Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 00:40   #541
aguciocfaniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
GG do aguciocfaniaczek
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam drogie panie
Czy mogłabym też prosić o linki do filmików? Moja pupa nie jest zbyt duża, jednak przydałoby się ją wyrzeźbić i trochę podnieść. Niestety, zwykle z moich planów dotyczących świetlanej przyszłości z ćwiczeniami i efektami wychodzi jedno wielkie nic :/ Teraz chciałabym się spiąć porządnie, żeby w końcu móc powiedzieć, że mi się udało
Pozdrawiam i życzę sukcesów oraz widocznych rezultatów.
__________________


28.07.09 r.




Edytowane przez aguciocfaniaczek
Czas edycji: 2010-06-20 o 00:41
aguciocfaniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 07:48   #542
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy( nie dość, że filmiki mi się ściągały chyba 3 dni to kiedy wreszcie się ściągnęły coś jest nie tak:/
Wyświetla mi się tak jakby 5 wyglądających jak różne filmików, na początku jest taki jakby trailer- jakis facet i za nim kilka wyszczerzonych lasek;p ale potem pojawia sie jakas kobieta w niebieskich szortach i żółtym topie, która ćwiczy przez ponad godzinę, ten filmik jest podzielony na kilka części- m.in. samba tornado, high heels, itd. i w każdym filmiku wyświetla się to samo, ta sama babka, te same ćwiczenia!!
co jest? gdzie jes BUM BUM, cardio i te wszyustkie inne programy, o których piszecie...(
Spokojnie, dobrze Ci się ściągneło
Wystarczy, że wszystko wypalisz na płytę dvd jako obraz dvd (dvd video) i ćwiczenia będziesz odtwarzała z płytki. Wtedy podczas uruchamiania będzie Ci się pokazywał interaktywny obrazek (czy jak to nazwać ) i będzie można wybrać płyte 1,2,3 i wtedy poszczególne ćwiczenia

jeszcze coś tylko nagraj cały ten folder video_ts, tzn otwórz go i nagraj jego zawartość.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..


Edytowane przez Luzia
Czas edycji: 2010-06-20 o 07:51
Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:13   #543
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
No i ja niestety musiałam przerwać po 2 dniach z powodów zdrowotnych Ćwiczenia chyba okazały się za ciężkie, poczekam aż zrobię sobie badania i dopiero wrócę tu do was.
Witam w klubie :/ "Na L4"
Ja chyba zaprawiłam się na motórze Uchyliłam szybkę w poprzednią niedzielę jak wracałam do domu wieczorem.
Dotrwałam bez szwanku do wtorku, w środę byłam lekko przytłumiona ...w czwartek prawie 39 stopni i "faza" na całego
Dzisiaj już powoli dochodzę do siebie, a zatem drugi tydzień planuję zacząć zgodnie z rozpiską...w poniedziałek drugiego tygodnia ehh... z taką systematycznością to marnie to widzę
Jedno moje szczęście to to, że BBL to w moim odczuciu dosyć intensywny program ćwiczeń, więc jeszcze mam nadzieję...


Myślę sobie tylko, że w razie czego zrobię ten program w całości drugi raz i tyle wierzę w jego skuteczność, no i nie nudzi mi się dzięki zróżnicowaniu ćwiczeń.
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:47   #544
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Postanowiłam się do Was dołączyć .
Za miesiąc jade na wakacje, nie mam jakichś dużych zastrzeżeń do pupy bo od pół roku ćwicze regularnie tamilee webb, I wan those buns, efekty są, ale chciałabym jeszcze większych. Właściwie to w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo chciałabym jeszcze powiększyć pupe. Czy któraś z Was ma porównanie między tymi ćwiczeniami i Tamilee? Co najważniejsze, czy któraś z Was która robi lift&shape, powiększyła sobie pupe? Kategorycznie nie chce schudnąć, mam nadzieje że przy lift&shape z biustu też mi nie poleci , ale właśnie chciałabym sobie ją podnieść i powiększyć. Tamilee u mnie osiąga właśnie taki efekt, ale pomyślałam że może wyspecjalizowany do tego program jest jeszcze lepszy .Czekam na wrażenia po lift&shape.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:15   #545
ewaa173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam po raz kolejny ostatnio zwróciąm się do Was drogie wizażanki z prośbą o link do ćwiczeń, mam nadzieję, że tym razem ktoś będzie tak miły i mi je prześle będę bardzo wdzięczna Mój tyłek na teście z ołowkiem wypadł marnie więc muszę się wziąć ostro do roboty
ewaa173 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:25   #546
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

I mam jeszcze pytanie, znalazłam już linki, booty basics to jest ten na którym stoi laska w żółtej bluzce, z krótkimi włosami i pokazuje ćwiczenia, pierwsze jest samba tornado itd?

