Dziwne upławy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 11:59   #1
fajer_frajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Exclamation

Dziwne upławy


Witam. Jakiś czas temu złapałam infekcję pochwy siadając na sedesie w podejrzanym pub'ie (głupota, wiem). Wyleczyłam ją (to było jakiś rok temu). Ale, że infekcje lubią wracać, pojawiła się nowa, całkiem niedawno, właściwie przed paroma dniami. Swędziało, piekło i w ogóle było nieprzyjemnie. Przez pierwsze dwa dni nie bardzo miałam się tym jak zająć więc pozostawiłam to samemu sobie. Drugiego dnia współżyłam, tak jakoś wyszło. W trakcie straciłam nawilżenie, zaczęło boleć. Po paru pojawiły się gęste, brązowe upławy. Kupiłam mieszankę kory dębu, rumianku i szałwii i od dwóch dni robię tak zwane "nasiadówki". Swędzenie przeszło, natomiast upławy stały się różowe O_O Nie mam pojęcia co się dzieje. W czasie, gdy upławy były brązowe gorączkowałam, może to wina przeziębienia, a może infekcji, osłabienia organizmu. Bolały mnie mięśnie, stawy. Brązowe upławy zniknęła wraz z gorączką. Niedawno byłam u ginekologa, podobno wszystko jest ok. Nie wiem, czy teraz powinnam iść. Pomocy, boję się
fajer_frajer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:30   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Dziwne upławy

Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
Witam. Jakiś czas temu złapałam infekcję pochwy siadając na sedesie w podejrzanym pub'ie (głupota, wiem). Wyleczyłam ją (to było jakiś rok temu). Ale, że infekcje lubią wracać, pojawiła się nowa, całkiem niedawno, właściwie przed paroma dniami. Swędziało, piekło i w ogóle było nieprzyjemnie. Przez pierwsze dwa dni nie bardzo miałam się tym jak zająć więc pozostawiłam to samemu sobie. Drugiego dnia współżyłam, tak jakoś wyszło. W trakcie straciłam nawilżenie, zaczęło boleć. Po paru pojawiły się gęste, brązowe upławy. Kupiłam mieszankę kory dębu, rumianku i szałwii i od dwóch dni robię tak zwane "nasiadówki". Swędzenie przeszło, natomiast upławy stały się różowe O_O Nie mam pojęcia co się dzieje. W czasie, gdy upławy były brązowe gorączkowałam, może to wina przeziębienia, a może infekcji, osłabienia organizmu. Bolały mnie mięśnie, stawy. Brązowe upławy zniknęła wraz z gorączką. Niedawno byłam u ginekologa, podobno wszystko jest ok. Nie wiem, czy teraz powinnam iść. Pomocy, boję się
Tak, powinnaś isc do lekarza.Nie ma na co czekac.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:36   #3
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Dziwne upławy

Idź do lekarza, im szybciej on rozpozna co się dzieje, tym szybciej zaczniesz brać leki i wyleczysz to, zanim się rozwinie.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 23:17   #4
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dziwne upławy

Niestety infekcje uwielbiają nawracać. : ( Też poszłabym do lekarza.
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 15:14   #5
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 372
Dot.: Dziwne upławy

nawet jeśli już wszystko wraca do normy dobrze jest pójśc do lekarza niż zaniedbać.

Może powinnaś teraz przez kilka dni stosować jakieś globulki żeby odbudować naturalną florę? Zapytaj o to lekarza.
A no i są też preparaty o takim działaniu jak te globulki ale brane doustnie więc mniej problemów.

Życzę powrotu do zdrowia i stabilnej sytuacji intymnej
megalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.