaj dostałam info, że zamówienie zrealizowane również lakiery kupiłam we wtorek od razu z przelewem, a dopiero dzisiaj wysłali ehh nie wiem czy na jutro dojdą, jak nie to będę musiała czekać cały weekend
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:45   #2013
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Enia, ja czekam na te swoje hybrydy z Estetiq jak na zbawienie dopiero dzisiaj dostałam info, że zamówienie zrealizowane również lakiery kupiłam we wtorek od razu z przelewem, a dopiero dzisiaj wysłali ehh nie wiem czy na jutro dojdą, jak nie to będę musiała czekać cały weekend
Ja zamówiłam brokat złoto,srebro, ten pastelowy brzoskwiniowy i czarny

No i z mollona jednak dwa kolory 40 którą jestem zauroczona i 70
Na allegro kupiłam za 45 zł od dystrybutora bo sprawdzałam na stronie Mollona, blisko mnie w razie czego,gdyby była podróba poprostu bym im odwiozła a ja zamówiłam we wtorek a w środe lakiery były u mnie

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Postanowiłam ze jesli rzeczywiscie bedzie mi sie tak super malowało tym Mollonem, raz w miesiącu będe zamawiała jeden lub dwa lakiery
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:27   #2014
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

oooo to super ja niestety mam ograniczony budżet, macierzyński się kończy a w raz z nim kasa mam nadzieję, że 50-tka z Estetiq mi w zupełności wystarczy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:06   #2015
rabarbar20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

właśnie kupiłam nowe żarówki zobaczę może to to dam tak jak radzicie dwie warstwy bazy A jak nie to już nie wiem , nic więcej mi do głowy nie przychodzi , ale dziękuję Wam za podpowiedzi
rabarbar20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:00   #2016
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny jeszcze jedno pytanko nie związane z tematem lakierów hybrydowych (mam nadzieję, że mi wybaczycie ) , a mianowicie ten P.Shine .. osoby, które pisały, że mają ten zestaw, gdzie zamawiałyście i czy wasze zestawy mają datę ważności? pisałam do sprzedawcy na allegro, który ma największą sprzedaż i ten mi odpisał, że termin to 12 m-cy od otwarcia wszystko ok, ale jakaś data produkcji powinna być bo przecież jak za 5 lat otworzę to co też będzie obowiązywać 12 miesięcy? nie wydaje mi się gdzieś wyczytałam na necie, że te zestawy mają nr seryjny i datę ważności... teraz już sama nie wiem a nie chce wtopić kasy..
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:03   #2017
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam do was pytanie odnośnie zabezpieczania wolnego brzegu Najpierw malujecie brzeg później cały pazurek od góry czy normalnie cały paznokieć a później delikatnie brzeg?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 18:22   #2018
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny jeszcze jedno pytanko nie związane z tematem lakierów hybrydowych (mam nadzieję, że mi wybaczycie ) , a mianowicie ten P.Shine .. osoby, które pisały, że mają ten zestaw, gdzie zamawiałyście i czy wasze zestawy mają datę ważności? pisałam do sprzedawcy na allegro, który ma największą sprzedaż i ten mi odpisał, że termin to 12 m-cy od otwarcia wszystko ok, ale jakaś data produkcji powinna być bo przecież jak za 5 lat otworzę to co też będzie obowiązywać 12 miesięcy? nie wydaje mi się gdzieś wyczytałam na necie, że te zestawy mają nr seryjny i datę ważności... teraz już sama nie wiem a nie chce wtopić kasy..

Też gdzieś czytałam że 12 miesięcy od otwarcia, ale powinna też być jakaś data ważności jak jest zamknięte, bo przecież za 10 lat na pewno sie zepsuje mimo że zamknięte
Jak wrócę do domu to napisze czy tam jest jakaś seria i data produkcji.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:28   #2019
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

rysz4rd super w takim razie czekam na wpis od Ciebie a gdzie zamawiałaś swój zestaw?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:28   #2020
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
rysz4rd super w takim razie czekam na wpis od Ciebie a gdzie zamawiałaś swój zestaw?

Zestaw zamawiałam na Allegro, link do takiej samej aukcji na jakiej zamawiałam -> http://allegro.pl/wielki-zestaw-mani...894491587.html


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:29   #2021
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rabarbar20 Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam nowe żarówki zobaczę może to to dam tak jak radzicie dwie warstwy bazy A jak nie to już nie wiem , nic więcej mi do głowy nie przychodzi , ale dziękuję Wam za podpowiedzi
Ja kiedyś kupiłam nowe żarówki na allegro i były tak masakryczne, że nawet czasem hybrydy nie chciały utwardzać więc musiałam kupić nowe z pewnego źródła.

Ja mam bardzo miękkie paznokcie i najpierw jak całość malowałam CZ to mi wystarczały na tydzień, później była masakra - 2-3 i już widziałam rozwarstwienia i lakier jak guma odchodził.

