Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 06:40   #2431
Czarodziejka_Jezior
Raczkowanie
 
Avatar Czarodziejka_Jezior
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Nie mam porównania, niestety, ale ciężko ki uwierzyć ,że firma robi inne partie na potrzeby USA i do nas.
Wy macie porównanie i nie mam powodu Wam nie wierzyć.
Gdyby ktoś to kiedyś porządnie sprawdził i okazałoby się to prawdą to chyba nigdy więcej niczego od nich bym nie kupiła
Taka ze mnie patriotka

EDIT:załączam jeszcze zdjęcia moich kominków, pierwsze to zdjęcie kominka, który stoi w łazience w ciemności, drugie to ten sam kominek, ale kiedy światło jest włączone, a trzecie to zdjęcie kominka, który stoi w pokoju dziennym
jakie cudne! A ja się wahałam nad takim mozaikowym kominkiem - rozwiałaś moje wątpliwości. Są cudne i jeśli będą pieniążki to z pewnością kupuję
Czarodziejka_Jezior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 06:40   #2432
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Obejrzalam wczorajsze/przedwczorajsze zdjecia - przepiekne
Gratuluje wszystkim nowych swiec, woskow, kominkow i kloszy

Tez cos chce

Jesli czas pozwoli wpadne dzis do ulubionego sklepu - moze cos z zapachow miesiaca przyniose.
Albo perfumy na pocieszenie



Milego dnia
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 06:45   #2433
Czarodziejka_Jezior
Raczkowanie
 
Avatar Czarodziejka_Jezior
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez shenzee Pokaż wiadomość



Chciałam powiedzieć: "Bierz Vanilla Satin", ale ten kominek jest taki śliczny... Sama się na nie czaję, ale póki jeszcze resztek rozumu mi nie wyżarło to korzystam ze swojego wysłużonego kominka aż padnie
A co do avataru i imienia to w takim razie masz wirtualnego sobowtóra
!
właśnie ciężko wybrać, ale najpierw chyba świeca skoro ma zniknąć, a potem kominek Ja mam taki za 5 zł od lat, kupiłam do olejków, i dobrze się trzyma, więc chyba nic go nie pokona

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Hmmm,ciekawe...
Właśnie kupiłam na all od PP, woski:
2x cozy sweater
2Xcream & cookie
Ja też się załapałam na słynny sweterek na razie wzięłam po jednym woski na próbę i dodatkowo jeszcze kupiłam green grass, bermuda beach, violet ice
Czarodziejka_Jezior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:07   #2434
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Koniec końców jestem zadowolona
Nie brałam podstawek ,ale myślę ,że w przyszłości wezmę, bo na goodies. pl przeczytałam, że są wręcz nieodzowne (no nie wiem), poza tym chcę mieć komplet z kloszemi dopełnić całość
A tak z ciekawości pytałaś w jakim celu podstawki? Mi się podobają, ale nie widzę ich użytkowej funkcji nijak...

Ja mam klosz, ale jak dłużej palę świecę, to faktycznie mam wrażenie, że nieco tłumi zapach...a z drugiej strony na pewno wolniej się dzięki temu spala...No nie wiem co o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyznać sie, jakiego zapachu macie najwiecej w rożnych słojach, woskach?
Ciekawe pytanie... Ja Happy Christmas

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Spoko, ale przywieź ze sobą prowiant, bo inaczej jeno tynk ze ściany


Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Mam trochę świec, większość kupowana w Polsce i no cóż, woski się różnią w nich- jedne palę i ubytku prawie nie widać, inne spalają się jak szalone. Jedne palą się fantastycznie, a np. 2x4 to jakiś koszmar.
No ciekawostka. Na pewno jakoś tam odróżniane są w fabryce, na pewno podczas naklejania etykietek - jak się przyjrzycie na zapachach produkowanych na Europę są napisy po francusku. Na stricte amerykańskich tego nie ma
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:38   #2435
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Bo chciałoby im sie recepturę zmieniać.
Po prostu sa zapachy, które lepiej sie palą, a są takie, które gorzej. Pewnie to zależy od zapachu i partii.
Z drugiej strony, niektóre woski moga być źle przechowywane i zleżałe i dlatego nie pachną.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:46   #2436
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez shenzee Pokaż wiadomość
Już zaczęłam, właśnie chłepczę smętnie wodę Ale na burżujsko, bo z cytryną



Chciałam powiedzieć: "Bierz Vanilla Satin", ale ten kominek jest taki śliczny... Sama się na nie czaję, ale póki jeszcze resztek rozumu mi nie wyżarło to korzystam ze swojego wysłużonego kominka aż padnie
A co do avataru i imienia to w takim razie masz wirtualnego sobowtóra



Powiem Ci ,że jak już masz tyle skarbów, to nowy, piękny kominek może być fajnym dopełnieniem

Ok, dziewczyny, po niuchaniu na sucho:
Bardzo przyjemnie "zielony" zapach z delikatnie cytrusową nutą grającą w tle. Zdecydowanie unisex - spodoba się każdej płci, jest mega uniwersalny, w zasadzie paliłabym go w każdym pomieszczeniu, chyba nawet w garażu (tylko nie wiem po co miałabym tam palić cokolwiek :P). Świeży, nawet dość elegancki, niesłodki. Ta zieleń jest bardziej dzika i liściasta niż trawiaste zapachy z YC. Green Grass kompletnie mi nie podszedł, za to tego już uwielbiam.
Ale żeby nie było zbyt idealnie, opinia niewprawionego nosa brzmi: "jakiś zielony żel pod prysznic". No i weź tu człowieku se kupuj drogie świece...

Niektórzy, po prostu, nie potrafią docenić czystego piękna

Z jednej strony prawda, że tej "gładkości" w nim mniej niż w w/w zapachach, ale z drugiej strony - ze wszystkich zamówionych (poza Cozy) jest najbliższy tej kategorii.





Aż z ciekawości przejrzałam swoje nabytki i cóż... każdego zapachu mam po jednym, to aż nieprawdopodobne! A z wosków najwięcej mam z Tropical Mango, bo AŻ 2
Ale nie, czekaj, mam dwa tumblery (duży i mały) Ocean Blossom! No ja, maniaczka, miałabym nie mieć? Tak go chomikuję, że aż o nim zapomniałam
Ja jeszcze niczego nie mam podwójnie ,ale chyba zdubluję Red Velveti Camomile Tea, bo uwielbiam te zapachy, a słyszałam, że będą wycofywać

Ja mam blisko, kiedy zapraszasz na degustację najdroższego dymu na świecie? :P
No i piękny masz kominek! Co za efekt po ciemku!
Dziękuję ,a wpadaj kiedy Ci pasuje

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość
jakie cudne! A ja się wahałam nad takim mozaikowym kominkiem - rozwiałaś moje wątpliwości. Są cudne i jeśli będą pieniążki to z pewnością kupuję
Też się wahałam,ale jak tylko zobaczyłam go na żywo to wiedziałam, że zrobiłam dobrze
Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Obejrzalam wczorajsze/przedwczorajsze zdjecia - przepiekne
Gratuluje wszystkim nowych swiec, woskow, kominkow i kloszy

Tez cos chce

Jesli czas pozwoli wpadne dzis do ulubionego sklepu - moze cos z zapachow miesiaca przyniose.
Albo perfumy na pocieszenie



Milego dnia
Perfumy, też fajna rzecz

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość
właśnie ciężko wybrać, ale najpierw chyba świeca skoro ma zniknąć, a potem kominek Ja mam taki za 5 zł od lat, kupiłam do olejków, i dobrze się trzyma, więc chyba nic go nie pokona
Kominek warto kupić ,ale jeśli ma zniknąć ulubiona świeca, to chyba lepiej najpierw ją nabyć

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------


Ja też się załapałam na słynny sweterek na razie wzięłam po jednym woski na próbę i dodatkowo jeszcze kupiłam green grass, bermuda beach, violet ice
Bardzo jestem ciekawa tego sweterka no i tych ciasteczek z kremem-brzmi apetycznie

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości pytałaś w jakim celu podstawki? Mi się podobają, ale nie widzę ich użytkowej funkcji nijak...

