Walka z Tłuszczem II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 13:55   #961
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tylko powiedzieć że obroniłam się na 5 Jestem z siebie taka dumna Za tydzień wyjeżdzam na Florydę, nie wiem na ile, zobaczymy czy marzenia się spełniają Muszę kupić tyle rzeczy i złożyć wymówienie z pracy...hm...dużo przede mną!Odezwę się jeszcze! Pozdrawiam!
inch - szaleństwo u Ciebie!!!

akurat obrony Twojej jakoś pewna byłam, a ta Floryda - fantastycznie

Powodzenia w realizacji planów, coby Ci się ułożyło tak jak marzysz
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:20   #962
Kate_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Inch gratuluję

pochwalę się, że dziś na swojej wadze zobaczyłam 1kg mniej
__________________
Wyznacz sobie cel i konsekwentnie go realizuj...bez wymówek, wtedy coś osiągniesz

walczę o swoje ciało i przeciwko swojemu leniustwu!
obecnie - 80kg
cel I - 75kg
cel II - 70 kg
dalej zobaczymy
marzenie 60kg
Kate_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:30   #963
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tylko powiedzieć że obroniłam się na 5 Jestem z siebie taka dumna Za tydzień wyjeżdzam na Florydę, nie wiem na ile, zobaczymy czy marzenia się spełniają Muszę kupić tyle rzeczy i złożyć wymówienie z pracy...hm...dużo przede mną!Odezwę się jeszcze! Pozdrawiam!
po pierwsze gratuluję obrony a po drugie gratuluję wyjazdu
Jak widać faktycznie marzenia sie spełniają, tylko trzeba w nie mocno wierzyć

Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
pochwalę się, że dziś na swojej wadze zobaczyłam 1kg mniej


ja na razie na swoja wagę nie wchodze, bo jestem przed okresem i jestem cała opuchnieta. Czuje sie jak balon. Ale dziś 15 minut steppera za mną i kolejny dzień a6w
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:34   #964
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
To mamy sobie iść?
Tak serio to ja zrzucam to czego tutaj nie widać ni wyszłabym na ulicę w czymś, gdzie widać te mankamenty.. kostium kąpielowy na razie póki co odpada, no chyba, że tylko góra. Ale robię co mogę

Dzisiaj jakoś burzowo wiecie jaka jestem zdolna? dopiero wczoraj zauważyłam, że z przednich kółek w rolkach została mi jakaś 1/3 gumy ;p rewelacyjnie ogólnie wygladają jak im się przyjrzałam szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej. Poki co jeszcze jadą ale nie wiem dlaczego. Zrobiłam mał wywiad co do rolek i kupię w najbliższym czasie.. eh tylko póki co kasy brak
Nie no zostan

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tylko powiedzieć że obroniłam się na 5 Jestem z siebie taka dumna Za tydzień wyjeżdzam na Florydę, nie wiem na ile, zobaczymy czy marzenia się spełniają Muszę kupić tyle rzeczy i złożyć wymówienie z pracy...hm...dużo przede mną!Odezwę się jeszcze! Pozdrawiam!
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
CHyba wszystkie sie weekendujecie co??
Ja wczoraj byłam z Tż na basenie, ale smarowaliśmy się 20 i nic nas nie chwyciło. Mieliśmy iść dzisiaj, ale jakos weny nam brakłoi może sie jutro po pracy wybierzemy
Powiem Wam, że zaczynam powoli zauważac pierwsze efekty a6w. Brzuch zrobił sie bardziej płaski i boczki juz sie nie wylewają ze stroju. Fakt mam nowy, ale mierzyłam tez stare gatki dla porównanie - nie jest zle
Od czwartku nie robie nic aerobowo, bo nie mam siły przez te upały. W czwartek robiłam sie ba blond, a piatek zasnęłam po randce z G, a w czoraj byliśmy na basenie a późnije we Wro i też padłam szybko. Dzisiaj spacerowaliśmy ze 2 godziny w ponad 30 stopniach, więc sie wypociłam heh, ale jutro bede grzeczna
PS. zarezerwowaliśmy noclegi an urlop od 14 do 21 sierpnia juz nie moge sie doczekać
Ja bylam w weekend w gorach i niezle sie spieklam poza tym mam taaaaakie zakwasy
Gdzie jedziecie na zrlop?



Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
pochwalę się, że dziś na swojej wadze zobaczyłam 1kg mniej
tak trzymac
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:42   #965
Kate_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Walka z Tłuszczem II

dzięki dziewczyny
__________________
Wyznacz sobie cel i konsekwentnie go realizuj...bez wymówek, wtedy coś osiągniesz

walczę o swoje ciało i przeciwko swojemu leniustwu!
obecnie - 80kg
cel I - 75kg
cel II - 70 kg
dalej zobaczymy
marzenie 60kg
Kate_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:28   #966
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

kalijko ja sie nie spiekłam, bo posmarowaliśmy się 20 - w ogóle nas słońce nie chwyciło ehh. Mieliśmy iśc na basen wczoraj, ale pogoda spłatała nam figla. Dzisiaj widze też się ziera na deszcz.
A na urlop jedziemy do międzyzdroi
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:58   #967
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tylko powiedzieć że obroniłam się na 5 Jestem z siebie taka dumna Za tydzień wyjeżdzam na Florydę, nie wiem na ile, zobaczymy czy marzenia się spełniają Muszę kupić tyle rzeczy i złożyć wymówienie z pracy...hm...dużo przede mną!Odezwę się jeszcze! Pozdrawiam!
oo inch jakie cudne wieści gratuluję obrony i za marzenia
od tego są żeby się spełniać powodzenia ślicznotko

przepraszam że się wtryniam wam do wątku, ale to tak po starej znajomości z inch pzdr
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2010-07-06 o 08:00
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 11:50   #968
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Uwielbiam takie stare znajomości! Orenda, Ty zawsze tak po cichu myszkujesz i podczytujesz, nie wiedziałam że tu jesteś!! Dziękuję..

Brewko, dziękuję że pamietałaś

Idę dzisiaj na 'magisterskie' lody z bitą śmietaną- zapraszam! Kto jest chętny?


(przepraszam za off top, ale Kalija Mako Szatynka i Kate90 mi to wybaczą)
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:53   #969
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie stare znajomości! Orenda, Ty zawsze tak po cichu myszkujesz i podczytujesz, nie wiedziałam że tu jesteś!! Dziękuję..

Brewko, dziękuję że pamietałaś

Idę dzisiaj na 'magisterskie' lody z bitą śmietaną- zapraszam! Kto jest chętny?


(przepraszam za off top, ale Kalija Mako Szatynka i Kate90 mi to wybaczą)


Pani magister droga no podczytuje tylko , bo u mnie nic się ciekawego nie dzieje i pisać nie ma o czym...choć z drugiej strony nawet pasuje mi ta..stabilizacja

ale ciepłe myśli - zawsze... (kurcze - to zawsze był dla mnie bardzo ważny wątek - choć przyznaje pisywałam rzadko
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:40   #970
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

orenda u nas jak widzisz też mały zastój na wątku, więc zapraszamy śmiało hehe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:23   #971
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

O widze laski, że wakacjujecie się
Ja codziennie od piątku jeżdżę z Tż na rowerach
OD wczoraj zostałam na 4 dni słomiana wdową - G wysłali w delegację do Krakowa, ale wczoraj jeździłam na rowerze z tatem przewiózł mnie swoja trasa, trochę mi tyłek wytrzęsło
Do tego robie już 3 tydzień a6w, ale zakładam na brzuch pas neoprenowy i tak się pocę, że szok.
PS. kupiłam sobie wczoraj spodnie lniane w końcu i fajną luźna bluzeczkę na lato

Dobra dziołszki uciekam, bo mam trochę pracy, i chcę ja zrobić zanim się tu nie da wysiedzieć.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 11:16   #972
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Heloooł melduje się

Makuś no pięknie ostatnio sobie radzisz A6W i codziennie rowerek są jakieś profity z tego? oprócz lepszej kondycji of course

Ja też byłam wczoraj na wycieczce rowerowej dłuuuuuugiej. Nie mam zakwasów ani nic takiego, ale troche tyłek boli. Następna zaplanowana na jutro. Już się nie mogę doczekać W sobotę idziemy na urodzinowego grilla, a w niedziele jedziemy nad wodę (no chyba, że towarzystwo nie będzie w stanie ).