Kupiłam bazę Gelish i było lepiej ale ciągle nie to. Teraz utwardzam końce porcelaną z Sunflower, maluję 2x bazą Gelish, lakier Mistero Milano i na to top z Eco Star Nails (daję 2 warstwy bo ładniej wygląda a top jest dość rzadki). Paznokcie są super twarde, warstw wcale nie jest za dużo - MM daję naprawdę cienkie warstwy bo super kryją.
Mam już kilka dni, nic się nie dzieje a ja dużo "pracuję" paznokciami, tzn haczę, coś ciągle drapię, zeskrobuję. Takie natręctwo
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 19:44   #2022
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Zestaw zamawiałam na Allegro, link do takiej samej aukcji na jakiej zamawiałam -> http://allegro.pl/wielki-zestaw-mani...894491587.html


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
o też chciałam zamówić zestaw od tego sprzedawcy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:22   #2023
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
o też chciałam zamówić zestaw od tego sprzedawcy

Ja zamówiłam z tymi dodatkami bo niewiele drożej z przesyłka, a sprzedawca dodaje polerkę z irchy (która tez sie moze przydać do nakładania pasty) i 2 oliwki (ale troche za mocny zapach wiec odlałam trochę z jednej i dolałam troche swojej mieszanki :p)

Na opakowaniu nigdzie nie ma daty produkcji, ale sprzedawca na karteczce zrobił krótką instrukcję po polsku i na dole napisał: ważność 12 miesięcy od otwarcia produktu, data wyprodukowania 11/2012


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:43   #2024
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

a masz opakowanie takie jak tu: http://allegro.pl/neonail-manicure-j...862797291.html ? z tym napisem made in japan? sorki, że tak wypytuje ale czytałam, że jest masę podróbek z chin i zamiast pasty odżywczej dają zwykłą pastę polerską

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

co do daty ważności, napisałam zapytanie do oficjalnego przedstawiciela P.Shine w Polsce zobaczę co odpisze :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:35   #2025
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kupiłam nowe żarówki na allegro i były tak masakryczne, że nawet czasem hybrydy nie chciały utwardzać więc musiałam kupić nowe z pewnego źródła.

Ja mam bardzo miękkie paznokcie i najpierw jak całość malowałam CZ to mi wystarczały na tydzień, później była masakra - 2-3 i już widziałam rozwarstwienia i lakier jak guma odchodził.

Kupiłam bazę Gelish i było lepiej ale ciągle nie to. Teraz utwardzam końce porcelaną z Sunflower, maluję 2x bazą Gelish, lakier Mistero Milano i na to top z Eco Star Nails (daję 2 warstwy bo ładniej wygląda a top jest dość rzadki). Paznokcie są super twarde, warstw wcale nie jest za dużo - MM daję naprawdę cienkie warstwy bo super kryją.
Mam już kilka dni, nic się nie dzieje a ja dużo "pracuję" paznokciami, tzn haczę, coś ciągle drapię, zeskrobuję. Takie natręctwo
możesz podac link do tej porcelany ?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 21:47   #2026
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Martwia mnie Wasze opinie o SPN. Mam teraz na pazurach Gelish Is it an illusion, baza i top Gelish. Bardzo dobrze się trzyma i szkoda mi zdejmować, ale po weekendzie chyba przetestuje moje nabytki z SPN, kupione jakis czas temu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:02   #2027
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
a masz opakowanie takie jak tu: http://allegro.pl/neonail-manicure-j...862797291.html ? z tym napisem made in japan? sorki, że tak wypytuje ale czytałam, że jest masę podróbek z chin i zamiast pasty odżywczej dają zwykłą pastę polerską

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

co do daty ważności, napisałam zapytanie do oficjalnego przedstawiciela P.Shine w Polsce zobaczę co odpisze :P

Tak, takie samo opakowanie jak na zdjęciu z napisem made in japan.
Pytaj, pytaj ja sama przewertowałam sporą część internetu żeby przypadkiem nie kupić podróby. Na innych aukcjach były jakieś made in germany itp. ale też wszystkie się różnią opakowaniem.

Jak Ci przedstawiciel juz odpisze do daj znać bo sama jestem ciekawa


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:46   #2028
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

super dzięki za odpowiedź jak tylko ten przedstawiciel odpisze dam znać co i jak
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:17   #2029
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy ma ktoś może lakier Tifton 23 (Azure Blue)? Mocno się zastanawiam nad zakupem ich lakierów, a ten kolor bardzo mnie ciekawi i chciałabym zobaczyć jak wygląda naprawdę, a niestety nie widziałam na żadnym znalezionym próbniku.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 08:11   #2030
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

oficjalny przedstawiciel P.Shine odpisał, że data ważności ich produktów jest do 8/2015... teraz już sama nie wiem... chyba zamówię w sklepie internetowym P.Shine, tylko 10 zł drożej a mam pewność, że oryginał i z dobrą datą