Ja mam klosz, ale jak dłużej palę świecę, to faktycznie mam wrażenie, że nieco tłumi zapach...a z drugiej strony na pewno wolniej się dzięki temu spala...No nie wiem co o tym myśleć



Ciekawe pytanie... Ja Happy Christmas







No ciekawostka. Na pewno jakoś tam odróżniane są w fabryce, na pewno podczas naklejania etykietek - jak się przyjrzycie na zapachach produkowanych na Europę są napisy po francusku. Na stricte amerykańskich tego nie ma
Podobno ,żeby rozgrzana świeca nie niszczyła powierzchni na której stoi,ale to chyba dzieje się tylko wtedy jak świeca się kończy
Nie wiem, bo jeszcze nie doszłam w żadnej do tego etapu
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:53   #2437
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość

Podobno ,żeby rozgrzana świeca nie niszczyła powierzchni na której stoi,ale to chyba dzieje się tylko wtedy jak świeca się kończy
Nie wiem, bo jeszcze nie doszłam w żadnej do tego etapu
Eee naciągane to chyba Jakoś mi się nigdy świeca, nawet ta najbliżej płomienia nie nagrzała tak, żeby parzyć Co prawda też mi się jeszcze nie udało denkować (mam nadzieję, że to niedługo nastąpi z maluszkiem Clean Cotton
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 07:53   #2438
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

A ja wciąż czekam na moje woski i samplerek od PP

Mam taką sprawę: wiadomo, że samplery z YC można spokojnie pociąć i używać w kominku jak wosku... A jak to jest z innymi świecami - nie YC? Czy każdą świecę zapachową można "rozczłonkować" i topić w kominku? Pytam, ponieważ podoba mi się jeden zapach z Bolsiusa, miałam kiedyś świeczkę, ale zapach był słabiuteńki, wyczuwalny praktycznie jedynie kilka cm od niej Tak sobie teraz pomyślałam, że może palenie w kominku byłoby rozwiązaniem?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:22   #2439
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
A ja wciąż czekam na moje woski i samplerek od PP

Mam taką sprawę: wiadomo, że samplery z YC można spokojnie pociąć i używać w kominku jak wosku... A jak to jest z innymi świecami - nie YC? Czy każdą świecę zapachową można "rozczłonkować" i topić w kominku? Pytam, ponieważ podoba mi się jeden zapach z Bolsiusa, miałam kiedyś świeczkę, ale zapach był słabiuteńki, wyczuwalny praktycznie jedynie kilka cm od niej Tak sobie teraz pomyślałam, że może palenie w kominku byłoby rozwiązaniem?
kochana, ja też czekam ale będą dopiero w następnym tyg, PP napisał, że wysłał dopiero w środę, a ja brałam ekonom, bo myślałam że wyśle w pon, a mnie w domu do czwartku nie było więc myślałam, że akurat

a z tymi świecami to myślę, że można by spróbować włożyć do kominka spróbuj
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:41   #2440
Czarodziejka_Jezior
Raczkowanie
 
Avatar Czarodziejka_Jezior
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość

Też się wahałam,ale jak tylko zobaczyłam go na żywo to wiedziałam, że zrobiłam dobrze


kominek cudny jest.... tylko najpierw świeca Vanilla Satin, potem kominek... a jeszcze w niedzielę konwent fantastyki = książki