Inch zapodaj jakieś szczegóły tej Florydy, jestem strasznie ciekawa !!!!

Suz, Szatynko, Kasiu20 co tam u Was???
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:59   #973
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Ja ostatnio średnio na jeża, przez te upały nie da się ćwiczyć szczególnie jak się późno wstaje i w miare chłodny poranek przemija. A wieczorem trzeba wyjść do ludzi, przecież nie powiem "sorry, nie mogę, muszę kręcić hula hop" ale dzisiaj może pójdę na rolki póóóźnym wieczorem albo w domu brzuch o ile ktoś mi nie popsuje planów
byłam dziś na łowach w szmateksach, stopy mi odpadają od twardych butów ale przynajmniej kupiłam cokolwiek

Inch gratuluję magistra ale o co chodzi z tą Florydą bo ja chyba nie w temacie zazdroszczę takiej wyprawy
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 07:28   #974
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Makuś no pięknie ostatnio sobie radzisz A6W i codziennie rowerek są jakieś profity z tego? oprócz lepszej kondycji of course

Ja też byłam wczoraj na wycieczce rowerowej dłuuuuuugiej. Nie mam zakwasów ani nic takiego, ale troche tyłek boli. Następna zaplanowana na jutro. Już się nie mogę doczekać W sobotę idziemy na urodzinowego grilla, a w niedziele jedziemy nad wodę (no chyba, że towarzystwo nie będzie w stanie ).

Inch zapodaj jakieś szczegóły tej Florydy, jestem strasznie ciekawa !!!!

Suz, Szatynko, Kasiu20 co tam u Was???
Na początlku widziałam efekty na brzuchu z a6w ale teraz jakby się w miejscu zatrzymały. Dziś będę już robiła 16 powtórzeń i cholernie cięzko jest, ale dam rade Podczas ćwiczeń czuję mięśnie
Razem z G robiliośmy sobie dłuższe trasy, ale teraz G jest w delegacji, więc jeździłam przedwczoraj z tatem, a wczoraj z mamą - to już nie tak daleko, ale zawsze coś. fakt - tez miałam bolący tyłek po pierwszych dniach na rowerze

Dziewczyny chyba odpoczywają

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio średnio na jeża, przez te upały nie da się ćwiczyć szczególnie jak się późno wstaje i w miare chłodny poranek przemija. A wieczorem trzeba wyjść do ludzi, przecież nie powiem "sorry, nie mogę, muszę kręcić hula hop" ale dzisiaj może pójdę na rolki póóóźnym wieczorem albo w domu brzuch o ile ktoś mi nie popsuje planów
byłam dziś na łowach w szmateksach, stopy mi odpadają od twardych butów ale przynajmniej kupiłam cokolwiek

Inch gratuluję magistra ale o co chodzi z tą Florydą bo ja chyba nie w temacie zazdroszczę takiej wyprawy
dla mnie też jest a gorąco na ćwiczenia, ale rowerek w słońcu to wspaniała sprawa. Tak się pocę, że powinnam byc juz o polowę chudsza a tu nic
a wieczorkiem koło 21 robie a6w. Chciałabym jescze wskakiwać na stepper, ale nie daje rady, chyba bym się rozpuściła.

inch melduj się tu zaraz


Dobra dziewuszki ide pracowac. miłego dnia
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2010-07-15 o 07:29
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:10   #975
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
A wieczorem trzeba wyjść do ludzi, przecież nie powiem "sorry, nie mogę, muszę kręcić hula hop"
Dobre
No u mnie też leżą ćwiczenia właśnie z tego powodu
We wrześniu jak się ochłodzi wracam na siłownie. W wakacje nigdy tam nie chodze... wole rower, basen itd. Na wszystko nie starczyłoby mi czasu niestety.

Dziś ide na rower z tż'em, ekipa mi się wysypała... leniuchy jedne!!