Btw. dla mnei to one mają płaskie pupy
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:39   #547
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny chętnie bym każdej wysłała ale jest problem z tym torrentem z którego ja ściągałam :/

TheCuteOne- to gdzie stoi ta laska to tylko taki wstęp, pokazanie jak się powinno robić dane ćwiczenie

Moje kości i stawy tego nie wytrzymują- kolana przeciążone i bolą przy chodzeniu, że nie powiem już o kręgosłupie :/
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 10:56   #548
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja znalazłam na chomiku i tam pisze, że to jest basics, czyli to nie jest to co mam na 1 dzień w rozpisce? Cholera. A jak wygląda basics?
W ogóle tam bum bum jest podzielone na jakieś różne części live, rapido, wydaje mi się że ta normalna jest tą o którą chodzi.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:00   #549
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Tak, to jest właśnie to basic a bum bum rapido zrobiłam raz jak nie miałam czasu
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:06   #550
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziękuję bardzo, czyli zaczynam od zaraz !
Oby tylko przybyło centymetrów.
Zależy mi na prawdziwie brazylijskiej dużej pupie, tak jak mówiłam, one mają dla mnie za malutkie .
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:08   #551
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Spokojnie, dobrze Ci się ściągneło
Wystarczy, że wszystko wypalisz na płytę dvd jako obraz dvd (dvd video) i ćwiczenia będziesz odtwarzała z płytki. Wtedy podczas uruchamiania będzie Ci się pokazywał interaktywny obrazek (czy jak to nazwać ) i będzie można wybrać płyte 1,2,3 i wtedy poszczególne ćwiczenia

jeszcze coś tylko nagraj cały ten folder video_ts, tzn otwórz go i nagraj jego zawartość.
rety dzięki Ci, już byłam bliska załamaniu myśląc , że znów będę musiała to ściągać

Czyli jak tylko zdobędę jakąś płytę to wypalam i ostro ruszam do ćwiczeń
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 11:12   #552
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

TheCuteOne- wydaje mi się że lift&shape będzie dobre, ale może spróbuj ten 4 program?

Soll- a czy w tym folderze masz też plik Video_TS bez numeru? Jak tak to włącz go w windows media player i już od razu powinno być to menu do wybrania płyty
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:23   #553
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Zrobię lift&shape, jeszcze w tym 4 schudne i co będzie .
Mam zdjęcia mojej pupy, mogłabym w sumie wkleić żebyście mi doradziły jako specjalistki, ale nie można usuwać więc, na razie się wstrzymam .

I jeszcze do dziewczyn, które wykluczyły sculp - mi też zależy wyłącznie ma pupie i planuje go wykluczyć, co robiłyście zamiast niego w ten dzień?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect

Edytowane przez TheCuteOne
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:35
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:49   #554
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, czyli zaczynam od zaraz !
Oby tylko przybyło centymetrów.
Zależy mi na prawdziwie brazylijskiej dużej pupie, tak jak mówiłam, one mają dla mnie za malutkie .
tez o tym marze juz tydzien za mna dzis 2 dzien 2 tygosnia wczoraj zrobilam sculp z ciekaowsci ale bede go zastepowac bum bum tamila dala duze efekty?
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:08   #555
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Wiesz co, są dość zadowalające .
Jeżeli chcesz mogę Ci później przesłać zdjęcia przed i po na priv.
Ja już jestem po pierwszym treningu, zdecydowanie siebie przeceniłam.
Myślałam, że taki czas ćwiczenia tamilee co 3 dzień, powinien jakoś wzmocnić moją kondycje, a przy bum bum, przerwy robiłam 3 razy bo nie mogłam już oddychać! Ogólnie pieczenie czułam tylko w jednym pośladku, pewnie coś pomyliłam, ale to dopiero pierwszy raz, na razie sie nie poddaje i zobaczymy jak będzie dalej (i czy będę miała jutro zakwasy).