Bardzo jestem ciekawa tego sweterka no i tych ciasteczek z kremem-brzmi apetycznie

Ja też się nie mogę doczekać sweterka! Tyle tu dobrych opinii o tym zapachu, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie! I jeszcze green grass też mnie bardzo ciekawi
Ciasteczka zamówiłam poprzednio, ale jeszcze ich nie odpaliłam, też jestem ciekawa jak pachną A teraz palę Kringle wrzosowisko
Czarodziejka_Jezior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:58   #2441
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Przy cokkies&cream nazwa może mylić
Mi pachnie prawdziwymi lodami waniliowymi posypanymi czekoladą
Bardzo smakowity
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 09:10   #2442
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
Przy cokkies&cream nazwa może mylić
Mi pachnie prawdziwymi lodami waniliowymi posypanymi czekoladą
Bardzo smakowity
ja kupiłam Milk & cookies ciekawe czy będzie równie smakowity

ale Pan Przemek ma z Was utarg, pewnie zaciera ręce też bym mogła mieć takiego, ale muszę zadowolić się ebeyem..

dziś dzień wypłaty, ciekawe na co przeznaczę jej lwią część
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:16   #2443
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

wszystkie woski po 6, a sweterek po 7.70 hehe no ale mam nadzieje, ze warto
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:52   #2444
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Spoko, ale przywieź ze sobą prowiant, bo inaczej jeno tynk ze ściany
Nie ma sprawy, na bułki jeszcze uskładam

Cytat:
Napisane przez shenzee Pokaż wiadomość
Już zaczęłam, właśnie chłepczę smętnie wodę Ale na burżujsko, bo z cytryną



Chciałam powiedzieć: "Bierz Vanilla Satin", ale ten kominek jest taki śliczny... Sama się na nie czaję, ale póki jeszcze resztek rozumu mi nie wyżarło to korzystam ze swojego wysłużonego kominka aż padnie
A co do avataru i imienia to w takim razie masz wirtualnego sobowtóra





Ok, dziewczyny, po niuchaniu na sucho:
Bardzo przyjemnie "zielony" zapach z delikatnie cytrusową nutą grającą w tle. Zdecydowanie unisex - spodoba się każdej płci, jest mega uniwersalny, w zasadzie paliłabym go w każdym pomieszczeniu, chyba nawet w garażu (tylko nie wiem po co miałabym tam palić cokolwiek :P). Świeży, nawet dość elegancki, niesłodki. Ta zieleń jest bardziej dzika i liściasta niż trawiaste zapachy z YC. Green Grass kompletnie mi nie podszedł, za to tego już uwielbiam.
Ale żeby nie było zbyt idealnie, opinia niewprawionego nosa brzmi: "jakiś zielony żel pod prysznic". No i weź tu człowieku se kupuj drogie świece...



Z jednej strony prawda, że tej "gładkości" w nim mniej niż w w/w zapachach, ale z drugiej strony - ze wszystkich zamówionych (poza Cozy) jest najbliższy tej kategorii.

Dzięki kochana bambusek brzmi bosko

A ja liczę dziś na przybycie moich świec, oby się dotoczyły

Co do ceny sweterka. Pan Przemek kupił go bez promocji + cena wysyłki, to i tak uważam że 7,70 zł nie jest źle Niektóre sklepy stacjonarne, które mają towar dostępny jedynie w Polsce sprzedają woski po 7-8 a nawet 9 zł
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek


Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2013-11-08 o 09:54
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:08   #2445
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość
Ja też się nie mogę doczekać sweterka! Tyle tu dobrych opinii o tym zapachu, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie! I jeszcze green grass też mnie bardzo ciekawi
Ciasteczka zamówiłam poprzednio, ale jeszcze ich nie odpaliłam, też jestem ciekawa jak pachną A teraz palę Kringle wrzosowisko
A jak pachnie wrzosowisko?