Do następnego
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:37   #976
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

kalijku mój Tz wraca dziś z deelegacji i jutro idziemy na rower
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 15:37   #977
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Makuś... taaa ja już wiem co wy będziecie robić

Mam niewygodne, sportowe siodełko w rowerze. Wczoraj myślałam, że umre, nawet po 10km pupa się nie przyzwyczaiła (a bolała po wtorkowej wycieczce). Następna planowana na poniedziałek, bo weekend nad wodą

Ostatnio źle znosze upały. Czy w Polsce muszą być albo mrozy albo tropikalne temperatury? Marzy mi się tak 25 st.

Nie mam dziś apetytu i w sumie prawie nic nie zjazdłam.
Oj coś ostatnio niedobrze ze mną
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 16:08   #978
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Oj tam już od razu hehe.
Ja też mam niewygodne siodełko, ale kupiłam sobie nakładkę żelowa za 20 zł i jest o niebo lepiej
Ja też dziś mało zjadłam, ale dobrze, bo wcale nie chce mi sie ćwiczyć. Tylko a6w wieczorem zrobie.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:23   #979
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

No właśnie ostatnio TŻ mi coś wspominał o tej nakładce.. muszę się za nią rozejrzeć

Narzekałam na upał i proszę - dziś u mnie 17 st. i kropi .. a mieliśmy jechać nad wodę dziś siedziałam cały dzień w domu aż jestem na siebie zła za zmarnowaną niedzielę.

Idę na kolacje - dietetyczną rybkę po grecku własnej produkcji

paaaaaa
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 20:05   #980
Kate_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Walka z Tłuszczem II

u mnie źle się dzieje... motywacji!!! czuję, że jestem beznadziejna i sie to tego nie nadaje.. ;( cięzki przypadek ze mnie..
__________________
Wyznacz sobie cel i konsekwentnie go realizuj...bez wymówek, wtedy coś osiągniesz

walczę o swoje ciało i przeciwko swojemu leniustwu!
obecnie - 80kg
cel I - 75kg
cel II - 70 kg
dalej zobaczymy
marzenie 60kg
Kate_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 20:53   #981
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
No właśnie ostatnio TŻ mi coś wspominał o tej nakładce.. muszę się za nią rozejrzeć

Narzekałam na upał i proszę - dziś u mnie 17 st. i kropi .. a mieliśmy jechać nad wodę dziś siedziałam cały dzień w domu aż jestem na siebie zła za zmarnowaną niedzielę.

Idę na kolacje - dietetyczną rybkę po grecku własnej produkcji

paaaaaa
olecam, bo ta nakładka sporo daje Fakt, zakwasy miałam, ale normanie na siodełku mogłam siedzieć.
U mnie leje od wczoraj - cała noc padało i cały dzień dziś a też chcieliśmy iśc na basen. Ehh.
Może jutro bedzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
u mnie źle się dzieje... motywacji!!! czuję, że jestem beznadziejna i sie to tego nie nadaje.. ;( cięzki przypadek ze mnie..
No coś ty. Każdy ma czasem gorsze dni. ja np jak nie widze efektó to też myslę, że nic z tego, że nie dla mnie diety i ćwiczenia. Ale pomyśle sobie o wizazu i jakoś chęć mi wraca
A poza tym, jak przyzwyczaisz organizm do ćwiczeń, to jak nie poćwiczysz jednego dnia to będzie Ci czegoś brakowało .
Głowa do góry
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:24   #982
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

A gdzie mój post z wczoraj??? Długo się wysyłał, ale myślałam, że jednak się wysłał... ech

No więc jeszcze raz:
Kasiu głowa do góry!!!! Odchudzanie to długotrwały proces.. teraz, w wakacje jest trudniej przez grile, piwka, wypady na lody itd. ale z drugiej strony można spalić te kalorie na rowerze, rolkach, basenie...
Wyluzuj troche, postaraj się spędzić aktywnie wakacje, uważaj, by nie przytyć a za redukcję możesz zabrać się we wrześniu

Makuś chyba faktycznie kupie to siodełko. Dziś jedziemy w dość długą trasę i na samą myśl o tym mnie pupa boli

Rozmawiałam dziś z koleżanką. Schudła 6kg... jestem zazdrosna Upały trochę zelżały, więc wracam do (mam nadzieję) regularnych treningów Jutro chyba zacznę znowu biegać... Po bieganiu są lepsze efekty Po za tym już chyba nie obowiązuje zakaz wstępu do lasu...