A jak na razie oceniasz bbl? Są jakieś efekty? Też robisz lift&shaping?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:09   #556
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
tez o tym marze juz tydzien za mna dzis 2 dzien 2 tygosnia wczoraj zrobilam sculp z ciekaowsci ale bede go zastepowac bum bum tamila dala duze efekty?
Jestem na tym samym dniu

Wczoraj zrobiłam jakieś 20min sculp, tylko to co było na stojąco... Jakoś nie daje rady leżeć na podłodze i jednocześnie patrzeć co oni robią.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:11   #557
Niniczka
Raczkowanie
 
Avatar Niniczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 411
Wyślij wiadomość przez ICQ do Niniczka GG do Niniczka Send a message via Skype™ to Niniczka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam dziewczyny!
Też bym chciała ćwiczyć BBL
tak mnie zachęciliście że już nie mogę usiedzieć spokojnie na miejscu
Tylko mam problem ze ściągnieciem tego pliku z chomika, pojawia się komunikat "Niestety wielkość tego pliku przekracza pozostały, dostępny transfer właściciela tego Chomika." I tak już drugi dzień
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn co maja anemie, jak sobie radzą? Bo ja niestety słaobo się czuję w trakcie intensywnego treningu i spada mi tętno , heh..
__________________
moje filcowanki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403504
mój blog:
http://filcowankioksanki.blogspo t.com/
moje fotosy:
tu
Niniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:31   #558
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Katalonkaaa, mam taki folder, ale po otwarciu go nic się nie dzieje... a w domu akurat nie mam płytki, więc kupię pewnie dopiero jutro ehh
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:46   #559
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

dziewczyny !! ( szczególnie te, które chcą żeby ich pupa się powiększyła i uwypukliła), wczoraj miałam faze na przeglądanie forum internetowych na temat ćwiczeń brazil butt lift i jedna rzecz baaaardzo mnie zmartwiła - wiele amerykanek pisało tam, że ich tyłeczki zrobiły się dużo bardziej płaskie i męskie po tych ćwiczeniach! że dużo schudły, ale przez to straciły krągłości ! ja nie chcę jutro wracam do domu miałam plan ściągnąć to ale te opinie mnie przeraziły.

a tak z deka z innej beczki, znalazlam na youtjuub maseee filmików kształtujących pupę i nie tylko uzytkowniczki charliejames1975, jest boska, ma tam masę ćwiczeń kształtujących pupę, zamierzam chyba bliżej się z nimi zapoznać, bo jeśli jej boska pupa jest wynikiem tychże, to zabieram się za nie od dziś !
__________________
'Kiedy jeden się waha, bo czuje się gorszy, inny jest zajęty popełnianiem błędów i stawaniem się lepszym.'

wzrost : 164
waga: 48,5
talia : 66->65>64 ---> 60
biodra : 90

wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445754
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:54   #560
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Maua Mi, serio? Gdzie tak czytałaś?
To bardzo źle, w sumie jest tam dużo skakania i szybkich ćwiczeń, które są świetne jeżeli chodzi o zrzucenie w obwodzie, ale na przybranie jakoś mi się nie widzi. Nie wiem, może w takim razie znowu wrócę do tamilee.

A w innym temacie, to widziałam Twoją pupe na innym wątku i jest świetna, ładnie odstająca, masz tak genetycznie czy coś ćwiczysz?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect

Edytowane przez TheCuteOne
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:56
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:01   #561
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Może te dziewczyny ćwiczyły niewłaściwy dla nich program?
Zresztą przecież każda z nas ma w czasie ćwiczeń dostęp do lustra i możecie kontrolować zmiany w waszych sylwetkach jeżeli zobaczycie, że dzieje się coś zupełnie przeciwnego niż chciałyście to zawsze można przerwać, prawda?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:04   #562
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

trochę ćwiczę 8 min for buns, dlatego boję się teraz zmieniać trochę, szczególnie po przeczytaniu tych opini, grzebałam po jakiś forach zagranicznych i takie opinie widziałam, że się przeraziłam od tej fitnesski o której pisałam wyżej chcę podchwycić dwa ćwiczenia, które wpadły mi w oko, chociaż wydają mi się dość ciężkie, ale chyba ładnie rzeźbią ja tu zaglądam i czekam na opinie naszych rodowitych polskich wizażanek co do BBL, piszcie o swoich efektach i postępach
__________________
'Kiedy jeden się waha, bo czuje się gorszy, inny jest zajęty popełnianiem błędów i stawaniem się lepszym.'

wzrost : 164
waga: 48,5
talia : 66->65>64 ---> 60
biodra : 90

wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445754
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:35   #563
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Popatrzyłam na tę dziewczynę, o której pisałaś i kiedyś już ją widziałam, ale ona rzeczywiście ma świetny tyłek i ogólnie figurę, nie mówiąc już o biuście... to chyba niemożliwe, żeby był naturalny, prawda? Powiedzcie, że prawda bo inaczej się załamię
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:41   #564
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

szczerze to mój silikonowy radar nic nie wykrywa, w niektórych koszulkach widać, że na prawdę ma naturalnie duże piersi - zważając na to, że jej ciało to pewnie same mięśnie, albo...bardzo dobry chirurg. no, ale świetna jest, drobna, ale wyćwiczona, a pupa ... ja też chcę

edit : silikony, możemy odetchnąć
__________________
'Kiedy jeden się waha, bo czuje się gorszy, inny jest zajęty popełnianiem błędów i stawaniem się lepszym.'