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
Przy cokkies&cream nazwa może mylić
Mi pachnie prawdziwymi lodami waniliowymi posypanymi czekoladą
Bardzo smakowity
Brzmi świetnie

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
ja kupiłam Milk & cookies ciekawe czy będzie równie smakowity

ale Pan Przemek ma z Was utarg, pewnie zaciera ręce też bym mogła mieć takiego, ale muszę zadowolić się ebeyem..

dziś dzień wypłaty, ciekawe na co przeznaczę jej lwią część
O ja, też bym to chciała ,ale PP nie miał
A tak w ogóle to chętnie kupiłabym duże świece o tych zapachach
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:09   #2446
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Hej.

Właśnie doszły do mnie samplery od PP
ależ tą koperta była pachnąca
jeszcze czekam na woski od niego.
Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
kochana, ja też czekam ale będą dopiero w następnym tyg, PP napisał, że wysłał dopiero w środę, a ja brałam ekonom, bo myślałam że wyśle w pon, a mnie w domu do czwartku nie było więc myślałam, że akurat

a z tymi świecami to myślę, że można by spróbować włożyć do kominka spróbuj
Nie łam się, do mnie też wysłał ekonomem w środę a dzis już mam
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:11   #2447
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, na bułki jeszcze uskładam



Dzięki kochana bambusek brzmi bosko

A ja liczę dziś na przybycie moich świec, oby się dotoczyły

Co do ceny sweterka. Pan Przemek kupił go bez promocji + cena wysyłki, to i tak uważam że 7,70 zł nie jest źle Niektóre sklepy stacjonarne, które mają towar dostępny jedynie w Polsce sprzedają woski po 7-8 a nawet 9 zł
Ja też czekam dziś na 3 słoje,ale kurier zawsze jest ok. 16-17, więc muszę się uzbroić w cierpliwość
W każdym razie dziś będę próbować ciasteczkowych, świątecznych świec
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:12   #2448
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

dziewczyny, wiecie może czemu czasami woski zajeżdzają świeczką? takim sztucznym zapachem. i to już przy pierwszym paleniu, tak w połowie, przypadkowe woski, nie zawsze ten sam... czy to wina kominka?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:16   #2449
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Mi też właśnie listonosz przyniósł samplerki od PP i sie pytał co tam jest bo całą torbę mu zapachniło
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 10:25   #2450
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie może czemu czasami woski zajeżdzają świeczką? takim sztucznym zapachem. i to już przy pierwszym paleniu, tak w połowie, przypadkowe woski, nie zawsze ten sam... czy to wina kominka?
nigdy mi się nic takiego nie zdażyło
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:26   #2451
isa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 63
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O tu kochana :

http://www.savoyahome.pl/tea_light_y..._yctpblo1.html

Ciekawa jestem, moze ktoś chciał kupić, ale np. Okazało sie ze oni nie maja takiego towaru, bo z tego co mi sie wydaje to Pink Blush nie tak łatwo juz dostać. Chyba, ze ktos faktycznie wykupił sobie wsio.
Kasiulko ja zadzwoniłam i poprostu zampomnieli jązdjąć lata świetlne temu....
isa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:26   #2452
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

mam kominek ten z rossmana z pachnącej szafy, no i woski pale w pojemniczkach po tealightach ,moze to dlatego :/
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:27   #2453
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie może czemu czasami woski zajeżdzają świeczką? takim sztucznym zapachem. i to już przy pierwszym paleniu, tak w połowie, przypadkowe woski, nie zawsze ten sam... czy to wina kominka?
Ja mam kominek oryginalny Yankee, więc nie sądzę że to wina kominka. Mnie tak zaczynają świeczkowo pachnieć jak już zapachu w nich nie ma, wtedy czuję taki dziwny aromat i zmieniam wosk.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:32   #2454
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja mam kominek oryginalny Yankee, więc nie sądzę że to wina kominka. Mnie tak zaczynają świeczkowo pachnieć jak już zapachu w nich nie ma, wtedy czuję taki dziwny aromat i zmieniam wosk.
Zgadzam się.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:34   #2455
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

merry marshmallow zaczął mi tak pachnieć w połowie pierwszego palenia wosku
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:44   #2456
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
merry marshmallow zaczął mi tak pachnieć w połowie pierwszego palenia wosku
A to nie wiem... moje tak pod koniec swojego żywota pachną.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:05   #2457
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)