Co tam u Was?

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-07-20 o 14:26
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:09   #983
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

kalijko wizaz czasem mnie denerwuje, zwłaszcza wieczorami jak coś się muli, ale trudno.

Ja od tygodnia nie jeździłam na rowerze, ale ćwiczę
Tzn dalej robie a6w, krece hh i masuje sie pasem. Za goraco bylo, żeby robi cokolwiek innego. i uwaga ograniczyłam spożywanie pieczywa
Na śniadanie w domu 2 kanapki wieloziarnistego pieczywa, w pracy serek waniliowy z siemieniem lnianym, póxniej serek wiejski z pomidorem, a na obiad kasza gryczana, mizeria, kalafior i kawałek mięsa. Wiem idealnie nie jest, ale od czegoś trzeba "zacząć". Wczoraj też tylko raz jadłam chleb i wcale mi go nie brakuje
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2010-07-20 o 20:41
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:41   #984
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Chciałam sie pochwalić. Zmobilizowałam się i włączyłam dzis płytkę z callaneticsem i tak poćwiczyłam, że ledwo się na nogach trzymałam. Ciekawe czy jutro beda kakwasy. Tylko cw na brzuch zrobilam słabo, bo później a6w jescze, więc nie chciałam przesadzać

Ale jest gorsza sprawa - nie chce mi sie jeść kolacji wcale ehh
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:29   #985
Kate_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Walka z Tłuszczem II

ten hula hop naprawde pomaga?
__________________
Wyznacz sobie cel i konsekwentnie go realizuj...bez wymówek, wtedy coś osiągniesz

walczę o swoje ciało i przeciwko swojemu leniustwu!
obecnie - 80kg
cel I - 75kg
cel II - 70 kg
dalej zobaczymy
marzenie 60kg
Kate_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:36   #986
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
ten hula hop naprawde pomaga?
Mi bardzo
Byłam dziś na basenie (bez kostiumu ), złapałam trochę kolorku. Poza tym nie mam w ogóle apetytu i do tego podły nastrój . Ćwiczenia jutro. Sorry, że tak z doskoku i do tego takie lakoniczne posty ale jestem na małym zakręcie od dłuższego czasu.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:31   #987
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Chciałam sie pochwalić. Zmobilizowałam się i włączyłam dzis płytkę z callaneticsem i tak poćwiczyłam, że ledwo się na nogach trzymałam. Ciekawe czy jutro beda kakwasy. Tylko cw na brzuch zrobilam słabo, bo później a6w jescze, więc nie chciałam przesadzać

Ale jest gorsza sprawa - nie chce mi sie jeść kolacji wcale ehh



Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
ten hula hop naprawde pomaga?
Nie wiem, nigdy mi się nie chciało kręcić

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Mi bardzo
Byłam dziś na basenie (bez kostiumu ), złapałam trochę kolorku. Poza tym nie mam w ogóle apetytu i do tego podły nastrój . Ćwiczenia jutro. Sorry, że tak z doskoku i do tego takie lakoniczne posty ale jestem na małym zakręcie od dłuższego czasu.
Uuuu co się dzieje?

Nie byłam dziś na rowerze.. za gorąco a teraz to już mi się nie chce.
W sumie oprócz długiego spaceru z psem nie zrobiłam dziś nic.