wzrost : 164
waga: 48,5
talia : 66->65>64 ---> 60
biodra : 90

wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445754

Edytowane przez Maua Mi
Czas edycji: 2010-06-20 o 15:05
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:56   #565
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

nieee tylko nie spłaszczanie tyłka od tego mam siedzenie w szkole;/

ja zaczynam program od jutra power jest aby tylko pozostał tak przez kolejne 4tyg chociaż pogoda to jest demotywująca =/

aah, ta laska z tych filmików charliejame1975 - nazywa się Zuzana Light i pracuje właśnie dla bodyrock.tv
dałabym sobie glowe uciac ze ma silikony ma niski %bf na całym ciele niemożliwe jest więc by na biuście miała a przynajmniej aż tak duże i krągłe ;] jest fitnesską, a większosć fitnessek to albo przez ćwiczenia deski albo funduja sobie chirurga zresztą wystarczy spojrzeć na jakiś filmik, wogole jej nie skaczą, ja mam DD i podczas ćwiczeń wyczyniają co chcą he cool
ale pokazane treningi same w sobie są dośc ostre, pamietam że po niektorych miałam zakwasy chociaż kondyche mam dość dobrą ;D
mpx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:14   #566
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Maua M, skąd pewność, że silikony? ale rzeczywiście nie mogą być naturalne, bo są takie pełne, okrągłe no i właśnie nieruchome zupełnie... ale przyznać trzeba, że piękne
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:05   #567
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Nadszedł wreszcie ten czas kiedy to i ja zdecydowałam się dolączyć. Filmiki już ściągnięte, jeszcze nad treningiem się waham, bo w stosunku do reszty ciała to mam mały tyłeczek, więc żadna wersja slim nie będzie potrzebna, chociaż zdaję sobie sprawę, że przy intensywnych ćwiczeniach zawsze trochę tłuszczyku ubędzie, ale to w sumie na plus. Już się nie mogę doczekać, oczywiście zamierzam prowadzić dokumentację wymiarowo-zdjęciową, więc może jak wytrwam to wrzucę dla porównania efektów. W moim avatarze cel jaki sobie stawiam i mam nadzieję, że go osiągnę.

Znalazłam też na you tube tę Zuzanę, ale ćwiczenia, nie na moją kondycję, chociaż może po BBL się skuszę. A tak btw to ona ma bardzo polski, albo przynajmniej słowiański akcent, nie wiem czy też to zauważyłyście?

To tyle tytułem wstępu. Kto jest ze mną od poniedziałku? Wspierajmy się a na pewno się uda
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:32   #568
Niniczka
Raczkowanie
 
Avatar Niniczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 411
Wyślij wiadomość przez ICQ do Niniczka GG do Niniczka Send a message via Skype™ to Niniczka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość

To tyle tytułem wstępu. Kto jest ze mną od poniedziałku? Wspierajmy się a na pewno się uda
Ja bym bardzo chętnie ale nie mogę tych ćwiczeń sciągnąć ,
może ktoś pomoże?
__________________
moje filcowanki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403504
mój blog:
http://filcowankioksanki.blogspo t.com/
moje fotosy:
tu
Niniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:08   #569
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

palina-malina ja jak tylko kupię płytkę i uda mi się to poprawnie uruchomić to startuję z Tobą od poniedziałku

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Niniczka, czemu nie możesz ściągnąć filmików?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:17   #570
mpx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 94
GG do mpx
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ahh jak żałuję że na biust nie ma podobnego programu do ćwiczeń

Zuzana Light jest czeszką stąd ten akcent
znalazłam nawet na necie potwierdzenie:
Q: Does Zuzana Light have implants?
A: Yes. She has mentioned it a bit in a few of her workouts.
czyli wspomniała nawet sama o tym w paru filmikach

możemy więc odetchnąć =)

nie odbiegając już od tematu ;]
kurcze sama już nie wiem na jaki program sie zdecydować.. dostrzegam pierwsze objawy 'cellulitowacenia' [fatalne jak zegne noge;/] wiec chyba pozostane przy tym slim &lift.

ahh zaczynam już od jutra aż się nie mogę doczekać !

P.S. ja mam te filmiki ściągniete (format .mp4) więc mogę przesłać, tylko że one zajmują dużo miejsca, więc nie wiem jakim transferem przesłać <bezradny> ..
mpx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.