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

P.Shine kupiony już mam chętną panią na ten manicure a ja czekam nadal na moje lakiery z Estetiq może i biokur ma tańsze hybrydy, ale dość długo trzeba na nie czekać :/
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:22   #2031
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
możesz podac link do tej porcelany ?
http://sunflower.com.pl/PORCELANA/PO...A-EXPRESS.html ja mam ten zestaw
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:35   #2032
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Mam pytanko jak nakłada się tą porcelanę najpierw klei się paznokcia a potem ja pędzelkiem? Bo nie wiem po co ten klej w zestawie.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:41   #2033
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

na tej stronie, która podałaś po prawej stronie od zdjęcia jest instrukcja do pobrania
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:56   #2034
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

zakładam że jeśli jakiś paznokieć pęknie " w miejscu strategicznym" to też sobie tą porcelana można go podratować?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:39   #2035
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja pęknięty paznokieć zawsze ratuje fiberglassem ta porcelana jest chyba tylko na rozdwajające się paznokcie aby hybryda nie odchodziła
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:01   #2036
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przyszedł mój Fireworks, ale piękny.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:20   #2037
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

na fiberglassie to się akurat nie znam a macie jakieś sposoby żeby ratować pęknięte paznokcie? torebka od herbaty na klej się u mnie nie sprawdziła. Dwa paznokcie pękły w takim miejscu że musiałam wszystkie obciąć i muszę czekać aż odrosną na tyle żeby znowu założyć hybrydę
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 11:20   #2038
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o IBD JustGel? Można je porównać jakością do CND? NeoNail mnie mocno rozczarowało Nie wiem jak to opisać, miałam paznokcie robione CND i naprawdę wyglądały jakby był na nich żel, a nie zwykły lakier, były ładnie utwardzone i wszystko się pięknie trzymało. Natomiast NeoNail wygląda nawet po 4 warstwach jak zwyczajny lakier (taki ze sklepu za rogiem) do tego odlazł mi w płatach po pierwszej kąpieli, nawet się nie musiałam wysilać ze zmywaniem, bo zeszło wszystko Pewnie moja wina, ale tak czy siak efekt mi się nie podobał, paznokcie jak były miękkie tak zostały. Natomiast po CND miałam wrażenie, że naprawdę mam coś "grubszego" i mocniejszego na paznokciach, dlatego zastanawiam się nad kupieniem jednego koloru albo CND, albo IBD. Przy tym drugim cena jest przyjemniejsza, ale jak z jakością i wyglądem na paznokciu? Zdjęcia są ładne, ale przy NeoNail też były.
Witam
IBD just gel polish to moje ulubione hybrydy, moją przygodę z hybrydami rozpoczynałam z IBD
Cena jest niska w porównaniu z jakością. Nie mam porównania do CND bo jeszcze ich nie używałam.
Plusy IBD:
- bardzo trwałe (po 2 tygodniach ściagam bo mam duży odrost)
ale po tym czasie są bez odprysków, dalej ładnie się błyszczą nie matowieje tak jak np. CZ
- w acetonie odmacza się znakomicie po 5 minutach odchodzi płatkami popycham jedynie patyczkiem drewnianym co nie uszkadza paznokcia.
Minusy: tak jak niejednokrotnie się na forach wypowiadano- niektóre kolory mają słabe krycie (4 warstwy czasami są konieczne)
dla niektórych to może plus bo tyle warstw dodatkowo utwardza paznokieć.

pokaże moje maniciure wykonane lakierami IBD
Moim zdaniem nie wyglądają napewno jak zwykły lakier

Jasny - sweet melody IBD - 4 warstwy konieczne
koralowy - serendipity (2 warstwy wystarczyły)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140118_173057.jpg (71,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131221_183421.jpg (90,5 KB, 54 załadowań)
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 11:22   #2039
Patinka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć Dziewczyny, czytam Was od dłuższego czasu - dzięki za cenne rady i wskazówki. Co do ratowania pękniętego paznokcia to ja albo właśnie torebką z herbaty, a jak jest pęknięty tak, że torebka nie daje rady to skracam paznokcia i kleję tipsa - wszystko się ładnie trzyma
Patinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 11:32   #2040
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zakupiłam po przeczytaniu opinii 2 lakiery bluesky shellac.
koszt 34 zł jednak jestem zawiedziona.
Nie odmaczają się!
Piłowałam paznokieć i niestety uszkodziłam
Dziewczyny czy wy też macie takie odczucia do do tych hybryd????

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Nie narzekam na nablyszczacz z ibd jest ok natomiast baza nie nadaje się na lakiery C.Z. czy z Estetiq bardzo ścinają lakier z brzegów paznokcia, jest problem z pomalowaniem. Mam nadzieję , że na bazie shellaca zniknie problem

dzięki



---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Niestety ja też muszę zamawiać przez neta. Wkurza mnie to, że nie mogę sprawdzić jak faktycznie wygląda kolor, kolory na zdjęciach bardzo odbiegają od rzeczywistych. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania też brak sklepu z hybrydami
zamówiłam shellaca i mam
Problem z uciekaniem lakieru z brzegów paznokcia zniknął
Super sprawa
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.