potrzebuje dobrej maseczki do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 14:36   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

potrzebuje dobrej maseczki do włosów


Mam włosy , suche rozdwajające się łamiące i bardzo zniszczone farbowaniem oraz prostowaniem włosów. Potrzebuje dobrej, ale nie za drogiej maseczki. Stosowałam już Wax ale po roku nie zauważyłam zadnych efektów, teraz mam Dove, ale potzrebuje czegos silniejszego. Zastanawiam się nad maseczką Fructisa. Czy jest ona dobra?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:41   #2
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

fructis nutri-gladka( najlepiej nawilza)
mnie uratowala wlosy po przesadzonym rozjasnianiu sama fryzjerka po kuracji ta maska nie mogla uwierzyc ze sa to te same wlosy cena jej to kolo 18 zl za 300 ml wiec oplaca sie.polecilam ta maske rowniez moim przyjaciolkom jak do tej pory wszystkie sa zachwycone tym cudem> trzymam ja na wlosach ok 15-20 min. po niej wlosy rozczesuja sie genialnie i sa blyszczace i mieciutkiegoraco polecam!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:48   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Ja raczej zastanawiałam się nad maseczką fructisa, ale tą do włosów farbowanych, bo zalezy mi na nawilżeniu. A boje się że włosy po nutri- gładkim staną sie szorstkie i sianiaste. Jesteś pewna że maseczka nutri- gładka jest lepsza od tej do farbowanych włosów??
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:55   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

tak na 100 probowalam tej i tej ale w nawilzeniu jest miedzy nimi duuuza roznica.nutri gladka wygladza i i nawilza a do koloru zapobiega jego plowieniu. ja bylam io wiele wiecej zadowolona z nutri gladnkiej. dzialanie maski do koloru fructisa jest podobne do dzialania dove. ja juz 4 raz kupilam nutri=gladka
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:00   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Witam
Czy probowałaś gliss kua oraz pantene ? Dla mnie ote maseczki są rewelacyjne.Dobre sa tez maseczki naturalne czylio żółtko nafta kosemtyczna.Ja wcieram we włoski sama naftę lub sam olejek rycynowy.Na Twoim miejscu postawiłabym na aturalne środki jesli jeszcze nie próbowałaś.Podobno Regenal jest tez niezły mozna go kupic na allegor z tego co widziałam,sama nie stosowałam jeszcze ale mam zamiar kupić za jakiś czas.
Pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:37   #6
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Na moje zniszczone farbowaniem wloski pomogla bardzo maska Cosmetici di Dora - z bambusem regeneracyjna. Naklada sie ja na doslownie 2-3 minuty po myciu, a potem splukuje letnia (nie ciepla!) woda. Na moje piora wywarla zbawienny wplyw
Fructisa tez uzywalam kiedys (wygladzajacej i takiej do farbowanych), ale spektakularnych efektow nie bylo.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:40   #7
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

no dobrze, ale po co zakladasz dwa wątki z tym samym pytaniem?
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 21:31   #8
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Schwarzkopf Bonacure, maska się nazywa Repair Treatment czy jakoś podobnie - nie wiem, ile dokładnie kosztuje w Polsce, powinna ok. 45 zł. Jest to najlepsza intensywna maseczka do włosów, jaką znam - efekty widac szybko i co najważniejsze, utrzymują się długo po zakończeniu kuracji. Jest przy tym wydajna, stosuje się raz w tygodniu, więc starcza na ładnych kilka miesięcy.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:13   #9
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

WAX-maska godna polecenia
pozdrawiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:30   #10
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

wax jak najbardziej ale jesli zalezy Ci na dobrym rozczesywaniu to nie polecam . ob odbydowuje ale specjalnie nie nawilza jednak mozna kupic ta i ta i stosowac je na zmiane jedna bedzie wzmacniac i regenerowac nadwyrezonego stylizacja i farbowaniem wlosa a 2 ulatwiac rozczesywanie i mega nawilzac mam i wax i fructisaja wlasnie siedze we fructisie na wlosach mi na dlugie za lopatki wlosy starcza srednio na 3 mioes przy stosowaniu co 2 dni
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:38   #11
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Dzięki dziewczyny za opinie. Przeczytałam również, że dobre są ekspresowe maseczki dwuminutowe z Pantene. Tutaj oczywiście też pojawia się dylemat- lsniący kolor, czy intensywna regeneracja? Może któraś z tych byłaby dobra do moich włosów?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 18:58   #12
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

moim zdaniem nawilza lepiej intensywna regeneracia tylko pytanko: czy zalezy bardziej na kolorze czy nawilzeniu???nie zawsze z przykroscia to stwierdzam ( sama mam farbowane wlosy)idzie w parze
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 20:56   #13
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

zalezy mi bardziej na regeneracji bo pasemka miałam robione juz dawno temu i nieiwiele z nich już zostało... jedynie bardzo zniszczone włosy...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:09   #14
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

madzia.a wg mnie godne polecenia sa 2!! jedna t maska z pantene pro-v ze złotej lini ale mnie po niej strasznie włosy lecanie wiem czemu??a ta nr jeden dla mnie to maska dove w granatowym słoiczku rewelacja zapach troche mocny ale włoski gładziutkie i błyszczącea ostatnio kupiłam ją w rosmanie i kosztowała tylko 13 złwiec warto spróbowac
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:45   #15
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do włosów

Cytat:
Napisane przez madzia.a
zalezy mi bardziej na regeneracji bo pasemka miałam robione juz dawno temu i nieiwiele z nich już zostało... jedynie bardzo zniszczone włosy...
NO TO NAPRAWDE POLECAM FRUCTIS NUTRI-GLADKA ( Z AUTOPSJI TO STWIERDZAM) I PANTEEN PRO-V ( O TYM TYLKO SYSZALAM MOZE JAK MI SIE SKONCZY FRUCTIS TO KUPIE)
AHA!! JESZCZE??? JAKI MASZ KOLOR PASEMEK. JESLI MIALAS FARBOWANE( NA CIEMNIEJSZY KOLOR BO TYLKO TO JEST FARBOWANIEM) TO UZYWA SIE CHRONIACE KOLOR LUB NAWILZAJACE NATOMIAST WLOSY FARBOWANE NA JASNIEJSZY( FARBOWANE POWINNO BYC W CUDZYSLOWIE BO TO NIE JEST NADAWANIE BARWY A ROZJASNIANIE CZYLI POZBAWIANIE WLOSA NATURALNEGO BARWNIKA I W SUMIE NIE MA W EFEKCIE CO CHRONIC JAK NIE MA PIGMENTU) TO DBA SIE O NIE ZUPELNIE INACZEJ NIZ O FARBOWANE WTEDY STAWIA SIE TYLKO I WYLACZNIE NA MOCNE NAWILZENIE. ROZJASNIANIE BARDZIEJ INGERUJE W STRUKTURE WLOSA NIZ FARBOWANIE NA CIEMNO
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.