Arbuz jest kaloryczny? Zjadłam dziś ze 2 kg
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:45   #988
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Kalija mózg mi się przegrzał prawdopodobnie druga możliwość to taka że z nieróbstwa postradałąm rozum ale dziś już lepiej. dalej niewiele jem bo nie mam apetytu za to kręciłam dziś hula i trening brzucha jutro myślę, że pójdę na rolki koło 21
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:24   #989
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Mi bardzo
Byłam dziś na basenie (bez kostiumu ), złapałam trochę kolorku. Poza tym nie mam w ogóle apetytu i do tego podły nastrój . Ćwiczenia jutro. Sorry, że tak z doskoku i do tego takie lakoniczne posty ale jestem na małym zakręcie od dłuższego czasu.
Może jak skończą sie te straszne upały to i samopoczucie wróci do normy

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość





Nie wiem, nigdy mi się nie chciało kręcić



Nie byłam dziś na rowerze.. za gorąco a teraz to już mi się nie chce.
W sumie oprócz długiego spaceru z psem nie zrobiłam dziś nic.

Arbuz jest kaloryczny? Zjadłam dziś ze 2 kg
a dziękuję, dziękuję Ale nastepna godzinka callan będzie chyba dpiero w sobote i niedziele, bo dzis juz nie dam rady jutro pewnie nie bedzie mi sie chciało heh.
Mi się zawsze szybko odechciewało kręcic, ale może teraz bedzie inaczej. Choć chyba znów za dużo bym chciała na raz (rower, callan, a6w, hula) a czasu brak
Ja dziś byłam na rowerze. Fakt jeździliśmy może ze 40 minut ale od 17, więc pot się ze mnie lał.
Uwielbiam arbuza - chyba nie jest zły, tylko moczopędny

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Kalija mózg mi się przegrzał prawdopodobnie druga możliwość to taka że z nieróbstwa postradałąm rozum ale dziś już lepiej. dalej niewiele jem bo nie mam apetytu za to kręciłam dziś hula i trening brzucha jutro myślę, że pójdę na rolki koło 21
3maj sie i wytrzymaj jescze troszke tej pogody

Ja poza rowerem i a6w nie mam sie dzis czym chwalic. W te upały przynajmniej wypijam tyle ile trzeba, bo conajmniej 1,5 litra wody, ale do tego doszedł dzis litr pepsi i kilka ciastek łakotek.
AAA i kręciłam rano hh 12 minut
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:14   #990
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
Kalija mózg mi się przegrzał prawdopodobnie druga możliwość to taka że z nieróbstwa postradałąm rozum ale dziś już lepiej. dalej niewiele jem bo nie mam apetytu za to kręciłam dziś hula i trening brzucha jutro myślę, że pójdę na rolki koło 21
Dużo osób, nawet młodych źle znosi te upały. Mam nadzieje, że już czujesz się lepiej
Żałuje, że nie mam rolek... lubiłam jeździć
Zauważyłam, że u mnie nikt nie jeździ... nawet dzieciaki - pewnie siedzą przed kompem

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Może jak skończą sie te straszne upały to i samopoczucie wróci do normy

(...)
Choć chyba znów za dużo bym chciała na raz (rower, callan, a6w, hula) a czasu brak
Ja dziś byłam na rowerze. Fakt jeździliśmy może ze 40 minut ale od 17, więc pot się ze mnie lał.
Uwielbiam arbuza - chyba nie jest zły, tylko moczopędny

Ja poza rowerem i a6w nie mam sie dzis czym chwalic. W te upały przynajmniej wypijam tyle ile trzeba, bo conajmniej 1,5 litra wody, ale do tego doszedł dzis litr pepsi i kilka ciastek łakotek.
AAA i kręciłam rano hh 12 minut
U mnie się już skończyły - wczoraj się smażyłam na słońcu, a dziś rano jak wstałam to tak lało, że nawet pies nie chciał wyjść na siku No i tak siąpi do teraz. A jak jest u Was z pogodą?

Znów nie pójdę na rower - jak nie upał to leje. Pojeżdżę za to na orbitku, bo ostatnio troche się zakurzył. Zastanawiam się też nad zakupem piłki do ćwiczeń. Zawsze taką chciałam z tym, że... gdzie ja to wszystko będę trzymać

Pisałaś o pepsi... ja uwielbiam coca cole light pije ją zwykle, jak mi się chce słodkiego

Robię impreze na weekend. Niektórzy będą nocować no i zastanawiam się co zrobić do jedzenia, żeby oni zjedli i żeby moja dieta też nie poległa... Jakieś pomysły???
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.