U mnie wczoraj paliłam w kominku Lake Sunset - bardzo mi pasuje! I przypomina mi jakiś inny zapach YC, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki

Natomiast November Rain który paliłam jakoś niedawno niestety mi nie odpowiada Nie wyczuwam w nim ani liści ani deszczu - są to o prostu męskie perfumy Liście i świeży zapach jesieni znalazłam natomiast w Autumn Leaves
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:11   #2458
Czarodziejka_Jezior
Raczkowanie
 
Avatar Czarodziejka_Jezior
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
A jak pachnie wrzosowisko?

Cudownie pachnie! dla mnie jest to kwiatowy zapach, przypomina mi jakieś kwiaty, ale nie mogę sobie przypomnieć jakie. Jest delikatny i zwiewny, a przy tym jest dość intensywny, ale nie nachalny. Ładnie rozchodzi się w pomieszczeniu i bardzo długo się utrzymuje. Chociaż przy dłuższym paleniu może być męczący, lepszy do większych pomieszczeń... Nie umiem zbytnio opisywać zapachu....
Dla mnie jest tak ładny, że chętnie bym przygarnęła świecę

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


U mnie wczoraj paliłam w kominku Lake Sunset - bardzo mi pasuje! I przypomina mi jakiś inny zapach YC, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki

Natomiast November Rain który paliłam jakoś niedawno niestety mi nie odpowiada Nie wyczuwam w nim ani liści ani deszczu - są to o prostu męskie perfumy Liście i świeży zapach jesieni znalazłam natomiast w Autumn Leaves
też bardzo polubiłam Lake Sunset i Noveber Rain za to Vanilla Chai nie podeszła mi nic a nic, wydaje mi się być killerowata.... szkoda, że autumn leaves są u nas niedostępne, chętnie bym poniuchała
Czarodziejka_Jezior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:31   #2459
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Co do ceny sweterka. Pan Przemek kupił go bez promocji + cena wysyłki, to i tak uważam że 7,70 zł nie jest źle Niektóre sklepy stacjonarne, które mają towar dostępny jedynie w Polsce sprzedają woski po 7-8 a nawet 9 zł
Właśnie w Toruniu woski po 7,50 :/

Chciałam powąchać apple&pine needle ale pan powiedział, że nie zamawiał bo straszny śmierdziuch
Wzięłam christmas cookie i vanilla satin w woskach
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:43   #2460
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. IV (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Czarodziejka_Jezior Pokaż wiadomość
Cudownie pachnie! dla mnie jest to kwiatowy zapach, przypomina mi jakieś kwiaty, ale nie mogę sobie przypomnieć jakie. Jest delikatny i zwiewny, a przy tym jest dość intensywny, ale nie nachalny. Ładnie rozchodzi się w pomieszczeniu i bardzo długo się utrzymuje. Chociaż przy dłuższym paleniu może być męczący, lepszy do większych pomieszczeń... Nie umiem zbytnio opisywać zapachu....
Dla mnie jest tak ładny, że chętnie bym przygarnęła świecę [COLOR="Silver"]
Hmmm, brzmi ciekawie
Właśnie palę wosk Snowflake cookie i...
o matko, jak ja się cieszę ,że dziś przyjdzie do mnie świeca o tym zapachu
Kocham słodkości miłością bezgraniczną
Chcem ciastek, dawać mi ciastka!!!
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:45
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.